• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Pěkné ráno holky,
hlásím, že si mi MS ráno rozjela v plné síle, snad už bude všechno v pořádku.

Všem ostatním přeji co nejdříve ty vysněné //.
10. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
daschiki:

jak psala laurinka - pokud jsi měla opravdu pozitivní ovutest, tak ovulka byla :wink: Tak se netrap! Teploty nemusí být směrodatné, i když by měly .. ale kdo z nás je ideální, že ano :wink: Takže trpělivě čekej a dej vědět :wink: a jak vypadá Tvůj graf? Teda jestli to není tajné :wink: Držím palce! Moc! :wink: ať jsme všechny listopadovky max. prosincovky :sunglasses: !

Mě břicho pořád pobolívá, ale kdybych to měla přirovnat k MS, tak to je spíš na úrovní, že vím, že ten podbřišek mám :slight_smile: Teď jsem byla na WC a na toaletním papíře jsem našla malou kapičku krve. Uvnitř ale nic, hlen na čípku krémový, čípek uzavřený, nízko a tvrdý .. to by mě teda zajímalo co to bylo :confused: nebo už mám halucinace :grinning:
Jdu se najíst nebo padnu .. toastům zdar :slight_smile:!
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holčiny, všem přeju krásný den, já se válím doma, nachlazení mě včera skolilo :slight_smile: takže se mám prima :grinning:

jinak jankabry - vypadá to nadějně, moc ti držím palečky, a't to vyjde.

me dnes ff definitivne posunul ovulku az na 18DC, coz na jednu stranu je fajn, nebot asi folikuly stihly dozrat (a na prohlidce jsem tedy byla moc brzy), na druhou stranu fajn neni, nebot jsme ovulku netrefili :grinning:
zkusim taky vlozit graf, uz mam pocit, aby se v nem cert vyznal :wink:

maciol - v listopadu to vyjde, budete mit krasne prekvapeni pro vsechny :slight_smile:

daschiki - je mozne, ze teploty jsou nizsi prave diky tomu, ze neberes utros (ja je mela relativne nizsi, proto mi doktor zvedl davku). ale je treba verit doktorum (nic moc jineho nam nezbyva...), takze ovulku jsi mela ted jen trpelivost :wink:
10. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
10. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
mam taky kremovy hlen,čipek tvrdy.
Dnes se mi zdal sen že jsem si delala tehotensky test a že jsem měla // .Ale mam takovej pocit že se nezadařilo :frowning2:
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
ashlee - neztracej nadeji! treba je sen takova predzvest :wink: drzim ti palecky
10. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, mě už druhý den trápí migréna, takže nálada nic moc. Asi to nějak souvisí s MS, v poslední době se to bohužel často opakuje.

daschiki -- taky bych spoléhala na ovulační test. A FF se většinou trefí, ale přece je to jen program a někdy se může utnout. Nech věcem volný průběh a ono se za pár dnů uvidí a třeba i s velkým překvápkem :grinning:

jankabry -- to jsem fakt zvědavá jak to u tebe dopadne. Vypadá to moc zajímavě :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
ashlee -- tvůj graf je zatím super, ne? :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
helabella,dneska jsem měla teplotu 36,8C
10. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
vecernice:

hehehe :slight_smile: ta teplota Ti včera klesla z důvodů o kterých víš - teplota v pokoji, spala jsi neoblečená nebo tak? páč to je teda dobrý :wink: ! jéé no jsem napnutá jak luk :grinning: akorát tam nevidím, kdy jste se tulili, tak držím palce, aby to bylo v termínu :wink:

ashlee:

držím palce, aby se Ti teploty udržely nad hranicí i ještě tak týden!!! vypadá to nadějně!!! :wink:
podle FF máš cyklus 31dní, tady máš že 29 tak jsem trochu zmatená.. ale bylo by fajn mít tady první listopadovou těhuli už za dva dny :wink:

Mě je holky pořád blivno - pořád se mi brká a to jsem nic "brkacího" nesnědla .. resp. já nic moc nesnědla, páč i když mám hlad, tak je mi pak z toho co s ním pěkně blbě .. Jinak vše při starém :sunglasses: Je to napínavější než detektivka teda :grinning: už aby bylo další úterý minimálně a já věděla s jistotou, na čem jsem .. uf :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
jankabry - tak teda na tebe bych si skoro vsadila :wink: drzim palecky, jsem taky zvedava, jak to s vama dopadne :slight_smile:

jinak vcera mi bylo blbe (poradne nachcipana, nakonec jsem sla driv z prace a marodim). takze mozna klesla proto ... :astonished: no myslela jsem, ze ovulka byla pred tim prvnim narustem, takze jsme byli cinni v tu dobu :wink: takze 15. a 1ž. den, ovulka byla az 18 ... :frowning2: ale uvidime. no minimalne se mi posunutim ovulace protah cyklus. a zas si delam nadeje, ze aspon vajicka stihaji dozravat :wink: a ze treba i ta sliznici poporostla od ty kontroly. no ted budu mit pristi cyklus mega davku vsech leku, tak to treba vyjde nejpozdeji jako vanocni darecek :wink:

jinak zkus chroupat rohliky, treba to zabere i u tebe :wink: kdy vlastne budes testovat?

ashlee - drzim palecky k listopadovemu prvenstvi :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
holky dik .tak snad nedorazi ms ve čtvrtek,ale když se mi posunula ovulace na 19DC tak je možny že budu mít delší cyklus,že?
10. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
vecernice:

hehe :grinning: Díky! No já nevím, nechci začít nějak brzo, to asi nemá smysl ... jsem teď 8DPO a i když jsem opravdu netrpělivá, tak chci předejít smutnění z toho, že se třeba // neobjeví - je to sice brzy, ale i tak to člověka asi zamrzí, že jo .. no a navíc, nechci najít // a pak to dostat :frowning2: jsem dost cíťa a tohle by mě asi dostalo, i když se to stává ...ale samozřejmě nestane a já budu mít jistě vzorné // v termínu :slight_smile: will see ... :sunglasses:

No nachlazením to nebude, to by Ti spíše stoupla. Leda že bys spala méně než obvykle mě třeba napadá, když Ti nebylo dobře, v té nejhlubší fázi spánku má tělo nižší teplotu, tak možná proto. No ale jinak nebudu plašit postřehy, že k nidaci dochází už od 4DPO :sunglasses: nejsem magor, že jo :slight_smile: nechme se překvapit! Hlavně, že jsi v pohodě! :wink:
Já měla na něco chuť, páč mi je furt blbě, jako když nic nejím .. zle z hladu, nebo tak něco .. no dala jsem si quesiladas s domácíma nakladanýma paprikama v česneku a čili a mňááám .. no a 5 minut od snězení - blééé ... jdu si udělat zázvorový čaj z našeho balkonového zázvoru :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
jankabry - ja budu rada, kdyz telo aspon zacne poradne fungovat, pak se do toho clovek muze pustit naplno :wink: duvod k poklesu netusim, ale zas tak moc to neanalyzuju, abych z toho nezblbla. spis jsem vzdy zvedava, co udela zitrejsi teplota :grinning: no nechame se prekvapit :wink:

jinak tedy koukam, ze spapkas zajimavy kombinace :wink: ale ostry ja taky muzu a zazvor taky :slight_smile: ja se dnes lecim vsema moznyma bylinkama, zitra uz musim zas do prace, ale ten den lenoseni mi prospel. no a pravda, ze krom toho ze jsem upekla kure (po orientalsku), tak jsem neudelala vubec nic. krasne proflakany den, to se mi jen tak nepodari :wink:
ale mam tu vedle sebe nemcinu, a snazim se premluvit, ze aspon bych se na ni mohla podivat :wink:

s tim testovanim to chapu. asi bych taky zkusila vydrzet dyl (min. do terminu MS), nez zazivat jednocarkove smutky .....

tak ti budu drzet palecky :wink: abys nakonec nesnedla i manzela ... jako v ty pohadce :¨-D
10. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás zase jdu pozdravit. Mě je celkem fajn, až na to, že nemám vůbec na nic chuť (vadí mi i představa jídla) a každý den jsem strašně unavená :pensive: Ale dá se to vydržet a za to, že v bříšku nosím malého prcka, to stojí
:slight_smile:
jankabry: myslím si, že jsi na 99% těhu. Nerada bych Ti dávala plané naděje, ale úplně vše, co popisuješ jsem měla i já....8DPO jsem měla na toaleťáku trošku světlejší krve, potom už nic (asi to bylo uhnizďování), bolest prsou jsem v životě neznala, teď už vím, jaké to je :slight_smile: a nechutenství jsem měla skoro hned po ovulaci. A asi 11DPO jsem našla slabounké // na testu. Přeji Ti, aby jsi dopadla úplně stejně :wink: , ale myslím si, že jsi jasná.
ashlee: Tobě také přeji, ať se brzy dočkáš //. Vypadá to nadějně.
vecernice: co ta Tvoje kamarádka? Pořád se nehlásí??? :frowning2:
10. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
holky, graf přikládám :frowning2: Jsem z toho nervózní i proto, že zas trochu špiním :frowning2: Prostě myslím, že mým problémem je nedostatečná funkce žlutého tělíska. Když jsem třikrát denně měla ten Utroš, tak jsem nešpinila vůbec a bylo to super...a teď ho nemám vůbec a už zas špiním. Takže jsem vzdala už veškkeré naděje na to, že i kdyby se tento měsíc podařilo, tak by se plod udržel. Jak se může udržet, když špiním :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/2719bc
10. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoj didi, diky za optani. dnes mi napsala, ze porad beha po doktorech. tento tyden do prace neprijde, a mozna uz se nevrati vubec. vic nevim. tak ani nevim, jak moc je to vazny, ale ze dne na den zustat doma v tomto case nevesti nic dobreho :frowning2: a to to mela doted bez problemu, zadne nevolnosti, zadne problemy. chodila plavat a obcas cvicit, byla v pohode, zadny stres ... :frowning2: porad mi lezi v hlave, ale ted nemuzu vic, nez ji drzet palce, at uz resi cokoliv ....
10. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
daschi - krivka je zvlastni. ovu test ti ji potvrdil, ale teploty tomu opravdu zatim moc nenapovidaji .... ja mela minuly mesic po ovulce teplotu zvysenou, ale pak o neco klesla, a drzela se sice vys, ale nizko (no tomu rikam popis....:grinning:) doktor se na to podival, a rekl, ze to neni dostatecny, a zvysil mi (mimo jine) davku Utrogestanu. tak uvidis, jak se budou teploty vyvijet dal, treba mas opozdenou ovulku ....
ale asi bych pripadne na zacatku dalsiho cyklu zasla za doktorkou a ukazala krivku a poradila se s ni.
drzim ti palecky, aby se vam cvrcek zadaril co nejdrive :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Večernice - to je přesně to, co si myslím...že nemám dostatek progesteronu. Proto špiním...a proto ta teplota není tak vysoká. Jsem pěkně naštvaná, že mi doktorka ten Utroš stáhla. Ještě mi doma zbyl, tak si ho asi naordinuju. Nehodlám znovu potratit :frowning2: Navíc v pátek mám jít na agolutinovou injekci. Jenže do pátku nechci na ten progesteron čekat. Bojím se, že to špinění není dobrý pro zahnizďující se vajíčko :frowning2:
10. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
no ja mela minuly mesic taky spineni ... asi od 4DPO a pak to pozvolna preslo do MS (tedy nejakeho slabeho odvaru MS...)
hele daschi - a jak si mela naordinovane to brani Utrose? ´ja se zas bojim, ze ho mam ted (kvuli posunute ovluaci) jen do 7DPO a pak nic. tak si rikam, co to tomu telu zpusobi (kdyby se stal zazrak tento mesic ....)
10. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
No, moje doktorka mi ho doporučila brát 2x denně. Pak jsem ale měla ten problém s cystou a byla v Brně v nemocnici, kde mi doktorka řekla (poté, co jsem ji řekla, že pořád i přes Utroš špinívám třeba i týden před MS) ať si zvýším dávku na 1-1-1. Brala jsem ho vždycky od 16 DC (což už mívám po ovu) a brala sjem ho 10 dní (do 25 DC). Pak se dostavila vždycky MS.

Minulej měsíc jsem ale nevěděla, co dělat, kdyby se zadařilo (což vím, že se zadařilo...bohužel neudrželo :frowning2: ) no a všude jsem heldala, co mámd ělat, jestli brát nebo přestat brát. Bála jsem se, že bych si tím způsobila náhlý pokels progesteronu a tím mohla ublížit plodu. Nakonec jsem našla informaci o tom, že pokud jsi těhotná a bojíš se, že by se plod nemusel udržet, máš brát utroš až dokud nebudeš vědět, jestli je test + nebo -. Kdyby byl pozitivní, jedině tím plodu pomůžeš (protože dodáváš ten progesteron). Utroš se dává i v těhotenství (bere se až do 12 tt u rizikových těhotenství). No a kdyby byl negativní, tak prej to ničemu nevadí, možná malinko odsune MS. Ale každopádně MS nastoupí i tak. Třeba u mně to ten minulej cyklus bylo jasný. Brala jsem utroš pořád a vůbec jsem nešpinila. Až v tu středu, kdy mi najednou zmizela z testu druhá čárka, jsem začala špinit...ještě jsem vydržela s braním do čtvrtka, než jsem šla k doky,a by potvrdila nebo vyvrátila těhotenství. No a hned jak sjem ho vysadila, tak už se mi to spustilo. Takže MS se určitě spouští i přes Utroš, když se má spustit.

Načítám teď o tom docela dost informací. Nedostatek progesteronu bývá ve dvou případech...poprvé, když vůbec není ovu...nemůže tak dojít k jeho zvýšení (protože nepraskne folikl a nevytvoří se žluté tělísko - tak to laicky chápu). No a druhý případ je asi ten můj, kdy ovulace probíhá, ale to tělísko neprodukuje toho hormonu dost. Na to účinně působí rpávě dodávání progesteronu v lécích, jako je Utrogestan. Takže mě dost zaráží, že když tohle všechno má doktorka ví a ví, že jsem minulý cyklus potratila, tak mi ho přesto sebrala. Sice říkala, že budu chodívat na Agolutin (což je progesteron v kravské dávce), ale to vždycky až 24 DC!!! To už je pro mě ale hrozně pozdě, když začínám špinit třeba už 4 DPO :frowning2:

Omlouvám se, že jsem se tady tak rozepsala, ale jsem z toho úplně zoufalá :frowning2: Prostě...minulej měsíc už jsem si prožila dost hnusné chvilky, když jsem potratila...a bojím se, že se to zas bdue opakovat, i dkyž by tomu třeba šlo zabránit. Nevím, jestli mě chápete. Mám pocit, že takto nedělám pro to maximum :frowning2:, když vím, že Utrogestan mi pomáhal...
10. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
daschi - diky za obsahle vysvetleni, asi uvazuju nad necim podobnym jako ty predtim.
je zvlastni, ze ti doktorka Utros vysadila. napada me jeste moznost, zkusit zmenit doktora .... ale ne vzdy to musi byt zmena k lepsimu.
byt tebou, tak hned zitra rano zavolam doktorce a zeptam se na vse (ze spinis, a zda nemas obnovit brani Utr.). zas pokud mas dostat jeste Agolutin, aby toho progesteronu pak nebylo pro telo prilis ....

drzim palecky, a hlavu vzhuru. vim, ze minuly mesic jsi mela narocny, ale ver tomu, ze uz brzy budes mit zase dve carky, a par mesicu na to drzet v rukou maleho ubreceneho dorbecka :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
večerničko - děkuju, jsi moc hodná. Já vím, že to braní utroše a pak agolutin ničemu nevadí, protože tehdy, když jsem měla ty bolesti s cystou, brala jsem utroš a v nemocnici mi i tak píchli pořádnou dávku agolutinu. Já bych Utroš brala jen do toho pátku, než bych dostala agolutin.

Poslední dobou hodně přemýšlím nad tím, jaký zázrak ej skutečně otěhotnět a v pořádku donosit miminko. Moje kamarádka nikdy nebrala antikoncepci. Otěhotněla napoprvý, během těhotenství zatám bez jediného problému. Rodí za měsíc. Možná si o měn bduete myslet, že jsem padlá na hlavu, ale já si prostě myslím, že HA je neskutečný zlo :frowning2:. Od chvíle, kdy jsem vysadila (před dvěma lety) se se mnou táhnou nejrůznější problémy a všechny jsou spojené s hormony...Kdybych věděla, co mě bude čekat, nikdy bych to svinstvo nezačala brát. Kvůli tomu mi přestala správně fungovat štítná žláza, bylo u mě podezření na roztroušenou sklerózu, jezdila jsem po magnetických rezonancích, na neurologiii, strašně bolesti hlavy...neskutečné hormonální výkyvy! JEdiný, az co jsem vděčná je, že mám v pořádku aspoň ten FSH a probíhá ovulka. To mám velké štěstí, i když to může být taky díky tomu, že se už 1,5 roku léčím). To špinění mě ale ubíjí. Každý cyklus 7-10 dní prostě špiním...a ne málo...je potřeba intimka. Minulej měsíc poprvé to bylo úplně v pohdoě a já myslím, že právě díky tomu Utrogestanu...že mi ho zvýšili v nemocnici na 3 denně. Ach jo...

Jinak pokud jde o doktorku, ona je mojí 3 gynekoložkou. Dosud jsem s ní byla velice spokojená. Musím s ní ale promluvit, protože i když jsem laik, jsou prostě věci, který už na sobě poznám a vím, jak to je a co mi pomáhá.
10. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
daschi . kez bychom to tu mely vsechny snazsi. vzdyt uz je jen zazrak najit toho praveho, se kterym clovek zacne uvazovat o dalsim clovickovi :wink: a pak se vyda na dlouhou cestu pokusu. chce to trpelivost, ten vysledek za to stoji :slight_smile:
nemyslim, ze HA je celkove spatna. asi ucinky jsou strasne individualni. znama (dokonce starsi nez ja) brala HA asi 13 let. vysadila a do dvou mesicu otehotnela. bez problemu, uz ma zdravou roubirku :wink: takze kazdy reagujeme jinak. jen nas dostatecne nevaruji. nebo. jak rika muj doktor. nemelp by se to brat tak dlouho v kuse bez pauzy. vzdy zkusit nejakou pauzu, zda se telo nastartuje. pak se k ni pripradne vratit. ja ji mela v kuse asi 11 let. bohuzel bez pauzy.

ale co, my se tu prece nevzdavame, a tech svych malych cvrcku se dockame :slight_smile: jen potrebujeme trochu vetsi davku trpelivosti, a navzajem se tady podporit :slight_smile:

daschi - drzim ti palecky, mas toho za sebou dost, tak at se zadari co nedriv! ale nezapomen, ze jeden zazrak uz mame a to jsou nase drahe polovicky. zbytek casem bude taky :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Večerničko - děkuju za povzbuzení. Máš pravdu. Já mám ve svém manželovi obrovský poklad...Asi mi nedělají dobře ty hnusné depresivní podzimní večery :slight_smile:, tak moc přemýšlím. Každopádně ještě jednou moc děkuju. Věřím, že se nám to brzy povede. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Dobre rano holky

1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 40DC (poslední cyklus 30 dni)
michaela79......30 let...............2 snažení / 33DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 32DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 30DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 29DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 25DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 13DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 11DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 6DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 5DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 4DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 3DC (posledni cyklus 28 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 64DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 58DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 56DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 51DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 49DC (poslední cyklus 19 dní)
11. lis 2009 v 05:44  • Odpověz
autor
včera jsem měla teplotu 36,8C a dnes mi stoupla na 37,0C.
11. lis 2009 v 05:45  • Odpověz
Ashlee, to vypadá velice nadějně!
11. lis 2009 v 06:15  • Odpověz
Takhle hezkou křivku jsem měla já minulej cyklus, když jsem otěhotněla...
11. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
autor
daschiki,v noci jsem měla bolesti břicha,uvidim zitra jaka bude teplota
11. lis 2009 v 06:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.