• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojda.no my meli docela odbrou noc,az na to brzke vstavani.vstaval v pul 7 a to vnoci byl dve hodiny vzhuru!takze docela hruza,ael nebudu si stezovat,nebo tobude horsi..pred chvili usnul u kojeni,nechtel spat ani v kocarku ani nikde,vetsinou kdz je takhle pekne sjem si vsimla enchce spat venku,nevim no,,,tak spi u me v posteli.
snad bude spat dyl aby bl milouckje,ikdyz on posledni dobou je milouckej porad..
leoniK:tak to pozdravuj Leu a at vas nazastihne nejaka velka bourka...vcera se tu mraky honily,ale nic vic,zitra bude lip,ikdyz je to jen na nemoci,takovy skoky...
my mame lzicku umelohmotnou lzicku a docela super,snad koupis tu spravnou :slight_smile:
missy:koukam,ze sji mela peknou noc :slight_smile: asi tim teplem nevim,ale na enco se to svest musi ze?me ted spinka,tak snad ti taky usne a bez si taky lehnout, at mas silu.
se ams ze ejdes na Slovensko,taky bchnekam jela,
my jsem vcera dostali pozvanku,,mame jet do nemocnice na kontrolu po ockovani TBC...tak jste byli na kontrole?ja myslela,ze to kontroluje doktorka ,,,no asi ej to enco jinyho nebo ja envim :unamused:
23. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojda
leonik: jo mas pravdu,dnesni noc se vydarila dost dobre.Usnul v 7 vecer a asi kolem 11 vecer se 2x tesne po sobe vzbudil,ale jen na pul oka,pak se zacal probirat o pul 4 nadranem,tak jsem si ho vzala k sobe a spoal dal.Vstal na jidlo v 7 rano a pak zas u me vytuhnul az do 9hod.TAk jsem se hezky vyspinkala a on taky.Pak do obeda nechtel vubec spat,ani se nedivim,usnul az pi kasisce v 13:00,tak jsem zvedava jak dlouho bude spat.
Dej vedet jak jste dopadli s novou lzyckou,jak se malemu libila a jak mu z ni chutnalo.No nasima je to blbe,za jsou tak daleko,ale clovek si musi na vse zvynout.Nastesti je tady alespon manzova rodina,i kdyz tchyne a svagrova bydli asi 70km od nas,ale je to furt lepsi nez 370km.
TAk si to hezky uzijte....
23. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
tehullah: tak jste se taky hezky vyspali..to je parada,vid?jeeee tak uz mate nausnicky,...to musela ale pekne kricet,no pro krasu se musi trpet uz od mala,ach mi holky :wink: Tak mas doma sikovnou holku...To krasne sledovat jak delaji nase ratolesti pokroky,a to je jen zacatek...
23. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
andilek1: ja melho v tomto vedru nenechavam spat venku,protoze by byl celej splavenej...spi v klidku v kocarku v loznici,ten kocarek se z mista nehybe,v nem spi pred den porad.Kdyz jsou takove vedra tak v loznici mame porad zatazene zaluzky,tak je tam moc prijemne a navic mame kamennej barak,takze bobma ve vnitr.V lete to ma svoje plusz,kamennej barak,ale v zimne ho zas vytapet je horsi,ale zas kdyz se poradne vytopi,tak udrzi dlouho teplo i bez topeni.V nemocnici kontrolujou TBC po ocko?hm, zajimave,....
23. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
missy:vcera nam prisla... pozvanka ke kontrole ockovani proti TBC..taky nevim co to je.... :unamused: :unamused: :unamused:
Lukysek me ted usnul,byl ted spocenej,a to ma na sobe jen tilko a plinku,,doma mame 29!!!hruza!nenavidim teplo!zlata zima!v zime se uzes zahrat,ale v teple nic!jedine si vlezt do mrazaku :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme si to dneska celkem užili, až na to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Než jsme dojeli, byli jsme všichni úplně propocení :rolling_eyes: Malej byl dneska hodňoučkej, koukal, hrál si, papal a spinkal :slight_smile:

telullah: jé, vy už máte konečně ty naušničky :slight_smile: A taky pěkné míry má malá :slight_smile: Já mám ten hrníček od Aventu, no zatím to zkoušíme, no. Snad nebudem muset kupovat další :slight_smile: Plastovou lžičkou jsem mu to dávala, ale bez úspěchu :confounded: Třeba mu vadí, že je to moc tvrdé.

andilek: tak u vás se noc nezdařila? Snad bude dnešní noc lepší :slight_smile:To se mu nedivím, že nechtěl Luky spát v kočárku, takový vedro. Doma v chládku se spinká líp :dizzy_face:Až teď se u nás pěkně zatáhlo, a pobouřívá. Dneska má být nějaká zlá bouřka. Ještě že mám manžela doma, já se jinak bojím :grinning:Včera v jednom městečku, 12 km od nás padaly kroupy, že poničily auta a u nás spadlo jen pár kapek.Nám žádná pozvánka na kontrolu TBC nepřišla :confused:Jen dr. to Vojtovi prohlídla. Měl to dobrý, ale teď nedávno se mu tam udělal malinký vřídek.

missy: tak hlavně že jste se dneska dobře vyspali. Tak ti Daník aspoň vynahradil předešlou noc :slight_smile:Jj, zítra napíšu, jak jsme dopadli s novou lžičkou :slight_smile:

Zítra se tady ukážu asi až večer, jedu na nákupy a pak mě ještě čeká zavařování jídla na dovču a balení. Tak mám o práci postaráno a jsem zvědavá jak to všechno stihnu :confounded: :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
leonik:
no s tym kuryrem to bylo zajimave... o pul 8 rano nam udelal budicek telefonatem ze uz je na ceste k nam,a to uz byl nervozni protoze nasim rozhovorem zjistil ze ma spatne napsane c.popisny ,misto 22 mu napsali 2,coz nebyla moje chyba.Tak jsme hned vylezli z pelechu,pripravila jsem maleho,jidlo...a cekam...a cekam...ve 3hod.odpolko me to uz nedalo tak mu volam co se deje.No ze si prej spletl Litomerice,Licomerice coz je rozdil tak 200km-trouba,k cemu ma navigaci.To se uz vyjadroval vulgarne a byl neprijemny a ja jeste zatim byla v klidu,tak jsme se domluvili ze urco do 5hod. bude u nas a ze cinkne.Opet nic.To uz me zacalo pekne vytacet.Pockala jsem do pul 6 vecera a rikam si ze mu musim zas zavolat,protoze po 6 pujdu pripravovat maleho na spani,pak jidlo a uspavani a manza byl v praci.TAk mu volam,opet vulgarizmus,ale ne nastesti na moji osobu..vysvetlila jsem mu jak se veci maji...to ho nastvalo a byl fakt nechapavej,...no hrozny.Chtela jsem to odlozit na zitra nebo az po 7hod.to se mu nelibilo a jeste me vynadal,ze co si myslim.Tak jsem mu to tipla.Za 5 minut 6,slysim auto,vysla jsem s malym ven,a on zaparkoval u vrat ktere nepouzivame [taky viditelne jsou nepouzivane],a myslim ze nebyli pouzivane ani predeslym majitelem.Nechtel prejet ke vchodovy brance a ze me tu autosedacku prehodi...nas pes [bulmastif] na nej stekal jak besnej.Tak jsem mu rekla blaznovi svy,ze na nej od rana cekam,nejela jsem kvuli nemu s manzem ke tchyni.... a ze se me nelibi jeho prace a komunikace...No byla jsem rada,ze uz mam autosedacku doma...To jsem jeste nezazila. :confounded:
23. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
andilek1- pozvánku jsme dostali taky, ale náš Mudra dělá i v nemocnici, tak jsme se s ním domluvili. Neboj

missymici - sluší jí to, to ano. Je parádnice, ale já bych jí nenechala píchat, raději bych počkala, ať se rozhodne sama. Byla jsem přehlasována. Sis krásně užívala s autosedačkou :frowning2:

leonik - jj, malá je pěkná bublinka, dokonce jí tak i říkáme. Hlavní je, že to máme za sebou a zatím žádné problémy nejsou
23. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hoj mamky
JA jsem tak rada,i pres to ze Danik na noc vypil jen 100mlicka,tak spinkal krasne celou noc a vzbudil se az v 5:15 rano.Ani jednou se neprobudil.PAk jsem si ho rano vzala k sobe a hajal dal do pul 7,dostal mliko,vypil celou davku a jeste vytuhnul do pul9,ale pak v 10 stavkoval a mliko odmital,tak jsem mu dala cas a po 45min. vypil asi 120ml na dvakrat.ted zas spinka,tak jsem stihla udelat rizky.Prijde me ze cim dal hodnejsi,takovej klidnejsi a spokojenejsi...asi dospiva :grinning: mam radost,vubec pres den ani v noci nebreci,jen kdyz ho polozim do lehu,tak to vzdy musim udelat tak,ze ho polozim a hned mu strcim pred oci jeho oblibenou hracku a ma radost dokud si neuvedomi ze lezi ,tak ho stihnu alespon oblect a prebalit :wink:

A jak vy?Co delate cele dni?

tehullah: proc si nechtela nechat malou pichat do ousek?
24. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Missy, teda toho kuriera by som obesila, blbec jeden.. Neda sa na neho stazovat??
Mne maly zacal nejak blbnut posledne dni, budi sa okolo jednej-druhej v noci a chce papat. Uz som si myslela, ze ho to preslo, dakedy v pohode vydrzal aj do stvrtej, piatej, rekord bol do 5:15.. Tak neviem, co mu zase je.. Zobudil ma po pol hodine spanku, tak som zase bola neprijemna.. :frowning2: No a rano sa napapal o siestej a namiesto spanku sa chcel hrat.. Tak som ho dala do postielky, okolo neho hracky a skusila, co to spravi.. Dva krat som vstavala a napravala ho, lebo sa otocil priecne a buchal si hlavicku o tyce na postielke, potom som zaspala a ked som sa prebrala, tak spal aj maly.. Vydrzal az do 8:45 :slight_smile: Tak som bola rada..
24. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
evaviki: Stezovat som sa na nej chtela,ale firma od ktery jsem sedacku koupila,tak to PPL nepatri pod nich a na to PPL kontakt nemam.KAslu na nej...
A nema treba malej jen chut na neco jineho...terba hrani,...nebo ho nech chvili unavit,ja to delam taky,kdyz se vzbudi a vypada cile,necham ho pul hodky,hodku semnou vzhuru a pak uz chce spat.A usne i bez jidla.V noci neje vubec.Odnaucila jsem ho to,kdyz tak jsem dala jen cucnout trochu caje a v prubehu 4 dni nechtel nic v noci.
24. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, nestíhám dočítat. Chystám poslední zbytek věcí, zítra ráno vyrážíme na týdenní dovolenou. Tak se tady mějte, snad toho moc nenakecáte, ať vás pak budu moct dočíst :grinning: Pa, pa
24. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Missy, ked ja som v noci total KO, tak neviem ako by som sa s nim hrala :grinning: Ale skusim.. (teda ak vydrzim..)
24. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
leonik: TAK PRAJEME S DANICKEM KRASNOU A KLIDNOU DOVOLENOU :wink:
24. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
evaviki: nemusis sa s nim doslova hrat...kdyz jsem jeste vzuhu,nekdy jsem dlouho vzhuru a kdyz se takhlke probudi tak si ho vemu k televizi nebo k PC a pustim mu na pul hodky simpsnovych,nebo kdyz uz lezim nebo spim a vzbudi se tak si ho vemu k sobe do pelechu a necham ho at se otaci,prevaluje,povida...unavi se za par minut,kdyz je rozespalej,nebo ho nech v postylce,dej mu hracky,rozsvit lampicku...
24. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
čauvec holky tak včera jsem vám psala příspěvek a jak byla tady ta bouřka tak se to asík neposlalo :angry: !
Dneska jsem úplně vyřízená opět jsem makala na zahradě a už prdím na to ještě tady m ám bednu oharek tak ještě to zavařím (manža mi je umyl tak aspoň tak :sunglasses: ) a kašlu na vše budeme dnes grilovat masíčko tak se nechám obskakovat :grinning: :grinning: .

missymici:tý jo s tím pošťákem to bylo hustý to já bych byla nasraná jako sv... a dala si tu práci a pěkně bych si na něj stěžovala na darebáka jednoho!!!!! A ten bulmastiv je pěknej rafan :grinning: :grinning: (nemáš foto? mě se moc líbí!! Ale je to kus psa!!! A jakou má povahu je v poho na děti??)

Leonik:měj se m oc hezky a moc si to užíj na dovči :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
jola2: ty jo,tak dnes me Dandulacek dal pekne zabrat,celej den byl tak hodnej,byla u nas navsteva teta se stejdou z daleka a Danik se od nich ku podivu nechal bez problemu chovat...jsem rada,snad ho to uz preslo.

Joli,foto nasho psa Adola mam,ale sem se to neda pridat...je krasnej pejsek,bude mu v rijnu 2 roky,ale je to nase hovadko.Je jeste porad stene,tyhle rasy 2 roky rostou a rok mohutni,ted ma 80kg,je trochu prerostli.JAko povahove je idealni pri nasem baraku s velkou zahradou,hlidac jak ma byt.Z vesnice lidi se ho boji,tak se k plotu nikdo nepriblizuje,pusobi drsne a hrozive ale je to hodnej kluk dokud si do nej nekdo nezacne.S DAnikem jsou kamosy,i kdyz nekdy Adol zarli,ale jen kdyz s malym sedim venku a on prijde k nam a odhanim ho,protoze jde moc blizko k malemu,ale jinak super hafanek.MAly je z nej nadsenej,hlida ho v kocarku,nedovoli si nic.Akorat jsou to trochu tvrdohlavy psi,potrebuji poradny vycvik,teda spis vychovu,chce to hodne casu.Celkove jsou hodny a mily,hlavne klidny a nestekaji jen tak pro nic za nic,jen kdyz nekoho zaciti u plotu do kje prijmo k nam...Akorat maji jeste jednu jakoby chybu,vse kousaji,trhaji,podhrabavaji...to se ho neda odnaucit,je to silenec.Nedavno si hral s jezkem v hube...Obira nam vsechny jablone,tresne,ribiz a dokonce i orechy krade.
25. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsme tady měli o víkendu Anenskou pouŤ. Je tady každoročně a mě moje drahá polovička poprvé v životě vytáhla na velký řetízák, teda já jsem to ukecala tak, že on pak půjde na střelnici. Takže mám zážítek z kolotoče :zipper_mouth: a vystřelemou kytičku a navíc jsem dostala velké perníkové srdce :slight_smile: . malá byla tak šikovná, že na té pouti i usla. Těším se na příští rok, to už s ní půjdeme na nějaké atrakce.

missymici- to je teda PES :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahojda zeny...tak se hlasim,v patek vypadl proud,a nesel asi pul dne,takze jsem nepisala...Vcera jsme bli na oslave k 25.letemu vyroci mych rodicu..bylo top docela super,luky akorad vubec nespal...kazdou chvili drbnicil a byl unavenej jako enco.. byla sjem rada ze usnul v sedm a probudil se jako vzdy ve tri rano a potom v sest a pak jeste spal do pul 9.Dneska jsme byli taky na vylete... Hore..blo to tam docal pekny,,my totiz mame dneska s manzou vyroci...1rok od svatby...tak mame takovy melancholicky den :slight_smile:

telulah:to je dobre ze jste byli na pouti auzila sis s rodinkou.
missy:krasnej pejsek :grinning:
26. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
čauvec holky tak jsme opět po dlouhé době sami bez tatiny :unamused: . Přijede možná až v neděli bo jsou teď žně tak bude jezdit o dušu :angry: . Tento týden chci malé zkusit poprvé mrkvičku tak se moooc těším :grinning: . Taky se musím pochlubit že se staly dvě velké události v naši povedené rodince :grinning: -Jolanka se naučila jezdit na kole bez koleček a zavazovat si boty :sunglasses: a Leontýnka se začala už konečně otáčet ze zádiček na bříško a naopak :slight_smile: .

tellu:to je dobře že sis to tak užila na pouti :wink: , já vždycky chci jít na řetízkáč ale nemám s kým bo manžovi je z toho špatně tak v lepším případě najdu nějakou spízněnou duši která jde se mnou nebo jdu sama :unamused: , manža vystřelí růžičku (někdy se netrefí ale hodná paní mu jí stejně dá a já dělám že jsem to zrovna neviděla že se minul a pochválim ho jak jakou má mušku :grinning: :grinning: , připomíná mi to ten film Bylo nás pět)

andilek:tak ty sis taky užila :wink: , já takové akce mám docela ráda bo každej si chce pochovat a dělat na chvíli chůvičku taky nějaké děti které chcou vozit mimi :grinning: atd. taky se dobře nabaštím :wink:

missy:ještě mi ten tvůj pejsek nedošel :frowning2:
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
:grinning: Hoj maminky....
tehullah: tak jste si to krasne na pouti uzili,super...ja byla naposled na pouti v Chrudimi pred 3 lety :grinning: docela doba.To mas pravdu pristi rok ti uz bude mala behat,tak si to uzije vic,a nebudu tam spat...

andilek1: gratujuli k prvnimu vyroci....to je hezke.Nas to taky fceka 16.srpna....to jsem zvedava jestli si manza vzpomene :unamused:

jola2: to ma maminka radost,vid, ze ma tak sikovne holky doma...?Uprimne gratuluji. Me se uz asi po 3x zdalo ze narostli malemu zuby.A zajimave je ze v prvnim snu mel jeden zub, v druhym snu dva zuby a ted uz mel tri zoubky :slight_smile:

No vcera bylo nabito pres den,velky uklid i dokonce manza pomahal a sam uklidil celej obyvak,a fakt dobre.Pak delali chlapi vrata,tak se mel malej alespon na co koukat,strasne rad sleduje,kdyz nekdo neco dela...snad mu to nezustane :grinning: A vecer jsme si s manzou opekali klobasy,mnam...
27. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojda zeny,venku tak akorad,,to byy s eme libilo takhle aby bylo taak mesic..
jiank jsme meli noc hroznou,chci zkusit kasi na noc,protoze dneska jsem mu davala dokonce dvakrat jist...a kdyz byl o dva mesice mladsi nejedl celou noc,az v pet,ted nevydrzi,,nevim cim to je,,no uvidime po te kasi...od te doby co se umi otacet hruza ty noci....
jiank hlasim,ze papame uz masicko,,lukymu chutna,co taky ne,ze? :grinning:
miss:to bud rada,ze ti manza pomahal,klobasky zavidim :slight_smile: :slight_smile: ikdyz na te oslave se delalo prasatko,taky mnam,,,a jako prekvapeni pro moje rodice,jsem dala udelat dortik...byl udelanej jako kralovska koruna,,,byl vybornej,,snad udelal radost,no byli prekvapeny,no,ale stejne jim clovek nevidi do vnitr... :unamused:
jola:to je JOla sikula,ze to umi,gratuluju,sikulka je to a Lea je taky sikovna,no jo no,,,chytry a sikovny deticky,,my taky uz asi dva tydny umime z briska na zadicka...sikulky :slight_smile: me si choéva Lukyho jen moje mama a nekdy tata a bacha jinak nikdo..me to neva,,,alepson neni vykulenej,ze je u nekoho jinyho...
koukam,ze posledni dobou je tu prozirdnuto...asi jsou vsichni na dovce,,vsak jo,uzivejte.manza ma ode dneska taky dovcu,tak snad nekam vyrazime na jeden den,treba do Melnika se podivat,nebo do Litomysle...ale nevim nevim,nejede nam auticko,tak snad se to spravi do stredy,protozemame jet do te nemocnice na tu kontrolu toho TBC...stejne to porad nechpau...no nic holky,,pochlubte se co vsechno vasi mimisci umi noveho...jak jsem psala tak otacet z briska na zada,tak vcera mel natazene rucicky, a i zadecek nahore,tak snad brzy budeme lezt a jiank nevim co ejste....strasne rad si povida,hlavne noci,,to neslysim breceni ale povidani,je to pekny,nekdy jsou tot ak vysoky tony,,,az boli usi :slight_smile: :slight_smile: on teda ani neumi brecet,jen kdyz je fakt nouze...no nic jdu spat,zitra se prihlasim,kdyz bude casek,musim varit,kdyz je doma manza,tak nemam po ranu casek jako vzdy..tak ahojkda a pozdravujte svoje svoje drahe deticky :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky Holki, tak jsme měli dneska venku zase nádherné počasi. Na chvilku jsme vytáhli deku a trochu venku odpočívali. Malá si chtěla sednout, tak jsem jí chvilinku nechala. na dece jsem měla i kabelku, chvilka mé nepozorností a už si v ní malá hrála. Všechno lítalo ven a malá mi v kabelce pěkně uklidila :grinning: To bylo poprvé, co si něco až tak moc k sobě přitáhla :slight_smile:

andilek1- jj, užívala jsem si. Těším se fakt na přiští rok, ikdyž se to asi prodraží

jola2- Tak příští rok zvu k nám a půjdeme spolu :wink: Jinak šikovné holky, snažilky :slight_smile: Jinak chlapi se musí chválit

missymici- moji drahou polovičku donutit k uklidu je nadlidské usíli, takže gratuluju
27. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
tehulllah: to me taky stalo hodne sil,donutit manzu k uklidu svyho bordilku v obyvaku...vsude same kabely od PC,rozhazane komponenty od PC...No spis ho donutila navsteva,jeho tety a strejdy...ale i tak se mu do toho moc nechtelo az kdyz jsem mu rekla ze kdyz to uklidim ja,tak nic nenajde nebo to bude nefunkci...protoze HDD a CD se povalovali vsude mozne...Tak alespon uz vis,ze bude mala paradnice,kdyz ji zaujala kabelka :wink:

andilek1: no Danik se umi prevalovat jako velkej soudek,i z briska na zada.Dokonce posledni tyden kdyz je na brisku tak se otoci jakoby na bok a zveda se,nevim co chce sedet nebo se postavit..A vcera v kocaru to same,spi pres den v hlubokym kocaru a a taky se chytil za operku a o neco se pokousel.Tak uvidim co se y toho vyklube.Porad rika bububububu a litaji mu pritom sliny na vsechny strany.A rika uz havo na psa.
Snazim se ho naucit plazit po brisku,ale zadny uspech,lakam ho na hracky ,jidlo,predvadim mu to a on ma ze me strasnou legraci.Jako zvedne,nebo spis vyspuli zadecek,pokrci kolinka,ale nic vic, kdyz mu podrzim chodidla tak se odrazi,ale nechce se mu.Nebudu ho predce nutit,ale uz by bylo nacase.Uz zacal vnimat cteni pohadek,teda zatim mu ctu jen pres den kdyz je cas.Jinak porad cekam,kdy mu polezou zuby,mam pocit ze se mu tlaci,ale neni nic videt,s dudakem se chova divne,coz predtim nedelal,asi to bude jen pocit.Jinak nic noveho...
27. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ranko, tak malá včera usla až ve 22.00 a od pěti je vzhůru... užasné. Teď se mi válí v mojí posteli, kde jsem se jí snažila jěště uspat, ale nedařilo se. A taťka si v pohodě spinká vedle ní...

missymici - Tak to jsme na tom stejně, k tomu se mu tady valí papíry ohledně koní a občas nějaké to tričko nebo ponožka. Děs děs děs
To je malý hodně šikovný, když už ví že havo je pejsek... My malou učíme táta máma, ale pořád je to jenom gegege, jejeje, tssss, dsss.... :slight_smile:
28. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
čauvec holky tak noc v poho i když jsem myslela že bude hrozná včera jśem to totiž už nevydržela a dala malé mrkvičku tak měla potom bolení (a dlouho jí trvalo než se vykadila a měla to takové hooodně husté, no po mrkvičce)
telu: to sis teda chuderko užila v noci no tak snad tatínek přes den na chvíli pohlídá a tysi odpočineš! jj ráda minule jsem uvalila na retízkáču litr (no hrůza když si na to vzpomenu co by za to bylo věcí :angry:)

andilek:jj je nás tu poslední dobou nějak málo! Já bych taky jela někam na dovču ale po těch manžových nemocech ho už nepustí ani na jeden den! :rolling_eyes:

Je to hezké jak jde vydět jak nám ty mimísci rostou. Třeba když si Leuška hraje a začnu na ní mluvit tak se zadívá a až mě uvidí tak se začne smát je to krásné :dizzy_face: tak holky papa později písnu
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Hojda
Tak jak jste uspali deticky?Danik usnul behem par minut,tak jsem si odechla,protoze dnes bych asi dlouho nevydrzela byt ohnuta pres postylku,moje zada boli a boli...
Co delate lidicky,je nas tady poslednou dobou nejak malo,....vsichni dovolenkuji a ty co ne ,co delate?
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se taky konečně po týdnu hlásím.už skoro ani neumím psát :grinning: měla jsem stach,že vás ani nedočtu,co tu toho bude,ale dočetla.
Měnili jsme ty okna.Měla jsem z toho strach,prej že to bude strašně prášit,ale bylo to docela v poho.No jenže dozdívání dělala náš taťka,aby se nemusela platit firma ,když to umí,a to už bylo horší.Dělal to všechno sám,tak to trochu trvalo.Už je ale až na pár detailů hotovo.
Sice jsem dočetla,ale už nějak nevím,na co reagovat. :sweat_smile:

leonik:taky Anetka nechce z ničeho pít,ale my kojíme,takže to zatím až tak neřeším.koukala jsem,že jsem začaly obě přikrmovat stejný den a taky to unás vypadá podobně jak u vás.moc toho zatím nesní.

Holky,jak dlouho vám trvá než prckové sní tu skleničku,já jí krmím třeba 15 min,ale ona to už pak plive.

myslela jsem,jestli se tu zatím neobjeví mivipa,to už by byla na dovče pěkně dlouho,ani myslím předtím nepsala,že se někam chystají,no nevím,ale dřív psala často

jo a taky už se nám dneska prořízl druhý zoubek.doufám,že už bude teď víc v pohodě,protože poslední dobou je hrozně ubulená :frowning2: Nemůžu od ní skoro na krok.hned natahuje.
28. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak dneska jsem v noci musela k malé tak 6 krát, dala jsem jí dudlík a byl klid, ale stejně jsem toho moc nenaspala. Už aby se vrátila s tím spaním do starých kolejí, spávala od 20-7.00 to byla nádhera.
jola2- po mrkvičce je to normálka, zase jí bude dobře. To jako fakt na řetízáku tolik peněz???

luci81- Ahojky zpět, když vám dělali okna, tak jsi byla s prckem doma? Nebo jsi někam odcestovala? Je to výhoda mít plasťáky, aspoň se lépe umývájí.
S tím papáním skleniček u malé záleží na náladě, někdy je to chvilka někdy jí to trvá
29. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky holky,
prubezne vas docitam, ale nejak nestiham psat....porad litame venku a vecer uklizim, varim atd. Jinak my jsme zacali s prikrmama pred 14-ti dny, zacala jsem mrkvickou, pak jsem dala bramboru, dal jsme zkouseli brokolici, cuketu a dneska ji dam kvetak. Basti hezky, obcas u toho teda dela kraviny, jako ze si chce strkat nohu do pusy, nebo trochu prska,ale je to sranda :slight_smile: Obcas ji dam kupovanou sklenicku a obcas taky neco uvarim, chci to stridat, at si zvyka na oboje. Tu sklenicku sni tak za 20 minut, behem krmeni krasne pije cajiky...koupila jsem ji hrnecek od aventu a s tim ji to fakt jde. Kupuju cajiky v nalevovych saccich od Lerosu. Uz ted nekaka tak casto a obcas musi poradne zatlacit,ale neplace...vzdycky jen hrozne zrudne :slight_smile:
S nocnim spanim je to u nas porad stejne, budi se kazdy dve at tri hodky na kojeni, dudlik mi plive a kdyz ji chci dat cajik, tak se napije a vzteka se stejne...takze kojim kojim a kojim...ale uz jsem si na to tak nejak zvykla.
taky uz je pekne tezka, vazi 9 kg, takze vecerni noseni na rukach a ukolebani se snazim nejak odbourat. Je to narocny,ale snad to bude fungovat. Vecer ji dam po koupani a nakojeni do postylky, chvili ji zpivam nebo neco vypravim, pak odejdu, ona si tam jeste chvili hraje a pak zacne rev. tak k ni jdu, utisuju ji a vetsinou do 20 minut usne. kdyz place hodne hystericky, tak ji zvednu, pochovam, polozim a drzim ji za rucicku. snad se nauci usinat brzo sama.
Uz zkousite davat masicko?

Luci: tak hlavne ze uz mate vymenu oken za sebou :wink:
telu: ja jsem dneska vstavala v noci tak 3x a i tak toho mam dost...mala ted spi, tak bych mela taky zalezt,ale nejak se mi nechce. az se probudi, tak vyrazime nakoupit pleny....jo uz pouzivate nekdo velikost 4?ja je chci ted koupit, v tescu maji akci na huggies premium za 319 tusim. jinak kupuju tescovky,ale trojky uz jsou nam tesny :wink:

holky, uz jezdite se sportakem?ja mam eli jeste v hluboky korbe,kdyz jsme u nasich, ale ted jsme v Praze a privezla jsem ji golfky, zatim v nich lezi a libi se ji tam, jak vsude kolem pekne vidi tak je spokojena :slight_smile:

jo Luci gratulka k dalsimu zoubku :slight_smile: my jsme zatim bezzuby :grinning:
29. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.