• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jankabry: v poho, já jen aby v tom pak nebyl zmatek..... :slight_smile:
holky snažilky, moc vám přeju, aby vás tady bylo tento měsíc spousta se //......... já se nemůžu dočkat 20. 11., kdy si půjdu na gyndu pro výsledky krve a pro léky, které nám k miminku pomůžou. Snad zafungují a budeme se moct snažit co nejdřív. pan doktor říkal, že mi musí nasadit léky, jinak bych měla pořád dlouhé cykly bez ovulky, tak to by jsme se mohli snažit roky a nic by z toho nebylo.
5. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
holky mam v tabulce zase o den víc
5. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 34DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 28DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 26DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 25DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 23DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 19DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 16DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 7DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 7DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 5DC (poslední cyklus 36 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 58DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 52DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 50DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 45DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 43DC (poslední cyklus 19 dní)
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
ten kontryhel se pije v ktere časti cyklusu?v první?
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
ashlee - co se mi podarilo v diskuzich vypatrat, tak kontryhle se ma pit od 1DC do ovulky
5. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
daee - nakonec to vypadá, že doma to řeknem již tento víkend (příští tu přítel nebude a chci, abychom u toho byli oba, i když bych tedy raději to nechala až po té kontrole, pro svůj klid, že je vše v pořádku, ale to bych pak musela čekat až zas na další víkend a to se mi nechce, protože mám dojem, že doma něco tuší a nechci, aby se to "provalilo" - chci to oznámit jako první a ne, aby se mě na to ptali. Nehledě na to, že jak mi není úplně dobře, tak aspoň pak už nebudu muset to tak "kamuflovat".
V práci to chci ještě utajit -kdyby se to povedlo do toho 12 týdne, bylo by to fajn, ale mám pocit, že už teď mám panděro jak blázen (ale jsou to spíš povolené svaly a špek :slight_smile: - ale nerada bych, aby šli drby a vyhmátli mě. Uvidím jak to bude,ale v práci to nechci ještě říkat. Po té kontrole to možná řeknu nejbližším dvou kamarádkám, to ale ještě uvidím, jak se mi bude chtít. Takže asi tak.
5. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
No holky, kde se touláte všechny celý den....dnešek mám dočtený raz dva... :slight_smile:

Sven: tak jsem zvědavá, jaké budou reakce Vašich...bude to krásný, určitě přijď poreferovat!!
Já jsem dneska seděla v práci s povolenýma kalhotama, jsou takový nízký a docela mě tlačily. Navíc mám pocit, jakoby mě kolegyně sledovaly otřížím zrakem (možná jsem paranoidní :grinning: )...a asi to budu muset vybalit na šéfy už brzo, jinak to vykoukají samy. Mám pocit, že mám větší břicho a docela určitě mám větší prsa (všechny podprdy jsou mi malé.... :angry: ).
A jak jím po těch troškách - to je okolí taky podezřelé...takže půjdu asi brzo s pravdou ven, alespoň se nebudu muset přetvařovat :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
daee - vnady mi taky nějak zbujnily a budu muset pořídit nějakou větší podprdu :slight_smile: A panděro mám taky pocit větší (i když já i předtím vypadala jak v 4.měsíci :unamused: A taky mám pocit, že kolegyně čučí (to víš, samé ženské, ty jsou horší jak rentgen :slight_smile: ) Ráda bych vydržela ještě, ideální by bylo tak měsíc (o čemž pochybuju), pak mám 14 dní dovču a pak už jsou vánoce, takže bych jim to dala jako "vánoční dárek", ať mají o čem přemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a hlavně tam bude předpokládám půlka lidí, což se taky zlobit nebudu - to víš, budu pak téma č. 1 na drbárnu).
5. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

daee, sven: v jakém týdnu už vlastně jste? Nějak začínám ztrácet přehled :sweat_smile: .

Jinak u nás se tento cyklus nezadařilo, MS sice ještě nedorazila, čékám ji v sobotu, ale už jsem si dělala test...ne že bych byla tak netrpělivá, ale měli jsme jednu akci a chtěla jsem vědět jak jsem na tom. Koupila jsem si test s vysokou citlivostí, kde se může testovat 5-8 den po oplodnění a je negativní :angry: . Docela jsem z toho trochu zmatená, když proběhla ovulka a snažili jsme se....
5. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
hezký večer holky,

tak já hlásím, že jsem dneska úplně kantáre - přes den se mi pořád chce spát k večeru se probouzím :slight_smile: K tomu mě začalo píchat v podbřišku - nevsugerovávám si to :wink: někde mezi vaječníkem a dělohou typla bych. kousek pod oškliváckou 2 roky starou jizvou (praskla mi cysta a brali mi při jednom i zdravý slepák, kdyby něco :slight_smile:, tak to snad nic není, píchá to když třeba vstanu ze židle, nebo tak .. chjo .. snad to je jenom nízkým tlakem či co - jsem jak rosnička s jizvama z Vietnamu :grinning:

avally:
nezoufej, může tam být uvedeno že je možné testovat od toho a toho dne po oplodnění, ale není to směrodatné. Koukni tady na ty statistiky dole http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html Držím palečky!!!
5. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 35DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dní)
zolik............... 27 let.............. 1 snažení / 29DC (každá MS 28 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 26DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 24DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 8DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 36 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 59DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 53DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 51DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 46DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 44DC (poslední cyklus 19 dní)
6. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
Krásné ráno holky :sunglasses: ! snad se mi to povedlo překopírovat a změnit správně :wink:
6. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
Dobré ráno děvčata
Avally - to, že ovu proběhla a vy jste ji se stykem trefili neznamená, že musíš být těhtoná. Procento otěhu je malé, tak někde snad pod 20% - ale nechci kecat - myslím, že na těch stránkách od Len (merentbt.xf.cz) to nějkde je psáno. Bohužel dnes panuje oběcně takový názor, že jakmile se člověk rozhodne mít mimi, tak ho do měsíce má :frowning2: a pak je z toho akorát zklamání a smutek).
Citlivým testům dělaným brzo nevěřím, dle mého je to jen velký kšeft :unamused: Já měla standardní mammatest, test dělala až po vynechání a přesto jsem tam měla "jen ducha".
Jinak bych měla být zhruba 7+1, když to spočítám podle "ideálního cyklu", kdy by ovu byla 14.DC, podle poslední MS jsem o nějakých 6 dní napřed, takže nějakých 8+0.
Daee má o nějaký ten den přede mnou náskok. Když byla na kontrole, tak byla 8+2 - má to v albu u utz.

Jinak jsem koukala do tabulky a už tam mámě nějaké horké adeptky na testík - tak doufám, že se přijdou pochlubit :slight_smile:
6. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
Ahoj ahoj....

Avally - ráda tě tu zase vidím a Sven už ti odpověděla za mě....nakousli jsme tento týden s flíčkem třetí měsíc (ale myslím, že ve skutečnosti je mladší a po UTZ se nám termín porodu posune).
Jinak k vašemu snažení - naprosto souhlasím se Sven....těm supercitlivým testům nevěřím, na tom webu, co Sven psala, je to krásně vysvětleno, že je možnost, že se // ukážou už takto brzo, ale je to u hodně malého procenta holek (ale chápu, že jsi chtěla mít jistotu před večírkem). Uvidíš, jestli v so dorazí MS...
A taky je pravda, že ne vždycky když prosnažíš OVU poctivě to vyjde - nám na čtvrtý pokus poctivného snažení s hlídáním ovulky. Ale to "až" je zavádějící, je to myslím docela rychle....
6. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Sven: dneska ráno jsem se rozhodla, že pořídím větší podprsenku, protože prostě mi z těch co mám všechno vrchem vypadává. Nedá se nic dělat :slight_smile: .
Nepřibrala jsem teda zatím vůbec nic, ale prostě mi přijde, že mám mírně větší břicho (že mi nějak trčí ta pneumatika, co tam mám, že už nejde tak hezky vtáhnout jako dřív :grinning: :grinning: :grinning: ).
Mám to v práci jako ty...ženskej kolektiv - tam nic neutajíš. My máme 4.12. firemní mejdan, tak tam už budu muset s pravdou ven, protože nebudu pít. A protože nechci šéfa stavět před hotovoou věc přede všemi, tak s ním hodím řeč sólo za zavřenými dvěřmi, aby neměl pocit, že jsem to neřekla jemu jako prvnímu - což v případě našeho kolektivu bych určitě měla. bylo by blbý, aby mu to vyslepičily kolegyně....
Jinak ráda bych to udržela do Vánoc, ale mám obavu,ž e už budu mít dost bříško :slight_smile: , takže přiznání i ostatním vidím taky na přelom listopad/prosinec.
6. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
daee - mě napadlo známým, se kterými se nevídám (třeba z důvodu vzdálenosti atd.), že bychom mohli s přítelem udělat třeba nějaké hezké PF s fotečkou z ultrazvuku nebo tak něco a tím pádem to vlastně oznámit těm, kteří to ještě nebudou vědět :slight_smile:
A to té podprdě taky uvažuju, protože mi bujné vnady mám všude, jen ne v podprdě :grinning: - a hlavně mám pocit, že ta prsa jsou taková plnější, tvrdší, tím pádem těžší, tak bych nerada si zadělala na strie tím, že mi pod tíhou budou plandat někde u kolen :grinning: Akorát mám pocit, že si neumím koupit správnou velikost podprdy (doteď jsem to zas tak neřešila), ale teď chci fakt nějakou dobrou, pevnou a dobře padnoucí.
6. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko,

teda holky vy už jste docela daleko s tím těhulkováním :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - krásnej velkej flek z UZ, teda mimouškovi se u Tebe daří, :dizzy_face: :dizzy_face:

a já s žádným překvapenímnepřicházím, jdu se hodit dolů do tabulky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:08  • Odpověz

luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 35DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dní)
avally............. 30 let.............. 3 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 26DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
maciol............ 29 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 24DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 8DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 36 dní)
zolik.............. 27 let.............. 2snažení/1DC (poslední cyklus 29dní)
6. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Sven - to je hezký nápad :slight_smile:)) s tím PF.
A tu podprsenku vyrazím koupit hned zítra...je to přesně jak říkáš - prsa jsou větší a těžší. Já jsem správnou velikost podprdy řešila dlouho, mám docela velký prsa teď díky squashi a józe ale hodně pevný a dřív jsem se za to dost styděla a kupovala si záměrně menší čísla, že mě stáhnou a tak. Ale je to blbost, právě dobře zvolená podprda, byť větší košíček, ta prsa udělá opticky menší. Takže jsem tak před dvěma lety objevila super obchůdek, kde mi paní poradila a z 80D jsem přešla na 70-75E (podle značky) a je to obrovská změna. ani nevím, že podprdu má na sobě, žádné otlačeniny, žádná prsa co přetékají vrchem (teda teď už zase jo :grinning: ) a kostice, co dole nedoléhají na hrudník. Snažím se do sebe v tomto směru investovat, ty větší velikosti v dobrém provedení prostě něco stojí...ale zase ty podprdy krásně drží, jsou pevné, tvarují, nic neskáče a ještě krásně změnšují (o to ale každá ženská nestojí, jí mám zmenšovačky ráda, když jsou velká prsa moc "vyprsená" připadá mi to laciné...). Doporučuju Triumph nebo DIM, dřív jsem měla ráda Felinu (ale myslím, že vzhledem ke kvalitě jsou teď už předražené...). Pokud máš nějakou "normální" velikost jako C nebo D...tak určitě budeš mít mnohem větší a lepší výběr...
Než vyrazíš, dobře se změř a pokud to potřebuješ, neboj se jít do větších košíků (já vím, vypadají děsně na ramínku....já se s tím E smiřovala dlouho :slight_smile: )...
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Zolik - díky, jen ať se mu daří i dál! Jo a držím palce do dalšího kola!!!

Pro ostatní holky....stále čekáme na první listopadovou těhulku :wink:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holciny, preju vsem krasne rano
ja uz tyden bojuju s nachlazenim, tak bych se radsi videla v pelechu nez v praci, ale co se da delat ...

zolicku - ja rano koukala, jak si pekne nahore, tak jsem si rikala, ze nas treba pri patku prekvapis milou zpravou .. :wink: ale tak to bude holt az pristi mesic :slight_smile: vsak se dockame. a jsem zvedava, kdo tedy prolomi ten listopad :wink:

jinak jsem strasne nervozni za kamosku - vcera mela jit ve 21tt na UTZ, a pak uz se nevratila do prace, a na muj dotaz, zda vse bylo ok, tak odpovedela na neco jineho. tak porad doufam, ze je vse v pohode, ze jen proste se ji nechtelo pak uz psat, a dnes mela odletet na prodlouzeny vikend. no jestli jsem takhle nrvozni i za okoli, tak co teprve, az se to bude tykat me .... :wink:
6. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
našla jsem něco o reprodukci, je to ovšem bilogické čtení, takže asi ne pro každého .. ale je to tam pěkně popsané a jsou tam i lidé, stačí se k tomu prolistovat :wink:

http://sci.muni.cz/ptacek/REPRODUKCE2.htm
6. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Večernice - no byl to dneska pád z výšin rovnou dolů :grinning: :grinning: ale komu se to podaří napoprvé, že? :wink: já si z toho zas tak těžkou hlavu nedělám

a na první listopadovou vlaštovičku jsem taky zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holciny, tak se mi neodvratne blizi plodne dny a ja si rikam, jak se hodit co nejvic do pohody, aby nam to uz vyslo. Je to tak tezke nemyslet na to, ale zkusim to a nebudu asi mozna radeji ani resit zadne ovu testy ani nic... Mam pocit, ze pak na to myslim jeste vic. Jenze mozna je to uplne jedno, jestli je nekde neco spatne. To zjistime az v prosinci, kdy jdu na preventivku na gyndu. Rekli jsme si, ze to do te doby nebudeme resit, ze pak uz se zkusim s dr. domluvit na nejake zakladni vysetreni, kdyz se nedari mimi...

Poradte nejake tipy:slight_smile:
6. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
majdi - a merim aspon BT, abys vedela, kdy jsou ty nejlepsi dny? ono by to bylo dobre pak pripadne i pro toho doktora, z teplot dokaze vycist, i zda telo produkuje dostatek progesteronu v druhe fazi a tak .....
6. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
vecernice: nemerim nic... a asi se tento mesic vyprdnu i na ovu testy, jestli dokazu prekonat vlastni zvedavost:slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
majda. nejlepší je si nechat u doktora udělat z krve hormonální profil, z toho zjistí vše a je to.....do té doby bych se tím nezabývala, protože sama stejně nic nepoznáš - my bysme se mohli klidně snažit rok a mysleli by jsme si, že je vše ok a ne - stačí vyšetření krve a potvrdí ti buď, že jsi v pořádku, případně pošle na vyšetření manžela a nebo objeví drobný problém a třeba léky za měsíc vyléčí.....
6. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
laurinka.22: no, jenze ja jdu na tu prohlidku az v prosinci a kdybych tam s timhle naklusala driv, budu si pripada po necelem 1/2roce snazeni jako hysterka.... tak nevim, asi pockam az do toho prosince...
6. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
majda. no já to tak myslela, že v tom prosinci.....to už je za chvilku......
6. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj dievčatá, dnes ráno som bola na prvej prehliadku u Dr. a konečne som uvidela ten malý zázrak a aj ako mu bije srdiečko... úplne miniatúrne :slight_smile:
Foto mám v albume, máme 7,6 mm :grinning:
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.