• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, díky, že jste napsaly....
já právě před MS žádné příznaky nemívám.......ale dneska mě píchá v břichu, a zvedl se mi žaludek......to se mi snad ještě nestalo, ale to nemá asi s těhu nic společného.....
ale v břichu pořád takové píchání a bradavky bolí a bolí......já mám akorát teprve šest dní po ovu, takže testování nepřipadá v úvahu......
jinjin: když je duch, tak je něco vidět.......
17. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
laurinka po tvych priznacich bych rekla ze si tehu jak vysita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: covece a nemohlo to byt driv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja vubec nevim jak to mam dam tomu jeste par dni a pak zkousim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
jinjin:
Díky :slight_smile: Neházej flintu do žita, dopadne to dobře, uvidíš :wink:

To já se pořád přemlouvám, abych s testem vydržela až do pátku, tak snad to zvládnu, jsem povaha dosti netrpělivá :sweat_smile: Ale bojím se zklamání. Teplota klesla na 36,9, bříško bolí už jen minimálně... Tak uvidíme =)
17. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
No, jestli máte jen trochu vůle, pak testujte co nejpozději. Já si nemyslela, že to bude takovej problém, ale je. Teď testuju každé ráno, není to alespoň takové zklamání - on duch je dobrej, ale ne pět dní :confounded: To už by měl sílit. Nu, nezbývá nám než čekat.
Ale Lauri, ty fakt jsi nadějná.
17. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
monaberuska: fakt? a co myslíš, jestli nemohlo být dřív - ovulka? asi nee.....dneska jsem si dělala testík a negativní......takže je fakt ještě brzo.......a nebo taky těhu vůbec nejsem....
hlavně jsem šíleně podrážděná, včera i dnes se s miláčkem akorát pořád dohadujem, jsem taková přecitlivělá.......nevím no......
17. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem tu po krásném víkendu v kruhu přátel.

Přidávám svůj graf. Mám šílený zmatek v hlavě. Mám bolesti prsou takový, že v noci na nich nemůžu spát, mám je hrozně nalitý a plný modrých žilek, píchá mě v břichu a v grafu mám pocit, že by to mohl být implantační pokles....jenže! Co furt to moje špinění?!?!? :frowning2: Třeba dnes dopoledne absolutně nic...ani náznak...ale odpoledne už zase špiním a docela dost :frowning2: Já vím, že to je už ohraná písnička a pořád to tu píšu. Holky, měla některá z těch, co jsou už maminky podobnou zkušenost, že by špinila a přesto by se plod udržel? :frowning2: Já se po té minulé zkušenosti prostě bojím a nemůžu se toho zbavit. Nechci Vás zatěžovat svými probl=émy, protože každá máte i ty svoje, ale já si prostě nemůžu pomoct, potřebuju poradit.
17. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
17. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
daschiki: ahoooj....
na grafík jsem koukla, ten jednodenní pokles by nemusel nic znamenat, jinak máš teploty vysoko.....a to špinění, co jsem četla, tak je u těhu normální.......buď bílý hustý krémový výtok, nebo špinění nebo obojí......
17. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Že by další těhule.Držim laurinko pěsti,i ostatním.když si vzpomenu že jsem si myslela že mam anovulační cyklus a ona se mi jen posunula ovulace.Holky až budete mít // na těhu testu tak to bude horší,čekaní na kontrolu,jestli bude srdíčko atd. .jsem chvili odpočivala.
17. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Dashiki - já to měla přesně tak 3dny špinění a pak šlus, přestalo....takže hlavu vzhůru :wink:
17. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
laurinka:
No tak držím palce!!! :wink:

jinjin:
netestuj právě každý den. Stačí jedno nepatrné zesílení a pak počkej třeba aspoň dva dny. Já vydržela a mám teď jasně tmavší čárku a mám z toho fakt radost :wink: Takže další test až ve čtvrtek nebo v pátek a to už chci pořádné koleje :slight_smile:

Holky no já teda nevím, ale jsem TOTÁLNĚ vyřízená! Pořád se mi chce spát, hlavně přes den. Dneska jsem ležela celý den a pak jsme jeli odpoledne autem do Ikea - teda těch lidí tam ... - no a jenom vyjít po schodů a to šnečím tempem mi málem způsobilo infakrt. Bušilo mi srdce jako ďas... Musela jsem se obchodem doslova proploužit, protože jsem fakt nemohla, funěla jsem jak lokomotiva a jednu chvíli se mi teda pekelně zatočila hlava. Přišla jsem domů, lehla a spala do teď, takže tak pět hodin .. teď to vidím tak, že vydržím tak hodinku maximálně a budu pokračovat ve spaní... uf
No a když jsme jeli autem, myslela jsem jednu chvíli, že si ublinknu :slight_smile: .. fakt krása. Vydržet se to dá, když vím, že to je kvůli prckovi :wink: ale teda .. tak brzo? Nedovedu si představit, až budu chodit s břichem .. ale říká se, že první tři měsíce jsou nejhorší, ne? že jo :slight_smile: ?
Jinak mi taky příšerně vadí pachy - hlavně ty sladké, těžké a levné voňavky .. to nikdy nevonělo tak výrazně. Různé pachy z aut, novota a tak ..

Já jdu zítra k doktorovi. Stejně si musím zavolat na výsledky ze stěrů, už jsem tam měla volat před týdnem :slight_smile: Tak tam zajedu osobně a zeptám se co a jak. Chodím do školy, teď mám volno, takže se to dá zvládat, ale ve čtvrtek už musím do školy a to si nedovedu představit .. jsem fakt totálně KO ..

K té radosti neradosti rodičů - budoucích prarodičů:
Já myslím, že všichni budou mít slzu v oku :wink: Já jsem tady z vás největší jelito, moje máma toho se mnou musela co se škol týče, vydržet teda hodně a už to bere s rezervou :grinning: Budu studovat na individuální plán i s miminkem... snad to výjde :slight_smile: Mám ještě kompletní prarodiče, takže nám určitě dost pomůžou.

A opět - držte palce, ať to pokračuje, jak má :wink:
17. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
daschiki:
Ahojky :slight_smile: Už jsem si říkala, kdepak jsi :wink: No takže to je jasný implantační pokles :wink: ! To řešit nebudeme :wink: Špinění .. četla jsem dost diskuzí, dívala se na dost grafů a ano, vyskytuje se to, takže to nemusí znamenat nic hrozného :wink: Moc Ti držím palečky!!! Ale zavolej si raději zítra doktorovi, ju? Než se radit na diskuzích či pročítat katastrofické články na netu ...
Jinak příznaky máš, jako já :wink: Takže ještě jednou - ať to výjde :wink: !!!
17. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
jankabry,co studuješ ?VŠ?
17. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
www.mamitati.cz ,koukala jsem na těhu oblečení
17. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
jankabry: radím nečti tady diskuze o nevolnostech (já tu chybu udělala)...holky tu píšou, jak prozvracely 9měsíců atd. Doufejme a držme si palce, ať tady nás to všechny úderem 12tt pustí :grinning: a je nám krásně.

Dashiki: já si taky myslím, že jsi zase (skoro) jasná adeptka na těhu...jak ty to děláš, dva pokusy a oba úspěšné ?? :wink:
17. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky tak mě napadá, máte nějaké těhuvitamíny, čajíčky a tak? Případně jaké? uděláme anketu :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
jankabry: tak já kyselina listová Forte a ob den Calibrum Babyplan...
17. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky holčiny,

jdu pozdravit po týdenním Ačku, byla jsem u mamky na Chomutovsku, takže úplně mimo dění.

A hned jsem jukla na tabulku z rána a mocinky gratuluju našim 2ma novým těhulinkám Ashlee a Jankabry.Moc držím palečky ať jde těhulkování předpisově a bez komplikací, ať Vás minou neduhy a vy si to holky užívejte

Ashlee - krásné dálnice :dizzy_face: :dizzy_face:

Dashiki - parádní nadějný gráfek. Ať se teplotky drží nahoře a ty se brzo přidáš k našim těhulinkám :wink:
17. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky, u mě vše stejné, celý den je mi blivno, ale nezvracím. Dnes jsem byla u kamarádky, tak jsem jí to řekla - byla celkem vyjukaná - nějak už mě hodila do škatulky "ztracený případ" :slight_smile: a nečekala to :slight_smile:. Má malého prcka a je naprosto úžasný, usměvavý miminko.
Dashiki - znám odsud spousty mamin co špinily a prcek se udržel. Dokonce jedna, která normoš krvácela, a to jako fest - a asi před pár týdny porodila :slight_smile: . Takže buď v klidu. Počkej do testu, až se tam něco objeví a pak naklusej k doktorce kvůli nějakým těm lékům co bereš.
Jo a jinak - děsně mě sejřej kuřáci - já je nesnášela i předtím , ale teď mi to teda smrdí fest! Plus lidi v MHD a podobné "voňavé" věci. Jídlo mi naštěstí nevadí, to mi voní. Ale šoufl je mi skoro furt, doufám, že po tom 12.tt to přejde.
Koupila jsem si ty Gravipop lízátka - je to u mě naprd, alespoň že jsou dobrá na chuť. Zítra jdu do lékárny pro Mamagood (od Helvetiapharma) mělo by to být na nevolnost, tak uvidíme. A pak si jdu pro listovku a vitamíny Femibion - jsou teda dražší, ale listovka je v tom nejlépe vstřebatelná a prý jsou dobré. Nechci se cpát vitamíny celé těhu, myslím, že je to zbytečné, spíš tak obden, jak si člověk zrovna vzpomene.
Jinak utahaná jsem furt, taky funím jak lokomotiva :slight_smile: A spát chodím o zprávách, dýl nevydržím.
17. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jankabry - a myslíš, že to špinění může být i třeba silnější a třeba sem tam i s čistou krví (ale té není moc)...ale někdy fakt celej den nic, pak třeba zašpiním nárazově a pak zas nic...Jsem z toho fakt jelen

pokud jde o vitamínky, já baštím listovku a taky pořád ten Femigard...už měsíc...myslím, že i on má velkou zásluhu, pokud jsem těhule

Taky jsi psala o tom zadýchávání. Já jsem dneska nazouvala boty tak, že jsem měla pocit, že mám za sebou Everest. Funěla jsem teda hrozně...

Daee - :grinning: Ty jsi zlatíčko :grinning: No, já sama nevím, jak to děláme...Jen doufám, že budeme tento cyklus už úspěšnější...

Zolik - děkuju, jsi hodná. Chci se Tě zeptat...možná užs to tu spala...ale jak to bylo s tebou a MS při Terince? Špinilas nebo prostě vůbec nepřišla MS?
17. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
sven:
no to závidím, že vydržíš tak dlouho :slight_smile: já jsem realně přes den vzhůru tak celkem max. 5hodin ..

Jinak teda já jedla do otěhu Calibrum Activin - mulťák i s listovkou, a k tomu ještě Kyselinu listovou Super. Teď jsem si koupila Calibrum Babyplan, páč o tom všichni mluví .. no ale koukám na složení a tam není žádné Béčko .. takže k tomu asi dokoupím Bkomplex .. no jsem zásobená jako ďas :slight_smile: ale teď na začátku chci mimískovi pomoct co nejvíc můžu, ať to výjde. Přeci jen, toho má za ty první tři měsíce asi nejvíc na práci ..
a do ovu jsem pila - kontryhel, meduňku a sporýš

Jo holky - viděly jste to??? http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_10302602.bc Já za sebe musím říct, že mě to teda málem rozeřvalo .. zvlášť to, jak začne bít srdíčko .. to i Pavel tu vedle mě mlčky stál a držel mě za ruku .. :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
daschi:
V tomhle Ti moc neporadím :frowning2: Kamarádka ale měla třeba regulérní MS až do 3měsíce :slight_smile: na to, že je těhu přišla náhodou, když šla na gyndu kvůli výtoku :grinning: a další ta měla MS až do 5tého taky nic nevěděla .. ale to je něco jiného. Každopádně - nezlob a zajdi si k tomu doktorovi, on Ti poradí lépe :wink: !!!
17. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
jankabry - to je nádherný video!!!!! No slzičky byly na krajíčku...Je to zázrak to stvboření nového človíčka
17. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
já užívala listovku a teď jsem si koupila GS Mamavit....chci to jíst do třetího měsíce max.... prý to není dobrý cpát se celé těhu vitamíny - aby se nerodily moc velké děti......
holky, já zase od včerejška musím jíst hrozně pomalu a postupně, je mi divně z jídla......jsem zvyklá jen obědvat a pozdějc večeřet, a teď už dopo jsem něco zobla, banány, jogurty, a tak.....
17. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
jankabry - já zítra testnu a když budou //, tak hned napíšu doktorce...zítra není v Brně...bude tu až ve čtvrtek a pátek..ale já mám nějakej Utroš doma, takže dkyž napíše, že ho nasadíme, tak ho hned začnu zobat...takhle sama se teď, dkyž bych mohla být těhu, bojím do toho zasáhnout...

Doufám, že se mi 11 DPO ty // ukážou,...minule jsem testovala taky 11 DPO a byl slabej duch, ale je pravda, že tehdy jsem neměla rozhodně tak silný příznaky jak teď, takže možná už tehdy to embryo pomalu přestávalo vylučovat to hcg a já jsem an to vlastně přišla fakt náhodou...Tak snad zítra se ukáže...Mám strach, abych nebyla zklamaná, jenže kvůli doktorce to chci vědět...tak budu testovat s předstihem.
17. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
lauri, ty vypadáš dost nadějně! :slight_smile: Uvidíš, jak dopadne testík až za několik dní
17. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky!
NETREBA TRPET NEVOLNOSTI!! Neni na tom nic zdraveho, normalniho ani prijemneho. Miminko potrebuje potravu vstrebat a vzit si z ni co nejvic a ne ji hned vyhodit!
Mam paradni recept na nevolnosti- z jedne chytre knizky a fakt to funguje! Takze, co nejdriv je potreba zacit uplne novy system stravovani.
Jist kazde 2-3 hodiny, a to i brzo rano a pozde v noci
Jist mensi lehke porce
Ale, nikdy samotny cukr nebo dokonce jednoduchy cukr= ovoce, dzusy, slazene napoje, cukrovi apod. nejist samotne ale jen jako soucast (zakusek) ke slozitejsimu jidlu
Kazdy chod by mel obsahovat cukry, bilkoviny i tuky
V praxi to vypada asi takto:
6.30 vstanu, utikam si vzit kus bananu+ Bebe susenka nebo chlebik+syr a pod., redeny dzus n. caj
9.00 po prichodu do prace- kava+ mleko+ jogurt s musli n. s ovocem n. chleb+ sunka,...
12.00 normalni obed- masity n. bezmasy, to je jedno
15.00 mls: pernicek, susenka, kolac ;) da se i zdraveji
18.00 normalni vecere: chlebik se syrem n. sunkou n. vejcem, zelenina, n. zelen. salat+ kapka oleje+napr.syr
21.00 druha vecere: napr. jen brambora s mlekem :slight_smile:
v noci ja osobne nejim, ale nekterym zenam se hodi neco maleho napr.pri prilezitosti navstevy WC
Jde o to, aby se udrzela co nejstalejsi hladina glukozy v krvi. Kdykoli se snizi, je blivno. I ja, kdyz "sejdu z cesty" teto tehotenske diety uz citim, jak to na me jde. A hladina glukozy se snizi kdyz - dlouho nejis, podavas zvyseny fyzicky vykon, nebo snis jednoduchy cukr- napr. samotne jablko..
Preji prijemnou zabavu pri boji ;o)) Vzdy se smeju nevolnosti, jak jsem na ni vyzrala
17. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
http://www.grswan.cz/mamavit/to-nejlepsi-pro-maminky-a-miminka pěkné stránky ...

daschi:
Já Ti každopádně MOC držím palečky! :wink: Nevím, jestli není 11DPO moc brzo .. ale já zrovna radit nikomu nebudu co se brzkého testování týče :wink: takže přeju, aby tam byly // :wink: !!! Podle příznaků jsi jasná :wink: !!!

Holky jdu se najíst a lehnout si .. uf
17. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Dashiki - já MS neměla při Terce vůbec. Prostě nedorazila a bylo to klasický začátek těhu. :wink:

Laurinka - vypadáš nadějně

teda holky vy to tady tenhle měsíc pěkně rozjíždíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jestli Vám to všem klapne to bude nových těhulinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a já mám zrovna v době ovu manžela pryč, chjo :frowning2: :angry: :unamused:
17. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
holky me ted trochu napada, ze ja jsem brala ascorutin, nevite jesi to neni ten duvod ze to mam zpozdeny???ja mela konec MS 3.10 a pak tyden dobry a za tyden jsme mela MS zpet takze mi prisli 10.10 a ja od 11.10 jsme nasadila ascorutin protoze mi ho dr doporucila a pak mi MS prestala 15.10 a ja 16.10 jsme vysadila ascorutin a uz jsme ho nebrala a ted mam MS zpozdenou, nevite jestli treba proto??to mam zpozdeny??
17. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.