• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
fotky přidané :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
luci81
fotky jsem si prohlédla, super. Akorát jsem si říkala, jestli v tom bazénku má vodu nebo ne.
Fotečka v bazénku je asi nejhezčí, taky ty plavečky vypadají úžasně. :slight_smile:
A kde se promoce konala? Manža jí měl tenkrát v Betlémské kapli.
Téda, v jednu v noci, to teda měla flám. :grinning:
Moje známá taky pracuje v hotelu pod hradem, to by byla náhodička, kdyby to byl ten samý, ale ten si
nemůžu vzpomenout jak se jmenuje, ale byla jsem jí tam tenkrát navšítvit a hotýlek byl maličky, měl jenom
20 pokojů zařízených starodávně.

leonik
jj, chodí spát dlouho, ale jsem skoro radši, protože pak se mi v noci nebudí. Teda dneska jsem dávala 1x dudlíka,
ale neřvala, jen se vrtěla. Mimochodem vstávala v 5.40 hod.
jj, Kájina byla drobek, ale přitom porodní váhu měla poměrně vysokou, měla 3,7 kg, ale pak si asi řekla, že chce
být špagetka. :grinning:

Holky, za chvilku přijede tchýně, prý na skok, tak jsem zvědavá. :grinning:
8. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ranko, tak dneska jsme měli skvělou noc. Malá pěkně spinkala. Nakonec jsme bazínek nenapouštěli, od včera tady prší a prší.
8. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady jen na skok :sweat_smile: Odpoledne s Leou jedeme do Brna do nějakýho dětskýho centra, aby se vyřádila, malýho hlídá babička. Akorát teda ségra zvrací, tak doufám, že tam nic nechytne :confounded: Dneska jsme začli s mrkvičkou na oběd, ale nic moc :grinning: Vždycky jsem mu dala na špičku lžičky, jak to měl v puse, tak se vždycky otřepal, jak kdybych mu dávala kdoví co :grinning: :grinning: Tak už jsem zjistila, proč tak málo vypije toho nutrilonu, koupila jsem mu jinou flašku, od MAMu, a dneska po mrkvi vyžahl 180ml :sweat_smile: Předtím jsme měli flašku Nuk, a z tý mu to asi moc neteklo, pořád se kroutil, já jsem si myslela že mu to nechutná, nebo že má dost :sweat_smile:

luci: moc pěkný fotečky, přesně jak píše nency, zkoumala jsem jestli tam má Anetka vodu :grinning: My jsme byli na promoci v březnu, Lea normálně seděla v té síni jak byla promoce a v pohodě. Občas vykládala, ale nikde nebylo napsaný, že tam malý děcka nemůžou. No a protože tam byly schody, tak manža s malým jezdil na chodbě :slight_smile: Tak to je Anetka dobrá, že ti v noci vydržela v kočárku :slight_smile: My jsme byli nedávno na svatbě, a jak přišla Vojtova večerní hodina na spaní, tak jsme museli domů :sweat_smile:

nency: tak si užij návštěvu :grinning: Náš Vojta chodí spát mezi půl 7-7 a vstává k ránu na kojení. Taky se mně všichni diví, že tak brzo chodí spát a spí až skoro do rána :sweat_smile: No já jsem ráda, hlavně aby mu to vydrželo :grinning:
8. črc 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
ČAUVEC HOLKY tak Leuš už mi spinká (je to takové předspinkání před spaním :grinning: ) ještě se mi zbudí určo! Dneska byla Jolanka poprvé u zubaře tak jsem s ní poslala manžu (nemusím si to vyžírat pořád jen já) :grinning: Zubař jí pochválil že má moc pěkné zoubky!

Luci:fotky pěkné :wink:

leonik:tak to by měl teda nenapadlo že by to mohlo být flaškou! Máš teda pod čepicí :grinning:
8. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky, to počasí mě fakt štve. Už zase u nás dva dny prší. Sotva jsme vytáhli šatičky, tak je zase schováváme.

Tak byl přítel s malou u doktora, chtěl nechat píchat uši. Je to odloženo na pátek. Nebyla tam sestřička. Tak jěště vydržet pár dní.
8. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky,tak konecne se po dlouhem case hlasim.... a to yameskane cteni mam na cely den :grinning:
Prazdniny jsme si jeste o 2 dni u tchyni prodlouyili,moc se nam libilo,mezi tym se nam pocitat zblaznil a nefunguje,tak docastne mame zapojen starej. Mam dobrou spravu , konecne se Danik prestal bat lidi a cizich mist,huraaa,ja mam z toho takovou radost...chodil y ruky do ruky,smal se vkuse,a hlavne byl moc hodnej i v noci.Zacal vcera rikat havo a bubu, to havo je nesrozumitelne ale je to tam.Akorat se mu o dost zhorsil atopic.ekzem,tzm teplem jak se potil....TAkze dovarim a zacnu cist co stihnu,kdyz tak se pripojim na posledni den....je toho fakt ya tyden hodne.
8. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky snehulacci:slight_smile:
tak u nas uz druhej den usinani v pohode...tuky tuk :wink: musim ale vychytat to, aby spala nejdyl tak do peti hodin, v sedm vykoupu a v pul osmy po papani do peti minut usina na rukach....nechci to ale zakriknout...snad to bude jen a jen lepsi, musim doufat, jinak bych se z toho zblaznila....
jinak tenhle tyden se zacalo makat na stavbe, zarovnavaji pozemek a behem mesice by mela byt hotova zakladova deska a zacatkem srpna se zacne hruba stavba...tak mam radost, ze uz se to hnulo :slight_smile:

luci:koukala jsem na fotecky, anetka je krasnoucka :wink: to je dobre, ze se promoce povedla.nas taky pustili s eli jen na balkon....ale ten vyhled tam byl fakt lepsi :wink:

leonik:jak bylo v detskem centru?
uz se tesim,az zacnu pristi tyden malou taky prikrmovat....oni si na ty nove chute museji zvyknout,no asi se bude taky pekne ksichtit :slight_smile:

missy:to je dobre, ze uz se malej neboji lidi....to eli se boji jak koho...nekoho vidi poprve a hned se smeje, necha se i pochovat a nekdo ji treba do oka nepadne a i kdyz ho vidi vickrat,tak treba zacne brecet, kdyz ji chova...ale zda se mi, ze ted uz je to lepsi. cizi mista ji vubec nevadi a ani hodne lidi ne, kdyz jsem u ni ja....

to pocasi je fakt des, dneska tady prselo, byl vitr a docela chladno a behem hodinky se udelalo krasne a bylo mi v tricku uplny vedro. to clovek nevi, jak se ma oblict sam, natoz prcky,co?

holky, uz se dlouho neozvala mivi, nevite co s ni je?
8. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
luci81 Fakt moc pekne fotecky...mala je ale hezoucka....

Na tech promocich ...to jsem nevedela ze tam male mimina nepoust.kamoska byla s miminem a v ppoho,si jak kde...no alespon ye jste meli dobrej vyhled.
8. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
čauvec holky! Tak malá se mi zbudila a nevypadá že by chtěla nastavit noční režim spánku :grinning: .Leží v postýlce drží se jednou ručičkou šprušle huláká tam jak na lesy a k tomu se teď posra....a :grinning:
Holky neobjednávali jste teď něco na MM? Já jsem pře 14dny zaplatila převodem a zboží nikde! Tak jsem tam psala a paní (z Londýna) mi napsala že paní tady v Česku jela na dovču a přijede cca14.7. Tak jsem pořádně vytočená bo tak dlouho čekat !

missymici:nám Jolča dneska taky udělala s PC! za boha nemůžem přijít na to co s ním je! Vůbec nejde nakopnout. No zítra PC musí za panem doktorem (ještě že máme ještě jeden) :grinning: . To je skvělí že se ti Daník přestal bát :wink: a s tím mluvením taky blahopřeji!
8. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
nency tak jsem docetla jakou meli vasi dovcu,....co to bylo ya ubytovani...jeste zes to vybavila pes manazerku,tos musela byt pekne vytocena,no ja se ti vubec nedivim.A jak je tvymi manyelovi,je lip na tom

leonik tak jsme na tom stejne,taky me malej chdi spat v 7 vecer a o pul 7 se budi na svoji prvni davku mlika.Uy se to lepsi,po pulnoci se uz nebudi ay kolem 4hod,nebo spis ma lehci spani a tak kdyz se otoci sam na stranu tak ho to trochu probudi,tak jsem hned aktivni a snazim se ho udrzet dal v spani,nechci aby se probudil uplne a pak to uspavani nemusi ani dopadnout dobre,jak to bylo kdysi,...probudil se a mel super naladu a dovadel az do 7 rana.

Malemu zas chutna lahve a dudaky nuk,...ale je fakt ze posledni dobou je u mlika nervoznejsi,nevim jestli to bude malou dirkou v dudaku nebo mlikem,protoze uz asi 2 dni vsechno mliko nedopije,vcera na noc vypil jen 80ml,a jeste 20ml jsem do nej dostala,jinak pije normal 180ml.Dnes i pres den vypil svoji davku na 2x po hodine.Cim to muze byt,nebo nema chut ze by z toho tepla,ale dnes byla celkem zima a prselo.
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
jola2 yatim mam s nakupovanim jen same dobre skusenosti az na jednu,ale tam uz objednavat nebudu,na netu maji na strance ybozi ale ne co je skladem,tak ja cekala ze to bude hned po yaplaceni odeslane,ale oni me asi za 2 dni volali,ze nemaji tohle a tohle a jestli nechci misto toho tamto.... a to vse pres telefon,,no hruya a des a i tak me ybozi prislo az za 2 tydny i kdyz tam maji dodaci lhutu kratsi.Co je presne MM...to jsem ale blb
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dojeli z Brna až po 20h :slight_smile:

jola: jé, tak to buď ráda, že má Jolanka pěkné zuby :slight_smile: Nás čeká s Leou zubař, má nad předním zubem váček a ten zub má tmavší. Tak jí možná hrozí vytržení, nebo vrtání :frowning2: Nevím, z čeho to má. Nedovedu si ji představit s jedním zubem až do doby, než jí narostou stálé zuby. Jinak má zuby taky pěkné, až na ten jeden :frowning2: Jinak já objednávám z MMB dost často, no manža to nesmí vědět :sweat_smile: Ale zatím všechno bez problémů. Pokud jste si s paní psaly a ty zboží zaplatila, tak by ti snad měla dát vědět, že balíček neodešle, až se vrátí. To by mě taky naštvalo :confounded:

pavli: no Lea si to dneska užila :slight_smile: Byli jsme tam dvě hodiny, ani nechtěla domů. Řádila, až byla celá spocená. To ale všechny děcka :sweat_smile: Mysleli jsme, že v autě usne, ale vydržela a šla spát teprve před chvílí :sweat_smile: Mně malej odpoledne moc nespí, asi proto mně chodí spát už v půl 7 :slight_smile: Dneska a včera vyjímečně šel dýl, jak jsme byli pryč. S Míšou nevím co je, asi nemá čas sem chodit :sweat_smile:

telullah: jejda, tak ještě že je to jenom zža dva dny a bude to za váma :slight_smile:

missy: jé, tak Daník už takhle vykládá, jo :slight_smile: Náš Vojta zatím vydává takové skřeky :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
leobnik ....no to malej takz vzdava same neslysly,...ale tak 4x ya den z nej vypadne havo a bubu dela skoro porad.
8. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vezmu to od konce,k tomu ,,povídání,, Anetka říká tátátá,tatínek má samo radost,i když ona neví co mluví :grinning: a švagrovky se jí to pokoušejí přeučit na teta :slight_smile:

joly,super,že má Jolanka pěkné zoubky,přeju,aby jí to vydrželo.Já taky objednávám a taky se mi stalo,že byla paní na dovolený.No nemůžou sedět doma kvůli inzerátu,ale naštve to,člověk se těší co přijde.Já teď čekám nějaké oblečky a světlušku.

pauli,tak gratulka,určitě to už budete takhle zvládat.Já dneska zapomněla kolik už je a šli jsme se psama dýl,Anetka usnula v kočáře a pak taky nechtěla spát,šla až v půl desátý.

Jé holky,ona ta voda tam fakt není vidět :grinning: ale je tam,ono to bylo tošičku z kopečka,tak byla spíš u nožiček.Nebylo jí tam moc.Taky se musíme pochlubit,máme za sebou první mrkvičku.Vypadá,že jí chutná :slight_smile:

Je pravda,že mivipa už tu dlouho nebyla.Taky andílek dneska chybí.Mě by ještě zajímalo,jak je na tom zuzzca.
8. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem ráda, že už není takové vedro co bylo. Jak byly ty pařáky, tak se Danče udělaly na zádech potničky,
má obsypaná celá zádíčka. Má to určitě z kočárku, i když měla jen body s kr. rukávem, tak stejně jsem jí
vyndavala z kočárku úplně zpocenou. Včera jsem jí to mázla Bepanthenem, ale moc se to nezlepšilo, spíše
naopak, tak dneska jsem zkusila Imazol. Ten má v sobě i pudr a myslím, že jí to přestalo svědit. Jsem zvědavá
zítra.
Tchyně mě potěšila, Danče přinesla maličký polštářek a králičí masíčko a mrkvičku a mě vlašské oříšky v karamelu,
který sama dělala. Ty byly fakt výborný. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
luci81
Anetka krásně povídá, to je je manža určitě rád. Danče se už taky podařilo říct ta, ale chce to ještě fantazii, aby
si k tomu člověk našel podobné slovo. A někdy vypadá legračně, protože otevírá pusu jako kapr a ještě u toho
kýve hlavičkou a vypadá móc důležitě. Zkoušeli jsme jí natočit, ale jak nás vidí, tak to dělat přestane. :grinning:
jj Mivipa tu dlouho nebyla, ale asi bude na dovče.

jola
přes MMB taky objednávám, ale předem si přečtu jaké mají hodnocení a podmínky prodeje. Ale naštěstí
nikdy jsem nečekala moc dlouho, většinou to do týdne přišlo.
To bych byla taky naštvaná, kdybych zaplatila a pak se dozvěděla, že paní je na dovolené. To tě měla
upozornit předem. A co jsi objednávala? :slight_smile:

paulinka
tak vidíš, první vlaštovka. :slight_smile:

missymici
na ten atopický exém vedra dobře moc nedělají, jak se víc potí, tak se to množí víc a víc.
Já doufám, že máme jenom potničky a né atopák. :wink:
A čím to mažeš?

tellulah
nám se šatičky moc neosvědčily. Mám asi troje, ale nedávám jí je. Nejvíc nám vyhovují bodýčka, to jí
nelezou záda a cítí se v nich pohodlně. Když měla šatičky, tak s sebou pořád mlela a nebylo to ono.
Já jsem teda naopak ráda, že se ochladilo, ty vedra nemám vůbec ráda. :wink:
8. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
leonik
tak mrkvička moc nejela? A já bych zrovna hádala, že bude baštit všechno.
Lahvičky Nuk používám, ale u nás je to v pohodě, je na ně zvyklá a když zkouším jak tečou, tak se mi to zdá
akorát. Teď jsem zkoušela dát větší savičku od 6.měsíců a taky dudlík od 6.měsíců a nechtěla ani jedno.
Asi je na ní ještě moc veliký, je celkově drobnější, takže jsme zůstaly u té nejmenší velikosti. :slight_smile:
Tak to je dobře, že se Brno vydařilo a Lee se tam líbilo.

luci81
tak to je dobře, že mrkvička měla úspěch. U nás mrkvička také chutnala. :slight_smile:
A to začínáš až od 7.měsíců?

Holky, jdu do hajan, už jsem toho nakecala až až. :grinning:
8. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
jé holky, tak vám už takhle mimča žvatlají, to je pěkný :sweat_smile: U nás zatím teda nic, no. Ono to těm klukům asi dýl trvá, říká se :slight_smile: Lea, ta už v roce opakovala slova a mluvila taky brzo :slight_smile:

jola: já taky dneska poslala manžu s Leou na krev, taky jsem říkala, ať si to zkusí sám. Ještě nikde s nima nebyl sám. Pořád chodím jen já. Nejlíp, kdyby s Leou šel ještě k tomu zubaři. Jelikož bude už chodit do práce, tak je to zase na mě :confounded:

luci: tak u vás měla teda mrkvička úspěch, jo :slight_smile: Jakou jsi dávala, vařenou nebo skleničku? Já jsem dala malýmu dneska Alnaturu-jarní karotku, ale zatím bez úspěchu. No kamarádka mně dneska říkala, že jejímu klučíkovi to trvalo týden, než si zvykl :sweat_smile:

nency: no, já jsem taky myslela že mu bude chutnat :slight_smile: Já jsem koupila teprve nedávno do tý lahve od Nuku ten dudlík od 6.měs., ale stejně mně přijde, že to málo teklo. Jak mám teď tu flašku Mam, tak ta savička je od 4.měs. a teče to teda dost :sweat_smile: Chvílema až nestíhá polykat :sweat_smile:

Tak jsem tady zase poslední :sweat_smile: Ještě dopíkám chleba, pak půjdu taky spát. Tak dobrou noc :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak u nás noc byla celkem v poho až na nějaké kroucení (včera jsem zkusila dát čajík od HIPPu malinošípkovej ) tak to bylo asi z toho bo co já už nevím!

nency:já mám asi taky troje nebo čtvery šatičky ale dávám mě jí je spíž z krz mě na truc :grinning: bo Jolanka pořád ve dresu a kopačkách :angry:

Luci:já mám nachystanou (koupenou ) mrkvičku a už se třepu aby měla malá 6m. už se moooc těším a nevím jestli to dodržím do těch 6 :grinning:

Leonik:jj však jo aŤ to taky poznají!! já jsem toho taky využila že byl manža po sto letech doma :wink:
9. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj mamky
tak mame za sebou silenou noc po dlouhem case.Danik se nejdrive vzbudil kolem 9 vecer,to jsem ho jeste uspala,ale trvalo to dlouho,pak zas v 11 a od te doby hruza des,kazdou chvili se prevracel a nemohl nejak spat...a takhle az do rana.Vubec jsem se nevyspala.A to jsem vas chtela docitat,ale bohuzel to nedopadlo.Pres den na to tolik casu nemam,tak se pripojuji na posedni dne,prominte... :frowning2:
Jo holky, s tou hexou to probehlo v naprostem poradke,zadne horecky,nic.Prvni noc jsem vubec nespala,porad jsem ho hlidala,chytala celicko,jestli neni teple....ale dopadlo to dobre.

nency no zhorsilo se mu to o hodne.Do te doby to mel jen na tvarickach a za usima.Od ted i pod krkem,kde se nejvic poti a takz na zadickack.A vcera jsem ho koukala a dela se mu to uz i na rukach v zahybech.No mazu to emulzi excipial.Doted mu zabirala,ale ted mam pocit ze uz ne.Tchyne me rikala,ze leto je pro atopiky nejhorsi,ze se to pak neda vzpozorovat jestli se mu to udelalo teplem nebo necim jinym.
No v patek budu volat na vysledky z odberu,tak jsem zvedava.
9. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Čauvec holky. Malá má od rána teplotku(38,8) :frowning2: Před dvouma dny tady byla souseda s holčinou a ta byla nemocná! řekla mi to až během řeči(asi po 30min.) že bere antibiotika myslela jsem že jí zežeru steky!!!!
A manža je teď pěkně hnusnej pořád na ní nadává (co k nám lozí atd.... když máme mimi :rolling_eyes: ) Tak doufám že to brzy přejde (ty teplota).

missymici: Jak jsem včera psala že malá rozbyla PC tak dneska se nám zas pos..... i ten druhý.Takže mám zapnutý noťas a musím psát s jinačí klávesnicí od JOLI (KTERÁ JE NA HO.....) myš mi zase funguje od noťasu tak je to jak u ....... tak tento příspěvek píšu asp. půl hoďky :grinning: :grinning:
Ta noc mi je mi moc líto já říkám když se daří tak se daří no snad ses vyspala přes den aspoň na chvíli :wink:
9. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahoj holky,
missymicy:jé,to je mi líto,tak snad bude mít na dlouhej čas zase vybráno.Anetka jak včera dlouho usnula,tak vstávala skoro až v 8.Jenže já byla vzhůru stejně už od půl 7.No ale aspoň jsem stilha něco udělat,než se vzbudila :slight_smile:

nency,jo to mi povídej,jsou to asi všechno stejný potvůrky.Jak viděj foťák,nebo kameru,tak je po. Přikrmujem až od teď,protože byla předčasně narozená,tak to má všechno posunutý.Jo ptala jsi se na tu promoci,tak tu měli v Suchdole,v aule.Ten hotýlek je přímo pod schodama,myslm,že Zlatá hvězda,nejsem si jistá,byla jsem tam prvně :wink:

leo:koupila jsem první lžičku od Hami,ale až se dostanu k pořádný zelenině,tak zkusím uklohnit doma :slight_smile:

joly,ať má brzy po tepltách,snad něco nechytla,to jsou teda nápady,chodit na návštěvu s nemocným děckem :angry:
9. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak už se těším až se manža s Kájinou vrátí z dovolený. Přeci jenom s mimčem se moc nepokecá.
:slight_smile:
luci81
Suchdol, to je kousek od nás. Tak už jsem si vzpoměla na ten název hotelu, je to Zlatá studna, ale ty píšeš
Zlatá hvězda, tak tam bude ještě jeden s podobným názvem. :slight_smile:
Hezky si to Anetka ráno natáhla. :slight_smile:
A jak se ti jezdí s novým kočárkem, jsi s ním spokojená?

jola2
Když se daří, tak se daří. To je fakt smůla s tím počítačem, třeba si Jolanka hrála na opravářku. :grinning:
Chudinka Lea, snad bude brzo ok. Ale na tu sousedku bych byla pěkně naštvaná, od kdy se chodí
nemocný na návštěvu a tím spíš, když ví, že máš mimčo. Ani se nedivím tvému manžovi, že nadává. :wink:

missymici
příští týden slibují tropy, tak to zase bude. Já s ní snad ani v těch tropech ven s kočárkem nepojedu,
protože v kočárku má vedro a jak se zpotí, tak bude zase celá obsypaná. Už to má oproti včerejšku
o něco lepší, ale stejně to je ještě dost vidět. Počítám, že to stačíme vyléčit a jak přijdou ty vedra, tak
to bude mít na novo. :frowning2:
9. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
missymici
A na co mu dělali ten odběr? To souvisí nějak s tím atopickým ekzémem? :astonished:
9. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
čauvec holky, tak dneska máme celý den uplakáno :unamused: Asi před půl hoďkou jsem dávala homeo na snížení teploty a zadařilo se tak snad už to bude v poho :angry: Vykoupali jsme a teď si vykládá v postýlce tak uvidíme.
Nakonec se ukázalo že Jola nic PC neudělala akorád nás zradil monitor no jo mi antitalenti :grinning: . Akorád že já mám net na noťasu tak musím mít pořád dvě klávesnice a manža se mi směje že píšu jak blesk ............. občas udeřím :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vám všem přeji klidnou noc pa pa
9. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
nency souvisi to AE.Ale taky jestli je na neco alergickej,brali mu krev pred 2 tydny.Dr,mela takz pocit ze muze mit taky alergii na mleko....no jsem moc zvedava co me zitra rekne.Tak uz se tesite na manzilka? To ti verim,takz cekam az se mi vrati a to je jenom v praci,nekdy maka na 12stky,tak je to pro me dlouho.I kdyz s Danikem je uz sranda ale i pres to.A malej se Tatovi neskutecne tesi,kdyz ho vidi,trepe nozkama a rukama vzystreluje do vzduchu,smeje se a zvatla nesmysly.

Na ty vedra se vubec netesim,chudaci miminka,...ja mela maleho v tech vedrech jen v plince kdyz jsme byli venku a i pres to se ekzem rozsiril.Je fakt ze on se poti hodne od narozeni.Ale ted je to brutus a navic ho nemuzu kazdy den kvuli tom ekzemu koupat.To abych se pripravila na nejhorsi /teda v ekzemu/ a udelala zasoby kremu na mazani.

JInak dnes krasne usnul,byl dlouho vzhuru,asi od pul 3 odpolka,tak vytunhul pri jidle hned.
To je klid :slight_smile:

jola2 takz mate veselo s pocitacma :wink: Tak nakonec monitor ? Ja se uz nemuzu dockat az ho manza rozchodi,v PC se vyzna dela do nich,ale neni na to cas,tak az o vikendu.Potrebuju svoje slozky...delat.Tady na tomhle se neda delat v nicem,nemam tady sve soubory a programy,na houby.
Mala ti ma teplotu?Drzim pestickz at se teplota nevrati a at je holka v pohode.
9. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky,
Missy: tak u nas dneska uz taky uspano. eli spala odpoledne naposledy v pul ctvrty a tak vytuhla v sedm pri kojeni.
dneska ani moc nechtela pres den pit, nevim co se s ni deje...jinak vypada spokojene, porad se smala ale proste nechtela skoro pit. taky uz druhej den nekakala,tak mozna proto...no uvidim zitra, snad uz ji to pujde :wink:

nency: me se mala obcas taky osype, kdyz je moc velky horko....vetsinou na zadickach a taky obcas ma pupinky na tvarickach a pod krkem. mazu ji i preventivne bepanthenem, ted to ma uplne v pohode ale tech veder se desim taky uz ted. i kdyz tohle pocasi me taky stve,ale paraky pro mimca nejsou taky nic moc :unamused:

v pondeli jdeme na sestimesicni prohlidku a zacneme prikrmovat, tak se tesim. dneska jsem byla kupovat nejaky sklenicky tak mam doma zasoby.to je ale mazec se v tech sklenickach vyznat a jeste koukat na slozeni, je to takovejma malejma pismenkama, ze jsem to dneska stezi precetla.koupila jsme Hami a Hipp....pak jeste nejaky dalsi veci a zase jsem v DM nechala par stovek :frowning2:

luci: my jsme byli na tech promocich taky v Suchdole :slight_smile:

jolo: at je lip, mala bez teploty a klidnou noc
9. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak malej už chrní, za chvíli ještě zaženu Leu a snad bude klídek :sweat_smile: Byli jsme celé odpoledne u našich na zahradě, malej byl dneska celkem protivnej, když nespal. Nevím jestli je možný, že by ho bolela ještě ta nožka z očkování :fearful: Má kolem toho vpichu zatvrdlinu :unamused: Dneska mně dorazily lacláčky pro malýho, co jsem si objednala z MMB, jsou na 12-18 měsíců a malej je neobleče :cry: Tak jsem se těšila, že je bude mít na dovču a takhle to dopadlo. Jinak jsou moc krásný :frowning2: :slight_smile:

Jdu dát spát Leu, a pak vás dočtu :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
missy: jejda, tak to jste si v noci užili, copak Daníkovi asi chybělo? Nebyl vyspanej hodně přes den, že nemohla spát v noci? :confounded: Já ty vedra taky nesnáším, když jsou ty hice, musím Vojty koupat každý den, jak je spocenej :confounded: Vy to máte teda těžký, s tím ekzémem :frowning2:

jola: že to tý sousedce není blbý přijít, když má nemocný děcko. To bych byla taky pěkně nas... :angry: Tak snad bude Leuš brzy zdravá :slight_smile:

luci: já jedu v sobotu pro čerstvou zeleninu na jednu farmu, taky chci střídat kupované s vařením :slight_smile:

pavli: jj, já jsem byla v dm nedávno. No manžel byl ze mě nervózní, když jsem tam půl hodiny pročítala složení příkrmů a nevěděla, který mám vybrat :sweat_smile:

Já jdu žehlit, kupí se mně to tady už týden a zítra zase peru, tak ať máme co na sebe :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.