• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky holky,
taky nějak nestíhám...
Evaviki,super,že vás tak chválili,to udělá radost :slight_smile:My jdem příští týden na kontrolu do nemocnice,doufám,že taky dostanem aspoň maličkou pochvalu. teploty jsou...snad už máte klid

miska:vidíš,že to nic nebylo,gratulka :slight_smile:

pauli:my jedem na promoci v úterý.Jsem mooc zvědavá,jak to Anetka zvládne,mám z toho docela strach.Nikdy jse, tam nebyla,ani pořídně nevím,jak to probíhá.To se musím ještě prozkoumat.Bohužel,ale čepice jako v Americe se prý nekonají,škoda :grinning:

zany:jo fakt super,jak to píšeš,je mi to teda líto,ale jsou to aspň děti,já mám občas pocit,že se mě rozhodl zlikvidovat manžel :grinning: :grinning: :grinning:

telullah:držím palce
2. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
zany:no ja ho vazim po kojeni...ja myslela,ze kdyz papa zatim trochu mrkvicky tak se mu muzu dat prso,prece jeste nesnedl tu davku co by mel coz je kolem tech 200g e mrkvicky,ale jen tu sklenicku,neivm,ctu vsude,ze mu mam dat mlicko,tak nevim,ale mysli,ze bylo jen tim,ze si lehnul hned po jidle na brisko...)
jiank holky v noci asi ve dve rano slysim lukyho jak skemra,,,tak mu davam duud a zjistuju,ze ten muj prdolka je na brisku!!on totiz neumel pod dekou se otocit,je to tezky ...hm,,uz to umi,,udelal to vickrat,,byla jsem rada,ale na jednu tranu hruza!kazdou chvili jsem ho otacela a on samozrejme se vic a vic probouzel...no ale potom dostal hlad,protoze me uplne sal prst,tak sjem mu v pul 4 dala napit, a asi po 4 usnul jako dudek a obcas jsem ho hlidala ab nebyl na brisku,,,on totiz rad spinka na boku,lip se mu usina nebo so,nebo ho taky muzou bolet zadicka jak na nich porad lezi ,,no on se vzdck prekulil z toho boku...hm,,ale spinkali jsem do deviti,,takze super.
telulah:to jo,tuhle jsem byla u doktorky a byla tam babicky a tatinek s dcerou...odesli z ordicnace aby tu chudderku neslyseli jak rve,,no bylo to stejne slyset vsude,l,,muzu ti rict,ze brecela jako tur,,,byla v cekarne zadelany usi tema ctvercema a kdyby ji nedali caj,,nebo pis nevnutili,tak tam taky brecim,cely odpoledne jsem na ni myslela,holcicku az budu mit,tak dam tak nez pujde do skolky,ale tkahle malickou ne,,,ale je to na kazdym....
zany,pauli:to jo no,taky to tak mame,kdzy je hlad pije krasne,ale jak moc nma chut tak se pousti,kouka taky kolem...je to tekzky no,,,uz aby mluvili :slight_smile:
paulinka:vitej v klubu :grinning: leonik a ja mame to samy,,nevim proc tak vyvadi kdyz chteji spinkat,u nas je to stejny,ale musim vystihnout dobu kdy vetsinou spinka,,luky vydrzi tak tri hodiny a potom je out...takze jdu ho dat do koarku a je tuhej do dvou minut,,,jiank kdybych h dala spinkat dovnitr tak me neusne,protoze v potylce pres den neumi spat a tak se rozciluje...a jak breci a vzteka se,tak stejne usne na me,,nevim co to je....
2. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jezis to je dlouhyyyyyyyyy,,prominte holky za roman :grinning:
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
andílek:tak to jsi měla dobrou,,práci,,v noci.Už víckrát jsem slyšela,že dají naušničky až dýl,nebo až je bude holčička chtít,ale copak potom už nemá v ouškách cit?Bude jí to bolet taky.
2. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
luci:bude,ja vim,ale taky riakji,ze je lepsi nastrelit,nez propichnout u doktorky nebo co,,nevim,...ja na to rposte nebudu mit silu ani kdz bude mala a ani az bude velka,ale lespi az bude velka,je to muj nazor,,,kazdej ma svuj at si to udela kdy clovek uzna za vhodny :wink:
2. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Díky moc za podporu, počítám s tím, že bude řvát a proto si tam s ní půjde jen taťka. Já počkám venku, doma nebo v autě. Já jí to dělat nechtěla, nebo spíše až by si řekla sama. On chce mít ale princeznu, tak ať si to užije.
2. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. črc 2009 v 15:30 • jina
zany: :grinning: aha, mně bylo divný, že by to trvalo tak dlouho :sweat_smile: Je to tím vedrem, u nás se teď taky moc nejí :sweat_smile:

rymeska: teda ty máš zase příhodu :frowning2: Tak snad ti bude brzo líp :slight_smile: S tím kočárem, to je teda pech, jak to tam máte už dlouho na reklamaci?

telullah: u vás se nenastřelují naušničky někde? Nevím jak dlouho trvá, než to propíchnou, ale nastřelení je rychlé a bezbolestné :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
andilek: no, jo, náš Vojta se zase točí dokola v postýlce. Nedávno jsem ho našla hlavou v nohách. Ale dělá to naštěstí jen přes den. V noci je akorát našikmo :slight_smile: A jinak jste se teda hezky vyspali, to závidím :slight_smile:

Malej před chvílí usnul v ložnici, ani venku jsme nebyli. Máme tady od rána 30st ve stínu :frowning2: Pro mě hrůza, jak já to vedro nesnáším :rolling_eyes: Lea se čvachtá naproti mně v bazénku na balkóně, tý je nejlíp :sweat_smile: Pak k večeru asi vyrazíme aspoň na chvíli ven.
2. črc 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
leonik- u nás je jen jeden doktor, takže jdeme k němu. Možná, že někde v Šumperku ano, ale nechci jí pak trápit dlouhou cestou domů.
Ty jo, vy se s tím počasím máte... tady zase lilo a padali kroupy
2. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
čauvec holky tak malá už mi jakože spinká (jsem zvědavá kolikrát se ještě zbudi!!). Dneska měla nějakou zelenou stolici (tak nevím jestli je to tím že pije jen to přední mlíčko bo co???) a taky často kakala asi 6x. Normálně 2x denně. Kolikrát vám mimča kakají??? U nás byl taky pařák fuj fuj ani jsme nešli ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

andilek:tak to ti moc hezky spinká trochu závidím(v dobrém :grinning: ) a to přetáčení taky. Malá se už párkrát přetočila ale moc se jí nechce. Když jí dám na koníčky (vydrží dlouho, hraje si a tak) tak většinou se začne vztekat a prinejhorším plakat tak jí musím přetočit :unamused: .

zany:jak dopadly základy??
2. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
telullah: u nás je přes den strašný vedro a pravidelně navečer bouřky a déšť. Dneska jsme se ven nakonec nedostali :confounded: Neboj, nějak to zvládnete s těma naušničkama a pak si malá ani nevzpomene :slight_smile: Někde jsem slyšela, že malý děti si naštěstí dlouho nepamatují, když se jim něco dělá :slight_smile:

jola: tak to ti malá usla brzo :sweat_smile: Ta zelená stolice může být klidně z předního mlíka, když častěji pije a jen to přední mlíko vytahá. Nebo měla delší dobu plenku. Mně malej kaká většinou za pár dní, málokdy se stane, že jde každý den. Ale já už plně nekojím, tak neporadím.
2. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
jola:ja sice plne kojim,ale jak to rikala lea...kdyz piej mimi vic predniho mleka,,a nebo ta plinka bla uz dyl pokakana,,tak to zezelena..urcite se neboj,pockej par dni,,pristi akkaji bude ok...
luky spinka dobre,je to spac,ale v noci b se budit nemusel....
leonik:spinka dobre,to jo,ale v noci by mohl zustat spinkat,ne se tocit na brisko,ale myslim,ze bude hur,,on totiz jeste nikdy nespinkal na brisku,tak ymslim,ze to ani neumi,..
2. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tady se navečer přehnala hrozná bouřka jakou jsem ještě nezažila :rolling_eyes: Fakt mazec! Padaly tady kroupy, ze dvora tu byl rybník, plavaly popelnice, voda byla až k chodníčku co máme před vchodem... Teď tu zase prší :rolling_eyes: Takže předpokládám, že nám to všechno nalilo do základů a zítra máme po hehe :angry: Ach jo :frowning2:
Jinak odpoledne jsme tu měli kamarádku co má o 6 neděl starší holčičku :slight_smile: Mě se děti vyspaly, pak jsme šli ven a chvíli jsme seděli na terásce :slight_smile: My pak jeli pro pečivo a na poštu pro doporučený dopis a už tam nás chytla hrozná buřina. Chvíli jsme tam čekali, ale pršelo pořád. Tak jsem rychle odnesla Honzíka do auta, pak kočár a paní mi podržela Elišku a pak jsem utíkala s Eli. Byla jsem mokrá jako slepice :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Telu - my jsme nechávali náušničky píchat, ale když byly Elišce 3 měsíce. Sice plakala, ale nebylo to tak strašné. Myslím, že čím jsou dět starší, tím hůř bolest snášejí :confounded:

Andilku - a nestresuje tě to ho pokaždé vážit? :confused: Zvlášť když vidíš že přibírá? :confused:
No pokud snědl celou skleničku mrkve, která je asi 125g, tak by mlíčko možná nepotřeboval... A nebo možná později. Tím jak se napucnul mrkve a pak se napil, tak to šlo ven...

Rymes - ty jo, chudáku! Taková reakce! Hlavně abys byla OK a že se manžel postaral o Terezku :slight_smile:
Snad vám kočár brzy vrátí opravený :slight_smile:

My jsme dneska přestavěli kočár na sporťák. Eliška v té hluboké sebou mlela, přetáčela se a já už měla strach, že mi vypadne :unamused: Ale líbí se jí a trochu i vidí :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
zany,jenze on chtel jeste papat,tak jsme mu dala mlicko,me to nestresuje,ale mam klid v dusi,nic vic,ja myslim,ze to bylo tim,ze se pretocil na brisko a mel plny brisko,tak to slo ven...
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
jinak Lukys usnul v osm,tak sjem zvedava jak bude spinkat,kdyz jsem ho kontrolovala tka byl zase na boku,tak sejm ho msuela zad na zadicka,jiank by byl hne na brisku...
jinak vam preju dobrou noc a spave deti :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,
zany:jestli se můžu zeptat,odkud jsi?To je jak naschvál,viď,když jste chtěli pracovat.U nás dneska vyjímečně jen párkrát zabouřilo,ale ani nekáplo.

andílek,nezlob se,stejně jako zany si maslím,že je zbytečný pořád vážit.Navíc,když je Luky takovej šikula :slight_smile: Já osobně,bych pak pořád,,špekulovala,,jestli náhodou nevypila málo,nebo tak,no ale jestli Ti to vyhovuje,je to samo Tvoje věc :wink:

holky,koukám,že jsme měli návštěvu a admin jí to smazal :slight_smile: Já předtím koukala asi na tři různá témata a na všech měla smazaný příspěvek :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci - jsme z Příbrami :wink: I ve zprávách říkali, že se to přehnalo Příbramskem... :unamused:
Hodila jsem dvě nové fotky Elinky a na střechu dnešní spoušť:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2974351&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
zany:no pěkně se tam činilo :frowning2: Fotky elinky jsou o moooc hezčí :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
zany
tak mě pobavil tvůj příspěvek o likvidaci matky. :grinning:
Koukala jsem na fotky, Elišce to tam moc sluší. :slight_smile:
Ta bouřka vám teda dala! Když vidím v tv zprávy, tak chudáci lidi, které to postihlo. :frowning2:
Podle fotky budete mít domeček na hezkém místě, pěkně u lesa. Už se určitě na něj moc těšíte. :slight_smile:

luci81
jakou návštěvu jsme tu měly? To jsem zase o něco přišla, škoda. Ale možná tuším, kdo by nám mohl
psát. :wink:

andílek1
když ti sní celou 125 g skleničku a pak už mlíčko nechce, tak mu to asi stačí. :slight_smile:
Mimochodem, moje Danča je starší a víc než jednu skleničku a to se ještě musím móóóc snažit, abych
to do ní nacpala, jí by totiž klidně stačila půlka. A mlíčko jí zkouším dávat tak 15 minut poté a vypije tak
max. 70 ml. Ale je fakt, že mě mudra říkala, že je to málo, ale jí to zjevně stačí, tak to neřeším. :slight_smile:

Kájina už zase chce na počítač, tak už musím končit. :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
čau holky tak jsem se dnes vyspinkala do růžova. No aspoň to moje hladovvění má úspěch :wink: . Včera jsem měla absťák na čokoládu a kdybych měla doma Studentskou pečeť tak jí sním celou! Manža jel na píchanec :grinning: :grinning: (chodí každý den )a já dnes jedu s kamarádkou do Rakouska nakupovat (máme to tady kousek asi půl hoďky cesta)tak snad si udělám radost a něco si hezkého koupím :wink: tak manža bude hlídat. Musí si to natrénovat bo 18.7 jdu poprvé na jeden den do práce (už se moc těším).

zany:jj to jsem taky vyděla ve zprávách a je mi to moc líto s těma základama a hl. že se vám nic nestalo!!! mě to úplně bere v televizi jak jsou tam ty lidi bez ničeho :cry:

holky hodila jsem taky pár foteček z vítání
3. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobré ránko holki, taj jsem se po dlouhé době prospala, malá si začala povídat až před šestou hodinou. Tak už je nabaštěná a hraje si pod hrazdičkou. Já si udělala kafe a snad si ho v klidu vypiju. Jsem zvědavá, jaké bude dneska počasí. Zatím neprší.

zany- něco podobného se přehnalo i u nás, kroupy vítr déšť. Byla to fakt nádhera :frowning2:

No taky jsem si všimla návštěvy, ale příspěvek jsem nečetla. Škoda :slight_smile:
3. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno,

dneska byla noc o poznání lepší :slight_smile: I jsme spali dýl než včera, tak jsem ráda :wink:
Dneska máme uvařeno, tak pak vyrazíme jen na prochajdu okouknout co nového na vsi po včerejší velké vodě...

Nency - už máme udělaný plot a vrátka hned do lesa :grinning: Tak vyženu děti na houby a borůvky a máme oběd :grinning:
Ale bude tam klid a hlavně se těším na tu zahrádku :slight_smile: Teda spíš plantáže :grinning:

Joli - pěkné nákupy a něco hezkého si kup :slight_smile:
A ty už budeš chodit do práce? :confused:
Fotky z vítání pěkné, Leuška měla parádní šaty :slight_smile:

Telu - to počasí je fakt hnus :unamused: Je mi fakt líto těch lidí co přišli o všechno!!! Čert vem ty spotřebiče, nábytek ( i když to je taky na prd, když o to přijdou), ale mě by třeba bylo líto fotek, ty už nikdo nevrátí :frowning2:

Návštěvu jsem zaregistrovala, ale co nám chtěla, nevím :confused:
3. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit :slight_smile: Za chvíli pádím k zubařce, už jsem pěkně nervózní :frowning2: Já tam tak nerada chodím :confounded: My měli noc klidnou, malej vstával ve tři na kojení a pak brebentil chvíli v postýlce až usnul. Pak až ráno v půl 7 vstával.

Tak mně teď volali, že můžu přijít hned, tak jdu :slight_smile: Dočtu Vás večer :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno!
Dneska jsme vzhůru od 5.45 hod., ale v noci spinkala vkuse. Ráno jsem se pustihla hned do žehlení, než se nám
udělá v bytě zase vedro, máme půdní nástavbu a byt na jih, takže pěkný vedro, topí nám střecha, okna, prostě
hic. Skoro víc mě vyhovovalo, když takový vedro nebylo. :slight_smile:

jola2
fotečky jsou krásné, je tam jako princezna. :slight_smile:
Pak se nám pochlub, co jsi si hezkého koupila. :slight_smile:
Mě už z práce také volali, jestli bych nemohla, alespoň na výpomoc v době dovolených, ale musela jsem
to odmítnout. :wink:

leonik
Tak ať tě to moc u zubaře nebolí. Já bych taky měla zajít, ale stále to odkládám. Nikdy mě žádný zub nebolí
a stejně tam nějaký kazy najde. A těch peněz co tam vždycky nechám! :wink:

zany
domeček budete mít na krásném místě, přesně takový bych si představovala také, ale bohužel mít nebudu.
Bydlení hned u lesa je velká výhoda, hlavně když je vedro. :slight_smile:

tellulah
tak do je Barča hodná, když tě nechala hezky prospat a teď si sama hraje. :slight_smile:
U nás se to spaní také zlepšilo, ale ta samostatnost v hraní ani omylem. :wink:
3. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Rymeska
teď jsem si akorát zpětně přečetla jak jsi psala, že tě píchla včela. Tak to jsi měla docela velkou reakci.
Jedna moje známá měla reakci, ale až druhý den a skončila v nemocnici, tak jsem se divila, že až druhý
den a první jí nic nebylo. Hlavně, že už jsi ok. :wink:

Paulinka
usínání u nás je taky katastrofa, musím jí chovat, jinak by řvala. Taky na ní vidím, že je unavená, ale
sama večer neusne. Včera mě musel u uspávání vystřídat manža, už jsem byla vyřízená. Usnula
až v 21.40 hod. Dříve mě usínala lépe, to jsem jí dala do postýlky a chodila dávat třeba 20x dudlíka,
ale nakonec sama usnula, teď ani omylem. :wink:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojda, ja vam psala asi v pul 5,ale asi sjem to neposlala...no nic,tak znova.,.Luky se vzbudil v pul 4,,samozrejme byl na brisku,,,pak si povidala a uz enusnul,tak sjem mu dala papanicko a za deset minut byl tuhej..a spinkal do 9,ikdzy chtel asi vstavat uz v sedm,ale asi 5x jsem mu dala dudu,on se otocil nazadicka a spinkal...takze super..)
zany,luci,vazim ho no,jsem klidnejsi,kdyz vim,kolik toho snedl,ale to nereste,mam klid no
nency:me povidej s tim vedrem blbym,my bydlime vrodinem ome a jsme nahorem,takze uz mame doma 27stupnu!takze super,uz aby byl pozdzim,potom se odm rano do vecera!pri zhleni vubec,a vareni!!hruza!taky jsem ti chtela rcit,ze Lukysek po te sklenicce chtel jeste papat,tak sejm mu dala mlicko,vsude pisou ze se mu ma nabudnout prs,ale on fakt chtel jeste,,chyba byla,ze se prejedl,snedl jeste hooodne mlicka a pak si lehnoul na brisko!
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojda holky,

my sme neocakavane uz od stredy na slovensku, povodne som mala ist s malym v nedelu ale kamaratka kt. mala ist so mnou a malym vlakom musela ist uz v stredu. a manzel by nas samych nepustil. To bola cesta, 9 hod, hodina meskanie, na ceste sa pokazil nas vagon - chvalabohu!! Jedine nas presunuli do 1. triedy :dizzy_face: to my potrebujeme cele kupecko a tam uz skoro vobec nebolo miesto! aj vzduch tam bol lepsi, tak som bola nakoniec rada. v tom, normalnom vagone sme uz boli skoro vareni, peceni :frowning2:

mame tu priserne dusno, vcera plny dom- same navstevy tak jakubko bol z toho pekne vyhukany :grinning: ale u rodicov je super. pripravy na sestrickinu svadbu sa rozbiehaju :slight_smile: uz to tu vonia kolacikmi :slight_smile:

holky,na net velmi nestiham, tu ide ten zivot uplne inak ako vo velkomeste :grinning: a ja si to uzivam. tak len obcas pisnem ako sa mame.
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky, tak ako vidim, noc bola aj u vas oki :grinning: Maly sa zobudil az o piatej a potom este do osmej spinkal, no parada..
Nestiham reagovat na vsetko, ste tu toho popisali :grinning:
3. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
čauvec holky tak už jsem doma z nákupu. Udělala jsem si velikou radost měli tam mooooc veliké slevy koupila jsem kojenecké lahve (obyčejné ale pěkné) za 0,10centů takže necelé tři kačky! Malé jsem koupila talířek s vydličkou a hrneček z melaninu a to vyšlo dohromady na 10Kč. Nemusím mít strach že je to šunt je to od MAM . Nějaké deky na sedajdu taky za super cenu atd. Manžovi jsem koupila solární lampičky k tomu jeho novýmu chodníčku :grinning: . Tak zatím pa pa musím ještě jed pro Jolanku
3. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.