• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jankabry...holka jsi jasná, je to táááááám :grinning: na 99% :wink:
14. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
jankabry - v těhotenství je hustý hleník a zbarvený až do žluta prý úplně normální. Tvoří se hlenová zátka, aby do čípku nemohly nejrůznější nečistoty a infekce. :slight_smile: Snad jsem Tě trošinku uklidnila! Neboj, určitě o nic nejde...:slight_smile:
14. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
daschiki: mně fertiliti nechce přihlásit, píše mi to, že jsem tam už zaregistrovaná, což je blbost....
a toho 21DC asi ovu nebyla, protože to jsem byla na gyndě a neříkal, že by jo....já spíš myslela teď, předevčírem, začíná mi to stoupat, sice pozvolna, ale čípek jsem včera a předevčírem ani nenašla, byl měkký a otevřený a hrozně vzadu....a hleník se taky objevil, tak nevím....
jankabry. ten tvůj hlen akorát potvrzuje těhu......
14. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
tak my jsme byli nakoupit.ted jsem dělala testík a jsou krasny //.už to není duch,ale krasna ružova.tak zítra nebudu testovat ale až v pondělí.Čipek je zavřený
14. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Lauri, tak to máš pravdu, to by ti asi doktor řekl. Jestli máš čípek nahoře a hleník je plodnej, tak bych spoléhala spíš na to. Sice tam není ten vzestup 0,2 stupňů, ale jestliže ostatní věci tomu naznačují. tak bych věřila spíš Tvému tělu.
14. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky já testla .. měla jsem obavy .. a druhá čárka tam je a je pěkně vidět :wink: řekla jsem to pavlykovi :wink: jedem na hory :grinning: držte palečky, ať to pokračuje dobře!!! :wink:
14. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
jankabry,gratuluju ke //,přidej se do tabulky k těhulkam
14. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holčinky, přeji krásný víkend, všem // přeji, ať čárečky pěkně sílí :slight_smile: a snažilkám příjemné snažení :slight_smile:
14. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
jankabry, tak vidíš! :wink: Moc gratuluju!!!!! Užijte si to na horách :slight_smile:
14. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky. Připojuju se ke snažilkám. Jsem v prvním měsíci cyklu po vysazení a strašně doufám, že se minko brzo zadaří :grinning:
14. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem Vás konečně dočetla, chvilku tady nejsem a hned tu máme několik nových těhulek :dizzy_face:

weri, ashlee, jankabry: moc moc gratuluji. To jsou skvělé zprávičky, ať čárky pěkně sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj rowennko, vítáme Tě. Přidej se k nám do tabulky :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
daschiki: do tabulky?
14. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem napnutá - MS pořád nedorazila, to je divný, mám ji pravidelnou několik let. A v podbřišku píchá tak nějak jinak než před MS (změnilo se to dnes), tak ráno testnu...a možničká se přidám k těhulím - snad :slight_smile: Držte mi palečky.
Jankabry: gratuluji :slight_smile: a Jinak hleník se spustil včera a také do žluta.
Daschiki: držím palečky!
14. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
jinjin,me taky pichalo v podbřišku a mam //,držim pěsti
14. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Moc díky za podporu!
Už vymýšlím, jak to sdělím manžovi :slight_smile: Doteď ho to mimčo moc nebralo, prý proč to řešit, když ještě není "zaděláno", 9měsíců je času dost, tak jsem zvědavá jestli se teď něco změní... Koupil mi před 2měsícema knížku o mimi, abych věděla "do čeho jdu" a chtěl si ji přečíst po mě, ale zatim se k tomu nějak nedostal, tak jestli zítra bude testík pozitivní, dám mu test jako záložku na první týden/měsíc a řeknu u snídaně, že už je teda asi čas číst :slight_smile:
Zatim dobrou, asi neusnu.
14. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
tak sem si objednala femigard a ovulační testy a jsem zvědavá jestli je všechno tak jak má,protože jsem teprve druhý měsíc po vysazení HA po několika letech,ale první MS přišla tak jak má.
Ach jo,mi máme doma takový bordel,rekonstruujeme kuchyň a zároveň koupelnu a všude je binec,nemůžu vařit a nic a ještě měsíc musíme vydržet.
jinak se léčím devět let se štítnou žlázou a doufám že do budoucna bude všechno OK.
14. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
ahojky, mohla bych s ekvam pridat zhruba koncem rijna zacatkem listopadu jsme se rozhodli ze se budeme snazit o miminko
14. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
monaberuska1,vitam tě mezi nama.jestli chceš tak se přidej do tabulky
14. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
ashlee:slight_smile:dekuji a do jake tabulky???
14. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............?? let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //

SNAŽILKY:

michaela79......30 let...............2 snažení / 36DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 33DC (poslední cyklus 28 dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 29DC (poslední cyklus 28 dní)
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 28DC (poslední cyklus 27dní,obyč.31)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 25DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 16 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 16DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 9DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 8DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 6DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 67DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 61DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 59DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 54DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 52DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 43 DC (poslední cyklus 30 dní)
14. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
presne tu tabulku nechapu :frowning2: nevim co mam napsat, jako kolikrat jsme se snazili??nebo ted se vtom envyznam :frowning2:
14. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
kolik ti je let,pokolikate se snažite,den cyklu a jak dlouhy jsi měla minuly cyklus
14. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
22 let snzime se prubezne v dny kdy josu nejlepsi na otehotneni ale i mimo to, si rikame treba.. :grinning: posledni cyklus 28 dni
14. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
monaberuska:
Vítám Tě mezi námi a přeji brzké // na TT :wink: !! Napiš tady věk, počet snažení (jakokolik cyklů se snažíte, ne kolikrát do týdne a tak :wink: ), kolikátý den cyklu jsi - od prvního dne MS, a jak dlouhý máš cyklus. Děláme statistiku :wink:

My na hory nakonec nejeli. Potřebovala jsem si koupit boty na hory na zimu a měli je ve slevě jen včera :grinning: takže jsme tam naklusali, ale už byly pryč :frowning2:
No zásobila jsem se ještě Mamatesty 2*balení po dvou proužcích, Calibrum baby plan - mulťák nechám Pavlíkovi, Listovku Super mamce na imunitu :wink: a chtěla jsem něco, aby se mi pořád nebrkalo a tak no a paní mi dala Zázvor v kapslích. Zatím to funguje :wink: No ale je jich tam jenom dvacet a mají se brát 4*denně. Navíc to stálo asi kolem 100Kč .. nevím, páč cenu jsem neviděla a chytře jsem si nenechala vyjet lístek :slight_smile:
Dělala jsem si dneska ten Mamatest z první ranní moči - výsledek do minuty a je teda super pozitivní :wink: :grinning: Škoda, že nemám foťák :frowning2: Vyfotím v pondělí ... Jinak testy z levnetesty.cz jsou na ovu fajn, na těhu sice taky spolehlivé, ale jsou strašně tenké, nejde to moc vidět a hlavně nejsou reprezentativní :slight_smile: Tyhle tlustice od Mamatestu, jsou luxusní :slight_smile:
Pavlík se hned ptal, jestli poznám, jestli to bude kluk nebo holka :grinning: a to před 14ti dny tvrdil, že si to nebude chtít dát říct, že neexistuje, že to je nepřirozené :grinning: No já mu říkám - jasně, to když je ta druhá čárka modrá, je to kluk a když je růžová je to holka :grinning: :grinning: :grinning:
No hned, že musíme koupit foťák, abychom mohli fotit, jak mi roste bříško :slight_smile: a ráno si hned sednul a koukal se na auta, že přeci nebudu s miminkem jezdit MHD :wink: a pořád mi něco zakazuje :slight_smile: On je takový chlap velký, plešatý, člověk by se ho i bál, když ho nezná :grinning: a tak samozřejmě nemohl reagovat nějak přecitlivěle .. :slight_smile: dělal si z toho spíše srandu :slight_smile: No ale večer, když myslel, že spím :grinning: mě pořád objímal a hladil ve vlasech ... ach holky .. mě teď všechno tak dojímá :slight_smile:
Moc vám děkuju za podporu :slight_smile: To je taková dlouhá řeč .. ale člověka to fakt dostane :slight_smile: Vím, že ještě není vyhráno - mám pořád tak 2dny do MS :frowning2: Bojím se, to je jasné ... Tak nám MOC držte palečky, ať je všechno v pořádku a mimi roste jak má!!! Když jste je držely posledně při ovu, vyšlo to :slight_smile: Tak vám věřím :wink: :grinning:
Jdu se nakopírovat do tabulky :wink:

Jo a moje křivka dnes :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
15. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............?? let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

michaela79......30 let...............2 snažení / 37DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 28 dní)
vecernice........ 30 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 17 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 17DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 9DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 7DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 68DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 62DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 55DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 53DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 44 DC (poslední cyklus 30 dní)
15. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
Jankabry obrovská gratulace, to je super. Pěkně se nám ta horní část rozrůsta.
15. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
jankabry:je mi 22 let 2 snazeni cyklus mam dlouhy ted 28 dni dneska bych mela dostat MS ale zatim nic, dneska jsme si delal test tehu ale nic .
15. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj, tak já se k vám taky přidám =)
Je mi 21, snažíme se první cyklus, dneska jsem 33 DC. Délku cyklu bohužel nevím, jelikož jsem teprve v říjnu dobrala HA. BT mám poslední čtyři dny 37, 37.1, a nějakých deset dní mě bolí podbřišek jako před MS, ale dnešní test negativní, takže si myslím, že se spíš tělo teprve srovnává po těch hormonech.

Jinak gratuluju všem, co našly // :slight_smile:
15. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno všem.
Jankabry: docela závidím - v dobrém a držím palečky ať je vše ok i dál.
Já nevím, ráno jsem testla a zase jen takový duch. Tak testnu ještě zítra a pozítří a když nic, asi mám naklusat k dr? Ale MS mívám dost pravidelnou, a už dva dny přetahuju, tak tomu moc nerozumím :astonished: .
15. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.