• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
berucka:

Jůůůů!!! Moc gratuluju k překrásné fazolce :slight_smile: !!! Přeji vám oběma jen to nejlepší :wink: ! a určitě dávej průběžně vědět, jak se vám daří!
6. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
berucka - super, tak at jen vesele roste dal :slight_smile:

majdi - no pul roku jeste neni ze statickeho pohledu nic tak strasneho, z pohledu nasi vlastni trpelivosti je to dost! ale pak by stalo za to nacasovat spravne tu prohlidku, aby treba pri ultrazvuku mohl neco videt. zas jina vysetreni se delaji jindy (UTZ byva tak 10DC, respektive par dni pred ovulkou, aby videl, zda dorustaji folikuly, zda se tvori delozni sliznice, apod.). nevim, zda hormonalni profil delaji automaticky .... kdbys merila BT, aspon bys videla, zda mas ovulku, coz by taky lecos vyloucilo. mozna byt tebou (pokud vis, kdy to dostanes), bych si zavolala a poresila, zda je to vhodny termin pro kontrolu :slight_smile:
a jinak drzim palce, aby se zadarilo uz predtim :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ďakujem moooc! Určite vás budem informovať aj naďalej o našom vývoji :wink:
Pani doktorka ma trochu vystrašila, lebo povedala, že až 15 (niekde sa dokonca uvádza až 20%) to nemusí dotiahnuť do toho 12 tt, ktorý je prelomový. Dúfam, že nám sa to podarí :fearful:
...že sa to podarí nám všetkým, čo už sme v hornej časti tabuľky a následne aj ostatným, ktoré tam čoskoro k nám pribudnú :wink:
6. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Holky, tak mě už pomalu // sílí. Tak doufám, že to nezakřiknu....
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
mamina001:

tak to gratuluju a držím palečky!!! :wink:
6. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
berucka: kráááásnej flíček....držím palce pro náš pro všechny, ať se mrňouskové drží!!! :wink:
6. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
ach jo, ja chci taky flicek.... ja chci taky cekat na dalsi kontroly a tesit se na utz a vybirat vybavicku a kocarky... ach jo, snad se brzy dockam... Nejak to na me posledni dobou doleha...i kdyz vlastne o nic nejde...
6. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
majda: hlavu vzhůru...flíček bude!!! Třeba už na kontrole v prosinci!!! Hlavně prosnažit OVU a snažit se být při tom všem snažení v pohodě (ale to není nutný - já v pohodě nebyla rozhodně :grinning: )
6. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Neboj majdi, "kto si počká, ten sa dočká" :wink: ..a možno to už ani nebude tak dlho!
6. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
majdi, neboj, vsak se do te horni casti tabulky nakonec presuneme vsechny :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
pevne v to verim... Mozna si proste jen moc pripoustim cerne myslenky. Je brzy tma, v praci je frmol a ja nejak ted posledni dobou ani nemela cas jit si zasportovat nebo udelat neco pro sebe kvuli tomu stehovani... :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
ahoj holky.tak ja si myslím že se nam zadaří až v roce 2010,tento rok mame docela smulu :angry:
6. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
ashlee: copak se děje???
6. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
ale bylo by pekny kdyby se tento měsíc objevili // :slight_smile: .
6. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj Majdi, nezoufej !! Brzy se to povede! Nám všem tady! Já mám teď taky takový podobný stavy úzkostí a depresí...My jsme úspěšně zdolali ovulaci...snažením jsme se trefili 3x do plodných dnů a z toho jednou přímo v den ovulace...ale nějak si to nehodlám připouštět a chovám se, jak kdyby o nic nešlo. Snažím se přesvědčit sama sebe, že je to tak jak vždycky, dokud jsem brala ještě prášky...jako kdyby o nic nešlo...zatím to zabírá. Jsem víc v klidu. Snažím se zaměstnat mysl něčím jiným. Tak se hodně soustředím na práci a samozřejmě na manžela...a taky hledám a pokukuju po bytech....Takže pokud jsi teď zaměstnávala mysl a stále zaměstnáváš úpravami bytíku, tak to dělej dál a snaž se na miminkovský záležitosti nemyslet. Vím, že se to těžko provádí, ale zkus se opravdu zaměřit na něco jiného (třeba na psaní diplomky :grinning:). Uvidíš, že se to povede! Držím pěstičky!
6. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
ashlee: přesně tak!!! a taky že se nám objeví!!! :sunglasses: Jak tak koukám na Tvůj graf, tak bych řekla, že jsi měla OVU úplně na den stejně jako já, takže budeme mít stejně staré prcky :grinning: Také se k tomu nějak neupínáme, ale bylo by to fajn, to je jasné :wink: Pavel už si plánuje pro jistotu, jak vylepšit svoje "bluesmany" ( jak říká spermijkám) aby byli fit při souboji o zlato - jak říká :grinning:, kdyby to nevyělo tento cyklus :grinning: přestal pít, nakoupí vitamíny, notebook si nedává do klína a tak :slight_smile: je zlatý :slight_smile:

jinak holky já jsem pořád úplně marná - přes den musím spát tak pět hodin a nevím, jestli to je rýmečkou, která mě přišla navštívit ... a pak v noci se zase co dvě hodiny budím .. no peklo. Dneska jsem vytvořila teorii, že mě asi kousnul netopýr a tak se ze mě stává noční tvor .. :grinning:
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
jankabry,držim pesti at maš //, i všem ostatním.Manžel naštesí nepije,ale zakazala jsem mu horke koupele.
Hlavně nechci testovat brzo.
6. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
manželovi davam vitaminy taky :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
ashlee: tak samozřejmě Pavel také nepije nějak extrémně, ale pivko si jednou za týden s kamarádama dá :wink: Je magistr filozofie, takže nějak na to opíjení není, což je fajn. Baštíme oba Calibrum Activin, kde je i listovka a bylo to v akci 2+1 za 313,- takže super. Ráno je nachystám a třikrát se musím zeptat, zda si vzal vitamínek :grinning: a včera prý - ale ty jsi mi ho nenachystala :grinning: Horké koupele Pavel miluje také .. řekla bych spíše vařící ... takže to taky omezí :wink: Je fajn, že si prcka přeje taky a snaží se mě podržet - od 18ti dost trpím na gyn. problémy - cysty, nádory a tak :frowning2: takže mám "trošku" obavy, ale spolu to zvládnem!
Jak netestovat brzo .. nechápu, jak to vydržím :sweat_smile: týden je někdy tááák dlouhá doba .. jééé

Já jsem holky programátor :grinning: !!! udělala jsem si krásné úspořádání textu v albíčku - juch :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky chtela jsem se vas zeptat, hlavne tech co uz se jim podarilo otehotnet jestli berou nejake mutlivitaminy krome kyseliny listovi? Nekde jsem cetla, ze ty vytaminy nedoporucuji pokud je vse v poradku. Pry se pak rodi zbytecne velke deti a je to komplikace pri porodu.
6. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
moje kamradka když byla těhotna tak měla asi malo vapníku,protože přišla o hodně zubu
6. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
vanilkaa - já beru jen tu listovku a mi doktor doporučil (i když já ji brala už před jeho doporučením :slight_smile: O vitamínech nic neříkal, chci se ho zeptat příští týden na kontrole (už si píšu seznam, protože jak se znám, vlezu k němu a nic nevím :slight_smile:. Myslím, že pokud člověk zdravě a vyváženě jí, nejsou vitamíny v lékové formě třeba. (o velkých dětech jsem také četla, to si myslím se ale týká opravdu pravidelného braní a možná spíš až pak ke konci těhu). Takže uvidím co mi řekne doktor, max. koupím nějaký ten komplex pro těhule a občas si zobnu. Pravidelně bych je rozhodně nebrala, myslím, že to není zapotřebí a že je to z velké části pouze "velký kšeft"
A jak se cítíš? Už jsi byla u doktora? Příp. kdy jdeš?
6. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
ja jsem nekde četla že se ma brat listovka do 12tt
6. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
myslím v časopise maminka
6. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
vanilkaa...já beru listovku + Calibrum Babyplan...to mi řekl Dr., tak ho poslouchám. Moji námitku o velkých dětech odbyl, že je to nesmysl....tak mu budu věřit. Koneckonců nenašla jsem to nikde podložené nějakým výzkumem ani já...
Každopádně Calibrum občas vynechám, listovku beru pravidelně. říkáím si, že ve fázi, kdy jsem žila o suchých rohlíkách jsem určitě flíčkovi nedodávala všechno co potřeboval. Jestli mi už bude líp a zvládnu jít pestře i ovovce a zaleninu atd., tak budu to Calibrum brát třeba ob den ob dva....

Vanilkaa....tak jsem zvědavá, jak se cítíš, Co Dr.??? Povídej... :wink:
6. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj sven, diky za odpoved. Listovku taky beru, ted dve tabletky denne. Jinak se citim vselijak, hlavne po ranu, nezvracim, ale je mi divne od zaludku a trva to az do obeda a nekdy i dyl. Jak na horsky draze, zaludek na vode, no fuj. Zrovna ted to mam, mame ty 11 dopoledne tak to jeste neodeznelo. Pak podprsenka uz je mi docela tesna, netusila jsem ze to pujde tak rychle a dziny taky ne, ze bych je nedopla to ne, ale jsou mi uz tesnejsi. A ze vseho nejvic jsem hrozne unavena, po snidani jsem zrala si jit znova lehnout. A co ty jak prozivas prvni trimester?
6. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
daee... u doktora jsem zatim nebyla, nejak se mi tady k tem doktorum nechce, proste jim neverim. Do cr letime zacatkem prosince tak uvazuju, ze to necham az na meho doktora. Manzel by radci abych sla i tady, ale nevim... rodit bych chtela urcite v cechach.
6. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
vanilkaa - mě až do pondělí blbě od žaludku nebylo, bohužel už je to tady. Taky nezvracím, ale je mi blbě, jako bych měla šutry mezi krkem a žaludkem, příp. mě někdo škrtil. Pokud se nenajím, tak je mi zle. Pak je mi zle z přežrání, ale furt lepší jak tamto zle :slight_smile: Příšerně mi vadí kuřáci a smradlavý lidi v busu atd. Holt asi ten čich je citlivější. Vnady z podprdy taky přetékají. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, to bych měla být cca 8+0, tak doufám, že bude vše v pořádku.
Kdy jdeš k doktorovi ty?
6. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Vanilkaa - já zapomněla, že ty jsi vlastně "jiné zahraničí". Kde jdi přesně? V UK? Proč se ti tam k doktorům nechce? Mají špatnou pověst nebo čím to? Přemýšlím, jestli může být na škodu, že půjdeš až v ČR...ale asi to můžeš všechno snadno dohnat, půjdeš k Dr., ¨hned uvidíš velkého mimíska se srdíčkem, absolvuješ si všechny ty krve a vzápětí asi i ten UTZ ve 12tt, když se rozhodneš na něj jít.
Pokud jsi v pořádku, nemáš problémy, jako špinění třeba tak asi počkat můžeš, ale mě by užrala nejistota, jestli je mimísek v pořádku, ale chápu, že pokud se ti k doktorům tam nechce a nedůvěřuješ jim...tak to je velký důvod proč vyčkat.
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Sven - mě je dnes celý den krááásně, jako bych ani těhu nebyla...nebýt poprsí a lá Dolly Buster :grinning: , ale nefandím si, že by nevolnosti tak brzo odezněly, jen si užívám den bez nich... :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.