• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
zzuzca: ..už se vám klube ven? A jak je Jakubkovi,jak to snáší?
29. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Leo, Andilku, tak to potom mate doma naseho Sebina :grinning: Ten vcera to iste, len reval, unaveny, ale zaspat ani nahodou, poobede sa mi to podarilo a on sa zobudil po troch minutach... Nakoniec spal manzelovi v kociku asi pol hodku, no poviem vam, ze davno som nebola tak grogy vecer.. A vecer tiez nevedel zaspat, posledne dni ho uspavamme ako sa da, vzdy place, tak ide von z postielky a po chvili ho tam znova dame. A to doteraz zaspaval pekne sam, teraz iba ked je moooc unaveny. :confounded:
Leo, ja tiez dokrmujem, na radu doktorky iba kazde druhe kojo. Takze teraz mi to vychadza tak, ze v noci kojim, skoro rano kojim, okolo deviatej nakojim a dokrmim (davam mu 90ml, vypije kolko potrebuje), potom papa trosku prikrmu a kojo, a dalsi krat ma bud prikrm a kojo, alebo kojo a dokrm. No a pred spanim mi UM vypije bezne 180ml.
29. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
missy:dobra uvidime. to jo s ovocem pozdeji,,az tak v 8mesici,,v 7 mu dam masicko...to vis,mam to nauceny,ale rpaxe je jina...ja zacla o tyden driv,myslim,ze o ten tyden se to nezblazni,ale taky myslim,ze mam min mlicka,ale jako pribira po troskach,ale stejne,to je jedno,jeste dneks a zitra mrkvicku a ptoom brokolicku :slight_smile: :slight_smile: uvidime
zuzi:ja ybch se klidne znovu vdavala :grinning: :grinning: ja bych tam asi nvydrzela,musela bych si nejake vyzkouset :slight_smile: ja na kole nebla ani nepamatuju,a dkyz mluvis o kadernikovi...taky bych potrebovala neo udelat s hlavou,mam dluhe vlasy do pul zad,hruza ted vlete to tahat :unamused: :unamused: :unamused:
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
andílek1 : učo zůstan u jednoho druhu alespon 4 dni,kvůli reakci...taky u nás jako druhá následovala brokolice a pak co jsme měli vyskoušené druhy tak jsme kupovali mix třeba mrkev+brambor....pak i tříkombinace(ale aby z toho alespon dvě byli odskoušené).
29. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
myslis jako 4dny dat jen tu mrvicku ,potom jsem mysela brokolici,potom zase neco jiniaho,potom zase neco jinyho. a tak dal, a treba i opakovat mrkvicku,,, a tak a po14dnech dat druhou zeleninku k tomu...jako mrkvicku,brambor,brambor a brokolici...
29. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak malej nakonec zase usnul u prsa. Předtím vypil 80ml nutrilonu, víc nechtěl a teď jsem mu ještě z jednoho prsu, pak to zase asi neteklo, ten se tak naštval, začal jačet, tak dostal ještě z druhýho a usnul :slight_smile:

a dívám se že jak jsem psala dlouho ten můj příspěvek, tak se jich tady mezitím objevilo plno dalších :grinning:

luci: přidávám UM, ale je to taky na houby, protože střídám MM s UM a přehled v tom žádnej :rolling_eyes: Tak se musím s dr. domluvit, jak to dělat dál. Jenže on to prso někdy vyžaduje, kolikrát u toho usíná :rolling_eyes: Jinak s tím MMB, to naštve, to znám. Kolikrát jsem měla pro Leu něco vyhlídnutýho, pořád jsem otálela, pak se rozhodla a věc byla prodaná :angry: S tím čajem nebo vodou musíš zkoušet, kdyžtak mně Dr. radila dávat to lžičkou. Vojta to prvně taky plival, ale teď už něco málo vypije :slight_smile:

zzuzca: jé, vy už máte zoubek :slight_smile: Já byla nedávno vybírat se ségrou šaty, a jak to uteklo, už je taky paní :sweat_smile: Máš pravdu, některé šatky jsou nádherné. Ale jak píšeš, taky jsem ráda že už to máme z krku :grinning:

missy: já když Leu začala přikrmovat, tak taky jsem pak ještě dokrmila mlíkem :slight_smile: To by jí těch pár lžiček a ni nezasytilo :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
andilek: já to myslela tak, že začneš mrkví, pár dní, jak píše missy ty čtyři dny, pak do toho dáš třeba brambor a zase čtyři dny a pak zas jiný druh a zase ty čtyři dny :slight_smile: Asi jsem to prve blbě napsala :sweat_smile:

evaviki: taky ti malej dost vypije UM, já do Vojty víc nedostanu. Zkoušela jsem nechat ty tři hodiny hladem, pak udělat nutrilon ale jak jsem psala, sní max. do těch 100 ml a víc ani ťuk :slight_smile: Tak pas ještě za chvíli dokojuju :unamused: Tak vítej do klubu s tím řvaním :frowning2: :angry: Snad bude jednou líp.. :grinning:
29. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
leonik a evaviki:no jo no,kluci ospali,ja nevim proc delaji takove dryje...ooni nemuzou lehnout a spinkat...no jo no,deticky nase...sna bude lip..
29. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
to je stejne divn,kamaradka davala az dve zeleninky po dvou tydnech...jako asi aby si mimi na ty chute zvyklo a potom to spojila,,,nevim :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
andílek1: tak ano,to co není odskoušené tak 4 dni, i když to bude kombinace s jedným odskoušeným druhem.Třeba mrkev už budeš mít odskoušenou - OK, a pak po 4 dnech bud skusíš samotný brambor a pak kombinaci obou,nebo hned kombinaci mrkev+brambor.Mi jsme dělali tu druhou variantu.A pak jsme třeba skusili 3kombinaci,nebo úplně jinej druh zeleniny samotný.jo klidně můžeš opakovat po nekolika týdnech samotnou mrkev.
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
no mi ted dávame jeden druh zeleniny týden,máme od dr. z alerga zaveden 3stupnový systém zařazování příkrmu.Asi bude alergie na ovoce,ale i tak musíme od samého začátku.
29. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Andilku, pozri na www.kojeni.net, tam su prikrmy pekne popisane :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

o víkendu nebyl čas sem juknout a koukám, že mám zas co dočítat :grinning: No pak to vezmu zase na román :grinning:

Honzík měl ještě v sobotu teplotu, ale včera naštěstí už ne... Ale začal víc kašlat a do toho kašle ještě Eliška :frowning2: Tak jsme dneska vyrazili k mudře a tam bylo lidí!!! No čekali jsme tam hodinu a půl :unamused: Ona byla po dovolené a ta druhá dr. byla pro změnu na dovolené. Takže to šlo všechno k ní... Obě děti jsou na poslech čisté, máme dávat kapky a můžeme klidně ven, že to dětem neuškodí :wink:

No Eli už se zas něco nelíbí, je teď taková protivná, tak se jí jud věnovat...
29. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky,prosím vás,vím že jsme už tady probírali očkování hexa....mám jednu otázku: za jak dlouho se dostaví horečky od podání hexy? zítra jedeme na očkování a ve středu jsem chtěla jet s malým na tý prázdniny ke tchýni,tak nevím jestli to mám riskovat aby se třeba horečky nedostavili třeba v noci ve středu nebo déle.Jak rýchly průběh to má?
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
missy,my teda ani jednou horecku enmelli,ale cetla sjem,ze se muze stat,ze horecka prijde v noci,i treba druh den,zalezi na mimi no...nevim,holky ti reknou vic
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
missy: malej měl zatím jednu hexu a dostal večer po očkování teplotu. Dala jsem mu hned čípek, trvalo to do druhýho dne dopoledne. Pak už byl dobrej, jinak mu nic nebylo. Dokonce ten den jak jsme byli na očkování, tak jsem musela jet něco zařizovat a bylo to na celé dopoledne, malýho jsem musela tahat sebou, ale zvládli jsme to. Večer pak dostal tu teplotu. Já být tebou, tak bych klidně jela.

zany: tak nakonec to přece jen chytla i Eliška :confounded:
29. čer 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
... a čípky do zadečku jaké mám koupit?
29. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
já mám čípky paralen 100
29. čer 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak dneska se mi malá zbudila ve 3h a už nechtěla spinkat :angry: nad ránem zabrala ale to už museli stávat. Dneska jsem jela k taťakovi pouklízet bo zítra přijede maminka z nemocnice tak aby jí netrefil šlak :grinning: :grinning:

missy:mi jsme po první hexe měli teplotu až večer ale nic jsme jí nedávala (měla jsem taky nachystaný Paralen čípky, zdají se mi že nejrychleji zabírají ale neměla zas tak velkou teplotku a někde jsem četla že je to přirozené a ani by se nic dávat nemělo když moc nehicuje :confused:
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
lehna - z toho si nic nedělej, určitě nejsi jedina mamina, která to tak měla. Malej je šikulik. Kolik už ti váží a měří?

luci81- aha, tak to máte taky fajn. No je to jiné, ale starosti s tím jsou taky. No snad seženeš něco jiného, pěkného. To počasí je o nervy. Bára má krásné šatičky, ale nosit je nemůže, je zima. Než se oteplí, tak z toho vyroste.

zzuzca - gratuluju k zoubku... :wink:

leonik - koukám, taky si užíváte
29. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
si predstavte,ze ten muj lumpik spal rano dve hodinky,ted spi vmoji posteli hodinu a myslim,ze jeste neskoncil...vidim to do pul seste....jee jasny,ze to neni kocarkem,,teda asi ale, ze je unavenej...vdyck nadaval,kdyz byl unavenej,ale takhle aby radil,,to ne, a to sejm s nim chtela na prochazku...tak nic no..kdyz chrupka..zitra,,rano me normalne usnul v kocarku,,,
co delate holky?pred chvili tu byl kroupy,ale jn malo,zadny skoda,ale zase ted je tu parak jeste vetsi jak pred tim...a holky co mate rady teplicko,ma byt kolem 29 a 30stupnu...
jola:my se vzbudli ve dve,,tak se mu enchtelo..hruza,ze?
to sje vam asi nerikala,ze Luky se naucil davat dudu z pusy,ruckou ho vzdyck vynda!hruza!v noci,dam mu ho a on si sahne na nej rukou,zacne povidat,pak mu spadne a zacne se rozcilovat!a znova,asi tak 10x a pak zabere....
jiank Luky dneska krasne papal mrkvicku a krasne otviral pusinku a nejvic me mrzi,ze chtel jeste...dojedl ten zbytek ze vcerejska a pak nadaval ze chce jeste :slight_smile: :slight_smile: ale byl upatlanej,,no vsak to znate holky co prikmuji :slight_smile: tesim se na zitra..tomu ohreju celou,,uvidime kolik sni..ale myslim,ze to zblajzne :grinning:
29. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
my jsme se před chvílí vrátili z venku, bouřka a déšť nás zahnala domů :slight_smile:

andilek: já jsem dneska překvapená, jak jsem mu dala sporťák, tak dopoledne v něm chrněl 1,5 hod a teď odpoledne 2 hodiny :dizzy_face: Asi se mu líbí, že to víc větrá a má tam o něco víc místa než v hlubokým. Pak se vzbudil a koukal a byl hodnej :slight_smile: A to než jsme šli ven, tak spal ještě hodinu doma. Prostě jim to spaní chybí, jinak jsou mrzutí a uplakaní. No uvidíme další dny, jestli změna kočáru pomohla. Doufám že to nebylo dobrý jen dneska.
Tak to je Luky šikula, když mu tak chutná a chtěl by ještě :slight_smile:

jola: tak to je dobře, že maminka už jde domů :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
mi byli na finančáku a když jsme se vraceli dom tak nás cestou chytnul slejvák-ale brutální...přijeli jsme dom a doma po půl hodke to samí,akorát ještě se do toho přidala šílená bouřka...hrozný počasí,kdy to už skončí?
Jo dík holky za rady,uvidíme zítra jak bude Danduláček reagovat po hexe.
No a asi si malej začal zvykat na cizích místat,dnes na úřadě ani nebulel,naopak vše sledoval a hrál si s dudákem.Byl tak hodnoučkej...Ale kdyby ho někdo vzal na ruce nebo se ho dotknul,tak je po parádě....
29. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
leonik : vy máte sporták,kterej se dá polohovat úplně na ležení???tan náš ne...a Daník v něm spát nechce,asi proto že nejde dát uplně dolu...škoda
29. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
čauvec holky tak malá už spinká :dizzy_face: tak snad už se nezbudí! Holky moc si to teď užívám manža je doma to tak hodně pomůže :dizzy_face:. Zítra jde na kontrolu ale stejně ještě není v poho tak bude doma doufám aspoň do konce týdne!
tellu:máme řeku Dyji a Jevišovku teď hlásily další přívaláky tak snad se nám to vyhne!!!!! :frowning2:

andilek:jo jo to je hrůza celý barák hezky chrupká a tomu nejmenšímu se nechce :grinning: . Malá si to dělá úplně přesně jak píšeš taky si vyndává dudel!! naštěstí není na něm moc závislá a potřebuje ho jen když je boleníčko.Já miluji teplíčko taky se dobře opaluji (jsem hned jak čokoláda).

leonik:jo jo už jsem ráda že mamka jede domů jen mám strach aby to bylo vše O.k a nebyla nějaká komplikace ale musím být optimistka!

tak holky dobrou :wink:
29. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
leonik:to bud rada,ja pujdu zitra,dneska chrnel do sesti,takze spal dve a pul hodiny,,tak jsem zvedava vecer v kolik pujde spinkat..snad to tvymu Vojtikovi vydrzi,prala bych ti to..moc
jola:to me povidej,luky ted spal do sesti,dve a pul hoidny,,,a odpoledne aky dve hodiny,,,nevim nevim,to bude zase noc...to my mame dudu na uspani,,lkyho zatim nic nebolelo,,tedy alepson myslim...nevim co se to naucil si takhle blbe vyndat dudu,kdyz ho to uspi a onse takhle zbytecne rozciluje...taky preju mamce vse nej...je dobre ze jde domu :slight_smile: jste k tomu opaleni,,ja sjem hned jak topinka pripalena :grinning:
missyja jen do toho vztoupim,,my taky mame od vcerejska sportak,,muzes ho dat do 30stupnove vysky..ale do sedu ne,je to fakt ze vidi vic jak z korbicky...mylsis ze nmu vadi,ze neni mocdole,,nevim no :unamused:
29. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
andilek1- Liky je šikula. S tím dudlíkem si hraje i naše Bára, ale ten řev, když jí to nejde zpátky. Jak pereš fleky od jídla. Mrkvička nechce pustit

jola2- Tak já byla na brigádě v Hrušovanech nad Jevišovkou, je to daleko od vás?

Tak dneska to tady vypadalo, že bude pršet a furt nic. Je hnusně dusno. Nedá se pořádně dýchat.
29. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
ne ne mi bydlíme kousek!!! Jen 4km . a co jsi tam dělala jestli se můžu zeptat????
29. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak u ás už se chrní :slight_smile: malýho jsem v 6 nakojila, v půl 7 vykoupala a v 7 ještě vypil 90ml nutrilonu naráz a dokonce v klidu :slight_smile: jindy u toho dělá blbiny, různě se otáčí a kope nohama :grinning: Dneska si poprvé začal chytat nožky a stáhl si ponožku :grinning:

missy: my máme sporťák úplně do lehu, akorát na dýlku je mu skoro akorát :grinning: za chvíli mu asi budou nohy čouhat ven :grinning: Dívala jsem se, že máš Zekiwu sporťák, to je ten co nejde do lehu?My měli u Lei kočár, ten nebyl do lehu, byla to jen naklápěcí sedačka, ale jí to vůbec nevadilo, spávala v něm dost. Ale já nemohla vidět pořád ty nohy nahoře, tak jsem ho prodala :grinning:

jola: tak to se máte, že máš manžela doma :slight_smile: Já bych to taky brala :slight_smile: Ještě marodí?

andilek: díky :dizzy_face: uvidíme zítra, jaká bude nálada :slight_smile: Malej si taky pořád vyhazuje dudana, a když je unavenej tak si pořád šmrdolí oči, dudel mu vypadává a pak řve :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
leonik,no zekiwa nejde uplně do lehu a celkem mě to štve,protože malej přes den spí jenom v kočáru,a když někam jedeme tak bereme sebou sporták a ne kasickej hlubokej,je velkej a těžší i na skládaní do auta,zabere moc prostoru,tak mě to fakt vadí.třeba časem v něm bude spát,ale pochybuji,protože je zvyklej spát na rovině...tak ho možná prodám a koupím jinej.Ale jinak se mu v něm moc líbi a vydrží v něm dlouho,i někdy si v něm hraje venku na záhradě...ale to ležení....
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.