• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
k tomu testu z dekou - náš Argo by to vyřešil po svém...spí zásadně celej pod dekou, takže, když ji na něj hodíme, je to signál jít spát....a vylézt až ráno...proč něco tak příjemného a teplého ze sebe sundávat?
4. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
náš maďar to taky dělá obdobně - nebo na chalupě se stočí kolem kamen - normální člověk/pes by se připálil, ale on má největší havaj :grinning:
4. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
majda a charlott: Jo, to je pravda, s chlapama je taky sranda. Ten můj sice neříká, že nám mimčo sežere hafan, ale zato mi mluví na břicho a povzbuzuje ty svoje "kluky", aby dopluli k tomu folikulu. Marně mu vysvětluju, že to už dávno folikul není. Pak to začne nazývat "shluk dělících se buněk"....Takže...muži ví své :grinning:
4. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
majdalena: vyžehlila jsi něco?
myslela jsem, že taky něco aspoň poskládám, ale trčím tu a popadám se za břicho - báječně jsem si zabavila hlavu
díky děvčata :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
daschiki: no co si pamatuju z biologie - morula, gastrula, blastula a dál už nevím... podle procesu dělení buněk... Mě zase podkládá zadek polštářem a musim mít půl hodiny nohy nahoře :sunglasses:
4. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak jsem taky Arga přidala do alba...

janai85...tak v tom jsou asiohaři stejní, jaá se zase divím, že se ten náš pod tou dekou (nebo třeba ve spacáku) neudusí....mě takhle zakrýt, nevydržím ani pět minut. Ale on celou noc spokojeně chrápe (jako starej chlap :slight_smile:)
4. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
janai85: jj, tam je moc hezky-prochazeli jsme to cely den:slight_smile:

daee: no je to sila:slight_smile:, nastesti ovcak uz je postarsi -je mu deset takze uz tolik pohybu nevyzaduje..ale bernak ten je plnej energie to jo..chodim s nim na cvicak a trenujem na prvni zkousku tak uvidime :slight_smile:

majda: no ja myslim ze pejskove jsou opravdu strasne hodny na deti..kdyz jsou na ne zvykli:wink:
4. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
janai85: Já mám pocit, jestli to pak nemá být blastocysta? Nebo už možná pletu nějaký kraviny...sakryš...ještěže to nečte můj bývalý třídní biolog...dal mi u matury 1 :grinning:
4. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
daee: teď zrovna leží na zádech u topení a chrápe nahlas (jako starej chlap), taky kňuká ze spaní - asi se mu zdá o fenečkách :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
daschiki a janai85: nj, chlapi :wink: vyloženě tomu rozumí :grinning: muj to teda nijak neproziva..mozna lip pro me :grinning: jen se mu libi plodit to zas jo :grinning:
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
daschiki: já ti nevim, ještě že jsem měla za 2. to je vlastně uplně jedno - ale domlouvání spermiím třeba pomůže, to jsme ještě nezkoušeli :sunglasses:
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
jojo, tak kňíká dost často a ještě u toho dost usilovně běží...nejdřív mírný poklus, cval a posléze trysk...vše vleže v pelíšku...předpokládám, že honí obrovský barevný balonek (nebo že by kačenku/zajíčka apod.?)

hmm, tak album stvořeno, uloženo... bylo a už mi zase záhadně zmizelo.... :angry: to jsou mi věci....
4. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Holky, zehleni jsem vzdala :grinning: :grinning: :grinning: Diky, vyborne jsem se pobavila :grinning: Kdo by to byl rekl do diskuze o snazeni :sunglasses:
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
charlott: možná lepší - ten můj se tváří jak je nad věcí, ale pak děláme ty šaškarády s polštářem, no ale máme humorný a pozitivní přístup, tak proč ne? ale plození to je samozřejmě velmi příjemné a nebráníme se tomu :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
daee janai85: to zname, snici psi mazlici. Ta nase cuka nozkama, kdyz asi ve snu bezi buhvi kam a pobafkava ze spani... obcas nas to probudi v noci a pak oba do tmy vybuchneme smichy..., protoze tohle kdo neslysel, tak nepochopi :grinning:
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
jdu vencit dravou zver a pak alou na kuťe:slight_smile: mejte se a zitra cauky :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
daee: myslim že ho brzo sežere velkej bílej kocour :sunglasses: a pak se lekne, probudí a bude chtít do postele, teda on má svoji matraci a peřinu v pokojíčku, ale pak bude chtít ke mě, protože jsme dnes přes noc sami (ten můj zachraňuje životy), tak ví že mu neodolám. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
daee:krasny vymaracek-jsou hrozne chytri..

janai85: no jasny :wink: snad se nam vsem do roka a do dne vydari:wink:
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
majda: ok, dobrou :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
charlott...díky, měla jsi štěstí, že jsi fotečku zahlídla, protože už tam zase není. Ale už vím, proč..maže mi toadmin.....mám v interní poště výhrůžný e-mail ...že už si ho tam nesmím dávat, že už mi ho jednou smazali a pořád se o to snažím... :slight_smile: To jsem ani nevěděla, že se takto rychle kontroluje, co si do alba člověk dá... :confused:
4. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
daee: to je divný, já musím počkat na svýho webmastera, protože to sama nedám do kupy.

Holky, moc díky za super diskuzi, tuze jsem se nasmála, mějte se a dobrou. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
janai85: Můžu se zeptat, jaký druh záchranáře je? Jestli v sanitce, nebo třeba hasič nebo horská služba...

Pokud jde o spící pejsky, tak přesně vím, co myslíte... Nejdřív drobné cukání packama, pak během, nakonec bafkání ze spaní a následně velké zmatené probuzení...koukání...nechápání...To chce vždycky pomazlit...aspoň někdy využiju příležitosti, že je pesan v tluící náladě...Jinak jemu se totiž moc do toho nechce...to on jen s páníčkem
4. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Holky, taky jsem se super bavila.. dobrou noc Vám, i všem pejskům...a zítra čauky
4. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
daschiki: no tak jsem tu ještě - on je záchranář zdravotník (sestra - skoro diplomovaný záchranář).... Jinak moje vlastní obluda (labrador) se zásadně tulí jenom s páníčkem, nevěrník nevěrná :wink:
4. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
daee:no me ten pejsek taky zmizel..taky me to prekvapilo..ale holt jsou rychlici

janai85: dobrou
4. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Fakt už pálím, jsem ko - řádně vyvenčená a vyvětraná. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
janai85: Jojo, jsou to nevěrníci. :slight_smile:

Tak já se už taky rozloučím, jdu na kutě... Mějte se krásně holky a hezké sny!
4. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
taky utikam spat..dobrou holky
4. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
sveen:děkuji ti za odpověd a ty budeš kdy testovat,mas už nějake děti?ja mam dnes 29DC a ten posledni jsem měla 31,tak už za dva nebo tři dny skusim test ,ale tři dny to asi nevydrřím :wink:
5. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: ,

tabulka 5.10.2009:

taggy.............22 let.............0 snažení/ 43DC
daee..............28 let.............4 snažení / 30DC (posl.cyklus 28 dní)
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 29DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 28DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 26DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 23DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 21DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 19DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 17DC (posl.cyklus 29 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /10DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 10DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 6DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 2DC (posl.cyklus 27dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/23DC (posl.cyklus 31 dní)
5. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.