• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Jee, Joli a kde si bola na nakupoch?
3. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky, tak se tady konečně udělalo moc krásně.Dneska jsme po dlouhé době dokonce použili i opalovací krém a vytáhla jsem na malou konečně i šaty.Bude to velká frajerka.
Jsem celé dopoledne čistila naším psům kotec, děsná práce.
3. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
jola2 já chci taky, kde to mají??
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
ja taky jolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsme dneska byli venku a malá má na pusince opálený dudlík. Jinak jsem přidala fotečky z Vítání občánku
3. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak dočítám :slight_smile: U zubařky celkem dobrý, akorát tam budu m uset jít ještě jednou, začátkem srpna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Odpoledne jsem byla s malým venku, tatínek si vzal Leu. Malej usnul v kočáru a chrněl dvě hodiny :sweat_smile: tak jsem musela jezdit i v dešti. Bylo mně líto ho budit. Akorát jsem pořád dokola nasazovala a sundávala pláštěnku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To počasí je děs, chvíli slunko, pak zase začalo pršet :confounded:

zany: taky dívala jsem se na fotečky, máte fakt pěkný pozemek. Na rovince, u lesa, to by se mně taky líbilo :sweat_smile: To se bude stavět :slight_smile: Jinak vody jste tam teda měli hodně :confounded:

Jola: ty se vydáš sama do Rakouska na nákupy?? :slight_smile: A kam jezdíš, manžel mně vozí vždycky příkrmy, jezdí do Retzu. Byli jsme tam několikrát i spolu a chystáme se tam zase :slight_smile: Ale zajímalo by mě kde jsi sehnala ty věcičky, bylo to skoro jak zadarmo :sweat_smile: Tady za to chtějí nehorázné peníze :rolling_eyes:

nency: a za co necháváš tolik peněz u zubaře? :sweat_smile:

zzuzca: slyšela jsem že na Slovensku svatební veselí trvá týden :slight_smile: Jo, koláčky, taky jsme je nedávno pekli :slight_smile: Teď zase hodně dlouho žádná svatba nebude :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
holky,,odpoeldne si jdu na zachod,luky v postylce,no trvalo to asi 1minutu a myju si ruce a slysim rev jako krava!!!tak tam letim,mslela sjem ze spadul,sice nevim jak by spadnula,ale proste myslela sjem si to....no on na zadickach a cervenou hlavicku,,ai se prastil o kolotoc,o totiz ma od FP a na postylce to sviti a tak a asi o tom no,prostooze je to pro nej zajimavy tak se otocil a prask...vecer znova,proto vim jak se odpoeldne prastil chudak muj malej,je hodnej ,strasne hodnej a chudacek se takhle bouchl,,,muzu vam rict,ze kdyz sje prilitla ze zachodu tak sejm se cela trasla,,uplne mimo jsem byla.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
telullah: já mám Vojtíka každej den v kočáru jen v body s krátkým a bez ponožek. Je u nás děsný dusno a on je pořád spocenej :frowning2: S tím kotcem to znám. Naši mají taky psy,taky jsem ho občas čistila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
andilek: to jo, to jsou šoky kolikrát :frowning2: U nás je to většinou tak, že Lea malýho pořád provokuje a zlobí, tak jen odběhnu někam narychlo a je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
holky byla jsem v Laa v obchodě XXXLutz mají to tam docela drahý ale moc hezký věci ale dvakrát do roka mají výprodeje. No a ty stojí za to. Už toho tam moc neměly musela jsem se prohrabat (to já zase ráda bo vždycky něco najdu :grinning: ) tak tam měli ten melanin. talířek s vydličkou, hrníček a ty flašky. Měli tam ještě hafo dudlíků MAM 3ks za 3eu ale taky super cena. Taky ještě dětské deky (třeba růžová a na tom moc hezké zvířátka) vyšly na necelých 50kč.

Leonik:já mám projeté zkoro půlku Rakouska (dlouho jsem tam pracovala) Do Retzu jsme jezdili s kámoškou darovat krev.
3. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky,
jola:super nákupy :slight_smile: fotky mooc hezký,Jolanka jako mlíkařka kouzelná!

zany:tak to se už těšíš na zahrádku,to věřím.Já se taky pořád hrabu v hlíně :grinning: Teda teď už míň,zrovna děláme jezírko,ale asi to bude stavba století :wink: S malou to tak rychle nejde.

telullah.ty necháváš prcka opálit,nebojíš se?

Dneska přišel bazének,tak už se těším,až se bude malá čvachtat.Na sucho se jí mooc líbil.
3. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
telullah:jo,to znám,starání o chlupatý miláčky :slight_smile: jaký máte pejsky?moc vám to na vítání slušelo :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky všem. To byl ale dneska u nás pařák, ale teď tady prší. No nevadí, stejně je malá okoupaná a chystá se do hajan.

luci81 - nenechávám jí opalovat, ale i v tom kočárku se opálí. Na klasické opalování je malá, aspoň si to myslím. Děkují za pochvalu. Jsem si mylsela, že Bára je cvalík, ale klučina co tam byl a je ve stejný den narozený, tak už měl 9 kg. Takže není sama. Pejsany mame mixované, jezevčík, bigl a labrador dokupy. Takže ten výsledek je komický.

leonik- jj, to znám, malá je pak taky spocená a protivná. Hlavně, že pije. Dokonce více než 120 ml.
4. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky,
koukám,že užíváte sluníčka :slight_smile:
My si taky užívali,poprvé jsme letos skočili do bazénu a Anetka taky vyzkoušela ten svůj. :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, malej už spí :slight_smile: Byli jsme odpoledne za známýma, ale bylo děsný vedro. Cestu tam zvládl, dokonce spal, ale zpátky jsme jeli s křikem. Byl spocenej jak myš :grinning: Málo pil, asi neměl chuť.

telullah: mně malej mezi mlíkem vypije za celej den tak 100ml čaje.

luci: tak jak se Anetce líbilo ve vodě? :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak dneska jsme grilovali masíčko(dietní bůček, srnčí a kuřátko mňam mňam) bo jsme trochu slavili moje dnešní okoceninky :grinning: ale zahnala nás bouřka(naštěstí až jsme měli spapáno!) malá jde dneska spinkat na prasátko (bez koupání) ale nevypadá že by se jí chtělo spinkat. Manža mi to narušil a vždycky jak začala kňourat tak jí vytáhl a ona na to teď čeká a ví že jí někdo vysvobodí tak řve do té doby než jí někdo nevezme! Když jsem byla doma bez manžy tak si chvíli ponadávala ale pak vytuhla :angry:

Luci:tak jste si užili vody co?? mě taky dneska psala sestřenka ať dojedeme do jeho super velkého bazénku ale dnes jsem zrovna poprvé dostala svoji "první" mensez :unamused:

tellu:já taky miluji psy od malička zbírám pohledy psů a znám všech ny (aspoň si to myslím :grinning: ) mi jsme měli Amerického stafordšírského térira, byl skvělej strašně hodnej prostě náš miláček .Manža pořád básní o bíglovy. teď máme Jagoša

leonik:tak jste si taky užili u známých. Já malé ještě nedávám vůbec čajík jen kojím ale asi už začnu (jenže vždycky když jí dám tak má nějaké bolení tak nevím)
4. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojda holky,dneska byl poradnej parak...fuj,hnus!rano jsme byli na trhach,,luky bl hodnej a odpoeledne k nasim na navstevu----,,jak se luky naucil v noci pretacet na brisko,tak mu to vydrzelo a je to sileny,,kazdou chvili ho otacim,,,ani vcer nechtel spat,bl porad na brsiku,,,usnul az v pul desaty,tka sejm ymslela,ze bude spat jako spalek a ono nic,vzbudil e pul 4 a samozrejme na briskua uzu nesunul,,dala jsem mu najist a byl tuhej,teda asi za 20minut,ale byl,,ale vstaval uz v 7!!coz je pro me a jeho hrozny!normalne vstavame v 9...doufam,ze jste meli hodny deticky,my Lukyho amme horzne moc hodnyho...jo,,svagrova jeste nerodi,prenasi asi uz tydena v pondeli nastupüje do nemocnice na vyvolavacku...pry vetsinou se prenasi holky,,tak nevim,,,povidacky asi....my mame pejska ymho u nasich labrador a Kokr a manzeluv tady jak bydlime tak mame nemeckho ovcaka,ale k poslunosti ma daleko
jiank v pul devaty usnul, tak sejm zvedava dokdy to potrva nez se otoci :slight_smile:
koukam ze sjte si uzili to dusno hnusny, ja taky kojim,taize cajik nedavame,,,taky byl dneska spoceny,vcera jem mu dala na noc i kratky overalek a bylo i otevreny okno,tak snad nebude nemocnej,mam z toho strach,,,,ale byl studenej mistama ,ale mistama i tepplouckej,tak nevim,mame tam asi 25stupnu, a ja se v noci budim spocena,,no o manzovi ani nemlvuim,ten je jeste prikrytej a uplne votm potu plave :grinning: rikam,mu aby sse odkryl,ale on ze nemuze byt bez deky,ze na nej tahne a ze taky ma ochranu pred teplem,,,, :grinning: :grinning: :grinning: jako ze se k enmu pres tu deku teplo nedostane!no rhuza s nim :grinning: :grinning:
zitra jedeme do hradce,koupit novy prebalovak,protooze jeden je uplne znicenej,roztrhanej a leze z nej molitan,hurza,druhy jeste drzi,ale za chvili bude taky potreba

holky dneska jsem delala lUkmu bramburku,,,musela sjem ji uvarit,protoze ji nidke samotnou neprodavaji,uvarila sejm ji a potom hodila do čopru,,,mixer a bylo to silene husty a tahlo se to,tak sejm tam dala malinko koj. vody ale stejne to bylo husty,taks ejm mu dneska dala strasne malo,bala sjem se bay se neudusil jak to bylo husty oproti tem sklenickam,zitara to asi vic zredim tou vodou nevim no....
no koukam ze roman,tak prminte
4. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
jola: myslíš, že má bolení z čaje? To nevím, jestli může být z toho. Zkusila jsi třeba ten fenyklový na bolení?

andilek: a kam jezdíte na trhy? Možná už jsi to tady psala, ale já nevím. To víš, ta paměť.. :grinning: A to jsou trhy se vším zbožím, nebo co? Jinak já mám tu přebalovací podložku taky roztrhanou dost, no mám ji ještě po Leonce, tak už má něco zažitýho :sweat_smile: Ale ségra čeká na říjen mimi, tak jí jen přešiju a bude sloužit dál :slight_smile: Tak bude mít Luky brzo sestřeničku nebo bratránka, co :slight_smile: Já dávám malýmu na noc body s krátkým rukávem a ponožky, nebo dupajdy. Z těch ale pomale vyrůstá, tak bude nosit kalhoty od pyžamka :slight_smile: Okno mám v noci na mikroventilaci, jinak by jsme nemohli spát v tom vedru. A v noci musím koikrát vstát a rozvalit na chvíli okno, jaký tam máme vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jsme si to užívali hezky,Anetce se v bazénku líbilo,pak ještě lebedila nahatá na dečce.Zato dneska to vypadá na...Jedem ke známým na pouť a prší :frowning2:

Joly,tak to jste si pošmákli :slight_smile: Taky máte Jagoše?To máte od strejdy myslivce?myslím,že moc lidí ho nemá jako domácího mazlíčka,oni jsou to trochu rošťáci. :slight_smile:

andilek:taky máme ovčáka,zatím si Anetky nevšímá,ale mám trochu strach,bude se muset hlídat,až bude větší.on už je dost starej,tak by mohl být nevrlej :frowning2: Až jednou,tak bych pak chtěla labrouše,ale nevím,co na to taťka,vlčák je jeho oblíbenec,vždycky jsme ho měli.
5. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojda holk,noc upne hozna,lukyn usnul v pul devat vecer, a probudil se v pul 1rano,,,usnul az ve 3rano!hurza,pretacel se,povidal,pak se rozciloval,tak sjem mu dala napit,ale moc to nepomohlo...tak sejm ho dla k sobe do psotele a a usnul jak zabity!tak sejm ho dala zpatky do postylky...no a asi za tri hodiny se probudil opet na brisku!muzu vam rict,ze je to hrozny!
leonik:do Jicina jezdim,je tam kazdou sobotu..jidlo,obleceni,neco na auta,vcera tam byli i stenatka,,krasny! a kvetiny,,..manza tma potreboval neco na auto,tak jsme to konecne vcera koupili...jinak, to jo no,jsem zvedava co to bude za pohlavi... :slight_smile:
luci,,me povidej,ten nas nemec je teda tri rocni,ale je pobrkanej jako neco!skoro neposloucha a je to protoste jeste takovy stene,ale je nevyzpytatelnej..takze samotnyho s malym nikdy!to je dobre ze se Anet v bazenku libilo,...ja bych se teda asi jeste bala ho dat do bazenku..
5. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
andilek:to je jako ve vaničce :wink:
5. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
čau čau holky tak po dlouhé době noc zas katastrofa! Malá se mi zbudila tak 7x (včera jsem si dala kousek melounu a žeprý to dělá patálii! No a taky jsem zhřešila a dala jsem si včera tofife, a trochu tvarohu ke kyn. knedlíkům) No a Jolanka za mnou v noci přišla asi 3x nejdřív chtěla čůrat pak se bávla v pokojíčku :angry: .
Tady je teď šíleně černo zase bude bouřka už tady pěkně hřmí :frowning2: .

Luci:jj máme ho od strejdy. Ze začátku byl teda prdlej . A taky rád utíkal! Manža byl v čudu a já jakože těhule lítala po vesnici a naháněla psa!!Tak jsem se naštvala a je u boudy přivázanej (má 3m. dlouhej řetízek a je úplně v poho) Jolanka má úkol se o něj starat tak mu dává granulky a vodu a taky si s ním hodně hraje a je hodnej. Vy máte taky jagoše??

Leonik:já jsem jí právě dávala fenykl.čajík a připadlo mi že je to ještě horší!! Tak jsem přemýšlela že jí budu dávat asp. holou vodičku aby asp. uměla pít z lahve.
5. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme měli noc dneska dobrou. Akorát ráno je zvyklej ještě spát, dneska nemohl usnout, tak ani nechtěl jíst jak byl přetaženej. Schrupl nakonec v kočáru na půl hodiny a pak zas křik. No byl nedojedenej a unavenej znova :confounded: Tak až ve 12 jsem ho položila do postýlky, vyžahl 90 ml nutrilonu a už u toho usínal :slight_smile:Tatínek je s Leou pryč, tak má tady klídek na spaní. U nás teda zatím neprší, ráno bylo zamračeno, ale pak vylezlo slunko a je pařák :rolling_eyes:

jola: manža včera koupil velkej meloun, večer odjel a já jsem půlku snědla sama :grinning: Celý odpo jsem skoro nepila, tak jsem to musela dohnat melounem :sweat_smile: No a malej jak to měl v mlíku, tak se ráno dvakrát tak dos... :sweat_smile: :grinning: Pěkně ho to prohnalo :sweat_smile:Jo, tou vodičkou určitě nic nezkazíš :slight_smile:Já ji taky naší Lei zezačátku dávala, když byly vedra. Ona se z tý flašky může nalokat vzduchu, pak jí to může to bříško bolet. Malej jak pije nlíko z flaše, tak je taky nalokanej vzduchu, protože se pořád u toho kroutí ze strany na stranu :slight_smile:

luci: tak to je smůla s tím počasím :rolling_eyes: Tak aspoň posedíte se známýma a pokecáte doma :slight_smile:

andilek: tak to sis užila v noci :frowning2: Tak snad bude Luky přes den dospávat :slight_smile: To máte dobrý, že ty trhy tam máte každý týden :slight_smile:

Já bych chtěla dneska jet do Ikei, ale nevím jestli překecám manžela :slight_smile: Jak se má někam jet nakupovat, tak to jsou samý výmluvy :angry: :rolling_eyes: On strašně nerad nakupuje :confounded:
5. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Leonik:jé já bych taky jela do Ikei!Teď jsem se tam naštěstí naučila jezdit sama (Brno). Manžu jsem tam taky naučila jezdit vždycky se těší na to jejich kafíčko :grinning: .
5. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
jola: já jsem tam nebyla už hodně dlouho. S těma děckama to je těžký, někam jet. Tak jsem ho nakonec překecala, že pojedem. No málem jsme se pohádali :sweat_smile: Že s děckama nikam nepojede, že je tam nebude hlídat a bla bla :grinning: Takže pojedem až večer, až bude malej spát tak přijede tchýně hlídat. Já bych tam taky trefila autem, ale bojím se. Dřív jsme tam jezdili hodně, ještě když nebyly děcka. Ale nevymotala bych se z Brna ven :sweat_smile: Mně dělá hrozný problémy sledovat značky a provoz kolem :sweat_smile: Myslíš kafe v té jejich restauračce? Tam jsme ještě nebyli :sweat_smile:
5. črc 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
leonik:jj mě to dělá taky problémy se koukat na značky a sledovat kolem sebe největší strach mám že zajedu do jinačího pruhu a budu v ...... bez děcek je to nejlepší to máš pravdu! zapsala jsem se do klubu Ikea a máš kafe za dara (můžeš jít se pro něj kolikrát chceš) Taky mi posílají že tam mají slevy (že to vím dříve než normální lidi co tam přijedou) A když tam dojedu s malou na její nar. tak jí dají dárečky takže super
5. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky Holki, tak dneska bylo u nás divné klima a jěště pořád je. Není vedro a občas lehce pršelo, ale je tak nějak těžce. Malá přes den spala ožna hodinku, když to sečtu. Teď už spinká, tak snad prospí celou noc.

Holki, vám se líbí nabýtek z IKei? Mě to příjde jako kancelářský nábytek.

Už máte lístky na Majkův pohřeb?? Mě to příjde trochu ujete, ale jeho hudba byla hudbou mého dospívání
5. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
hojda holky, tak jak luky nespal v noci,tak nespal ani pres den asi jen 2hodiny coz je pro nej hodne malo...byli jsem v hradci a byl protivnej,brecel kazdou chvili v kocarku,byl unavenej,no takze hruza.vecer jsme s manzou jeste grailovali,tak jsem rikala,ze pred tim se pujdeme projit s kocarkem aby luky usnul aby nebyl uplakanej a usnul sice az potom co jsme sportak dali do sroko sedu aby videl a tam usinal ,tak sejm jsme ho dali zase dolu a usnul,takze celou dobu spinkal..mnyslite ze to vadi,ze je ve vessi poloze ten sportak?ma opreny zadicka o tu sedacku,tak nevim,ale libi se mu to...a no usnul v pul 9.v postylce,tak uvidime,snad bude v noci spinkat,,muzu vam riuct,ze sjem grog,tak jdu taky spat,,hned jak to dopisu...
leonik,jola?ja nema ridicak,jsem nervaka,ja ybch nemohla mit ridicak,bojim se na silnici jak cert krize a jeste s ditetem abych jezdila,ne,ne,,,radeji at zabijou me na chodniku nez abych zabila ja nekoho :grinning: jste holky odvazn,obdivuju to,mate se,pro me by to bylo strasne vyhodny tady v ty pr...sama bych mohla to a to....no jo no...ikea?ja byla sice jen vPraze,ale docela se me tam libi,je to obrovsky.
telulah:kdo je to Majek?
luci :ja vim,ze je to jak ve vanicce,ale ze takovy teplo tu zase nebylo a proste nevim no....je to na kazdym...
5. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z Ikei, no a stejně nemáme co jsme chtěli :confounded: Tak jsme se aspoň podívali taky do Tesca a koupila jsem malýmu a Lei kraťásky a tričko :slight_smile:

Jola: vidíš, tak to já vůbec nevím, že je nějaký Ikea klub :confused: :sweat_smile: Ale výhodný to asi bude, jak čtu :slight_smile:

telullah: a kdy má vůbec pohřeb? Já to nějak nesleduju, ale jeho písničky mám docela ráda. Taky jako menší jsem ho hodně poslouchala :slight_smile: Z Ikei se mně líbí některý kousky nábytku, všechny taky ne, hlavně ten z masivu se mně líbí :wink:

andilek: Majk je Michael Jackson :sweat_smile: Mně malej celý odpoledne nechtěl spát, v kočáru jsem s ním jezdila a nic. Ale hlavně že byl hodnej. No a v 5 mně usnul u prsa, tak jsem ho za deset minut zase budila, protože jsme potřebovali večer odjet, tak aby tady tchýni nekřičel :sweat_smile: Tak usnul v půl 7, a zatím spinká. Myslím, že to nevadí, když máš Lukyho chvíli v polosedu. Máš to podobný jako v autosedačce :slight_smile: Ale dlouho bych ho tak nenechávala, kvůli páteři :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,tak my vstavali pred chvili je napapanej a snad jeste usne,ale kazdou chvili sjem ho otacela,dneska spinkal uz i na brisku,asi byl poradne unavenej...ale stejne sjm ho otacela,bala sejm se...jinka no jo no,,Majk,,uz me to doslo....ja jenm,ze tady v cesku maji listky tak tri lidi :grinning: hlavne ze sji ho mela hodneho,to ha bych ho enchala tchyni tak krici :slight_smile: ja vim,ze je to to podobny,ale on je hrozna drbna,,celej tata :grinning: :grinning: hruza...Copak sjte si koupilli z Ikei?meli tma neco peknyho a zajimavyho?v tescu taky nakupujeme, skoro kazdou chvili,ale maji tam samorou ruzovou nez obycejne barvy a klukovsky obleceni... :frowning2: :frowning2:
6. črc 2009 v 06:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.