• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhová kalamita na Jižní Moravě

(Zamčená)
8. ledna 2010 
Ahoj všechny, tuto diskuzi jsem založila proto, aby jsem se dozvěděla jak prožíváte tento kalamitní stav a co říkají vaše dětičky na tu hromadu sněhu :slight_smile:
8. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Zdravim,tak nase detatko na to zatim nic nerika. Jenom to venceni psa i s kocarem me asi zabije..... :confounded: :rolling_eyes:
V tech zavejich se neda jezdit.....
8. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Blbý,díky kalamitě budem dnes v noci a zítra s malou samy. :frowning2:
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz
ria80 tata se nemuze dostat domu? :unamused:
8. led 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Ria, všimla jsem si, že jsi z Brna....tam to musí teda vypadat. Já tam mám rodiče a když to vidím ve zprávách tak mi běhá mráz po zádech, páč u nás to není o moc lepší.
8. led 2010 v 18:48  • Odpověz
ve Zline hruza ted i mrznouci dest do toho na Opavsku hoodne snehu me se to libi miluju zimu i snih jen me stve ,ze ma muz sichty mohli jsme ven na bobovacku takto neutahnu kocar a boby s deckem jeste :confounded: takze za barak maximalne na chvilku je to skoda snad to vydrzi do pondeli :grinning: mala je nadsena porad skace do snehu dela andilky parada..skoda,ze to neprislo kdyz meli deti prazdniny :confounded:
8. led 2010 v 18:56  • Odpověz
No právě,on by měl jet z práce a ráno zase do práce.Ale nejspíš by nedojel,a ráno právě už vůbec ne,takže tam zůstanou spát. :frowning2: Šéf jim snad zařídí,aby kvůli nim na chvíli otevřeli restauraci,aby tam nebyli hlady.
Pracuje na letišti.Ale pracuje dobře,Brno je prý jedno z mála letišt v Evropě,který ted přijímá. :wink:
8. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Dneska jsme byly nakupovat místo s kočárem se sáněma.
Bydlím na nejvyšším místě Brna,takže si to umíte představit.
8. led 2010 v 19:01  • Odpověz
ahoj holky hlásim se taky z Brna je tu docela hnus, ten vítr, tatka je řidič z povolání tak sjem ráda že je doma ale manžel končí v práci v 9 tak se bojím jak zvládne cestu.
takový počasí fakt nemusím se strašně bojím.
8. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.