• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jankabry děkuju, jsi moc hodná :slight_smile: No, já právě předmenstruační křeče mívávám a poznám je už spolehlivě. Navíc moje hraniční čára pro ovulaci tento cyklus byla 36,76, takže jsem jen těsně nad ní...Vím, že jsou i případy, kdy holkám klesla teplota, trošku zakrvácely a pak to šlo zas nahoru, ale chci stát nohama pevně na zemi. Paradoxně jsem šťastná z toho, že vím, že se to opět povedlo, i dkyž se to azs neudrželo. Vím, že udržení toho plodu se dá ovlivnit hormonama...takže jsem ráda, že vím, že dochází k ovulaci, že se to vajíčko se spermijkou spojí a že dospěje do fáze uhnizďování, kde to zatím v obou případech zřejmě ztroskotalo. Jde to nádherně vidět na té mé křivce. Pěkný implantační pokles - pak ještě jeden dens e to drží nahoře, to jsem hodně špinila, takže očividne se to tam mrvilo a pak už to šlo dolů....Takže tam se to asi nějak pokazilo...Ale nezoufám, nepropadám panice a snažíms e na tom hledat pozitva...Takhle bych měla termín kolem svatby mé kamarádky...navíc uprostřed léta...Takže pokud se zadaří i příště, tak by byl termín až na konci léta (aspoň trošku bych si to léto užila - možná :grinning:) Vím, že je to blbost, ale snažíms e prostě utěšit vším možným... Navíc, vždyť i úplně zdravé páíry se pokouší a zadaří se třeba až na počtvrté nebo páté...Já vím, že jsme se snažili dvakrát a dvakrát vyšlo...Takže nejsem smutná. Jen jsem se těšila, že by to byla dobrá příležitost na Vánoce...totiž dojedou i tchýně a tchán a tudíž budou i s našima pohromadě, což se nestává moc často (svokrovci jsou až ze Slovenska)...Mohlo to být nádherný překvápko...ale co už...Tak se to dozví jindy a jinak...
19. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Holky, jen tak mimochodem, máte na FF VIP verzi nebo tu běžnou. Já mám teď tu trial verzi na měsíc a uvažuju, jestli těch pár doláčů neobětuju :slight_smile: Docela se mi to líbí. Co myslíte?
19. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
jessiko, já mám vždy VIP...platím si to...

Holky, tak já jdu měnit tabulku...a jdu se někde odplazit do postele...tohle je jedna z věcí, která mi vždy připomene, jak bude krásný 9 měsíců bez mrchy...Mívám strašný křeče, zvracívám, migrény, strašně silný...au au...:frowning2:
19. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............1 snažení / 37DC (1. cyklus po HA)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 41 dní )
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 23 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 21 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 21DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 13DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 12DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 11DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 1DC (poslední cyklus 28 dní)

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 71DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 56DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 47 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 41DC (poslední cyklus 28 dní)
19. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky.....
daschiki: díky....
jankabry: ne, mě nebolí žaludek, jen jsem psala, že podl žaludkem, spíš tak uprostřed a po stranách......spíš dole.....ale ne úplně dole....no počkáme, mě to ani moc nebolí, spíš tam píchá, občas a maličko.......
dneska teplota opět 36,9, ale asi to nic neznamená, taky může být teplota pořád nahoře, pak klesnout a přijde MS.......dneska mě nějak opouští to moje prvotní nadšení....tak nevím, zítra jdu na tu gyndu, ale budu teprve 8DPO....takže se stejně nic nedozvím, spíš nevím, jestli mám ráno před tím než tam půjdu dělat test, jestli to má vůbec cenu....
19. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky, tak já hlásím dvě čárky :o) jupí. Už to není duch , je to regulérní, i když slabší čárka. Mám strašnou radost, i když vím, že tím to teprve začíná, všem bych to moc přála!!! Napíšete mě prosim někdy pak mezi těhule :dizzy_face: ? Jen nevím, jaký datum nalezení // tam dát - asi dnešní?

Daschiki: ještě teda nejsem úplně za vodou, abych radila a o teplotách nic nevím, ale já mám na střídačku bolesti v břiše - jeden, dva dny spíš takový píchání, tahání, další dny normální premenstruační bolesti (mmívám taky slušný PMS) - úplně dole v podbřišku - takže bych to na tom nestavěla... držím palečky!
19. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
jinjin - jsi hodná...:slight_smile: Ale ono už to začíná i s krví, bohužel :frowning2: Takže se nám to opět nepovedlo. Nebudu zastírat, že mě to zaskočilo...Protože tohle vypadalo hodně nadějně...Jsem si jistá, že jsem byla těhotná...ale očividně mám problém buď při uhnizďování, nebo to embryo vůbec udržet...Tak nějak nevím, co s tím dál mám dělat...Asi ale budu pokračovat v tom, co jsem si naplánovala...Prostě v půlce cyklu půjdu za svojí doktorkou, ukážu grafy, řeknu, že jsme to zas neudrželi a poprosím ji o hormonální profil. Snad zjistí, jak je to s tím progesteronem a ostatními hormony...
19. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
jo a omlouvám se, úplně jsem zapomněla pogratulovat!!! Ať čárečka pořádně sílí....!

Lauri, možná zkus testnout...pokud máš příznaky, jaké jsi uváděla, znamenalo by to, že už se ti vylučuje hcg, že už je uhnízděno...a třeba by se už apsoň duch mohl objevit a ty by ses orvnou mohla s doktorem poradit co a jak...když by byl test negativní, tak to nic neznamená...jen to, že bys testovala moc brzo....Já bych to možná zkusila - ať kdyžtak můžeš s ním rovnou něco domluvit a pořešit...navíc budeš testovat v klidu, protože budeš připravena na variantu negativní (jelikož by to mohlo být brzy na testování) a třeba by tě mile překvapil pozitivní testík
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
jinjin:
jůůů!!! Gratulace!!! Obrovské! Tak vítej mezi těhulema :wink: Listopad vypadá fakt na superplodný měsíc :slight_smile: Jinak datum nalezení // tam já dala, až to byla regulérní i když slabá čárka, která šla pěkně vidět bez potřeby speciálního osvětlení a natočení :grinning:
19. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,

jinjin - velká gratulace ke //, hlavně ať jen a jen sílí :wink: . Jééé a teď jsem se koukla, že ty jsi taky z Brna...no to je super, že tady mám nějakou spřízněnou duši (kromě Dashiki a Majdeleny ještě myslím....které se k nám co nejdříve určitě přidají ) :slight_smile:
Odkud z Brna jsi: Myslím čtvrt? Já z Líšně...

Dashiki - to mě mrzí :frowning2:. Ale tak co, tak holt můj flíček bude o čtvrt roku starší než tvůj :wink: , to nevadí. Př vaší úspěšnosti s otěhotněním si nadělíte vánočního flíčka....hlavně aby se už udržel!! Snad ti Dr. poradí, co s tím...aby to do třetice vyšlo!! :wink:
19. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
JO a holky, musím se pochlubit, co jsem včera provedla. Byla jsem večer na kardiologii na UTZ se srdcem (mám malý šelest na srdci). Vyšetření ok, rodit prý můžu normálně, ta moje vada je prý fakt malinká a nezhoršuje se.
A jak mi tak ten doktor jezdil tím UTZ po hrudníku, tak mě napadlo....ultrazvuk jako ultrazvuk...vždyť on by mohl toho mýho flíčka zkontrolovat, jestli je, kde má být!!! Už jsem ho 14dní neviděla a na kontrolu jdu až 01.12....to je šílená doba a ta nejistota, jestli je uvnitř všechno ok se těžko zahání.
Tak jsem to Dr. řekla, strašně se smál, ale pak řekl,že jo, přenastavil si UTZ na břicho a poprvé jsem holky viděla flíčka (už to není flíček, ale miminko) UTZ zvenčí přes břicho. Měl nataženou jednu nohu a palec v puse :grinning: , strašně krásně si tam ležel a tou jednou nožkou kopal. A měří už 4cm (před 14dny 1,8)!!! Samozřejmě jsem tam slzela jak želva a ten Dr. byl strašně hodnej, krásně mi všechno ukázal...a já mohla klidně spát, že ten můj maxi-flíček tam je a má se dobře :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Daee - :slight_smile: přesně tak! Budem optimistky :slight_smile:

I když, kdybych byla optimistka, tak ještě teď doufám...před chvikou jsem zavítala na záchod...no a...ono zas nic...proběhlo slabé krvácení a teď najednou nic...prsa pořád stejný, břicho bolí menstruačně...když zmáčknu bradavku, tak z ní něco vytýká....Rozumíte tomu někdo? Já už si připadám jak blázen....Já si myslím, že se to spíš teda rozjede, ale u mě to bývá tak, že hned jak začne bolet břicho, hned valím naplno...žádný váhání...Stalos e někomu z Vás maminek, že byste třeba slabulinko krvácely, kdžy s eměla dostavit MS a pak najendou nic a byly byste těhotné?

Ale zas to by nekleslala ta teplota...já nevím holky...já fakt nevím...zůstanu ale asi radši dole v tabulce...Tohle je fakt nějaký divoký...Připadám si už jak kretén...musíte mě mít za naprostýho blázna :grinning:
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Daee - jůůů to je krááásnýýý. Ty máš hodnýho doktora! Tak to moc gratuluju :slight_smile: to je sranda, že si cucal ten palec :grinning:
19. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, teda ja jsem poslednich par dni obcas premyslela nad tim, jestli tahle diskuze spis obcas neni na skodu tem, co se jim nedari... Nekdy mam dojem, ze to spis dostava do stresu a do kolotoce premysleni o implementanich poklesech, o uhnizdovani, o stupinku sem nebo tam na krivce BT... Vim, ze je to nekdy tekze a ze tonouci se stebla chyta, ale takhle mi prijde, ze se clovek ani moc neuvolni, kdyz nad tim porad takhle premita... Aspon me to tedy dostalo z totalni pohodky na zacatku do bodu, kdy je mi lito neudelat si ovulacni test, abychom treba nepropasli plodne dny... Na jednu stranu je to dobre, kdyz ma clovek prehled a pak je treba opravdu neco spatne, tak je na cem stavet a uz se nemusi cekat kvuli tomu, aby se neco vypozorovalo..., ale...

daschiki: ja jsem jednou 2x mela pozitivni testik a vsechno k tomu v dobach, kdy jsme mimi vubec jeste neplanovali. Jednou, a to uz je davno, bylo to jeste na VŠ jsem mela par dni zpozdeni a tak jsem si udelala test, vysel samozrejme pozitivni, no byla jsem z toho na nervy. Vyslo mi to pak i pozitivni z krve a to na dvou vysetrenich. Nervy to byly desne, protoze ja jsem tenkrat zacinala VS a nedokazala jsem si to vubec predstavit. Uz jsem mela zpozdeni asi 3tydny a na utz porad nebylo nic videt, jen zvetsena sliznice. Pak jsem najednou ve sprse dostala tak strasne silnou MS, ze jsem asi dvacet minut stala a po nohach mi teklo spousta krve (omlouvam se za sugestivni popis). Tenkrat jsem si myslela, ze se proste nade mnou mimi slitovalo a reklo si, ze u takove blbky teda nebude. Pak jsem o tom dost cetla a hledala na netu a pak se i ptala noveho gyndr. a prisla jsem na to, ze to proste nebylo prosperujici tehotenstvi, ktere takhle melo skoncit. Takto devcata, konci az 60% tehotenstvi, aniz by o tom dotycna vedela, proste se bunky spatne podeli nebo je tam neco spatne jinak, ale takhle to proste je. Zena to pak vnima jen jako silnejsi MS s malinkym zpozdenim, ale nekdy ani zpozdeni byt nemusi. KDybychom se tak nepozorovaly, nehlidaly kazdy duch na testech, ani o tom nevime... Tak jako o tom nevedely generace zen pred nama...
Podruhe se mi to stalo nedavno, na jare tohoto roku, kdy jsme si rikali, ze mimi uz by nam nevadilo, ale ze bychom chteli jeste pockat do podzimu. Mela jsem 2 pozitivni testy, jeden duch 1den po vynechani a jedna slabsi ale normalne viditelna carka 3 dny po vynechani a MS jsem stejne dostala... Proste se nam i pres ochranu podarilo neco, co ale stejne nemelo sanci nejak dal se vyvijet a MS to odplavila a tak to mozna je i dobre, protoze by z toho treba ani nebylo zdrave mimi...
Nekdy nejsem moc rada, ze vim o techto strankach, protoze mi nekdy pripada, ze vim vic nez bych potrebovala.... :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
teda, abyste to spatne nepochopily, ja myslela celeho konika, nejen tuhle nasi diskuzi... Ja vim, samozrejme je fajn, ze tady clovek kolikrat najde odpovedi na otazky, ktere nam nedaji v noci spat, ale pripada mi, ze je to vsechno trochu jen bublina, protoze kazda jsme prece jen jina a neni dobre se ridit tim, jak to ma nekdo jiny. Pak jsou z toho zklamani a jen dalsi otazky, proc zrovna ja a proc je to takhle a ne jinak... a tak.
19. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Majdi,

já Tě naprosto chápu... Nevím, co k tomu napsat víc...máš naprostou pravdu...

Ale...já jsme třeba typ člověka, co potřebuje o všem utvrzovat a potřebuje se vypovídat...takže já myslím, že mě to až tak nestresuje...Sice samozřejmě je mi líto, že se nám to nedaří a i když to tady všem moc přeju, jsem samozřejmě malinko smutná, když vidím, jak se to tu těhulkovatí a já si vesele potrácím (nevím, jaké vhodnější slovo zvolit...vím, že to není úplně potrat), ale záhul na psychiku to rozhodně je...Nicméně...pak se tu člověk dozví i spoustu podobných případů jako je ten jeho a to ho uklidní...třeba naše známá potratila takto 4x a teď má zdravé miminko....prostě záleží asi na síle osobnosti...a já si myslím, že já si to sama vždycky nějak odůvodním, pak pomocí holek tady a nakonec se stejně dostanu do klidu...Říkám si, že aspoň nebudu dělat státnice už v pokročilém stádiu těhu...pak si říkám, že si užiju léto...vždy na tom hledám něco pozitivního...
19. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ránko,

tak začnu od začátku - večernice - držím palce ať ten maraton léků motanic a nevolností zmákneš a hlavně ať se dočkáš toho, že tělo se dá do kupy a tobě začne probíhat ovulka na 1ku :wink:

Dashiki - moc mě to mrzí že to tentokrát nevyšlo, ale neupínej se tak na to, nebo budeš úplně psychicky vyčerpaná,i když teď je ti z toho smutno, miminko ví kdy má přijít a udělat z Vás šťastné rodiče. Užiješ si třeba krásné bříško na jaře, . No řekni nebudou to potom krásné pupkové fotečky? :dizzy_face: :dizzy_face: uprostřed jara, můžete stihnout s přítelem nějaký krásný jarní výlet nebo malou dovču, vše špatné je pro něco dobré :wink: drž se holka

jinjin - gratulace k 2 // ať jde vše jak má a za pár týdnů máš taky krásného megaflíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

daee - jsem se pobavila UZ jako UZ :grinning: :grinning: ale doktor Ti vyšel vstříc a paráda :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně že se má fazolka dobře a že se jí daří :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál
19. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
majda: no jo no, ono je to těžko........na přemýšlení to samozřejmě tady svádí, na testování taky.........ale každý si musí posoudit, co všechno chce vědět a zjišťovat a co ne........
daschiki: mrzí mě to, ale i krvácení ještě pořád nemusí nic znamenat, pokud to není MS......krev se u někoho objevuje stejně jako špinění.......takže ještě bych počkala.....
19. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
daee: juu, super zazitek s mimiskem:slight_smile: byt na tvem miste, taky bych si o to rekla s moji prorizlou hubou :grinning:
19. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
no, ještě počkám, ale budu už se na to dívat trochu střízlivýma očima...každopádně bych to možná trochu pokonila, jelikož jsem do sebe rovnou narvala dva Ibalginy...já bez nich nemůžu nikdy přežít menstruaci ve zdraví...
19. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Majdi - přesně vystižené, člověk se nesmí až tak moc hlídat, jinak ho to psychicky rozhodí a miminko půjde o to hůř. Každé z nás je trošku líto, když to nevyjde, ale vždy je dobré si najít něco pozitivního na tom, že to nevyšlo.

Já se vždy uklidním tím, že si užiju třeba ještě léto jen s malým bříškem, budu moc jet na dovču k moři nebo tady po Čechách a že si to s manžou užijeme, když už na sebe máme málo času :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
zolik a moc děkuju...je to pravda, jaro a léto je na těhulkování nejlepší...:slight_smile: Nemusí člověk kupovat moc oblečení...:slight_smile: a manža je zapálenej do focení, takže ten se vyřádí :slight_smile: Jste hodný holky....

Já ale opravdu nejsem z toho nijak zdevastovaná...Beru to...Navíc, jak psala Lauri...ještě není nic ztraceno (i když samozřejmě velké šance si nedávám)...prostě uvidím...a nechám tomu volnej průběh...když se MS zastaví, tak testnu...když se rozjede, taky dobře...aspoň budu vědět, že mám cyklus pravidelnej 28 dní a navíc se poradím s doktorkou a snad to příště výjde
19. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
jasne, je to na kazdem, jak moc nad tim premysli. Mne osobne to asi spis nepridava na klidu, ale mozna je to proste jen tom, jak rika dashiki, ze clovek se musi opravdu snazit na vsem hledat neco pozitivniho :dizzy_face:
Ja uz jsem dokonce jednou prisla i s hypotezou, ze mimi ke mne nechce, dokud nebudu mit dopsanou diplomku a dodelanou skolu :grinning: oba jsme se tomu s pritelem smali, ale treba na tom neco je...

dashiki: takhle brzy to ani neni potrat, to si proste vubec nerikej... Je mozne, ze se muze klidne stat, ze je problem nekde v hormonech, ale treba taky ne a proste to takhle melo byt. Vsechno se deje z nejakeho duvodu.
19. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
majdalena: chápu, jak to celé myslíš. Ale za sebe, mně teda Koník rozhodně spíš pomohl. Snažili jsme se od června a když jsem nechodila do diskuze sem, tak jsem na to byla úplně sama, protže jsme to mezi přáteli a rodinou nijak nešířili. Osobně mi hrozně pomohlo zapojit se sem, poznat se s holkama, co jsou na tom podobně, probrat to s nima...
Sice neměřím BT a tak se teď nemůžu do některých debat úplně zapojit, ale stejně jsem moc ráda, že podobné diskuze existují a holky mi tady už mockrát zvedly náladu nebo mě podržely :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné ráno, a začínám zobat :grinning: za cvhíli budu jeden velkej chodící hormon :grinning: jen mám večer spinning, tak doufáml, že nesletím z kola :grinning:

daschičko - neboj, ono to prostě vyjde v tu správnou dobu. já už si našla krásný pozitivum v tom, že aspoň příští rok ještě vyrazíme k moři (možná s malým bříškem), ale ještě pěkně prohřeju ty své staré kosti :grinning:

jinak, tato diskuze je dobrá, člověk tu najde spoustu informací a může se podělit o své pochybnosti. na druhou stranu to možná spoustu svádí k tomu, aby hledali ve všem implantační pokles a těhotenský příznak. a to větší je pak zklamání, že to nevyšlo .... myslím, dle příznaku bychom byly všechny těhotné každý měsíc (únava, bolest v podbřišku, zvedání žaludku), ale často je to jen psychické a tolik váhy bych tomu nepřikládala. navíc, některé příznaky se opravdu dostavují až později ... anebo vůbec :wink:

a testovat dle mého před 11-12DPO je příliš brzy a byl by zázrak, kdyby test něco ukázal. nebo může často ukázat zkreslující informaci :wink:
já nebudu testovat dřív, než po vynechání. a zatím jsem to tedy ještě nepotřeovala :grinning:

ale na druhou stranu jsem moc ráda, že se tu s váma můžu potkávat. člověk na to není sám, a hlavně zjistí, kde všude můžou být problémky, a že ani zdravým jedincům to nejde hned .... :wink:

a až budete všechny v horní části tabulky, tak si prostě přelezu do další diskuze :grinning: srandičky.

daee - s tím utz jsi mě pěkně rozesmála, ale super mít vše pohlídané :wink: jen ať se tak vyvíjí i dále :slight_smile:

joooo a abych nezapomněla: jinjin: MOOOOC gratuluju k čárkám!!!!!!!!!!
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
jo a holky, rozhodla jsem se, že si přestanu měřit BT...už mám více méně ověřeno, kdy ovuluju...tak jen hodím pár ovu testíků, abych to zase třeba úplně nepropásla...ale mě asi nejvíc stresujou ty teploty...kolikrát ráno ani nemůžu dospat jen abych viděla, jetsli neklesla...takže tohle asi vypustím...:slight_smile: a ono to nějak prostě dopadne...:slight_smile:
19. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Díky za gratulace, snad to půjde dál dobře :slight_smile: Já jsem teda taky strašně ráda, že jsem Vás našla. Nikdo okolo neví, že se snažíme o mimi, ani že ho chceme! Neměla jsem ani ponětí, že existujou plodný a neplodný dny a když to poprvé nevyšlo, prostě jsem sedla k netu a našla pár článků. Jenže s těma to neporberete, neporadí Vám, když vyslovíte otázku a nepopřejí štěstí, když jste pokročili o krůček dále. Takže hurááá koníkovi a Vám :grinning:
Stresující to asi být může, ale to musí každý/á zvážit sama, jak moc to řešit, já teploty neměřím, ovu testy nedělám, ale stejně jsem asi přemýšlivá a potřebuju to s někým probrat, nechci na to být sama!

Jinak Dae: jsem úplně přesně z Kuřimi, ale pracuju v Brně, žiju v Brně, prostě to beru jako přilehlou čtvrť - řešili jsme loni bydlení a neměli penízky na nic blíž :slight_smile: A psíka mám taky (teda zatím, má rakovinu :pensive: ), nu ale psíky miluju :wink: a vůbec, není porblém někdy někam přijet a tak...
19. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
jinjin...ty jsi z Kuřimi? :slight_smile: Přes tu jezdíme na chajdu...:slight_smile: Kuřim je hezké město a opravdu už je to víceméně periferie Brna...my chceme s manžou jít do Blanska...taky řešíme finance, ale navíc se nám tam líbí...je toho víc :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
jinjin - jasný, Kuřim to je vlastně Brno...taky kolem jezdíme na chalupu Černé Hoře.
Jinak já bych holky byla klidně pro nějaký mini-srazík říjnových těhulek/snažilek z Brna a okolí...je nás tu pár, tak třeba by bylo fajn se domluvit.
A jinjin...určitě bych třeba ráda pak zašla na těhu cvičení a tak...časem, zatím je ještě brzo :slight_smile: . Já kolem sebe moc těhulek nemám, všechny kámošky a spolužačky tak nějak budují kariéru a rodinu ještě neplánují.
19. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj holky.

jinjin,gratuluji ke //
19. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.