• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holky, tomu nemůžu uvěřit, můj grafík mi vyznačil ovulaci v wunschinder......zkopíruju vám to sem, ať mi řeknete, co myslíte - snažili jsme se dva dny před ovu a v den ovu - tak by to mohlo klapnout........já mám takovou radost, po tom, co říkal doktor, že ani nemusím ovulovat, jsem měla příznaky ovu - čípek a hlen a teď to už ukázal i graf - no fakt mám radost.....

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
16. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
daschi - vyhledala jsem si tvuj odkaz na krivku, a ten jednodenni pokles se mi jevi jako ok. jak psala jankabry, muze to byt implantacni pokles :slight_smile: a to spineni - neptala si se doktorky? byla si tam prece minuly patek?
jinak vsechny priznaky se daji vysvetlovat pozitivne i negativne, tak se na to zkus vzdy divat z te pozitivni stranky!!!! hlavu vzhuru!

lauri - tak super, ze ovulka probehla. ted jeste aby se teploty drzely nahore. myslim, ze doktor dokaze poznat ovulku, ktera ma nastat v prubehu pristich dni. ale v pripade dlouhych cyklu, kdy je ovulka takto posunuta, to videt nemuze. tak drzim palce i na patecni vysledky!
16. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
holky, mam asi tak tyden pre MS a poboliva me trosku v podrisku, spineni zadne... :rolling_eyes: V kolikaty den muzu tak asi testovat? Ovu byla podle asi 12DC...
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem dnes zase nevydržela a testla a místo ducha je tam cosi neviditelnýho :frowning2: Takže v den, kdy měla MS přijít duch a dnes - tzn. 4dny po MS skoro nic a MS nikde. Musela jsem to říct manžovi, už jsem z té nejistoty úplně hotová. Nevím, co to znamená. Cyklus mívám pravidelný už několik let. Vůbec nevím co mám dělat, jestli ještě čekat (na co?) nebo jít k dr.? Dost mě to vzalo, když ta MS pořád nepřišla, strašně jsem věřila, že budu těhu...co to může být? Cysta? Nevíte jaký jsou další příznaky? Nebo něco jako minipotrat? A je možné aby test nic neukázal, kdybych těhu byla? Teploty atd. neměřim, tak nevim, kdy by přesně byla ovulka... Nějak mě to vzalo :rolling_eyes: Prosim, poraďte mi. Díky
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Jinak jsem hledala ten merenibt.cz a nemelo to byt nahodou http://merenibt.xf.cz/ ?
16. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,já byla celej víkend v práci,takže jsem tu po třech dnech.Jankabry: moc gratulujike dvěma // .Tak ať je vše v nejlepším pořádku. Mě je 29 -abych nemusela mít v tabulce otazníčky :sweat_smile:
16. lis 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
holky, poradte, citim se na to nejak sama.... :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
vecernice: moc díky, snad se budou teploty držet nahoře a snad to bude dobrý....na gyndu jdu v pátek, ale to budu teprve nějakých 9dní po ovu, to je hodně brzo, tak se nic asi ještě nedozvím....
majda: testovat nejdřív 10dní po ovu, tedy 22DC, ale spíš víc, aspoň 12-15.......ale to čekání je nekonečné....
jinjin. já bych ještě nestresovala, čárka se ještě může objevit, akorát bys mohla mít zatím míň HCG, tak v klídku......rozhodně bych nestresovala s cystou nebo minipotratem, je to těžké, ale ještě vydrž.....zvlášť, když míváš pravidelnou MS, tak je to nadějné......držím palečky......
16. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
ashle a jankabry :
takze jsme uplne mimo ze?? :grinning: :grinning: poslete mi nekdo odkaz teda kdy a jak se meri ta teplota a kolik ma byt teda teplota??jak teda zjistim ovu???pri jakym stupnu mam ovu??
16. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
jsem dnes testovala //,testovací je silna
16. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
taky jsem vkladala 3 přispěvky a nevložili se mi sem :angry:
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
monaberuska: teplota se měří od prvního dne cyklu každý den ráno ve stejnou dobu a na stejném místě - v ústech nebo v pochvě. teploty si znač do grafu buď na internetu nebo ručně na papír, když je ovu, teplota mírně poklesne a pak stoupne a drží se nahoře. nejde říct, kolik stupňů to má být, každý to má jinak, proto je důležité měřit celý cyklus. taky je dobré sledovat hlen a zapisovat si jeho konzistenci a pozorovat můžeš i čípek - to mi teď hodně pomohlo, když je měkký a otevřený, blíží se ovu, když je po ní a před ní, čípek je tvrdý, zavřený a snadno hmatatelný.......
16. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
ashle??a jak dopadl testik???mas dve\\ :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
jj mam //
16. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
holky držim vam pěsti at mate brzy taky // :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
majdi - neboj, sama nejsi. jdi teprve 5 dni po ovu (pokud byla ten 12DC). takze ted se obrn trpelivosti, nic jineho nemuzes. pokud meris bt, tak dle teploty muzes vysledovat, zda se drzi vys (ale porad to neznamena nic urciteho). testovat bych radila az v den kdy vynecha ms. jinak se nemusi nic objevit, hcg 1. tyden po ovulce byva 0-5 (testy jsou od 20), takze z toho je jasne, ze bys zbytecne vyhodila penizky. tak se zabav a vydrz (cyklus mivas 26 dni, takze jeste min. tyden) :slight_smile:

moni - na toto tema jsou cele (vyborne) zpracovane stranky, ktere o par odkazu vys uvadi jinjin.
obecne teplota: meri se po ranu (jeste nez vstanes z postele), vzdy ve stejnou dobu, stejnym teplomerem stejnym zpusobem (v puse, v pochve...)
prvni cast cyklu (do ovulky) - teploty byvaji obecne nizsi nez v druhe casti cyklu (po ovulce). ovulka je den pred narustem teploty (ktera se ale pak musi drzet nahore). aboslutni vyse teploty je u kazdeho strasne infividualni, ale jde o ten narust a vyssi teploty v druhe casti cyklu.

kdyztak mrkni i na fertilityfriend.com, jen tam galerie krivek, tak mrkni, jak vypadaji ovulacni, anovulacni a tak podone :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
holky, já už bych teda taky nejradši testovala, ale tři čtyři dny po ovu.......musím čekat no........
16. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
laurinka.22: nekdy mi pripada, ze neni nic horsiho nez tohle cekani... :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
holky, vite co je nejhorsi? Mame znamou, ktera po tricitce hned na poprve otehotnela, byla to kuracka a podarilo se jim to hned na poprve... Ted je uz temer v polovine a porad jeste obcas kouri a obcas si da i o vikendu vecer pivo, s tim, ze ted uz to mimcu nemuze uskodit.... coz ja si tedy nemyslim. Pokazde je mi z toho smutno, protoze nemuzu pochopit, jak muze nekdo tak lehkomyslene poskozovat zdravi sveho nenarozeneho miminka. Samozrejme ji na to nemuzu nic rict, protoze je to proste jeji vec... ale zamrzi to, kdyz si uvedomim, ceho vseho bych se klidne vzdala, kdyby se nam zadarilo :pensive:
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Ani mi nemluvte...do plánovaného termínu MS jsem byla docela v klidu, ale teď jsem jak na trní. Já si nemylslela, že budu tak plašit, ale to nejde nesledovat, když se to člověka tak bytostně dotýká...To je nekonečné. Chtěla bych vědět na čem jsem, abych s tím mohla něco dělat, takhle jsem úplně ponechaná osudu...
Lauri děkuji za podporu. Přečetla jsem dalších pár článků a asi je ještě šance.
16. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
vecernice :dekuji :slight_smile:ja prave porad myslela kdyz se teda zvysi tak je nejlepsi den nebo dny kdy otehotnim :grinning: :grinning: :grinning: a ted se vsude docitam ze vlastne kdyz se teplota teda zvysi tak uz je po ovulce :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ashlee: zamýšlela jsi se, kdy to komu řekneš?
16. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
jinjin,ví to jen manžel a doktoři,ale manželovím rodičum to řeknem až ve 12 tydnu.Nechci to nikomu řikat,je riziko že se muže neco stat
16. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
majda, laurinka:
Holky já radím počkat :slight_smile: I když já teda nejsem zářným příkladem :grinning: Když se mi objevila druhá slaboučká čárečka po 20ti minutách 10DC byla jsem ráda ALE nebyla jsem si jistá, bylo to takové možná jo možná ne .. no a pak když postupně sílila, byla jsem MOC ráda .. ale už jsem to tak nějak čekala .. bylo to napínavé a je to pokaždé když testuji, ale ochudila jsem se tak o to náhlé objevení dvou pěkných čárek :frowning2: a zpětně je mi to docela líto .. takhle jsem přišla o to nejkrásnější překvapení na světě :frowning2:
No ale NELITUJU :wink: !!! Hlavně, aby všechno bylo v pořádku!!!

monaberuska:
musíš pročítat celou diskuzi, pořád Ti to píšeme dokola :wink: Takže snad naposledy :wink: Koukni se tady, je to tam všechno dopodrobna vypsané :wink: http://merenibt.xf.cz/
16. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
jankabry,daš do alba foto tesíku?
16. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
jankabry: jojo děkuji toto momentalne ctu, ale asi se merit nebudu mylsim si ze bych zbytecne byla vystresovana proc a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proste pockam az to prijde a kdyz to ma prijit tak to prijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
monaberuska1,gyn dr. mi doporučila meřit bt
16. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
ashlee: ano jen, co si seženu foťák :grinning: Bohužel jsme ho nedávno půjčili mamce a ta mi ho vrátí nejdříve ve středu .. :frowning2: ale je tam krásná čárečka, i Pavlík jí chválil :grinning:
16. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
moni - ja taky merit mam, mam to od Dr. nakazano (zjistit, zda je ovulace apod.). ale jinak mi to prijde dobre, aspon clovek sve telo pozna. zas tak to nestresuje, ale zas si nedela plane nadeje (kdyz treba je jiste, ze clovek ovulku nevyuzil) :wink:
16. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ashlee: jsem zvědavá, jestli to do toho 12tt vydržíš neříct. Já se zapřísahala, že to taky dřív neřeknu, protože riziko je do té doby velké, ale prostě to nešlo, byla jsem jak časovaná puma....muselo to ven, řekla jsem to alespoň mamce a teď minulý týden nej kámošce. V práci to ještě tajím, před kamarády obecně taky i před zbytkem rodiny. Ale je to hrozný...člověk je toho plný - těch radostí, dojmů a strachů, je mu špatně v práci a nesmí to dát najevo, vymlouvá se kamarádům...ještěže se můžu jít vypovídat na Koníka :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.