• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky holky, tak ja to psani sem nejak nezvladam. Eli je posledni dobou nejaka ufnukana a chce se porad nosit a nebo si s ni musim hrat,takze nejak neni cas.
zany diky ze jsi mi poradila na to kakani tu svestkovou stavu, pomohla nam....v nedeli se Eli konecne poradne po... a ted uz ji to jde zase bajecne :grinning:
ja obcas varim a obcas do koupeny sklenicky neco primicham, jako to dela nency. ale eliska nema problem s nicim, ona normalne zbasti vsechno. jak uz vidi, ze neco pripravuju, tak zacne otvirat pusinku....no uz je taky pekne tezka, urcite ma neco malo pres devet kilo, je to nas macicek :slight_smile:

jdu vas docist, zase hrozne kecate :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky holky,
jejda,koukám,že jsem pěkně pomluvila tu naší mudru :sweat_smile: já to asi blbě napsala.Ona sice neobjednává,ale jindy to tam takhle dlouho netvá,to jdem do půl hoďky pryč.Nevím,co jí tak zdrželo.

leonik,tak to naštve,s tím Nutrilonem.Nejhorší je,že Ti špatnej prodají v lékárně.Kdyby to bylo v drogerce,tak ještě pochopím,i když by to taky bylo blbý.Není to nic levnýho.

zany-téda to je šikula,no a manžel,ten musí mít radost,že to viděl první :wink:

missymici-nejsem odborník,ale taky nevidím důvod,proč by se neměl plazit,nelam si s tím hlavu,jak psaly holky,určo bude vše o.k..Nebo třeba plazení přeskočí a bude hned capat :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
S tou ryzi to je ZANY dobrej napad....nedelala jste ji doma nektera?
Manza mel na pul roce 10kg a zacal sedet a v 9 mes.se pustil do chuze sam.A na 7.mes se plazil...zjistovala jsem od tchyne,o sobe skoro nic nevim...moje mama ma spatneho pamatovaka,asi. Tak asi bude Danik po Tatkovi,me to taky nejde to te hlavy,proc bu mu to plazeni neslo kvuli tomu ze je velkej,kdyz mu to jde na zadech ,tak mu to musi jit i na brisku...je fakt ze je asi linej.
4. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ráno,

Eliška se rozhodla vstávat brzy, už v 6 :unamused: Ale není se čemu divit, ona je vyspinkaná, když spí od 7 :wink: Dopoledne jedeme za kamarádkou, pak musím zajistit pojištění na cestu a vyměnit penízky s sebou :wink: Odpoledne si vyzvednu Honzíka u mamky a něco podnikneme :wink:

Pauli - tak to jsem ráda, že vám šťávička pomohla :slight_smile: Snad už bude dobře :wink:

Missy - já myslím, že to nebude tak horký jak říká mudra! Máme známý a ti mají chlapečka o měsíc mladšího než je Eliška a ten se ještě ani neotáčí... Holt je pohodář a vystačí si s tím co umí a asi mu to stačí. Asi pak bude rychlejší pokrok za sebou :slight_smile:

Luci - naše mudra teda taky neobjednává, ale někdy je tam lidí až dost, jindy je to pohoda :wink: Poradnu má od půl 1 a je lepší tam být dřív než tam pak čekat!!! :unamused:

Leonik - a s tím Nutrilonem je to fakt hrozný! Stojí to takový prachy a ještě je to na nic :angry:
5. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak mě malá nechala spát až do 7.00, užasné. Teď se mi tady převaluje na zemi a nad sebou tahá hrazdičku, ale ten vztek u toho a kravál.

Tak jsem se ptala po různý ženských okolo a říkali, že váha až tak na to plazení vliv nemá. Moýná to nebude podle tabulek, třeba později, ale měli by se mimča plazit. Nebo plazení vynechat a rovnou chodit

zany- bacha v Maďarsku na Drákulu :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
sorry, on je vlastně z Rumunska
5. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojda holciny, dekuju za rady...jste hodny.
my jsme taky na sklenickach,bala bych se abych mu uvarila dobre,tak zatim mu chutna,az prejde na moje bude horsi :slight_smile: telulah,leonik...ja taky chodila v deviti mesicich :grinning: ale taky me to rpijde uzasny,takovy miminko a tapka :slight_smile:
zany:to jo,to muselo byt prekvapeni,musi to byt krasny :slight_smile:
leonik.to si musela byt nastvana s tim nutrilonem!ja bych byla taky.ze se nestydi,je o pro deti a oni to takhle sidi :frowning2: :angry:
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme se před chvílí vrátili od doktorky. Ráno jsme nestíhali, byli jsme objednaní už na 8.45, no měla jsem co dělat, než jsme se vypravili. Zrovna dneska, když jsem potřebovala, aby byl Vojta dřív vzhůru, tak si pán vyspával :grinning: :grinning:Jindy už mě budí v 6. Byl hodňoučkej, udělali jsme si ještě procházku do města, pak mně po cestě domů v autě usnul :slight_smile: Tak ho nakonec i převážili a má 10160g :sweat_smile: Dostal píchanec, a ještě nás během měsíce čekají dva.

zany: vy se máte, hned bych zase někam jela, ale musím počkat až na příští rok :slight_smile:Letos jsme si už dovolenou vybrali a s Vojtem jsem daleko nechtěla jezdit. Tak snad bude příští rok to moře.. :slight_smile:

Pavli: tak to Eliška taky pěkně váží :sweat_smile:

telullah: já si taky myslím, že nemá váha na vývoj vliv. Každý dítě je přece jiný :slight_smile:

jj holky s tím nutrilonem, to mě štve ještě teď :angry:A to si říkám, že v lékárně by snad ty produkty měli mít kvalitní :angry: :angry:Bydlet poblíž, jdu jim to omlátit o hlavu :angry: :grinning: :grinning:Ale jet nějakejch 300km, to mně za to nestojí :grinning: Kdyby to aspoň těch pěnez tolik nestálo, tak nad tím mávnu rukou :unamused:

No nic, jdu dodělat rýži k obědu, až se malej vzbudí tak jedem k taťkovi. Je sám doma, zbytek je na dovči. Tak budem zalejvat zahradu a trhat meruňky a ostatní, co tam dozrálo :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás se vstávalo už v 5. :frowning2: V 9 sice vytuhla a zatím spinká, tak jsem začala připravovat oběd, protože
až se vzbudí, tak chce mít pořád mojí pozornost a špatně se mi s ní vaří. Udělala jsem žemlovku a obalila
jsem kuřecí řízečky a sýr, abych to měla připravené.
Kájina na táboře zhubla 3 kg, tak to chce dohnat. :slight_smile:

leonik
to s tím Nutrilonem je fakt děsný, od lékárny by to člověk nečekal. Ale jestli si pamatuješ její adresu, tak jim
tam můžeš zkusit alespoň napsat mail. To, že krabice byla světlejší než obvykle je taky divný, ale třeba za to
ani nemůžou a mohli dostat nějakou špatnou zásilku od dodavatelů. Ale je fakt, že drahý je dost, tak by
měl být kvalitní. :wink:

Holky teď nevím která jste to přesně psala, ale myslím, že váha na plazení zase takový vliv nemá.
Jsou ale mimča, která to prostě přeskočí a začnou rovnou chodit. Káji sestřenice ani nelezla ani se neplazila
a jediné co uměla bylo sedět a pak jednoho dne začala rovnou chodit. A Kájina se třeba taky jenom plazila
a nikdy nelezla, začala se v 8.měsíci stavět na nožky a rovnou chodit. :slight_smile:

Tak u nás se už zase vstává. :unamused:
5. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky
Mi vstvali o pul9,nejdrive se malej vzbudil o pul7,dostal mliko a zaspal jeste,tak jsme si krasne chrupali.I noc byla super,danik se nebudil.

leonik: ty jo,peknej macek...a jak je dlouhej?Mame to co tahat v naruci...nekdy jsem se zadami na tom blbe,tak si v tu chvili preju aby uz malej chodil.Nekoukala si na krabici,jakou ma mliko spotrebu?Jak si muzu dovolit pro kojence prodavat stary?

Ted Danik zas spinka,vcera vecer jsem navarila,tak mam ted pauzu pro sebe...dam si kaficko a pak trochu uklidim,ale i tak si vetsinu uklidu nechavam na vecer.Dnes je u nas celkem hezky,ani vedro ani zima,tak akorat.
DAnik po druhe hexe byl bez horecek,super,mam radost.
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
u nas se jeste spinka :slight_smile: vstaval v 6:15coz je u nas hooooodne brzo.uz spi pres hodinu :slight_smile:
nency:jak to ze Kajina zhubla?spatne varili? hm...hruza.
my dovolenkujeme po CR...ale jen na odpolko.pred lukyho veceri se vzdy vracime,,, :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
missy:to je dobre ze je bez horecek....my zati nemeli ani ejdnoua uz amme za sebou tri...stesticko se nas drzi!
ale ten kasel zase ne no...hlavne ze nema horecku..taky krasne spinkate..my se rpobouzime ve tri rano a potom 6vstava,,,vzdycky spal do 8.nevim proc spi ted tka malo..i noci byli lepsi,,envim no treba nejaky obdobi :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
andilek1: Danik ma taky obcad treba3 dni za sebou spatne prospane noci,ale to je fakt jen obdobi,pak je to zas lepsi.

Pridala jsem par fotek do alba,nejnovejsi...
5. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Holki, k těm cenám nutrilonu a podobně. Mamka říkala, že když jsem byla já mala, tak Sunar stál 8 kč... to by bylo užasné.

Když tak cestujete, tak se stavte k nám. Je tady krásně
5. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
telullah
jj, takové ceny bych brala. Ale na druhou stranu platy byly také jiné. Já ještě pamatuju, že Sunaru si nemohl
koupit každý kolik chtěl. V poradně mamina dostala kartičku s razítky a tu pak předkládala v lékárně a Sunar
byl na příděl. :unamused: Když byl brácha mimčo, tak si pamatuju jak mámě nechtěli v lékárně Sunar prodat, že už
má vyčerpaný příděl a za náma stála jiná mamina, která jí půjčila svojí kartičku a mohla si Sunar koupit na ní.
Takže to byla docela hrůza, když měl někdo jedlé mimčo, tak se Sunarem nemusel vždy vystačit. :frowning2:
Je to zvláštní, ale kupodivu si to pamatuju naprosto přesně, přesto, že my tehdy bylo 5 let.

andílek
taky dobrý cestování, alespoň nejste na jednom místě. :slight_smile: Kájina na táboře zhubla, protože jim vařili takové dobrůtky jako hrachová kaše, čočka apod. a to ona nikdy
nejedla, protože jí to nechutná, a taky to byl tábor sportovní, dopoledne cvičili aerobic a odpoledne břišní tance, takže pohybu dost a jídla málo, ale stejně 3 kg za týden je docela dost, tím spíše když váží málo a
navíc nemá ani dečko. A jak má nemocnou tu štítnou žlázu, tak zhubne docela rychle, ale pomalu přibírá. :unamused:

missymici
fotečky jsou nádherné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vůbec nevypadá, že váží přes 10 kg, vypadá tak akorát. :slight_smile:
5. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
nency:to znam, taky mam problemy se stitnou zlazou..ale opak....takze je to sileny,alepson muze jsit jak je libo,me by se to libilo :grinning:
5. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
holky,lukysek si neco dal do ocicka,ma pod okem neco cerveny,,muzu to necim maznout nebo tak?oko ma v poradku jen pod nim tam ma to cerveny....ma toprave oko a na levo to ma cerveny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
andílek1
štítná žláza je prevít, ale nedá se s tím nic moc dělat, takže nezbývá než se s tím smířit.
Ale mě by se to taky líbilo, kdybych moc nepřibírala. :wink:
5. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
andílek
nevím jestli jsem to správně pochopila, ale jestli má červený flíček na kůži pod okem od toho, že se uhodil
nějakou hračkou, tak to nemusíš mazat ničím, samo mu to zmizne. :wink:
5. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
nency - jj, taky mi to mamka říkala, že to bylo navíc na příděl. Cena by to fajn byla, ale ten plat jaký v té době měli bych nechtěla. Ono byla celkově jiná doba. My dáváme do Sunaru už jen asi 600 kč měsíčně, ale je to tím, že malá už jí i zeleninu. Když měla 3 měsíce, tak jsme dávali přes 1000 kč

andilek1- já si taky myslím, že mu to zmizí.
5. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak jsme k večeru dorazili domů, a já jsem úplně vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Natrhala jsem meruňky, stihla je dát do mrazáku a ještě se chystám na marmeládu a Vojtovi na přesnídávky. To je letos úroda :sweat_smile: Vojta byl hodnej, byl se mnou na zahradě v kočáru, koukal, pak dostal k obědu maso-zeleninový příkrm, dneska poprvé a slupl tu malou skleničku :slight_smile: Zapil čajem, dala jsem ho do kočáru a on sám během chvilky usnul. No ale zase se za půl hodiny vzbudil, a měl hlad :unamused: Tak jsem mu musela udělat mlíko. Od tý doby je takovej ufňukanej a už má 37,8 teplotu :frowning2: Tolik ještě po očkování neměl. Tak jsem zvědavá na noc. Čípek jsem mu zatím nedávala, ale asi ho budu muset v noci kontrolovat. Nožku má celou zarudlou.

Až uspím, a bude klídek, budu dočítat :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak Danik uz hodku spinka,ani to nedalo moc prace.Byl hodnej,coz jsem see divila,protoze byl od pul3 vzhuru a bez problemu vydrzel.Moc dnes toho nenaspal pres den.Zitra nas ceka to silene alergo - odbery krve,uz mam dva dni husi kuzi,kdyz si predstavim jak to vypadalo naposled,normalne se psychycky na to pripravuji.Hrozny pocit videt maleho tak hrozne rvat a nemuzu ho uklidnit,spis naopakmusim ho nechat rvat a koukat se na to,jak ho morduji,aby z nej dostali krev.Doufam,ze to nebude tak dlouhe jako minule.Drzte nam palecky,at to Danik vydrzi a ja at mam silu to snaset.

nency: tak to je pekenj mazec...vubec si to nedovedu predstavit v tyhle dobe,ze by to v lekarnach takto fungovalo.A vubec ...jak to snaseli deticky v ty dobe,kdyz treba byli vic hladovy a nedostali dalsi mliko...to je neskutecne,uf,jeste ze je tato doba za nama a zijeme tak jak zijeme i kdyz je vse drasi.
Na fotkach Dandulino vypada normalne,ale ve skutecnosti je na nem asi nejvetsi hlava a nohy.Nohy ma jak maly zapasnik,tluste,samy zarez...a nejvic me dorazi,ze mu vsechny typy ponozek musim ohrnout,vsechny se mu otlaci,ale hrozne.Nejvic se mi osvedcili kotnikace,protoze nejdou nahoru,tak ho nedusej.

leonik: Tak snad to malemu prejde a bude dobre.Drzim palecky .Kdyz bude mit v noci teploty,da sam vedet,urco se bude budit s placem...to poznas.I kdyz mi jsme nemeli zatim,ale po prve hexe jsem celou noc byla vzuhu a kontrolovala jsem mu celicko,jestli neni teply,ale ani jednou se nevzbudil,byl rano v pohode ale zato ja jsem byla KO.
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
nency: tak to bohužel nevím, jak se ta lékárna jmenovala :unamused: Hledali jsme, až jsme první našli, hned jsem to šla koupit. Vzala jsem to z regálu, kde to měli vystavený. No nevím, tak snad by mně řekla ta lékárnice, třeba že je to vystavený vzorek. Nic neříkala. Tak to ti Kája taky brzo chodila, to není možný v 8.měsíci :sweat_smile: Fakt si to nedovedu představit :slight_smile: Hlavně proto, že naše Lea chodila až v 15.měs :sweat_smile: Tak to jim na táboře vařili teda samé dobroty :grinning: K tomu hodně pohybu, to se pak hubne. To bych potřebovala já :grinning: Jaký to byl tábor? Něco od cvičení?

missy: no naposled měřil 71 cm, no macek to je, ale není nějakej tlustej, hodně se vytáhl :slight_smile: Vážně přemýšlím o nějakém nosítku, nebo ty moje záda budou za chvíli v háji. Dneska jsem ho chvilkama nosila po zahradě, a je to znát :sweat_smile: Ten nutroš má spotřebu až do roku 2010 :confounded: Takže prošlej není, na to já si dávám pozor. Hold byl blbě skladovanej, jinak mě nic nenapadá :unamused: Tak to ti Daník hezky usnul, Vojta taky líp usíná a rychleji, když přes den moc nespí :slight_smile: Jinak pěkné fotečky máte :slight_smile: :slight_smile:

andilek: jé, tak to Luky hodně dobře snáší to očkování, že nemá teploty :slight_smile: Ty mimča budou spát čím dál míň :sweat_smile: Neškrábl se pod to oko?

telullah: jo, to byla hezká cena za sunar, ale zase platy byly jiné a v tu dobu to laciné nebylo. Pamatuju si že moje mamka jezdila vlakem za 2 kč :sweat_smile: A výplatu měla 800,- :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
missymici-hezký fotky,no jo je to kus chlapa :slight_smile: To máš co nosit.Budem s Anetkou moooc držet palečky tobě i malýmu,ať to zvládnete.

leonik ty se taky nadřeš viď já si na vás kolikrát vzpomenu,když uspávám,a to nemá ani 8kg a dá mi zabrat.Anetka dneska snědla taky skoro celou skleničku :slight_smile: jsi šikula,co všechno budeš mít z meruněk.Já jsem jich pár koupila,a udělala Anetce svačinku,tak jí docela chutnaly.

Ještě jsem si vzpomněla,když už jsem psala o tom uspávání.V pondělí jsem se bavila s mudrou,že nechce usínat jinak než u prsa a ona říkala ať uspává tatínek,že od něj chtít cucat nebude.No a něco na tom je,protože jí vzal a skoro hned spala jak štěpinka :slight_smile:asi bude muset místo mě na mateřskou :grinning:
5. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
luci: no jo, co se dá dělat, musím to vydržet než začne chodit :sweat_smile: Doufám že si nedá na čas jak Lea :grinning: Přibírá zatím každý měsíc kilo, to je dost :slight_smile: Naštěstí neuspávám, položím do postýlky, dám dudlík, a usíná sám. Za to jsem moc ráda, a snad to tak bude už napořád :sweat_smile: Občas teda kojím, když třeba vypije flašku mlíka v šest, tak by neusnul. Nebo dám napít čaje. Jak Anetce ty meruňky děláš k svačince? Dr.mně dneska řekla, že je mám podusit. Ale to podlě mně zhnědne, ne? Čerstvý bych je nedávala, jsou těžký na žaludek. Tak jsem si říkala, že z nich udělám ty přesnídávky. Tak vidíš, jak jste to uspávání hezky vyřešili :slight_smile: Ony si ty mimča z toho kojení dělají uspávací rituál :sweat_smile: A co jí dáváš před spaním, když nekojíš. Dáváš kaši?
5. srp 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
leonik,já jí před spaním kojím,ale jak začala jen dudat,tak si jí vzal manža :slight_smile: jo meruňky jsem povařila,krásně se pak sloupla slupka a rozmačkala.Vůbec nezhnědly,byly krásně oranžové,dělala jsem je včera a i dneska byly krásné a mňam :slight_smile: zítra se chystám na hrušky.
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj babenky, hlasim sa po dlhej dobe. boli sme pred mesiacom na slovaci, no ale uz asi 2 tyzdne myslim sme spat. na tyzden som tu mala neter z moravy, tak som jej vymyslala prazdninovy program :grinning: okrem ineho sme boli v zoo, tak som si rovno kupila rocnu vstupenku.a mozem zajst s jakubkom hocikedy, super :slight_smile: no a tento tyzden som si konecne vydychla, ziadne navstevy, ziadne povinnosti :wink: obcas nejaky dr., tak lenosime a uzivam si naplno jakuba. ked bolo casu som vas aj citala,nieco mi (snad) utkvelo v pamati, tak cosi malo okomentujem...

my uz vyse mesiac prikrmujeme, celu malu sklenicku mi zjedol snad uz 3.den, dalsi den som dala uz velku a tu zbastil tiez :slight_smile: odvtedy mi takto pekne papa, obcas mu musim prihriat aj 'pridavok', takze zje aj viac ako 1 sklenicku!! :wink: inak tak z 90% varim ale dam to potom do skleniciek. navarim viac a dam zamrazit, tak si setrim pracu :wink: uz davame aj maso a zajtra ideme na ovocie. dotaz....ked ste zacali ovocie, davali ste na dopolednu, al. odpolednu svacinu ??? nejak tomuto nerozumiem, ale asi je to jedno a kazda mamka si to urobi ako jej to vyhovuje...alebo aj dopo, aj odpo ovocie? to moje prsia ale asi vybuchnu :grinning: budem musiet nato postupne. mala som s nimi co robit ked som vynechala obedne kojenie :grinning: :grinning:

plienky mame 4 uz asi mesiac, aktualna jakubkova vaha spred tyzdna 9,046 kg ! :grinning: takze sa pridavam k leo a missy .... je to niekedy zahul, ja maleho uz dlho nosit nevladzem, asi oprasim satek :slight_smile: k tym plienkam, mali teraz v akcii v alberte huggies 4, tak na nich frcime a tie huggiesky by sme mohli mat aj 5ky :grinning: tie 4ky su len tak tak...

zany, to je eliska sikulka ze uz sa plazi...wooow , super

zubatym babatkam gratulujem, my hlasime 2 zuby, dolne jednotky. uz som aj raz okusila ich silu pri kojeni a dlho si to budem pamatat :grinning: :grinning:

inak musim nasho smudlika veelmi pochvalit, za ten mesiac citim ze velmi zosilnel, asi nam pomohla vojtovka :slight_smile: krasne sa zdviha na rucky, otoci sa o 360 stupnov, krasne pri tom ruckuje :dizzy_face: obcas sa konecne aj pretoci z bruska na chrbat.

zatial koncim, lebo ked uvidite ten moj dlhy prispevok hadam ho aj preskocite :grinning:
5. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám vyřízeno vše potřebné :wink:
Odpoledne jsme si dojeli pro Honzíka a předtím jsme ještě vyřídili pár věcí :wink: Od mamky jsme jeli ještě na parcelu, já si tam něco natrhala na uschnutí do vázy a Honzík tam pobíhal. No a najednou přiběhl, pláč a měl odřený prst, protože tam sahal na nějaký kamen a asi se mu vysmekl a sjel po prstu. Tak jsme došli do auta, já mu to otřela a že mu to zalepím. A pak najednou stál v boudě u míchačky, držel se a já na něj koukám, že je zelený, bílé rty a divný. Radim ho chytl a on omdlíval. No ve mně hrklo, propleskli jsme ho, Radim mu zvedl nohy, já utíkala pro pití. No pak se vzpamatoval, ale ve mně hrklo!!! No děs! :pensive: Pak už byl v pořádku. Holt bude bebíčko po tatínkovi. Ten taky jak má něco ošetřeného, tak omdlívá :grinning:
No a představte si, že mamka měla dnes za úkol dojít s Honzíkem k holiči a ona ho vzala strojkem, takže má hlavičku jak z prdu kuličku :slight_smile: Má jen lehce ofinu, ale aspoň to bude praktické na dovču, rychle mu to uschne :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
luci: tak jo, já to tak taky udělám s těma meruňkama. Přece jen tam bude mít víc vitamínů, než když to zavařím :wink: Ale zavařovat budu stejně, jinak by mně to tady shnilo :sweat_smile: Snad se po tom Vojta neosype.

zzuzca: ahojky, kde jste byli v zoo, v Praze? S tím ovocem- mně říkala dr.že mám začít dávat jako dopolední svačinku :wink: To máš ještě tolik mlíka :confused: :sweat_smile: To Kubík taky váží hodně, vítej do klubu macíků :sweat_smile: :grinning: Jj, 5ky plínky už občas taky kupujeme :grinning: Tak vidíš, jak vojtovka účinkuje :slight_smile: Však on to všechno dožene :wink:
5. srp 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
leo, ano mlieka habadej..co by ine mamky za to dali...no a mna to obtazuje :frowning2: ...par nedavnych noci bolo konecne uz ok, tz. zobudila som sa na to ze jakub sa zobudil a nie na plne prsia a skoro mokru postel!! :confounded: no ale lepsie vela ako malo :wink: v tomto pripade kazdopadne! tak snad sa mi ta laktacia uz upravi, po 7 mesiacoch! :dizzy_face:

zany, uzi si dovci, idete k balatonu? alebo niekam k termalom? tiez ma to tam laka, tak potom budem zvedava ako bolo :grinning:
5. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.