• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné páteční ráno holky,

weri1:
Tak jsem Tě, weri, přidala do tabulky, až tady budeš, můžeš jí překopírovat rovnou se správnými údaji - věk a počet snažení :wink: Jinak datum nalezení // jsem snad napsala dobře :wink: Ještě jednou GRATULUJI!!!

ashlee:
jak jsi na tom? Nenapínej nás!! :wink:

Já jsem na tom dneska pořád stejně - prsa bolí, žíly kolem dvorců stále, je mi zle a cítím se už od včerejška po ránu, jako bych měla zvýšenou teplotu a mám 36,6..
Můj graf vypadá dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry/
13. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
autor
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //

SNAŽILKY:

michaela79......30 let...............2 snažení / 35DC (poslední cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 6 snažení / 34DC (poslední cyklus 31 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
ashlee.............25 let ..............2 snažení / 31DC (poslední cyklus 29dni)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 15 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 15DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 8DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 7DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 5DC (posledni cyklus 28 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 66DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 53DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 51DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................. 1snažení /42DC(poslení cyklus 30 dní)
13. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
je tak ta ma tabulka už neplatí. :grinning: jsem tam nevidela novou
13. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
ashlee:
JŮŮŮŮŮ!!!! Gratulace!!! Fakt MOC Ti to přeju!!! :wink: Už jsem se bála, co s Tebou je :wink: Teplotu máš v pohodě pořád nad limitem :wink: takže NESTRESUJ zbytečně :wink: Co se objednání týče, neporadím Ti :frowning2: Nezapomeň se šoupnout nahoru do tabulky :wink: ! A já za Tebou snad do neděle dojdu :wink:
Ten test jsi měla pozitivní už od středy? To máš teda aktivní fazolku :slight_smile:! Fakt moc Ti to přeju! Hodně štěstí a hlavně zdraví vám oběma! Kdypak to řekneš doma? :wink:
13. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
autor
manžel už to ví,on to na mě poznal :slight_smile:
13. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
sven:
gratulace k řidičáku na bejby :wink: !!! Mimi roste jako z vody! :wink: Jen tak dál! Hlavně buďte oba zdarví a v pohodě!

ashlee:
:wink: a pak že chlapi nejsou všímaví :grinning: Přidej se nahoru do tabulky, ať nám vylepšíš průměr :wink: a nezapomeň se pochlubit vítězným grafem :slight_smile: !
13. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
autor
dala jsem do alba foto testu,ve středu jsem měla do 6 minut //,dnes do 3minut
13. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
autor
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............?? let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //

SNAŽILKY:
luca83............ 26 let.............. 1 snažení / 42DC (poslední cyklus 30 dni)
michaela79......30 let...............2 snažení / 35DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 27DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 15 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 15DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 8DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 7DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 6DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 5DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 66DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 53DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 51DC (poslední cyklus 19 dní)
13. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
ashlee - bomba, gratuluji! Máš pěkného ducha :slight_smile: a přeju, ať sílí. Jestli můžu radit ze své zkušenosti, tak se k doktorovi neobjednávej moc brzo. Já tam šla brzo (díky shodě jiných okolností) a nebylo vidět nic, takže jsem musela na kontrolu za týden a ten týden jsem byla pěkně strestlá. Takže je lepší to nechat na později, aby utz doktor už něco viděl. Já byla někdy v 5.tt a to nic, pak v 6.tt tam byl dvoumilimetrový pidižvík a teď v 8.tt má už 16mm.
13. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
weri1 - vítej mezi námi říjnovkami a zároveň mezi těhulkama - přeju, ať čárka sílí a je vše v pořádku.
13. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
jankabry - tobě též gratulace k //! Teda zasloužila bys na zadek za brzké testovbání :slight_smile: Ale chápu to, že pokud je nedočkavý, nedá se s tím nic moc asi dělat. Já jsem holt v tomhle as byla exot, že jsem s testováním čekala. Hlavně přeji, ať je vše v pořádku a čárka sílí jak má.
13. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
ashlee, samozřejmě se přidávám s gratulací ! Tak vidíš, vypadalo to tak "zoufale" se štítnou žlázou a se vším a koukni na to :slight_smile: Akorát být Tebou bych se k lékaři objednala hned aspoň na krev...aby Ti to potvrdil a abys mohla pak rychle šupajdit na endokrinologii, kde Ti musí zvýšit dávku léků (pokud už nějaké bereš). Je to moc důležitý pro zdraví miminka...A samozřejmě i Tebe. Ještě jednou obrovská gratulace, opět se nám to tu v listopadu zatěhulkovalo :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
sven:
:sweat_smile: hehe :slight_smile: No já bych to ještě nechtěla zakřiknout, ono ta druhá čárka tam je, ale je fakt slaboučká .. i když to je asi fuk, jinak než po přítomnosti HCG by se tam neudělala. Snad :slight_smile: Ono já chtěla testovat až v neděli, ale včera jsme se s holkama na vedlejší diskuzi bavily o testech a duchách a tak .. no nevydržela jsem to :grinning: měla jsem takový divný pocit, že by to mohlo vyjít :slight_smile: ale teď už vydržím!!! :grinning: Chci Pavlovi o víkendu ukázat jak na tom jsou jeho akcie v podílovém podniku :grinning: a to jasnýma // ne takovýma duchama :wink:
13. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
holky děkuju.
daschiki,neberu leky,ale dnes jdu na endokrinologii ,budou mi brat krev

jankabry,dnes jsou // silnější
13. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahoj,
tak já nevydržela a taky testla. Mám docela příznaky před MS, spíš jsem chtěla mít jasno, že jako nic a mít klid v duši, než že bych čekala něco na testu - no a moc jsem si nepomohla, prvně se tam nic neobjevilo, ale když jsem na test koukla po delší době (nevím, cca hoďka), tak tam nějáký duch také je. Nu tak když se mi rozjede MS, alespoň budem vědět, že koukat na test po takové době nemá cenu...
13. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Ashlee -- veliká GRATULACE! :slight_smile: Držím palce, ať jste oba v pořádku a mimi jen a jen roste a tobě zase bříško :grinning:

Jankabry -- v neděli na tebe vykoukne určitě už pořádná čára! :wink:

Daschiki -- s těma fotkama je to podle doktora. Někde udělají fotku úplně samozřejmě, u mojí dr jsem si musela říct a platila jsem 50,-.
13. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky,
Ashlee moc gratuluji, to je super zpráva, tak jenom ať čárka sílí a je všechno v pořádku.

Jankarby a Jinjin přeji vám, ať taky putujete do horní části tabulky. Všem ostatním samozřejmě taky.

Jinak mám taky dotaz, začala jsem pít kotryhel, piju ho dva dny. Vždycky ráno a večer. A od prvního dne mě hrozně bolí břicho, mám takový pocit, že se mi to tam nějak přeskládává či co. Neměla jste některá něco podobného?

Jinak všem přeji moc krásný pátek a hezký víkend. My budeme celý příští týden na dovolence v Jížních Čechách a o víkendu pak jedeme do Prahy na Děti Ráje. Asi se tu teda příští týden neukážu. Tak všem hodně štěstí a snad se za ten týden ta horní část tabulky hodně rozšíří.
13. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
maciol:
po dvou dnech by se nic projevit nemělo, bylinky působí až po delším užívání.. Já kontryhel piju a nic takového jsem neměla. Takže to souvisí asi s něčím jiným...
Přeji Ti tedy hezký víkend a užij si příští týden pořádně :wink: !
13. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
helabella - děkuju moc za info. Tak to bych si řekla rovnou o 3 fotečky :grinning: Jednu pro naše, jednu pro tchýňku a jednu pro sebe :grinning: Myslím, že tak žádostivou pacientku by tam ještě asi nezažili :grinning:

jinjin - když tam je duch, tak je to těhu...Důležitý je, jestli je ta čárka růžová. Někdy se uvádí, že se může stát, že po zaschnutí testu zůstane šedá čárka...Pokud je ale růžová, tak je jedno jak slabá je (a upřímně mám už zjištěno na sobě, že je to platné i po delší době). Jen je pak tady to riziko, že se to nemusí povést (opět klepu na všechny dřeva kolem sebe) a že budeš zbytečně zklamaná. I když já jsem o tom hodně přemýšlela...a paradoxně jsem asi šťastnější, že vím, že jsem byla těhotná, než kdybych to přičítala opožděné MS. Takhle vím, že to jde..a že třeba nemám neprůchodné vejcovody nebo jiné podobné problémy. Teď jen už miminko udržet a snad to dokážou vyřešit léky s progesteronem. Takže tím jsem chtěla jen říct, že já osobně jsem i pro brzké testování :slight_smile: - někdy to může naopak člověka uklidnit.

Dnes jsem byla na včeličce :grinning: Tak mám hned lepší pocit, že kdybych byla těhu, tak dostává embryjko progesteron, který tak potřebuje :slight_smile: Mám dneska moc dobrou náladu, i když je pátek 13. :grinning:

Přeju vám nádherný den, holky....zatím v práci enní do čeho píchnout, tak tady asi budu dnes vylepená furt :grinning:
13. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
daschiki:
hehehe :grinning: Tak to já se těším na reakci mého doktora, až budu těch fotek chtít pět :grinning: Mám totiž ještě kompletní prarodiče - jej, zní to hnusně :grinning: Takže mamce, tchýni, babičce a babičce a samozřejmě všem jejich drahým polovičkám :slight_smile:
Je fajn, že mám ty prarodiče a že bydlíme všichni v Ostravě. Bude fajn, že budou moct pohlídat :slight_smile:
A dostala jsi obrázek? :grinning: já včeličky docela ráda, nesnáším upíří včeličky :grinning: Po jedné odebrané ampuli doslova zelenám .. fakt nechápu, čím to je .. Přemýšlela jsem, že bych šla darovat krev, no ale nevím, na to fakt nemám :frowning2:
Pátek 13tého je šťastný den :wink: Ashlee sílí čárka, duchové se zjevují :grinning: holky na jiné diskuzi také testují a objevují se jim druhé čárky .. krásnééé!!!
Já už přemýšlím nad vánočními recepty :grinning: příští víkend začnu péct perníčky :grinning: Mám ráda Vánoce. Budu dělat věnce, svícny a tak, péct, vařit, zdobit stromeček .. doufat, že ho kočky nerozmasakrujou :grinning: na stresy kašlu :slight_smile: pustím si koledy do uší a půjdu pak nakupovat .. snížek .. už se těším :slight_smile:
jsem furt zaseklá na www.bbcgoodfood.com pomooc :grinning:
13. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Jankabry - koukám, že jsi takový renesanční človíček...To je fajn, že máš tolik aktivit. Pokud jde o upíří včeličky, tak jsem na tom stejně...ne jednou jsem už musela dávat nohy nahoru a ostudně omdlívala :grinning: Takže taky tak...zelenám, blednu, omdlívám, bojím se...atd atd :grinning: Jsem asi jak náš pes, když jde na veterinu...akorát jeho musíme teda tahat vždy v početné skupině...kdežto já vím z vlastní vůle, že musím. To je ale sranda s tím naším psem...ségra ho tlačí za zadek, já za obojek...a ten Ťula by se radši nechal uškrtit..do toho příšerně vyje a smeká se...Takže na nás všichni kolemjdoucí koukají jak na tyrany, co pejskovi ubližují...navíc takovému vrásčitému pejsánkovi s plnou hromadou kůže...nikdo už nevidí, jaké trápení máme my kdykoliv mu chceme jen dobře a jdeme ho léčit :grinning: No...fakt dobrá hysterie. Už jsme za jeho život museli změnit asi 5 doktorů, protože pokaždé už věděl, kam jde a několikrát jsme s e s ním prostě museli vrátit domů, protože se nám zázračně vysmekl z obojku i z popruhů (ten druh obojku, který jsme mu za tímto účelem koupili) a vlítl nám na silnici a podobně...vždycky začne jak splašená kobyla kopat zadníma nohama a není s ním řeč :grinning: Teď má novou paní doktorku a ta ho hladí a dává piškotky..a on má pro ženský slabost...tak je to lepší. Navíc naštěstí nikde kolem nevede silnice (to bylo důležité kritérium výběru veterináře :grinning:), takže ho tam nějak dovlečem a pak už je to lepší. Jen teda to vytí mi trhá srdce.

Jinak já taky zbožňuju Vánoce, i když poslední dobou jsou spojeny hlavně se stresem, ale to mi nevadí...stejně jsou to nejkrásnější svátky. Taky jsem dělávala adventní věnce, ale nevím, jak budu mít na to čas letos :frowning2: Už se ale těším! Bude to super!:slight_smile: S cukrovím to většinou doháním na poslední chvíli...nemáš na perníčky nějaký dobrý recept? Holky a co budete kupovat svým drahým polovičkám?
13. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
ashlee: velikanska gratulace:slight_smile: Mam z tebe radost, i proto, ze se vam to podarilo pres nejake ty zdravotni problemy:slight_smile: Dodava mi to nadeji, ze se nam vsem snad brzy zadari...
13. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
už jsem doma.byla jsem na ultrazvuk se štitnou zlazou,prej je to v pořadku.a vysledky z krve budu vědet v pondělí ve 12:30,to tam jde se mnou i manžel.

Jsem objednana na gynekologii na 1.12. .Sestra mi řikala že ještě brzo.
13. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
holky diky,držím pěsti at se brzy vam taky objeví // :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoooj všem...pěkně jste se tu rozpovídaly od rána a koukám, že se nám ty listopadové těhulky začínají rozrůstat jako houby po dešti :grinning:

Ashlee - obrovská gratulace...vítej v horní části tabulky :slight_smile:. A koukám ty si půjdeš pro první fotečku flíčka a já na kontrolu...máme to ve stejný den :slight_smile:

weri 1 - myslím, že už jsem gratulovala, ale radši ještě jednou... :wink:

Jankabry - držím všechny palce ať // zůstanou, ono to vydržet chce silnou vůli, taky jsem testla před termínem, ale byla jen jedna a sněhobílý test, duch až první den vynechání MS... :slight_smile:.

Dashiki - k té fotečce. Poprvé mi nic nedal, já byla úplně vedle, kdybych si nenapsala dotazy na papírek, tak odejdu jak telátko a ani se na nic nezeptám :grinning: . Podruhé jsem byla už zkušenější a poprosila jsem ho o fotku, dostala jsem a nic jsem neplatila a před 14dny to samé (pět teda nevím, jestli by mi jich dal :grinning: :grinning: , ale třeba dvě asi jo)
13. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Dashiki, jankabry - já si taky doteď myslela, že upíří včeličky nezvládám, ale na odběrech teď kvůli flíčkovi mi vzali pět zkumavek (jen když jsem viděla, jak si to chystá, tak mě polil studenej pot), pak znovu jednu a teď minulý týden taky jednu (tyhle byly kvůli kontrole na ty prokletý zarděnky, co dotáhla do práce kolegyně a já chci mít 100% jistotu, že je nemám).
A přežila jsem...teď mě budou bodat znova na tom screeningu....
Asi mě během těhu celou vysajou.... :grinning: , ale když si představím, co mě čeká na konci...kam se hrabou odběry krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :confounded:
13. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
udelalo se mi špatně a malem jsem hodila šavly
13. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
ashlee - vítej v klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem krásné poledne.
a všem s duchy moc gratuluju!!!!! at se vse vyviji spokojene dal :slight_smile: teeedy, jeste nemame ani pulku mesice a uz tri tehulky (doufam, ze umim pocitat :grinning:)

jinak vanoce jsou nejkouzelnejsi svatky. ac jinak moc casu v kuchyni netravim, tak vanoce se neobejdou bez peceni. koled. stromecku. svaraku, prochazky po Praze a proste ten duch vanoc je tam vsude s nami. cloveku zas sviti ocka jak malymu decku :wink: jojo uz se jich nemuzu dockat. sice nebudou v novem domecku, jak jsem doufala, ale to nevadi, hlavne budou krasne :slight_smile:

a jak je slavite (jako na Stedry den s manzelem a pak objizdeni rodin?)

mejte se :slight_smile:

me uz par dni boli bricho, teplota trochu klesla, tak se mam o vikendu na co tesit :wink:
13. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Vánoce - já mám MOC ráda a užívam si je. Přítel tolik ne, ale postupně jsem ho zpracovala a užívá si je se mnou.
Strašně ráda vymýšlím a pak nakupuju dárky (teď už hodně přes net...je to pohodlnější a levnější), celkově bych řekla, že dárky radši dávám než dostávám :slight_smile: .
Vánoční atmosféra musí být (peču cukroví, perníčky na stromeček, pálím jednoho prantiška za druhým, zdobím byt...ale taky teda se snažím během listopadu stihnout větší úklid, tak nějak mi k tomu taky patří :grinning: ). Tradičně vyrážíme s přítelem kupovat stromeček a na vánoční trhy na langoš a svařáček.

Protože nejsme manželé trávíme prozatím Štědrý den každý u své rodiny a večer se sejdeme na jednom místě (u našich nebo skorotchánů). První svátek vánoční máme svůj slavnostní večer u nás doma. A na druhý svátek dorazí naši a skorotcháni (loni jsme tvořila svíčkovou a pochválím se, povedla se mi :slight_smile: ).
Letos to budeme mít taky tak, ale příští rok, když vše dobře dopadne a budeme tři, tak to schéma asi pozměníme. Každopádně oba máme moc rádi hodně lidí u štědrovečerní večeře, takže se budeme určitě družit s rodinou, sami ve třech nebudeme, ale taky už budeme jako rodina určitě pohromadě.
13. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.