• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vecernice:
Tý jo! Tak to Ti teda MOC držím palečky, ať to s Tebou nešlehne :wink: ! Hlavně se hlídej, nepřepínej a nezapomeňte trénovat :grinning:
Do konce roku Tě čekám nahoře v tabulce :wink: !
18. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
vecernice. myslím na tebe, snad prášky zaberou a bude to brzo ok......
já jsem zvědavá na sebe, co mi doktor řekne, jdu tam v pátek ráno......snad mě zase nevyděsí k smrti jako minule......
18. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
laurinka:
tak držím palečky a ty můžeš držet mi :slight_smile: páč jdeme spolu :slight_smile: i když já jdu teda až v jedenáct :slight_smile: No snad všechno dobře dopadne a uvidím aspoň váček :slight_smile:

holky to je šílený - už jenom dva dny a budu v 2.měsíci :sweat_smile: Takže to výjde - ťuk ťuk ťuk!!! :wink: musííí :grinning: !!!
Jdu uvařit koprovku a natáhnout se zase :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
díky moc holčiny. no na účinky jsem zvědavá, příbalový leták je lepší nečíst :grinning: to bduu mít na 5 dní, tak očekávám, že budu jako mátoha. pak od 16DC to vystřídám Utrošem, po tom jsem jak praštěná a usínám i v praáci :grinning: to tedy podám výkony :grinning:

hlavně si chci pořídit i ovulační testy a ozkoušet, zda potvrdí ovulaci (zda ten Utroš nezpůsobuje nárůst teplot, aniž by proběhla ovulka - tedy pokud to vůebc lze :grinning:)

jankabry - moc držím palečky, vše bude eňu ňuňu :wink:

a lauri - na tebe myslím, tu dlouhou dobu čekání máš za sebou. se zprávama držím palce, asi je lepší se radši připravit na horší, pak to s jedním tolik nesekne (vím o čem mluvím :grinning:). a halvně si sepiš třeba otázky, na místě to člověk zapomene. a vem si s sebou grafík, ať se na to koukne odborným okem :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
pajula ,držim pesti at sili //
18. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Já jsem dneska 6 DPO, ale asi to nevyšlo, nic mi není, necítím žádné změny, žádné bolesti v podbřišku, ani citlivost na pachy, prostě nic. :frowning2: Tak snad za měsíc...
18. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
jankabry. tobě držet budu, ty to máš jasný......
vecernice: no jo no......na jednu stranu si dělám naděje, že by to mohlo vyjít, na druhou si říkám, že může být problém......ale minule mi doktor řekl, že má podezření, že se vajíčka neuvolňují, ale bylo to deset dní před ovulkou.....on to bral tak, jako bych byla ženská s normálních třicetidenním cyklem - ale to já nejsem.......
tak uvidíme no.....už ať je fakt ten pátek.....
18. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
jankabry,taky ti budu v patek držet pesti at dopadne ko dobře.Ja už se nemužu dočkat až pujdu na kontrolu ke gyn.dr.,ale to je za dlouho,až 1.12. :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
jake vitaminove doplnky jsou lepší?ja beru gs mamavit a kyselinu listovou
18. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
ahlee, já taky beru gs mamavit a kyselinu, jenže ta je v mamavitu obsažená, tak ted beru jen mamavit. a taky k tomu byl krémik proti striim :grinning:
18. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
jankabry...ať ti dobře dopadne kontrola, určitě to bude všechno dobrý, já se už nemůžu dočkat toho 7.12. je to ještě daleko...chjo :confused:
18. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
holky, já se musím přiznat...právě jsem potupně prošmejdila koš, kam ráno letěl ten negativní test :slight_smile: Nějak mi to nedalo...a je tam úplně mikroskopická druhá..a.le fakt nejde vůbec vidět...ale je narůžovělá, ale orpavdu musíte koukat hodně zblízka :grinning:...samozřejmě se stydím :grinning:
18. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
daschiki,tak držím palce at čarky sili :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
da se poznat mimoděloží těhotenství?
18. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
ashlee - dá se poznat podle obrovských bolestí břicha...myslím, že bys to poznala spolehlivě...a taky údajně podle toho, když sílí druhá čárka na testu hoodně pomalu...což enní tvůj případ :slight_smile: Nestresuj se zbytečně :slight_smile: Určitě vše dopadne skvěle!
18. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
trochu me picha v břiše ale možna to je tím že mám zacpu :frowning2:
18. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
daschiki -- to se teda styď! :wink: :grinning: :grinning: Držím palce, ať při příštím testu je už čárka pořádně vidět a hlavně potom ať je to bez všech problémů. Ale jste dobří, zase se vám to hned povedlo :slight_smile:

pajula -- koukám, že pokračuješ v nastoleném trendu 2 čárek :slight_smile: Gratuluju!

laurinka -- tvoje příznaky jsou taky dost dobrý, za chvíli budeš v horní části tabulky :wink: S doktorama je to těžký, mají nastavený cyklus 28 dnů a 14.den ovulace a někdy je složitý je přesvědčit, že ne každý to tak má.

ashlee -- mimoděložní se pozná na ultrazvuku, mamina to sama pozná až když je skoro pozdě, a to že začne mít veliké bolesti (fakt silný) a případně krvácí.
18. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
nebo se roztahuje děloha :slight_smile: To je úplně normální...mě píchá pořád...a různě mě to tam tahá a tak...ale mimoděložní jsou prý opravdu nesnesitelné bolesti,c o tě nutí jet většinou i na pohotovost...teda aspoň co sjem tak slyšela...to embryo se vlastně vyvíjí třeba ve vejcovodu a tím pádem ti ho roztahuje, což je nebezpečný...to by byla podle mě dost specifická a nesnesitelná bolest...
18. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
helabella - stydím :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Snad to vše dopadne teď už dobře. Nevím, jestli jsi to tu psala ty, ale možná ten mikropotrátek byl opravdu hnojivem...:slight_smile: a nebo pomhl třeba i Femigard...každopádně...ještě žádný hop dokud...víme všechny, jak to u mě dopadlo posledně, takže já ještě zůstávám hodně nohama na zemi. Dneska jsem teprve 11 DPO...tak doufám, že třeba 14 DPO už půjde něco vidět tak, aniž bych test rvala pod lampu a pomalu na to používala i lupu...:grinning:
18. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
daschiki:
nestyď se :slight_smile: Kdo tvrdí, že to nikdy neudělal, pěkně kecá :grinning: !!! to máš stejně jako já .. Když se teď dívám na ten první test, kde vylezla ta druhá mirko čárka po 20minutách, tak asi taky říkám, jak jsem z toho mohla něco usoudit :grinning: Ale je tam :grinning: takže tak do dvou tří dnů už tam budeš mít pořádnou čárku :wink: !!! Držím pěstičky i palečky :wink: !!!

ashlee:
píchání v podbřišku po otěhotnění je úplně normální. Ono to tak jakoby tahá, nedá se to popsat, ale sama určitě víš, co myslím :wink: To se vytahují vazy a zvětšuje se děloha :wink: Neboj!!! :wink:
18. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Daschiki -- to já si lupu minule vytáhla :grinning:
18. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
:grinning: Já ne...ale to jen proto, že žádnou nemám :grinning: Jinak už mám ten test i propálený :grinning: jak bych to zkoumala pod přímým světlem i s tou lupou :grinning:
18. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoja. No netrpělivě čekám do příští středy, abych mohla zkusit testnout.... Jenomže jsem si BT začala něřit docela pozdě a nějak si nejsem jistá, zda byla ovulace. No a teď mám teploty tak 37 a 36,9. to jsem si myslela, že je to v poho, ale pak to kleslo na 36,5, pak to stoplo na 36,9 a tak to pokračuje, takže z toho asi nic nebude. Ale bývá mi blbě a píchá mě v podbříšku, ale to je možná jen autosugesce.... :frowning2:
18. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
jessika: 6DPO - trochu brzo ne? já jsem taky tak a sice je mi divně od žaludku pořád, ale spíš to přičítám nervozitě než těhu - na příznaky mi přijde brzo, ještě se ani nezačal vylučovat hcg......tak neplaš.....

helabella: díky moc za povzbuzení.....uvidíme, co mi řekne v pátek. graf tam tahat nechci, bych si připadala jak posedlá, spíš přemýšlím, jestli se mám nechat první vyšetřit a nechat si říct výsledky a nebo mu říct, že si myslím, že byla ovulka....co myslíte?

rowenka: ten jednodenní pokles by mohl znamenat, že se uhnizďuje a začíná se od toho dne vylučovat hcg.....kolikátý jsi DC?

a holky, ještě dotaz - mě teda píchá v břichu, ale nevím, jestli v podbřišku......úplně dole to není, spíš kousek pod žaludkem, a chvíli vlevo, vpravo, pak uprostřed.....já totiž při žádné ms nezažila píchání v břichu, křeče, nic....tak nevím, kde mi to má co dělat.........
18. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
to klesnutí a pak vzestup bylo ze dne na den? Třeba jako 37 - 36,5 - 37? Protože to by mohl být implantační pokles, kdy se zahnizďuje vajíčko :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
lauri, já teda nevím, jestli já jsem kompetentní odpovídat, když ani sama nevím, jestli jsem těhu, ale mě píchá tak různě..rozhdoně to není podbříšek..spíš jak píšeš ty někde na úrovni žaludku a střídavě různé strany...a chvilku píchání, pak zas takové tahání, to teda cítím i níž...a z toho vůbec nic...je to po různu
18. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Krásné ráno holky,

jessika:
6DPO je strašně brzy na jakékoliv příznaky :wink: Takže neboj, nic není ztraceno :wink: Držím palce!!!

rowenka:
Jak psaly už holky předemnou, takhle velký pokles a zase návrat, by mohl znamenat implantační pokles - uhnizďování mimíska a pak následnou produkci HCG, progesteronu, takže se teplota zase vyšplhala nahoru :wink: Držím palečky!!!

lauri:
No kolem žaludku by to teda bolet nemělo... To nemá s těhu nic společného, spíš abys neměla něco se žaludkem, žlučníkem nebo tak. Bolesti při MS a v těhotenství, jestli můžu říct za sebe, když jsem v úplném začátku :slight_smile:, jsou podobné a jsou v oblasti podbřišku. Vytahují se vazy, roste děloha, mimi se uhnizďuje .. v případě MS se jedná o stahy dělohy. Všechno lokalizováno v úrovni dělohy a vaječníků, takže tak cca 4prsty pod pupíkem ...
Při mimi jsem to poznala tak, že to tak jakoby šimralo, prostě to bolí ale velice jemně. Někdy to sem tam někde píchne, pak to tahá, rozhodně to nejsou žádné křeče. Já měla křeče při MS tak šílené, že jsem několikrát i skončila na pohotovosti :frowning2: Nikomu nepřeju .. No prostě záležitosti gynekologického charakteru, by měly bolet tam, kde jsou rozmnožovací orgány :wink: Pokud to přetrvává a bolí to více, tak leť k doktorovi, nemusí to být žádná sranda.. Držím palce, ať je všechno v pohodě a hlavně ať výjdou // :wink:
19. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............1 snažení / 37DC (1. cyklus po HA)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 41 dní )
daschiki.......... 25 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní po samovolném potratu)
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 23 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 21 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 21DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 13DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 12DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 11DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 71DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 56DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 47 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 41DC (poslední cyklus 28 dní)
19. lis 2009 v 06:24  • Odpověz
Holky, já to prostě nemám zřejmě šanci bez Utroše udržet. :frowning2: Ještě včera úplně v pořádku, citlivá na pachy, tahání, píchání bříška, ale úplně jinak než při MS, pořád nalitý prsa, žilkovatý, ten implantační pokles, včera mikro čárka na testu...ale dneska teplota už jen 36,8 a bolesti jak před MS. Myslím, že jsem jasná :frowning2: Je to v háji. No nic... Pustíme se do dalšího kola...Počkám si na tu mrchu, až se dostaví...Ach jo, a to to vypadalo tak dobře...
19. lis 2009 v 06:37  • Odpověz
daschiki:
Já Ti držím pořád palečky! :wink: Pokles na 36,8 je v pohodě, pokud tedy tvoje předovulační teplota není kolem 36,8, což asi ne :wink: Bolesti jako před MS .. to já nemívám, max. tak hodinu před, ale musím říct, že jsem to taky tomu přisuzovala a podívej :wink: Určitě na to vzpomínáš :wink: Takže ještě neházej flintu do žita!!! I když je dobrý se na to tak moc neupínat .. No a takhle aspoň víš, že jsi superplodná :wink: !!! takže nasadíte Utrouš a jde se na to v příštím kole a to budete mít mimi k Vánocům! :wink:
19. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.