• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
ahoj holky ja mam dnes teplotu 36,9C,jsem 8DPO,27DC.
9. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Koupila jsem si těhu test a je tam jenom jedna čárka, tak asi se tělo nějak zbláznilo. Počkám ještě tak dva dny a pak zavolám dr. co dál.
9. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky, jdu pozdravit a padám zpět na dno tabulky. MS včera dorazila v plné síle :frowning2: ale aspoň vím na čem jsem a jedem na novo. Jediné co mě štve, že takhle mi vycházela ovu na víkend, tímhle zpožděním mi vyjde na úterý, takže smůla, tenhle měsíc se můžu stavět na hlavu a nevychytáme to :frowning2:

Jankabry - Ashlee - držím pěstičky ať Vám to klapne a přeskočíte nahoru do tabulky :wink:

Dae, Sven - ať Vás brzo přejdou těhotenské neduhy a je Vám líp :wink:
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zolik tiše závidím, že se MS rozjela, taky bych to potřebovala, ať vím na čem jsem. S tou OVU je to špatné, ale třeba se zadaří i těsně před nebo po.
9. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Maciol, díky za podporu, ale vidím to tenhle měsíc bledě, když ovu příjde ve středu a manžel je od pondělí do pátku pryč jde se blbě trefit :grinning: :grinning: je mi z toho smutno, ale musím se nad tím pousmát.

A ty ještě nevěš hlavu, třeba jsi už Těhulinka i když na testík je ještě brzo :wink:
9. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,aktualizuju. Zas nic. :unamused:

DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 30 dni)
michaela79......30 let...............2 snažení / 31DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 23DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 11 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 11DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 4DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 3DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 3DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 2DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 1DC (posledni cyklus 28 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 62DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 54DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 49DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 47DC (poslední cyklus 19 dní)
9. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Daee - ráda bych stihla svatbu ještě do narození, ale nijak to nehrotím. Nechci nic ultra honosného a drahého se stovkou lidí atd., takže si myslím, že se to dá zařídit poměrně rychle. Musíme se s přítelem domluvit - jestli ještě někdy teď a nebo počkat na jaro (ale to už zas bude břicho atd). Ale raději bych, kdyby byl prckek narozený do kompletní rodiny, nemuseli jsme řešit na matrice otcovství, příjmení a takové ty blbiny kolem. Ale fakt to nehrotím.
Dneska mi je teda dost hnusně, i se mi párkrát zvedl žaludek, ale naštěstí nic z toho. Aspoň, že už nemusím doma kamuflovat, že mi je blbě. akorát musím čelit tisíce otázkám, máma už chuděra řeší věci, které se řeší tak měsíc před porodem - no jo, holt první vnouče :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Dneska jsem 11DC, sice jsem předchozí měla 32 dnů, ale dneska mi klesla teplota a tak jsem si udělala ovu test a nic :frowning2: Doufám, že se ještě něco objeví. Snad ovuluju... Co myslíte?
9. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
jessika,ja jsem měla ovulaci 19DC.
9. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
me se dneska udělalo špatne
9. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
ashlee, vím, jde mi ale o tu teplotu, je o 0,3 stupně nižší než včera. Takové pády nemívám.
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
jessi - muze to byt zpusobeny vice faktory. nevim, jak dlouho meris, a jak mas pravidelne cykly. uvidis co teplota zitra, kdyztak zkus dalsi testik.
kdy si dle teplot mela ovulku minuly mesic?
9. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
ashlee - no priznaky vypadaji slibne. drzim palecky, at se teplota jeste vyhoupne a at nam brzy hlasis dve carky !!!

jinak mi ted psala kamoska, ze ji umrela dcerka. narodila se asi pred trema mesicema se srdecni vadou, bohuzel nelecitelnou ..... strasny. a do toho ta druha kamoska, neodpovida mi na sms, tak vubec netusim, co ji na tom utz rekli a zda bude vse v pohode. je to boj na dlouho trat. drzim vam (nam) vsem tady pesti, at nas zadne starosti nepotkaji a vse dojde do zdarneho konce ...
9. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky,
jessica: zkus testnout zítra, ale večer se posnažte....ovu bývá, když teplota stoupne, ale to už může být na snažení pozdě.....mně taky dneska teplota klesla, tak uvidíme, kdyby zítra stoupla, nezlobila bych se.....ale pochybuju, já mám tento cyklus nějaký divný.....
vecernice: ty jo, s tou kámoškou je to hrozné.....
9. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Je fakt, že ještě dlouho neměřím. Spíš jsem si říkala, že před ovulací to padá a pak prudce stoupá. Ale teď se snažíme obden, tak se snad yadaří. Horší je, že v práci mám stres, od tohoto měsíce mě povýšili a já lítám jak hadr na holi. Šéfka je jak aprílový počasí, dnes naplatí, co řekla včera, snad si zvyknu. Bojím se, že to oblivní naše snažení. Chtěli jsme dát naším dáreček k Vánocům. :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
vecernice: to je mi moc líto
9. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
jessi - nehazej flintu do zita :wink: zkus omezit stres a pekne dal sleduj teplotu. a pokud se snazite obden, tak se urcite trefite :slight_smile:
jinak ovu je ten den, nez to prudce stoupne. a jeste teplota musi stoupnout, ale jeste se minimalne drzet tri dny ve vyssich hodnotach, nez prumer poslednich ctyr nebo sesti. po ovulaci je celkove teplota vyssi nez v prvni pulce cyklu. nevim, jestli znacis do wunschkinder nebo fertility friend, tam to je docela videt, a kdyz je VIP (prvni mesic po registraci), i to samo ovulku vyznaci, pokud ji to rozpozna. navic je tam spousta dalsich grafu, takze clovek si muze projet, jak to asi ma vypadat :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
jessika,zapisuješ bt do grafu.Ja zapisuju do fertilityfriend,mam graf v mem albu
9. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
jessika:

ahojky :slight_smile: Nejde ani tak o ten pokles, ale, jak psala laurinka, o ten nárůst :wink: navíc hodně pomůže sledování hlenu a čípku ... takže sleduj a když tak ovutestuj. držím palce :wink: !

vecernice:

ježiš :( To je smutné :frowning2: Je mi to moc líto! snad ani jednu z nás a vlastně žádnou ženu tohle nikdy nepotká!

Jinak nejde o to, aby se ashlee ty teploty vyhouply :wink: i když je časté, že těhu bývá nad 37°C, ale prošla jsem na FF stovky grafů a je jich tam fakt hooodně i s těhuteplotou kolem 36,5°C :wink:

ashlee:
no tak držím palce! máš se, že budeš vědět dříve na čem jsi ... závidím :wink: !

Jo a kdyby jste to neznaly, tak bááječné české výrobky - aromaolejíčky a tak, na všechno i s označením, zda je vhodné při těhu :wink: http://www.salus-mh.cz/index.php
používám jejich silice, masážní oleje i balzámy už dlouho a jsem více než spokojená :wink:
9. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
jankabry,taky jsem se divala na ruzne grafy.ani nemusí byt trojfazova
9. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
ashlee, dívam se na tvůj graf, máš velikou šanci, jen vydrž tak 10dní ještě na stejné urovni či výš :wink: krásná teplota, ta moje byla jako tvoje a mám //
9. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
ashlee, píšu do FF. Do alba si graf dáváš jen pomocí PrintScreenu?
9. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
jessika:
graf se tady dá vložit i pomocí odkazu. Vlevo je SHARING a pak Home page setup. Tam si nastavíš, co chceš, aby ostatní viděli a taky můžeš změnit jméno Tvojí stránky - koncovky, z čísel a písmenek třeba na Tvojí přezdívku. Viz. můj odkaz http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
9. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
jankabry . ja nemyslela, ze by ashlee mela mit teploty nad 37. byvaji bud trojfazove, to znamena jeste druhy narust, nebo se drzi i stejne (ale neklesajici). tak hlavne, at to dopadne :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Pěkný večer,
jak jsem nedočkavá, každou chvilku někde něco hledám a tohle se mi zdá docela pěkný a k věci :slight_smile: ... http://www.uzlicek.cz/962_18-priznaku-tehotenstvi-Vite-jak-poznate-ze-jste-tehotna
9. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 39DC (poslední cyklus 30 dni)
michaela79......30 let...............2 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 31DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 29DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 28DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 24DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 12 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 12DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení /5DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 5DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 4 DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 4DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 3DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 2 DC (posledni cyklus 28 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 63DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 55DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 50DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 48DC (poslední cyklus 19 dní)
10. lis 2009 v 05:52  • Odpověz
autor
Dobre rano holky :slight_smile:
10. lis 2009 v 05:52  • Odpověz
Krásné ráno děvčata :slight_smile:

Tak já hlásím, že mi celkově je tak nějak lépe, cítím se od večera, tak nějak vyrovnanějc :slight_smile: Jinak večer mě začal pobolívat podbřišek, ne jako při MS - to mě nepobolívá, to mám spíš pocit jako by mi tam někdo rejdil vidlema a rval vnitřnosti :grinning: a navíc mě před MS nikdy nic nebolí předem, leda že bych to dostala dneska - neeee!!!
Prsa začaly opět bolet už od rána, stále "krásně" obkroužené těma "nádhernýma" žílama blééé
No jsem fakt zvědavá, jak to dopadne..
Můj dnešní graf vypadá takhle http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
10. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
ahoj holky

Jankabry, to vypadá nadějně!

Mám na Vás dotaz. Myslíte, že může být anovulační cykus přesto, že jsem měla pozitivní ovu test, vysoko čípek měkký jak ret a i tam byl nárůst teploty? Jenže od té doby je ta teplota taková divná a různě kolísá. Sice se v zásadě drží výš než v první části cyklu, ale ani FF mi zatím ovu nevyznačila a to ji považuju dost jasně na 16 DC. Jsem z toho taková špatná. Možná je to tím, že tento měsíc neberu poprvý vůbec utrogestan. Doktorka mi řekla, že je vidět, že mi to neudržel ani on, tak ať ho neberu. Takže mám vážně radost. Včera jsem malinko špinila. Dnes taky. Vždycky jen ráno, pak vůbec nic. Mám strach, že moje tělo produkuje málo progesteronu (čemu by napovídal i ten menší nárůst teplot) a bojím se, že zase potratím :frowning2: S tím utrošem jsem byla přece jen klidnější... :frowning2: I když to minule nedopadlo dobře, tak si vůbec nemyslím, že je to tím, že to neudržel. Prostě tam došlo asi k nějaké chybě...PRoto to tak dopadlo. Takže moc nechápu, proč to tak doktorka udělala :frowning2:
10. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno holky.
daschiki. pokud ti ukázal test pozitivní, tak ovu byla......teploty to můžou ukázat zkresleně....a taky bych se vykašlala na to, jak ovu vyznačuje net, ale spíš si to posoudila sama, každá víme, jak mají teploty být......tak vyčkávej a uvidíš.....
u mě zatím ovulka nikde, tak stále vyčkávám......ale ve snažení to nebrání, i když je to spíš takové trénování.....a ty nebuď taková špatná z toho a neužírej se......
10. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.