• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
mate nekdo zkušenost s drmkem obecnym?někde jsem četla že je na ovulaci
3. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
daschiki: brala jsem tu posledni tabulku, co jsem nasla.

Ja myslim, ze se mi to srovnava po lete, kdy jsem mela na dovolene velke zpozdeni asi kvuli horku, ktere byl udesne. HA neberu uz dlouho a mam pocit, ze timhle telo zareagovalo na stres, ktery byl pred dovolednou a pak na to silene horko a tak se mi to asi od srpna vraci do normalu. Akorat mi pripada divne, ze se mi meni i delka te faze po OVU:( Myslim, ze to teda asi nejspis neni dobre, ale zase mi gyndr. rikal, ze vajecniky ovuluji na stridacku a podle toho se muze odvijet i delka cylku, ze se to proste strida dlouho, kratky.
Myslite holky, ze to muze mit vliv na tu delku druhe poloviny cyklu?
3. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Holky tak jsem zpět od Dr. a hlásím: máme 1,8cm, z flíček se nám od posledně zdvojnásobil, už je vidět veeeliká hlavička (asi bude moc chytrej :sunglasses: ), srdíčko mu tlouklo jako o závod. Fotečku jsem dala do alba.
Dostali jsme průkazku a žádanku na UTZ ve 12. týdnu. Kontrola u Dr. 01.12. (Pajula, oprav mi v tabulce prsím - děkuju). A ještě na oční, zubní a kardiologii...se mám objednat :confounded:

A prý všechno vypadá tak jak má....tak mám velikou radost :slight_smile: , jen prý mám jít ještě příští týden znovu na krev, na kontrolu reinfekce těma blbýma zarděnkama....ale prý je to jen pro můj klid, hladinu protilátek mám hodně vysokou - jsem prý dobře chráněná...tak snad ano... :unamused:
3. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
daee,fotka je krasna :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
daee - super!! krasne roste jako z vody ten vas maly genius :slight_smile: tak jen tak i dal :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
holky dííky.....tak hlavně aby se nás ty dobré zprávy držely...všech...těhulek i snažilek :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
daee - gratulace ke kontrole! To už není opravdu žádný flíček, ale už je to pidi miminko :slight_smile: Stejně je neskutečné, jak za pár dnů tak rychle vyroste a změní se. Já jsem zvědavá na toho mojeho pidižvíka příští čtvrtek - doufám, že budu mít samé dobré zprávy jako ty. A pokud jo, tak to chci říct doma. Myslím, že i něco tuší (a nebo je to tím, že jsem "ve střehu" a za každou 3. větou hledám, jestli to nebyla narážka :slight_smile: )
Jinak musím říct, že už je mi 2. den šoufl - prostě jak kdybych sežrala šutry a ty se usadily v žaludku a cestou do něj a nevěděly, jestli mají slézt níž nebo vylézt horem :frowning2:. Když se najím, je to lepší (to mi je pak max. blbě z přežrání, ovšem furt je to lepší pocit než toto). Akorát si říkám, že přeci nemůžu žrát celý den! :rolling_eyes: - to bych brzo neprolezla futrama! :slight_smile:
Kromě průběžného jezení - co ti daee pomáhá? Koupila jsem dnes colu na cestu busem (měla jsem obavy, že mi bude blbě), ale naštěstí knížka a únava zvítězila, tak jsem neměla moc času přemýšlet, že mi je blbě. Akorát ta cola má hrozně bublinek, takže pak brkám o 106.
3. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
maciol: díky za vyčerpávající recenzi kočárků. Je to super, protože co jsem tak pročítala diskuze o různých kočárcích před nějakou dobou, tak většinou tam psali holky, kterým se kočár líbil, ale neměli ho ještě pořádně vyzkoušený, buď čekal ještě na miminko nebo s ním jezdili třeba jen zatím 3 měsíce -a to se dle mého moc nepozná. No a většinou to byly holky, co byly do kočárku tak zamilované, že ho hrozně chválily a obhajovaly, ačkoli s ním ještě neměly praktickou zkušenost. Takže je prima, když člověk slyší názor někoho, kdo opravdu má delší zkušenost a má ho tzv. v ruce.
3. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Sven - myslím na tebe a jsem moc zvědavá, jak bude vypadat tvůj flíček na další kontrole...nějak ty ostatní těhulky na nás zapomínají a nechodí sem...tak jsem ráda, že jsi tu alespoň ty. :wink:

JInak nevolnosti...mě pomáhají normálně suché rohlíky...nevám, je to asi neobvyklá věc, ale já to tak mám. Kdepak lízátka - FUUUUJ, z těch bych se spíš po..., než že by mě pomohly. Zkus jíst oprvdu po troškách a celý den. ne víc než dřív, ale rozdělit si to. třeba oběd já jím nadvakrát...napřed polívku a druhý třeba až za hodinu a půl. Pokud máš teda možnost to takto dělat. A jak je mi těžko (ty šutry znáááám)...trošku se napiju nebo do něčeho kousnu.
Tak nevolnostem zmar !!! :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
No jo, to se budu muset ale naučit jíst po troškách :slight_smile: Já co vidím, to sežeru :grinning: Dneska jsem si koupila 2 rohlíky s tím, že je budu celé dopoledne průběžně uždibovat a hádej, jak to dopadlo - sice jsem je měla na několikrát, ale vydržely tak max. do 10 hodin :slight_smile:
Jednou se mi při brkání i zvedl žaludek, ale naštěstí dobrý, nic z toho nebylo a zrovna jsem byla v kanclu sama.
A dost mi začíná vadit smrad na záchodech a kuřáci mě štvou ještě víc než před těhu a taky lidi v busu a metru... no je znát, že ten čich je asi nějaký citlivější...
3. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak mě začal strašně vadit smrad z kafe....doteď jsem kávu a všechno s kávovou příchutí milovala...a obecně nemusím teplý nápoje, takže ani čaj...nejlíp prostě vodu bez bublin, max.mírně zředěnou džusíkem. Ale o víkendu jsme sama vyžahla 2l Top Topicu...měla jsem na něj děsnou chuť ak :grinning:
Jo a taky se mi dělá blivno na záchodě z těch osvěžovačů vzduchu...když je tam ta vůně koncentrovaná, tak to mi teda dobře nedělá. S tím čichem máš určitě pravdu...parfémy, kuřáci, pot....to je docela nářez...
Cestu do práce ale zatím zvládám (v kabelce mám piškoty pro případ nouze, ale ještě na ně nedošlo), koukám dopředu a rozhodně nečtu - to bych byla jasná :confounded:

Jo a včer jsem si ujela a dala si na oběd smaženej hermelínek....a nic mi z něj nebylo, jen mi tu pak holky řekly, že v těhu plísňáky nejsou moc dobré...tak jsem se zastyděla, že jsem ho tak nenažraně a s chutí snědla a dnes si za trest dala brokolici se sýrem - a bylo mi z ní pekelně zle.... :grinning:
3. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
daee - mě naštěstí čtení a spaní v busu nevadí. Ale kamarádka v těhu to měla podobně jako ty - musela sedět vepředu a koukat před sebe, jinak by bylo zle.
No a obecně by se nemělo nic plesnivého a syrového - tzn. niva, hermelín a jiné zrající sýry, vajíčka v syrovém a polosyrovém stavu, majonézy, saláty atd. - je to kvůli lysterii, salmonele atd. Ale určitě je lepší hermelín tepelně upravený než "syrový", takže v klidu.
Tady je určitě rozdíl mezi tatarkou co koupíš normálně ve sklenici a něco jiného si dát tatarku někde ve stánku se smažákem. Asi dost bych se bála majonézových salátů, chlebíčků atd (ještě, že to nejím :slight_smile: Prostě být ve střehu, ale nijak bych to zvlášť nehrotila. Teď jsem zrovna v nějaké diskuzi četla, že si holčina dala tatarák (tak to je dobrá sebevražda :slight_smile: - taky se řádně posr... a pobl.. :slight_smile: . Musím říct, že já na něj neměla odvahu ani netěhu, natož abych si to dávala těhu.
Jo a jinak třeba se hodně mluví o toxoplazmóze (přenašeč kočka atd). Já doma kočičky mám a rozhodně kvůli tomu bych je z baráku nevystrnadila (i přesto, že jsou to kočky venkovní a každou chvíli chytí myš atd). Ono se to dost myslím přeceňuje. Myslím, že pokud člověk si myje ruce atd., tak je to v pohodě. Znám tu z koníka holčinu, která s kočkou nepřišla do styku a toxu měla (nejspíš z špatně umyté zeleniny). Takže bych to viděla tak všeho s mírou - vědět, že jsou nějaká rizika a méně vhodné potraviny, ale nešílet kvůli tomu.
3. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Sven - jééé to já tataráček zase ráda. Ale pěkně domácí...když vím a vidím z čeho je a namíchám si ho sama. Ale dokážu se ho vzdát.
Určitě je to jak říkáš...přistupovat k tomu rozumně...prostě asi u stánku s pochybným ušmudlaným prodavačem si nic rozhodně nedám...nějaký hot dog nebo nedej bože hamburger. Ale toto já teda nekupuju ani normálně...takže není problém.
Hermelínek a spol. zkusím oželet....já jsem sýrový labužník....všechny ty plesnivce uvnitř i na povrchu si užívám..

Toxoplazmózu jsem podle krve neměla a nemám. My máme pejska a prý už se spolu nesmíme líbat - říkal pan Dr.. Pes zatím nechápe, proč už mě nemůže oblízat od hlavy k patě, ale on si zvykne... :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
tak na tatarák jsem nikdy neměla odvahu :slight_smile: Ale věřím, že je to asi dobré - přítelovi to chutná.
Od psa pusinky nedostávám (naštěstí) - ono by nebylo o co stát - máme boxera :grinning:
A tu toxu jsem si chtěla nechat udělat teď, jak mi brali tu krev, ale zapomněla jsem to doktorovi říct a sestra prý tam už nic zaškrtávat nemůže. Tak třeba to tam doktor zaškrtl sám - nevím. Kdysi jsem si nechala dělat testy - ale už si nepamatuju, jak to dopadlo - ale myslím, že dobrý. Kdyžtak se za týden pozeptám
3. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Sven - Dr. mě dal žádanku na UTZ ve 12.týdnu - prý to ale pojišťovna nehradí, že platí jenom dva později. Tento třetí, který on doporučuje a i všude na netu ho doporučují...si musím zaplatit sama. To samo není problém, ale našla jsem si na webu Centra prenatální diagnostiky tady Brně, kam mě poslal, že nabízejí jakési vyšetření NT+ (biochemický screening v prvním trimestru), který je prý nejmodernější test ke snížení rizika Down.syndromu a výv.vad...
Docela bych na to i šla.....slyšela jsi o tom něco? Pojišťovna to taky nehradí, takže se teoreticky stačí asi domluvit tam....jeslti dobře chápu ten popis, tak mi navíc kromě UTZ vezmou krev, kterou budou testovat....
Prostě nevím, jeslti to zas enení zbytečné, jestli nestačí sám o sobě ten UTZ ve 12.týdnu....
3. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
nejsem si jistá, jestli to právě není ten UTZ na který ti napsal doktor žádanku.
To, o čem píšeš je screening v 1. trimestu - mám trošku v tom hokej, nevím, zda nepletu dvě věci najednou, ale mysím, že ne. Na tom UTZ se měří šíjové projasnění a koukají, zda je přítomna nosní kůstka (pokud by nebyla, může to svědčit o Down. syndromu a ty hodnoty šíjového projasnění taky ukazují na příp. nějaký vývojový problém) a zároveň se dělají nějaké testy z krve, kdy když dají ty všechny výsledky dohromady, tak se jim ukáží nějaké pravděpodobnosti vývojových vad. Je to mnohem přesnější než tzv. tripple testy, které se dělají později (to je z krve a hradí to pojišťovna - tuším, že někdy kolem 20.tt) - ty totiž často bývají falešně pozitvní a pak člověka zbytečně honí na odběry plodovky (kde je riziko, že potratíš zcela zdravé miminko).
Takže já mám v plánu určo ten screning podstoupit i za cenu, že za něj dám třeba 1500,- (nevím, kolik přesně to stojí). Myslím, že pro klid duše je to dobré. Protože pokud by třeba vyšly špatně ty tripple testy a tyto testy byly v pořádku, tak bych byla klidnější, že je vše dobré. Určitě takdy na koníkovi najdeš diskuzi, kde se to řeší. Dokonce vím, že některým holkám to snad hradila pojišťovna, ale to fakt nevím jak. Každopádně se na to chci příští týden zeptat. Ten screening se totiž musí udělat v přesně určené rozmezí tt (nevím teď přesně kolik, ale je to kolem toho 12.týdnu právě).
3. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
daee - najeď si do sekce Těhotenství a dej do vyhledávače "screening" a vyjede ti pár diskuzí právě o tomto, tak mrkni.
3. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
sven - já si tam zítra zavolám, objednám se (prej se to musí takto dopředu - mají tam nával) a rovnou se zeptám. Co jsem teď stihla načíst je, že pokud pojišťovna takto brzo něco hradí - tak max. "obyč." UTZ...přesně jak píšeš - šíjové projasnění, nosní kůstka a další věci (ale mám tušení, že nehradí ani to). Ale ten odběr k tomu (aby se tomu dalo říkat bichemický screening...ne jen screening), ten nehradí určo. Placené pojišťovnou jsou tripple testy později ale zase jak píšeš - ty nejsou tak přesné. NT + ukáže vady na 80% a triply méně...60% nebo tak nějak.
Takže taky do toho NT+ určitě půjdu...zjistím cenu a co a jak a napíšu...jsem zvědavá, jestli se budou lišit ceny u Vás a u nás...myslím, že těch 1500 to zhruba bude
3. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
oprava - triple testy se dělají v 16.tt.
Co jsem teď tak rychle koukala, tak ta cena je kolem těch 1500,- Kč. A skládá se to z toho utz a krve.
Určitě dej vědět co a jak, ať vím jak to je.
Jo a dostala už jsi průkajdu? Teď si nejsem jistá, jestli už jsi to tu psala.
3. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
mrkni sem, tam je napsáno o tom testu, co zahrnuje atd:
http://www.prenatal.cz/index.php?id=57
Je to v Brně na Veveří, tak to je možná tam, co jsi dostala tu žádanku, ne?
3. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jojo, dostala :slight_smile: ....proběhl výslech na genetické vady v naší rodině, záludné otázky na výšku (jsem se naposledy měřila snad na základce :grinning: ) a poslal mě na kardiologii (mám šelest), k zubařce a na oční (mám slabé brýle na dálku...prý raději ať mě zkontrolují).
Ale Sven - jsem moc zvědavá na tvoje dojmy z další kontroly....flíček už dneska vypadal úplně jinak....za 14dní se zdvojnásobil a už je opravdu trošku vytvarovanej - jako mráček :slight_smile: ....nechala jsem si ukázat kde má hlavičku....sama bych poznala jen, že je mnohem větší a členitější. Hrozně mě rozněžnilo jak se mu vlnilo to srdíčko, jak rychle bouchá - je to fakt zázrak :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Sven - tam přesně jdu :slight_smile: už jsem četla...jen cenu si schovávají nakonec :slight_smile: , ale neva - do flíčka investuju ráda.
3. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak to gratuluji k "těhu řidičáku" :slight_smile:
Taky jsem na tu kontrolu zvědavá, hlavně, jestli je vše v pořádku a taky jak moc ten můj pidižvík mrňavý povyrostl (když jsem tam byla, tak měl cca 2mm, což vůbec nechápu, jak je možné, že může mít srdeční akci - ale je fakt, že jedna z těch souboru teček, co jsou na utz fakt blikala). Vůbec netuším, kolik teď může měřit. (ale na to, jak je malý, tak mě už pozlobit umí, potvůrka jedna moje milovaná :slight_smile:
Tu cenu bys určitě vyšpiónovla někde taky v těch screeningových diskuzích, příp. se zeptat. Koukala jsem, že je možné se na výsledky podívat přes net po zadání hesla, to je dobré pro netrpělivce a nervózy jako jsem já :slight_smile: Našla jsem, že v Praze to dělají v Ústavu pro matku a dítě v Podolí, ale asi i někde jinde - však uvidím za týden a 2 dny.
3. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak se pro dnešek loučím, už jsem toho nakecala dost :slight_smile:
Přeji všem krásné sny...
3. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo a Sven - termín porodu stanoven na 14.06....já jsem v červenci a přítel v červnu...budeme mít flíčka pěkně mezi sebou :slight_smile: . Ale ten termín se určitě po UTZ změní.

A s tou tvou kontrolou...povyrostl určitě...poznáš sama, že bude větší...a je dobře, že nás oba zlobí - mají se k světu a dávají o sobě vědět...žádný ušlápnutý miminka, ale bojovníci :wink:

Zjistím si to přesně zítra po telefonu - tu cenu...ono je mi jedno kolik to bude stát (jestli 1000 nebo 1500 nebo 2000). A vysledkyna netu vítám - jsem taky nerv a budu jak na trní - znám se...
3. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Sven - hezký večer :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
tak mi to nedalo a ještě jsem nakoukla - myslím daee, že už si můžeš dát do pasu tt :slight_smile:
Já jsem květnová a co jsem tak počítala, tak pidižvík by měl být někdy koncem června, takže o měsíc později jak já. No uvidíme za týden, jak šikulka povyrostl...
3. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 41DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 26DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 24DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 23DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 21DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 17DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let.............. 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 5DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let.............. 2 snažení / 3DC (poslední cyklus 36 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 56DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 50DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 48DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 43DC (poslední cyklus 35 dní)
4. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
krásné ráno holky!

Já nevím jak ostatní, ale já mám v tabulce o jeden DC méně - dneska jsem 18DC.

daee:
Krásná fotka! Bude to malý génius! :wink:
4. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

nathali............ 21 let.............. 5 snažení / 41DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 29DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 26DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 24DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 23DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 21DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 17DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 5DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 5DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 3DC (poslední cyklus 36 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 56DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 50DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 49DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 43DC (poslední cyklus 35 dní)
4. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.