• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
luci: jé, tak to jste si užívali dneska :slight_smile: Mně by vůbec nevadilo, kdyby byla voda hodně teplá, mám ji radši jak chladnější :slight_smile: My jsme v těch vedrech zalezlí doma :unamused: Tak že by rostl Anetce zoubek? Je vidět?

jola: ty už budeš chodit do práce :confused: :sweat_smile: Nějak brzo, ne? :sweat_smile: Tak to se pomějou, když jsi jim doma tak navařila a napekla :slight_smile: Já jsem už celkem O.K. :sweat_smile: Jen jsem trochu nachlazená, no, jo zapli jsme si včera v autě klimošku. Pak vylezli z auta do toho hicu, a je to hned :confounded: Mám dojem, jestli malýho nebolí v krku, měl trochu teplotu, dneska nechtěl skoro pít a ani mlíko :confounded: Vztekal se u toho, byl několik hodin hlady a to je u něho co říct :unamused:
17. črc 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj lidicky
Par dni jsem se k vam nepripojila,neylo moc casu.Porad neco,nekde jsme litali.vcera jsme byli na ortopedii a nebudete me verit,ale nebylo to naposled.Neskutecny. Nozicky dle mudra jsou v poradku,ale porad nedorostlo dle jeho veku jedno jadirko.Takze jeste jednou na kontrolu v 10 mesicich,to uz tam Danik pujde mozna po svych.Doktor si z nej delal srandu,jakej je to sumo a porad si tam hral s doktorovymi hodinkami,ktere mel na ruce.Jinak se nic noveho nestalo,jen Danik zacal krasne sedet,ale porad je linej a sam se neposadi.Uz sedi krasne dlouho sam,hraje si u toho,kouka na televizi...UZ dve noci se me zdalo ze mel malej 2 zoubky venku,ale zatim nic videt neni.
Tak vas jdu docist a reagovat...
18. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
andilek1 : tak vam to snad vyjde s mimcem.Jakej si mela porod?Jak ta kuzicka na pazi vypada?Je cervena,nesvedi ho to?

Jola2: juj holka,...plavky ja na sebe nedam,radeji to ani skouset nebudu,ja bych se zhrozila naopak toho,ze me koukaji faldy na brichu a boky jsou hrozne taky.Ani nejake kratke sukne,saty,kratasy...nehrozi...strie.TAk jsem vcera vsechno tridila ve skrini a v krabicich a odvezem to neterim,na vyhozeni to urco neni a ja to uz na sebe nikdy nedam.TAk me to klizeni,teda spis generalka jen ceka.Porad uklizim jen tak normal,ale potrebuji umejt okna,vymest vse co tady nema co delat...To sis holka musela dat pekne,jau a zvedla si se v poho?Ja bych ti poradila,ale ja jsem to sami,takove trdilko,ktere nekouka pod nohy a nekolikrat do tydne se ocitne na zemi...

Predevcirem jsem se rizla o konzervu ale brutus,u malicku z boku,rana 3cm,a pekne hluboka.Me se tak udelalo spatne,ze jsem si musela na pul hodky lehnout a pockat az me to zas prejde.Dela se me z krvi spatne.No mam to jeste porad otevreny,trochu to boli,kdyz hejbu s malickem na horu,no smad to prejdea nechytnu nejakej zanet.Manza me desil,ze je to na siti,ale ja na pohotovost nechtela,tak snad jsem neudelala chybu.

luci81: radeji za tim doporucuji varit prikrmy v kojen.vode,z kohotku rikaji az od 1 roku.TAk uz vam taky leze zoubek?TAk to gratuluji....me se uz o tom zda a Danikove zoubky nikde.

leonik; Tak jsem si holka na vas vzpomela,jak to asi probiha u dr.TAk hlavne ze uz to mate za sebou a je to v poradku.To ti verim,na ortopedii bylo taky silene,nevetrali kvuli malym miminum a vzduch,des bes,malej spocenej az...nevim kde,tak jsem ho uz v cekarni svlikala.JAk ti je ,uz lip?

tehullah: jau,nakopl??? to muselo bolet,uf,jak se to stalo?Nebyla si s tim u dr.?A tos u nich byla sama?Ty jo to je nebezpecne...jeste zes dopadla tahle a ne hur.

Jdu na dalsi stranku...uz se Dandulik vzbudil tak za chvili,ale je celkem hodnej,hraje si v kocarku a povida si s hrackou...
18. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
jola2: ty uz chodis do prace? jeee,ja bych to brala taky...Takze manza se bude starat o deticky?Nebude ti to chybet?
18. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
tak jsem pridala nejake nove fota trpaslika Dandulika
18. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky, my jsme dneska byli na narozeninách tchána. Dneska celý den pršelo, tak jsme byli celý den u nich :slight_smile: Malej byl hodňoučkej, sice odpoledne nemohl usnout, jak je zvyklej, že ho doma položím do postýlky a on usíná sám, ale nakonec usnul a spal 2,5 hodiny. Pak ho pořád někdo choval, byl spokojenej :slight_smile: Akorát jak mají malej byt, a plno lidí tam, bylo tam neúnosný vedro :unamused: :unamused: Malej celej spocenej :confounded:

missy: jejda, my jdeme s kyclema v pondělí, tak jsem zvědavá, jak dopadnem my :confounded: Tak příště už půjdete určitě naposledy :wink: Někomu se ty jadýrka dorůstají dýl :slight_smile: S tou krví, ani nemluv :slight_smile: :slight_smile: Já nechápu, jak jsem mohla porodit dvě děcka :grinning: Taky se mně dělá blbě, a mám nízkej práh bolesti :sweat_smile: Jj, já taky každý období třídím skříně a ségry po mě dědí :grinning: Akorát co já nosím teď, ony oblečou už ve 14 :sweat_smile: Jinak mně pobolívá trochu v krku a mám kašel. Asi to bude pár dní trvat. A teď zase venku o 10st míň jak včera :angry: Pak nemá bejt člověk nemocnej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pěkné fotečky, komu je Daník vůbec podobnej? :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jdu kouknout,jak se máte :slight_smile:
missymici-hezký fotky,prej trpaslíček :slight_smile:To je kluk,jak buk-nádhernej.Jadýrka dorostou.

joly,Tak doufám,že se Ti poprvé v práci dařilo a že je manža šikula a zvládl to :slight_smile:

Je nás tu zase nějak málo,asi holky dovolenkujou.Mivipa už tu hooodně dlouho nebyla.Nency asi užívá manžela :wink:

U nás teda nic moc,teď jsem skoro hodinu uspávala :frowning2: Už nevím,jakl to udělat,jak neusne u kojeí,tak brečí a brečí.Mě je jí líto...Dneska to teda trvalo obzvlášť dlouho,možná ty zoubky.Zdá se mi,že má dásničku trochu naběhlou a že je tam pod ní vidět jakoby čárečka.Asi bych potřebovala něco hoodně pozitivního na dobití baterek,nějak se mi zdá,že docházejí :frowning2: Poslední dobou samé starosti a nepříjemnosti.Mám aspoň radost,že Anetka docela dobře baští.Dneska jsme jí posadila na zem a hezky sama seděla,já jí teda skoro neposazuju,tak jsem byla překvapená.
18. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky Holki, tak jsem se tayd zase na chvilku objevila. Máme dost práce u koní. Kotník je pořád auuu auuu, ale chodím, což je pozitvní. Malé konečně úplně ustoupily teploty, ale zoubky žádné. Pořád to má v puse nateklé, ale kde nic tu noc.
Jinak jsme nafoukli bazémn a na chvilku jsem tam malou dala, nejdříve byla vykulená a pak se pěkně rochnila...Bude z ní plavkyně :grinning:

missymici- u koni nás je více vždycky, ale když chtějí kopnout nebo šlápnout, tak nás tam může být kolik chce stejně to udělají... Jinak je malý pěkný cvalík... Už ti sedí sám?
19. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojda
Jsem rada,za mame tuhle noc zasebou.Posledni noci,kolem 01:00 nebo i driv kdyz se malej vzbudi,tak si ho beru k sobe do pelechu,spani by bylo i celkem dobry,jen Dandulak se silene rozvaluje po celym stredu postele.Vytlaci i tatinka i me na kraj a on borec ma prostoru az az.To lezi napric,pak ho zas najdu hlavou u mich nohou...porad ho musim hlidat.To same dela i ve sve postylce,ale vzdy to skonci brekem,nekolikrat jsem ho nasla napric,nohy z postele venku,nebo mel hlavu tam kde mel predtim nohy.I kdyz ma na obou stranach mantinel tak se mlati o postylku.

leonik: taky s tim mame obcas problem kdyz nekam jedem aby pak tam usnul,da to prace.A oslava dobra?Moje mamka taky vcera slavila 60,ale nebyli jsme tam,bydli 370km,tak jedem k nim az v srpnu,to bude slavit i Tatka.No Danik je na pul Tata a na pul po me.Po tatkovi ma pohled,oci,vyraz v obliceji a grimasy a po me,nos jako moji kopii a pusu.Je to takovej mix z obou.

luci81: holky asi maji dovcu...Tak snad ji to prejde,Dandulak taky jeden cas usinal vecer u lahve,jak se mu to nepovedlo tak byl vzteklej a trvalo dlouho kym usnul,ale preslo ho to,ted zas kdyz neusne u lahve tak ma pak super naladu a blbne a nevi kdy skoncit.Myslis,ze to budou zoubky?Danik ma tadz dve carky na dasnech dolu,ale nevim jestli to budou zuby...

tehullah: Davas ji na brisko do vody?Chudak holka,tahle ji to trapi...uz at to ma za sebou...No sedi sam a pekne,jen se sam neposadi,to ho musim posadit ja a sedi i pul hodky...
19. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
čauvec holky tak jsem ten včerejšek zvládla (bylo to spíž pobavení než práce a ještě jsem dostala zapplaceno! :grinning: ) Ale hlavně to zvládl manža doma s Leontýnkou papala mu málo sice jen po 100ml. každé 2h. ale hlady neumřela. Přijela jsem kolem desáté a ještě jsme stihli se jít kouknout na hody tak jsme přišli domů ve dvanáct (to už jsem se těšila aby se Leuška zbudila a upila z mojich balonků :grinning: :grinning: (na hodech jsem frajeřila a naschvál si dala šatičky s pořáááádným výstřihem :wink: ).

leonik:jajaj klimoška je pěkné svinstvo! Já ji vůbec nepouším klvůli dětem i kvůli mě vždycky když jsem si ji pustila tak jsem měla zánět žil že jsem nemohla vůbec chodit + nějaká ta rýma a v horším případě angýna. někdy se to ale nedá tak to dávám na nejmíň a aby to foukalo do vrchu. :rolling_eyes:

Luci:jj to člověk někdy potřebuje pořádně nabýt. Pořád dávat taky nejde musíš i brát :wink: . Já už se taky těším až malá bude sedět pořád zvedá hlavičku když je v lehátku :confused: tak nevím ale ona je hodně líná nechce se vůbec přetáčet když je na koníkách tak začne brečet aby jí někdo přišel otočit na zádička.
19. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky,
jola,tak manža je šikula :slight_smile:

Anetce už zoubek dneska cvaká o lžičku :slight_smile: jinak ale děs,děs,děs.teď jsem jí uspala.Usnula v půl osmý,v osm už brečela,tak jsem jí chvilku zkoušela uspat,pak jsem si jí vzala k televizi,tak si hrála,pak už zavírala očička,usnula,přenesla jsem jí do postýlky a od devíti do půl desátý zase řev,ale tááák nešťastnej :cry: :cry: :cry:

Holky,zatím se mějte,nevím,jak to bude s časem,ale zítra se sem snad ještě stihnu mrknout,v úterý jdem na ty okna.
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
jola2: tak alespon ze si se v praci bavila,to malokdo a hlavne ze to doma spolu zvladli.

Holky vim ze je to z cesty,ale chci se zeptat jestli nemate nekdo zajem o stenata Kralovskeho pudla.Klidne i s odvozem.
19. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tradičně nestíhám :slight_smile:
Dneska odjíždíme s kamarádkou a dětmi na 3 dny pryč, tak se těším a hrozím zároveň jak je sama zvládnu :confused: No snad jo :slight_smile:
Doufám, že nám bude přát počasí, nemusí být horko, ale nemusí pršet.

Mějte se tu hezky a já se vás pak pokusím dočíst :wink:
20. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se po delší době zase ozývám. Minulý týden se vrátil manža s Kájou z dovči, tak jsem se jim věnovala
a neměla jsem vůbec na pc čas. Včera manža nastoupil už do nemocnice na tu operaci kolena, mají mu
to dělat dneska kolem poledne, tak už aby to měl hotový. Kája je u tchýně na chatě, tak se s Dančou
dovolenkujem samy doma. V noci se mi o půlnoci vzbudila a chvilku jí trvalo než zabrala a vstávala už v 5.30 hod.,
tak teď mi usnula, asi to dohání. Zato já jsem v noci nějak né a né zabrat což není u mě obvyklé, takže
jsem usnula dost dlouho a dneska jsem dost vyřízená. :wink:
Jdu vás alespoň kousek dočíst. :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak jsem se dneska konečně i vyspala až do sedmi rána. Užasné, tohle moc neznám. Včera večer jsme dokonce v klidku koukali s taťkou na film a dokonce jsme si dali i vanu. Malá měla půl roku, tak jsme slavili :wink:
missymici - v bazénku bylo asi 5 cm vody, tak jsem jí tam jen nechala sedět. Malá se mi taky neposadí sama, ale vydrží sedět dlouho. Nejdéle, když se kouká na Tv, to má otevřenou pusu a je úplně mimo. Koukám, že malý je pěkný cestovat. Jinak vítej do klubu maminek, co si učí dítě na spaní mezi rodiči... Nás teda je moc moc moc :grinning:

luci81 - jak dlouho to trvalo než takhle vylezl?
zany- užij si to tam
20. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
zany
tak ať se 3-denní výlet vydaří. :grinning: A kam se chystáte? :slight_smile:

missymici
štěnátko by se k nám už nevešlo, nám stačí kočička. :slight_smile:

luci81
jejda, tak vy už máte zoubek, to za chvilku bude mít druhý, ty první dva většinou rostou hned po sobě.
Kájina je měla s odstupem jednoho týdne, Danča je zatím bezzubá. :grinning:

jola2
tak ty už jsi byla v práci? To je manža šikula, že to tak zvládnul. U nás by to ještě neprošlo.
Jen tak pro zasmátí, chvilku hlídal Danču na zemi na dece a jak tak u ní ležel tak na minutku usnul a
Danča byla zrovna rozbalená, plenku měla vedle sebe a já vařila v kuchyňi a najednou slyším jak manža
volá, rychle poď sem, tak letím se mrknout co se děje a Danča mu začala kakat a nějak si sám neporadil. :grinning:
Jinak s tím pasením na tom holky budou podobně, mě Danča taky nechce být na bříšku moc dlouho,
buď se otočí sama zpátky na záda nebo začne řvát a musím jí otočit sama. :wink:

missymici
hezké fotečky, přesně jak už někdo psal, žádný trpaslíček, ale kluk jak buk. :slight_smile:

tellulah
no jo, kotník se hojí dost dlouho, hlavně, že to není zlomené. :wink:

leonik
s klimoškou se musí dost opatrně, neměl by být moc velký rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou.
Já jsem na to taky dost náchylná, takže v autě dávám klimošku jenom trochu a pokud to jde, tak
raději vůbec. A co Vojta, už je ok? :wink:
20. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
tellulah
s tím posazováním nám říkali, že by se nemělo posazovat dokud se samo neposadí. Tenkrát nám to psala
mudra z neurologie i do zprávy, že nemám posazovat a to prý platí všeobecně. :wink:
20. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,
nency-já si to myslela.že užíváš Káji :slight_smile: a manžela :wink: tak držím palce,ať má brzy nohu k běhu :slight_smile: No posazovat by se vážně nemělo,já se taky snažím neposazovat.Teda když jí mám na klíně,tak jo.Ležet jí teda přestává bavit.Myslím,že většina maminek toto moc nedodržuje.Aspoň co znám ze svýho okolí.S ležením na bříšku,jsme na tom stejně,taky jí to moc neba.

telullah-zoubek lezl asi 3dny,nerjdřív se mi zdálo,že tam má tečku,pak čárku a včera už cinkal :slight_smile:

zany,tak si to hezky užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Děti budou určitě hodné. Docela závidím,taky bych potřebovala vypadnout.
20. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem na tom místo líp, tak čím dál hůř :confounded: Nemám skoro hlas, jak chraptím :angry: Ještě si tu klimačku někdy zapnu :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jindy, když jsem ji měla zaplou, tak nic. Asi jak jsem seděla vzadu uprostřed tak to foukalo přímo na mě, tak proto :frowning2: V poledne jdu s Vojtem na kyčle, tak teda nevím, jak budu mluvit s doktorem :grinning: Malej poslední dva dny nějak blbne v noci se spaním, dneska jsem mu snad hodinu dávala pořád dokola dudlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera celé odpoledne nespal, pak jsme tady měli večer návštěvu, no byl vzhůru čtyři hodiny a ne a ne spát. A přitom byl takovej nijakej, ukňouranej, málo jí, navím co se s ním zase děje :confounded:

luci: tak aspoň víš, že u vás je ta nevrlost od zoubku, to se máte :dizzy_face:

missy: jj oslava dobrá, no zase jsme se přecpali, to jsou teď samý narozeniny...to zase bude kil nahoře :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak psa máme, ale už bych zvíře doma nechtěla, není vůbec čas jak jsou děcka..

nency: Tak aspoň to bude mít manžel dneska za sebou :wink: No jo, já vím s tou klimoškou, jenže v tom autě bylo snad sto stupňů, nedalo se tam ani dýchat. Kdyby jsme nemuseli na to vyšetření, tak jsem radši doma a ani nevylejzám. Taky jsem nemusela tak dopadnout. Vojta je naštěstí dobrej, měl přes autosedačku hozenou plenu, tak to na něj nefoukalo. Akorát teď blbne s jídlem, jak jsem psala. Přešla jsem na Nutrilon 2, myslíš že ho to víc zasytí? Kolik ti Danča vypije? A moc čaje do něj taky nedostanu :confounded:

telullah: tak hlavně, že ti koník tu nohu nezlomil :slight_smile:

zany: užijte si výlet, neboj, to zvládneš :slight_smile:

Mrknu sem až večer, za chvíli jedem k tomu dr.,pak jdem s kamoškou ven :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda holky,tak snad uz mame konecne opraven pc...snad musim udelat tuk,tuk....
missymici:krasne fotecky, krasnej synecek :slight_smile: ..no ma to takovy suchy,takovy stroupky,,nevim no,uvidime,dneska jdeme k doktoce na 6mesiccni kontrolu...
zany,taky preju abys sis uzila vylet
leonik:jak to ze mate spatne noci? my obcas taky,ale jen kvuli Lukyho otaceni..ale taky se naucil spat na brsiku,tak ho otacim,ale hlidat taky vsechno nemuzu,,mam jen strach z toho nahleho umrti kojence :frowning2: snad se ti to zlepsi,,je teplo,tak treba nema takovyy hladik
jola:jak rika Missymici,taky na sebe nedam plavk,,,tak me vsechno precniva,nejhhorsi je ten muj bachor,,co bachor ,ale mam batuzek,kuze co se me natahla na brisko,tak me spadla ihned po porodu,takze super :slight_smile: :frowning2: obdivuju te,ze jsi sla do prace,,,ja bych to asi nezvladla bez toho myho smoulika :slight_smile:
luci:gratuluju k zoubku!snad brzy prestanou spatne dn,bude lip,asi ji to boli chudinku :frowning2:
asi jsem na nekoho zapomnela ,omlouvam se,ale nepamatuju si :frowning2: )
jiank se vam musim pochlubit...luksek krasne papa,uz pujdeme asi na masicko a zda se me,ze je spokojenejsi,usmevavejsi ...kdo vi cim to je..
tak posledni tyden ze sebe opet taha kasel,ale snad to nic neni,dneska mame jit na 3hexu...a na 6mesicni prohlidku,tak snad bude vsechno o.k...
no zatim se mejte vecer se ozvu,,,
jinak vsem co si uzivaji vylety a tak tak preju aby meli krasny pocasi a detick byly stastny :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
nency- to jo, ale bolí to jako čert. Teda bolelo.. aspoň jsem se vyhla lehounce práci :wink:
S tím posazováním to vím, říkal to i náš doktor. Podotkl, že na chvilku můžeme, ale ne na dlouho. Kvůli zádům a tak. Nepřeháníme to.

luci81- hmmm, tak to není moc dlouhá doba. Já myslela, že ty teploty to bude ono, ale asi ne. Tak stejně gratuluju

leonik- to chce vypotit na cizím těle
20. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojda
Tak mame za sebou hezkou noc,akorat me budili divne sny.

zany: tak si to hezky uzijte na dovce...taky by me neco bodlo

nency: chapu,alespon jste si spolu uzili hezke dny,vid? Tak drzim palce tvymu manzelovi,at mu to dobre dopadne.A at je brzo s vama doma.No malej se me taha za ruce do sebu uz od 4.mes.Nechtela jsem ho posazovat,ale lezet odmital,chtel mit prehled...cemu by to mohlo uskodit?Telicko i hlavicku ma nato pevnou,a dr.ho postavovala i na nohy jestli se udrzi,mel by uz udrzet svoji vahu tela.O sezeni nam nic nerikala.

tehullah: no me napadlo,ze se nam tahle deticky neposadi same a sedi jen kdyz je posadime mi,jestli si na to nezvyknou a nejsou tim pak nejak linejsi nato aby se skusili posadit same.Jo dik za privitani v klubu...vsichni az na tatinka a tchyne,me od toho spani s rodici odrazuji,ze si na to zvykne a uz ho z nasi postele nedostanu.Ja myslim,ze to snad nebude tak hrozny.

luci81: Asi ted to pujde tezko tomu zamezit,kdyz uz je zvyklej sedet a hrat si tak...Nikdo nas na toto nevaroval,ze by jsme to nemeli delat,a Danik byl tak aktivni,ze od 4mes.nic jineho nechtel.Nejdriv sedel jen na kline u me oprenej,a pak postupne se nechtel ani opirat,vadilo mu to a tak zacal sedet sam.

leonik: tak holka brzo se uzdrav...Mi klimosku poustime v aute porad a zatim nic.Treba to ma jen jeden den,ze je takovej,treba z toho jakej mel den.uvidis,snad se to zlepsi a bude spinkat a papt lip....

Jezizisi nevim komu dat ti stenata.Tchyne ma asi 6stenatek a zadane jsou jen 2,k odberu jsou uz pristi tyden a je to s nimi docela mazec,hodne starosti...
20. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
andilek1: tak pak pisni jak jste dopadli u dr.co vam rekla. To vis ze mu je lip,kdyz dostava konecne jine jidlo jak mliko...
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoojky, tak sa hlasim po navrate z Blavy, bola som dva tyzdne bez netu, tak neviem neviem, ci vas stihnem docitat .-)
20. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak jsem ještě nakoukla, děcka snad budou spát, pak půjdem ven. Na kyčlích jsme byli dneska naposledy :slight_smile:

andilek: jo, to bych taky ráda věděla, co mu schází :confounded: S těma příkrmama ti teda závidím, my přikrmujem už 14 dní, a spěje to spíš k horšímu :frowning2: Dneska jsem do něho dostala s bídou tři lžičky, a ještě se mu navalovalo a plival to ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Právě že teďka takový teplo nebylo, aby neměl potřebu jídla :confounded: Nevím, no. Snad to přejde. Ale vždycky mám strach, co se to s ním děje.

telullah: :grinning: :grinning: kdyby tak byla ještě chuť :grinning: :grinning:

missy: to doufám, že to brzo přejde :unamused: A dávali jste na ty pejsky inzeráty?

evaviki: tak jak jste se měli? :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak manža volal, že už je po operaci, ale mudr mu už říkal, že bude muset ještě jednou. :frowning2:
V nemocnici jsou prý všichni moc milý, akorát včera tam měli zloděje, teda původně to byl pacient a přes
noc se z něj vyklubal zloděj a okradl tam kde koho a zmizel pryč. Docela síla, když jde za lupem do nemocnice,
to snad nemůže být ani člověk, okrádat nemocné lidi. :angry: Naštěstí ten jejich pokoj nenavšívil, tak z jejich
pokoje se nikomu nic neztratilo.
Večer zase bude volat, tak jsem zvědavá, už bude mít pryč tu znecitlivující inijekci, tak ho to bude asi
dost bolet, když to bude přicházet k sobě. Operace trvala prý 45 minut, to je víc než jsem čekala,
co můžou tak dlouho v tom koleni dělat fakt nevím.
Jdu vás dočíst. :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
leonik
za celý den mi vypije max.600ml Nutrilonu a 50 ml šťávičky Hami, kterou ještě ředím vodou.
K obědu sní kolem 150g, dneska jsem do ní teda nasoukala 180 g, ale to jsem se fakt snažila, taky mi to
ke konci plive a už moc nechce, ale snažím se toho do ní dostat co nejvíc, krmím jí jako husu. :grinning:
Na svačinku jsem jí dělala 1/2 jablíčka, 1 meruňku a 1/4 banánu a snědla to, ale taky jsem jí musela zabavovat,
aby jedla, kdybych to nechala na ní, tak nesní ani polovinu.
A večer jí dávám trochu kaše od Nutrilonu, střídám jablečnou a rýžovou. Ta jablečná jí chutná víc. Ale to sní
1/2 malé misky a pak na noc ještě Nutrilon. Nejvíc ho vypije večer, to si vezme 180 ml, ale třeba ráno jen 120 ml, někdy i míň. :slight_smile:
Přeji rychlé uzdravení, teď to střídavé počasí, to není divu, že člověk hned nastydne, ta klimoška to většinou
ještě dorazí. :wink:

missymici
zkus dát hodně inzerátů, nejlépe s fotkou, určitě se někdo ozve. :slight_smile:
S tím posazováním je to prý kvůli páteři. :wink:

andílek1
tak to je dobře, že už funguje pc, mě se to také někdy stalo, že nešel internet, tak jsem byla naštvaná a to
většinou ještě, když jsem měla čas a malá spala. :wink:
A jak dopadla 6.měs. prohlídka. :slight_smile:

luci81
jj, ležet jí taky nebaví to je fakt. Já jí dávám do kočárku Nania, to je autosedačka na kolečkách, což je super,
v tom je ráda, je tam v pololehu a všude vidí a tam se jí líbí, ale taky si říkám, že to není asi moc zdravé, tak
se snažím nemít jí tam moc dlouho a střídám to, dávám jí na zem, do postýlky a pak do té autosedačky, ale
tu má nejraději. :wink:
20. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
leonik
ještě jak jsi se mě ptala, jestli Nutrilon 2 víc zasytí, je dělaný od 6.měsíců, tak silnější bude, ale u Danči to nějak
nepozoruju.
Je taky možné, že nechce papat jestli ho netrápí zoubky. Nebo mu zkus dát jídlo za chvilku. Já to tak často dělám, že sní polovinu a pak když vidím, že nechce, tak jí dám třeba 5 minut pauzu a zkusím znovu.
Při krmení na něj hodně mluv a hóóódně ho chval, to na tu mojí docela platí, ale jídlo má kolikrát všude,
po krmení jí musím celou převlíknout. :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
ahojda zeny....tak mame 70cm a 8 680g..krasnej kluk..jako buk.... :slight_smile: :slight_smile: je zdravej jako ripa...mam uzasnyho synka,jen chvilku brecel a pak nevedel co se mu vubec delo...zatim teplotku nema,tak snad ani nedostane....
leonik.to nevim no,poradila bych ti,ale taky mam vzdycky strach ze se s nim neco deje kdyz neji.,..snad to prejde..musis doufat.
holky...jsem se zapomnla zeptat doktorky..LUky sni i sklenicku a pul a pak stejne chce mlicko...mslite ze bude chtit ikdyz mu dam treba 2sklenicky...nevim no..
nency:to jo,tak to mame vsude,ale davam mu ted plinu kolem krku a zbtek pliny je kolem neho az k nozkam,tak je to lepsi a mame den kdyz jsme uplne cisty... :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
nency: mluvím na něj, zabavuju, ale stejně bezúspěšně. No snad to přejde. Teď večer, jsem ho nechala dýl hlady, ale už byl pěkně protivnej, no a vyžahl 170ml. Ale jak kdy. Uvidím zase zítra, jak to půjde. Zkoušela jsem dávat jídlo i chvíli po tom, co nechtěl, ale kdepak :confounded: No vyzkoušela jsem snad všechno možný.To ti Danča teda takhle přes den už pěkně jí. My máme být zatím měsíc jen na zelenině, myslím, že budu ráda, že se jí naučí jíst za tu dobu :slight_smile: Já nevím, na zuby se mně to zdá brzo. Ale slintá teda jak bernardýn :grinning: Tak to je teda šílený s tím zlodějem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že manžel měl štěstí a nic mu nesebral :slight_smile: Teda dvě operace, že mu to neudělali zaráz?

andilek: tak to je Luky pěknej chlapák :slight_smile: A pěknej jedlík, možná má po tom jídle jen žízeň, že ještě vyžaduje mlíko :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.