• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
tak holky,snad se tady chytneme:grinning::grinning::grinning:
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jeeee, super :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
hlásí se sněhuláček 08 :slight_smile:
teda v tomhle počasí jen tak neroztajeme :unamused:
22. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
tu je tiez jeden snehulacek, urcite posledny z 2008 :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem tu taky :grinning: :sunglasses:
22. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
hoj,mi jsme taky sněhuláci ze 17 prosince 08.
22. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahojda holky...ja ted apred chvili napsala zuzce,,ale napisu znova
zuzka?to ja delam,prilozim i k tomu samemu prsu i treba 5x....takze...uvidime..ale dik

jinak se zde hladi snehulacek 2009 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
čauvec holky! tak se taky hlásím :grinning:
A jinak skvělý název :wink:
22. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
zzuzca:my jsme 19.12.,takže jsem taky skoro konec 08:grinning:
22. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlásí se další sněhuláček 30.12.08 :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
:grinning:
22. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
mivipa
zkus kloktat zase tu šalvěj, pokud to není angína, tak pomůže a i kdyby to angína byla, tak v léčení pomáhá. :slight_smile:
Já jsem v dětství na angíny trpěla dost, ale nejsem si tak 100% jistá, že to byla vždy angína, ale dříve se dávali
hned antibiotika a kolikrát i zbytečně.
Držím palce ať se z toho brzy dostaneš. :slight_smile:
Zítra nás čeká 3.Hexa, tak se moc netěším. Snad to bez reakce jako minule. :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
jojo,mivipa,taky se přidávám,ať se jsi brzy jak rybička
nency,my měli potřetí hexe teplotu,tak držím palce,ať to Danča zvládne bez
22. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
miska, tak my sme 31.12. 08 :grinning: :grinning: tie buchacky na silvestra to asi rozjeli :grinning: tak nech si rychlo zdrava ako rybicka :wink:
22. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
nency:já mám angínu 5krát ročně,takže jí poznám:slight_smile:...No,já dneska kloktám,beru strepsils,paralen,a stříkám si bioparox,tak uvidím jak mi bude ráno.Mě jde o to aby to Viv nechytla a antibiotikati zeberou do 48 hod.,tak ráno uvidím!
Držím palečky ať jste po hexe ok!!!
Zzuzca:tak to má malej hezounký:grinning:takový oslavy:grinning:!!!
Holky hexy jsou jen 3???
22. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
mivipa:vim o 4 hexach...ta 4 je v 1roce zivota....
jiank my jsme narozeny 6.1.2009 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to sjem zacala rodit,kdyyz muj manzel odjel odvezt mou svagrovou na letiste..po 20minutach co odjel to na me prislo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co na me,,ja teda rodila pry uz dva dny,,,,protoze v noci ze me neco vyteklo,,,ale jen v noci a ja myslela,ze sjm se pocurala :slight_smile: :slight_smile: druhy den znova a pak ten treti ,,,to sjem byla mokra i rano,,i krvi,tak jsem volala doktora a musela jsem zavolat myho brachu aby me tam dovezl,,a sup,,,rodila sjem....no nic,,ja jen vzpominam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mivipa..brzy se uzdrav :slight_smile: snad ti bude zitra lip :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
nám chtěla dát dneska dr. hexu,ale prej si to mám rozmyslet,že bude lepší když bude i tatínek přes noc doma(má do konce týdne noční směny).Řekla mě že může mít z toho horečky....tak mě to hned odmítla,když jsem řekla že ted jo,a máme přijít příšti týden...docela mě překvapila.JAkej je průbeh po očkování hexy u mimin? Horečka,...jak dlouho?ZA jakou dobu začne?...a dál...
22. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Andílek:aha,já měla nějak zafixováno že jsou jen 3 :astonished: ,no je vidět jak nemám přehled:grinning:...
to mě porod vyvolávali,protože jsem 14 dní přenášela.A šlo to celkem rychle,rodila jsem 8 hodin ale ty bolesti:frowning2:
22. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

taky se hlásí sněhuláček 08 :wink:
Omlouvám se, že teď moc nepíšu, ale není čas a nebo chuť...

O víkendu jsme měli malou oslavu Honzíkova svátku :wink: Ve středu nás čeká další :slight_smile: Jinak když to jde, tak jsme venku. To je nejlepší zábava pro Honzíka. Akorát teď mě to počasí točí, protože už zase leje :angry:
Elinka baští jak kdy. Někdy toho sní víc, někdy míň, ale ještě to zapije mlíčkem :slight_smile: Pití moc nedá a hlavně mě nebaví jí to pořád cpát :unamused:

Myssymici - proč by bylo lepší když by byl po hexe s vámi tatínek? :confused:

Hexy jsou opravdu 4. Poslední se píchá od roka do roka a půl :sweat_smile: Naše doktorka to píchala na roční prohlídce, ale vím, že to očkují i později :wink:

Nency - snad bude očkování bez reakce :wink: Elinka neměla reakci ani na jednu. Honzík měl pokaždé teplotu :frowning2:

Mivi - ať je ti brzy lépe :wink: Když už by ti nic nezabralo, tak zkus Bioparox :slight_smile: Je to tak trochu antibiotikum ještě s něčím, ale pomáhá to hned :wink: Sice je to pěkně hnusný, ale zabírá to! :wink:
22. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
zany: ....taky jsem to moc nepobrala,aby byl tatínek doma...jestli myslela,kdyby byli horečky...aby mě pomohl,ale s čím????jedině pohotovost,protože nemám Ridičák,to je jediné co mě napadlo.To je to tak strašné po hexe?
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem si vas taky nasla...a hlasime se s Eli jako snehulacci 09 :slight_smile: mala uz spinka, sice to bylo chvili s revem,ale vytuhla rychle...

Misko: tak se brzo uzdrav, snad to Viv nechytne!! Jak pise Zany, ten Bioparox je na to dobrej,ale myslim, ze jsi psala, ze uz to taky zkousis,co?

Zuzko: zpravu v IP jsem cetla, tenhle tyden ale bohuzel v Praze nejsem...a ani pocasi na nejaky prochazky moc neni...tak bych to videla spis na pristi tyden,ale to muzu jen pondeli nebo ctvrtek....

Jolo: tak jsem vcera rikala manzelovi, ze je super, ze ma ted dva mesice bez fotbalu a on mi na to rekl, ze maji tentokrat pauzu jen 3 tydny :unamused: no takze za chvili je to tady nanovo...ale s tim jsem si ho brala, ze? :wink:
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
missymici: my za sebou mame teprve prvni hexu,ale reakce nebyla nastesti zadna...jen byla eliska druhy den vic spava,ale to mi nejak nevadilo :wink:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
čauvec holky tak u nás už se zkoro spí ta starší už chrupká a mladší má očička jak knedlíky :angry: ne a ne spinkat!
Manžu máme doma bo ho chodníčky zmohly a nemůže na záda tak chodí na píchance :grinning: .

Mivipa:moc se omlouvám že jsem nevěděla jak to s tebou je teprve dnes mě napadlo že máme nějakou interní poštu :grinning: tak jsem dočítala. Taky přeji aby si byla brzy fit! Aspoň že venku je škaredě a nebylo by ti líto že nemůžete ven.
22. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Missy - ta teplota nebyla nijak strašná. Byla do 38st. ani to ne, spíš jsme měli 37,5st. a dávala jsem čípek. Doporučila mi to i dr., prý pak přestane bolet i to místo vpichu :wink: A na pohotovosti by ti stejně nic neřekli, kdyby jsi jim řekla, že jste po očkování. To by musela být horečka nad 38st.
A vy ještě nejste naočkovaní?
Omlouvám se jestli jsi to psala... Já jen nestíhám dočítat :wink:

Joli - trocha pohybu a hned jsou záda v čudu, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá na manžu až začne stavět...

Pauli - jak jste :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tom se stavbou :wink:
22. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kruciš - ten :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam být neměl :grinning:
autor
zany:tak to jste měli pěkný víkend:slight_smile:.Co Honzík dostal?Jj Bioparox už jsem stříkala.Za chvíli jdu na šalvěj.tu už můžu i pít,že?!
missymici :reakce po hexe je teplota nad 37,8-37,9 (po odečtu),s tou teplotou,ale nejezdíš na pohotovost,ani nikam jinam.Jen já srážíš.Buďto Panadol sirupem,nebo jiným sirupem(dávkování dle věku/hmonosti miminka) nebo používíš čípek(opět stejné dávkování dle věku/váhy).Pokud tplota přetrvá dýl jak 2-3 dny tak pak se jde k doktoru.Jo,místo po vpichu se radí chladit,aby se miminku ulevilo:slight_smile:!
Jola:to je v pohodě:grinning:ono by ti to stejně postupně došlo:grinning::grinning:
Mivi - my Honzíkovi zatím nepřáli, to až ve středu :wink: Ale dostal už to kolo :slight_smile:
Švagrová pro něj měla jen malý dárek, ještě nebyl čas něco koupit, tak dostal Honzík pěnový meč :grinning: Když je u kluků, tak mají pistolky, meče atd. a on nic, tak aby zapadl :grinning:
Od tchýně dostal mikinu z Takka, hezká :wink: a čokoládu, kterou jsem mu skoro celou snědla :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
zany:jakto,že jsi mu spala skoro celou čokošku?:grinning:,no teda:grinning::grinning::grinning:...
Jj,u kluků je super,že pro ně mají spousty takových blbinek.A jakou má radost z kola???
22. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
zany: no nejsme ještě očkovaní,protože Daník neměl ještě od porodky zahojenou jízvy na ramínku....
mivipa: tak super vedět co na to, dr. mě tak vyděsila....

Taky si už krásně užívate klidnej večer????U nás to po půl noci skončí...začne neustále buzení
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky, tak maly kasle ako tuberak :frowning2: Mal aj trochu teplotu (37,5), uvidime ako mu bude zajtra, pretoze uz kasle treti den :frowning2: Chuda male. Hlavne ho to v noci budi. :frowning2:
Misko, rychlo sa vyliec a drzim palecky, aby to mala nechytila..
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mivi - byla to ta Aero od Orionu, tak jí tolik nebylo :grinning:
Kolo se mu líbí, ale teď jsme dlouho nejezdili...

Missy - neteř byla taky očkovaná až v 5 měsících...

Evi - snad bude malej brzy v pořádku :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 95
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.