• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky! tak vás moc zdravím :wink: . Manža má zánět spojivek tak je opět doma na marodce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
leonik:nevim no,treba jo,ale vypije vzdycky 100ml..tak nevim jestli zizen....a potom nema blinkat ze jo,kdyz toho tolik sni....
jola:to me je lito,ze manzela trapi oci...preju brzke uzdraveni :slight_smile: at ho to moc netrapi
nency:tak se divim proc mu to nedelali na raz..chudak,akorad trpel :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
andílek
píšeš, že sní skleničku a půl, ale kolik má ta sklenička gramů? Nám říkala mudra, že v 6.měsících to má být 180g.
A když ti pak vypije ještě 100 ml, tak zkus dát místo mlíčka čaj nebo nějakou šťávičku. Někdy chtějí to mlíčko
jen tak ze zvyku. Mě Danča sní průměrně kolem 150 g, ale mlíčko si ještě vezme taky, většinou jenom 30 - 70 ml, myslím že má žízeň, hlad ne, protože jíst už nechce. Šťávičku po obědě nechce, ale odpoledne po svačince
si jí vezme, to už mlíko nedávám. Asi to chce svůj čas než si zvyknou. :slight_smile:
Hezké míry. :slight_smile:

leonik
mě taky přijde, že toho sní tak akorát, ale stejně přibírá těch svých 10 dkg týdně, víc ani ťuk.
Myslím, že se ti taky rozpapá, ale asi to chce čas a zkoušet různé chutě. A ty mu vaříš, nebo skleničkuješ?
Danča všechno taky moc nechce, třeba takový květák nebo brokolice od Hami jí moc nejela.
Ale my už jsme na příkrmech dlouho, ze začátku měla tu malou skleničku na 3x. :slight_smile:

Jinak o té druhé operaci toho moc nevím, jen se o tom zmínil, taky jsem se divila proč, prý musí zkontrolovat,
jestli se povedlo to co tam opravoval. Ale nechápu proč, když stačí magnetická rezonace a tam by to měli
všechno vidět. Měli by ho pustit už ve středu, ani za ním nemůžu do nemocnice jít, protože nemám hlídání
pro Danču. Moji rodiče jsou v Chorvatsku a tchýně na chatě a mají tam Káju. A do nemocnice mě s miminem
nepustí, takže se uvidíme až ho pustí, ale neměl by tam být dlouho, asi jenom do středy.

jola
tak to má teda pech, zase nemocný. Alespoň si ho užiješ. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
nency: já dávám skleničky, občas mu zeleninu uvařím. Ale dělá mně to u obou, tak nevím :rolling_eyes: :sweat_smile: Květák když jsem viděla v Dm, tak už jen ta barva mě odradila, ten jsem ani nezkoušela :sweat_smile: Brokolici jsme měli, ta nebyla špatná :slight_smile: Tak Vojta má tu malou skleničku většinou na dva dny. Jen jednou ji snědl celou, pak už ne.

andilek: já bych zkusila ten čajík po jídle, nebo vodu. Ale je to na tobě :slight_smile:

jola: tak seš určitě ráda, že máš manžela doma, co :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko přeji, tak jsme od tří hodin vzhůru a v šest zase usla. bylo to samé grrrrr, aaaa, jeee, bzzzz. No pokecali jsme si pěkně. Mě se chce spáááát. :pensive:

leonik- chuť by byla, ale síla asi ne, že??

missymici- ono s tím posazováním je to složité, ono když jí nechávám dlouho ležet, tak je šílený řev, protože ona nevidí a nemá pořádný rozhled. Pak jí chci jenom pohladit a ona se chytá ruky a chce se přitahovat do sedu. No jenom je problém v tom, že přes ten její pupík se do sedu sama nepřitáhne a jěště nepřišla na to, jak to udělat z jiné strany. Já si jí taky beru do postele, protože se mi nad ránem nechce k ní pořád vstávat. To je z postýlky zvuku a zvuku

andilek1 - pěkné rozměry. Bára taky sní celou skleničku a jěště má hlad, tak dávám sunar a pak jěště čaj, kdyby to byla žízeň, ale dvě skleničky bych nedávala. Mám strach, aby se nezbarvila.
21. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
dobre rano holcicny :slight_smile:
Noc docela dobra,teda buzeni uz v jednu,ale spal do ted,tak doufam,ze ejste zalomi...
Nency,leonik:nevim no,sklenicka ma tech 125gcela,a prendavam to do kastrulku na ohrati a tam toho je min z jo,taky na kastrulku neco zbyde,ale do tech 200sni,a myslim,ze by snedl i obe dve cele..nevim nezkousela sjem to,,ale zda se mi kdzy mu nedam mlicko je takovej mdlej,ale kdyz se poradne naji,jako kdz mu dam potom mlicko,takje veselej,,,,nevim no....
manzel dneska ve 4rano odjel pryc a vrati se zitrapozde v noci,uz ted me je smutno :frowning2: takze se pridavam k tem holkam,ktere maji manzu pryc,,muzeme smutnit spolecne :slight_smile:
21. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc celkem v pohodě, ráno se vzbudila v 5 hod., ale pak ještě usnula do 6.30 hod., teď to zalomila znovu,
počítám tak na 30 minut. Ráno volal manža, že ho pustí už dneska, mají málo lůžek, tak co šlo, tak pouští domu.
Tak do hoďky ho mám snad doma. :slight_smile:

andilek1
klidně mu dej ty skleničky dvě, protože ty malé jsou určené pro 4. měsíční mimča a energetický obsah zase
tak moc vysoký není a jestli dáváš ještě pořád jenom ty zeleninové, tak to mít hlad může. Já dávám jednu tu
malou, ale už s přídavkem masa a k tomu jí ještě něco málo přivařím, pak to smíchám s tou skleničkou.
Když mrkneš na složení, tak obsahují hodně vody a když je ten tvůj takový jedlík, tak chce samozřejmě víc a
až si zvykne, tak můžeš už dávat ty velké. :slight_smile:

tellulah
tak to byla Barča v noci čilá. :grinning:
A dáváš jí taky do lehátka? Mě na zemi taky dlouho nevydrží, mám jí v té autosedačce a když má rozhled, tak
je spokojená. :slight_smile:

leonik
mě ze začátku jedla tu malou skleničku na 3x, tak to je asi normální než si zvykne na plnou dávku.
My už jsme na příkrmech přes 2 měsíce, tak už jí mám zvyklou, ale moc velký jedlík taky není, spíš jí
musím přemlouvat, abych to do ní dostala. :slight_smile:

Holky, přijel manža, vzal si taxika, tak už ho mám doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky
MAlej usnul,a cekam novou autosedacku,ma ji privezt kuryr,tak snad to zvladnu,jsem sama doma...konecne,protoze ve vajicku je malej natlacenej,ze se nemuze ani hybat a je nespokojenej,ani se mu nedivim,kdyz ma nepohodli,tlustoch jeden.

nency: tak to ho brzo pustili dom,no hlavne ze ho budes mit doma,vid??A to fakt pujde na dalsi operaci?

tehullah: no Danik je to same,...v lehatku byt nechce,protoze ho v nem musim pripoutat a to je nervni,v kocaru taky dlouho lezet nedokaze.DAnik ma taky velkou vanu pred sebou,mozna proto mu to brani v tom aby se posadil sam.

Inzeraty na pejsky jsme davali snad vsude,na netu, do novin,rozselala jsem maily poznamych...ale zatim nic.Stenatka zacinaji byt pekne zive a nezvladnutelne...A to si neumim predstavit ze tchyni zustanou 4 male doma a jejich mama,oba dva makaji dlouhe hodiny,ted se stridaji kazdy den.

andilek1: vy mate 70cm?tak to ten nas sumo je pekne trpaslici,na pul roce mel jen 66cm a 9000kg.Ale hlavne je ze ho mas v poradku a je u nej vse OK.TAk to ma byt.
Mi krmime vetsinou u televize u jeho oblibeneho serialu Simpsnovi a je klidne papanicko.Taky jsme ze zacatku meli bryndaky a pliny kolem krku,ale ted je to uz super,bez bryndaku papa hezky a nikde ani stopy ze by jedl,vsechno ma v brisku.
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se spalo dneska dobře, k ránu dvakrát jedl a v půl 7 vstával. No a od tý doby nic, a usnul až v půl 11. Až se vzbudí, tak bude mít zeleninku, tak jsem zvědavá, kolik toho dneska do něj dostanu.

telullah: není ani chuť, ani síla :grinning: :grinning:To jste se teda v noci moc nevyspali :unamused:

missy: a jakou máte sedačku objednanou? Ony se pro takhle malé děti větší sedačky nedělají, které jsou polohovací. Taky jsme uvažovali o větší, ale nakonec ještě chvíli vydržíme a bude mít po Lei, ta jde trochu sklonit. Vlastně je od 9 kil, což Vojta už má, ale zase nechci aby se mu tam křivily záda. I když co máme teď to vajíčko, tak teda taky nic moc :confounded: Viděla jsem vajíčka, v kterých děti pěkně leží :slight_smile:

andilek: nency poradí, ti už jsou v příkrmech zběhlejší :wink:Tak hlavně že nemáš manžela na víc dní pryč, však to uteče a zítra ho máš zase doma :slight_smile: :slight_smile:

nency: tak to je manžel brzy doma :slight_smile: Že ho nedovezla třeba převozová sanitka :confused: :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
tak ten muj bojovnik uz skoro dve hodiny spinka,ja zatim prelikla loznici do cisteho :slight_smile: krasne to voni,to miluju
jiank no uvidime,dnes dametrochu vic,on by mohl jist snad porad....
missy:hlavne ze je v poradku,,jaky sumo,mas krasnyho chlapa.on to vybeha,neboj,Lukymu taky chutna,,to zdedil asi po mamince :grinning:
leonik:pak napis jak papal :slight_smile: my to dneska zblajzneme zase vsechno :slight_smile: jsem rada ze mu chutna,zlaticko moje. :slight_smile:
nency?jeste dneska a pak dalsi tri dny budu davat zeleninku a pak pujdeme na masicko...tak uvidim no,myslim si ze nevadi,ze papa mlicko,no ale uvidime no... :slight_smile: ale diky
21. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
leonik: znacka you and me A29 s atestem,od 9 do 36kg.V podstate ma vse potrebne,,,,Danik ma 10kg a v tom vajicku je hroznej pohled na nej,je me ho lito,jak je v nem na sirku natesno a nemuze uz pomalu hybat rukama,ma to nepohodlny,a pristi mes.jedeme na dovcu a nevim nevim jak by v tom vajicku vydrzel jen tam 370km.chudak

andilek1: sumo jen ze srandy,ma faldiky a je takovej celej kulatej,vznikla jednou fotka,na ktere vypadal jak zapasnik sumo :grinning:
Danik ted vstal,spal hodku a ted ma super naladu,a to se mu jeste zlepsi po jidle :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
V Blave bolo super, boli tam aj moji krstni rodicia, takze Sebinko mal mimo mna dalsie tri chuvy :grinning:
Nency, tak to ma mrzi, ze musia manzu operovat dva krat.. to je fakt smola...
Andilku, vyskusaj mu nieco uvarit, odvaz si z toho cca 200 g a uvidis, ci si este bude pytat.. Mne sa tiez obcas stane, ze maly sa naje a potom si vynuti kojenie. Ja poslednu dobu len varim, sklenicky dam, iba ked nestiham :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
čauvec holky. Včera jsem ani nereagovala tak promiňte zavařovala jsem oharky a malá byla nějak plačtivá :confounded: . Dneska jsem využila že je manža doma tak jsem makala na zahradě (on nemůže bo nesmí přijít do styku s prachem ale mu to vůbec nevadí raději se válí u televize a stará se o malou Leu).

andílek to mi jemoc líto že máš manžu prič tak ať vám to rychle uteče :wink: , S tím povlečení to taky miluji ještě když umyju okno a dám vypranou záclonu :slight_smile:

missy:ten můj drobek tu autosedačku bude mít ještě pěkně dlouho :grinning: (a druhou sedajdu mám ještě po Jolči)

nency:tak to si už užíváš manži co!!!!???? tak se o něj hezky starej :grinning: . jj má manža (můj) pech byl 3týdny doma i s dovolenou ukončil to týden byl v práci a zase nastoupil na novou marodku jsem zvědavá na tu výplatu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě že se o nás tak hezky stará stát a dává nám mateřskou! :grinning:
21. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
andilek: no snědl zase pár lžiček, jako vždycky. Ještě mu zkusím koupit jinou lžičku, tu měkkou gumovou. Třeba mu ta plastová vadí :confounded: Tak se dorazil trochou mlíka a bylo :sweat_smile: Mamince taky chutná, ale děti po mě asi nebudou :grinning: :grinning: jj, taky mám ráda, když je v ložnici převlečeno a voňavo :sweat_smile:

missy: tak tu značku neznám :slight_smile: Náš Vojta je ve vajíčku taky natěsno, ale pokud mu zatím nepřečnívá hlava a nohy, tak chvilku ještě vydržíme :slight_smile: Taky se v ní občas kroutí, máme jet v sobotu na dovču, pojedem asi čtyři hodiny, tak nevím jak to přežijem :sweat_smile: A kam jedete vy?

evaviki: tak sis aspoň odpočla, když jste tam měli chůvy, ne? :slight_smile: :slight_smile:

Holky, já do malýho nemůžu dostat žádný tekutiny, strašně málo čůrá. Zase problém, ach jo už :frowning2: :frowning2: Nechce vodu, čaje, nic. Nedostanu do něj ani 10ml :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
nency - dáváme jí i do lehátka i do sedačky. Jenže prostě někdy musí ležet, aby se naučila sedat, přetáčet a podobně. Jenže to se jí nelíbí. Já se nevyspala, to máš pravdu. Tatínek se vyspinkal, jeho malá neruší, on dokáže spát dál.

missymici- v tom pupíku to bude problém asi pro oba, ale mudra říkal, že až se začné hýbat a plazit a td, že se to srovná.
Ráda bych ti s pejsky pomohla, ale my máme svoje tři. Další už není kam dát.
Koukám, že Simpsnovi jsou velice populární. Náš tatínek na ně kouká taky u jídla. Má je všechny postahované na dvd.

leonik- jj, ale u nás je to to samé. Občas mám strach, aby malá neusnula později než já. Ona si povídá tak dvakrát do týdne, pomalu si zvykám :grinning:
Co tam zkusit nějakou šťávičku?
21. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
tak holky,lukysek usnul v pul 8,spal jen dve hodiny,tak sjem zvedava do kolika bude spat,ted se nejak budi v noci na kojeni a pak podle toho kdy se vzbudi rano spi...
leonik:a malej nepije mlicko?taky tekutina ne?treba mu to staci,ale je divny ze malo cura,nevim ,,neporadim :frowning2:
21. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak manža vypadal fakt legračně, celou nohu měl oholenou a červenou od dezinfekce a nad kolenem asi 20cm
dlouhou namalovanou šipku, asi aby se mudr nespletl a neoperoval druhou. :grinning:
Musí 3 měsíce chodit s berlema a za ty tři měsíce znovu na operaci, aby zkontroloval jestli srostly chrupavky.
Což nechápu proč to nejde zkontrolovat nějakým sonem nebo rentgenem. Ve čtvrtek jde na stehy, tak
jsem mu nakázala ať se na to zeptá. Mě to přijde jako zbytečná operace.

missymici
tak to jsi udělala dobře, že jsi mu koupila novou autosedačku, přeci jenom když už má 10 kg, tak to je na to
vajíčko už dost. Já mám autosedačky - vajíčka dvě a do obou se mi v pohodě vejde, ale my máme kolem 7 kg,
takže tam má místa dost a ještě asi dlouho mít bude. :slight_smile:

leonik
mě dneska vypila mlíčka jenom 510 ml a šťávičky taky jenom 10 ml. Doufám, že zítra až bude vedro, že vypije
víc. Tak snad žízeň nemá, nabízím jí pití dost často, ale většinou nechce.
Jinak my krmíme normální nerezovou lžičkou a ještě jednu jí dávám při krmení do ruky, když už nechce papat,
tak jí dám na hraní lžičku a jak se jí snaží dávat do pusi a kousat jí, tak mezitím jí tam šoupnu lžičku s jídlem. :grinning:
U nás je to krmení docela sranda a taky papáníčko máme pak všude. :grinning:

jola2
ta výplata u nemocenské většinou nic moc, ale na druhou stranu si víc užije dětiček. :slight_smile:
jj, alergie na prach má i své výhody. :grinning:
Autosedačka nám vydrží taky asi dost dlouho, při těch našich váhových přirůstcích jí bude mít ještě v roce. :slight_smile:

evaviki
tři chuvy, tak to si mohl i vybrat. :grinning:

andílek
tak ať se ti v noci moc nebudí a můžete pracovat na holčičce. :slight_smile:

tellulah
na zemi by měli být co nejvíce, aby se naučili brzo lézt, ale u nás to zatím vypadá, že bude dříve mluvit
než chodit. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak mně se včera zase vrátily teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo mně pár dní líp, až na ten chrapot a včera zničeho nic se mně odpoledne zase udělalo slabo, sotva jsem chodila, a pak mně vylítla teplota. Manžel musel přijít dřív z práce, aby se postaral :frowning2:

telullah: náš tatínek taky většinou malýho neslyší, spí jak dřevo jak je utahanej z práce :slight_smile: Štávičku nějakou vyzkouším. Dneska nebo zítra mně má dorazit hrneček od Aventu, tak jsem zvědavá, třeba ho bude žužlat a něco se mu do tý pusiny třeba dostane. No uvidíme, jakej bude mít úspěch :sweat_smile:

andilek: mlíko prý není tekutina. Když kojíš, tak jo, to přední mlíko je na žízeň, ale u UM ne. Proto by se měly dávat čaje, vody atd..Proto tak málo čůrá.

nency: já taky nabízím každou chvilku, ale zavře pusu a když mu dám falšku náhodou do pusy, tak co se tam dostane, hned jde ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se manželovi ta druhá operace vyhne, ale když mu řekli že mu jí budou provádět znova, tak nevím teda :unamused: Taky nechápu, že se nemůžou podívat jen nějakým sonem :confounded:
22. črc 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojda zeny...noc docela dobra,jen mi bylo smutno,,je to asi rok co sjem byli od sebe ...ale vstavali sjme uz v 8,,coz je hurza,,luky si zase dela nejaky novy casy,vzbudi se v noci,tak v jednu,dneska teda ve tri a pak spinka do tech 8...ale hlavne ze spi,,s tim otacenim je to uz lepsi.
NENCY:manzel neni doma...dneska se na to snad vrhneme :grinning: :grinning:
leonii:aha.to sjem nevedela...jsem zase o neco chytrejsi :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Leonik,ked maly nechcel pit, tak som mu davala vodu striekackou, ktora je pri sirupe Panadol.. Alebo normal injekcnou :slight_smile: Tak som to donho rvala po mililitroch, ale aspon daco vypil..
22. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
tak u nás zeleninka zase dneska neměla úspěch :unamused: Pěkně jsem mu navařila, vůbec nechtěl otvírat pusu, a když se mu tam trocha dostala, tak to šlo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dostal mlíko. Je nějakej divnej, snad ode mě něco nechytl. Řval taky před chvílí jak tur a nic na něj neplatilo. Tak snad ho něco nebolí :confounded: Leonka je u babičky, tak mám o starost míň :slight_smile:

andilek: Tak když ti Luky spí do osmi, tak to je krásný :slight_smile: Vojta vstává dvakrát za noc, a ráno v půl 7 je vyspanej, občas i v půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže to už pak nemůžu zaspat, protože zas vstává Lea :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evaviki: taky mě to napadlo, ale tu stříkačku doma nemám, co jsem měla, tak byly rozbité. Tak musím sehnat :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Leo a odkedy prikrmujes? Ja som zacala 30.5. a az cca 2 tyzdne dozadu bol schopny spapat plnu davku, ten prvy mesiac iba par lyziciek a dost.. Dokonca ho napinalo na zvraceni, tak som mu vzdy dala par dni pokoj a skusila znova..
22. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
evaviki: přikrmuju od 8.7.Tak chci po něm brzo aby snědl celou skleničku, co :grinning: No snad si časem přivykne :sweat_smile: Mně přijde, že ani neví, jak to má jíst. Nechce ani pusu otvírat.
22. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Tak dneska dorazil ten hrnek, tak jsme ho hned vyzkoušeli. Prvně ho okusoval, pak občas nasál :grinning: Tak mu ho dávám každou chvilku na hraní :slight_smile: Snad si na něj zvykne a časem se naučí pít :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky, tak dnes se mi malá zbudila až kolem paté a pak až v osm, tak jse toho využila a od sedmi makala na zahradě (oťukávám cihle ze staré stodoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) do teĎ ale už jsem to vzdala bo je tam pařák :unamused:

nency:jj užije si dětiček :grinning: :grinning:

andílek:tak ať ti to brzy uteče! A dneska se budete na sebe aspoň těšit tak to bude stát za to :grinning: :grinning: :grinning:

leonik:jejej chuderko! Tak hl. ať je co nejdřív dobře!!! ještě že manža mohl přijít domů
22. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jola:tak manzel prijel,,je uplne vyrizenej tak spi :frowning2: luky vedle neho,,,lUky spinka uz od 14:15,tak sjem zvedava kdy se probudi,,rano spal dvacet minut,,,taky byl peken unavenej,kdyz usnul u kojeni,,to dela malokdy..

leonik:neboj,je to sikula,pujde mu to...
evaviki:to ja kdybych mu prvni den zkouseni nejaky zeleninky dala hned celou davku,tak by mi ji snedl.hlavne ze mu chutna,to sjem rada. :slight_smile:
je hrozny dusno,nikam sjem s lukysem nesla,spi doma v loznici,v kocaru by se upekl!a zitra vubec ma byt 36!!!hruza!
22. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
jola: no, jo kolem baráku je pořád plno práce, co :sweat_smile: Když jsem bydlela ještě u našich, taky jsem se nadřela :sweat_smile: Za to teď v bytě je hrozná nuda, kdyby byla aspoň zahrádka :slight_smile: jj, manža naštěstí dělal jen 4km od domu, tak mohl. Jindy dělá dál, byl by to problém :slight_smile:

andilek: já jsem s Vojtem taky nebyla venku, je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se nedivím manželovi že je vyřízenej, takový vedro. A zítra má být ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak já to nesnáším, a v pátek o deset stupňů zase míň :angry:
22. črc 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda zenske.....ctu a ctu.dnes jsem unavena spis ospala,Danik nas tuto noc nenechal vubec spat.Vecer se vybudil kolem pul10,a byl jako rybka,zivej,hravej a vysmatej...TAk byl semnou asi hodku vzhuru,at se kluk trochu unavi a pak jsem ho uspala.Cekala jsem na manzu,mel odpolko,tak jsem s nim chtela jeste pokecat,no byli jsme vzhuru do 01:00hod.Zalehli jsme a za pul hodky Dada zas jak rybka...nechapu.Zas zivej a hravej.TAtinek usnul i u toho jak malej dovadel mezi nami v posteli ale ja nemohla,protoze jsem ho hlidala.TAk asi za hodku usnul a kazdou chvilku hledal novou polohu a nejak se mu nedarilo se spanim,Tak jsem se vubec nevyspala.Stipou me oci,a chce se mi spat.Ted uz hajinka,ale taky to dalo zabrat.Nevim co se s nim deje,posledne dni na vecer mlicko moc nepije.Jeho mormal davka vzdy byla 180ml a ted s tizi vypije 80-100ml,a dnes se fakt prekonal ,vypil jen 40ml a vic jsem do nej nedostala.Nevim jestli to je teplem,ale pres den v poho papinka.Ekzem se mu krasne zlepsuje,jen na jak dlouho....

nency: tak to jsem celkem zvedava co tvymu manzelovi reknou az se na to zepta....TAky me to prijde zbytecny jako dalsi operace,vzdyt to jde zkontrolovat i jinak,naco zas rezat.JIank jsem rada za novou autosedacku,Tatkovi se taky libila akorat ten kuryr co nam ji vezl,me silene rozcilil a docela jsem mu vyhubovala kdyz ji prinesl.Zaslouzil si to.

leonik: holka, muze mu trba vadit i tvar lzicky co jde do pusinky...skus nejake varianty,mozna se nejaka osvedci.
Jedeme na SR k nasim asi na 2 tydny,uz se moc tesim,nevidela jsem je uz 5 mes.A silene se tesi na maleho,to nas ani nepusti dom,az pojedem spatky :confounded:
Z ceho se ti to vraci?Nevylezela si to tak jak se ma....NEzbavis se ted jen tak toho,...musis odpocivat a posilit imunitu....at se nam brzo uzdravis

jola2: tak takhle se maka u vas?Nechces prijet i k nam ? :grinning: Ja nejsem schopna najit si cas a udealt u zahonku porad...manza je porad v praci a maleho u sebe,tak toho by jsem moc neudelala.Kdysi jsem na zahrade u motyky a hrabe travila kazdy den,...ale popravde me to i chybi,docela jsem se u toho odreagovala.
22. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsme se pěkně vyspali :slight_smile: Malej vstával až o půl 6 ráno, pak už teda neusnul. Tak šel teďka spinkat, až se vzbudí, tak pojedem pro Leu k babičce a jedeme za ségrou na návštěvu :slight_smile: Snad tu cestu v tom horku nějak zvládnem. Tak sem nakouknu až večer. Včera večer se u nás přehnala menší bouřka, spadlo pár kapek, ale dneska to má být horší.

missy: tak jaká byla dnešní noc? Snad lepší jak ta včerejší :slight_smile: Malej měl předevčírem takovej divnej den, moc nejedl, může to být z těch veder. Prostě nemají chuť :slight_smile: Jaktože tě kurýr rozčílil? jj, jak nemám čas, tak se z toho nemůžu pořád dostat, ale koupila jsem si v lékárně propolki, jsou i na imunitu, tak snad se toho brzo zbavím.
Tu lžičku se chystám koupit tu měkkou, zítra jedu na nákupy, tak se stavím v dm, tak jí mám vyhlídnutou a uvidíme, jestli mu z ní bude chutnat :sweat_smile: Tak to jsi rodinu dlouho neviděla, já si nedovedu představit takovou vzdálenost s rodinou, no ne že bych tam byla nějak často, ale když potřebuju pohlídat a tak.. :slight_smile:

No nic, jdu pobalit věci ať můžem vyrazit, než začne ten pařák :confounded:
23. črc 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak dneska jsem se nádherně vyspala. Po 5 dnech se malá rozhodla spát celou noc a probrala se až o půl sedmé!!!! Možná to je spojené s včerejším píchaním naušnic, ale zvládli jsme to obě dvě. Já sice venku u auta, ale i tam jsem jí slyšela. My byli včera taky na půlroční kontrole. Bára má 65 cm a 8840, bála jsem se, že bude mít přes 9 kg, ale nemá. Dneska jsem jí po ránu položila na zem a otáčela se z leva do prava a dokonce na obě strany ze zad na břiše. No pak samozdřejmě byl vždycky kravál, ale povedlo se jí se dostat i zpátky... s kraválem :grinning:

nency- aspoň si manžílka užiješ a odpočineš si trochu, třeba bude i doma pomáhat až teda přestane umírat... někdy mám pocit, že chlapi umřou i na rýmečku. myslím, že sonem by to mělo jít, ikdyž jsem jen laik.

leonik- neboj, až bude mít žízeň tak pít určo bude. Ikdyž pěkný zajímavý hrneček by nebyl marný. Držím palce. My s jídlem problém nemáme, malá baští sama a ráda. Když to nepůjde s tou lžičkou z DM, tak vyzkoušej úplně obyčejnou malinkatou plastovou, takové jak se kupujou po 20ks či kolik jich tam je v tom pytlíku. kamarádce malý taky nechtěl jíst a na tuhle se chytil.

Mno nic, jdu na plantáže, sbírat rybíz... už třetí den. chjo
23. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.