• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ránko,

Hellabella - vítám, vidím že se potkáváme i na jiné diskuzi, a doufám, že i tady brzo dosáhnem kýžených výsledků :grinning: :grinning:

Holky tak já nevím, ale ta moje MS je teda tentokrát fááááááákt nějaká divná, tohle moc neznám. MS měla dorazit ve čtvrtek, někd se zatoulala, MS jsem dostala v pátek, ale je to jen špinění - lehké na intimku - jinak nic. Dneska je neděle a stále se to nerozjelo, tak nevím co si o tom mám myslet. POradte
8. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
zolik - já myslím, že to je těhu :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
zolik,ja si myslím taky že je to tehu přiznak
8. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
holky, těhutest jsem zkoušela a je bílý jak padlý sníh :unamused: ale je fakt že ovu test mi ukazoval silnou čárku až 18 DC, takže ovu mohla být ten 19, 20 den, tudíž jsem dneska teprve 12,13 den po ovu, uvidíme co se z toho vyvrbí, ale kdyby to byla Vaše verze vůbec bych se nezlobila :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, tak moje MS je taky nějaké divná, včera jenom zašpinění na intimku, ale úplně jasnou krví. Jak jsem si dala tampon, tak nic a od včerejšího večera do teď už ani to zašpinění. To se mi ještě nestalo.
Zolik, jsme na tom úplně stejně.
8. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, přeji Vám krásný den :slight_smile:

zolik: také si myslím, že by to mohlo být těhu....

jdu aktualizovat tabulku, dneska dorazi MS :angry:
8. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 30DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 28DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 26DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 22DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 10 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 10DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 8DC (poslední cyklus 36 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení/ 3DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 2DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 2DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 29 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 61DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 53DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 48DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 46DC (poslední cyklus 19 dní)
8. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Maciol - tak uvidíme - ale ty vypadáš nadějně. :dizzy_face: :dizzy_face: kolikátý den po OVU jsi? Já špiním už od toho pátku a spíš si myslím, že se MS rozjede než ustane, ale naděje tu ještě je :wink:
8. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
holky ja jsem zvedava jestli dorazi ms nebo jestli budou //.už bych chtěla aby byl patek.ja jsem netrpeliva
8. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile: přeju krsáný nedělní den. FF si právě usmyslel, že mi posune den ovulku o dva dny .... přitom to mám vše řízený prášky, tak jsem ¨z toho pořádný jelen. díky práškům mám mít 26 denní cyklus (zhruba), ted když mi hodí ovulku na 18DC, tak by byla luteální fáze pouze 8 dní, to je přeci strašně málo!!! vůbec se v tom nevyznám :frowning2:

jinak zolik i maciol (a samozřejmě i ashlee a jankabry) držím palečky, aby dané příznaky znamenaly jediné :slight_smile:
8. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
tak jsem jeste zkusila dat vcerejsi teplotu o 0,05 nizsi, a sup, uz mam ovulku zpatky v utery. no tak to jsem fakt zvedava, kdy tedy byla :grinning:

jinak venku je seredne, clovek by nejradeji zalezl do posele a nic nedelal ....
ale ja se chystam pect "vetrne mlyny" - neco z listoveho testa :wink: tak jsem zvedava na vysledek ...
8. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
vecernice - já si myslím, že někdy FF háže pěkné kraviny :slight_smile:, takže někdy taky prostě jednám podle vlastního úsudku. Třeba mně teď FF píše, že mám testovat až 31 DC. Totiž minulý cyklus se mi kvůli tomu těhotenství protáhla luteální fáze na 19 dní a FF si to vyhodnotil a zprůměroval mi to tak, že teď má podle něj moje LF trvat 15 dní. Já ale s jistotou vím, že trvá 12 max 13 dní. Taky mi zprůměroval teď cyklus na 31 dní. Přitom já už několik cyklů mívám těch 28 max 29. Takže moc na to nedbám. :slight_smile:

Jinak holkám samozřejmě držím pěstičky, aby to bylo to těhu. Myslím, ževšechny vypadáte nadějně. Kéž by to vyšlo i nám. Manžel si azs dělá srandu a ráno mi foukal do pupíku a říkal, že dělá miminku vířivku :grinning:. Ovulka byla včera s naprostou jistotou (potvrdil i ovu test) a snažilkování proběhlo, takže teď jen čekat, jak to dopadne :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
daschiki, koukam, ze mas doma pekneho sprymare :wink:
me ovu test nepotvrdil, ale je pravda, ze ovulku mi startuji az prasky. tak nevim, uvidim, priste zkusim testnou dle isntrukci (to budu mit jeste jedny prasky navic, tak to treba vyjde). tobe mco drzim palecky, at vam to tentokrat vyjde :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Zolik, teda nevím, ale spíš si myslím, že se MS rozjede, malinko špiním a břicho mám takové nafouklé a citím v něm tlak. Jinak jak dlouho jsem po OVU nevím, nijak nezkoumám, kdy ji přesně mám. Ale když bych toto "krvácení" nepočítala jako začátek dalšího cyklu, tak jsem dnes 27DC a minulý cyklus jsem měla 27 dní. Počkám jestli se to nerozjede a pak bych to nějak začala řešit. Test nemám a ani si ho zatím nekoupím.

Moc všem přeji, aby se už těch // dočkaly. To čekání je nekonečné.
8. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
maciol a zolik: holky držím palečky, ať to dopane na // :wink: !!!

Holky já jsem celý den pořád úplně vyřízená :frowning2: Z Pavlovy pomoci nakonec nic nebylo, protože si asi půl hodiny po tom, co jsem ho tady chválila rozseknul nohu o ulomené ucho z hrnečku :grinning: no krve jak z bravka .. fůj :frowning2: ! takže jsem ho musela donutit celý den ležet a nakonec jsem do obchodu musela já a uvařit taky .. ale teda uklízet už se mi to nechce :slight_smile: Jdu spát :slight_smile:
Prsa mě stále pobolívají, ale není to tak hrozné jako večer, jenom vím, že tam jsou :slight_smile: je to fakt nezvyk, nikdy mě nebolely :confused: a navíc mám kolem dvorců opravdu HODNĚ výrazné žíly, které vedou až k bradavkám. Jsou teda pěkně hnusné :slight_smile: a Pavel hned - jů! Ty máš teda fakt VELKÉ dvorce!!! :grinning:
Co s ním z toho je mi blbě ..
ale 6DPO?? To je nějak brzy... i když jsem tedy četla, že z biologického hlediska může dojít k nidaci už 4DPO, ale že bych měla tak rychle se vyvíjející prtě? :grinning: no necháme se překvapit :sunglasses:

Tak já se loučím a jdu spinkat :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
oprava: Co sním :grinning: jakože co pozřu :grinning: ne co s Pavlem :grinning:
8. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu poprvé.My se snažíme od července a zatím nic.MS mám pravidelnou po 25 dnech. :slight_smile: Antikoncepci jsem brala nepřetržitě 11 let.
8. lis 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jankabry,tak to budeš mít určitě // na testíku :wink:

ahoj weri1
8. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
jankabry, taky se mi zdáš být jasná :slight_smile:

Ahoj weri1, určitě se brzy povede...možná ještě jen působí pořád ta HA. Někdy to chvilku trvá. Zvlášť pokud jsi ji brala tak dlouho :slight_smile: Přeji, ať jsi listopadová těhulka :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
dachi - ja bych to prala nam vsem. anebo v nejhorsim :wink: prosincove tehulky:slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Maciol a zolik -- to jsem zvědavá jak to u vás dopadne, držím palce, ať to špinění je ze zahnizďování a MS už nedorazí :slight_smile: Zoli -- ahóój :wink:

Škoda, že příznaky těhu nejsou nějak víc průkazný. Třeba jako -- bolí tě prsa? Tak to je na 100% těhu :wink: To by bylo super :grinning: Jankabry -- třeba budeš právě ten 100% případ :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 31DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
ruzatko ..........29 let ............. 1 snazeni / 29DC (posledni cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 23DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 11 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 11DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 36 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 3DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 29 dní)

_____________________________________________________________________________________

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 62DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 49DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 47DC (poslední cyklus 19 dní)

Pěkné ráno holky, tak u mě žádná změna, MS se zatím nerozjela, ale pořád to vypadá, že se rozjíždí.
9. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
díky holky :slight_smile: No nevím .. já to tak neprožívám, i když si to samozřejmě značím do tabulky :wink: Dneska se cítím zatím normálně, až na ten asi začínající zánět průdušek :frowning2:
Já jenom, že mi nikdy nebývá špatně, ani když se nafutruju :grinning: tedy vyjma pozření oběda a pohoštění u babi číslo 2, která neumí péct a vaří tím starým stylem - tuna oleje a nejlépe přepáleného ... brrr
a prsa? Ta mě nebolela ještě nikdy .. teda nepočítám to, když se do nich praštím :grinning: takže pro mě docela nezvyk ..
no jsem zvědavá, co z toho bude a když nic, tak se budem snažit příští měsíc :wink: Hlavu nevěším :wink:

Jinak píšu z noťasu, páč můj komp se zcvoknul - ráno ho zapnu a on je vzhůru nohama :confused: Ne ten komp :grinning: ale jenom obrazovka, tedy to, co se na ní zobrazuje :slight_smile: sranda je, že tam mám takové dvě velké rybičky a díky tomu plavou bříškama nahoru :grinning:

omlouvám se, že neaktualizuju tabulku, nemám moc času :(
9. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny po víkendu.

Já jsem ho celý proležela, protože mě skolilo totální nachlazení...nejdřív pálení na průduškách, pak se rozjel kašel jako hrom a dnes teplotka a rýma :angry: . Dokonce mi poprvé v životě tekla krev z nosu...vůbec jsem nevěděla co s tím...přátel se i smál, že jsem jak malá, ale mě se to fakt ještě nikdy nestalo :slight_smile: .
Nakonec jsem se dneska rozhodla nepokoušet osud, protože nemůžu vesměs žádný léky (co jsem doma našla, to nesmím...od Paralenu, přes ty horké rozpustné nápoje až po kapky do nosu), tak jsem se rozhodla to kvůli flíčkovi poctivě vyléčit a jsem doma na neschopence.
Jo a ještě jsem si rovnou u Dr. nechala při psaní neschopenky bodnout znova krev na zarděnky (pro kontrolu, jestli i s 10denním odstupem bude ukazatel probíhající infekce nulový)...tak doufám, že bude vše ok...

Holky...tady je adeptek na první listopadovou těhulku!! A možná dokonce hned na první tři-čtyři místa :wink: . Držím palce a těším se na průběžné zprávy.
K tomu špinění....já špinila tak dva dny a pak šmitec, MS nebyla. Ale nebyla to teda krev, jen výtok dohněda, ale tmavší. Takže já to vidím nadějně :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holčiny, tak já už asi dva týdny bojuju s nachazením, pořád nějak neúspěšně, tak je mi tak akorát mizerně :frowning2:

jinak jak jsem psala, ta kámoška, co byla 21 tt na utz (minuly ctvrtek), se hodila tento tyden marod, a na sms neodpovida. tak se strasne bojim i za ni, co ji tam vyslo a co se vlastne deje :frowning2: neni to snadny ....
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
daee - spravne, jen se koukej pekne setrit a vylezet. nema to cenu pokouset. je ja bych taky hned sla do postele ....
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, zdravím po víkendu :slight_smile:
Tak včera jsme to s přítelem vybalili doma, mamča byla naměkko :slight_smile: Proběhlo to fajn a spojili jsme to s žádostí o ruku :slight_smile: Teď ještě teda tu svatbu a vyřešit spoooustu problémů kolem (svatba, bydlení atd), nějak se mi do toho ani moc nechce, nechám to plynout, ono to nějak dopadne.
Jinak mi je zas pěkně blbě, prostě mám pocit, jak když mě někdo škrtí a každou chvíli to vypadá, že se mi zvedne žaludek, ale zaplaťpámbu k tomu ještě nedošlo. O víkendu to bylo lepší, ale jak člověk sedí v práci, tak to asi víc vnímá.
Daee - je dobře, že jsi doma, pěkně lež - v tomto začátku je to hodně důležitý nic nepřecházet. Já myslela, že právě paralen je to jediné, co těhule mohou? (ty hotdrinky vím, že ne). Dobře jsi udělala s tou krví, alespoň budeš klidnější.
Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, už se nemůžu dočkat - je to směs obav a zároveň radosti - tak doufám, že po kontrole budu mít jen tu radost a bude všechno v pořádku.
Všem adeptkám na // čárky držím palce s tím, ať ty dny rychle tíkají a mezitím se nezblázní! Jinak co se týče příznaků - já na ně moc nedám, vím, co dokáže "hlava". Ale Vám přeju, ať ty Vaše příznaky jsou opravdu příznaky a na testíku se objeví // čárečky.
9. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Vecernice - tak snad je kamarádka ok, ale je to teda divný...že nereaguje a ještě ta neschopenka - to by bylo smutný, jak říkám, snad je to jen shoda okolností...

Sven - stihnete svatvu ještě před mimi? My jsme měli naplánovanou svatbu na duben (zamluvené místo, fotogafa atd.) a rozhodli jsme se, že když nám vyjde dobře to NT 02.12., tak to zrušíme tu svatbu a vezmem se až v létě 2011. Nechci se vdávat s bříškem, jsem unavená a v dubnu bud asi ještě víc. Nevolnosti se mi včera zase (mrchy) vrátily...prostě si chci vlastní svatbu pořádně užít :slight_smile: .
A bydlení....máme starší dvoougener.domek. Dole s babičkou a strýcem...bojujeme za dotaci Zelená úsporám, abychom zatelili a vyměnili okna atd. a pak se chceme vrhnout na vnitřní rekonstrukci. Všechno to je naplánované na duben-srpen 2010...a do toho miminko...no budeme to muset nějak zvládnout, budu s ním bydlet u našich a všichni si budeme muset pomoct...trošku se bojím, ale prostě to holt budeme muset zvládnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ten Paralen byl Paralen Plus - takže ten je možná nějak silnější či co, ale nesmí se (ani Febrisan, ani Prevenar, ani Mucosolvan, ani Nasivin...prostě nic :slight_smile: )
9. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Zdravim po víkendu

tak MS dorazila přesně po 28 dnech ... aspoň něco pozotivního, bála jsem se že to po těch letech braní HA budu mít rozhozené.

tak teď přečkám MS a můžem se těšit na další "pokusy".
9. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
DC = den cyklu
DPO = dní po ovulaci

TĚHULKY:

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 30 dni)
mirucha84...... 25 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 31DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 23DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 11 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 11DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 36 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 3DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 1DC (posledni cyklus 28 dní)

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 62DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 49DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 47DC (poslední cyklus 19 dní)
9. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.