• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
tak dnes dorazila MS o dva dny dřív,ach jo
teď vůbec nevím kdy mám začít testovat ovulku,když minulej cyklus byl 28 dní a před tím jsem brala HA,nevíte někdo kdy je njlepší začít?
19. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
charlott:
Obrovská gratulace!!! A MOC držím palečky, ať je všechno v pořádku!!! :wink:

Holky já jsem dneska 33DC, 17DPO ... Jak jsem už psala - mívám cyklus 31dní, někdy 32 a letos jsem měla i 34 jednou. Takže zítra bojím bojím ... :frowning2: Co mě znepokojuje je, že mě prsa už tak nebolí, spíš teda vůbec- Mám je teda nalité a vystouplé, citlivé a bolestivé bradavky a to normálně nemám, pořád si z toho levého sem tam vymáčknu kapičku čehosi ... No ale dneska se mi ani nebrká, celkově mám tak nějak větší chuť k jídlu ...
a hlavně - břicho mě bolí jako tak hodinu před MS - ono to nebolí, spíše ho cítím ... já nemám bolesti podbřišku před MS prostě to dostanu a až pak to bolí, ale fest. K tomu mě už tak 3 dny bolí v kříži a celá jsem se pojebákovala takovýma hnusnýma bolákama, což mám vždycky před MS ...
takže tady je druhá stránka věci - těhu příznaky vs PMS :frowning2:
Já mám STRAŠNÝ STRACH!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Teplota pořád vzorně na 37,1 těhu test dneska stejně silný jako včera .. No zítra jdu k tomu doktorovi, tak mě snad uklidní a já uvidím mimíska i když to bude asi jenom flíček :slight_smile: Holky myslete na mě a držte nám palečky, pěstičky .. cokoliv chcete, hlavně ať je všechno v pořádku ... depinky :frowning2:
19. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky,

jakpak se vede ?
Též mi dnes dorazila mrcha, ale nevadí =) Příští měsíc se určitě povede :wink:
19. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
charlott: moc, moc gratuluju k tomuhle stesticku:slight_smile: A jak se vam to povedlo (mam na mysli neco konkretniho, na co jste vsadili)? teda jestli TO neni tajne

jankabry: holka, ja mit to, co mas ty (pozitivni testik a BT vysoko), tak se tetelim stestim a ani nedutam. Dyt jsi mela pozitivni testik, ne? Tak proste musis vydrzet do zitrka... Moc ti drzim palce, ale nejvic ti pomuze pozitivni mysleni a klid.
19. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
anieanne: upravila jsem te v tabulce... Optimismus si udrz, ten je NEJ:slight_smile:

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let............... 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let.................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let...............2snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let............... 1 snažení / 13.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............ 1 snažení / 38DC (poslední cyklus 28 dní)
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let..........2 snažení / 32DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............ 1 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let............. 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 41 dní )
charlott........... 24 let............ 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let............. 1 snažení / 23 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let.......... 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............ 5 snažení / 21 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ..............1 snažení / 21DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............ 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let........... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let.............. 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............. 3 snažení / 13DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile......25 let.............3 snažení/ 13DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let............3 snažení / 12DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let.............. 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let .............1 snazeni / 11DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let........... 7 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let........... 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............ 3 snažení / 1DC (poslední cyklus 28 dní)
makinecka........26 let...........3 snažení / 1DC (poslední cyklus 26 dní)
anieanne.........21 let.............2 snažení / 1DC (2. cyklus po HA)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 71DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 58DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 56DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 47 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 41DC (poslední cyklus 28 dní)
19. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
chtěla jsem se zeptat, jestli Vaši manželé baští nějaké vitamíny,aby měli rychlejší spermie?
něco bych koupila manželovi,je pro ale nevím co a kde se to dá objednat přes internet,nevíte někdo o něčem?
19. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
makinecka: muj pritel zoba kombinaci zinku-selenu a vit. E +listovku(!) a vit. C, ale ten zobem vetsinou pres zimu oba. Co je ale mnohem dulezitejsi je zdrava zivotosprava - jist celkove zdrave, dostatek pohybu a nestresovat. Nekde jsem taky cetla, ze na popohnani pomalych spermijek je moc dobra studena sprcha (panskeho prirozeni, prorozene:slight_smile: obsah muzske pokladnice se tim probouzi k zivotu a promichava se ve svem obalu. Ale to uz se doporucuje, az kdyz maj partner opravdu spatny spermiogram (tzn. pomalu se pohybujici spermie).
19. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
holky ,jinjin a charlott proč se nepřidate do tabulky těhulky?
19. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
tak jsme se s Terinkou krásně prošli po městě, bylo nádherně, takže paráda.

A co nevidím, další odtajněná těhulinka - charlott - megagratulace k 2// ať se vše vyvíjí v pořádku a míjí tě těhotenské neduhy

jankabry - neboj zitra u dr. bude všechno OK :wink: :slight_smile:

Makinecka - Anie - škoda že dorazila MS - ať to příští krásný sváteční a Vánoční měsíc vyjde a vy se pod stromkem dočkáte dvou krásných vytoužených čárek na TT

a to přeju všem čekatelkám v tabulce :wink:
19. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
holky díky :slight_smile: !!!

já jsem teď taková přecitlivělá .. no hrůza :slight_smile: Jsem se normálně rozeřvala .. mám strach, ale to asi každá budoucí máma :wink: a děkuju za Pavlíka!!! Je tak úžasný!!! hned mě obejmul a že bude všechno v pohodě, že miminko se má na co těšit, že lepší mamku si nemůže představit, když se o něj takhle bojí už teď :wink: a tak .. no já ho fakt miluju .. je to ten nejúžasnější chlap, kterého jsem mohla potkat :slight_smile: !!! tak mě položil do postele a naordinoval nám společný víkend na horách už od pátku po práci - juchů :slight_smile:
No a miminko mi to dalo pěkně sežrat :grinning: Hned co jsem si lehla mě začalo pěkně tahat v bříšku :grinning: ale teda to zatím nejvíc, co jsem zažila :slight_smile: stěžovala jsem si, že mi je už dobře? cha cha chaaa :grinning: asi vrhnu :grinning: Já tě, ty náš prcku, fakt miluju :slight_smile: !!!

makinecka:
Co se vitamínů týče tak je dobrý vit. E, C a zinek. To všechno dostal Pavlík v Calibrum Activin, což je mulťák :wink: Výjde teď dost levně 2+1 za 313,- je v tom i listovka ... a taky semnou pil kontryhel a meduňku :grinning: ale to asi vliv nemělo :slight_smile: Jinak teda nesaunovat dlouho, vynechat teplé-vařící koupele, notebook v klíně, cyklistika a hlavně stres a je to v pohodě :wink:
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Jankabry - koukám, že máš opravdu velkou oporu ve své drahé polovičce...to je moc fajn. Můj manža je taky takový srdíčko. Co bychom bez nich dělali? Manža mě taky pořád hladí a objímá a dělá si srandu, že to malý neví, o co přichází...když utíká od jeho milované Papulky...no a že to další už s námi zůstane...:slight_smile: Hodňouš. Zatím mám pocit, že si vedu statečně..žádný nářky nebo brekot...nic takovýho...Opravdu se snažím být v pohodě...Tohle se přece stává...i když dvakrát poi sobě už je moc nápadný...ale to neva...prostě do třetice všeho nej...a to by bylo, aby to tam pod tím stromkem nebylo :slight_smile:

Těhulky vám všem přeji, ať miminka rostou a nezlobí a netahají za bříška...ať dopadnou co nejlíp všechny vyšetření a poctivě hlašte každé události...
19. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Krásný večer holky,

vy jste se dneska nějak rozjely :grinning: , vůbec Vás nestíhám dočítat...

jinjin, charlot: moc moc gratuluji, další těhulky, pěkně se to rozrůstá, takhle za chvilku zůstanu sama dole v tabulce...nene taky jednou budu nahoře :grinning:

co se týče srazíku, já bych taky byla moc ráda, ale u mě to asi neklapne, bydlím od Vás hoodně daleko a v Brně jsem naposled byla ani nepamatuji :unamused:.

makinecka: můj přítel nic extra nebere a ani to nějak neřeší, u nás jsem to já, která se snaží papkat vitamíny, zdravě jíst a snaží se trefit do plodných dnů. Můj přítel si pořád myslí, že to moc řeším a sleduju, což já si tedy nemyslím. Mimi si hrozně moc přeje, těší se, ale asi si snad myslí, že přijde jen tak a ono zatím nic... :grinning:

jankabry: vůbec se nemusíš bát, mimísek tam určo je, to je víc než jasné... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Avally, neboj...sama dole nezůstaneš....Já věřím tomu, že nejpozději do března jsme nahoře všechny...Dávám miminkům 3 měsíce...maximálně 4 :grinning:

Holky, jdu se vánočně ladit a pustit si nějakou pohádku. Do konce týdne jsem se rozhodla pracovat z domu, tak jsem teď konečně dodělala, co jsem měla a můžu vegetit...:slight_smile: Jen teď nevím, do které té pohádky se mám pustit...Moje nej nej jsou Tři oříšky pro Popelku a S čerty nejsou žerty...ale to si chci nechat opravdu až na Vánoce...

Dneska jsem se rozhodla, že si budu dělat samé radosti. Otevřela jsem si vínko, dneska jsem si ve městě koupila knížečku o těhotenství...a teď jdu dělat předvánoční atmosféru :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky.
No to by bylo senzační, kdyby to byl implantační pokles. No a nevydržela jsem to a udělala jsem si testa a buď je tam (jak vy říkáte) duch nebo jsem si tam vsugerovala velmi slaboulinký náznak druhý čárky. Ale asi spíš to 2. No uvidím :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ja jsem zase ze Šlapanic, to je super, že je tu tolik Brňaček. Vlastně mi připadá, že na koníkovi i brms je vůbec nejvíc holek z Brna. :wink:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Rowennko, tak to moc mco přeju, ať čárečky sílí !!

Jessiko, Šlapanice znám jako svoje boty :slight_smile: Mám tam dědečka...Tak to je super, že je nás tu tolik...:slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já pocházím jižních Čech,, manžel zase ze severní Moravy, tak jsme zakotvili napůl cesty. Studovali jsme tu, tak jsme tu už zůstali. :wink: Mám to tu moc ráda, Šlapanice spojují výhody maloměsta a Brna.
19. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
To každopádně! Do Brna kousíček trolejákem, ale přitom už tam je víc rodinných domků než paneláků. Teď sjem koukala, že nahoře se to pěkně rozrostlo o nové domečky a byty. Šlapky jsou teď hezky spravené...Já jsem celý život bydlela v Líšni a teď bydlíme s manžou na Vinohradech.
19. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
To jo, i když právě tam nahoře ty domky jsou děs s hrůza. Typické podnikatelské broko, sloupky, balustrády, jeden tam má dokonce dva kamené lvy :grinning: . My bydlíme v té nové bytovce na náměstí naproti kostelu. Líšeň a Vinohrady? Tak to jsme sousedky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Aha! Tak to přesně vím, kde! My jsme na náměstí chodívaly jako děti se ségrou a babičkou do cukrárny :slight_smile: Jojo, to jsme sousedky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky moje,
tak zítra ráno už k doktorovi.......konečně.......
jankabry: neblázni, ty jsi těhule, já mít dvě čárky, i když slabý, tak tady jásám.....
mně se všechny příznaky vytratily, takže z toho asi nic nebude, jen bradavky bolí, ale už míň a teplota je nahoře.....ale to nic neznamená, spíš se smiřuju s tím, že to asi nevyšlo.......chjo chjo.......
zítra na mě myslete u dr. jsem zvědavá, co mi řekne.......
19. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lauri, budu držet pěstičky a určitě pak napiš, jak to dopadlo. naděje umírá poslední!
19. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
TĚHULKY:
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 39DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............1 snažení / 38DC (1. cyklus po HA)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 33DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 41 dní )
makinecka...... 26 let................ 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 28 dní)
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 24 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 22 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 22DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 14DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 13DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 12DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 2DC (poslední cyklus 28 dní)

_____________________________________________________________________________________

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 72DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 59DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 57DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 48 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 42DC (poslední cyklus 28 dní)
20. lis 2009 v 06:07  • Odpověz
jé já jsem jelito :slight_smile: jdu na to znovu :slight_smile: Doufám, že jinjin a charlott se neurazí, že jsem je přehodila do Těhulek :wink:
20. lis 2009 v 06:08  • Odpověz
TĚHULKY:
weri1..............29 let...........4 snažení/ 11.11 našla //
charlott........... 24 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //
jinjin............... 26 let.............. 2 snažení / 19.11 našla //

SNAŽILKY:

laurinka.22..... 22 let............... 1 snažení / 39DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska....22 let...............2 snažení / 33DC (poslední cyklus 28 dní)
katulline......... 23 let............... 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 30 dní)
vitaminka....... 28 let............... 1 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
dujinka........... 24 let.............. 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 41 dní )
rowennka.......20 let................. 1 snažení / 24 DC (1. cyklus po HA)
majdalena....... 27 let............... 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 26dní)
bibiska1.......... 30 let............... 5 snažení / 22 DC (poslední cyklus 30 dní)
jessika.............26let ................1 snažení / 22DC (poslední cyklus 32 dní)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 36 dní)
mirucha84...... 25 let................ 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 31 dní)
zolik............... 27 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 29dní)
maciol............ 29 let............... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 26dní)
maxi.smile........25 let...............3 snažení/ 14DC(poslední cyklus 30 dní)
helabella..........36 let................3 snažení / 13DC (poslední cyklus 32 dní)
avally............. 30 let............... 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 29 dní)
ruzatko ..........29 let ...............1 snazeni / 12DC (posledni cyklus 28 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 10DC (poslední cyklus 31 dní)
vecernice........ 30 let.............. 3 snažení / 6DC (poslední cyklus 26 dní)
daschiki.......... 25 let............... 3 snažení / 2DC (poslední cyklus 28 dní)
anieanne.........21 let...............2 snažení / 2DC (2. cyklus po HA)
makinecka...... 26 let................ 3 snažení / 2DC (poslední cyklus 26 dní)

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 72DC
janai85............. 24 let.............. 7 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní)
pajula............... 27 let.............. 1 snažení / 59DC (poslední cyklus 35 dní)
nathali.............. 21 let.............. 5 snažení / 57DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83.............26let.................1snažení / 48 DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79......30 let...............2 snažení / 42DC (poslední cyklus 28 dní)
20. lis 2009 v 06:10  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile: Po záplavě tabulek :slight_smile:

laurinka:
Budu na Tebe dneska myslet a držet Ti palečky!!! Ať už je to jakkoliv, hlavně ať je všechno v pořádku!!!

No holky a ze mě to dnešním ránem asi spadlo :slight_smile: Teploty stále nahoře a to jsem 18DC, takže ťuk ťuk ťuk - všechno bude v pořádku a moje hlava taky :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry/
Jdu si odškrtnout první měsíc :grinning: jupíííí!!! a pak si půjdu ještě na chvíli hajnout, jinak bych se zbláznila čekat až do desíti, než výjedu k doktorovi :slight_smile:
20. lis 2009 v 06:15  • Odpověz
jankabry - no vidíš!Nádherný grafík! Moc gratuluju, mamko :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
janka: tak to je už víc než stoprocentní - 18DPO jsi asi chtěla napsat........a to už je těhotenství podle všech příruček i bez testování - takže gratuluju.......
já jsem teprve 8DPO......
a díky, dám určitě vědět....
20. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
holky, čistě ze zvědavosti...mám takový debilní dotaz...

Teploty během MS by měly být nízké, ne? Přece zaniklo žlutý tělísko a tím pádem nemá co produkovat ten progesteron v té zvýšené dávce... Mně si totiž ty teploty dělají co chcou. Jen tak ze zvědavosti jsem zkusila měřit a teplota se vyšplhala na 37,1...Víte někdo, jak to je?
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
daschiki: s tou teplotou. Já taky ze zvědavosti poslední MS měřila teplotu. To víš stále jsem doufala že by mohla přijít MS ale mohla bych být těhotná. Měla jsem jí skoro celou dobu kolem 37, MS má dlouhou 6 dnů a až poslední dva dny mi teplota klesla. :confounded:
Tenhle měsíc měřím teplotu, nedoufám a vzala jsem to tak nějak na velkou pohodu a je to super. Myslím, že jsme se sice snažili,ale že se nezadařilo ale nějak mi to fakt nevadí. Je mi jasný, že jak dorazí MS posmutním a jdu do dalšího kola. Naštěstí mám vedle sebe chlapa, který to bere taky na pohodu, takže až se zadaří, tak se zadaří :sweat_smile:
Holky mně je prostě tenhle měsíc hrozně fajn :sunglasses: :přeju všem snažilkám aby tuhle pohodičku mohli prožívat taky, protože je to fakt super. :grinning:
20. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.