• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jinjin - podívej se mi do alba - cyklus jsem taky přetahovala a taky tam zezačátku byl jen duch, pak to začalo sílit. Nemá cenu dělat test každý den, ten rozdíl tam pak není vidět - je lepší třeba obden.
15. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj, tak jsem tu tabulku jakš takš pochopila. Je mi 20, snažíme se první cyklus, den cyklu 19., délka předchozího cyklu - netuším. v říjnu jsem dobrala HA
15. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak gratuluju dalsim tehulkam. :slight_smile:

Holky, mrknete prosim na muj graf. Moc se v tom nevyznam. FF mi urcil ovulaci na 14. den cyklu a pritom jsem den predem mela test negativni a 15. den pozitivni. Ani teploty nejsou moc prukazne. Merim v puse. O hlenu jsem uz psala, nepodarilo se mi ho urcit, prijde mi porad skoro stejny.

http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
15. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, že vám sem vpadám :sweat_smile:

Mám na vás dotázek : Minulý cyklus jsem měla 34 dní, dneska jsem 22DC, ale čtyři dny mě docela dost pobolívá podbřišek, ten první den(18DC) jsem myslela, že by to mohla být ovulka, to by tak vycházelo, při mým cyklu, ale teď? Holky co to může znamenat? Pak jsem si myslela, že to bude, že se ozývá mrška, ale to mám ještě 12 dní čas, takže ta to taky nebude. No a pak mě napadlo, jestli to nemůže být zahnizďování , to by se mi líbilo :dizzy_face: , ale já prostě nevim. Jak to vidíte vy?

Moc děkuju :wink:
15. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Já ti sice neporadím, ale mám to podobně - podbřišek mě bolí od cca 21 DC, dneska jsem 33 DC, a mrška nikde. Akorát nevím, jak dlouhý mám cyklus, jelikož mám teprve první cyklus po dobrání HA..
15. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ahoj holky,

stoupla mi teplota na 37,1C
15. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
anieanne a nezkoušela jsi test? Já být tebou, tak zkouším, už máš na to čas, a třeba tě příjemně překvapí :wink: Já bych ho zkusela, ale mám ještě moc času, nic by se mi tam ještě neukázalo. Teda ty máš trpělivosti :grinning:
15. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
ashlee, tak to je dobře, ne? :wink:
15. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
lulii:
Zkoušela, už asi čtyři, všechny negativní.. Naposledy dneska ráno.
15. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holčiny, tak jsem se bohuzel v příznacích nezklamala :wink: takže aktualizuju tabulku. zkusim pridat i nove tvare, doufam, ze jsem udaje spravne vycetla :slight_smile:

jinak me podbrisek pobolival asi od 4DPO, nic z toho. proste si jen rikam, ze tam probihaji procesy, ale radsi bych to hned nepripisovala nejakym tehu priznakum:wink:
15. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Zruš 1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............?? let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

michaela79......30 let...............2 snažení / 37DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............1 snažení / 33DC (1. cyklus po HA)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 19 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 17 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 17DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 10DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 9DC (poslední cyklus 26dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 9DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 8DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 7DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 68DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 62DC (poslední cyklus 28 dní)
maxi.smile......... 25let............... 1 snažení / 60DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 55DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 53DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 44 DC (poslední cyklus 30 dní)
15. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
tak, tabulka je snad dobre :wink:
jinak mam za sebou druhou noc s minimem spanku :frowning2: usnula jsem az nekdy okolo pul treti ...... (po tom Utrosi clovek spinka aspon jako mimimo, tak zas za dva tydny :grinning:)

tento mesic me ceka maximalni davka vsech hormonu, no tak uvidime :wink: uz bych i pozadala ......

krasny den a vitm novacky mezi nami!!!

jankabry - moc gratuluju, at se vse pozitivne vyviji!!!!!!!!
15. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
jessika - já si osobně myslím ,že za pár dní ti ovu šoupne FF na později. Několikrát se mi stalo, že si to po pár dnech (v závislosti na nově zadané teploty) rozmyslel a šoupnul na později. Ono taky záleží, jak dlouho měříš a kolik obvykle míváš tu teplotní hranici před a po ovu - bývá většinou v každém cyklu dost podobná.
15. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sven: díky za povzbuzení, tedy čekám... stejně nic jiného nezbývá. Podbřišek přestal pobolívat a popíchávat a jaksi se mi motá hlava, rozbrečela jsem se kvůli vytírání podlahy :sweat_smile: a takybych spala a spala... Budu věřit a testovat až v úterý :dizzy_face: . Snad to před manžou utajím - chtěla bych aby to bylo případně překvápko.
15. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky holky, ja porad nevim co ta tabulka, nejak jsme zrtoho cela jelen :grinning: uz jsme to napsala ale nejak se tam porad neobjevuju :grinning: dnesni test byl negativni ale ms bych mela dostat dneska nejpozdeji tak nevim nevim sakra :unamused:
15. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Monaberusko, jsi v tabulce, je to poskládané podle dne cyklu, tak jsi skoro nahoře mězi snažilkama. Teď na pátém místě.
15. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
je aha uz koukam :slight_smile: :wink: :slight_smile: maciol a jak dlouho se snazite vy??a mate neco od doktorky na snazeni??me dr dala vitamin E ze pry zvysuje plodnost a je to aji pri vrozenych vad plodu a jeste beru kyselinu listovou
15. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Monaberusko my se snažíme 3 měsíce. Od doktorky zatím nemám nic, jdu v prosinci na pravidelnou prohlídku, tak si nechám něco doporučit, pokud se tento měsíc nezadaří. Začala jsem tento týden pít kontryhel, ale je mi z něho docela zle a hrozně mě bolí břicho, asi toho nechám. Ale holky tu psaly, že jim nic nedělá a že ty bolesti z toho asi nemám. No uvidím, dneska si ho ještě dám a pak jedeme na celý týden k rodině, tak ho radši vysadím, ať zbytečně netrpím. Kyselinu listovou mám taky doma, ale ještě jsem ji nevzala.
15. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
maciol, tak to jo, ja byla ted v patek 13 na prohlidce :slight_smile: a rikala jsme ze by jsme chteli miminko tak mi dala toto :wink: tak uvidime :slight_smile:to ho radeji nepij teda, a na co je tento napoj??
15. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
ahoj holky v kolikatem tydnu by mělo byt srdíčko?
15. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
přidala jsem do alba novej testík
15. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ashlee - no není pochyb, z ducha se stává regulérní čárka :slight_smile:. S tím srdíčkem je to tak, že třeba já když jsem byla na kontrole, tak jsem byla na první kontrole 4+6 a to nebyl vidět ani gestační váček, pak za týden nato v 5+6 už byl vidět váček a cosi prťavého dvoumilimetrového už tam blikalo :slight_smile:. Další kontrola za 14 dní, tedy 7+6, resp. pak jsme se nějak dopočítali, že jsem 8+1 (dle termínu koncepce i dle utz) a to už měl pidižvík 16 mm a taky blikal :slight_smile:. Takže tak bych to viděla kolem toho 6-7.tt že by mohlo srdíčko být.
Ty jdeš na kontrolu kdy?
15. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
sven,jdu na kontrolu 1.12.
15. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
ashlee- super! carka pekne sili :slight_smile: tak doufam, ze nam uz zacatkem prosince ukazes peknou fotecku :slight_smile:

monaberusko - do tabulky jsem te pridala. je serazena dle dne cyklu, kazdy den rano, kdo je tu prvni, ji zaktualiuje (tzn. prida kazde jeden den cyklu).
jinak z tabulky i vyctes, jak se z nas ktera dlouho snazi (ten pocet snazeni, znamena pocet cyklu neboli nepresen mesicu, co to pokousime :slight_smile:
tak preju, at vam to brzy vyjde :slight_smile:

maciol - me ten caj tedy nic nedelal (mozna ani pozitivniho :wink:, ale pokud ti po nem neni dobre, tak ho radsi vyrad. na kazdeho muze pusobit jinak.

jinak kontryhle se doporucuje na upravu cyklu (pry po nem muze rust i sliznice), a mel by se pit od 1.DC do ovulace (jak jsem vycetla na netu :wink:
15. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ashleee - a to budeš zhruba kolikátý tt? Dívala jsem se ti na grafík a koukám, žes ovulovala taky později než v obvyklém 14.DC, takže se neděs, když se bude zdát, že tam nic nevidíte nebo že je menší. Ono je de facto skoro o týden mladší než by se podle termínu poslední MS očekávalo. Jestli dobře koukám, tak teď jsi zhruba 4+1, i když dle MS jsi asi tak o 5 dní víc. Tak na to kdyžtak upozorni doktora, aby o tom věděl.
15. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, jak je to s tím maliníkem? Já jsem četla, že se pije na konci těhotenství kvůli lehčímu porodu...
15. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
jessika - máš pravdu, je tu o tom i diskuze. A myslím, že maliník snad pomáhá i na plodný hlen, ale nechci tě mystifikovat, nejsem si tím zcela jistá. Zkus pohledat, určitě to tu v nějakých diskuzích najdeš.
15. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
sven,
dr. to řeknu že jsem měla ovulaci později.dik za informace
15. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
me se včera udělalo špatně v autě .A to mame jet 18.12.na navštěvu k me sestře na vysočinu.
15. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
jess:
Jj, maliník na porod, cca od 36. tt
15. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.