• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dneska jsem si dělala OVU test a našla jsem dvě čárky, ale tu testovací mnohem slabší než tu kontrolní. Je jasně viditelná, jen je slabší. Co myslíte, mám si to do FF napsat jako plus nebo minus?
11. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
jj zítra vyrazím dřív do práce abych stihla zaběhnout i do lékárny :wink:
11. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
jessika:

musí být viditelně silnější než testovací. Takže jako minus ... To je rozdíl mezi těhu a ovu testy. Držím palce!
11. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
jankaby: takže naopak, ne? Ta testovací musí být silnější než kontrolní...
11. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
jessika:

ano, omlouvám se za mystifikaci :slight_smile: Testovací silnější než kontrolní.
Vařím a uklízím a do toho je mi blbě ... takže jsem trocho mimo :grinning:
11. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
To je v pohodě :wink: Jen škoda, že to ještě není ono, dneska jsme se tulili a tak z toho asi nic nebude. Navíc jedeme na víkend k rodičům, tak se bojím, že tenhle měsíc zase nic.
11. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
jankabry: já vám to těhu hrozně přeju holky,
ale čípek se před MS zavírá, ne otevírá, otevírá se před ovu, aby se dostaly spermie k vajíčku, pak se zase zavře, aby se mohlo uhnizďovat.......
já jen chtěla přidat svůj postřeh, že vysoké teploty po ovu bohužel těhu nezaručí, ale tím vám nechci nic zpochybňovat, myslím, že ovu jste měly ukázkovou, aspoň ashlee podle grafu a když se využila, doufala bych taky....... :wink:
rozhodně jsem to nemyslela nijak zle
11. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
laurinka:

cituji z www.rodina.cz
"Pokud má žena dostat měsíčky, začne se asi dva dny před tím zkracovat (což se nedá až tak přesně určit), ale hlavně otevírat! V době menstruace čípek "zaniká" a zůstane jen větší otvor přímo do dělohy."
celý článek pěkně vysvětlený ke shlédnutí zde http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
Tolik k čípku...
No já doufám, že když ovu proběhla a my se snažili pocitvě :grinning: tak by to vyjít mohlo, ale jak říkám, nehrotím to :wink: výroba dětí je také příjemná :sunglasses:
11. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky,tak v neděli jsem tu psala poprvé,že se snažíme od července.Dnes jsem si delala test a jsou tam // sice je slabá ta jedna,ale test jsem si dělala teď večer poprvé.Ráno to zkusím znovu.Třesu se jak ratlík :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
A to jsem byla tak trošku hloupá,že jsem nevěděla,že to jde jen při ovu otěhotnět,jestli se teda nemýlím :wink:
11. lis 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
weri1:
jůůůůů!!! tak to MOC GRATULUJU!!! a bylo by pokrytecké neříct, že "trochu" závidím :wink: Takže ať čárky už jenom sílí a ty si brzy může fazolku prohléhnout!!! a hlavně ať jste oba v pořádku!!! Držím palečky! :wink:
11. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
weri1 Taky strašně moc gratuluju!!! Máme první listopadovou těhulku! Určitě si to moc a moc zasloužíš nejen za to čekání. Já nebudu tak skromná jako jankabry :wink: a říkám rovnou, že ti STRAŠNĚ závidím...ale taky moc a moc přeju. No a jankabry...myslím, ež ty jsi jasná už dlouho :grinning:, takže uvidíme, co povíš až otestuješ. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
jankabry:děkuji moc,já ani nevím co napsat :astonished: mám strach abych to nezakřikla,protože to je moc brzy.jste první-kromě manžela,kteří to vědí.Pro blízké a rodinu to bude dárek pod stromeček :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
weri1: gratulujuuuu
11. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
weri1: obrovská gratulace :slight_smile: k listopadovému prvenství ve snažení o // :wink:
11. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
weri1: moc gratuluju!! Je to velke stesticko, tak si to uzivej. Zavidim velmi, ale v dobrem...

Ja tak nejak tusim, ze nam gyndr na te prosincove preventivce najde nejaky ten zadrhel, ktery budeme muset poresit. Ted jsem nedavno cetla o ruznych vysetrenich hormonalniho profilu a ruznych kombinacich hormonalnich poruch a mimo jine jsem se tam docetla, ze jeden lek, co jsem driv delsi dobu brala zusobuje vyssi hladinu prolaktinu, ktery narusuje ovulaci... Tak uvidime.

Vite, co je nejvetsi paradox? Ze od te doby, co jsme si rekli, ze uz bychom chteli mimi, mi zacal cyklus delat nejake podivnosti, jako, ze se mi treba zkratil a vlastne jsem prisla na to, ze neovuluju posledni dva cykly uprostred cyklu, jak jsem si vzdycky myslela.
No, abych se aspon zbavila bolesti zad, domluvila jsem si rehabilitaci podle Mojzisove a uvidime, treba to bude mit nejaky vedlejsi ucinek. No, aspon mam pocit, ze proto neco delam, krome zobani vitaminku a toho, ze jsem trochu zhubnula... :confused:
11. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky aktualizovala jsem tabulku. Pokud někdo zjistil, že je těhu nebo že přišly jahodové dny, prosím opravte si to, já se tak trošku v těch článcích ztrácela. Mějte se hezky a plození dělí zdar!! :slight_smile:

1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 41DC (poslední cyklus 30 dni)
michaela79......30 let...............2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 33DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 31DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 30DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 26DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 14 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 14DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 12DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 7DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 6DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 5DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 4DC (posledni cyklus 28 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 65DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 59DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 57DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 52DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 50DC (poslední cyklus 19 dní)
12. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné ráno holky,

Tak já dneska takto - http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry jsem fakt nedočkavá :slight_smile: a pavel evidentně možná víc než já :grinning: Testovat začnu asi zítra, to budu 11DPO...

Ashlee: tak co? jak jsi na tom??? Jsem strašně zvědavá a MOOOC Ti držím palečky! :wink:
12. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobre rano
ruzatko: tak testni, to by bylo super! Spousta zen mela slabsi MS i kdyz byly tehotne :sunglasses:
A co Ashlee a Jankabry?
Pekny den (alespon v ramci pracovnich moznsti) vsem
12. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Pardon, odeslala se mi zprava z vecera az ted.
Weri: mooooc gratuluju!
12. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
holky, ještě psala Zuzka, že se dostavila MS, takže je dnes asi 2 DC, tak až budete některá z těhulek :wink: aktualizovat tabulku, tak ji tam přepište.
12. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,dnes druhej test a opět pozitivní.Ani tomu nemůžu uvěřit.Strašně moc to přeji vám všem :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
weri1:
no vidíš!!! :wink: Tak ještě jednou OBROVSKÉ GRATULACE!!! a nezapomeň se přidat nahoru do tabulky, ať nám vylepšíš statistiky, jestli chceš :wink:
12. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holčiny, přeji krásný den, já už zase bohužel v práci :wink:

weri1 - moc gratuluju, ať čárka pěkně sílí :wink:
jankabry, ashlee - holčiny, vy nás tedy napínáte :wink:
tak jankabry - tobě držím zítra palečky, ať tam taky vykoukne druhá čárka :slight_smile: ashlee netuším, kdy začne testovat :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky ... já to nevydržela :grinning: a testla ... stydím se!!!! :grinning: a po 20min tam mám slabou čárku .. ale JE TAM .. no tak mě klepne :grinning: měla jsem ho po pěti minutách vyhodit a byl klid .. teď jak se to nebude potvrzovat, hodím si mašli :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jankabry...to bylo úplně jasný :grinning: Tak velikááánská gratulace!!!! Moc moc přeju!!!

Holky, já mám zmatek v hlavě...opět mi naběhly prsa, opět modré žilky jak minulý měsíc, když jsem byla těhotná...špinění slabší, ale pořád je a rozhodně nepatří k zahnizďování, protože dneska jsem teprve 5 DPO.

Nechci si ale dělat naděje, protože všechny víme, jak to u mě bylo minule. Navíc teď špiním...takže tak. Ale je tozvláštní. Od rána mám teda taky pořádnýho motáka a teplota šla na 37.
12. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
A jo, já teď až dočetla zbytek, žes to našla po 20 min! Hele, nezoufej...já ten úplně první měla taky až po 20 min a byl tam duch...a bylo to těhotenství...testni teď až třeba za 3 dny, ať vidíš rozdíl !Vždyť jsi dnes teprve 10 DPO!! To je ještě hrozně brzo.
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
jankabry, no tak drzim pesticky, holt trpelivost nam zenam asi nebyla dana do vinku :wink: kdy to zkusis znovu? moc ti preju, at carky zesili :slight_smile:

daschi - tvoje telo je koukam samy prekvapeni :wink: myslim, ze jsi rikala, ze jdes v patek k Dr? tedy zitra? to by ti mohla poradit co a jak :wink:

Jankabry, jinak jsem nasla zajimavy odkaz na ff ohledne mozneho poklesu teploty, tak se jdu podelit:
When you sleep with your mouth open or breathe through your mouth at night, you may notice that your basal body temperatures are lower than usual. This is not unusual but there is really no way to correct the chart to account for this. If this happens only occasionally (due to nasal congestion with a cold for example) this should not have much impact on your chart. Simply make a note of the circumstances so that you will remember why that temperature seems out of place. One or two unusual temperature points will not usually affect your chart interpretation. You will still likely be able to see your ovulation pattern.

tak to vypadá, že tu BT může ovlivnit snad všechno :wink:
12. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
daschiki:

děkuji :grinning: Teď ještě aby to nebyla jenom halucinace :wink: asi si půjdu ještě dneska koupit ty VIA MED testy s citlivostí 10 :grinning: teď mám z levnetesty.cz s citlivostí 20 a testovala jsem z druhé ranní moči .. uf no já si připadám tak "trošku" jako hysterická krůta :grinning: furt se na to chodím díva k oknu, jestli ta čárka nezmizela :grinning: je sice slabá, ale vidět jde i bez šilhání :grinning:

Jinak k nidaci, jak jsem už psala, může výjimečně dojít už 4DPO. Ne že bych Ti chtěla dávat plané naděje, ale je to vědecky ověřený fakt :wink: Moc držím palce!!!
12. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
vecernice:

díky :slight_smile: no snad nemám halušky :slight_smile: Jinak spaní s otevřenou pusou to jednoznačně ovlivní, ale to je myšleno pokud měříš v puse :wink: já teda měřím níže :grinning: páč já spím s otevřenou pusou, mám chronickou rýmu, tak jinak ani dýchat nemůžu ..
12. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.