• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojda holky,ja vubec nestiham,zase se nam tak podelava pc,takze asi pujde zase k brachovi :unamused: lukysek pred chvili usnul,strasne pres den vyvadi nez usne,tak dve minuty se vzteka a pak usne jako dudek,nevim proc se vzteka :frowning2: jsem z toho pokazdy divna :frowning2:
m posledni tyden vstavame kolem 3 a 4hopdiny,,,naji se a usne tak za pul hodiny sam v postylce a spi pak dalsi dve tri hodinky,,,no nevim no...ja jen mslela,ze bych zkusila tu kasi,,jestli je to jidlem a nestaci mu moje mlicko na noc,tak ta kase je sta,,no,nevim..no..
holky chtela sjem se zeptat,,za dva dny pujdeme na dve zeleninky..pak asi za dva tydny na masicko...a az jako vsechno vyzkousim,tak mu muzu davat kazdy den neco jinyho nebo to takhle pujde treba do 9mesicu?jako ty tri dny,,,ja vim,ze je to kvuli alergiijim,,ale stejne,,nevim tohle,,a kdyz uz treba vyzkousim brambory s mrkvi ,,tak za tden mu muzu dat hned celu sklenicku?nebo zase po tech 3lzickach.?
jinak dneska jedeme do hradce,koupit tu prebalovaci podlozku,tak se tesim na nakupy :slight_smile: :slight_smile:
tak jsem vam chtela oznamit,ze jsme zacli pracovat na sourozenci :grinning:
14. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
andilek:tak snad dobře nakoupíte a hezky si to užijete :slight_smile: Já mysliím,že až budeš mít tu zeleninku vyzkoušenou,tak už jí můžeš dávat jek chceš,ne jen po těch třech dnech.Držím palce,ať se vám ten sourozenenc brzy podaří,jestli si to tak moc přeješ :slight_smile: To Tě obdivuju,já bych z toho měla asi trochu strach,tak brzy po sobě.

joli,jsem zvědavá,jak jste dopadly ,snad bude malá brzyčko v pořádku

leonik,taky držím aplečky,ať už jste všichni zdraví

Holky,díky,babička měla hooodně rozjetou rakovinu :frowning2: Šlo jí to do páteře,proto upadla a nemohla sama chodit.Byl to velkej šok,přišlo se na to totiž až teď.Další šok byl,když řekli,že to bude tak na čtnáct dní.Takhle to vypadá,když se nechodí k doktorovi,na žádné prevence.Ona si nikdy na nic nestěžovala,že by jí něco bolelo,tak ani nikoho nenapadlo,že by to mohlo takhle zkončit.No je to smutný,ale odcházejí i mladí zdraví lidé a to je horší.
14. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
čauvec holky tak jsme teperve teď dorazili od doktora a z nákupu (venku je úplně hnusně!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě v tom autě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Vážíme 7300g podvíživené nejsme :grinning: nic neříkal. A ta rýma je žeprý nic moc a popřípadě kapat Vincentkou a že to není vážné tak nám píchl třetí hexu což jsem teda koukala :confused:

Luci:bereš to sportovně s babičkou (to je dobře). Manža to pořád dusí v sobě že umřel děda (on byl pro něj jako tatínek bo ho vychovávat)

andílek:tak ať si užiješ nakupování (já jsem se dneska stavila v Rossmanu tak jsem si taky nakoupila :dizzy_face: )
Na sourozenci jo??? Tak ať máte pomalé spermije :grinning: a je to holčička :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky holki...
Tak od soboty máme teplotu, jsem z toho totálně mimo. Skáče jí to až přes 39. Byli jsme u doktora a potvrdil nám doměnku, že jsou to zuby. Přesto si od nás vyžádal jěště vzorek moči, aby vyloučil nějakou bakterii. Dneska má kolem 38. No jsem zvědavá co bude dál.

luci81- je mi to moc líto, rakovina je svinstvo...
andilek1- Tak já vám přeju ať je to na první vrz :grinning: , jak se říká u nás
jola2- pěkná váha, to je tak dávno, kdy jsme měli 7 kilo... to nám bylo 4 měsíce
14. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už se spí :slight_smile: Dneska jsem musela s malým odjet na celý den k našim, už to chytl od Lei i manžel :confounded: Začlo mu to už včera v noci. Tak doufám, že mně a malýmu se to vyhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás dneska byl neskutečnej pařák, malýmu to ani nedalo spát. Chudina pořád durch spocenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ho vykoupala, napapal se a hned usnul :slight_smile:

jola: to se teda divím, že ti Dr.Leuš naočkoval, když je tak nachlazená :confused: :fearful: Naše dr. by Vojty teda nenaočkovala. Prý pak nechce mít problémy, kdyby se mu něco stalo :confounded: No snad to zvládnete, chuděra malá, trápí jí nachlazení a on ji ještě naočkuje :unamused: Jinak ti hezky přibírá :slight_smile:

andilek: jé, tak vy už jste začali pracovat na druhým, jo? Co, že tak brzo? :slight_smile: :slight_smile: To vás obdivuju, já bych to nezvládla :sweat_smile: Kaše většinou na delší spaní nepomáhá, je tady někde o tom i diskuze :slight_smile: Já mám taky zkušenost, u Lei taky nezabrala. Stejně jsem musela v noci kojit :slight_smile: Vojta je poslední noci taky neklidnější, pořád pobrekává, asi má taky málo. Kojím ho k ránu, ale mlíko asi mít brzo nebudu, přes den už vůbec nekojím. Teď nevím, jak jsi to myslela, že budeš dávat dvě zeleniny :fearful: Ty dáváš pořád jeden druh? My máme být dle Dr. měsíc jen na zelenině. Začla jsem mrkví, po třech dnech přidala k mrkvi bramboru, zítra k mrkvi a bramboře přidám brokolici, a pak další druhy zeleniny, vždycky po třech dnech. Já zkouším dávat celou tu malou skleničku, od každé zeleniny je tam trochu :wink:

luci: Díky :slight_smile: Tak hlavně, že babička neměla bolesti a přišlo to nečekaně, lepší, jak kdyby se měla trápit :frowning2: Mně umřela babička loni, je mně po ní moc smutno ještě teď, trávila jsem tam veškerý volný čas. Byla jsem tam radši jak doma. Každý den si na ni vzpomenu a někdy se mně vybaví zážitky z dětství u ní a začnu brečet :pensive: Dožila se pěknýho věku. Máš pravdu, umírají mladí a zdraví :pensive:

telillah: takové horečky od zoubků :confused: Tak snad to bude jen k tomu. A to jí ta teplota kolísá nahoru a dolů?

Holky, my jdeme ve čtvrtek s Vojtíkem na vyšetření, po tom zánětu ledvin. No mám z toho strach už teď :frowning2: Ten tam bude zase vyvádět jak uvidí cizí lidi, a hlavně jak mu budou něco dělat :frowning2: :frowning2:
To jsem zase napsala román, ale zkrátit to nešlo :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se az vecer,Danik ma zajimeve prohozene dni s noci.Ted uz druhou noc spinka hezky,dnes do pul9 rana jsme chrapali,ale pres den silenstvi.Do obeda 4o minut,a odpolko spal po pul 1 asi20 minut.PAk spal jeste hodku teda vstal ve 4hodiny.Ale co to dalo prace ho vreca a dnes pres den uspat,a to same i pri verecnym uspavani.Asi si to kluk trochu prohodil.
Volala jsem dnes na alergo a ptala jsem se na to,jak Danik na telicku uz 2x zflekatel,co to....ani mudra nevedela,tak ho znovu objednala na odber krve 6.8.,jezisi uz ted se toho desim...kdyz si vzpomenu jak to vypadalo naposled.

luci81.....jak jsem psala,ted si to malej prohodil,to spani...ale dotej doby spal do obeda 45minut,vzdy o pul11, a pak kolem pul 2,tak na 1,5-2 hodkz,nekdy takz ne ,treba jen hodku.NEni to vzdy stejne,jen dopolko je stejne .PAk chodi spat o pul 7-v 7.Ale ted posledne dni o pul8.
To se bohuzel stava,mame to v rodine,Deda byl to same, v 798 zemrel na rakovinu a celej zivot ho trapili jen bolest nohou po valce,...oznamili nam to tyden pred vanocema a po trech mesicich zemrel.Vim,jak se citis,...uprimnou soustrast...

leonik.... Tak malej sni celou malou sklenku cehokoliv,kdyz to nedelam ja doma.Dnes dostal brokolici,teda neylo to 1x,ale od te doby co mame ten rezim nastaven.A odpolko dostal kasi z cerealii s medem.Ma to sunarka od 6mes.A moc chutila,tuhle jsme jeste nemeli.A tej sni tak 150ml.No drzim palce at se ti holka z toho co nejdrive vyskrabe....a co ji nato rekla mudra?

jola2....tak to me moc mrzi,co se ji to zas vratilo spatky?Vincentka je dobra,snad pomuze.Uz mate 3 hexu?

andilek1...no ja si myslim,ze pokud budes mit co skouset tak pokracovat,ale urco neva kdyz mezi tim das jeden den treba neco co jste skusili uz predtim.Mi jsme po trech lzyckach nikdy nejedli,protoze je Danda po jidle jak sjednanej,tak jenom prvni den snedl asi 6 lzycek mrkve na 4 mesicich a na druhy den uz celou sklenku.
Tak uz pracujete na dalsim?Ty jo,to te obdivuju,ja bych asi nemohla...Ale at vam to dopadne,dej hned vedet ju....oslavime to pak na koniku

tehullah....tak zoubky??? JAk dlouho uz ma teplotu?A nerekli ti za jak dlouho by vylezli,pokud jsou to zuby?
14. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
leonik...koukam ze jsme to poslali skoro spolecne :slight_smile:
Mel zanet ledvin,jak se na to u tak maleho miminka prijde?Hodne stesti....
14. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
missymici: jj, psaly jsme zaráz :grinning: My zatím kaši na noc dávat nemáme, aby moc nepřibíral :sweat_smile: Měla jsem tady vzorek nutrilonu kaše, tak jsem mu to včera zkusila dát, to byly obličeje :grinning: Po pár lžičkách se mu začlo navalovat, tak jsem toho nechala :sweat_smile: Dr. řekla že má Lea nejspíš virózu, napsala jí probiotika na zklidnění žaludku a doporučila dietu. Naše dr.má dovču, tak byli u jiné, já ji teda moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc neporadí, už jsem u ní byla jednou s Vojtem :confounded: Přestala zvracet a teď pro změnu má zas průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jí jen piškoty, suchý rohlíky a pije černej čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj, malej měl v pěti týdnech zánět, v noci dostal horečku a ráno jsme jeli směr špitál :unamused: Měl bakterie v moči a měl tam prý hodně krve :unamused:Jinak díky, no už ať je ten čtvrtek za náma, a snad už je to poslední vyšetření.
14. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
leonik.... mi davme kasi odpolko,na noc jen mliko,to ma nejradeji.Danda pribira tak ci tak,i bez kase stale stejne 2oog tydnne,kdy se to konecne zmirni...uz ma rovnejch 10kg,ale jen nejakej 67cm.
TAk zas pro zmenu ma prujem? A dala ji nejake kapky nebo prasky?Z ceho ma prujem,kdyz ji jen piskoty?To to teplo a vzduch hnusnej.....Mi jedeme ted v patek na ortopedii,doufam ze naposled.Byli jsme tam naposled ve 4 mesicich,a uz to bylo ok,tak jen pro kontrolu jeste ted musime.I kdyz on kycle mel dobre od malinka,jen ve 3 mes.dr.rekl ze mu to pomalu dorusta.Tech odbreru krve se taky desim...mam z toho hruzu,kdyz zas budu muset poslouchat jak bude brecet malej a dlouho...juuu ja to asi nevydrzim a pujdu ven,necham tam Tatinka.
14. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
missy:Vojtovi zatím stačí taky mlíko večer, tak mu už kaši cpát nebudu :sweat_smile: Akorát myslím, že mu budu brzo chystat mlíko i k ránu, nějak mu to kojo přestává stačit :sweat_smile:To jsme na tom s váhou podobně, malej přibírá kolem kila za měsíc :slight_smile: Taky by mě zajímalo z čeho má ten průjem, když je na suchý stravě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kapky má akorát Nutrolin, to jsou ty probiotika, jinak nic. Ven taky nechodí, je zavřená v chládku doma :sweat_smile: Tak snad už to tím průjmem odeznívá, ta viróza :sweat_smile: Nás čeká ortopedie v pondělí, taky tam neměl ty jadýrka dorostlý, tak musíme teď znova :slight_smile: Vojtovi právě že krev brát nebudou, budou mu píchat nějakou radioaktiv.látku do žilky, pak tam budem muset 2 hod čekat, až se to dostane k ledvinám a pak ho budou rentgenovat. A to by měl být v klidu, jinak se to nezobrazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně se taky hlásím...

Včera Eliška nemohla zabrat, pořád plakala a nakonec dostala před půl 10 ještě prso a pak konečně usnula. A to jedla v 8... No ale za noc byla jen jednou vzhůru, tak to šlo :slight_smile:
Dopoledne jsme byli venku, tak se vyspala v kočárku a po obědě jsme spali všichni :dizzy_face: Já s Eli hodinu a půl, Honzík o něco dýl :dizzy_face: Pak jsme jeli ke kamarádce, která má miminko a ještě staršího kluka, tak kluci spolu lítali po zahradě a Honzík tam žuchnul do vany, kterou mají na zahradě a je kousek nad zemí :grinning: Natahoval se pro rybičku a zahučel tam :grinning: Ale v pohodě, je trénovanej z plavča, tak byl jen celeíj mokrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leonik - tak vás se to pořád drží? :confused: Snad už bude Lea v pořádku :sweat_smile:
Zkus dát Vojtovi té zeleniny i víc :wink: Nevím jak dlouho baštíte, ale Eli už zvládne i tu 190g skleničku :slight_smile:
A teprve po měsíci máte dát maso? :confused: My baštili maso po 14 dnech na zelenině :wink:
A pokud má Lea průjem, tak by piškoty neměla. Je v tom cukr a to vadí... Můžeš jí černý čaj osladit glukopurem, ale cukr by se neměl...

Luci - s babičkou je mi to líto :frowning2: Ale já beru smrt v nemoci jako vysvobození... :pensive:

Joli - tak Jolanka se nechtěla fotit, jo? No jo, oni už se umějí zašprajcnout a je to :slight_smile:
A Lea má pěknou váhu :slight_smile: To měla Eli na konci června :slight_smile:

Tellu - a nemáte 6. nemoc? :confused: Při té jsou tak 4 dny vysoké teploty a pak se prcek osype a tím mu teploty klesnou :wink:
Snad budete brzy v pořádku a pokud je to zoubek, tak ať vyleze co nejdřív :wink:

Andilku - ty jo, tak už druhý mimčo :slight_smile: Tak ať se brzy zadaří :wink: Jsi odvaha jít do toho takhle brzy :wink:
Jinak pokud už jedl všechnu zeleninu, tak už nemusíte dávat něco 3 dny :wink: To už by se alergie projevila :wink:

Jinak my kaši ještě nedáváme. U Honzíka to vliv nemělo, že by spal dýl, takže u Eli ještě čekám :wink: Zat :wink: ím hezky baští, i svačinku a dokonce se naučila i pít :dizzy_face: Zjistila, že je maminka škrt a ke svačince mlíko není, tak už vzala na milost flašku a bumbá :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik,taky držím palečky,to jsem zvědavá,jak se u tak malých dětí docílí,aby byly v klidu?

zany- jak píšeš,je to vysvobození :pensive: Ona ani nevěděla,že je tak nemocná,zrovna to pondělí si pro ní měla jet teta,aby si jí vzali domů,už se ale neprobudila :frowning2:
Holky,ještě jednou děkuju,jsem z toho smutná,ale jak už jsem jednou psala,tahle babička byla jiná,než asi většina ostatních babiček,i než druhá,kerá zemřela před pěti lety a taky mi je po ní dodnes smutno :frowning2:
Tahle se o nás jako vnoučata moc nezajímala,nehrála si s námi a tak,prostě jsme si nebyly až tak blízké :frowning2:No už to nebudu rozebírat.V pátek má rozloučení,tak to snad dobře zvládnem.A snad i hlídání Anetky.

Dneska jsem jí vařila bramborovou kaši,ona mi to potvůrka statečně plivala ven.Teda to bylo vaření,kaše z půl brambory :grinning:
14. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
zany: jj, už čtyři dny se nás to drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta tý zeleniny zatím víc nechce, sní tak 100ml, pak se začne otáčet a vztekat se, tak jsem usoudila že už má dost :sweat_smile: Přikrmuju zatím týden. Jo zeleninu máme dávat měsíc, pak se domluvíme na masech a jogurtu :slight_smile: Já už nevím co Lei dát, rohlíky už odmítá za ty čtyři dny jíst :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
luci: asi jsme psaly zároveň :wink: Nevím, jestli mu nakonec nebudou muset píchnou něco na oblbnutí :frowning2: No uvidíme, pak napíšu, jak to probíhalo. To jo, to je vaření, z takového množství :grinning:
14. črc 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky krááásně jsem se vyspinkala :dizzy_face: včera jsme vytuhli už o půl osmé :grinning: . Jolanka je opět na prázdninách.

Leonik:on DR. říkal že to bude to soplení asi od zubů protože jí poslouchal a říkal že je to v poho. Taky mě pochválil že má malá moc hezkou kůžičku že to má teď málo které mimi v tom pařáku (tak si myslím :grinning: :grinning: )

missy:jo třetí hexa

zany:Jolanka se culila jak blázen ale malá Lea se nechtěla fotit no uvidíme třeba to na konec bude srandovní :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojda holky,,,tak Lukyn vcera usnul az v 22:15,a spal do pul 6,ale v noci sjem ho obracela na zadicka,zsae byl na brisku...ale hned spal dal...
jiank nakup super,jen by to chtelo vic penez a nebo davat dvakrat mesicne rodicak :slight_smile:
jiank k tomu mimi..ja chtela mimi uz tden po porodu,takze se to jen oddadalilo,taky neni nikde psany,ze to budehend prvni mesic,takze,,,jen sjem vysadila prasky a dej se vule bozi,,,ale samozrejme si budu delat testiky,,nemam mesicky,,ale asi ani to mit pozitivni moct nebudu kdzy nemam zatim mesick,snad se obejvi a bude to lespi,ikdyz me vubec nechybi :grinning:
Luci,,,je mi lito tve babickyy,ale jak pisi holky,je to pro ni vysvobozeni,,neboj hlidani v patek dopadne dobre,anet bude hodnoucka,,,to se i snad vsadim :wink:
leonik:to me mrzi,z lee je spatne..snad se brzy vyleci..
ja dala uz sklenicku a pul a vsechno to snedl,je ot jedlik,chtel ejste,tak zase nastoupilo mlicko,,pak sjem ho omylem dala na rukou na brisko,abych se podivala jestli neni pokakanej a pak jsem ho polozila a blinkal zase jako sakal,,teda po druhy,,,on totiz e musi prejist,ono mu nestaci ta sklenicka a pul .,.on proste vyvadi...hruza,prece ho nenecham brecet kdyz ma hladik :frowning2:
jola:diky,chtelo by to pomaly,,prala bych si ji,ale kdyz to bude kluk nic se nestane,jen me to bude trosku lito :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Čauky holky, u nás se dneska vyjímečně zadařilo a všechno mně doma chrní, tak jsem se mohla v klidu naobědvat a mrknout za váma :slight_smile: Lea normálně už přes den nespává, ale jak je teď marod, tak je pořád utahaná. Jinak u nás dneska super noc, kéž by to tak bylo každou noc :slight_smile: :slight_smile: Malej usnul včera v 7, a v 5 ráno jsem ho musela já budit na kojení, jak mně bolely prsa. A to jsem celý den a celou noc nekojila a k ránu jsem měla mlíka až, až. Tak já jsem myslela, že jak mimčo nepije, tak se to časem tolik netvoří :sweat_smile:

jola: koukám, že u vás taky byla dneska dobrá noc :dizzy_face: Jé, to se máš, že máš na starosti jen jedno dítko :slight_smile: Náš malej má taky zatím krásnou kůžičku, bez pupínků, a to se teda potí fest :sweat_smile: A má Leuš už zoubek vidět, nebo je zatím někde na cestě :sweat_smile:

andilek: jj, stěma penězma máš pravdu :grinning: Já budu ve 21.měs Vojty už jen polovinu, to bude mazec, jak budeme vycházet s pěnězma :confounded: Jé, tak to ti Luky sní hodně :confused: :sweat_smile: Já jsem ráda, že do Vojty dostanu deci zeleniny, víc nechce, dneska měl špenát a moc mu nejel :sweat_smile: Pak stejně vyžaduje mlíko. Tak mu dej po té zelenině napít čaje, nebo nedáváš čaj?
15. črc 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to spinkal Vojta pekne,,,bud rada,ze se neotaci na brisko a nezveda nozicky ..ten nas porad,,hlavne kdyz ma spat...sni,ale asi bez mlicka by taky nemohl byt,chce potom stejne mlicko,tak envim,v pondeli jdeme k doktorce tak se zeptam co a jak...cajik nepije,,,jen kojime,tak sjem mysella,ze se caj nedava,ze jen my mliko....nevim no...moje prvni dite,tak vim kulovy :sweat_smile: :pensive:
taky mame kuzicku bez problemu,zadn pupinky, a taky jsme spoceny ..jen ma na pazi tavou hrubou kuzicku,ma to dva mesice,,,a v nedeli jsem koukali,ze ma druhou,,ale na druhy ruce,,taky na pazi,,je me divny,ze to ma na stejnem miste..nevim co to je,,zeptam se doktorky...
15. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
andilek: no mně právě dr.říkala, že jak sní celou tu skleničku, tak mlíko už nemám dávat! Jen zapít čajem. Proto se přechází na ty příkrmy, aby si postupně zvykali na nemléčnou stravu. Takhle to bude celý den, ty příkrmy, až se od mlíka úplně upustí. Postupně by pak měli mít jen ráno mlíko a večer kaši. A v těch vedrech trochou čajíku, nebo převařené vody nic nezkazíš :wink:
15. črc 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky dneska jsem tady měla celý den maminku tak jsme poplkali :wink: (já jsem samozřejmě opět nic neudělala tak doma binec jak v tanku :grinning: ). Dneska jsem si dávala plavky a koukala do zrcadla tak jsem se zhrozila :fearful: strašně jsem zhubla trčí mě všecky kosti nejvíc ty kyčelní jsem jak puštěná z koncentráku :rolling_eyes: a krásné dvojky prsíčka se mění na mé předporodní "ANTIPERLE" :cry: to jsem si je moc neužila těšila jsem se jak budu frajeřit v plavkách když tam celý život nic nemám a taková zrada!!!!

leonik:zoubek ještě vidět nejde ani že by to měla nějak nafouklé :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holki, tak dneska ráno tady byl šílený pařák a dusno. Malé jsem dala šatičky, namazala jsem jí Daylongem a má krásně opálené nožičky, přestože jsme jí měli ve stínu. Teď je tady parádní bouřka, hromy a blesky. Pěkně to venku bouchá a malá sebou škube, ale spinká.

leonik- doktor říká, že je to od zoubku. Skáče jí to nahoru a dolů. Dneska měla jen 37,7. Držím palce aˇse vám to vyhne

missymici- doktor neříkal, jak dlouho to potrvá. Jen říkal, kdyby to trvaly teploty přes 38 déle jak 4 dny, tak máme dojít. Dneska už šly dolů, tak počkám do zítřka

zany- nestraš 6. nemoci. Říkáš, že by se pak měla osypat? Tak jsem jí kontrolovala a nic jsem neviděla. Doufám, že to nic není. teda jen ty zoubky

luci81 - chichi, malá je statečná plyvačka. No já jsem začala řešit takové vaření na dva dny. Uvažuju i o zamražování.
15. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
holky u nás byla taková bouřka, to jsem dlouho nezažila. A k tomu kroupy a slejvák :confounded: Vypadával nám celej večer internet. Malej byl celý odpoledne vzhůru, už jsem navečer měla co dělat, aby mně neusnul :sweat_smile: Nakonec mně usnul u flašky s mlíkem v 19h :grinning:

jola: já jsem dneska večer taky měla co dělat, abych poklidila :sweat_smile: Malej jak nespal, tak jsem se mu musela pořád věnovat, do toho Lei, tak na domácnost už nebyl čas.

telullah: a už máte výsledky té moči? Tak snad to budou ty zoubky. Ty horečky u 6.nemoci jsou tak tři dny, pak přejdou a objeví se vyrážka. My jsme dneska venku ani nebyli. Měli jsme vedro i doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky zítra ráno na půl 9 jdem na to vyšetření, tak nakouknu až večer. Přeju dobrou noc všem :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky
jola,antiprle-dobrý :slight_smile: já je teda budu mít brzo asi taky zpátky :wink: :grinning: Jen o trčících kostech se mluvit nedá :frowning2: Zadek holt mít jako dřív asi jen tak nebudu :frowning2:

leonik,teda chudinka se toho koukám pořád ne a ne zbavit

telullah:včera už jsem takjy uvařila kašičku na dva dny,smíchala jsem jí to s trochou mrkve a už to šlo.Jen pro změnu dělala blbinky,takže byla jak čuňátko,ale hlavně,že baštila,je to s nima sranda :grinning:

my máme teď docela fofry,v úterý nám přijedou vyměňovat okna,tak ke všem těm starostem ještě postupně vyklízím.Bude to asi zajímavý.Všude prach.
16. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
ještě se zeptám,když vaříte příkrm doma,vaříte v kojenecké vodě,nebo se nemusí?
16. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
čauvec holky včera u nás bouřka jako pr...e :frowning2: (manža nikde Jola nikde já sama doma jen s Leuš no hrůza :cry: )moooooc jsem se bála.

luci: tak ať to v poho zvládneš to vyklízení a zase to nepřeháněj :grinning:

Holky nejste některá expert na PC nebo nemáte někoho kdo si v tom hoví? Já mám přeplou klávesnici(nevím čím asi si Jola hrála :angry: ) a místo M mi to píše 0 nebo místo j tak 1 je to v češtině ale nevím jak to mám přepnout zpátky zkoušela jsem CTRL, alt, shift nic nepomáhá takže teď píšu pořád jak debil dva kilometry před sebou noťas a ještě jednu klávesnici na kterou nejsem vůbec zvyklá :cry: moc děkuji
16. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Ty jo holky kde jste? Včera jsem si uklidila celý barák od oken až po podlahu nezdá se to ale všude nějaká pavučinka s nějakým pavoučkem (a to pravidelně uklizím ale generálka je generálka :grinning: ) A jak jsem měla hezky povytírané tak jsem letěla do koupelny a pěkně jsem sebou švihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , myslela jsem že mám zlomenou nohu ale naštěstí ne ale bolý to jak sv.... Ještě že už Leontýnka spinkala a nemusela jsem se jí věnovat bo nevím nevím jak bych to zvládla :cry:
17. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se sem nedostala, ráno na půl 9 jsme jeli na to vyšetření, bylo to hrozný. Dr.nemohl Vojtíkovi najít pořádnou žilku, tak až napotřetí se trefil. Já když jsem viděla tu jehlu, a teď to vedro v tý malý místnosti tam, tak jsem sebou málem sekla. Už jsem hledala židli, kam bych si sedla. Pak jsme museli čekat 2,5hod. v tom děsným vedru, až se ta látka dostane k ledvinám a pak teprv dělali RTG. No jsem ráda, že už to máme za sebou, a je to všechno dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže budem nosit jenom do roka moč na kontroly. No a odpoledne mně začlo být blbě, asi po tom lítání celý dopoledne, k tomu jsem skoro nepila :confounded: Večer mě bolel celej člověk, tak jsem šla už v půl 9 spát, no a v noci jsem dostala horečku :unamused: K tomu Vojtík usnul včera už ve čtvrt na 7, takže jsem asi 4 krát v noci kojila, a ve 4 byl vyspanej :angry: Ale naštěstí byl hodnej, brblal si v postýlce, a usnul až kolem pátý. Ale celkem jsem se vyspala. Dneska manža odvezl Leu k babi, ještě mně není nejlíp, ale aspoň trochu funguju :slight_smile: Malej zase chrní, tak půjdu taky ležet :slight_smile: Leinu dietu už jsem taky vzdala, páč bych do ní po těch pár dnech co měla průjem, suchej rohlík a černej čaj nenacpala :confounded: Už začla stávkovat a nic by nejedla a nepila, takže už jí zase všechno a uvidíme jestli se po... :grinning: :grinning:

luci: Vojta dělá taky blbiny u toho jídla, hází rukama, takže mně několikrát vyrazí lžičku z ruky a jídlo je pak všude :angry: Jejda, tak to nezávidím s těma oknama, tak to dobře zvládněte :wink: Já když vařím příkrmy doma, tak vařím v kojenecké vodě. Ale myslím, pokud máte dobrou vodu doma, tak po půl roce se kojenecká používat nemusí :wink:

jola: tak s PC neporadím, já jsem na to antitalent :grinning: Jsem ráda, že zvládnu základní věci :sweat_smile: jé, to je jak, když chceš mít hotovo, a pak to takhle dopadne. Tak hlavně, že noha není zlomená :slight_smile: Já taky když chci poklidit když mám chvilku času, tak taky lítám sem, tam, abych co nejvíc stihla :sweat_smile:
17. črc 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsem se radovala, že je krásně a že můžu ke koním atd... Dneska mě to přešlo, koník mi nakopl nohu a jěště na ní šlápl. Bolí to jak čert.
luci81- jj, známe :grinning: a jak krásně se to pere. Hlavně, že chutná. Nepoužívám žádnou speciální vodu. Koupím třeba neperlivou dobrou vodu a z té vařím. Teď už používám poslední týden obyčejnou kohoutkovou převařenou.
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme to dneska nějak zvládli,Anetka byla u švagrovky taky hodná.
joly,ještě,že sis opravdu nic neudělala se dvěma dětmi by nebyla zlomenina žádná sranda

leonik,to věřím,že Ti z toho bylo špatně,super,že je vše v pořádku,to je hlavní.

telullah,mě jednou kopl poník,taky to pěkně bolelo,to jsem byla malá.Měla jsem na zadku kopyto:grinning:
Tady je dneska šílenej hicák,teď jsme se byli ochladit u tchýně v bazénu,ale švagr přehřál vodu,takže nic moc osvěžení ve 28 stupních :frowning2:

Zdá sde mi,že se Anetce rýsuje zoubek :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
čauvec holky u nás byl taky šílený hicák. Zítra jsou u nás poprvé hody :slight_smile: ale já si je neužiju bo jedu poprvé do práce :wink: (už se moc těším, doufám že to manža zítra zvládne ale snad jo!!! :grinning: bude tam i tchýně ). Tak jsem jim udělala Míša řez, napekla karbošky a zítra si udělají chlebíčky

leonik: to sis užila chuderko ale hl. že je to za vámi :wink: a jste v POHO!!!!! Aco ty ještě jsi K.O? nebo už je to O.K?

Luci:tak to jste si užíli v bazénu :grinning: . Mě připadne že malé taky leze zoubek no nevím ještě nic nejde vydět. A malá je v poho? nebo je teď plačtivá?

Tak se mějte holky zítra se neukážu bo přijedu až v noci tak papa
17. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.