• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
tak jsem se chlubila že u nás už se spí no! Jolanka usla v obýváku na sedajdě takže jsem jí musela zbudit takže začala brečet a stekat se že chce spinkat (tak mi tím řevem zbudila Leu) na konec rezignovala a šla do svého pokoje s manžem (ještě že je doma) Tak jsem nanovo musela uspávat (Lea se mi zbudila ještě dvakrát a už konečně spí doufám!!!!)

leonik:jj manža ještě marodí ale příští týden už půjde asi pracovat :cry:
29. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás bouřka byla taky,ale jen malinká.
zzuzi,dneska jsem se zrovna chtěla zeptat,jak se máš a koukám,že náladička vypadá lepší :wink: Gratulka k zoubku :slight_smile:

andílek,no vidíš,jakej je Luky šikula.Já jen kojím,ale chtěla jsem Anetce dát čajík,jak měla ty horečky,tak aby víc pila.Ona nechtěla,tak jsem to zkoušela i teď když je zdravá a nic :frowning2: Ráda bych jí pak dávala až budou tepla.

missymici:no právě,že z flašky by jim to mělo jít líp než z prsa,proto jakmile se začne dávat UM s flašky,je většinou konec s kojením,protože z prsa už pak nechtějí.Najdou se oivšem i výjimky.Anetka po prvních dvou hexách horečky naměla,až po třetí,ale nijak velkou.Já bych se toho taky nebála a jela bych.

zany.to jehrůza s těma nemocema,ještě,když to přeskakuje z jednoho na druhýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak musím se pochlubit,že jsem si zpravila náladu na MMA a vyhrála bazénekhttp://www.mimiaukce.cz/vyhrane_aukce.php,no teda jestli ho vůbec upotřebíme :grinning:
29. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
missy: no já jsem ráda, že celej kočár naložím do kufru a nic nemusím skládat. Máme naštěstí velké auto :slight_smile:

jola: to je jak u nás :slight_smile: Malej zase jak slyší Leu mluvit, tak neusne :rolling_eyes: A dělá mu problém usnout i přes den. Jak nemá naprostej klid tak nespí. A Lea celej den pusu nezavře :sweat_smile:

luci: tak jsem chtěla mrknout na ten bazének, ale v odkazu jsou všechny mimiaukce :unamused:
29. čer 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to mame stejny,taky si smrdla oci,,skoro porad,,,me usnul v devet jako spalek,,snad bude spinkat celou noc...
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
telulah:jak vyprat mrkvicku nevim...zatim jsem prala jednou a mam tam maly flicek,,pouzivam Lovelu..nevim,asi koupim nejka odstranovac skvrn...jinak nevim...poradila bych ti,ale sama nevim
29. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
luci,taky jsem se chtela podivat,,,,ale je tam aukci a bazenek zadny :frowning2:
leonik:jola.snad ty nase deticky ted budou spinkat jako zabity,ne proto ze by bvyl klid nebo tak,ale aby byli vyspinkany a byli klidny...ze?
jdu spat,jsem unavena a nic jsem nedelala....tak dobrou...
29. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky to už tady řešily, jak vyprat mrkev. Myslím že se nejvíc osvědčilo nalít na skvrnu jar a pak normálně vyprat. Já mám tekuté žlučové mýdlo z dm na skvrny, ale skvrny od mrkve zatím neperu, tak nevím :unamused:
29. čer 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to zkusim,,,zitra...a dam vedet.. :wink:
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24338135&tab=5
tak ještě jedna zkouška,mě se to otvírá,nevím,kde je chybamjá nejsem moc počítačovej talent :grinning:
29. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobrou holky,zas zítra....jsme zvědavá jaká nás čeká noc,zatím se vzbudil tak na půl oka jen jednou kolem 9 večer.
Tak papa
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Luci: úplně přesně takovej jsme měli pro malou Jolanku! a když bylo po sezÓně tak ho měla doma a měla v něm plno balónků a hraček tak se v něm hrála dlouho :grinning:
29. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
luci: tak přesně takovej měl švagr :slight_smile: Brali ho i na dovču sebou do Chorvatska a naše Lea s jejich malou v něm blbly na pláži :sweat_smile: Jinak ho měli taky v pokojíku na hraní :slight_smile:

Holky dobrou, já jdu ještě douklízet a spát :wink:
29. čer 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak ja uz tu strasim .-D Noc celkom ok, zobudil sa o jednej a potom az o pol siestej, odvtedy sme hore :confounded:
Tellu, mrkva sa najjednoduchsie vyperie obycajnym jarom, ale iba ak nestihla zaschnut :grinning: (ked nemam cas hned to oprat, tak namocim do vody a operiem neskor). Ale kamaratka mi hovorila, ze dokonca vyprala zaschnutu skvrnu pracim mydlom. To som este neskusala..
30. čer 2009 v 06:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak nevím jestli stihnu vše dočíst, ale pokusím se. :slight_smile:
Danča dneska strašně zlobí, od rána je protivná, nic jí nebaví. Už jsem z ní docela na nervy. :unamused:
Ale jedna pozitivní věc přeci, už se jí podařilo 2x spát až do rána bez vzbuzení, tak jsem ráda.
Sice to usínání je taky hrůza, před 21.00 hod. neusne a vstává kolem 6.00 hod.
Kájina mě udělala radost, přinesla samé jedničky, za vízo chtěla conversky, ale nízké a zelené a ty
bohužel nikde nemají, všude mají vyšší nebo jiné barvy, takže jsme je nekoupily.
Manža už chodí s tou kolení ortézou, která má pohyblivý koub, zkoušel s tím i řídit a šlo to, takže
na tu prví dovolenou s Kájinou snad pojedou, pak má ten termín první operace, tak to už bude
horší, než se mu to zahojí. :unamused:
30. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojda holky,tak dobrou noc jsme jeste nemeli....luky vcera usnul v devet a vite do kolika spinkal.do 8:15....bez krmeni,,,jen jsme mu davala dudu,asi tak 5x za noc...super ze???jsem z toho hotova.jsem rada,ze to takhle vydrzel...
Luci:my mame bazenek z MAkra..takovou velkou cervenou muchomurku......
evaviki:to me mrzi,ze jste tak brzy vstavali...to ja uz mam vsechno zaschnuty od te mrkvicky... :frowning2:
30. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Luci81
bazének je super. Jinak s MMB mám stejnou zkušenost, stránky navštěvuje moc maminek a když se tam
objeví něco super a za solidní cenu, tak je to hned pryč. Já si občas nechám poslat něco z těch aukcí,
ale né vždy jsem s tím spokojená, někdy to vypadá jinak než na fotce, ale s tím se musí počítat. :wink:

zuzca
tak gratulace k zoubku. Kočárek Patron Bohemia se mi líbí také, ale nový je dost drahý, asi taky seženu
nějaký bazarový. :slight_smile:

andílek1
tak to Luky spinkal dlouho, taky by se mi to líbilo. :slight_smile:

evaviky
mi jsme vstávali chvilku po vás, v 6.00 hod. :wink:

zany
tak to měla mudra nával, když jste čekali tak dlouho. Tak hlavně, že už nemoc mizí a je líp. :wink:
30. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
nency:to spinkala,el ne bez probuzeni jako tobe,ja mu musela dat dudu nelikrat..to tobe zavdidim..a gratuluju k jednickam :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak my měli budíček ve čtyři a pak v půl 7 jsme vstávali :slight_smile:

evaviki: s tím pracím mýdlem nemám dobré zkušenosti, nic mně to nevypralo :confounded: Asi záleží na skvrnách :slight_smile: Tak třeba ti bude malej spát líp přes den, když tak brzo vstával :slight_smile:

nency: prosím tě, co to jsou ty conversky? :confused: :sweat_smile: To jsem ještě neslyšela :sweat_smile:

andilek: tak vidíš, jak ti Luky hezky spal :slight_smile: Hlavně že dudel vždycky zabral :slight_smile: U nás je zatím celkem klídek, malej je celkem hodnej, snad mu to vydrží :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak já jsem se dnes moc nevyspala nemohla jsem do půl druhé spát a pak zas nemohla spát Lea :rolling_eyes: . Jolanka jela k babičce na prázdniny už teď mi je smutno
:grinning: ale mám doma manžu :grinning: dnes byl na kontrole tak to nemá moc dobrý a půjde na další kontrolu 10.7. tak se užijem :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Hoj holky,tak mi jsme měli noc jak-tak,no dalo se.
K dr. nejdeme,manža z práce nemůže dřív odejít,mají nové nábory lidí,tak zítra už určitě.Přemýšlela jsem že bych vyrazila smalým busem,ale mám z toho strach.Busem ještě nejel, a nevím jak by to celé dopadlo,a byl by asi pekně nervní,protože tu dobou kdy by nám jel bus+u dr.má psát, a v tom našem sportáku neusne,,,,,tak jsem se toho bála,že raději počkám do zítra....snád se to kvůli jednomu dni nějak nepoto...ale zas k tí tchýni...no uvidíme.
Jola2: Jsme na tom stejně,taky mám problém se spaním,věčšinou zaberu až po půl noci,nebo až kolem 2,ale to zas pak se ozýva Dandulák.Cos dělala,když si nemohla usnout?

nency: tak vidíš jak máš šikulku holku, ... máte z ní radost,vid?gratuluji k k jedničkám.To s manželem tvým mě je líto,snad se na dovolené oddýchne a nabere novou sílu.
30. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky,jdu na skok.
my měli srašnej hysterák asi od půl 11 do půl12,pak jsdem ji musela uvozit v kočáře,usnula,ale ještě asi půl hodiny potom vzlykala :frowning2:

nency:Kája je velká šikula,taky jsem se musela kouknout,co že to vlasně chce :grinning: No asi už taky nejsem nejmladší :grinning: Dobře,že aspoňjednudovču zvládne :slight_smile:

jola,to věřím,že už je Ti smutno,ale on Ti to vynahradí manža :wink: :wink: :wink:

holky,já běžím,mám hlídání a jdem se mrknout na houby.
30. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky, ka u nás zase bylo odpoledne teda :angry: :angry: :angry: Malej málo spal, byl protivnej a křičel. Už s ním nebylo k vydržení, tak po koupání usnul v šest. Jsem zvědavá na dnešní noc :rolling_eyes:

andilek: jak jste na tom dneska vy, je Luky hodnej? :slight_smile:

jola: mně taky dlouho trvá v noci než usnu :rolling_eyes:A to chodím spát pozdě. Tak snad manžel dobře dopadne na další kontrole :slight_smile:

luci: tak našli jste nějaké houby? Taky se chystáme, ale času málo a manžel pořád pryč :slight_smile:

U nás bylo dneska hrozné dusno, navečer přišla bouřka, která je ještě teď a lilo jak z konve.
30. čer 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holki, vy jste teda spisovatelky...

jola2- já tam byla na brigádě, ale už to je takových 10 let. Trochu jsme tam procestovali i okolí.

No tak koukám, že jednou vyprané fleky od mrkve už asi nevyperu. mno nic, mám z toho radost. On nepomohl ani vanish a jar mě nenapadl.
30. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
leonik
conversky jsou tenisky, které mají po straně kolečko s nápisem. Od obyčejných tenisek je nerozeznám, ale
liší se cenou a to tak že dost, stojí třeba 1800,-Kč!!! Teď to ty náctiletý nosí, mě se to moc nelíbí, ale
moc si je přála, tak až natrefíme na zelené, tak jí je koupím jako dáreček za ty samé jedničky. :slight_smile:

jola2
A co je tvýmu manžovi, že je nemocný?
Jak píšeš, že ti je po Jolance smutno, tak to chápu. Mě to čeká za týden. Manža jede s Kájinou na dovču
a já budu doma s Daninou, tak se moc netěším. Za ten týden mě z toho asi hrábne. :grinning:

missymici
manža si dovče určitě odpočine, ale koleno mu to nevyléčí, té operace se bohužel nevyhne, v lepším případě
půjde na jednu, v horším na dvě. Má utržený vaz a ještě něco s meniskem a pokud nepomůže ta první
operace, tak ho čeká plastika a to je prý dost hrozné. :frowning2:

luci81
tak co houby, rostou? :slight_smile:
Tchýně minulý týden našla několik hříbků, tak jsem záviděla. :slight_smile:
Jinak taky se těším až nám mimča vyrostou a hysteráky nebudou, alespoň doufám. :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
leonik
tak to ti usnul fakt brzo, asi budeš mít zítra brzo budíček. :grinning:
U nás bylo zase příšerné dopoledne, to řvala každou chvílku, pořád chtěla abych byla u ní a hrála si s ní.
Sotva jsem odešla do kuchyně, tak spustila. :frowning2:
Ale odpoledne už celkem šlo. :wink:

Holky, jdu vařit večeři, mrknu sem asi až ráno, večer mi sem Kájina nepustí. :grinning:
30. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
nency - jenže až vyrostou tak už nebudou takový mazlivý. To mi bude chybět. :frowning2:
30. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky, nejak nestiham...ale jen chci nahlasit, ze zijeme :grinning: mame to ted nabity, nejsme skoro doma a tak se za vama nedostanu...ale polepsim se. koukam, ze mam co docitat, vy kecalky jedny :grinning:
dneska jsme byli na promoci a zitra nas ceka dalsi...eliska to zvladla dneska na jednicku, promoci prospala, na foceni se probrala a byla moooc hodnoucka. v restauraci pak taky usnula, doufam, ze to takhle hezky zvladne i zitra :slight_smile:
jdeme koupat, omlouvam se ze nereaguju, doctu vas snad pozdeji :wink:
papa
30. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
LEONIK:Je moc hodnej...rano spinkal dve hodiny, a potom odpoldne od 4 do sesti,ted se napapal a doufam,ze usne pozdeji,aby spinkal v noci..-ale jinka rano pekne usnul v kocarku a odpolko taky....takze to bylo z toho ze je unavenej....takze jsem rada,ze neni az tak rozmazlenej... :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
telullah: tak zkus tím jarem potřít tu zaschlou skvrnu a nechat to třeba do druhýho dne a pak vyprat :slight_smile: Já na některý fleky odstraňovač nechám působit a další den vyperu :slight_smile: Ale vanish třeba ne, ten mně vyžral skvrnu do běla :rolling_eyes:

nency: aha, tak to vím co myslíš, ale nevěděla jsem že se ty boty takhle jmenují :confused: :sweat_smile: To je teda pálka za ně :confused: Zapomněla jsem taky pogratulovat k vyznamenání :dizzy_face:

pavli: ahoj, ty jsi tady dlouho nebyla :sweat_smile: Tak užívejte oslavy :slight_smile:

andilek: tak to se máš :dizzy_face: u nás je to taky únavou, dneska to na něm šlo pěkně vidět, ale ne a ne usnout :confounded:

Já jdu douklízet, celý den tady mám ségru, tak hlídala a já žehlila kupy prádla. Večer se mně nechce už vůbec nic dělat :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
leonik:no tedka sjem muc htela jeste dat mlicko,ale rozciloval se u toho,asi tam nic nemam,,po skoro dvou hodinach,,,to vecer vypil jen 115ml,no uvidime,,vcera pill k veceri 125ml a pak ejste 50,,no ale zase nemel svacu,protoze cely odpoeldne spal,,ted konecne potom jeho predstaveni usnul,chvili jsem ho hladila a byl tuhej,,,takze uvidiem jaka bude noc,....
tak holky preju dobrou noc a hodne spave deticky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.