• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky,

hlásím se po víkendu :wink:
Včera jsme se byli s dětmi podívat za známými kam jsme jezdili dřív stanovat. Tak jsme se s Honzíkem vykoupali v řece, ale voda nic moc :unamused: Honzík nejdřív ječel, asi mu to přišlo studené, ale pak dobrý :wink: Potom jsme se koukli za manžou na stavbu a nemohla jsem odtamtud Honzíka dostat :grinning:
Dneska dopoledne jsme byli se švagrovou a bráchou nakoupit jídlo na dovču a manža hlídal. Na stavbu dneska nejel, protože bylo fakt vedro k nevydržení!!! Ale pak se tu přehnala příšerná bouřka a teď už je tu zase!!! :rolling_eyes:

Andílku - teď už můžeš dát celou skleničku s tím červeným masem! Žádné 4 lžičky a konec...
A já dávám od začátku 6x týdně maso, ale ten žloutek jaksi vynechávám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Svačinky se začínají od sedmého měsíce :wink: Akorát jsme to nedělali 4 lžičky a dost, ale Eli snědla hned tu skleničku :wink:
Čajík nedávám, máme ty šťávičky od Hami nebo Hippu, ale máme i to granulované od Hippu a to máme v pokojové teplotě :wink:
Ty jo a myslíš , že má Luky fakt hlad? :confused: Mě dvě skleničky přijde až dost!!! :astonished: To není asi dobrý, když se takhle přejídá!!!
A kaši baštíme a dáváme z těch 130 ml jak je na krabici! Elišce to stačí, pak vypije ještě mlíčko od maminky a hezky chrní :wink:
2. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem se sem konečně zase dostala :slight_smile: Teda je tady toho docela dost :slight_smile: Díky za gratulky.
jola:hezký fotky,to jsi měla strach,a povedlo se viď :slight_smile: jo jo,tchýně,to je nekonečné téma :angry: naše vcelku hodná,ale taky bohužel podobně aktivní :unamused:

andílek:super,že máš taťku doma a užíváte výlety :slight_smile: No řekla bych,že umí fakt důležitý slůvka,hlavně to NE,to je potřeba umět říkat.No já bych na okna taky neměla :frowning2: ,to taťka(můj)
2. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky holki, takový dotaz. Malá už od 4 měsíce vydrží sedět. Nedáváli jsme jí sedávat často, ale je fakt, že jsme ten čas zvyšovali. Dneska už se do sedu skoro dostane sama. Když má něco pevného po ruce, tak se přitáhne. Jenže teď začíná problém, ona se snaží už i postavit na nohy. Když jí třeba dávám do autosedačky, tak se zapře nohama a nechce povolit. Mě to příjde strašně brzo. Kdysi řvala, že chce sedět. Teď ja jí i sezení málo. Začíná se vztekat, že chce stát. Co s tím?
2. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
telullah,aha,tak už to chápu.To je hezký,že mají spolu takový vztah.Je fajn,že jsi tak tolerantní,mě by to teda taky nevadilo,ale myslím,že ne každý by se to líbilo

leonik,tak hlavně,že tě viroza opustila,nepokazila vám to a hezky jste si užili :slight_smile:

pauli,chudák,snad se jí brzy podasří něco vytlačit a hlanvně,aby jí bříško nebolelo.Anetka už traky dělá krásný bobky a taky se kolikrát musí snažit

zany fotky máte hezký,my jsme na všech těch místech taky byli,je to tam hezký.My vždycky vzali stany a jeli.pobyli jsme den,dva v kempu,prošli nejbližší okolí,nebo projeli vzdálenější a jeli dál.Bylo to super,moooc ráda na to vzpomínám.
2. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
zany:ja vim,ze muze uz to s cervnou znackou,ale nevedela sjem ze uz muze jist nomalne,jako zadny 3lzicky a dost...
nevim no,breci kdyz skoncime s jidlem,tak co asi?je zvyklej asi pit z prsa,nevim :frowning2:
Luci:no jo no....to u nas je to tak nejak naopak,ale ono se to zmeni az bude chodit rodicak :frowning2:
telulah,mas doma proste sikulku :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojda
Tak se vam hlasime,ze jsme uz doma ... Vecer vas budu cist,ted mam jen chvilku.
TAk u dr. to dopadlo blbe.Byl tedz je to dlouhodoby zanet delohy,ktera krvacela,takze to nebyli mesicky,jak jsem si myslela.Dr.ma jeste podezreni na chlamidie,to budou vysledky az v patek,tak se tam musim jeste ukazat pro vysledky a na kontrolu.Nasadila me silne antibiotika,zakaz ml.vvyrobku a aovocnych stav....Pekne me vynadala,za jsem u ni mela byt uz davno,a leceni ted bude trvat dil.Jinak Danik byl v cekarni moc hodnej,cekali jsme tam s tchyni asi 1,5hod,ale DAndulino tam delal pekny divadlo vsem lidem,tlemilise tam na nej...asi to bude herec.Nezname dr.se u nej zastavovali a moc ho chvalili,jakej je krasnej vlasatej kluk,...a typovali mu 12mes,...U tchyni jsme si to uzivali,DAnicek si oblibil sestrenkyn micek a porad chtel byt na zemi a kopat a kopat.
Tenhle tyden bude samej doktor,zitra nebo ve stredu jdeme na hexu,ve ctvrtek na alergo na odbery a v patek na gyndu,jesteze ma Tatinek odpolko a muze jet s nama.
Tak se zatim mejte a vecer se jeste ozvu az vas doctu....
3. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky, tak hlásíme první zub :slight_smile:

luci81 - malý je super, takže nevadí. Více mi vadí, že s ním jezdí i jeho maminka. Ale i to se zvládá, nějak :wink:

andilek1- šikulku ano, ale je protiva, protože se vzteká

missymici- hlavně se drž
3. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
zany: krasne fotecky...malej to slusi,hotova slecna a s braskou jsou si hodne podobny :wink:
Me Danik po kasi spatne usinal,i kdyz jsem mu ji dala hodku pred spanim,asi to je pro nej tezke na zaludek,nebo nevim,nebo ma tak rad mlicko...po mliku je vecer vzdy hezky tuhej :slight_smile: je to jeho oblibene papani.Ale vetsina maminek rika ze po kasi na noc deti spi lip a dil.
Pliny mame 4,uz asi mesic.
andilek1: s temi cajikmi je to u nas tahle.DAnik pije vetsinou fenyklovy,prijde mi ze kdyz mu ho vysadim,tak ma problem s prdikmi,stridam mu to pres den s jabkovo-medunkovym cajem.Ted jsem mu koupila caj na posileni imunity,smes sipku,ibisek,mesicek,...,ten mudavam jen jednou za den.Kdyz je vedro,tak pije caj studeny,neohrivam ho.Jinak ohrivam jen kdyz je chladneji,a nic se podle me nestane,kdyz mu udelas rano,nebo na obed a nevypije ho a nechas mu ho do vecera.NA druhy den uz ne.a pije vetsinou granulovany,jen hodne malo pytlikovy.

jola2: jo holka,se strayma rodicema to je tezky...znam to,moje mama me uz do telefonu rikala,ze co vse da malemu jist,rohlik,jogurtiky,...tak jsem zvedava jak to dopadne az tam budeme.To chce klid a hlavne kdyz vis co chces malej davat,nesmis u nich polevit.
3. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
andilek1: ty j o s tim masem fakt presne nevim,mi jsme byli na masu+zeleninu tyden...snad jsem neudelala chybu ale beru to jako se zeleninou...

jola2: fotky vysli krasne,moc pekne pozovani...A jak je dnes maly,lepsi?Prestala si davat ti kapky?

tehullah: mame stejny problem..taky Danik chce stat na nohou,Tatinek udelal chybu,kdyz ho jednou postavil na nohy,samo ze ho drzel,pak to skousela mudra...a pak se malej zacal za ruce pritahovat ne do sedu ale do stoje,des.Ale je fakt ze uz mudra rikala,ze ma silene silne nohy a on se ted udrzi bez problemu kdyz ho drzim v podpazi.Nekdy to zajde do tahovych situaci,ze nechce byt u niceho,ani hracky,ani sezeni,venku,pes,spivani,...ale jak ho postavim na nohy zmena ditete,proto jsem ho zacala davat do choditka,ale jen raz za cas,kdyz to s nim nejde vydrzet.Je to brzo,ale taky kdyz sedi v postylce nebo v golfkach,tak se sam pritahne do pulky a vstane,toto trva tak asi tyden.A je to cim dal tim vic.6Mam taky z toho strach,zeptam se na to dr.,zitra nebo ve stredu k ni jdeme na ockovani,tak uvidim co nato rekne.Tchyne mi rikala,ze silu na to ma,jen aby to nedopadlo tak ze zacne drive chodit,nez se plazit,protoze ho to bavi.
3. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
tehullah: tak gratuluji k prvnimu zoubku :wink: a kterej pak vysel jako prvni?
3. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo holky,prosim vas jeste o radu:
nevim jestli si pamatujete jak jsem tady jednou psala ze ma malej kvuli aop.ekzemu nasazenej 3stupnovy system zavadeni prikrmu...uz jsem bezradna.Nevim co s cim kobminovat,aby to neuskodilo brisku,...Prvni tyden to bylo jednoduche,mrkev,po tydnu jsme museli pridat druhy druh zeleniny,tak to bylo mrkev+brambor a treti tyden jeste maso.TAk pokracujeme se vsemi druhi zeleninou,kombinace s brokolici uz taky byla,ale nevim co zaradit ted,aby se to dalo kombinovat s jinymi druhy zeleniny pripadne masem.Nechci mu dokola davat mrkev a brambor.Chtela jsem vyskouset ted kvetak,nebo spenat ale nevim co dal k tomu muzu pridat,aby nemel hnacku,nebo boleni briska.Poradte mi please :frowning2: neumim si to predstavit dal,jen premyslim co s cim,a kdyz budeme na ovoci tak to uz vubec nevim,snad uz nebudeme muset alespon to ovoce kombinovat,...dik
3. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
čauvec holky!! Tak u nás už to vypadá že kapky nepotřebujem je to sice jinačí před polednem hodně pláče a pak se vykaká (ale vykaká tak to přežiju) a pak noc je trochu jinačí ale vyspím se :wink:

Zítra se jedu podívat do Rakouska mají tam ve slevě golfáček (hauck Esprite normální cena za 109,-eu a já jako členka za 59,-eu) tak jsem zvědavá jak bude vypadat ale jsem pořád na pochybách jestli ho využiju :unamused:

missymici:s těma příkrmama neporadím já jsem se chtěla zeptat taky na totéž ale ty jsi to tam pěkně popsala tak začátek zatím zvládnu. Malá mi ještě moc nepapá měla teprve mrkev, květák, brokolici teď přemýšlím co dál :frowning2: . Už si to vůbec nepamatuji jak jsem to dělala u Jolči :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, u nás byla včera večer taková bouřka, že nám vypadla elektrika a já byla zrovna ve sprše :sweat_smile:Zprovoznili to až dneska ráno. Já jsem ani malýmu nemohla ohřát vodu na mlíko, tak musel manžel jet ráno do vedlejšího města k rodičům ohřát vodu do termosky. No ještě že to máme jen pár km :confounded:

jola: my máme taky malé kolo, došáhne nohama na zem, zatím se jí nedaří udržet rovnováhu :sweat_smile: To je už dobrá cena za ten kočárek, ne? Ale záleží, jestli ho na vesnici využiješ :slight_smile:

andilek: já na tom čaji nemám napsáno kolik toho může vypít :unamused: S tím masem je to jak píše zany, dělala jsem to tak u Lei :slight_smile:

telullah: tak vy už máte taky zoubek :slight_smile:A měla malá nějaké příznaky?

luci: jak to jde u vás s příkrmama? Já do Vojty víc jak deci nedostanu, pak se mu začne navalovat, nebo se vzteká a plive to. Tak dostane flašu mlíka, čaj ho nezasytí :unamused:

missy: tak u nás u Lei kaše na delší spaní neměla vliv :sweat_smile: Vojtovi zatím kaši dávat nemám, aby prý zbytečně nepřibíral, zatím mu stačí mlíko a spí pěkně v noci, tak jsem ráda. S tím zánětem, to je teda pech :unamused: Tak hlavně ať to dobře vyléčíš. S těma příkrmama u ekzému teda taky neporadím. Nezkoušela jsi pohledat něco na netu?

U nás jsou zase nějaké pokroky :slight_smile: Vojta místo těch jeho zvuků začal žvatlat mam, a tak :sweat_smile: No je srandovní :slight_smile: Když ho položím na zem na deku, tak válí sudy a kolikrát jen na chvilinku někam odběhnu, tak je přesunutej jinde :sweat_smile: Zkouší dávat nohu pod sebe, jak kdyby lezl :slight_smile: V židličce když je v pololehu, tak se přitáhne do sedu a podá si na co došáhne :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
leoniiK:to je sikulka,taky se davame nozku pod sebe,jsem zvedava jestli budeme lezt...no vuidime...to je smula s tou elektrikou,ja ani envim co ybch delala a ty mas dobry ze to mas par km...my bychom museli snad k nasim ,,a to je to 23km,,tak nevim,,,hlavne ze jste to zvladli
hjak vam spinkaji mimca?me usne kolem pul 8 a spinka do do tri nebo dvou rano,nakojime a spinak do 7,,nejak se nam to zuzilo :unamused:
Taky mame uz tyden kasel,dneska sjem byla u doktorky a pry to nic neni,tak nevim,porad to ze sebe taha,,rymu nema,nevite co by to mohlo byt?pry mam vetrat a vetrat...nejezdit po vyletech prootze mu to nedela dobre!!me nastvala..ostani jezdi pryc i k mori a my nemuzeme jet pryc,pry detem nedela dobre takovy jezdeni, no nevim no,nastvala me!!!krava jedna :frowning2:
4. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky,
včera jsem byly u doktorky,tak váha 7,750g je to drobek,proti těm macíkům co některé máte :slight_smile: Včera to tam hrooozně dlouho trvalo,když jsem přišla,stály tam čtyři kočárky,tak jsme šla ke kámošce,vrátila se dýl a byly tam ty samý kočárky :astonished: ,pak jsem šla ještě něco pokoupit a už jsem tam zůstala,ale čekakla jsme ještě skoro půl hodiny.To se mi ještě nestalo.Anetka byla už protivná,chtěla spát,bylo děsný dusno.

missymici:tak to je mi líto,přeju brzké uzdavení

telullah-gratulka k zoubku,jak jste to zvládli?Teda obdivuju Tě,to mě by teda asi maminka vadila

joly,tak to je dobře,že už to jakž takž zvládá bez kapiček,já ani nevím,jak to s nima chodí,do kolika se dávají,my dávali jen sabíka

leonik-no moc nám to jídlo nejde,sní tak maximálně půl tý malý skleničky,ale pak už se ničeho nedožaduje,tak jí vždycky až za chvilku dám mlíčko.Ještě chvilku asi počkám a pak se zeptám mudry.včera jsem si na to poravdě ani nevzdechla :angry: Jsem hrozná.taky se přitahuje na židličce,i strká nožku pod sebe.Poslední dobou na bříšku docela vydrží.Taky se docela hezky udrží na nožkách.

andílek,tak s kašlem neporadím.To je mi líto,že vám to kazí plány na výlety.
4. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Čauky holky :slight_smile: Tak jsem myslela že budu mít chvilku klídek, děcka šly spát, ale malej byl za půl hodiny vzhůru. No dneska nedostal po zelenině svou dávku mlíka, ale jen čaj :slight_smile: Tak ho vzbudil hlad. Je pěkně protivnej. Tak počkáme až se Lea vyspí a půjde chrnět do kočáru, pokud se teda zas nerozprší. Od rána jsou u nás přeháňky.

luci: tak to buď zase ráda, že malá až tak moc neváží :slight_smile: Já jsem byla ráno s Vojtem v obchodě, a měla jsem co dělat s ním v náručí, abych nakoupila :sweat_smile: Až jsem ho pak položila venku do kočáru, tak se mně ruka ještě pěknou dobu třepala z tý jeho váhy :grinning: Vás dr.neobjednává? :fearful: My tam většinou nečekáme, jsme vždycky objednaní do poradny :slight_smile: My jdem zítra na synflorix, tak se jí zeptám. Stejně mně řekne, že už mám dávat maso. Zeleninu samotnou už dávám měsíc :slight_smile: Tak to je Anetka taky šikula :slight_smile:

andilek: no ještě že to zprovoznili celkem brzo. Nedovedu si představit třeba celý den bez elektriky :unamused: Vojta chodí spát mezi půl 7-7 večer, vstává k ránu na pití, a probouzí se už v 6-6.30h :slight_smile: Nevím, proč by Lukymu měly vadit výlety na rýmu?? :fearful: To jako máte sedět kvůli rýmě doma, nebo co :confounded: :slight_smile: To je možná počasím, nevím jak u vás, ale u nás byl včera hic, dneska je zas zima :unamused: Na kašel neporadím, pokud nemá nějakej ošklivej, tak bych asi zatím nic nedávala.
4. srp 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Kájina se mi v neděli vrátila z tábora, tak jsem nějak neměla čas na pc. Byli jsme v Hostivicích omrknout kočárky,
podle internetu se mi zdálo, že mají výběr, ale bohužel jsem si žádný nevybrala. Chtěla jsem nějaký sporťáček,
ale když už se mi nějaký trošku líbil, tak zase ta příšerná barva, na léto jsem nechtěla moc tmavou barvu.
Tak budu muset kouknout ještě jinde.
Jdu vás dočíst.
:slight_smile:
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
zany
fotečky jsou moc hezké. :slight_smile: Jaký máš sporťáček pro Elišku? A docela se mi líbil i ten kočárek co měla ta tvoje
kamarádka, co má za značku? :slight_smile:
Hlavně, že vám vyšlo počasí a líbilo se vám tam. :slight_smile:

luci81
tak to váží víc než Danča, u mudry jsme ještě nebyly, jdeme až začátkem září, ale když se s ní vážím doma,
tak má 7,2 kg a to už papá i kašičku. :slight_smile:
To si dává ta tvoje doktorka teda na čas, vyřídit 4 kočárky by mohla teda rychleji. Já jsem kolikrát na tu naší
taky naštvaná, ale když to tak čtu, tak jidne je to ještě horší. :wink:

leonik
a kolik ti snědl té zeleninky, že měl brzo hladík? Já dávám už masíčko, to zasytí víc, ale stejně tak za necelé 3 hodiny jí dávám zase svačinku a docela jí chutná. Po svačince jí dávám mlíčko třeba i za 2 hodiny, protože to
ovoce má ztrávený rychle. A na noc kašičku a pak na druhou večeři ještě mlíčko. :slight_smile:

Tak Danča volá, zbytek dopíšu. :wink:
4. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
jola2
jejda pribiňák, to je teda odbornice přes výživu. :grinning: Nesmíš se dát a krmit si jí podle sebe. :slight_smile:

andilek1
přeji brzské uzdravení, to může být tím počasím, jeden den je vedro a druhý den o 10 stupňů míň.
Doktorku ber s rezervou, třeba to myslela tak, aby jste s ním nechodili do nákupních center a zbytečně
ho netahali všude možně, aby k tomu nechytil ještě něco. :wink:

tellulah
gratulka k zoubku. :slight_smile: U nás zatím nic.

missimyci
možná by bylo nejlepší, kdyby ti poradili na té alergologii. Já často vařím kombinaci mrkev, brambor, pórek + masíčko králičí, nebo kuřecí. Někdy dávám místo pórku petržel. Často dávám skleničky, ke kterým přimíchám
něco co uvařím. Vždycky kouknu na složení skleničky a přivařím k tomu něco co se hodí.
Taky jsem zkoušela brokolici s bramborem, dávám tam i kousíček másla.
Zítra zkusím udělat špenát s bramborem, koupila jsem ten listový. Zatím ho měla jenom ze skleničky.
Celer jsem zatím do ničeho nedávala, i když v jedné skleničce ho trošku bylo, ale málo. Na něj alergie být může.
A na svačinku zatím dělám pořád jablíčko, banán, meruňku. Hrušku měla taky, ale ta jí nechutnala. A někdy dávám Frutapuru od Hami.

:slight_smile:
4. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem se nestihla ukázat.
Dneska dopoledne jsme byli doma, protože venku to nebylo nic moc a v poledne přijela mamka. Dětičky byly dopoledne na zabití, Eliška protivná, Honzík jí pořád ubližoval nebo vymýšlel kraviny. Po obědě šli oba spát, ale Eli spala jen hodinu :unamused: Mamka mi zatím obarvila vlasy a když se děti vzbudily, tak jsem dala Eli sváču a jela jsem na pedikúru. Mamka si vzala Honzíka na hlídání, tak jsem je svezla do města a domů šli pěšky :wink:
Elišku hlídal manžel a když jsem přijela domů, tak mi povídá jestli už se mi Eliška sama posadila. Tak jsem říkala, že ne a on povídal, že byla na zemi a najednou na ní kouká a ona sedí :dizzy_face: A mě to pak taky předvedla :dizzy_face: Tak mám radost, že je šikulka :dizzy_face:

A teď k tomu co jste nakecaly :wink:

Missy - to je mi líto, že máš takové problémy :unamused: Snad budeš brzy v pořádku.
Mě Honzík po kaši dýl nespal, ale u Elišky to vliv má, tak jsem ráda :wink:
A s tím jídlem ti moc neporadím. Ale zkus se kouknout na skleničky jak to kombinují. Dělá se i zeleninové rizoto, takže můžeš zkusit mrkev, brokolici a rýži. Nebo i kukuřici :wink: Pokud to zvládá v pořádku, tak bych se nebála to trochu zkombinovat :wink:

Tellu - gratuluji k prvnímu zoubku :slight_smile: U nás zatím nic, ale ta protivnost tomu nasvědčuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli - super, že jste bez kapiček :slight_smile: Za chvíli si zvykne a bude to i bez pláče :wink:

Leonik - tak to je Vojta šikulka :slight_smile: Eliška se mi taky takhle z pololehu přitahovala do sedu :wink:

Luci - to je pech s tím čekáním! :unamused: A váhu máte hezkou :wink: Řekla bych, že Eli nebude o nic těžší :wink:

Andilku - no to je blbý, že máte kašel. Ale pokud nemá teplotu, tak nevím proč sedět jen doma! Mě naše dr. říkala, že ven klidně můžeme, protože takhle malé dítě se nikde neužene a že naopak jim ten vzduch pomůže a prospěje :wink:
A výlety? No dneska je trochu jiná doba a maminy nesedí jen doma na zadku! :confounded: A pokud to prcek snáší dobře, tak proč nejet :confused:

Nency - máme Jané Slalom Pro :wink: Jsem s ním spokojená :wink:
Kamarádka má Emmaljungu (jestli to píšu dobře :confused: ), ale je to velký kočár...
4. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky
Tak malej spinka jako dudek,dnes byl moc hodnej,byli jsme u detsky na ockovani a hned mu udelala i 8mesicni prohlidku aby jsme nemuseli zas za tyden.Vse v poradku,i dokonce pupecni kyla se stahuje sama,koukala mu na zoubky,ale nic se tam nerysuje,naopak se smala jakej ma poradne silne kousnuti...MA presne 10 kg,i kdyz vcera jsem ho vazila vecer a mel 10kg 300g,jinak 70cm,fontanela zahojena....jedine jsme mluvili o tom,ze se Danikovi nechce plazit...tak me na to rekla ze on se ani plazit ani lozit nebude,prej je na to moc tezky a rekla ze se mu to povede tak kolem 1 roku.No mam to v hlave cely den....Taky jsem se ji ptala na to kombinovani zeleniny,ale nic moc me nerekla.

tehullah: mamko,tak jsem se ptala na to,jak chce malej byt porad na nohou,ze ho obcas dam do choditka,a ze ma snahu se sam postavit v postylce nebo v golfkach...takze me rekla,ze ho vubec nemam omezovat,kdyz ma chut byt na nohou,ale vseobecne nejake tove aktivity az kolem 10 mes.Ale prej jsou pripady kdy dite zacalo chodit uz na 9 mes.Tak ho mam nechat byt,at se snazi ...

jola2: tak co,uz mate golfac doma?To mas krasnou slevu,fakt nadhrena cena

leonik: ty jo,ja bych se v te sprse asi pokadila strachy,jak bych se lekla :confounded:
uz se nam to taky par krat stalo,ze vypli proud a ja byla bezradna jak ohrat malemu vodu,nikoho na blizku jako vy nemam,tak me nezbyvalo nic jineho ,nez hodinu ohrivat vodu v lahve pod proudem teple vody,no des bez...
Na netu jsem nenasla nic co by mi pomohlo,ohledne kombinace prikrmu.Ve ctvrtek jdeme na alergo,tak se zeptam.
Tak delate takove pokroky,hm,to se brzo pusti do plazeni,sikulku mas doma...no snad ,doufam ze i to nase vepritko male zlate,zacne taky a ne jak rikala mudra.
4. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
nency: no snědl zase jen 100 ml, byl unavenej a protivnej, tak dostal jen čaj a dala jsem ho spát. No a on se stejně za půl hoďky probudil, páč měl hlad :angry: Snad ho ty masový příkrmy taky víc zasytí :slight_smile: Na noc mu stačí pořád jen mlíko :slight_smile:

zany: Vojta byl dneska taky pěkně protivnej, dneska jsem měla co dělat, abych narychlo uvařila :rolling_eyes:Taky jsem musela hlídat Leu, protože Vojty dávám do obýváku na zem a ona kolem něj pořád skáče, lehá na něj.. :rolling_eyes:Tak Eliška už sedí, to brzy, je šikovná :slight_smile: A ona už se plazí? Nebo si sedla z polohy na bříšku?

Normálně dneska jsem pěkně vytočená :angry: Jak jsme byli na dovči, tak mně tam došel Nutrilon, koupila jsem si tam v lékárně novej a dávám ho už dva dny. Vůbec se nechce ve vodě rozpustit, zkoušela jsem i jinou teplotu vody a nic :angry: :angry: A malej jak vždycky vypil celou flašu, tak teď ne. Buďto ho špatně skladovali, nebo nevím, dneska jsem poslala manžu ať mně radši koupí u nás v lékárně novej, tento mu teda dávat nebudu. A on má dokonce i světlejší obal :angry: :angry: Tak doufám, že to někde vytáhli z výlohy, nebo co. Stál ještě o něco víc jak u nás a já ho musím vyhodit :rolling_eyes: Tak jsem si musela postěžovat :confounded:
4. srp 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
Missy - já si nemyslím, že to, že je těžký, tak proto neleze... Honzík měl v půl roce skoro 9,5 kg a pak začal sedět a lézt! :wink: Prostě zatím nemá tu potřebu!
A chodit začal v 10 měsících a to jsme ho nikdy za ruce nevodili. Najednou se sám pustil a už se nezastavil a běhá do dneška :grinning:

Nám když nejde proud, tak jsme taky v řiti :grinning: :rolling_eyes: Zrovna v neděli jak tu byla ta průtrž, tak to vypnuli a nešlo to od půl 5 do 8 :unamused: Ještě že máme doma plynovou bombu a hořák a tak jsme si uvařili čaj k večeři, Eli vodu na kaši a Honzíkovi jsme ohřáli mlíko :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
andilek1: no zensky ...taky uz se snazi ditko lezt?tak se priprav,az to zjisti ze to jde,tak poleze jedna radost :wink:
Nechapu proc vam mudra rikala,ze nemate nikam jezdit,ze to malym dela spatne?To asi jenom ted jak je nemocny...ale i tak,cerstvy vzduch predsi dela nejlip.A n a kasel nevim,mi nebyli jeste vubec nemocni,musim zaklepat...ale skus v lekarni,urco poradi nejake kapecky.

nency:Taky to tak delam ,ze do kupovany sklenky pridelam doma neco k tomu,konecne to alespon takhle Danik basti,predtim me nechtel vubec domaci,i kdyz jsem mu to nemichla s kupovanym.No zacali jsme kvetakem,pristi tyden pridam k tomu asi brambor a pak maso,ale zepatm se jeste na alergo.

zany: to bylo prekvapko,kdyz si prijela dom,cooo?Takhle te dceruska prekvapila sezenim,sikulka je to,ale nenapadna.Delas doma ryzi pro malou?A jakym spusobem,to jsem jeste neskousela,ale skusila bych to....
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
missy: psaly jsme zároveň :slight_smile:To mně povídej :sweat_smile:Já jsem strašpytel, nejdu ani po tmě v noci na záchod :sweat_smile: :sweat_smile:Musím všude svítit. No ještě že byl manža doma, jinak nevím co bych dělala :grinning: Proč by se měl Daník plazit až v roce?? Náš Vojta je taky těžkej a už se přesouvá, na jednom místě nevydrží. Posouvá se jakoby dozadu :sweat_smile: Takže taky určitě brzo začnete :slight_smile:Neznamená, že je těžkej, že mu to nepůjde :slight_smile: Já myslím, že náš Vojta bude mít taky kolem 10kg :sweat_smile: Zítra jdeme na očkování, ale nevím, asi mně ho nebudou vážit.
4. srp 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - Eliška se plazí dopředu, tak si sedla z polohy na bříšku. Nadzvedává se na ručičkách a pak se asi nějak odšťouchne a sedí :slight_smile:

Missy - já doma Eli nevařím, baštíme skleničky :wink: Nějak se mi nechce piplat s jednou porcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík to co jsem mu uvařila nejedl, vzal mě na milost až v 11 měsících. Eli až se vrátíme z dovolené zkusím schválně něco uvařit a uvidíme :wink:
4. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky holki, děkuji všem za gratulace. V poslední době byla pořád ufňukaná a v noci jsem jí i několikrát utěšovala a dělám to i teď. Asi ji ty zoubky pořád bolí.
missymici- děkuji za info. Tak já jí teda na ty nohy budu stavět, ale bolí mě z toho záda :slight_smile: . Jen co bych pro ní neudělala. No snaží se i plazit, ale moc jí to nejde. No jinak já prý chodila v 9 měsících, tak třeba bude taky tak aktivní
4. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
luci81 - No mě ta maminka taky vadí, ale pro malého Péťu to zvládám On je strašně fajn.
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
zany: já jsem párkrát Vojtovi uvařila, ale vzdala jsem to a je taky na skleničkách :slight_smile: Vyjde to i levněji, a je to bez práce :slight_smile: Kam jedete na dovču, asi jsem to nějak přehlídla :confused: :sweat_smile:

telullah: ty jo, v 9.měs :sweat_smile: To si nedovedu představit, takový mrně a chodící :grinning:
4. srp 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - jedeme do Maďarska :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.