• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
sven, beruska31: o prilis casnem testovani teda neco vim...a uz to delat nebudu, minimalne az pri zpozdeni MS 2-3dny...
4. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
:confused: Jej, tomu taky nerozumím... o, asi to prostě chce vypnout :grinning: Proto jsme si taky teď s manžou vyjeli do Českého ráje (já jsem jinak z Brna) a udělali jsme si 4 krásné pohodové dny. Ještě jsme spolu takhle pořádně nebyli. V dubnu jsme jeli po dvou letech na takovou "svatební cestu" za ségrou do Irska a tím to hasne. :slight_smile: Takže jsme si moc odpočinuli...
4. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
majdalena: je úžasná, to by se z ní naši kluci zbláznili :wink:
4. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj všem novým příchozím :wink: taky se přidávám k pejskařkám:wink: mám berňáka a německého ovčáka -je to radost :grinning:
janai85: jinak muj berňák sežral jako maly: ponozky, kapesniky, uterky, podprsenku, batikovane triko a kameny :wink: chapu o cem mluvis :wink:

jo a všem se omlouvám mám chybu v tabulce takže opravuji (špatně jsem to pochopila :sweat_smile: jsem jouda¨¨)

aggy.............22 let.............0 snažení/ 42DC
daee..............28 let.............4 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 28DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 27DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 25DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 22DC (posl.cyklus 28 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 22 DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 20DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 18DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 16DC (posl.cyklus 29 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /9DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 9 DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 5DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 1DC (posl.cyklus 27dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/22DC (posl.cyklus 31 dní)
4. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
majdalena: To je nádherná fenečka! :wink:
4. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
daee: krásně taky slyšej na pípnutí mikrovlnky, cinkot nádobí, otevření ledničky.... Ostatně všichni stejní - co dodat :grinning:
4. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
charlott: jo jsou to pokladi.... Pořád to říkám, že s těma našima dvěma jsme břídilové - jste prostě lepší!!! Jaký jsou k dětem?
4. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
charlott: Berňák je ten nejúžasnější a nejkrásnější tvor!!! Já jsem si vždycky berňáka přála, ale nemáme domek :frowning2: a on asi potřebuje hodně prostoru :slight_smile: a běhání. Jak je starý?
charlott: mate bernského honiče??? :astonished: Toho ja jsem puvodne strasne chtela, ale nedal se nikde sehnat:( tak jsme se rozhodli pro hladkosrsteho foxterierka a nelitujeme. Jen ma porad tuny energie, kterou ovsem dokaze i rozdavat.. ehm, ted teda spi smotana v klubicku na gauci.
Musis dat do alba urcite fotecku :grinning:!
holky, musím taky dodat fotečky, jenže je nějak neumím zmenšit, aby se tam vešly :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
daee: jj, je to takova dasenka, ale bez kudrlinek, proste ladkosrstý foxterier.

daschiki: diky:slight_smile: Jéé, další brňačka:slight_smile:
Holky, kdyz tady nejaky cas vydrzime diskutovat a budem treba nekdy mit chut a cas, tak si pak muzeme udelat nejaky srazik, treba i s pejskama :grinning: Nechodite nekdo do Luzanek na psi louku?
4. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
janai85: uplne uzasny:slight_smile: strasne me prekvapilo - jsou to takovy motovidla - hlavne bernak ale na deti je uplne hrozne neznej a hodnej..

daschiki: jo je krasnej to jo :slight_smile: sice ma delsi vedeni..nez mu dojde co ma delat-ale jinak jsou uzasny..no my mame domecek,potrebuje velkej vybeh..moc si ho neumim predstavit v byte :frowning2:

majda:nene, je to bernsky salasnicky pes..jdu na to a pridavam foto :wink:
4. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
charlott: naši si taky nechaj tahat uši a všechny končetiny, asi se na dalšího člena těšej stejně jako my :wink:
4. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
no ja bych sla hned ale vy jste skoro vsici z Brna, ze? ja jsem od Plzne..
4. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
janai85: diky, je to nas mazlik :grinning:

daschiki: par dni jen tak nekde spolu mimo domov, to je dycky fajn... to cloveku udela dobre, navic kdyz je to s partnerem. To si pak najednou clovek uvedomi, ze by to bylo potreba casteji, teda aspon my to tak mame, ovsem skutek utek a pak se to smrskne vetsinou na letni dovcu a par vikendu s kamaradama a je to :wink: taky bychom meli s pritelem naplanovat nejaky fajn vikendik, treba na horach.
4. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
janai85: jj, jsou to mazlici :slight_smile: jsem rada ze je mame..uz si to bez pejsku ani neumim predstavit..
4. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
já jsem z východu Čech - z Broumova, takže bohužel je to k Vám daleko :frowning2: Jinak je to super nápad :slight_smile: škoda, že jsme tu skoro v Polsku :pensive:
charlott: jeej, tak to jsem spatne pochopila, to se omlouvam :grinning: To bude asi ta moje fixace na ty bernské honiče:slight_smile: Ale salašníci jsou taky krásní pejsci, takova jako esence psa, tim, jak jsou trikolorni.
janai85: no tak tam bych se klidne vydala-jezdivame tam na dovcu :wink: je to uzasny kraj..chodili jsme tam po vojenskych opevnenich a tak..
4. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
charlott: krasny huňáček :grinning: to bude mazlik k detem jako vysity :dizzy_face:
janai85: mám stejný problém :grinning: Taky bych to naše šarpejátko přidala, ale musím to nějak komprimovat a to moc neumím, tak přidám až se to naučím. Dal by se považovat za takové naše miminko...

majda: do Lužánek nechodíme, protože ten náš truhlík je vyplašený z trolejbusů a šalin... takže ho do centra moc nedopravuju...Spíš si zajedeme do Mariánského nebo tak (jsem původem Líšňačka) Pejsko-miminkovský srazík by mohl být super :wink: :slight_smile:

charlott: No, já kdysi viděla nějaký dokument, kde dělali test a pejskům hodili přes hlavu deku a stopovali, jak rychle se z ní dostanou. "Náš" šarpej dopadl suverénně nejhůř :grinning: On pod tou dekou prostě zůstal, dokud ji nesundali. Já to přikládám jeho chytrosti :grinning:, protože mu to tka pálí, že si říkal, co by se namáhal, když ti lidi tu deku stejně sundají. Třeba můj taťka se směje, když mu háže kolečka salámu a náš pesan si počká, až to spadne na zem. Jiní psi po tom skáčou a chytají. No a náš taťka se směje, že je náš pes úplný trdlo, ale juá si myslím, že jen prostě ví, že to na zemi najde :grinning: Chápe zákon gravitace :grinning: Tak dobře no...spíš je strašně línej :grinning:
daschiki: teda to jsem se fakt nasmála - my máme doma opak - teda maďara a druhej (zcela stejnej) lenoch labrouš to dělá se salámem stejně. I když deku z hlavy by chtěl za každou cenu sundat :grinning: Prostě se pozná inteligence, že? :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky, ja se pokousim zehlit, ale takhle to nikdy nedozehlim :grinning: jak tady ctu ty psi prihody, tak se mlatim obcas smichy do kolen, hlavne diky tobe daschiki :grinning:
4. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
majda:to jo, už se těším :wink: manzel rikal ze kdyby nahodou nejake dite sezral tak udelame nove :grinning:

charlott: tak to je dobrý :grinning: to je s nim koukam taky docela sranda :wink: na toho naseho mamuta by tu deku ani nehodili - je takovej lekavejsi tak pocitam ze by utek :slight_smile: dalo by se to brat jako odmitnuti testu :grinning:
4. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
pardon pro daschiki :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
charlott: je tu hezky, klidně se domluvíme, my máme rádi návštěvy. Jen tu fakt neni vubec nic i k doktorovi musim jezdit do Náchoda, což je 33 km, no ale stojí to aspoň za to. Byla jsi i ve skalách?
4. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
janai85 :grinning: Já mám někdy pocit, že on je chytrej až moc...Na věci, na který chce :grinning: To asi každej pes...Třeba tomu našemu museli jako štěňátku operovat ouška. Měl tam velký záněty. No a vydrenovali mu to a má zašitý zvukovody (prostě nemá ďoury do uší :grinning:) - chodil s hadičkama jak ufonek..to bylo hrozný :grinning:, ale to je zas na jiný vyprávění. Chtěla jsem jen říct, že když se mu to hodí, tak vůbec neslyší...Na vycházce si to maže dopředu a já si můžu vyřvat plíce a on jen kroutí zadkem a jde jak balerina...Jakmile se ale otevře lednička nebo zašustí pytlík od piškotů, už je zvědavec u mě...:grinning:
4. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Majda - srazík klidně s pejskama by byl super nápad, sice do Lužánek nechodíme - jsme z Líšně, takže to máme z ruky, ale Argo zvládá jak cestovat autem tak MHD, takže my jsme schopní se tam dopravit.
Do Mariánského údolí chodíme nejčasteji, máme to za rohem a Argošek se tam vyběhá pěkně do sytosti...:slight_smile: jdu zkusit udělat album a dostat tam nějakou fotečku...

Charlott ¨: bernský salašnický a něm.ovčák? Tak to je výborná kombinace....tyhle dva dosyta nakrmit, vyvenčit a věnovat s ejim...to bude asi docela náročné...smekám :wink:
4. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
charlott: jj, ti chlapi, na vsechno maji odpoved :grinning: :grinning:
si moc neumim predstavit, co ten nas blbik bude rikat na mimco, predpokladam, ze ho napred olize od hlavy az k pate a pak se kolem nej stoci do klubicka a usne... ale pred tim bude cely den skakat jak na pruzinach kolem postylky, aby se mohla podivat, co ze to tam lezi :grinning:
4. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
charlott: manžela baví černý humor a permanentní tréning na plození, ne? :grinning: :grinning: :grinning: A váš hafik zdědil inteligenci a vtip po Vás, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.