• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky :slight_smile: Mám chvilku před tím, než půjdu žehlit a umejvat schody :slight_smile: Tatínek si vzal Vojtíka s Leou ven, tak můžu jít v klidu pracovat :slight_smile:
andilek: v Ikei jsme chtěli knihovnu do dětského pokoje, ale nakonec se nám žádná nelíbila. Všechny byly moc velké, a nebo moc malé :confounded: Tak ji necháme udělat na zakázku. Koupila jsem si tam prkýnka do kuchyně, podložku do koupelny, ta se mně moc líbí :slight_smile: Tu jsem taky vybírala dlouho až teď mně tato padla do oka :wink: Jo, ji, mají tam plno pěknejch věcí, ale my už máme zařízeno :slight_smile: V tescu chodím hlavně na ty cherokee oblečky, ale tentokrát měli pěkně probráno :rolling_eyes: Tak jsem ráda, že mám aspoň ty kraťasy a malýmu triko. Pojedeme na dovču za dva týdny, tak dokupuju sem tam nějaký oblečky :slight_smile:

Tady to poslední dobou nějak vázne, co :frowning2: :slight_smile: Abysme tady nebyly za chvíli samy dvě, co jsou tady pořád :grinning:
6. črc 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky
leonik,máš pravdu,že to tu je trochu prázdný,asi holky užívají počásko.Já taky nějak nestíhám-Včera počasí nakonec vyšlo,udělal se zase hycák,tak se děti na pouti vyřádily.Taky ráda jezdím do Ikei,ale máme to daleko,byli jsme asi 3x v Brně.Kam jedete na dovču?

andílek:my jezdíme do Tesca většinou do Kolína a tam teda mají stojany jak pro holky,tak i pro kluky.

telullah:lístek teda nemám,byl to sice borec,ale šílenství některých fanoušků fakt nechápu.Nedávno jedna holčina v televizi říkala,že když umřel,byl to nejhorší den v jejím životě,že jí opustil její nejbližší človek(byla to češka)tak kde to jsme?Nebo znám holku,od který jsem nikdy o něm neslyšela ani slovo a najednou jen stahuje jeho písničky.

joli:jagy máme dva,psa a fenku,proto vím o čem mluvím.Jo s tím utíkání,to bych mohla vyprávět.Jsou to divoši :grinning: Jednou jsme norovali s tou fenkou,vyběhla z nory těsně za liškou,chlapi nestihli střílet.Utekla.Bylo to těsně před Vánoci :frowning2: Sněhu v lese moc nebylo,nešla vystopovat,hledali jsme pak po okolních vsích,vyvěšovali plakátky.Po šesti dnech se našla.byla srašně pokousaná na čumáku,musela na operaci a od tý doby je v důchodu :grinning:

tady je zase od rána pařák.Půjdem přát tchýni k narozkám a koupat se.Bazén mají oni,ještě,že jsme z jedný vsi,tak to máme blízko :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky!
To je snad poprvé, co jstem stihla všechno dočíst. :grinning:
Manža nakonec odjel s Kájou na tu dovču, volali mi, že dostali úplně příšerný pokoj v přízemí a asi 4 metry
od jejich "balkónu" byla venkovní zahrádka, která byla plná lidí. Pokoj zahulený a vyvětrat nemohi, protože
venku se hulilo taky. :angry: Pokoj chtěli na recepci vyměnit, ale nepochodili. Když mi to volali, tak jsem byla
tak vytočená, že jsem si našla na internetu managerku hotelu a zavolala jsem jí. Naštěstí to pomohlo a asi
za 1/2 hodiny mě volali, že už jsou přestěhovaný a mají nádherný výhled do lesa. :slight_smile:

Tak jsme s Daninou samy, v bytě pořádný vedro. Na noc jí dávám jenom body s kr. rukávem a má přikryté
jenom nožičky. Včera večer jsem nemohla ani moc větrat, protože ve vedlejším domě měli "mejdan" a
dělali docela kravál, tak aby mě malou nebudili.

andilek
tak tobě se Luky přetáčí pořád a mě se naopak Danina přetáčet úplně přestala. Leží jak pecka a můžu
jí lákat jak chci a otočí tak hlavu a to je vše. :unamused:
6. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
luci81
nezapomeň malou v bazénku vyfotit ať se mrknem jak se jí líbí. :slight_smile:

leonik1
na zakázku to je dobrý nápad. Já už jsem v Ikei dlouho nebyla, ale nabídku tam měli vždycky velkou, akorát
v tom jejich velkém prostoru to vypadá jinak než v malém bytě. Na to se musí dát pozor. Moje známá si tam
koupila křesla a zdála se jí akorát a když je dala doma do pokoje, tak zjistila, že jsou strašně veliký a zabírají
moc místa. :wink:
6. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
leonik, jola2
tak koukám, že jste na tom s řízením auta podobně jako já.
Já sice jezdím dobře, ale musím trasu přesně znát, abych věděla včas do kterého pruhu se zařadit a značky
a cestu znala nazpaměť. To je pak v pohodě, ale abych jela někam, kde jsem nikdy nebyla, tak to si nedovedu
představit, abych stíhala všechny značky a vše kolem, tak bych musela jet strašně pomalu a to by asi ty
za mnou zešedivěli. :grinning:
6. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
luci: jedeme na dovolenou do Vysoké nad Jizerou, na týden. Tak jsem zvědavá, jak to s malým zvládnem. On jak je zvyklý na ten svůj režim, tak nevím, nevím :sweat_smile: S Leou jsme byli u moře, když jí bylo 16.měs. a vrátili jsme se domů, a trvalo nám to, než jsme se zaběhli do starých kolejí, hlavně se spaním :confounded: Tak to je dobře, že vám počásko včera vyšlo :wink: To jsi mě pobavila s tím psem v důchodu :grinning:

nency: kam že na tu dovolenou jel manžel s Kájou, tady někde u nás, nebo v zahraničí? Tak hlavně, že je přestěhovali do lepšího :slight_smile: My měli jednou přes cestovku apartmán a děs a hrůza! Naslibovali co tam všechno bude, a nám tam netekla ani teplá voda!! :angry: Jo a o klimatizaci, která tam měla být, a nebyla, ani nemluvím :angry: Tak jsme se poučili, a když jsme jeli k moři, tak jsme si tam vždycky našli ubytování sami, a krásný :slight_smile: My z té Ikei máme z nábytku akorát komodu :slight_smile: Jinak jsme koupili jen pár doplňků, které nám doma časem dosloužily :sweat_smile:
6. črc 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak malá mi od osmi spinká :dizzy_face: aspoň jsem stihla uvařit a teď si piju kafíčko.

Luci:s tím norováním to znám strejda už několikrát museli noru vybagrovat bo se nechtěli pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mi tady zase máme pod mrakem a není tady takové teplíčko jak jsme si zvykli!

andilek.to máš dobrý že ti Lukášek spinká na bříšku já bych taky chtěla aby se malá naučila aspoň by si víc poprděla :grinning: a na druhou stranu bych měla taky strach.

leonik:to je super že ti manža vezme děti a ty můžeš uklízet (mě se taky lépe uklízí když je vyklizené pole :grinning: :grinning: , na jedné straně to uklidím a na druhý se dělá zase binec a naopak no na hrábnutí :angry: )

nency:to jsi fakt dobrá že jsi to takhle vyřídila!!!manža si teď s Kájou musí říkat jak mají skvělou maminku :dizzy_face: . Já jsem se včera odhodlala a napsala na Obecní úřad a napsala jim že se mi nelíbí jak se zachovali (už jsem to tu psala dali na net jen že uvítali nějakého Tomáška a o naší Leontýnce nic ) Tak jsem zvědavá co mi napíši :rolling_eyes:
6. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jola: tak to ti malá spí teda dlouho :confused: :sweat_smile: Jo to máš pravdu, přijdou dom, a nepořádek znova :sweat_smile: Všude hračky po celým bytě, pořád o ně zakopávám a tak..no jednou až děti odrostou na to budem rádi vzpomínat :grinning: Tak to jsem taky zvědavá, co ti z úřadu napíší, pak dej vědět :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
nency a joly:správně,jen do nich.
telullah:dneska jsme taky koukla na ty vaše stránky-mooc hezký

holky,naši šli k babičce,bydlí ve stejný vsi,je jí 76 a nemohli se tam dostat,zvenku odemkli,ale ona měla zamčenou ještě kuchyň,tak se vrátili pro nějaký nářadí.Mamka říkala,že se jim ozývala.Teď jsou tam už asi hodinu a půl.jsem zvědavá,ale mám strach jim volat,snad bude v pořádku :frowning2:
6. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, tak dneska, když jsem potřebovala vstávat v pět hodin, tak se naše Lady rozhodla spát celou noc. Jindy se budí kolem čtvrté ráno a povídá si tak do šesti a dneska to bojkotovala. Jěště že jsme měli nastaveno buzení :slight_smile:

luci81- jsem ráda, že se líbí. Jsou malinko v úpravě, protože máme hříbata a jednoho koníka jsme dali pryč. Dáváme taky nové aktuální fotky.
Já tyhle lidi taky nechápu, ale jsou blázní, co kvůli Majklovi spáchali sebevraždy. Lístek jsem taky nescháněla, je to na mě trochu morbidní.

Jinak chceme nafouknout bazének. myslíte, že tam můžu malou na chvilku šoupnout?
6. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak babičku odvezli,zítra nám řeknou víc.
telullah:my jsme Anetku v sobotu taky koupali v bazénku.Včera nebyl čas,a dneska tu bylo zataženo,tak měla smůlu :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
luci:to je mi lito,urcite bude v poradku...neboj...
telulah:ja bych se bala,foouka to takovy teplo u nas neni,,no je to ale na cloveku... :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
čauvec holky tak Leuška už spinká Jola zatím ještě leží a povídá si s tatínkem :grinning: měla nějaké bolení tak snad jí to do rána přejde :unamused: .Holky tady u nás jeli dva kluci na motorce (měli oba 15let vyšli základku) a narazili do auta a ten jeden umřel. Je to hrozné 15 let se staráte o váš poklad a během několika sekund je to prič a nedá se to změnit!

leonik: máš pravdu až vyrostou ti naši miláčci tak to budem jen zpomínat a bude nám smutno nebo uděláme ještě jednoho mazílka :grinning: :grinning: . Z toho úřadu jsem taky zvědavá jestli vůbec napíší! Jen aby nechodili jak kakabusy a ani nepozdravili :angry:

Luci:držím palečky aby to dopadlo dobře s babičkou!!! On je takový špatný vzduch úplně na h....o!
6. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
čauky holky, my jsme jeli k našim a byli tam celý odpoledne. Malýmu se chtělo spát k večeru, ale nakonec to přetáhl a neusnul, až teď v 8. Tou dobou už má jindy půlnoc :sweat_smile: A poprvý mně vypil 170 ml nutrilonu! To jsem koukala :grinning: Jinak vypije nejvíc 120 ml.

luci: co to čtu :frowning2: snad bude babičce líp. Jak pšou holky, to počasí stojí za houby. Pro ty starý lidi je to zátěž, dělala jsem s něma čtyři roky, tak vím :confounded: U nás houkají teďka sanitky každou chvíli.

jola: jj, tá taky chtěla třetího mazlíka, až budou děcka odrostlý :grinning: :grinning: Ale manža nechce ani slyšet :frowning2: No uvidíme, pár let to necháme být, a pak se uvidí :slight_smile: To je hrozný co se u vás stalo :frowning2: Zrovna včera jsme se o tom s manžem bavili, že vlastně nikdy člověk neví, jak tady dlouho bude :frowning2:Stane se nehoda a je to hned :frowning2:

Holky, já teda malýho do bazénku ještě nedám, mám strach, přeci jenom po tom zánětu se bojím. Až tak příští rok :slight_smile: Ale jak píše andilek, to je každýho věc :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holky,tak pred cvili porodila svagrova...holcicka...asi si ymslim Terezka 3500g a 49cm,,tyden po terminu..
vic nevim...ale muzu vam rict,mezi zenskyma,,ze zavidim,ze maji holcicku,,,ja bych jako Lukho nikdy nedala,miluju ho,ale zavidim holcicku :unamused:snad me top prestane....jsem hrozna ze?
Lukysek usnul v pul devat a jako vzdy uplne sam v postylce,teda samozrejme s dudu... :slight_smile:
leonik:170ml??to je dost,hlavne ze se poradne napapal,urcite mu bylo lip,ze?spokojenej,,uplne si to umim predstavit...bud rad ze usnul pozdeji,alespon bude spinakt v noci...
jola:to jo leopnik ma pravdu,,,clovek to porad hlida a pusti ho nekam a je to hned,je to sileny!pak mame my mamy byt klidny, kdyz se deje co se deje....
holk jdu spat,zitra jedem do nachoda podivat se na ne,tak sjem zvedava...Luky taky bude koukat,narodila se presne o pul roku pozdeji nez Luky :wink: no nic,,jdu spat.,,mejte hodny deticky a pekny sny :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, tak po par dnech vas jdu zase pozdravit....docetla jsem,ale zase je toho moc na co reagovat, tak nevim nevim jak to zvladnu:slight_smile:
luci: my uz jsme bazenek taky zkouseli, Eli v nem vypadala spokojene...akorat jsem zjistila, ze uchazi no a nafouknout ho, to bylo teda neco :unamused: mam to nafoceny,ale nejak neni porad cas...vzdyt to znate...
luci taky preju, at je babicka brzo v pohode....tohle pocasi, to je pro stary lidi a deti fakt des...
andilku:no holcicka treba casem bude,ne? ja bych chtela zase druhy chlapecka...
jolo:taky jsem zvedava, jestli ti neco odepisou...urcite nam pak dej vedet :wink:

holky s tim rizenim se k vam taky pridavam....jako ridim,ale trasu musim znat a zaparkovat je pro me velky problem...

u nas porad hruza s vecernim usinanim...i pres den musim eli uhoupat na rukach, kdyz vidim, ze si smudla ocicka.sama neusne a i kdyz se ji chce spat, tak proste bez uhoupani nezabere. ale uz vazi 8 kilo a je to celkem zahul. vecer ji nekdy nosim i treba hodinu, protoze jinak hrozne vyvadi....fakt nevim, jak to budu delat dal, protoze je tezka a bude cim dal tim vic. v noci se porad budi po dvou hodinach, nekdy vydrzi i tri...ale stejne je to mazec. kdyz se moc rozkouka, tak ji musim znovu uspavat i v noci. a to do ctyrech mesicu usinala po kojeni sama, jen jsem ji obcas chodila nahazovat dudlika,ale nakonec usnula sama...zadny uhoupavani a noseni. nechapu jak to, ze se to takhle otocilo. uz jsem z toho celkem na nervy, jsem nevyspala a strasne utahana...manza mi sice dost pomaha,ale i tak je to zahul. bez nej bych to asi nezvladla.
no tak jsem si trochu postezovala...musela jsem to ze sebe dostat :wink: omlouvam se zase za roman :slight_smile:

preju dobrou a klidnou noc, snad se zase brzo ukazu.papa
6. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
paulinka
u nás je uspávání taky hrůza, v postýlce sama neusne a musím chovat. Ale mám ji víc jak o kilčo lehčí, tak to mám snažší, ale stejně mi přijde těžká. To noční vstávání ti fakt nezávidím. Ale snad si to bude postupně
natahovat. Až začne mít příkrmy, tak to bude třeba lepší. :wink:

andílek1
Neboj, holčička taky bude. :slight_smile:

leonik
170 ml mě vypila jen párkrát, většinou taky kolem těch 120 ml.

jola2
tak to jsi udělala dobře, že jsi jim napsala, jsem sama zvědavá, jak se zachovají a co ti odepíšou. Je jasný, že
pravdu napsat nemůžou, asi se budou vymlouvat, že došlo k omylu nebo tak něco bych hádala.
Ale já jsem taky taková, když mi něco fakt naštve, tak to řeším a to hned. Mimochodem na náš úřad jsem
už psala asi tak 4x a většinou úspěšně, tak mě to potěšilo. :slight_smile:
Jinak manža s Kájou jsou kousek od Pardubic v Seči. Ubytování mají přes Čedok a jsou v docela hezkém
hotelu, který má několik bazénů, posilovnu, tělocvičny a dá se tam pobývat i když je venku ošklivo, tak si
tam zábavu najdou a pro tu mojí kachnu je to tam ideální. Manža s tou nohou plavat nemůže, ale Kájina se
tam asi brzo v té vodě rozpustí, je tam naložená pořád a pak se prý ještě 1/2 hodiny sprchuje. :grinning:
6. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
luci81
tak držím palce, ať to je s babičkou ok. V tomhle počasí se člověk nemůže ani divit. :wink:

jola2
s tím klukem na motorce je to hrozné, ale bohužel časté. U nás se to před pár lety stalo taky.
:frowning2:
6. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
leonik
jsou kousek od Parbubic v Seči. Není to tak daleko od Prahy, tak to tam odřídil i s tím pochroumaným kolenem.
Já letos s Dančou nepojedu na žádnou dovolenou, protože je také zvyklá na ten svůj režim a myslím, že ať
bysme jeli kamkoliv, tak by tam hodná nebyla. A hlavně, 4 do auta s věcma se nevejdeme. Musíme koupit
větší. Ale ty peníze... :wink:
6. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
andilek: tak sestřenice je to nakonec :wink: :slight_smile: Však vy tu holčičku ještě zkoušet budete přece :grinning: Horší by bylo kdybyste měli víc kluků :grinning: Malej už se jednou vzbudil, dostal dudel a spí dál :slight_smile: Stejně ho ale musím nakrmit,než půjdu spát, nebo mně praskne prso :grinning:

pavli: tak to věřím, že toho máš dost za tu noc :frowning2: Já si to takhle užila s Leou, sama neusla ani za nic, v noci pořád vzhůru :frowning2: Druhý dítko ti to určitě vynahradí, ty probdělé noci :wink:

jola, nency: tak to já jsem teda opak, já radši pošlu manžela, než abych se ozvala a řešila něco co se mně nelíbí :sweat_smile:

nency: já bych taky radši zůstala doma a nikam nejela, mám z tý dovči hrůzu. Přece jen je to jiné prostředí :confounded: No ale máme to už předplacené, tak pojedeme :slight_smile: Jj, já jsem ráda, že máme velké rodinné auto, když jedeme všichni, aspoň se tam nemačkáme a máme místo na věci :slight_smile:

My jdeme zítra na 6.m prohlídku a druhou hexu, manžel jde s Leou ráno na kontrolní odběr krve kvůli té mononukleóze. Odpoledne chci zajet do dm pro nějaké příkrmy, ve středu začínáme přikrmovat :slight_smile: Takže budem mít zítra rozlítanej den. Jdu taky spát, přeju dobrou noc :wink:
6. črc 2009 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holk,tak po dlouhe dobe jsme spinkali jen na zadickach do peti a pak jsme usnuli az u maminky v posteli a spinkali sjem do pul 9,takze super.
jinak holky,uz sjem se z toho dostala,ja vim,ze holka snad bude,,,to je na tatkovi,jinak dostane na holou :grinning: :grinning: leonik:zavidim ti tu prohlidku,ale my jdemem az za 2tydny...takze za dlouho..a jeste 3hexa :frowning2:
pauli,to me mrzi ze mate spatny noci...snad to malou prejde.treba ma to spatny obdobi...musis verit no. :wink:
7. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky,
díky za přání aby byla babička v poho.Mě jde spíš o mamku,ta je moooc smutná.Asi vám to bude připadat divný,možná je to smutný,ale já nemám k týhle babičce skoro žádný vztah.

S řízením jsem na tom zrovna tak.Sama jedu jen tam,kde to znám.

pauli,taky držím palce,ať se spaní zlepší.Anetka už taky neusne večer sama.V noci teda jo,ale večer jen u prsa,nevím,co jsem udělala špatně,dřív to bylo v poho,stejně jak u vás.to je dobře,že se malý v bazénku líbil,já myslím,že jim to na chviličku snad neuškodí,když je teda opravdu pařák.

nency:na Seči to znám,je to kousek od nás.Kdysi jsem tam byla i na brigádě,jej,to byly časy,měla jsem to skoro jako placenou dovolenou.Teď jsme tam už dlouho nebyli,tak ani nevím,že je tam takovej pěknej hotel.

Dneska jedem na tu promoci,tak jsem zvědavá,jak to zvládnem.Cesta bude asi hrozná,od rána je hycák.Jedem do Prahy,dvěma autama,manža bude řídit,ale moc to tam neznáme.Před námi sice pojede švagr,ale myslím,že se nepodaří se neoddělit.No snad to zvládnem.

Teď si budu muset asi ještě honem zajet koupit nějaký boty,protože jsem si v neděli odřela nohy,tak v těch co mám asi nevydržím.Doufám,že nějakej pan Vang,bude něco mít,nechce se mi tak nahonem kupovat nic drahýho.
leonik,ať dobře dopadnete.
7. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
nency:ještě jsem si vzpomněla,jak jsi psala,že chtěla Kája ty drahý boty,tak já si na tý Seči vydělávala taky na boty.Je to asi 12 let a tenkrát stály 4500Kč a jela jsem pro ně do Prahy.Teď bych tolik peněz za boty už asi nedala :grinning: Je teda prvda,že mi hoodně dlouho vydržely a mám je doma,nemám to srdce je vyhodit,ani když už jsou rozbitý :grinning:
7. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
čauvec holky tak se hlásím :grinning: u nás noc byla taky docela v poho akorád mám to na dvakrát ještě musím budit Jolu na čůrání :frowning2: bo by do rána plavala :grinning: no a ještě se budí Leuš na papu. Dneska jsem byla na zahradě musela jsem tam vytrhat metrovou trávu :rolling_eyes: bo příští týden jsou u nás hody a manža už nebude doma tak jsem toho využila aby hlídal. Teď si dáme obídek a kafíčko.

leonik: manža by tam nešel on je strašná flegma řekl by že se na to mám vyprdnout :cry:

Paulinka:to je mi moc líto s tím uspáváním měla jsem to tak u Jolči a kolem do kola měli všichni nejhodnější mimi na celém světě! Nejvíc mě vytáčela reklama na Pemprs jak tam leží to mimi spokojené a vysmáté.... Taky jsem si to říkala že to asi nevydržím jak bude těžší a těžší ale jak rostlo mimi tak mě rostli svaly :grinning: :grinning: Držím moc palečky aby se to co nejdříve zlepšilo!
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak koukám že je tu nějak mrtvo :grinning: . Leška už spinkala a přišla nečekaná náštěva tak je zase hore :angry: .(to mám tak ráda když uspávám nebo mi zaspí a někdo příjde na náštěvu!) :angry:
7. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme za sebou druhou hexu, přes den dobrý, akorát teď večer ho asi začla bolet nožka. Pořád naříká, jen jsem se jí nechtěně dotkla, tak spustil pláč. Ještě nespí, zase si vyhazuje dudel a já tam musím běhat :slight_smile: Jinak má 9,62 kg a 71 cm. Prostě obr :grinning: Dneska byla v poradně jedna maminka, měla o týden mladší mimi než je Vojta. Ten klučík byl takovej malinkej střízlíček oproti našemu, no byla to prča, vidět ten rozdíl :sweat_smile: Odpoledne jsme jeli do dm, nakoupila jsem hromadu příkrmů, a těch peněz co jsem tam zase nechala :sweat_smile:

luci: tak jak jste zvládli promoci? Tady u nás bylo dneska taky dusno, navečer začla zas bouřka a pěknej liják se spustil :rolling_eyes:

jola: tak to je tvůj manžel asi jako já :sweat_smile: My taky Leu v noci dáváme čurat, dneska v noci vyváděla, to bylo hrozný :angry: Řvala pořád, že si tam manžel musel jít lehnout :angry:

Ráno jsem letěla s Leou na tu krev nakonec já, a přijdu tam a Dr.má změnu ordinační doby :angry: Jsem byla naštvaná. Tak zítra ráno zase znova tam poletím :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím že jsme v pořádku. Jen teď nějak nestíhám :wink: Jsme hodně venku, byla tu pouť :wink:

Pokusím se vás nějak dočíst a napsat víc až bude trochu času :wink:

Pusu prckům a opatrujte se :wink:
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak sláva, už spí. :slight_smile:
Jak teď bylo pořád vedro, tak se Danče udělaly na zádech drobné pupínky, když jí vyndavám z kočárku, tak
je vždycky hrozně spocená a přitom míň už jí oblékat nemůžu. Tak snad jí to zmizne, když se má teď o něco
ochladit. Namazala jsem jí to Bepanthenem, ale nevím jestli není lepší nechat to jen tak a nemazat ničím.

leonik
změna ordinační doby, to je v vzteku, ale zase lepší než kdyby měla dovolenou. :wink:
Vojta je fakt pořádný obr. Schválně jsem se šla podívat kolik vážila moje starší dcera v roce a měla 8.380 g. :grinning:
To se asi těšíš až začne sám chodit, viď. Já jsem to u Kájiny měla dobrý, byla lehoučká a chodit začala už
v 10 měsících. Danča je teda mnohem línější, tak počítám, že začne chodit později, zatím jenom pase a
otočí se na bříško, tak 1x denně, ale když jí dám na bříško sama, tak to je na zádech hned. :grinning:

Luci 81
tak to byly botičky opravdu zasloužený. :slight_smile:
Já bych teď tolik za boty taky nedala. Hlavně dříve ty boty víc vydržely, teď je dělají všechny tak na jednu
sezónu, takže to ani nemá cenu kupovat drahé. :slight_smile:

zany
to jsi nám toho napsala. :grinning:

jola2
tak to jsi nezahálela, ale dávej bacha na klíšťata, ve vysoké trávě se jim moc daří. :wink:
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
nency: ty jo, to ti Danča chodí teda pozdě spát :slight_smile: Já jsem ráda, že ti naši dva spí už v 8 večer :sweat_smile: Já taky Vojtovi mažu když se mu objeví nějaké pupínky :slight_smile:Zrovna teď má pupínky na hrudníčku. Tak nevím, jestli to jsou potničky nebo nějaká alergie :confounded: Zkoušela jsem prát v našem prášku, tak jestli to nemá z toho :confounded: Naše Lea měla zase v roce 11 kg :grinning: Tak on ji za chvíli dožene :grinning: To byla Kája pěkný drobek :slight_smile: Já jsem zvědavá kdy Vojta začne chodit, to víš, že budu ráda. Moje záda si aspoň odpočnou :slight_smile: Je to hrozný pořád ho tahat. Ale jinak je šikovnej, dělá všechno, co na jeho věk má umět. Tak jsem ráda, že není nějak pozadu :sweat_smile:

Manža mě vyhazuje od počítače, tak pádím do postele. Přeju dobrou noc všem :wink:
7. črc 2009 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
leonik,tééda,to je macík :slight_smile:

Včera promoce dobrý.Bylo to od pěti.Měli tam ceduli,že se tam nesmí s kočárky a předškolními dětmi,tak se švagr ptal,a ta vedoucí nám to dovolia.Tak jsme se usadili,pro jistotu na kraj,kdyby něco a za chvíli přišla ženská,že mám jít s Anetkou pryč.Na balkon.Tak jsem jí řekla,že to máme dovolený,ona,že to je nesmysl.Protože už to mělo začínat,tak jsem se nehádala,a šli jsme na ten balkon.Nechápu,když by řvala,stejně by to rušila.No nic,aspoň jsme měli výhled.
Pak jsme šli na večeři.Švagrový táta má hotýlek pod hradem.Domů jsme dorazili v jednu,takže Anetky první velkej flám :grinning: Jestli bude chvilka,hodím foto.
8. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.