• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj ahoj všem :slight_smile:

holky, co jdete na prohlídku, ať všechno dobře dopadne a napište novinky (Jankarby....přeju ať toho svého mini-flíčka dneska poprvé uvidíš!!)

jessika - já jsem taky skoro sousedka :grinning: , bydlím v Líšni....
20. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
A jinak stran toho srazu...když jsou tu vesměs všichni, co jsou v dosahu pro, tak se zkusme domluvit, co by bylo lepší pro většinu...tzn. místo a den (myslím, jestli víkend nebo pracovní týden).
Za sebe hlasuju samozřejmě pro Brno, ale pokud se shodneme na jiném místě, tak se tam teoreticky zvládnu dopravit :slight_smile:.
Aby se mohly zúčastnit i holky, ne přímo z místa srazu, tak je asi lepší víkend.
A nebo, že bychom si udělaly sraz Brno a okolí třeba někdy v týdnu a velký celoříjnový sraz všech holek někdy o víkendu, třeba po Vánocích?

Tak přihoďte svoje nápady, ať se pomalinku začneme domlouvat :wink:
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Daee - takže já jsem taky pro Brno...Samozřejmě :slight_smile: a kvůli holkám zdaleka bych byla taky pro nějaký víkendový den...mohly bychom to spojit s nějakou hezkou procházkou a posezením někde u čajíku, kávičky...:slight_smile:
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
bibisko - děkuju, to jsem potřebovala slyšet :slight_smile: Já jsem zatím vždy měla během menstruace BT asi 36,8 nebo míň...někdy jsem neměřila vůbec a když to jen trošku šlo, měřila jsem. Napadlo mě to dneska, protože mi pořád nesplaskly prsa a pořád je mám hrozně žilkovatý a zase se rozbolely (což mě štve, protože mě to má tendenci mást..nikdy mě prsa nebolívaly)...Navíc se přidaly nevolnosti...Z ryb se mi navaluje. Možná jen prostě nějak nedoznělo to, co tam začínalo být...Nechci si dávat vůbec žádný naděje, protože i když vím, že se často stává, že MS může být i několik měsíců v těhotenství, nehodlám se k této verzi upnout a říkat si, že jsem to zrovna já...To už by bylo trošku přehnané :slight_smile: Jen samozřejmě ten červík hlodá..takže jsem ráda, že nejsem sama, které teplota během MS stoupla...
20. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
daschiky- naprosto vím o čem mluvíš. Např. mě bolí prsa skoro tři dny co mi skončí ovulace. První 2 měsíce snažení jsem si myslela, že to je proto že bych mohla být těhotná, teď už vím, že to je proto, že se dostávám do dalš části cyklu. Mám takovou vnitřní definici, že až se to povede, tak mě určitě prsa přestanou bolet :grinning: .
Jo a pachy, tak to mi teda taky dřív přišlo, že jsem na ně byla nějak citlivější, obzvláště v době kdy jsem si myslela, že to vyšlo. Přijde mi, že lidské tělo je velice citlivé na vnitřní pocity, tedy že je schopno velice snadno vyvolat situaci, kde jsou příznaky toho, že bych mohla být těhotná (ale teď mluvím čistě a jen o sobě).
Ono někdy se opravdu může stát že ženská může být těhotná a mít měsíčky. Když jsem si to myslela naposledy, rozhodla jsem se, že si udělám test na konci měsíčků....nemusela jsem...jak jsem řekla poslední dva dny šla teplota docela rychle dolů.
20. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holčiny, teeeda vy jste upovídaný :wink:

jankabry. luari - obema drzim palce, at se dozvite dnes jen same pozitivni a prijemne zpravicky :slight_smile:

srazik je fajn, je ja jakozto z Prahy to budu mit narocny. jen ted toho budeme mit hodne s prebiranim domecku, malovanim a stehovanim, tak nevim, jak to vyjde. takze to muzete udelat i tak, ze vy si date nekde v Brne predvanocni nealko savark pripadne i alko :wink: a vetsi srazik az po vanocich? rada vas poznam :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, vsem moc dekuji za gratulace :slight_smile: uz jen doufam ze vse bude v poradku..2.12. mam prvni kontrolu..

Jinak sraz bych radeji v Praze, protoze to mam bliz ale asi je tu prevaha Brnacek :wink: tak se prizpusobim :grinning: a rozhodne vikend vyhovuje vic..

majda: no je pravda ze tenhle mesic jsme poprve zkusili prstickovou metodu, tak treba je to tim :wink: jinak jsem si udelala plany, zacala cvicit a prestala na to tolik myslet..rikala jsem si ze aspon budeme mit cas pro sebe, chodime ted na plesy a maturaky :slight_smile: ale holt to bobik rozhodl za nas :wink:

daschiki: dekuji a doufam ze pristi mesic uz budes nahore tabulky s nami :slight_smile: ja myslim, ze kdyz uz se to dvakrat vlastne povedlo tak napotreti uz to treba vyjde :wink:
20. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak holky hodina H se blíží :slight_smile: Já jsem vyvaněná, ovoněná a mizím za doktorem na tu jedenáctou :slight_smile: žaludek až v krku :slight_smile: DRŽTE PALEČKY!!! :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
charlott - taky děkuji. Už jsem koukala, že ovu vychází cca kolem Mikuláše :slight_smile:, tak doufám, že splodíme budoucího andílka :grinning: Nebo čertíka...
20. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
hmm hokly, když to tak čtu, tak co teda opravdu udělat před Vánoci sraz Brno a okolí (procházka a čajík - Dashiki...pěknej nápad). Myslím, že se tady dokážeme ještě do Vánoc domluvit.

A potom, že bychom si my z Brna po Vánocích udělaly výlet za ostatníma do Prahy? Já myslím, že i těch, které to mají do Prahy blíž je tu dost hodně a bylo by to asi spravedlivé.
No uvidíme, kolik z nás to nakonec nahlásí, že to má blíž do Brna a kolik do Prahy...
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
daschi - radši čertíka :grinning:

jankabry - tfuj tfuj tfuj! at vse vyjde!!!!
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Daee...já souhlasím :slight_smile: My Brňandy a okolí bychoms e sešly do Vánoc někam na procházku (třeba by se přidaly i některé mimobrněnské, které by si chtěly udělat výlet) a pak po Vánocích výlet do Prahy není vůbec špatnej nápad...Však ráno sednem na Studenta, za 2,45 hod jsme tam a večer zas zpět...to by mohlo být fajn!!!

večerničko - tak čertíka jo? :grinning: Dobře...Budu se snažit :grinning:
20. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Dashiki...no a třeba budete mít přímo Mikuláše :grinning:

Charlott - já ti zapomněla pogratulovat!!! Krása!!! Ať se mimi drží!! :wink:
20. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
chtěla jsem napsat 2,5 hod...ale ono to možná výjde i na ty 2 hod a 45 min
20. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
daschičko - pořádného čertíka nebo čertici :grinning: s andílky je trošku nuda :wink:
nám pokud to nevyjde teď (malá pravděpodobnost...), tak si asi pořídíme Santa Clause :grinning:

a jiank super napad, chvalim vas vsema deseti!!!! tak se tu na vas budu moc tesit!!!!!!
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
žádná malá pravděpodobnost!!! Takhle vůbec nepřemýšlej!!! Já znám i tolik případů, kdy se uhnízdilo i do menší sliznice...navíc, teď budeš nabuzená hormonama, takže uvidíš, jak to poroste! Určitě se brzy dočkáš!

Na pražskej výlet se budu taky moc těšit!!! Vždycky strašně ráda jezdím do Prahy...akorát holky Pražandy budou muset vymyslet nějakou ne moc drahou kavárničku...jůůů to bude paráda :slight_smile: Daee a Sven budou mít už vykukující bříška :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem dodat, že všechny do pražského výletu povinně otěhotnět!!! :grinning::grinning:
20. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
abychom jim pěkně ve velkým pozvracely celej autobus...žejo dashiki :grinning:
20. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
No samozřejmě! :grinning: To přece patří k těhu srazíkům :grinning:
20. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Dobré dopolko,

Jankabry - Lauri - držíme s Terinkou všechny palečky co máme :slight_smile: ať Vám kontroly dopadnou dobře

Mě je jedno jestli srazík bude v Praze nebo v Brně, Ústí leží na tahu, Praha - Brno :grinning: ale je fakt, že Brno je o hoďku blíž

Mě by teda víc vyhovoval všední den, bo už takhle se s manželem málo vidíme, takže si vážím každé chvilky, ale přidám se k většině :wink:

Bibiska - je dobře že myslíš pozitivně, já to moje netěhulkování taky beru s nadhledem. A snažím si najít takovej program aby každej den stál za to :dizzy_face: dneska si jdu zrovna posedět večír s maminkama co máme v jednom týdnu stejně narozené děti, takže to bude zas fajn rozptýlení :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Dashiki, kéž by bříško bylo...jak píšeš...ještě skoro 14dní do další kontroly na gyndě a hlavně do toho NT....beru to jako takový zlom, jestli to bude vše OK, tak pustíme tu radostnou zprávu do světa....do té doby budeme ještě tajemní (a já se budu bát, že výsledky budou špatné a pořád si zakazovat dokola podobné pesimistické úvahy...ve středu byl maxi-flíček na svém místě a pěkně se tam válel, snad je teda v pořádku i dnes a bude i za 14dní)
A jak se znám, i když dopadnu dobře, tak se zase budu strachovat něčeho jiného....to je ta moje blbá povaha, hodně číst, všechno vědět a pak se všech těch hrůz bát. POtřeba být ujišťovaná, že je vše ok tak zhruba 7x do týdne...to bych byla v pohodě úplně :grinning:
20. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Daee, naprosto přesně chápu, co myslíš...jsem úplně stejná...Kdybych mohla, chodím doma pořád s vybalenýma prsama jen aby manžel pořád utvrzoval, že jsou nalitý a žilkovatý :grinning:DD Takže si dovedu představit, že až budu těhotná, tak bych nejradši svýho soukromýho gynekologa a ultrazvuk a aby mi každých 10 minut říkal, že se tam to miminko pohnulo...a za dalších minut aby řekl, že se zas pohnulo :grinning: takže asi tak...ale myslím, že to mluvíme z duše každé tady ať už těhulce nebo snažilce...Je to šílený ten strach, ale neboj, bude všechno v naprostém pořádku!!! Kdyby nebylo, už dávno Ti to dá flíček najevo...a jak překleneš tu hranici, tak uvidíš, že už jen a jen poroste a bude se zvětšovat bříško...
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky ale takhle to už bude pořád,nejdřív si přejeme hrozně otěhotnět, ale v momentě, když už miminko roste v bříšku, nastává celoživotní obrovský strach o toho drobečka. A z toho už nevyjdem :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Teda holky kecalky, vy jedete, nestíhám! :slight_smile:
Všem, co jdou na kontrolu držím palce, všem novým // gratuluji.
A klidně jsem i pro pražský srazík (nevím, kolik nás tu takových je), prostě sednout na kafčo či čajík. A pak někdy můžem zorganizovat i ten meziregionální :slight_smile:
Dashiki - bříško ti můžu ukázat i teď, ovšem není to těhu bříško, ale špíčko břuch :grinning:
20. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj ve spolek. Já bych byla pro srazík u Brna a o víkendu ( so můžu az odpo nebo ne) Nejsem si jistá, jestli bych do Prahy vyrazila s Vámi, ale třeba jo (často mi nemá kdo hlídat psíka a celý den zavřený být nemůže - a že váží 57kg, s sebou bych ho taky nebrala :slight_smile:
Jinak děkuju za zapsání mezi těhule, doufám, že tam už zůstanu. Na kontolu jdu až 3.12., zdá se mi to za nekonečně dlouho, ale je to o den po Charlott, tak když vše dobře půjde, budeme to mít hodně podobný :slight_smile:

Jinak jsem někde narazila na http://www.tipnet.cz/pro-zdravi/angelsounds-tehotenstvi-jdp-100s/
20. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
sven - prazsky srazik taky prima, ale kolik nas tu vlastne je?
20. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
vecernice - no to právě nevím, vím o tobě a ještě myslím určo jedna holčina, ale nevím teď kdo.
Takže mini anketka - holky pražanďule a okolí - hlaste se :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Děkuji moc:slight_smile:
Jinjin: tak drzim palce aby nam to klaplo :wink:

Jinak sraz v Praze by asi byl pro: Sven, Vecernici,Berucku, Dujinku,Helabella, Ruzatko a asi i Nathali ..ja bych s tim taky nemela problem..
20. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpátky....šla jsem tam s očekáváním špatného, takže jsem to přežila ve zdraví.
výsledky na štítnou a na všechny ty hormony mám v pořádku, akorát mám moc těch vajíček.......
a řekla jsem si znova o ultrazvuk, tak od minule sliznice povyrostla sice jen ze 4mm na 6mm, ale povyrostla, za dva týdny........a vajíčka byla minule všechna stejně velká a dneska - na levém vaječníku jedno vajíčko obrovské - na tom ultrazvuku teda, jinak centimetr a něco. říkal mi, že má měřit dva a uvolnit se, takže možná se to nakonec povede. z čehož jsem měla obrovskou radost........a taky z toho, že mi řekl, že mě bude sledovat tento měsíc, za týden tam jdu znova, ve čtvrtek na poledne na další utz, aby se podíval, jak to vypadá........
jinak jsem nafasovala recept na clostil s tím, že když to teď neklapne, tak mi to tím zkusí nakopnout, nejnižší dávka, dvakrát denně na pět dní. tak uvidíme no.......
ale celkově mám pocit dobrý, že to není ještě úplně ztraceno a taky že doktor se mi věnuje a taky mi řekl, že jsou doktoři, kteří napíšou HA a čekají, ale podle něho to není žádné řešení, jen oddalování.

akorát jsou mi podivné ty moje pocity, špatně od žaludku je mi už tak čtyři pět dní, já to měla snad z nervů z té prohlídky, ale už je po ní a je mi pořád divně. pak mě bolely prsa, to už ustává a včera začaly bolet ledviny (to mívám tak týden dva před MS - takže je možné, že to je u mě příznak zrání vajíčka) ,.......
20. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Laurinko - gratulace ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to opravdu super zprávičky a uvidíš, za chvilku tam bude i miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je parádní že se ti doktor takhle věnuje a chce Tě zase vidět
20. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.