• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vyzkumnice:
díky za tip. Já takhle jím už delší dobu ... je to normální "dieta" založená na vyváženém příjmu B, T a C - bílkoviny, tuky, cukry. Akorát je důležité jíst dlouhé cukry, ty co se do krve uvolňují postupně takže celozrné pečivo, ovesné vločky atd. aby byla pořád vyrovnaná hladina cukru v krvi ..
Více podrobného infa tady http://www.f-sport.cz/ i když to není pro těhu :slight_smile: neděste se, je tam hodně teorie o jídle ...
nicméně teď nemám na nic chuť takže to takhle nedělám a nepřemluvím se k tomu .. to bych musela vrhnout :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
zolik: díky......
já taky koukám na ty vaše videa......a zase mám pocit, jako by se mi jen něco zdálo, něco bych si přála, ale těhu vůbec nemůžu být......nevím no, střídají se mi pocity nadšení a naděje a naopak......že z toho nic nebude.....
17. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
jankabry:
prave ze ten "kratsi cukr" ubrzdis nejakou tou bilkovinou n. tukem.
Pro mne je celkem problematicke myslet na to, ze si nemuzu dat napr. pomeranc nebo hrozny jen tak :unamused: Ale prave kdyz uz bych i vrhla, tak do sebe radsi neco natlacim (aspon jednu "susenku s EDP" -energie dodávaná pozvolna) a za 5 minut mam po problemu a jsem v pohode :wink:
17. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
zdravím všechny snažilky i těhulky
dlouho jsem tu nebyla :pensive: ale pravidelně dočítám a sleduji dění :wink:

mě skončila MS, tak pomalu mužem začít se snažením :slight_smile: , dáme si i nějaký ten trénink na zkoušku, aby se nám pak podařilo krásné miminko :wink:
17. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
jankabry - k tomu vitaminu B. Spletla jsem se, beru listovku Super, kde je celý komplex B vitamínů....Tu jsi myslím psala, že bereš taky, tak tam asi toho Béčka máme dost...

Dashiki - myslím, že si sem tam kapka krve může být. Já budu moc držet palce a zítra čekat, jak dopadneš u testování.

Holky, já mám svou obvyklou večerní nevolnost....fuuuuj, jdu to zaspat. Dobrou noc a snažení a čekání na mimísky zdar!
:slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
oukám sama nevolnost, ze by tehulky??? :slight_smile:
17. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
Krásné ráno holky,

daee:
No já tu listovku super teď nejím, když mám denně ten Babyplan a tam je listovky 200%DDD což je v Listovce super taky .. tak se zase nechci předávkovat :slight_smile: Poradím se dneska s doktorem :wink: Jen co si umyju vlásky tam zamířím .. tak držte palce!!! :wink:

ruzatko:
Tak hodně štěstí! Dkladný trénink je potřeba :wink: !!!
18. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............?? let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

michaela79......30 let...............2 snažení / 40DC (poslední cyklus 28 dní)
laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 37DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............1 snažení / 36DC (1. cyklus po HA)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 31DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 29DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 29DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 29DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 22 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 20 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 20DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 13DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 12DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 11DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 10DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 4DC (poslední cyklus 26 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 71DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 56DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 47 DC (poslední cyklus 30 dní)
18. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
dobré ráno,
tak moje teplota se zatím drží pořád nahoře - 36,9, takže dobrý....žádný pokles.....to ale bohužel ještě nic neznamená.....
18. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Taky přeju dobré ráno =)

To mě už zase o desetinu spadla, takže už jen 36.8... Ale co, povede se příště :wink:
18. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
anianee: mně se to střídá, jeden den 36,8, druhý den 36,9, takže já bych ještě věřila.....
18. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jankabry -- moc gratuluju!!! Vzpomínám si, jak si tady popisovala, že tě bolí prsa a fakt to bylo ono! :grinning:

daschiki -- myslím, že to u tebe vypadá dobře. Já jsem v minulým těhu taky trošku špinila, vajíčko se zahnízďuje nebo je děloha zblbnutá tím, že normálně chodí v tuhle dobu MS, ale nemusí to nutně znamenat, že MS opravdu přijde. Jsem zvědavá, jak ti dopadne test!

laurinka -- neztrácej naději. Když se teplota drží nahoře, tak pořád dobrý, další den je bez MS :slight_smile:

Já se pomalu blížím k ovu, ale fakt jen pomalu, protože ji mívám až kolem 18.dne.
18. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:,

jankabry: držím palce a určitě napiš, jak jsi dopadla!! :slight_smile:
(myslím, že teď ti doktor tu dávku listovky doporučí ještě zvýšit...mně řekl, že Calibrum Babyplan + Listovka Super je tak akorát, kolik v prvním trimestru potřebuju. To Calibrum beru ale teda tak 1x za tři dny...)

Dashiki: tak co? Tak co? Tak co??? Co testování??? :astonished:
18. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
dobre rano, :slight_smile: .
18. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ranko, tak nás nenapínejte - Dashiki držím palečky a Jankabry dej vědět, co u dr....
Já na Vaše rady čekám s dalším testem do pátku, no možná to nevydržím a testnu zítra, uvidím
Přeji pěkný a úspěšný den :sunglasses:
18. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko,

no tak holky co čekáte na 2 // nenapínejte a sem s krásnýma zprávičkama :dizzy_face: :dizzy_face:

Dashiki - Laurinko - honem nám to vykecejte :grinning:
18. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
lauri:
Děkuju za povzbuzení, ale já teď měla skoro týden 37, 37.1, takže už jsem se tak nějak smířila s tím, že nebude :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj děvčata,

testík sice jen /, ale já myslím, že jsem těhu. Dnes jsem teprv 11 DPO a minule jsem měla slabýho ducha a po limitu až 12 DPO. Myslím, že jsem testovala ještě moc brzy. Ale...Ale....holky! Už skoro nešpiním!!! Přestává to!!! Což by se normálně den před očekávanou MS nestalo :slight_smile: Navíc mi je docela blbě...mám strašně zesílený všechny pachy a takový tlaky v bříšku...ale úplně jinak než před MS...prostě takový tahání a píchání. Jsem šíleně unavená a prsa pořád hezky žilkovatý. Teplotka dneska mezi 39,5 a 37, takže pořád vysoko...Zkusím testovat až za několik dní, teď, když už nemusím snad řešit to špinění a pospíchat za doktorkou :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Krásné popoledné,

dneska je to 14 dní od píchnutí injekce na vyvolání MS,jelikož se MS nedostavila,tak jsem včera zkusila TT a jsou //,jedna z nich je taková slabě růžová,my s manželem jí vidíme,ale foťák ji ještě nezabere,tak doufám,že bude sílit,ale mám obavy,protože jsem se dočetla,že to může být rozmazaná barva :unamused: .
Jinak ta 2/ se objevila asi po necelých 5 -8 minutách,je to regulérní? Nejsem pod limitem?
18. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
daschiki: ty jsi jasna:slight_smile: moc, moc drzim palecky, aby to bylo v poradku a mimi bylo a zustalo s vami:slight_smile:

Ja mam do MS jeste tyden, ale stejne mam pocit, ze tentokrat asi nic.
Od pristiho cyklu bych chtela zkusit merit BT. Taky jdu v prosinci na preventivku na gyndu, tak tam dr. vybalim co a jak necham si asi udelat nejaky zakladni vysetreni horm.profilu, at vime, ze je to ok ....
18. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
pajula - velka gratulace!!!! at carka sili :slight_smile:
daschi - drzim pesti, priznaky jsou nadejne, tak at to vyjde!!!!!!
18. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Pajula - mooc gratuluju a ať čárečka každým dnem sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dashiki - jsem to minule říkala, po mikropotratu je jak nahnojeno. Uvidíš za pár dní jsou tam dálnice jak vyšité :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda holky tady je to těhulkama jen poseto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
holky,děkuju :slight_smile:

No, je fakt, že mi píchli v pátek ten agolutin (což je teda progesteron ve velkým a tudíž to špinění nemohlo být způsobeno tím...prostě muselo jít jedině o uhnizďování). No a po agolutinu jsem to vždy dostala 5. den (to bylo včera, kdy jsem nejvíc špinila). Dneska jen bolest hlavy a nikde nic :slight_smile:, jen slaboulinko špiním :slight_smile:, ale mnohem míň než včera. Tak uvidím no....Testnu třeba až v neděli...:slight_smile:

Pajulo, tak to strašně moc gratuluju!!! Jasně, že je to regulérní !!! :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Dashiki: tak holt ty palce budu držet ještě pár dní, než se ta druhá schovaná čára ukáže.... :wink:. Taky myslím, že jsi jasná...

Pajula: gratulace....podle mě, jak je tam duch (i po limitu), tak se prostě něco děje...teď jen aby sílil a stala se z těch // pěkná dálnice..
Myslím, že do 8minut je to teda už po limitu, ale ne zas tak moc. Chce to čekat a testnout za pár dní.. :slight_smile:

Tomu holky říkám vítězný listopad :grinning:
18. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsem tady na chvillku, než si půjdu opět lehnout :slight_smile:

Pajula:
gratulace!!! Já měla ducha 20minut po limitu a byl teda skoro neviditelný :slight_smile: ale byl tam .. a pak další den už v limitu a den odedne to sílilo.

daschiki:
No tak vidíš :wink: Takže držím pěstičky!!! Moc!!! :wink:

Holky tak já byla na výsledky stěrů - v pořádku :slight_smile: Cestou v tramvaji jsem se málem složila a ugrkala :grinning: chodím jak slimák ...Mám teď furt stresy kvůli té MS a budu je mít tak do pátku, to mám nejpozdější termín MS .. :frowning2: ale teplota je v pořádku, stále 37,1. No ale čípek mě znervozňuje :frowning2: Mám pocit, že je otevřený .. když nad tím, tak přemýšlím, jak se to vlastně pozná :grinning: ??? je tvrdý a pořád nízko .. no asi to nebudu tak řešit, jinak mi z toho hrábne!!!
Jinak jsem řekla, že jsem našla pozitivní test a že se snažíme a setřička na recepci mě hned automaticky objednala na tento pátek :slight_smile: Super .. budu teda mnohem klidnější, když si o tom budu moct pokecat s doktorem, než se užírat na netu :slight_smile:

Jééé holky tak to je masakr :grinning: Teď si tak koukám na prsa, zda jsou stále žilkovaná a na levé bradavce mám kapičku :grinning: No tak si jí trošku pomačkám a normálně mě z ní jde mlíko :grinning: Tak to je MAZEC!!! Nečekala jsem to tak brzy... Je to zvláštní pocit teda :slight_smile: Už to přestalo, ale teda .. miminko je moc hodné!!! Dneska jsem si s ním povídala :slight_smile: a fakt mám obavy ... tak mě třeba chce ujistit, ať se nebojím, že už si připravuje automat na svačinky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
jinak já chodím na gyndu tady www.silesiamedical.cz vlastní to jeden z největších kapacit v gynekologii - radomír Ichnovský st. a dělá tam půlka jejich rodiny :grinning: já chodím k Ichnovskému ml. a je strašně fajn ... Jsem ráda, že tam dělají úplně běžně ten 4D ultrazvuk ... navíc tam mají fakt špičkové vybavení a jsou to profíci, tak nám možná prďolku najdou už v ten pátek :slight_smile: jůů
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky,
tak já nevím, dneska mi bylo ráno blbě, jogurt s bebe sušenkou jsem tak tak snědla a pak jsem se málem poblila, když jsme byli přezouvat auto v servisu, z toho smradu tam......tak nevím, jestli to nemám vsugerované.....
a ještě jsem se dočetla, že jednodenní pokles teplot může znamenat, že od toho dne se začíná vylučovat hcg.....tak kdo tady měl obavy, tak nezoufat...
18. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
jankabry :grinning: Koukám, že jsme úplně stejné...Taky se obávám zítřejšího 28 DC a utvrzuju se ve všech příznacích...pořád koukám na prsa a nutím manžela koukat na prsa (samozřejmě na moje :grinning:)...Špinění už úplně skončilo...takže napjatě čekám, co bude :grinning: I když vím, že podle agolutinu jsem měla začít menstruovat včera, stejně je pro mě 28 a 29 DC prostě strašák...Tak snad se nic nedostaví a naopak najdu na testu //

Zajímalo by mě, jestli se vajíčko uhnizďuje nějak dýl, nebo jestli fakt je to jednorázová akce...protože mně třeba přišlo, jako by se mi v té sliznici mrvilo nejmíň 3 dny a hlavně včera...to jsem špinila nejvíc. No a hcg začne embryo vylučovat až je uhnízděné, což znamená, že pokud by to tak bylo, začalo by vylučovat u mě včera nebo dnes a tím pádem je na test opravdu ještě hodně brzo...vidíte jak si umím vše pěkně zdůvodnit? :grinning:

Jankabry, já už radši čípek ani nezkoumám...nejradši bych už ani neměřila teplotu, protože to začíná být nervák :grinning:
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Pajulo, gratuluju! Určitě je to regulérní, 8min nic není :slight_smile: Ať čárky sílí.
18. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj holčiny, oteřeně vám trochu závidím, jak se vám v tom dvojčárkování daří :wink:
já začínám brát svoji (zatím nejvyšší dávku hormonů), dnes jedny prášky, zítra k nim přidám další. včera jsem to musela trochu rozdýchavat, neboť ty druhý (pro mé tělo nový) mám opravdu hned od začátku v téměř nejvyšší povolené formě. no tak uvidím, budu to tento měsíc bedlivě sledovat, abych zjistila, zda už něco funguje či stále ne ....

všem držím palečky a mějte se báječně :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.