• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zolik: no tak doufám no, že to ještě třeba vyjde.......uvidíme.......blbé je, že když ne, další šance bude až někdy v lednu, protože moje cykly se zase natahují. ale chce mi kdyžtak napsat ty prášky a ty by to měly urychlit.......tak snad.....a nebo možná už ani nebudou potřeba
20. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Lauri, tak to zní skvěle!!!

Tak snad se brzy zadaří! To samé i Večerničce! Holky, já myslím, že ty hormony to nakopnou vždycky brzy! Do března jsme všechny nahoře v tabulce :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Lauri - super, ze zpravicky jsou dobre. ten clostik prave pomaha na rust folikulu, pred presknuti maji byt 2,5-3cm (ale zalezi kdy mas ovulku). talze je mozne, ze se ti tim cyklus i zkrati, a stihnes prosinec :wink:
je dobre, ze te kontroluje. k clostiku nekdy davaji pak injekci prave na jeho prasknuti, takze bys vedela presne, kdy je ovulka.
no tak drzim palce, do brezna jsem vsechny tutove nahore :grinning:
20. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že řeč je o srazu. To by bylo super! A co udělat před Vánocema srazy hned dva -- jeden pro holky z Brna, jeden pro nás z Prahy a pak ten povánoční pro všechny někde na půl cesty? :slight_smile:

Lauri -- to je fajn, že tě doktor takhle povzbudil. Když jsou vajíčka v pořádku, tak je hned o 100% větší naděje. Co se týče těch pocitů, tak si myslím, že všechno hrozně souvisí právě s tou psychikou. Ne, že bych to chtěla srovnávat, ale u psů existuje falešná březost, kdy si fena myslí, že je těhotná, případně, že už porodila a tahá s sebou hračku místo štěněte. Tak věřím, že i u lidí psychika dokáže hodně.

Daschiki -- a jak to vypadá s tebou? Rozjela se nakonec MS? Já jsem v úplně prvním těhotenství měla normálně menstruaci, takže jsem ani nepoznala, že jsem těhotná. Akorát po MS mi bylo divné, že mám pořád teploty nahoře (v době MS neměřím) a po dvou dalších týdnech jsem začala krvácet a pak se to zjistilo. Bohužel mimi se neudrželo :unamused:
20. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
je dalsi z Prahy? to se nam to uz pekne zacina rysovat :slight_smile:
tak jen vymyslet datum a kam vyrazime :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahoj holky. :slight_smile:

manžel mi včera řekl,že 1.12. pujde se mnou na kontrolu ke gyn.dr.
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky, ja se tak naprala k obedu (a to jsem to ani nedojedla), ze me ted tlaci brisko :grinning:
ale chce se mi strasne spat, mozna je to i po tech mych zazracnych pilulich. joooo to jednoho unavi kdyz folikuly asi zacinaj po pilulkach rust :grinning:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
na sraz bych mohla do brna,bydlíme 12 km od hodonína,a do brna to není daleko
20. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tamtadadááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!

Tak jsem tady :grinning:

Holky čekala jsem tam hodinu ... myslela jsem, že omdlím tím napětím .. ale pak jsem se uklidňovala, že kdo si počká, ten se dočká :slight_smile:

U sestřičky jsem měla srdce až v krku, tak jsem jí to hnedka musela říct, aby to ze mě opadlo :slight_smile: No a pan doktormě pak zavolal, opravil si datum poslední MS, který sestřička spletla z 18.10 na 18.11 tak se divil, co mi schází, když mám měsíčky :grinning: já mu říkám, že nic, že spíš nadbývá :slight_smile: Tak jsme šli na ultrazvuk a JÁ HO VIDĚLA!!!! Malá tečička ... ale je naše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je tam, kde má být :slight_smile: a 14.12 v jedenáct jdu na kontrolu, to už budeme mít srdíčko a dostaneme fotečky pro příbuzenstvo pod stromeček :slight_smile:
Holky já fakt asi omdlím štěstím :slight_smile: Teď už mě to přešlo, ale když jsem šla od doktora, klepaly se mi ruce a fakt jsem se mále rozbrečela .. těšila jsem se domů, až si v klidu pobrečím štěstím :grinning: ale mezitím jsem šla nakoupit a k našim potajmo vypůjčit knížku s nááádhernýma fotografiema z bříška - Čakáme dieťatko z r.86 od Lennarta Nissona, co vydal tuhle knížku nově pod názvem Těhotenství týden po týdnu .. snad si toho nastávající babička nevšimne :grinning: no tak to ze mě nějak opadlo .. ale to příjde, až příjde Pavlík domů :slight_smile: sice jsem mu to hned volala :slight_smile: ale až příjde, tak ho sežeru :grinning:
Já jsem TÁÁÁÁK ŠŤASTNÁ ŽE ASI PUKNU :slight_smile: !!!
Děkuji vám všem za to držení palečků!!! :wink: Moc mi to pomohlo!!! a nepouštějte je ještě :slight_smile: hlavně, aby všechno pokračovalo jak má :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
ashlee:
jé to je fajn! :wink: Pavlík se mnou taky půjde na tu další kontrolu, to už budeme mít srdíčko, takže to bude zajímavé i pro něj :slight_smile: Přeci jen teď to byla fakt "jenom" tečka :slight_smile:

tak mě napadá - ukládají si oni ty fotky z utz do mojí karty? Já byla tak vystresovaná, že jsem si neřekla o fotku a chtěla bych jí mít .. co myslíte?
20. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
jankabry - krása, moc gratuluju!!! a pěkně si to užívej, buď v pohodě....ať se prozatím tečičce u tebe líbí a 14.12. je z ní velká tečka nebo flíček se srdíčkem :wink:
20. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
jankabry - velká gratulace k tečce :slight_smile: . Přeju, ať vše probíhá jak má a příště už vidíte blikat srdíčko. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
jankabry...můj Dr. si je ukládá pokaždé (tiskne vždycky jednu fotku pro mě a druhou do karty)
20. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jankabry: Ahoooj , no čekala, jsem jak dopadneš u doktora, a čtu tady super zprávy, to je krásnééé, moc ti to přeji, a hlavně závidím, že to máš už teď potvrzený. Já měla poslední MS 8.10. a ty 18.10. tak to mám mimi asi o 10dni staršího ne? :grinning:
Mám z tebe radost, že ti to tak krásně dopadlo, a příště ti budou brát i nějaké odběry? Neříkal doktůrek? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
jankabry a v kolikatem tydnu jste ti pověděl? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
jankabry -- taky gratuluju :slight_smile: Klidně si pobreč, to k těhotenství patří :grinning:

ashlee -- to je fajn, že tě manža doprovodí, však na tom má hlavní podíl :slight_smile: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
janka - sice jsme to vsechny cekaly, ze to takto krasne pozitivne dopadne, ale stejne gratulace!!!!
20. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
jankabry,gratuluju.Budu ti držet pěsti at 14.12. ma mimčo srdičko
20. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jankabry - strašně moc gratuluju!!! A breč holka klidně štěstím breč...já tady teď taky slzím...No, všechno ohledně miminek mě teď nějak dojímá

Helabella - děkuju za optání...No, já mám tu MS takovou zvláštní...nechci úplně říkat podrobosti, ale je tak střední a vůbec žádný cucky...jen čistá krev...Tak nevím nevím...Snad je vše v pořádku, ať s emůžeme pěkně kolem toho Mikuláše posnažit...Já jsem to už tak nějak tenhle cyklus zabalila...Tak sjem si dala vínko..dneska jsem si udělala radost a nešla jsem do práce :grinning: Mám možnost dělat z domu...Tak jsem toho využila a sice žádná práce nepřišla (zatím), tak sjem aspoň šla s manžou a mamkou a psem k nám v Brně do lomu na procházku...když je tak krásně :slight_smile: Teď dělám smažený květák a pouštím si hezkou hudbu :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Daschiki -- to je paráda, že si můžeš udělat takový pěkný den. Myslím, že o tom to taky je -- uvolnit se, být v pohodě, užít si snažení... :slight_smile: I když nakonec to čekání jsou vždycky nervy. Ale dřív nebo později to prostě musí vyjít :slight_smile: :wink:
20. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Helabella - děkuju, jsi hodná... Doufám, že si nadělíme // pod stromeček...Byl by to ten nejkrásnější dárek...teď ale myslím pořádně tlusté čárky...slabé už nechci :frowning2:
20. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
daschi - tak to bude chtit pevnou vuli vydrzet jen tak netestovat. ja si porad rikam ze to vydrzim (az to prijde), alespon do te doby, nez bych mela zacit brat novou varku prasku .... (coz mam tak 3-4DC :wink:

tak si o mimi napisem Jeziskovi :slight_smile: to je taky pekny !!!!
a tu pohodicku ti teda zavidim, ja jsem tady jako matoha .... :astonished:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
no, manža se mě dnes ptal, co chci k Vánocům. Noa já jsem řekla, že miminko :grinning: a on se zamyslel a říká: Hmm, to bdue ale drahý sehnat to na černým trhu :grinning::grinning: To je můj miláček...On mě prostě vždycky rozesměje.

Večerničko, dáme si za úkol k Vánocům všem dát počuaný // a půjdem si za tím, co říkáš? :grinning:
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
dschičko - já jsem pro všema deseti:slight_smile: sice asi manžu utahám, ale u stromečku už chci sedět skoro ve třech :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Vánoce - lásky čas...tak do toho půjdeme se vší vervou :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
vždyť na to je to úplně ideální počasí, podmínky a tak vůbec. venku kupa sněhu, poletující vločky za oknem, mrzne až praští.......... takže z toho plyne, že budeme zalezlí pod peřinkou a vzájemně se zahřívat :grinning:
20. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
správně...a bez miminka z psotele nevylezu :grinning:
20. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
tak ted jsem se pobavila pri predstave, ze v lednu budu volat do prace s tim, ze z jistych duvodu odmitam vylezt z postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
:grinning::grinning: Ještěže já můžu překládat z domu :grinning:
20. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Zrovna jsem se dívala na facebook...mé spolužačce ze základky se narodil chlapeček...
20. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.