• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky,
ja moc nepisem, pretoze mm pracuje z domu, takze k pocitacu sa dostanem, ked ide niekde na meeting (ako napr.teraz). No a obvykle chodi poobede, ked sme s malym von.. Takze sem vzdy iba nakuknem a nestiham pisat..
Luci, gratulujeme k zubkom :grinning: My zatial nic..
Pauli, aky hrncek si kupila malej? Sebino mi posledne dni moc nechce pit, ak donho "narvem" 50ml cajiku, tak som rada.. :frowning2:
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
evaviki: koupila jsem tenhle hrnecek http://promimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=330180
Nejdriv jsem koupila v DM jeden, z ktereho to teklo moc, pak druhy, z ktereho se eli celkem naucila pit,ale vzdycky ji to teklo i kolem a nakonec tenhle od Aventu, je dobrej v tom, ze kdyz ho mimi obrati, tak nic netece a kdyz se chce napit, tak nemusi moc sat a ono to tece :wink: ja ji nejak nenutim pit behem dne, porad kojime, takze to az tak neresim,ale k obedu se vzdycky rada napije cajiku....

jinak jsem dneska uspala uz v pul sedmy, protoze mala byla nejaka utahana, odpolko moc nespala. Manza sel hrat tenis, tak jsem si dala masku na vlasy a oblicej a strasim tady v tom :grinning: U televize me ceka kopa pradla na vyzehleni :unamused:

taky by me zajimalo, co je s mivi...fakt dlouho se tady neukazala....
29. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se za delší neúčast, ale byly jsme s kamarádkou a dětmi na krátké dovče a teď jak je hezky, tak pořád lítáme venku :slight_smile:
Eli už hezky baští svačinky a zbodne celou přesnídávku :slight_smile: Zoubky zatím nic, ale to má čas :wink: Večer jsme začali dávat kaši, protože se budila každou chvíli a po kaši spí i celkem dlouho :wink:
Začala se plazit dopředu, takže co potřebuje, tak se pro to doplazí :slight_smile:

Doufám, že jste vy i mimča v pořádku :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
paulinka80 - My jsme zatím u trojek, máme je dobré. Zkoušeli jsme váhově čtyřky, ale ty máme moc velké. Používáme huggies nebo hypernova. jsem s něma spokojená. Golfky jsme museli koupit kvůli autu, dvě děti a kočár nám tam nevlezli. Takže jsme změřili auto a s metrem jsme šli do obchodu a kupovali podle rozměru. Malá je v nich spokojená a klidně tam i v leže usne.
zany- ahojky, jak bylo na dovče? Užili jste si?
29. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky,
telullah-jo máš pravdu,plasťáky se jinak mejou,než ty starý :slight_smile: byla jsem doma,teda ono bylo hezky,takže spíš na dvoře,nebo na procházce.Ta vlastní výměna netrvala dlouho,přijeli v devět a ve tři bylo hotovo.Byli šikovní :slight_smile: Ty máš dvě děti?

zany,tak jak jste tu dovču zvládli?to je malá šikula,že se plazí :slight_smile: gratulka

pauli-my už používáme4.Na noc dáívám většinou Huggies nebo Albert,nebo tesco,přijdou mi silnější a přes den většinou Pampers.Jezdíme pořád v hluboký korbě.Taky jsme dostali několik druhů hrnečků.ale nechce pít ani z jednoho.S tím příkrmama je sranda,to máš pravdu,taky musí hrooozně nutně cucat palec u nožky,,povídat,,...Nejlepší by asi bylo krmit nahou ve vaně :grinning:Jsme kolikrát jak čuňátka obě.S tím nočním vstáváním se to třeba zlepší,až bude baštit kašičky.Anetka je v noci hodná,zato zlobí ve dne.Tak nevím,co je lepší.

nency-co dietka?Pořád se držíš?

Holky,jak tak tady čtu,co všechno už ti vaši prckové dovedou,plazit se,skoro sedat,havo-pes atd,tak nevím,ale do toho my máme asi daleko :frowning2: :cry:
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se po delší době zase ozývám. Kájinu mám na táboře, tak mám doma o jednu míň. Danča v poslední době
nějak víc zlobí. Nechce být ani chvilku sama, pořád u ní musím být nebo jí brát s sebou. Usíná dost dlouho,
až ve 21.30 hod. a v 6.00 jí mám vzhůru. Teď začala být víc aktivní a nevydrží ležet na zádech, stále se obrací
na bříško a zpátky. Jinak plazení ani sezení zatím v nedohlednu.
Koukám, že Mivipa stále není, to odjela nějak na dlouho.

luci81
dietku už bohužel moc nedržím, Danča mě dost zlobí, tak si musím nějak nervíky obalovat, jinak bych to asi
nevydržela. A to ještě nemáme zuby, jestli to pak bude ještě horší, tak se mám na co těšit. Neboj nejste samy,
kdo se ještě neumí plazit a sedět, my na tom jsme stejně. Ale zase to má výhodu, že nikam neuteče, sice se
na dece koulí a otáčí tak, že jí kolikrát najdu mimo deku a je na koberci, ale do kuchyně za mnou ještě nepřišla.
:slight_smile:
tellulah
taky budeme muset změřit kufr a pak koupit kočárek, máme malé autíčko, takže by se nám mohlo snadno stát,
že by se tam nevešel. A jaký kočárek jste koupili? :slight_smile:

zany
jaká byla dovča s kamarádkou? To je Eli šikula, že se už umí plazit. :slight_smile:

paulinka
tak to je škoda, že se ti pořád v noci tak budí, ale je to zjevně ze zvyku, hlad mít nemůže, při takové váze.
To já Danču pořád něčím krmím, ale bude mít tak lehce přes 7 kg, ale na nošení do 4.patra mě to fakt stačí. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj,vitejte zpet maminky a miminka po dovoleny...
Mame za sebou celkem dobrou noc,malej spinkal krasne celou noc v postylce a poprve se probudil kolem5rano,pak jeste usnul,v 7 dostal mlicko a dal spal do pul9.Ted hajinka zase,tak chystam a balim veci.Odpolko odjizdim zas ke tchyni na par dni,asi do nedele.Zitra me odveze na gyndu,musim,nebo se z tych mych mesicku zblaznima mam mirne bolesti vpravo dole,asi nejakej zanet.Mesicky mam v podstate porad,s nejakymi mensimi pauzami.Od porodu,3x do mesice,a je to porad horsi,tyden mam pak 2-4 dni a zas dostanu i kdyz slabe ale jsou.Leze me to uz na nervy.Bylo mi receno ze se to po pul roce od porodu srovna ale nic,zadna zmena.Tak jsem zvedava co dr.vymysli,co stim udelame.
Takze se par dni neukazu....

zany: oooo,gratuluji k plazeni,....zacala se plazit dopredu nejdrive?Malej to vcera skusil,nebo spis jsem ho mitivovala k tomu a slo mu to spis do zadu,ale jen trochu,tak snad brzo zacne taky,uz se na to docela tesim.JAk to vypada,mamko?Mate podlahy,nebo koberce?Mi mame totiz vssude podlahy,jen v obyvaku koberec,ale tam neni misto na plazeni.Tak jsem mu objednala penovy koberecel z puzzle.Tak uvidime.
A co dovca,dobry,i pocasi vam vyslo?

nency: tak mas holka doma v celku klidecek,az teda na Danielku,ze te zacala zlobit. Co ji to chytlo? Treba ji to brzy prejde,jen te asi potrebuje vic na blizku.To place,kdyz neni u tebe,nebo te nevidi?

Jdu zas pokracovat v baleni,jeste delam malemu zelenin.prikrm,uz se ted probudil.TAk musim toho vyuzit,lezi v kocaru a je klidnej...tak se tady zatim mejte hezky.PAAPPAPAPA
30. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky, tak Sebik sa tiez este neplazi ani nesedi. :slight_smile: Ale ved casu maju dost.. No vyzera to tak, ze mu zacne rast zubok, je nejaky mrzuty a ma to mierne opuchnute, tak uvidim..
Inak som ho skusila odnaucit v noci papat.. hmm, tak mam smolu, on je proste hladny, dnes sa zobudil uz o tretej (a to mal bananove mliecko na dobru noc), tak som mu skusila dat iba UM, aby som vedela, kolko vypije a ci je fakt hladny.. No zvladol 150ml jedna radost, tak asi fakt hladny je.. A potom papal o siedmej, to som kojila a dopil cca 90ml UM. No proste mala kyselina.. :grinning: Ale tak asi to potrebuje, kaslem na to, proste budem stale v noci vstavat. :slight_smile:
Zany, tak to je mala sikulka, ze sa plazi :slight_smile:
Missy, drzim palecky, snad to bude ok..
Baby, poradte.. Chceme ist na dovcu a neviem, ci budem mat moznost malemu varit (este nevieme, kde budeme byvat), no a nechcem prikrmy kupovat. Keby som si navarila dopredu a zasterilizovala, myslite, ze to vydrzi??
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky holky,
jdu zatím na skok.
nency-tak koukám,že bohužel nejsem sama,kdo má malou zlobilku :slight_smile:

missymici-držím palce,ať to u doktora dobře zvládneš,snad Tě toho brzy zbaví.

evaviki-já myslím,že Ti to zavařené(zasterilizované)určitě vydrží,vždyťkupované jsou taky takové.Hezky si to na dovče užij :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
čauvec holky dnes jsme se rochnili u sestřenky v bazénu a super! Malé jsem dnes zkoušela dávat květáček ale moc jí nelezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme :confused: . Moc mi toho nezpapá tu malou skleničku první lžičky mám na tři dny (taky jste to měli tak ze začátku?)

missy:užíj si to na dovči!

nency: jj u nás to bude asi taky tak ta naše je taky moc líná na plazení :unamused:

zany:to máš radost že je taková šikulka :dizzy_face: gratulka

Taky jsem tam přidala foto z toho našeho focení jak jsem psala minule a docela se povedlo :grinning:
30. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
jola2
Ze začátku jsme měli tu malou skleničku také na tři dny, to je úplně běžné, než si zvyknou. Ale vzpomínám si,
že květáček moc nechtěla, chutnala jí mrkvička od Hami. Teď už dáváme i masíčko, ale moc velký jedlík není,
měla by zvládnout 200 g, ale sní tak 150 g a to se ještě musím moc snažit a když odečtu ještě co vybryndá
kolem tak toho bude ještě míň. :slight_smile:
Fotečky jsou super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

luci
Mě manža pořád říká, že kdyby to byl chlapeček, tak by nezlobil. :grinning:

evaviki
se zavařováním zkušenost nemám, tak neporadím. Já kdybych někam jela, tak nakoupím skleničky od Hami,
podle mě jsou celkem dobré a malé chutnají víc než to co uvařím já. Takže i když jsem doma, tak je kupuju a
smíchám jí to s tím co uvařím, takže to mám půl na půl. Akorát ovoce jí chutná víc čerstvé, tak svačinky
má domácí. Ale někde o tom už byla diskuze, zkus se kouknout na diskuzi o příkrmech, tam se o tom
myslím bavily. :slight_smile:

missymici
tak držím palce, ať doktor pomůže. :slight_smile:
Danča začne protestovat, když vidí, že odcházím z místnosti, když na mě vidí, tak je v pohodě, ale nesmím
se od ní vzdálit. Takže když potřebuju něco udělat, tak jí musím tahat všude se mnou. :unamused:
Jakou autosedačku jste koupili? To s tím kurýrem teda bylo! Asi byl naštvaný, že si spletl město a jel jinam,
ale to je jeho problém, k zákazníkům by se měl chovat slušně. Asi bych se na něj stěžovala. :wink:

paulinka
jak jsi spokojená s kočárkem od Chicca? Já si ho možná také pořídím, tak zjišťuju reference. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak dneska jsme spali až skoro do 8.00 :slight_smile:
luci81- s těma okna budeš hned hotova, což je fajn. Já mám jen Báru, ale často tady máme malého Péťu, což je syn bývalé přítelkyně mého přítele. Oni dva si na sebe zvykli, takže je tady často.Jinak se neboj, všechno s prckem doženete.

nency - my koupili Baby design mini, protože se nám jiný už do auta fakt nevešel. Tak až ho půjdete kupovat, tak nezapomeňte metr :slight_smile:

evaviki- když to zavaříš, tak to vydrží. Vžyť je to všechno takto dělane
31. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojda holky,taky se omlouvam,tatka ma dovcu,tak jezdime vsude kde se da :slight_smile:
Lukysek pekne rostaci a posledni dny asi se vzteka unavou nbo co....Vecer mu chci dat kasi,tak uvidime,ale dneska psal pekne,,bez kase,tak nevim..treba to jsou zoubky,,,nevim
Luci81:se mas ze mas plastaky...taky byysme potrebovali,ale nejsou penizky...ale lip se mejou,to je pravda
missy:uzij si dovcu,,,i ostatni si ji uzijte :slight_smile: snad vjde pocasko
jola:no ja mam doma zrouta,takze my meli na zacatku prvni den ty tri lzik a druhy den snedl ten zbytek a chtel ejste,ale to jsem mu dala mlicko a treti den snedl celou a jeste mlicko...takze ,,,ale u kazdeho je to jine,....neboj,nic neni spatne :slight_smile:
pauli:chci taky lukymu koupit hrnicek...tenhle se me libi...ale nevim ,,,me spapa i sklenicku a pul a stejen chce mlicko,tak nevim no
31. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
čauvec holky!!! Dneska noc nic moc asi to bude tím květáčkem (je nadýmavý) ve čtyři jsem jí dala na přebalovák a masírovala a masírovala no a ona usla jako dudek :grinning: a ani jí nevadilo že s ní hážu ze strany na stranu a oblíkám :grinning: . Taky nám už došli opět Prob. kapky tak jsem se rozhodla že to zkusíme už bez toho :confused: musí si zvykat.

nency:jj jí taky chutnala mrkvička od hami. Já jí teď kupuji bo se mi ty trošky nechcou vařit a pyplat se s tím když sní tak málo :rolling_eyes:

andilek:jé já bych chtěla mít manžu taky doma a jezdit všude možně :wink: (někdy se mi to trajdání líbí)

luci:moooc gratuluji k zoubkům!!!!
31. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
jola:me povidej,,jsem takova courava..mohla bych vsude trajdat :slight_smile: :slight_smile:
luci.taky gratuluju k zoubkum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj holky, u nas dneska noc silena...mala se vzbudila snad 100x :angry: :frowning2:
k obedu ale krasne bastila kvetak s mrkvi, snedla 200 g a kdyby bylo jeste, tak by si mozna dala i vic. ale nejak se nemuze vykadit, uz treti den porad tlaci a porad nic :frowning2: je mi ji lito chuderky....

evaviki: se zavarovanim taky neporadim....nemam z tim zkusenosti. ja to delam jako nency, do kupovanyho primicham neco co ukuchtim doma :wink:

joooo holky, taky bych porad nekde trajdala a courala :slight_smile: a taky mam doma malou zlobilku a divosku, nevydrzi chvili v klidu, porad sije rukama, nohama, vyska...no je s ni ale sranda, porad se necemu nebo na nekoho smeje :slight_smile:

andillku: to ti teda lukasek krasne papa, je to sikulka :wink:

telu: to spani vam zavidim, my jsme byly s Eli vzhuru uz od pul sesty...teda ja bych spala, ale Eliska uz si rict nedala. znovu to pak zalomila v devet....ale to ja uz jsem neusnula :unamused:

nency: s golfacema jsem moc spokojena, jsou krasne lehoucky, je tam hodne mista, libi se mi, ze je rozepinaci boudicka, takze ji muzes ruzne posouvat, aby na mimi nesvitilo slunicko. do auta se nam vejdou jen tak tak...jsou dost dlouhy, tak pozor na to :wink:

krasny vikend vsem, jdu balit, jedeme k nasim. papa
31. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky,,

dneska jsme byli za kolegyní v Písku, tak jsme si udělali výlet :wink: Nebylo takový horko, tak to bylo fajn :wink:

Elinka je šikula, ale doufám, že to brzy dotáhne k dokoalosti a začne lézt :slight_smile: Plazí se dopředu a spíš zabírá pravou rukou a tu levou si pomáhá :wink: Doma máme plovoučky, ale jde jí to i tak :wink: Z puzzlí hned uteče, takže mi vytírá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dovolená s kamarádkou byla fajn :dizzy_face: Počasí nám vyšlo, ale v tu středu jak jsme se vraceli, tak bylo až horko :unamused: Hodím vám sem odkaz na fotky na Rajče, sem jsem je nevkládala, protože jich bylo hodně :wink:

A taky musím dočíst aspoň poslední stránku, abych byla v obraze :wink:
31. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Pauli - to je Eliška šikulka, že takhle hezky papá :slight_smile: A i že pije z hrnečku :slight_smile: Naší Eli to nejde, tak máme aspoň tu lahvičku :slight_smile:
Masíčko už můžeš dávat, my jsme ho dali asi po 14 dnech :wink:
Eli se taky budila častěji, tak ani ne týden dáváme kaše a je to lepší :slight_smile: Bylo to příšerný, byla co chvíli vzhůru a já ani nevím kolikrát...
A sporťák už máme zhruba měsíc :wink:
A jak pokračujete se stavbou? :confused:

Velikost plenek - pořád máme trojky, ale musím zkusit jak by jí byly čtyřky a na dovolenou vzít případně už 4 a nebo koupit ještě trojky :wink:

Nency - Eli je taky maminčin závislák a jak jí někam položím, tak ječí jako blázen :unamused: Kolikrát jí mam na rukou a snažím se něco udělat. I když jak je teď hezky, tak jsme hodně venku a nebo nekde lítáme po návštěvách :slight_smile:

Joli - taky jsme měli tu skleničku na 3 dny :wink: Teď zdlábne tu 200g buď celou a nebo 3/4 určitě :wink:

Evaviki - se zavařením taky zkušenost nemám, tak neporadím...

Pauli - zkus koupit šťávičku od Hippu švestkovou. Je dobrá na změkčené stolice :wink: Kamarádky malej měl taky problémy s kakáním, když začali s příkrmy a tak pili tuhle šťávu a bylo to lepší :wink:
31. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
zany - teda zany, vy jste si to užívali. Hlavně, že vyšlo počasí.

paulinka80- zkoušela jsi pupík? Nám pomáha. Jinak, kdyby byla taková každá noc, tak by bylo fajn.

Jinak se dneska Bára rozjela, koulela se do všech stran :slight_smile: A zkoušela se i plazit
31. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky....kdo delate na vecer kasi...koupila sjem od 4mesice...bananovou, davate detickam porad tech 130ml?na krabici od Hami je jen 130ml vody a 4lzice kase,tak nevim,myslite ze mu to bude stacit?
taksjem se chtela zeptat,,,,pauli tu doporucila ten hrnicek od Aventu,tak sejm ho dnes koupila..a koupila taky caj pro deti..je pomerancovy..nebo jake caje kupujete?Jak je delate?normalne uvarite vodu,date vylouhovat ten sacek nebo ten granul.caj a date mu to?ja mu chchi zkusit dat caj k obedu,protoze ji strasne moc,klidne sni i dve sklenicky a pak jeste mlicko...tak nevim no...taky sjem se chtela zeptat..kdyz ten cajik nevypije,,,,muze ho vypit studeny odpoledne?
taky dalsi otazka...prominte tolik otazek....pristi tyden pujdeme na cervene maso,,,muzu uz mu davat ten prvni den vic jak ty 4-5lzicek?muzu mui dat rovnou celou?
taky se v sedmem mesici zacina s presnidavkou ne?
zany:my mame uz asi dva mesice cislo 4.a mame tesco fialovy plinky.., krasny fotecky,Eli je roztomila a Honzik je dablik,ze? :slight_smile:
taky sjem chtela pogratulovat holkam kterm deti sedi a plazi se nebo lezou..jsou to sikulky..
my rikame asi mesic HAM a NE...takze docela podstatne sluvka ze??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
aHOJDA zeny :grinning: :grinning: tak co noc?jaka byla?my jedeme zase pryc,jsme po oooo tak jedeme,Lukysek se prospi,,mamka se tesi a tatka snad taky...v pondeli ma byt trochu chladneji,tak pojedeme do Melnika,,se tesime..jinak holky uzivejte :slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
čauvec holky včera jsme byli na obědě u tchýne tak jsem se na ně těšila ale hned na začátku náštěvy mě vytočily!!! Pochlubila jsem se že už dáváme mrkvičku a květáček a tchýně hned na malou (vůbec že by se zeptala mě !!) Dáme Pribiňák! (že už dávala od 4m. a takové ty jejich kecy!!) Tak jsem jí rázně napomenula že v žádném případě že má ještě čas! A za pět minut přišla prababička že má uvařenou hovězy pol. (berou vodu ze studny kterou neměly nikdy na rozboru) ať jí dám Leontýnce.
Dneska noc byla moooc dobra (říkám si jestli to nebylo takové to ticho před bouří druhý den už nemáme ty Probiotické kapky tak už by jsme mohli být bez něj!!) Teď mi malá spinká od půl desátý a je zkoro půl třetí :dizzy_face: tak jsem něco udělala (dělala jsem kvašáky tak snad se povedou!) a jdu juknout za vámi

andilek:já dávám granulovaný čajík od Hipu maliny s růží, dneska jsem zkusila dát trochu fenyklového. Ale myslím si že ty klasické čaje luhované jsou lepší bo tam není cukr :wink: . A čajík má pokojovou teplotu takže nepřihřívám :rolling_eyes:

Paulinka:malá mi teď začala taky rvat nohu do pusinky :grinning:
1. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
jola:to je sikulka s tema nozkama :slight_smile: :slight_smile: no uvidime..zitra to zkusim..treba to nebude chtit,,
s tou tchyni te uplne chapu,,,,taky to nesnasim ty jeji reci :angry:
1. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahóój holky :slight_smile: Tak se hlásím po týdnu :grinning: Koukala jsem, že jste toho zas až tak moc nenakecaly, tak aspoň nemusím dlouho dočítat :slight_smile: Na dovolenou jsme nakonec odjeli o den později, protože mě postihla nějaká jednodenní viróza, nebyla jsem schopná dobelhat se ani na záchod :grinning: :sweat_smile: Dovču jsme si užili, počasí nám hezky vyšlo, malej byl jak andílek, když byl napapanej a vyspinkanej :dizzy_face: Hodně nám tam spal, víc jak doma, byli jsme celé dny na výletech, tak ho to tak zmáhalo, že usínal v 7 a vstával někdy i o půl 8 ráno :sweat_smile: Ten první večer jsem měla strach, jak to bude, jak bude usínat. No koukal pořád kolem sebe, kde je, postýlku jsme mu natočili tak, jak ji má doma a nakonec usínal v pohodě, sám, jako doma. Tak jsem ráda, že se nenaučil na uspávání. No týden utekl jako voda, bylo to docela krátký, klidně bych tam ještě pár dní pobyla :slight_smile:

Jdu vás dočíst :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
jola: tak to jsou holky šikulky :slight_smile: Naši Lei jsme zkoušeli oddělat balančáky, ale řvala u toho jak jí to nešlo, že je zase má :sweat_smile: Tak musíme zkoušet dál :slight_smile: Jejda, malá má pořád trápení s bříškem, jo :fearful:

andilek: tak Luky už papá masíčko :slight_smile: My pořád bojujeme s tou zeleninou, dostanu do něj maximálně tu malou skleničku a to je úspěch :confounded: Vojta se začíná jakoby sunout dozadu, když je na bříšku :sweat_smile:A začal válet sudy :grinning:

telullah: Já když si posadím Vojtu na klín, tak vždycky jak uvidí něco v dosahu, tak se rozmáchne a už to má v rukách :grinning: Kolikrát se divím, kde se v něm ta rychlost bere :grinning:

luci: tak hlavně, že už máte doma hotovo :slight_smile: Já když krmím Vojty, tak taky těch 15-20 minut. Ale pořád tu malou skleničku :confounded: Jinak malej už vzal konečně na milost čaj a něco za den vypije. Dřív to byla hrůza :confounded: Jejda, vy už máte druhý zoubek :slight_smile: U nás zatím nic :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
pauli: tak ten hrneček máme taky :wink: Je super, já jsem ho teda sehnala nový za 215,- s poštou na MMB. Ty ceny se teda dost liší u některých prodejců :confounded: My jezdíme ve sporťáku asi měsíc, no ale přemýšlím zas o nějakém jiném, lehčím. Ale manža se na to moc netváří :sweat_smile: Plenky 4 používám už dva měsíce, do trojek se mně nevešel na šířku :grinning: My jsme teď spokojení s plenkama z Rossmana :slight_smile:

missy: to je divné s tou MS. Bereš nějakou antikoncepci? Tak snad to bude dobrý :slight_smile:

nency: na květák jsem se dívala v dm, ale ta barva mě nějak odradila :grinning: Já dávám příkrmy zatím kupované. Když se s tím vařím, malej stejně sní trošičku, tak mně to vyjde dráž.

zany: pěkné fotečky, to je fajn, že počásko vyšlo a hezky jste si to užili :slight_smile:

andilek: já mám granulovaný čaj od Hippu jablko a meduňka a broskev a mango. Uvařím vždycky 100 ml, a vařím ho takhle několikrát denně, aby ho měl čerstvý.
1. srp 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda holky...jak jste spinkali?my docela dobre,ikdyz ta kase je asi na nic,spime jako vzdycky :slight_smile:
holky,,jak je to s tema sklenickama?muzu mu dat hned treba tu plnou davku?tech 200ml prikrmu,nebo musim pockat az ten treti den?ja ze vsude pisou ze do mesice by jsme meli nahradit mlicko celou davkou prikrmu...
Leonik:me na caji pisi ze se muze delat pro deti jednou denne,tak nevim
2. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
taky holky,co je pravdy na tom,ze maso by se melo davat jendou tyden potom to zvysovat na 2x..az postupne se to zvysi na 6x denne??ja teda udelala chybu a davalasejm kureci3dny, kruti3dny a kralici3dny a to vsechno za sebou :frowning2: :frowning2:
2. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
čauvec holky tak dneska to už začalo malá po čtvrté řvala a řvala a ani teď to není ono pořád pobrekává (to nedělala) kapky jí už dávat ale nebudu zkusím to vydržet bo zatím kaká pravidelně. Ale je to něco jiného mít doma zpokojené mimi a pak opak :frowning2:
leonik: mi jsme měli jedno kolo takové menší (no spíž úplně malé :grinning:) to ona dosáhla na zem nohama když padala. Takže až jí to šlo na tom tak jsem jí teprve vytáhla její už větší kolo.
Dneska tady máme pořádný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.