• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné ráno holky,

ashlee: No tak to vypadá teda Velice nadějně! :wink: Moooc držím palečky, ať už co nejdříve víš, na čem jsi. Píšeš, že máš cyklus normálně 29dní a dneska máš 29tý - kdy začneš testovat? Jéé fakt moc držím palce!!!

jinak já jsem na tom stále stejně a moje křivka vypadá takto - http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
11. lis 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
jankabry,budu testovat až v patek,když nepřijde ms.ale čipek mam tvrdy,tuto dobu v minulem cyklu už zmizel.
Ja myslím že jsi tehu.a dik ,taky držim palce :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
nevim jestli to vydržím,netestovat :grinning:
11. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
holky, nechci vám brát naděje, ale pokud je ovu, tak teplota se po ní drží vždy nahoře. a den před MS může klesnout. pouze pokud je 18dní nahoře, znamená to jen podle teplot těhu, jinak to nejde nikdy říct. i mně se drží vždy po ovu nahoře a den před MS klesne. ale to je už individuální. samozřejmě vám to přeju, ale deset dní po ovu z teplot nic nevyčtete.......
11. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
laurinka:
děkuji za info :wink: já co jsem tak koukala na už stovky grafů, mám tak nějak představu, jak asi mají vypadat :wink: všem se drží po ovu nahoře díky progesteronu, ale pak by měla začít pozvolna klesat, protože už není žluté tělísko, které udržuje teplotu nahoře .. pokud dojde k oplodnění, tak teplota nahoře zůstane právě díky tomu, že žluté tělísko se změní na "těhotenské" a produkuje progesteron stále... laicky řečeno :wink:
navíc ashlee teplota stoupla v den očekávané MS podle obvyklých cyklů ... takže z toho se něco vyčíst teoreticky dá :wink: K tomu všemu další znaky jako čípek - před MS se otevírá, atd.
No přeji Ti brzké // na TT :sunglasses: !!

ashlee:
já to asi taky nevydržím :grinning: Koukám na netu na tyhle testy http://www.lekarna.cz/via-med-10-baby-test-strip-1-1-zdarma/ mají nejvyšší citlivost na českém trhu a co jsem tak četla, má dobré hodnocení. Zkusím se poptat dneska v lékárně :slight_smile: no v neděli asi testnu :wink: To budu 13DPO ..nedá mi to :grinning: Já mám ty testy z levnetesty.cz s citlivostí 25 .. no je to napínavé fakt asi puknu :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju vám krásné ráno :slight_smile:

lauri - je pravda, ze z grafu se to neda tak brzy vycist. ale ashlee i jankabry mely ovulku a poradne ji vyuzily :wink: teploty jsou stale zvyseny, takze to je nadejne :slight_smile: a nadeje zmizi, jen kdyby dorazila MS.
tak tfuj tfuj drzim vam palecky :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
didi21:
jo a děkuji :wink: to by bylo fajn, kdybych dopadla jako Ty a navíc bychom měly stejné příznaky :grinning: no uvidíme :sunglasses:
11. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
v albu mam i graf ze zaři řijna,tam mi už tepoty klesaly 27DC,a 29Dc byla 36,6C.
11. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
je mi špatně,na zvracení a krkam
11. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
ashlee: jo tak to mi bylo včera taky a doufám, že dneska se bez toho obejdu i když se mi brká pořád ... ale teda včera jsem málem vrhla kamarádce do talíře, když obědvala :grinning: Takže vydrž! :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
holky, kdyz jsem mela bilo-pruhledny bilkovy hlen a cele odpoledne bolesti bricha jako na MS, znamena to, ze ovu uz probehla, nebo ze prave probiha nebo ze se to teprve na ovu chysta? Mam pocit, ze u me ovu probiha ne uplne uprostred cyklu, ale mezi 11-13DC, coz by bylo fajn, protoze pak by byla ta faze do MS.
V tomhle pozorovani se jeste nejsem moc zbehla, ale nechtelo se mi delat si ovu testy, protoze se mi to cele tak nejak nechtelo resit, ale tentokrat jsem si asi poprve vsimla spojeni toho hlenu a bolesti v podbrisku, ktera rozhodne nemela nic do cineni s plnyma strevama nebo s cimkoli jinym.... :confused:
11. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
:D jsem to tam nejak zapomnela dopsat: protoze pak by byla ta faze do MS dostatecne dlouha :grinning:
11. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
majdi - bilkovy hlen je nejplodnejsi, myslim, ze byva pred ovu nebo v den ovu. prvni fazi muzes mit klidne i 12-13 dni, nebot prvni faze muze byt ruzne dlouha, naopak faze po ovu byva zpravidla 10-16 dni (tam ta delka byva stabilnejsi). doufam, ze ti to trochu pomohlo :slight_smile:

jankabry - souhlas, myslim, ze uz jsem prosla apson stovky grafu. obcas jsou strasne ruzne, ale nejake znaky aspon vypadaji na nadeji. a ashlee ted teplota stoupla, tak drzim palce.

nejsme tu od toho, abychom se navzajem utvrzovali v nepravdepodnych scenarich, ale navzajem se podporily v te dlouhe dobe cekani :wink: a navic, diky teto vymene informaci se clovek strasne pouci, coz se rozhodne hodi. aspon uz vime, co sledovat a co muze co znamenat :wink:

tak jsem se nejak rozepsala, jdu radsi zase zehlit :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojte vsetkym,
neviete mi niektora pomoct s mojim grafom...Vo vasich grafikoch je to presne citatelne (JANKARBYa ASLEE u vas to vyzera nadejne drzim palceky) zato v tom mojom sa ja neviem vyznat. :rolling_eyes: Je to moj prvy...tie teploty su nejake divne. Podla mikroskopu som mala ovu 16 alebo 17 den aj podla delozneho cipku a hlenu, ale teploty o tom nenasvedcuju i ked tam bola znizena teplota ale nasledne sa drzi dost nizko a nie a nie ist vysie. Neviete kde by mohol byt problem? Vyzera to tak, ze mozno este ovu neprebehla? Po vysadeni HA som mala prvy cyklus 35 dni tak to vyzera, ze tento asi bude nekonecny :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/2add63
11. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
vitaminko, no dle teplot to na ovu zatim moc nevypada, mela by teplota narust drzet se na vyssich urovnich nez v prvni pulce. pokud si mela 35 denni, je mozne, ze teprve jeste stoupne.... anebo by mohl byt cyklus anovulacni

mas tam znacene nejake leky, co beres?
11. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
kupila som si Gynex na upravu cyklu...ked som nebrala HA tak som mavala nepravidelne cykly...no vyzera to tak ze bez doktora to nepojde...pockam na 35DC a az nedorazi tak sa objednam
11. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
uvidis, mozna se te¨lo srovna samo :slight_smile: ale doktor ti poradi co a jak :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Zdravím Vás děvčata.
Mě je dnes celý den na blití o něco víc jak jindy, fůůůj, hnus fialovej :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj ahoj,

zdarvím všechny a napjatě sleduju Ashlee a Jankabry: holky držím palce, v grafech se vůůůůbec nevyznám, takže se nazapojuju, ale fandím, ať MS nepřijde a // se ukážou :wink:

Sven - spolubojovnice...ahoj :grinning: . Nic si z toho nedělej, mě bylo pekelně zle včera....jednat se vrátily nevolnosti, jednak jsem vůbec zkrz rýmu nemohla dýchat a bolela mě z toho i hlava a do třetice mám totální zácpu. Pardo, že to tu zveřejňuju, ale prý se tím v těhu trpívá...a já si to tedy užívám...tři dny nic :confounded: . Dneska ráno jsem si dokonce udělala slabý kafe...to mě zaručeně vždycky pomůže...a nic :angry:

Ale jinak holky - nevydržela jsem a na Aukru si koupila vaničku...už je doma a je kráááásná (vím, že bych neměla, ale byla fakt za dobrou cenu...tak snad to tím nezakřiknu)
11. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že tenhle měsíc vypadá docela nadějně, tak držím palečky, at se ty dvě čárky objeví. Já vás sice hodně čtu, ale nějak nemám čas na psaní, mám toho ted v práci docela dost a na peníze to je jen a jen horší. Na konci roku končím na starém pracovním místě a půjdu dělat obchodního zástupce, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat a jak to budu zvládat. Jinak dnes jsem dostala MS, takže prosím, až bude někdo upravovat tabulku, tak mi prosím napište 1 DC. A to jsem tenhle měsíc brala prášky na podporu růstu vajíček a stejně to nevyšlo. Jinak jsem se rozhodla, že objednám nějaké používané oblečky pro mimi z Anglie a zkusím přeprodat tady na bazárku, možná si něco nechám pro svoje mimi, to uvidím. Jinak zatím inzeruji jen pár overálků, kdyby jste chtěli kouknout, dám sem odkaz.
11. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
daee: To mě mrzí, že máš takové nevolnosti a ještě k tomu ta zácpa, musí to být nepříjemné. Snad už brzy všechny příznaky zmizí a budu ti lépe. Jinak s tou vaničkou, pokud se ti moc líbila a byla za pěknou cenu, tak bych takdy do toho šla:slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
zuzka - ahoj po dleší době :slight_smile: a díky za podporu. Vyhlížím ten konec prvního trimestru a modlím se, aby nastoupil ten druhý - kdy se mi má vrátit energie, aj kvšude píšou :grinning:
Vanička stála 500 vč.poštovného, je speciální anatomicky tvarovaná na malé mimi ï pak už na větší, má teploměr a podpěry na každou velkou vanu. Je krásně sytě žlutá)takže univerzální barva), po jednom miminku, ale není to na ní absolutně poznat - podle mě je jako nová. Jo a nejlevnější s touto výbavou na netu stála tak 1400,-.
Ještě k ní musíme pořídt plavací kačenku (tu si pak budu pouště ve vaně i já :grinning: )
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsem musela mrknout na ashlee a jankabry a souhlasím, že to vypadá nadějně :slight_smile: S těma grafama je to těžký, někdy jsou úplně jasný a někdy je těhotenství pěkný překvapení :slight_smile: Dokud se teploty drží nahoře, tak je to dobře a každý další den vyšší teploty je jen plus. Je fakt, že teprve 18 dnů vysokých teplot je důkazem těhotenství, ale do tý doby si člověk stějně většinou už dávno udělá test, takže je to jasný :slight_smile: Tak holkám moc držím palce! Já si vždycky říkala, že vydržím do určitého dne netestovat, ale jelikož mívám docela krátkou luteální fázi, tak jsem stejně testovala dřív než ten plánovaný den :grinning:

Daschiki -- já teda braní utroše nerozumím, ale myslím, že to fakt chce si promluvit s doktorkou a ukázat jí i svoje grafy. Aby ti aspoň minimálně vysvětlila proč ti ho vysadila. Jinak s tou HA s tebou souhlasím. Nějak se během let zapomnělo, že jde ještě pořád o lék a jako takový může mít i vedlejší účinky. Já nikdy HA nebrala a jsem ráda, protože kolem sebe mám víc holek, které po dlouhodobém užívání měly problémy otěhotnět. I když většina žen je OK.
11. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Sven, daee -- moc přeju ať je s každým dnem líp a nevolnosti začnou pomalu odeznívat. Mě to v minulém těhu bralo většinou až večer, takže jsem si mohla aspoň lehnout. A hlavně to chtělo jíst a zaměstnat žaludek :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
holky díky za držení palečků!!! :wink: Snad nám to s ashlee výjde .. a když ne, tak se hold posnažíme dále :wink: Výroba dětí se mi líbí :grinning:

Jinak brouzdám si tak na netu a našla jsem tam dobrý set - BT teploměr + 20testů s velkou citlivostí v přepočtu za 220Kč s poštovným zdarma :wink: http://cgi.ebay.com/BASAL-THERMOMETER-20-OVULATION-PREGNANCY-TESTS-chart_W0QQitemZ150324419114QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2300089a2a

jdu hledat další vymoženosti :sunglasses:
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak jsem dopekla česnekovou kaši se sýrem :grinning: :sunglasses: http://www.bbcgoodfood.com/recipes/5139/garlic-mash-potato-bake a jdu vyvětrat :grinning: páč měla jsem na to chuť a teď to cítím a je mi blivno .. já fakt nevím :frowning2: Mám hlad a když to sním, případně déle připravuji a ochutnávám, tak přibližně po 5-10minutách je mi blbě .. tak mám beztak nějakou záhadnou nevolňáckou chorobu :grinning: No až dovětrám, tak vytřu podlahu konvalinkovým Ajaxem a zapnu aromalampičku s vůní frézií .. ach :slight_smile: a pak se možná odhodlám k tomu dodělat cibulové gravy - taková tmavá šťáva, jako pod maso .. mňááám! no a pak to možná někdy sním :grinning:

Já mám asi fakt halušky, ale mám úplně jiný tvar prsou - jsou takové nafouklé odspodu :grinning: ty "krásné" žíly kolem dvorců mám pořád, vystupují mi jinak zapadlé bradavky a prsa mě bolí auvyky au .. i když teď už je to lepší. Pro změnu mě teď pobolívá zase břicho :grinning: Jsem fakt simulant :grinning:

Jdu ajaxovat :sunglasses:
11. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky,
tak já hlásím, že asi nic :( Mám pupeny na tváři (akné) a pobolívá břicho, u me klasicka PMS :( Bueeeeee. Tak se uklidňuju, že zase, když to vajíčko zraje tři měsíce a vyjde to třeba na potřetí (jako pod stromeček příští měsíc), tak to bude nejzdravější děťátko (když se teď omezuju s alkoholem atd.)
Ale stejně mě to jaksi mrzí a navic furt doufám, i když je to nesmysl, aby bolelo břicho a mohla být těhu, co?
Achich.
Tak držím palečky spolubojovnicím Ashlee a Jankabry ať ten listopad podrží alespoň ony :wink:
11. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Přeji hezký večer všem s držím palečky všem co se chystají testovat.
Já nějak nevím ... MS přišla v pondělí ale je strašně slabounká, jen takový "demo" na MS.
Tak možná že zítra zaběhnu do lékárny a koupím pro jistotu nějaký testík (radši víc i na příští měsíc)
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
jinjin:

bolení břicha jako před či při MS je při těhu normální :wink: Přizpůsobuje se děloha, roztahují se vazy, případně mimi zahnizďuje .. ale taky to může být přicházející MS ... no nic není ztraceno :wink: Držím palečky, ať jsme tu tři první listopadkovky :wink: a samozřejmě VŠEM ostatním snažilkám!!!

ruzatko:

tak to není nic ztraceno :wink: Kamarádka měla třeba normální MS a až na preventivce zjistila, že je těhu v třetím měsíci :grinning: a druhá dokonce až v pátém :grinning: Jinak určitě testni, za to nic nedáš :wink: a zkus se poptat na ten Via med - má nejvyšší citlivost na českém trhu 10miU/ml takže by to poznat měl :wink: Držím palce :sunglasses: a určitě dej zítra vědět!
11. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.