• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
nency:to věřím,že se těšíš,až si pokecáte :wink: s kočárkem jsme byli zatím jen v tý Praze :slight_smile: ,ale zatím paráda

leonik:tak tzo koukám,že už mu jsou malý,co zkusiz nějaký po taťkovi :grinning: Ne,promiň blbá sranda.já teď čekám taky jeden svetřík,o kterým mám tucha,že bude asi jentaktak

pauli,to mi povídej s vybíráním příkrmů a to mi jsme byli jen v Albertu,tam jich tolik druhů neměli.Měli tam v akci některé Hamánky,ty větší skleničky za 16Kč.
9. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
čauvec holky tak noc jsme přežili sice bylo více buzení ale byla jsem ráda asp. jsem jí kontrolovala a více pila. Teď už vypadá že je v poho (doufám!!!!! ale teplotku už nemá) Manža jed k doktorovy na kontrolu tak v po už bude pádit určo do práce :unamused: .

missy:to máš dobrý že manža rozumí PC! Já jsem si chtěla taky udělat nějaké programy a moje složky ale bohužel to od nás nikdo neumí tak si to musím pořád psát ručně :rolling_eyes: (třeba nšjaké recepty z netu atd. moc ráda peču, něco o dětech ......)

Jo holky už se mi ozvali z Obecního úřadu že prý se teda omlouvají ale je to chyba WEBMISTRA bo co! No prostě mě moc nenatchly (něco v tom smyslu že jim vůbec píšu, že to nikdo nedělá a na takové blbolsti nemají čas odepisovat že mají málo personálu :angry: )

nency:z bazárku jsem si objednávala multifunkční chrastítko (šustící, zrcátko..... takový brouček nebo motýlek) , a kalhoty s tuničkou pro Leuš. Ale štve mě to bo 14týho bude až příští týden a to budu ještě minim. 3dny čekat :angry: . No prostě když se daří tak se daří :grinning:
10. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky
Tak dnes jsem volala na DAnikove vysledky z alerga.Moje velke prekvapeni,DAnik mel vsechny vysledky negativny,coz mam velkou radost,protoze jsem cekala nejake alergie.JAk mleko,pyl,roztoce,potraviny,...vse OK.Akorat nam rekla e ma znizenou imunitu a vetci mnozstvi bylich krvinek.Prej to je tema krvibnkama ten ekzem.DAle mame postupovat jak do ted,s tim rezimem a zavadenim prikrmu.To me vubec nenapadlo ze by to mohlo byt tim.
Jinak noc byla opet ta sama jako predesla,nevim co mu je.Pres den spi porad stejne,dopolko hodku a odpolko na dva krat 1,5 az 2 hodky.Treba to bude tim teplem,i kdyz ted uz takove telo neni,porad ma tendenci se skrabat,tak asi tim.Jinak nevim.Ted chrni uz pul hodky,tak mam chvilicku.
10. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
missymici
tak to je dobře, když výsledky vyšly negativní. A kolik mu museli brát krve, aby zjistili výsledky. Ptám se, protože
když jsem byla já na imunologii, tak mě jich brali celkem 6! Ale u tak malého mimča brát snad tolik ani nemůžou.
Já jak jsem psala o těch potničkách, tak mám trochu dilema, jestli to taky nemohla být nějaká alergie. Ale jediné
nové co jsem dávala byla švestko-jablečná frutapura od Hami od 4.měsíců. Tak si říkám, že po té snad ne, ale
člověk nikdy neví. Nevím totiž za jak dlouho mají zmiznout pupínky po alergické reakci a za jak dlouho potničky.
Ta frutapura je dost kyselá, tak jsem tam přidala lžičku Glukopuru, ale ten by vadit neměl, když to je hroznový
cukr, alespoň doufám. :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
jola2
tak hlavně, že už je malá ok. :slight_smile:
Odpověď z úřadu teda nic moc, ale na druhou stranu alespoň se omluvili. Záleží taky na tom, kdo zrovna
ten tvůj dopis četl, každá úřednice je jiná. :wink:
Tak snad se věciček z MMB dočkáš, mohla by ti dát nějakou slevu, když na to musíš tak dlouho čekat. :wink:
10. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
leonik
tak to máš dobrý, když si dojedeš pro zeleninku osobně a víš kam. Já to taky střídám kupované a vařené,
někdy dám 1/2 kupovaného a 1/2 vařeného.
Dneska jsem dávala Krútí se zeleninou a zdálo se mi to jako by tam bylo trochu pepře. Doufám, že tam
teda žádný nebyl, ale já ho tam trochu cítila, na skleničce samozřejmě ve složení psaný není. :wink:
10. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
luci81
Anetka už umí sedět, nebo jí dáváš do toho sporťáčku ještě na ležení ?
Až se trošku kočárek zajede, tak podej reference. Já zatím jenom okukuju jaký koupit, pořád
váhám. Danča ještě sedět neumí a v hlubokým kočárku je poměrně v klidu, tak jí ho zatím nechám. :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
nency.... dnes je tady nejak vylidneno,nikdo se skoro nehlasi...
No chteli mu brat 3 ampule,ale jelikoz Danik moc nespolupracoval,ale on za to nemohl,tak mu nateklo malo krve,Dr.si myslela ze tech 1,5 ampule stacit na vsechny testy nebude....ale stacilo.
Ja si myslim ze potnickyzymizeji rychle,max.2 dni pokud se opet nepoti.Danda mel potnicky take na zadech,ale na druhy den byli pryc.Jabka jsou alergen,tak ti nevim,jak dlouho uz to ma?A to mazani jak si psala nepomohlo?Jestli to zmizi az po vysazeni te kase,tak je to po tom.
10. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dobre ranko
Jakou jste meli noc maminky a miminka?
U nas to bylo do 3 hod rana celkem dobry,vzbudil jen 3x,ale to oept zaclo.Treti noc jsme moc nespala,a rano jsem vypadala jak po flamu.NAtekla a ochrapana...
Co vse davate,kdyz delate doma kasicky? Mne to malej odmita,asi to nechutna tak jako z kramu...je fakt je mu kupovane chutnaji nejvic,tak jsem to vzdala a jen kupuji.
11. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
čavec holky tak u nás noc jakž takž
:confounded: . Večer mi nechtěla zaspat řvala jak tur a teď mi taky nechtěla zaspat zase řev jak na lesy no nevím asi jsem zase zhřešila a něco jí způsobilo boleníčko :unamused: . Doufám že bude dneska hodná bo musím zavařovat meruňky a ještě marmeládu no přinejh. je doma ještě manža :grinning:

missymici:To jsis užila musíš být K.O Tak ať jsi brzy v poho (dobré kafíčko to možná zpraví :wink: )
11. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
jola2.... to jsem zjistila nedavno,ze jsem na kafe zavisla.Kdyz nemam rano kafe tak me odpolko chytnou ukrutne bolesti hlavy.
A teplotku uz nemela?Tak snad se ti podari vse udelat co potrebujes.Ja si to vetsinou nechavem na vecer,az malej usne,chdi spat o pul7,tak pak je casu jeste dost.
11. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás noc celkem dobrá, akorát nad ránem se 2x vzbudila, nejdříve 3.30, pak 4.30 a v 5.30 hod. už vstávala. Zajimavý, že to měla po hodině to buzení, ale naštěstí stačilo dát dudlíka a spala. Ale ráno mi
vstává teda brzo, na to že usíná až ve 21.30 hod., tak by mohla spát déle jak do půl šesté.
Už jsem začala vařit oběd, dneska přijede manža s Kájou, tak už se na ně těším. :slight_smile:

missymici
to ti teda malej dává zabrat, ale snad ho to přejde, až půjde do školy, tak to už dělat nebude. :grinning:
Ba ne, taky to znám, dříve se mi taky kolikrát v noci vzbudila a řvala ze spaní, musela jsem jí třeba
i půl hodiny chovat a bylo to dost hrozný, tak moc dobře vím jaké to je. :wink:
Ohledně vaření, já to střídám a někdy dám i 1/2 skleničky a zbytek moje. Začala jsem dávat masíčko,
osvědčilo se mě králičí, mám ho na mrazáku nakrájené na malinký kousíčky, dávám 25-30g masíčka,
bramboru, mrkev, trošku másla a maličko vývaru a to jí chutná. :slight_smile:
Taky jsem jí dělala kuřecí masíčko, bramboru, mrkev, petržel a jedla také. Ale né vždycky to sní všechno,
sní kolem 120 -150 g. :wink:
Na svačinku střídám Frutapury od Hami a moje dušené jablíčko do kterého přidám ještě 1/4 banánu.
Zkoušela jsem i hrušku, ale ta jí moc nechutnala. Ale chce to podusit, jednou jsem dala jablíčko syrové
a bolelo jí bříško, tak raději krátce podusím, sice vitamínků ubyde, ale bříško nebolí. :slight_smile:

jola 2
tak malá zlobí, já jsem skoro zapoměla, že ještě kojíš a nepřikrmuješ. To je hned, něco nevhodného
zblajzneš a je to.
Tak když máš dneska tolik práce se zavařováním, tak by mohla být hodná. A když né, tak budete zavařovat
holt obě. :grinning:
11. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
nency...no malej v podstate ani v noci nebreci,jen se neustale otaci ze strany na stranu,jako kdyby nemohl spat,nebo se probudi na dudulika,ale teda po pul noci je to neustale otaceni a ja jen hlidam aby se nevzbudil uplne,tak ho porad placam po zadecku aby se nevzbudil a spal dal,ale tim padem se ja nevyspim vubec.To placani ho spis uklidnuje a nerozbuli se.
A varis vzdy cerstvy,nebo zamrazujes?Kolik toho varis?A mixujes,nebo jen s vidlickou protlacis?JA jsem nekde cetla ze se muze pridat trochu oleje a zredit kojen.vodou,ale to malemu nechutnalo.
JO a malej se me jeden cas taky budil po hodine.To by ti mohla spat dil,meli by spat alespon 11hodin vkuse v noci,kdyz nepocitam nejake to buzeni na dudaka,...
Tak vyvarujes ,...to ho uz asi dlouho nikam nepustis,vid?Tak si to rodinko uzijte spolu....
11. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky všem, tak dneska byl náročný den. Jak se vypořádavájí vaše děti s tím, že jím rostou zoubky? Nikde nic není vidět, ale malá prospala celý den. Teplotu nemá, nechce jíst, pořád všechno do pusy, když si tam něco dá tak fňuká a když si jí někdo vezme na ruce, tak se tulí. Předtím se koukala do okolí a teď položí hlavu na rameno a tulí se.
11. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
nency- bodíčka jsou taky fajn. Máš pravdu, nelezou z nich záda. My máme takové body s kraťasovýma nohavičkama. Ty jsou super. jenže v šatičkách je taková frajerka :slight_smile:

leonik- naušnice se odkládají na pondělí, pátek se nestihal. Stejně mě to nemine, já budu řvát asi i potají doma, zatím co bude s malou píchat.
11. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, jdu za váma zase nakouknout po dvou dnech :slight_smile: Nějak nestíhám, malej je po tom očkování pořád nějakej protivnější. A to už byl takovej hodnej! :sweat_smile: Na očkování jsme byli v úterý, zdá se mně to nějak dlouho. Má na té nožce pořád takovou tvrdou bouli :unamused: Dneska jsme jeli pro zeleninku na jednu ekofarmu, tak malej spapal celou menší bramboru s mrkví :slight_smile:

memcy: mně ty kupované příkrmy přijdou chuťově na jedno brdo :grinning: Já bych tam asi pepř nepoznala :sweat_smile: Ale každý má jiný chutě :sweat_smile:

missy: tak to je fajn, že výsledky dobře dopadly :dizzy_face:Já malýmu míchám kupovaný s domácím, aby si od začátku zvykl na oboje. A co kdybys to navařila do sklinek a zavařila :sweat_smile:

jola: co Leuš, už je zdravá? Naši Lei dneska bylo od oběda blbě, no a navečer začla zvracet :rolling_eyes: Poblinděnej celej koberec v obýváku, tak jsem měla o práci postaráno. A pak ještě než šla spát, tak v koupelně :rolling_eyes: Nevím, jestli to nakonec nechytla od ségry, ta to měla v úterý. Asi nějaká viróza jednodenní :confounded: Tak čekám, jestli to chytne malej :fearful:

nency: tak dovolenkáři se ti dneska vrátí, tak si to spolu užívejte doma :slight_smile:

telullah: nám zoubky zatím nerostou, tak neporadím :slight_smile: Jé, tak naušničky zase nemáte, tak snad už v pondělí to bude za váma :slight_smile:

Já bych měla ještě upíct řezy, zítra má taťka narozky, ale mně se táák nechce :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,mame za sebou dalsi neprospanou noc.Ale co se stalo rano,si nedokazu vysvetlit...
V 8rano jsme vstavali z pelechu,malej se vzbudil o pul6 a pul 7 dostal mliko.Kdyz jsme vstali,svlikla jsem ho,prebalila a nechala ho chvili v plince hrat si v postylce.Kdyz jsem ho svlikla mel na hrudniku malej cervenej flicek a behem 15 vterin byl samej cerevenej flek,na hrudniku,brisko,cele zadicka a na rukou.Byli to velke cervene fleky,ktere se slejvali v jedno.TAj jsem se strasne vydesila,protoze jsem nechapala z ceho to ma a co to je.Hned jsem vzala knizku a cetla riznaky nestovic,spalnicek,zadrenek....a jak to vse vypada.Ale ani jedno z toho to nebylo.Nesvedilo ho to,nic.Hned jsem volala tchyni jestli nevi co to muze byt,ale ta take nevedela.Alergicky na nic neni,podle testu,ekzem to takz nebyl,ten vypadal jinak.TAk jsem pockala pul hodky, apo 4o mninutach mu to uplne zmizelo.Skousela jsem volat nasi dr.domu na mobil a nedalo se ji dovolat.Je fakt ze pred tim jak sflehatel,tak jsem ho celeho natrela excipialem,coz davame 3-4 dnenne a nic nikdy nebylo.Ale po tom by se snad takhle nesflekatel...Jsem z toho pekne vyhoukana a nedokazu si to vzyvetlit.V postylce taky nic nemel co by mu mohlo uskodit.

leonik.... to je fakt dlouha doba,mozna mu to blbe pichli,...ale zas boule by se neudelala.Radeji bych sla s tim v pondeli kdyby mu to nezmizelo k doktorce.Nezvetcuje se mu to?No mohla bych to zavarit,ale musela bych nedrive odskouset jednu davku jestli mi to sni.

tehullah....zoubky jeste nemame zadny,tak presne nevim.Ale mohlo by to byt ono.Nemusi to byt videt,muzou se vyklubat za delsi dobu,sleduj to.A jak spinka?
12. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
čauvec holky tak se hlásím :grinning: . Leontýnka je v poho žádná horečka nic jen ten jeden den to se ji i zpustila rýmečka ale už je i po ní horší je na tom Jolanka ta kašle jak tuberák :angry: no uvidíme jak se to vyvine. Horší že se chce pořád koupat a já ji nechci pustit bo je tam docela chladno tak by se to ještě zhoršilo!

leonik:jejej to vás teda lituji! chuderka Leunka. Je to hrozné pro ty malé děti takové nemoci! Ještě když do toho dostane pořádnej průjem :frowning2: tak ty děti neví co se děje! Vy průjem nemáte nééé? Tak hl. ať to je jen jednodenní a je to hned prič!!!! Já z toho léta mám vždycky strach (salmonela nebo to druhé jak se to dostane z nedostat. tepel. upraveného kuřecího masa) Měli jsme to tři léta po sobe dr. se na mě díval jak na flegmu jak to že to vždycky chytnem (přitom jsem byla z toho úplně deformovaná umývala jsem už úplně všechno, zmrzlinu jsme kupovali jen balenou a kuřecí až v zimě no hrůza!!!)
12. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky, my se vrátili z oslavy a mně je pěkně blbě :frowning2: :frowning2: Tak nevím jestli je to z pleskání všeho dohromady, nebo jsem to chytla od Lei :rolling_eyes: Lea dneska vypadala už líp, snědla dopoledne kousínek banánu rozmačkanýho. Pak jsme jeli k těm našim, a ona se v autě zase poblinkala :confounded: Tak je celej den o hladu, nechce pít, no hrůza. V noci jsem skoro nespala, malej pořád kňoural, málo spal, tak jsem ho pořád kontrolovala, jestli neblinká taky aby se neudusil :confounded:

missy: tak třeba to má po tom krému, to je divný teda :confounded:

jola: tak u vás se taky marodí, to je hrozný. Teď mají být zase hice, to je strašný to počasí.

Jdu si lehnout, je mně hrozně. Ještě že je manžel zítra doma.
12. črc 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se že žijeme :grinning: Jen je teď strašně málo času. Dětičky mě vytěžují, měli jsme tu návštěvy, takže nebyl čas...
V pátek jsme konečně vylili pasy základů, teď se udělá ztracené bednění a pak se vylije deska :wink: Snad to půjde rychle :slight_smile:
Taky jsem si koupila kolečkové brusle, tak jsem si byla zatím 2x zajezdit s Elinkou v kočárku :slight_smile: Docela záhul :grinning:
Elinka se docela rozjedla a zbaští už malou skleničku :slight_smile: Ale musí mít hlad a jí tak po 3,5-4 hodinách :slight_smile: Už jsme začali dávat i odpolední sváču a moc jí chutná :slight_smile: Dneska jsem jí nestíhala dávat do pusy a vřískala, že jsem pomalá :grinning: S pitím bojujeme, ale dneska jsem do ní něco dostala. Asi musí mít žízeň, jinak si s tím hraje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen jsem z posledního příspěvku zaregistrovala, že u Leonik se marodí :frowning2: Tak ať jste brzy fit!!! Kamarádka mi psala, že taky zvrací a lítá to vzduchem... :unamused:

Joli - snad u u vás bude brzy po nemoci :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojda holky moje :slight_smile: :slight_smile: dlouho sjem tu nebyla,a,si 5 dni...bracha nam spravoval pc,,takze jsem mela docela maly abstak,,,doctu vas zitra,tak me omluvte,ze nekomentuji co jste napisali...zitra pisnu...
jinak dneska Lukysek se na brisku stavel na rucky,,mel je natazeny a brisko nahore,tak sand uz brzy zacne lezt... :slight_smile: jiank nam chutna,pekne bastime a svagrova je stastna za holcicku...je pkna,ale pro ni je samozrejme krasnejsi...
jinak u nas nic novyho....tak holky dobrou a zitra pisnu....doufma,ze sjte se meli fajne :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jola2.... no vidis,dostala se z toho,tak jeste Jolanka,preji ji brzke uzdraveni at se holka muze machat a uzivat si to,vzdyt za chvili je po lete.

leonik.... to bude asi tim teplem???Jejda,kdyz si vzpomenu na sebe jako malou,tak jsem zvracela porad,jak v aute,tak v busu,jen ve vlaku ne...mela jsem blbej zaludek na tohle.Ale to je neco jineho.
Nevim jestli to Danik ma z te masticky,pouzivame ji uz vic jak mesic a nikdy z toho nic nemel.Skousela jsem ho natirat ni dal a dobry.TAk cely den mzslim nato,z ceho to mohl mit,vypadalo to fakt desive,ale DAndulacek to vubec nevnimal byl jako vzdycky vysmatej.
TAk uvidis holka zitra jak ti bude...snad jsi to mela jen po oslave....

ZAny... tak to jsme s tim jidlem na tom stejne.MAlej taky vriska kdyz mu nestihnu dat do pusy dalsi lzycku,moje ruka je jak na bezicim pasu a jeho pusa je porad otevrena. :grinning:

andilek1....tak to vypada ze brzy asi zacne po styrech ,blahopreji k prvnim krokum.U nas se nic podobnyho nedeje.Kdyz chce neco co je pred nim,tak se k tomu doplazi stylem,ze se prehupuje na stranu a pak zas spatky na bricho a docili toho ze se k harcce dostane.
12. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahojda.....tak me po ranu napada otazka,,jak vam miminka spinkaji? jestli celou noc nebo nejake prestavky?
no Lukyn se vzbudil v jednu ranu na brisku a uz neusnul,tak sejm ho dala k sobe a byl tuhej do 5minut :grinning:
missy:myslim,ze je to fakt krucek,Lukyn umi se na bisku otocit dokola,jako je na ejdnoum miste a otoci se po ruckach do stran za hrackou,ale tohle co umi,snad bude lezt no...uvidime.hele,k hracce se dostane,takze je to sikulka,jak se tam dostal je vedlejsi :grinning: takze neboj,je sikovnej..co by se namahal,kdyz to muze byt jednodussi..
zany:taky vriskame u jidla, a kdyz mu dam malo do pusinky tak taky,to snad jeste vic :slight_smile:
13. črc 2009 v 05:08  • Odpověz
čauvec holky tak u nás po dlouhé době super noc kdybych nepočítala že jsem musela celý barák zbudit v 5h. ráno oblíct holky a zavést manžu do práce tak super.
Celý víkend jsem zavařovala meruňky tak toho mám plné zuby. Za chvíli jedu s holkama k fotografce tak snad bude Leuška hodná! :wink: . Manža po třech týdnech v práci musím kompletně uklidit (pořádně) barák bo je to u nás jak v e chlívku :grinning: .

zany:to je bomba s baráčkem už to půjde rychle! Nejhorší jsou ty dodělávky ve vnitř :unamused: .

andilek:mě se malá budí pořád v noci nejméně dvakrát až třikrát a když byla malá Jolanka tak mě špatně spala až do dvou :angry: :confounded:

Tak zatím čau čau potom písnu musím pádit
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám:(
leonik,ať jste brzy zdraví!
nency,v kočárku byla v lehu,ona taky ještě nesedí :wink:
Dneska umřela babička,jak jsem o ní tuhle psala,tak je tu tak nějak smutno...
Zatím se mějte,já teď asi nebudu mít moc času
13. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj ,tak jsem se konecne dockala a vyspala se.I kdyz teda uspavani bylo silene.Byli jsme vcera u tchyni a vraceli jsme se az o pul 6 dom.To asi 4o min chrapal DAnik v aute,a pak kdyz prisla jeho hodina na spani tak m to neslo,i kdyz bylo na nem videt ze spat jeste chce.No trvalo to asi hodku a pul ,kym se me ho povedlo uspat a to az v 8hod.PAk se vzbudil na pul oka asi v 10hod.Mi s manzou jsme sli spat o pul 12,a opet jak kdyby to citil ze jsme uz v loznici tak po pul hodke se zacal prevracel a probiral se.Tak jsem si ho hned vzala k sobe a spal az do rana do 7hod.PAk se najedl a usnuli jsme jeste do 9hod.TAk to bylo super,kdyz jsme se koukla na hodiny tak jsem neverila vlastnym ocim kolik uz je.Ted zase hajinka.
Andilku1.... jsme na tom podobne,v noci kdyz se malej zacne probirat,nebo kdyz vidim ze se prevaluje porad ze strany an stranu tak si ho hned vemu k sobe a je klid.Jinak by se budil porad.I kdyz teda ted posledne dni co predvadel i u me,se nada rict ze by jsme se vyspali.No maji to miminka zajimavy,jak se k te hracce dopracuji,...a jak se malej u toho vzteka,kdyz se k ni i dostane a neopatrnosti ji odhodi jeste dal.

jola2.....tak bys mohla pridat fotecky az budou.U nas dom je tady peknej chlivek,o vikendu cas moc nebyl,tak se do toho pustim dneska.Kdybych nechala manzu uklizet,tak bych po nem nic nenasla. :slight_smile: ale bodlo by to,kdyby uklizel za me nekdo jinej.
13. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky,
missy,super,že jsi se vyspala :slight_smile:
holky,spějí Vám dětičky přes den pravidelně ve stejnou dobu?Anetka většinou akorát pravidelně asi tak 2,5hodiny,během dne,ale ne ve stejný časy.Dneska spí už od oběda.
13. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
čauvec holky tak malá už spinká (před spanín :grinning: ) za chvíli se zbudí dáme snad kojo a zaspí už pořádně (doufám). Dneska jsme se byli fotit a Lea stávkovala :grinning: nafoukla pusinku a ksichtila se! :angry: . Já jsem byla málem počůraná s Jolankou co paní fotografka předváděla aby se rozesmála a malá na ní koukala jak na škaredou babu! Příští týden budou fotky tak snad se mi to povede je sem hodit.
Jolanka mi dnes odjela opět na prázdninky tak jsem doma sama s Leuškou. Už jsem zbagrovala celou Studenskou pečeť :grinning: (Jolance to zakazuji tak mlsat a já jsem teda darebačka!)

Luci: s babičkou to je mi moc líto! Kdy máte pohřeb?
mě malá vždycky ráno zaspí kolem deváté a probudí se kolem půl jedné pak kolem půl čtvrté a to už spinká tak půl hodinky a pak mi jde spinkat jak jí vykoupu tj. před šestou a zbudí se kolem půl osmé a to nakojím a spinká.

missymici:jj můj taky tak uklízí všechno dá s jedné strany na druhou a je uklizeno :grinning: . úplně z něho šílím! Nedávno že uklidí na dvoře tak on to všechno nastrkal do garáže. No dvoreček hezky uklizenej ale v garáži se nedalo hnout!!!!! :angry:
13. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky, dneska nějak nestíhám :slight_smile: Dneska mně už je dobře, asi jsem se včera přecpala :sweat_smile: To je tak, když je na stole plno jídla, a pak nejde odolat :sweat_smile: Manžela jsem ráno vyslala s Leou k doktorce, aby se na ní podívala. Dneska totiž zase zvracela. Za tři dny do sebe dostala jen pár piškotů a trochu čaje, tak jsem měla strach, aby nebyla dehydrovaná :frowning2: Tak, že je to asi viróza. Dneska jsem do ní zase nic nedostala k pití a odpoledne usla na gauči a za dvě hodiny se vzbudila a začala hystericky řvát a mluvila hrozný nesmysly a měla pořád zavřený oči :confused: No byli jsme z ní vedle, vypadala jak kdyby měla nějaké halucinace nebo co :frowning2: No bylo to tím nepitím. myslela jsem že snad pojedem do špitálu :frowning2: Pak se nám podařilo do ní po trochách nalít vodu a čaj. No a večer i snědla trochu mrkve s kuřetem. Malej byl hodnej, ale pořád mám strach, aby to nechytl :confounded:

zany: no jo, tady to taky řádí :confounded: Už to mělo kolem nás pár lidí, asi nějaký virózy. Tak zase jste s domečkem kousek pokročili :slight_smile:

missy: tak to já jsem nezvracela už roky, ani po tom netoužím :grinning: :grinning: A nepapal ti Daník nějakou potravinu, kterou jsi ještě nedávala?

andilek: Vojta spí celou noc na zádech, kojím tak 1-2 krát za noc :slight_smile:Pak položím do postýlky a spí většinou hned :slight_smile: V posteli ho nenechávám, naštěstí zatím nemáme problém s usnutím v postýlce.

jola: to je jak u nás :grinning: Mám pocit, že jak jsem s děckama doma sama, tak tady mám větší pořádek, jak když je doma manžel :grinning: :grinning: Já taky Lei nedávám čokolády, ale dopřávám si to teda za ni :grinning: :grinning:Však času má dost na takový věci :sweat_smile:

luci: upřímnou soustrast přeju :frowning2:A co babičce nakonec bylo :frowning2:Mně Vojta přes den spí všelijak. Dopoledne spí někdy i 1,5 hod, odpoledně spí většinou dvakrát, záleží jak dlouho spal dopoledne :slight_smile:Většinou je ty 3-4 hodiny vzhůru a pak spí :slight_smile:Někdy mám problém, udržet ho do půl sedmý, když odpoledne usne jen jednou.

Holky, kolik vám mimča sní příkrmu, aniž byste dokrmovaly mlíkem? Mně Dr.říkala, pokud sní 100ml zeleniny, mám dát už jen čaj. Dneska těch 100 ml snědl, pak měl čaj, ale přišlo mně, že má málo :confounded:Zase jsem ho ale nechtěla nalívat ještě mlíkem, aby to nevyblinkal.
13. črc 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak u nás po dlouhé době příšerná noc malá se mi zbudila v 11h. a atraščně plakal měla rýmečku a moc kašlala. Tak jsem jen odsávala sopílek a utišovala ani mlíčko nechtěla chuderka :cry: . Dneska s ní jdu k doktorce (stejně jsme měli jít na petiměsíční, taky jsem zvědavá kolik přibrala :confused: )
Tak se mějte holky pak písnu zase pláče :frowning2:
14. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.