• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
autor
Ahojky holky,
tak jsem se sem konečně dostala :wink: .Dneska jsem přijela od našich.Vivinka tam byla spokojená,a já načerpala síly a v klidu domarodila:slight_smile:!
Vivulka dostala od mojí mamky kousátko na zoubky a tak zvesela kouše...
Zítra nás čeká neurolog.-kontrola té fontanelky,tak jsem zvdavá jak tam dopadneme...
Holky,ani nedočítám,jem grogy.Přeju všem dobrou noc
30. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak ja se hlasim jako vzdy :grinning: Lukysek by jeste spinkal,ale videl me,ze odchazim,tak se probudil a dala jsem mu najist a snad usne,ale spinkal pekne,asi 3xdudu a jiank v pohode....HOlky?jedna otazecka...nemuze mu neco byt kdyz skoro porad ted spinka?on teda posledni dobou moc nespal,tak ejstli to daohani,porad by spal...to je tak 4-5hodin pres den a v noci jak vite spinka pekne..nevim,asi plasim...al zajimalo by me to.
mivipa:ucite to dobre dopadne...myslism,ze je to jen formalita :slight_smile: to j dobre,ze ses vylecila a Viv byla spokojena :slight_smile:
1. črc 2009 v 05:34  • Odpověz
aaa,jeste jste nidko nepsal..m vstavali v pul 9,,tewda spis Lukasek,ja bych spala dal :slight_smile: jiank je me sileny teplouz aby byl podzim :grinning: to budete mit ze me radost ,vy teplomilky :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky, malej jak včera usnul už v šest, tak ráno v půl pátý byl budíček :rolling_eyes: Byl vyspanej, ale naštěstí byl hodnej, ležel v postýlce. Já jsem mu každou chvíli strkala dudel, aby spal dál :grinning: No vůbec jsem se nevyspala, šla jsem spát až o půl 12, tak jsem dneska přešlá :unamused: Ráno zase hysterák, byl unavenej, a zase nemohl usnout. Já nevím, že mu dělá to usínání takový problémy :angry: Před chvílí konečně usnul, pak vyrazíme ven.

míšo: tak držím palce, ať vám dobře dopadne kontrola :dizzy_face:

andilek: jé, buď ráda, že je Luky spavej :slight_smile: To víš, dospává všechny ty náročný dny :slight_smile: U nás je taky dusno, a v noci..! Nedá se spát. Já to taky nemusím ty hice :frowning2: Mám nejradši jaro a podzim :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak noc byla zase příšerná! (nevím co se stalo vždycky jakž takž spí a teď se mi budila po hodině a pořád se kroutila tak asi boleníčko! :unamused: )ráno mi zaspala v osm a spala do 12:30 a dneska nemůže pořád zabrat tak asi není vše O.k.

Missy:Já jsem si dala na večer kafíčko u kamarádky. Ale normálně když lehnu tak tak ještě nemám všechny nohy na postely a už spím :grinning: :grinning:

nency:manža dělal na dvoře chodníčky ze starých cihel (mooooc se mu to povedlo a vypadá to mooooc hezky!!!!) a byla s tím pěkná dr....... tak ho to nějak zmohlo :grinning: a nemůže na záda tak chodí na injekce a dal mu rehabilitace. Jenže rehabilitace mají čas tak za měsíc a to on už bude doufám zdraví a bude jezdit mimo ČR takže se tam nebude moci dostavit! Aspoň si ho užijem :grinning: :grinning:

tellulah:mě na skvrny nejvíc pomáhá obyčejné mýdlo!

Paulinka: A komu jste byli na promoci??

luci: s tím histerákem je mi moc líto
1. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
jola: a nevadí třeba malé, když si dáš kafe? Že třeba nespí. Nevím, tak mě to napadlo :slight_smile: Přece jen to obsahuje kofein.
1. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
leonik:ne ne já piju jedno kafe denně a v poho. Já jsem zhřešila a dala si čokoládu, a taky polévku a v ní bylo trochu hrášku a kapání (vajíčko!!! to nám dělá hodně neplechu), a taky kousek čersvého chleba se sýrem! No musím si dát nachvíli zase půst :grinning:
1. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
leonik:tak to resim,proc dela takovy zbytecnosti pred tim spanim,akorad je vysilenej a tak.proste hruza.pred chvili taky,chvili ale jennom,uz to mam vyhmatnuty,,pohladim mu nosanek v kocarku a je klid...a taky nesmim ho nechat se takhle rozcilovat dlouho,protoze potom je jeste vic nastvanej a potom mu nejde ani usnout... :slight_smile:
joal:tak kdyz nevadi kafe,tak asi to papani,u nas boleni briska snad podle me jeste neprobehlo,u nas je to jen spani a jidlo... :slight_smile:
to jsem asivcera nerekla,ale spapal vsechnu mrkvicku,celou tu sklenicku...ale v pulce sahal po lzicce a ja mu ji nedala,tak se rozciloval,ale porad otviral pusinku,tak se snad nerozcilvoal kvuli tomu,ze uz nechce,,,jak mu mirila lzicka d pusy ztichnul..nevim no..ale nejlepsi bylo,ze snedl celou sklenicku,potom jeste 150mlika,,,no dala jsem ho o postylky,protoze sjem musela na malou,,on se otocil na brisko a blink...a bylo to venku!takovu paci me to dalo,vytvorit mlicko :slight_smile: :slight_smile: a o on i s tou mrkvickou,,no rhuza,bylo to vsude,po postylce,prosteradlo,chranic matrace,mantinel,koberec,on...zrovna lezel na kraji postlky,,no huza, :frowning2:
1. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
tak my se vrátili z venku a je tam šílený vedro. Myslela jsem že malej usne, ale marně. Řval, pak usnul a spal dvě minuty. Tak jsme šli domů. Teď jsem ho svlíkla do nahata, jen plínku má a je chvíli spokojenej. To vedro mu taky nedělá dobře :frowning2:

jola: tak to se musíš hodně omezovat :confounded: Já jím všechno, a naštěstí dobrý. Břicho nevypadá, že by ho bolelo.

andilek: jo, to máš pravdu, čím víc řve před usnutím, tím je to horší a pak neusne vůbec :rolling_eyes: U nás pohlazení nepomáhá, ani utěšování :frowning2: To asi ještě chtěl Luky mrkvičku, kdyby nechtěl, tak by myslím víc nejedl :slight_smile: A tolik mlíka ještě na to, no teda :grinning: To se nedivím, že blinkal, taková dávka :sweat_smile: Vojta je taky jak má prostor hned na břichu :sweat_smile:

Jdu za ním, zase nadává :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to me podivej,ja jsem to vedela ze se otoci,ale jak piju porad tu meltu,tak chodim jakko kdybych mela nemocn ledviny,,Luky to je zroutik,,on si nemuze dat akorad,,ne on se preji a potom jeste si lehne na brisko...no co se da delat..jiank dneska jsem mu dala brokolicku a chutnala mu,zitra dam vic,spis ten zbtek co sjem mu nedala..myslim,ze mu bude chutnat vsechno co mu dam,,,ikdyz ze zacatku se tvari jako fuj,,co jsi mi to dala do pusyy :grinning: :grinning: ale chce dalsi,,tak snad chutna,idkyz jsem to zkusela,,,hnus,,je videt,ze nemel rizek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dneska měli hodně cestovní den a Bára to krásně zvládla. Po návratu domu jsem jí celou svlékla i z pleny a ta vám byla spokojenost sama.
Holki nezdají se vám některé kousátka strašně těžké na držení?
1. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
telulah,to me povidej,ja neivm,ze to delaji tak tezky,nekdy to ma i tak blbej tvar!!hruza/!co ti mam povidat :angry:
1. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ten tvar je na houby, nedá se to dát do pusy. to je um najít něco pořádného.
1. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
jj,vzdyt riakm,hruza :frowning2:
1. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
tady toho dneska moc napsáno není, tak aspoň nemusím tolikdočítat :slight_smile: Malej usnul už v půl 7, za celý odpoledne spal jen půl hodiny. Lea mně usla už v 6 na gauči, tak jsem ji musela vzbudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:Jenže jak jsem ji vykoupala, tak ožila a zase tady řádí :rolling_eyes:No nic, jdu jí zahnat do postele a přečíst pohádku :slight_smile:

andilek: já jsem dneska obědvala s Vojtem na klíně, a pořád by mně makal do talíře, asi by si už taky dal :grinning: No jsem zvědavá na příští týden, jak mu bude chutnat mrkev :sweat_smile:

tellulah: jo, taky máme pár kousátek těžkých. Pak se s nima Vojta praskne přes obličej a jak řve.. :sweat_smile: O tvarech ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí je toho v obchodech tolik, jen to pořádný vybrat :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
čau čau holky! tak u nás na nervy dvakrát jsem už uspávala a zase se zbudila :angry:

mivipa: jak dopadla kontola u neurologa???

Leonik:jj musím se moooooc omezovat v jídle :unamused: ale jednou za čas zhřeším :grinning: .

s těma kousátkama holky jsou fakt některé na prd mi máme hodně kousátka plyšové s na tom gumové kousátko. Leuška si nejvíc oblíbyla medvěda který je ještě zabalený v igelitu tak se jí moc líbý jak to šustí a bez něj odpoledne neusne :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak na neuro. v pohode.Viv je menší na svůj vek,ale aktivní jak 8 m.miminko:slight_smile:,takže v pohodičce...Zítra nás čekají poslední kyčle,tak snad i ty dopadnou dobře...
O uspávání mi nemluvte:frowning2:!Vivinka usnula kolem 18 hod. a za hodinku se vzbudila a ne a ne usnout,takže doufám že se unavý a "odpadne":grinning:,jinak asi nic dneska nic neudelám...
Dočtu vás večer,jdu skusit uspat
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
mivipa:to je dobre,ze vam ta kontrola dopadla dobre...hlavne ze je vsechno v poradku....
Lukysek spinka dopoledne hodinku a ve ctyri hodiny uplne vytuhnul a spal dokonce i potom co sjem ho repnesla do postylky,takze jsme byla rada,ze nespi na me ale v postylce kdyz je doma a spal az do sesti...a to by chtel spat ejste,ale to jsem ho uz ennechala,,,ted si hraje s tatkou,a nevypada,ze by chtel spinkat,ale co..alepson bude spinkat v noci....
leonik:jj,je to krasny,kdyz koukas jak pekne papa,jak krasne otvira pusinku,,no ja to nevydrzela cekat do 6mesicu,o tyden sjem to predbehla,ale neva.. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky, tak my sme dnes mali 6mesacnu prehliadku a tretiu hexu. Prehliadka super, maly uz dobehol donosene deti, splna tabulkove miery, co sa tyka vysky a vahy a aj je moc sikulka na to, ze ma v podstate o 6 tyzdnov menej :grinning: Ockovanie v pohode, ani neplakal. Ale poobede uz bol nervny, o siedmej zaspal pri kojeni, o osmej som ho polozila, aby sa prebral, nech ho okupem a napapa sa.. Ani som nekupala, ma 38,6 teplotu a dokonca ani papat nechcel.. tak som ho zase uspala a polozila do posielky. Chudinka, dostal panadol, tak snad mu teplota rychlo klesne..
Misko super, ze je vsetko ok :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky nechaly jste některá očkovat Synflorix? Čtu tady hrozné reakce po druhé dávce. Nás ta druhá teprve čeká :confounded: Vím, že každé dítě je jiné, ale přesto mně to nedá.. :frowning2: Že jsem radši nešla do toho Prevenaru :confounded:

míšo: tak super, že jste s Viv dobře dopadly :slight_smile:

andilek: buď ráda, že ti půjde Luky spát dýl. O to klidnější bude noc :slight_smile: Já čekám budíček zase k ránu :rolling_eyes: A to se mně teď už několikrát vzbudil od tý doby co usnul :rolling_eyes:

evaviki: chuděra Sebík, tak snad bude zítra už dobře :slight_smile: Nás čeká druhá Hexa v úterý.
1. črc 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
leonik:jaky reakce? my chceme taky ockovat synflorixem,,,ale teda az me reknes jaky reakce
Luk usnul v pul 10,dala sejm mu jeste napit,tak vypil jen 50,ale asi mu to stacilo...
nas ceka 3hexa,,ale az 20.cervence,protoze doktorce zacina pristi tyden dovcu :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
andilek: někde jsem tady četla, že jedna holčička se po druhé dávce začala třást a dusit :confounded: Každej na to očkování reaguje jinak. Někdo to snáší dobře a někdo má problémy. U Leonky jsem si nic takovýho nepřipouštěla, ale teď když to tady čtu, tak z toho mám strach :unamused: Tak to ti bude Luky spinkat až do rána, ne, když šel tak pozdě :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak teď nestíhám se sem dostat... Jsme hodně venku a večer jsem ráda, že jsem ráda... Na dočítání nemám sílu, tak jen něco... :wink:

Děti se rozhodly zlikvidovat matku :angry: Eliška se vzbudila před 4. hodinou, nakojila jsem a ona pak pořád řvala a řvala. Do toho byl vzhůru Honzík, který se k nám nasomroval, ale já ho pak vyhnala. V 5 ječel, že chce zas tatínka, vypil si mlíko, chvíli byl klid a pak si zas vymýšlel, že chce kakat. Jenže se nevykadil, na chvíli u nás usnul, Eliška taky spala snad půl hodiny a manža vstával v 6,05 a my v 6,15, protože Honzík musel vstávat, když už vstal tatínek. Takže já jsem toho dneska moc nenaspala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
A teď už Eliška spí!!! :rolling_eyes: Hlavně, že v noci vyvádí!!!
Honzík drží dál dietu, protože rohlíku si třikrát kousl a to jsem mu ho musela vrazit do pusy :rolling_eyes: Tak ať si nejí, mě je to jedno!!! :rolling_eyes: Včera toho taky moc nesnědl, večeři jsem do něj musela cpát, protože jinak by nejedl zas nic...:unamused: Nevím co se mu zas děje...
Jinak jsem zjistila, že Eli musí mít pořádný hlad, aby jedla hezky. Včera jedla skoro po 4 hodinách a snědla půlku skleničky :slight_smile: Takže ona potřebuje vyhladovět :grinning:
Včera jsme byli s manželem vysypávat vápnem kde mají kopat základy :wink: Dneska to vybagrují a zítra bychom chtěli zalít ty pasy betonem :slight_smile:

Andilku - tak to jí Luky hezky... Možná, že to mlíčko nebylo třeba, když zblajznul celou skleničku :wink:
Ale ty kojíš, ne? :confused: Já jen, že píšeš kolik vypije mlíka... :confused:

Mivi - super, že je všechno v pořádku :slight_smile: I kyčle budou v pohodě, uvidíš :wink:

Leonik - my jsme Eli nenechali na nic očkovat, ale Prevanar dám až v roce :wink:

Evaviki - hlavně ať je Sebík v pořádku a teplota ustoupí :wink:

Joli - to malé pořád vadí tyhle věci? :confused: Já už dávno před tím než jsme začli přkrmovat, tak jsem jedla čerstvé pečivo, cibulku,... A Eli v pohodě :wink:
2. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Nency - gratuluju Kájině ke skvělému vysvědčení :dizzy_face:
Teda ta cena za tenisky je pálka :confounded: No ale když se snažila, tak si je zaslouží :wink:
No hysteráky přejdou, ale přijde jiný důvod pláče :unamused: Honza má teď vztekací období a to stojí taky za to :confounded:

Na mrkev mi pomohl Ariel Professional, ale chce to namočit hned... :wink:

Zuzi - gratuluji k zoubku :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky, malej už hodinu spí, tak mám chvilku :slight_smile: V noci vstával naštěstí jednou, tak jsem se i vyspala.

zany: koukám, u vás to chodí podobně jak u nás :grinning: Akorát tady jsem místo tatínka jen já :sweat_smile: To už dlouho Honzík marodí, co vám řekla dr. :confused: Pořád má ty průjmy, že má dietu? Vojtík mně včera taky nechtěl moc jíst, asi v těch vedrech nemají takovou potřebu. Jo ten ariel je celkem dobrej na skvrny, taky jsem ho měla :slight_smile:

Já jdu s Leou vařit, dokud malej chrní, ať máme pak klid :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - naštěstí už moc nekašle, chodíme i ven :wink:
A s tou dietou jsem to myslela obrazně :grinning: Prostě nechce jíst, tak se rozhodl, že asi zhubne :grinning:

Eliška di dospala tu hodinu a půl co jí chyběla a je pěkně protivná :unamused: Jak jí nechovám, tak ječí!!! Už jsme i odsávali rýmu, protože tím řevem se jí spouští :unamused:
2. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, absolutne vas nestiham docitat...eli ted zase vecer tezko usina, je to s placem a ja uz jsem z toho celkem na nervy...chce se ji spat,ale peknou chvili breci a pak z toho usne. v noci se porad casto budi, nekdy ani ne hladem,ale chce jen dudlika a nebo pochovat....je ted nejaka tuliva.no a ted spinka, dneska jsme vzhuru od pul sesty, cekam, az se probudi a vyrazime ven, dokud tam neni takovy vedro.
jolo: v utery jsme byli na promoci holcine, co chodi s mym brachou a vcera mel promoci bracha :slight_smile: eliska to oba dva dny zvladla na jednicku, je to nase sikulka :slight_smile: byla hodnoucka, prvni promoci prospala a vcera byla vzhuru,ale ani nedutala....na obede pak spala a kdyz byla vzhuru, tak sla z ruky do ruky...kazdej ji chtel chovat, no prijeli jsme domu a bylo videt, ze toho ma dost....
leonik: my jdeme za 14 dni na druhou hexu a druhej prevenar....reakci nemela zadnou, tak doufam, ze to bude i pri druhe v pohode
mivi: velka gratulka, ze je vsechno s Viv v poradku :wink:
zany:eli kdyz je hladova, tak mi taky krasne pije,ale jinak se porad nekam otaci a zkouma vsechno kolem

aaa mala se vzbudila,tak padim
2. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojte holky, já se jen hlásím, že jsem s Terezkou živý a zdravý. Jen poslední dobou vůbec nestíhám. My jsme byli v sobotu na svatbě, Terezka to taky zvládla na 1. Ale měli to venku na louce a mě tam ďopla včela do hlavy, a přesto, že nejsem alergik, tak reakce byla ošklivá. V noci ze sobotu na neděli horečky, natekli mi uzliny za uchem a na krku (na té straně, co ěm ďopla včelka), celou neděli jsem byla absolutně nepoužitelná, malou jsem ani neudržela, takže manža musel nechat stavbu stavbou a starat se o ní. V pondělí jsem šla k doktorce protože jsem si nebyla jistá, co to je a bylo mi potvrzeno, že to bylo od té včely, bohužel jako kojící mi na to nemohla nic dát. Prý musím vydržet. Včera už jsem byla bez teplot, ale pořád jsem taková zesláblá, boule za uchem pořád a celkem to ještě bolí. Takže nic moc :frowning2: .
Jinak jak jsem předtím psala, že Terezka vůbec nechce být na bříšku, když se naučila otáčet na záda, tak už to ta vůbec není, točí se pořád dokola, na záda, na bříško a v podstatě válí sudy, každou chvilku je jinde, už by chtěla lézt, ale ještě jí to moc nejde. Ale ono bohatě stačí to válení sudů a otáčení se kolem své vlastní osy, což zvládá bravurně, člověk má plné oči práce, aby jí pohlídal, protože opravdu ani chvíli nepoleží, jen když spinká :slight_smile: .

Jak máme ten náhradní kočárek za tu reklamaci, tak mi v něm Terezka taky hodně pláče, myslím, že tam má málo místa, je zvyklá z našeho kočárku na hodně moc prostoru a naejdnou je tam smrsklá .. :frowning2: . tak mi v něm ječí a vůbec mě netěší chodit ven, ale ještě týden a slibovali, že by měl být ten náš, tak v to pevně doufám, jinak mě asi švihne ... ještě jak je vedro, tak jí to tam vůbec nevětrá .... ono vůbec v tomhle horku chodit ven je za trest, zpocená jsem já i Terezka (a to jí na sebe dávám třeba jen šatičky, méně už to opravdu nejde :angry: ). TEda povím vám, když bylo těch 13 tak jsem se vztekala, ale tohle vlhký vedro je šílený ... dost často se mi točí hlava a pak se bojím, abych třeba nespadla a neměla malou na ruce, či tak něco ....

Jinak my jsme taky začali minulou neděli přikrmovat a jde nám to. Terezce to celkem chutná, první tři dni měla mrkvičku, včera poprvé brokoličku a brokolička viditelně chutná více :grinning: .

Mivi - super, že je vše O.K. Kolik Viv váží a měří, že je menší miminko na svůj věk ???

zany, Pauli - přesně tak, malá mi krásně pije jen když má opravdu velký hlad, bohužel nevím, jak to poznat, dávám jí přes den cca po třech hodinách a někdy pije šíleně, kouká všude kolem, pouští se a někdy baští jako o život ... takže těžko říct ...

Evaviki - snad už je Sebovi lépe :wink:

Holky, mějte se, musím se jít věnovat tomu svému drakovi, já zase nakouknu, jen co to půjde.
2. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holki, tak se náš tatínek rozhodl a příští týden jdeme pichat uši a dávát naušnice. Já jsem z toho celá špatná, moc se mi do toho nechce. Brečím jen u očkování, ale co potom u propichování uši...

Jinak jsme tady měli včera užasnou průtrž mračen, padaly kroupy a byl vítr.
2. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
čauvec holky tak malá mi večer usla pozdě ale spala pak hezky. Zbudila se sice po páté a už neusla ale já už jsem byla vyspaná tak super. Dneska jsem vezla mamku k doktorovy na kontrolu a manža hlídal :grinning: .

zany:teda ty jsi mě pobavila s tím tvojím "zlikvidování matky" a celkově umíš to tak hezky podat :grinning: :grinning: ale nic ve zlém!!! Jen jsem se tomu hezky nasmála.

Paulinka:ta promoce musela být moc hezká nikdy jsem tam nebyla to je jak tam vyhazují ty čepice do výšky???

miska:to je super že jste v poho. To vám došla nějaká pozvánka na to neuro.?

rymeska:s tou včelou je mi moc líto i s tou svatbou!Člověk se na to těší a pak to dopadne takhle co? Ještě že máš šikovného manžu a postaral se o Terezku. Já bych šla taky na svatbu hodit si stehnem ale v okolí nikdo na vdávání není :unamused:

telullah:neboj to zvládneš budeš venku v čekárně a přinejh. tam nech manžu a jdi někam kde to neuslyšíš.Když píchali Leušku tak začala šíleně řvat i Jolanka jako kdyby jí taky píchali tak jsem místo abych uklidňovala sebe tak jsem musela uklidňovat ještě Jolu a lidi v čekárně na mě koukali co jí dělám když tak strašně řve! :grinning:
u nás jen bouřilo a zkoro nepršelo
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.