• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
zzuzca-nazdárek,jsem ráda,že jsi se zas ozvala,občas na vás myslím ,jak se vám vede a jak jde vojtovka,No píšeš,že dobrý,tak to je moooc fajn :slight_smile: Já dávám to ovoce teprve od pondělí,někdy dopo,někdy odpo.myslí,že to snad nevadí,já bych z toho nedělala moc vědu,abysme neměly hlavy jak pátrací balóny :grinning: No s tím mlíčkem to je těžký.Já teda přes den v poho,ale na noc nosím plínku :sweat_smile:- v podprsence-jinak bych byla ráno v mokru :angry:

zany,tak to byl asi pořádnej šok.No někdo je holt citlivka :frowning2:
5. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
luci, jj, stacia jedny balony :grinning: diky za radu, tak sa divam ze sme na tom podobne :wink: inak holky ak si spominate rozhodovali sme sa s manzelom ci jakubkovi budeme davat ten liek aby bol culejsi, aktivnejsi, posobi to nejak povzbudzujuco na neurony v mozgu ci co...tak si predstavte..ked sme boli na sk..zaplatila som si vysetrenie u neurologa - chcela som aby ho este videl nejaky odbornik nezavisle- a tam mi dr. odporucila davat mu 0,5 ml na rano. A tu v Prahe mi predpisala 5 ml rano, co je 10nasobne viac!!! sila, ze? pre take male dietatko...tak som rada ze ma ta prazska dr. tak vystrasila :grinning: , a ze som mu tych 5 ml vobec nedavala :slight_smile: no ale v poslednej dobe sa mi zda ze ani tych 0,5 ml nepotrebuje. vyzera velmi spokojne :dizzy_face:

leo-zoo v prahe, je fakt krasna
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj jdu jen na skok....Jen jsem se chtela podelit o radost.Dnes to na alergu probehlo krasne.Nejdrive to mudra vzdala,protoze opet nenasla malemu zilu.Tak ze to nechame o mesic.Ale pak mu nasla malinkatu slabounku zilku kousek od palce,na opacnej strane dlane.MAlej plakal ale jen chvilku,vubec mu nebrala 3 ampule,prej ted tolik nepotrebuji,tak jen trochu a teklo mu to krasne,jestli to bylo tim se sedel u me na kline...protoze predtim mu krev brali v leze a teklo to silene pomalu.JA jsem tak rada,ze je to uz za nam a ze to takto dobre rychle probehlo.No ale v zari nas cekaji dalsi obery,velke a i TAtinka.Tak ten nas system v jidelnicku musime dodrzovat do 1 roku,kombinovani zeleniny...rekla klidne muzu opakovat vyskousene druhy,prej cim min chuti ochutna a pomaleji tak tim lip.Takze nespechame.
Odpolko si k tomu sednu a doctu vas,ted letime jeste honem do kramu a do lekarni.
Zatim pa holky
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jel manža s Kájou do Drážďan na výlet, tak jsme s Daninou zase samy. Kája si tam chce koupit ty
vysněné conversky, tady v Praze nemají tu barvu jakou by chtěla.
Danča v noci spinká už dobře, ale budíček v 5 má docela pravidelně, pak ale ještě na hodinku usne.

missymici
tak to jsi ráda, že to na alergo proběhlo v klidu. Jak jsi to včera psala, tak jsem s tebou úplně soucítila,
jsou to snad větší muka pro maminku než pro mimčo. Já jsem s Daninou byla jenom jednou na krevním
obrazu a to mi úplně stačilo. :wink:

zzuzca
to je hrozný, že každý doktor předepíše jiné množství léku a ještě u tak malého miminka je to fakt velký
rozdíl. Udělala jsi dobře, že jsi zašla ještě k jinému. :wink:
Nad pernamentkou do Zoo přemýšlím také, ale pro nás to není zase tak úplně blízko. Pro kolik osob platí
ta pernamentka? To jste si koupili nějakou rodinnou?
Tak vidíš jaké dělá maličký pokroky, taky si myslím, že žádný lék nebude potřebovat. :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
zany
jejda to musel být šok. Hlavně, že to dobře dopadlo, ale muselo to být asi dost hrozný. :wink:

leonik
po meruňkách by se osypat neměl, já je dávám Danině taky, ale jenom jednu a ještě krátce podušenou a
smíchám jí to ještě s jablíčkem a docela jí to chutná. :slight_smile:

luci81
já dávám ovoce jenom odpoledne, protože kdybych jí to dala na dopolední svačinku, tak si můžu obídek
papat sama. Mě totiž dopoledne moc jíst nechce, odpoledne je to už lepší, to má větší chuť. Asi bude
po mě, já taky dopoledne moc jíst nemusím, ale odpoledne to doženu. :grinning:
6. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se po náročným dopoledni usíná, tak snad bude na chvilku klídek :slight_smile: Byla jsem s děckama na nákupech. Malej byl hodnej, nespal teda od půl 11 a ještě nespí, tak snad brzo zabere. Usínal mně v kočáru u mlíka a jak jsem ho dala do autosedačky, tak byl vzhůru :unamused: Lea se vyřádila na klouzačce s balónkama, tak ji to zmohlo, že usla v autě, u baráku jsem ji budila, najedla se a spí dál :sweat_smile: Malej v noci po tom očkování moc nespal hodně se budil, zatím je bez teplot. Nožku mu chladím, má celý stehýnko zarudlý :confounded:

zzuzca: no, jo, do Prahy to máme moc daleko, možná až bude malej starší, tak bysme si mohli udělat výlet. Jsou tam velká i malá zvířata? Tady u nás poblíž, do 50km jsou dvě zoo, jenže v jedné mají jen malá zvířata a v té druhé velká. Teď jsme byli v Liberecké zoo, a ta je taky moc pěkná :slight_smile: To je divný, že ti doktoři poradili každej jiný dávkování :confounded:

missy:našemu Vojtovi taky doktoktoři těžko hledají žíly :confounded: Vždycky je chuděra celej rozpíchanej :frowning2: Tak hlavně, že jste dobře dopadli. A u vás má někdo alergii? Jestli jsi to už psala, tak já si to zas nepamatuju. No jo, jsem už dlouho doma :rolling_eyes: :grinning:

luci, nency: tak jsem ty meruně podusila, pak vidličkou rozmačkala, ale bylo to tak kyselý, že jsem to ani já nemohla jest :grinning: Zkusila jsem mu dát na špičku lžičky, to si dovedete představit ty obličeje :grinning: :grinning: Já nevím, jestli to děláte jinak?? Ale meruňky jsem měla hodně zralý, sladký, a tím podušením to dostalo teda hroznou chuť. Asi do těch přesnídávek dám trochu třtinovýho cukru :sweat_smile:

nency: a dáváš na noc kaši, nebo malé stačí mlíko? Tak to si vaši udělali hezký výlet :slight_smile: Ty Drážďany zase tak daleko z Prahy nejsou, ne? :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
leonik
samotné meruňky jí nedávám, dělám jí takový mix z podušeného jednoho jablíčka, jedné meruňky, rozmixuju to
ještě s kouskem banánu. To má pak chuť slaďoučkou, ale samotné meruňky moc sladké nejsou.
Jednou jsem dělala samotné jablko, ale koupila jsem nějaké kyselé, tak jsem jí to trošku osladila Glukopurem - to
je hroznový cukr, ale lepší je sehnat nějaké sladké jablíčko a cukr žádný nedávat.
Na noc dávám kašičku i mlíčko. Myslím, že jí by bohatě mlíčko stačilo, ale snažím se jí trošku vykrmit. :grinning:
Mě chodí spát dlouho, tak na první večeři jí dám kašičku, kupuju od Nestlé jablečnou a rýžovou a před spaním
dostane Nutrilon, tím jí většinou i uspím. :grinning:
6. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
nency: glukopur mám taky doma. Ale radši ho na ten cukr nebudu zbytečně zvykat a namíchám to s nějakým tím sladším ovocem :wink: To jo, ty můžeš Danču vykrmovat, já doufám, že u nás bude mlíko na noc stačit co nejdýl, jinak budem mít doma metráčka :grinning:

Holky včera jsem manželovi vytkla, no už to bylo víckrát, že jsem ještě pořád nic od něj nědostala za oba porody :sweat_smile: Všechny kolem něco dostaly, a já ani tu kytku ne. Tak dneska přišel z práce a donesl mně můj vysněnej kávovar :dizzy_face: Tak jsem měla takovou radost, chtěla jsem ho už od vánoc, tak jsem se konečně dočkala. Hned jsme ho vyzkoušeli, no a ta vůně po bytě... :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak jsem včera dělala ceĺý den po domě montéra :grinning: . Všechny police ve skříni mi spadly (hader jak něco tak se ani nedivím). Tak jsem ještě přiřízla pár polic a je to už v poho a dokonce mám ještě víc prostoru :wink: .

nency:ty jo chudák Kája 3kg!To tam určo dávali co jí nechutná nebo málo? A s tím Sunarem koukám na příděl? To muselo být fakt hrůza když to někdo dobral a neohl koupit druhý!

zany:s malým to musel být teda šok no hl. že se to vysvětlilo že to má po manžovi! Hlavně si to na dovči užíjte!

Holky poraďte co mám dávat malé? :confused:. Teď jsem jí už dávala mrkvičku s bramborem(po tom má bolení a nemůže se vykadit), cuketu s bramborem (ale to jí moc nejede), mám tam taky špenát s bramborem (ale přečetla jsem si že tam je kravské mléko :unamused: tak to asi ne co?) Teď bych jí chtěla zkusit něco uvařit ale vůbec nevím mám vymeteno v hlavě co??
7. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
leonik:já vždycky chodím před vánocama do zlatnictví (je tam známá) podívat se co by mohl Ježíšek koupit(ona vždy poradí manžovy). Tak jsem si vybrala krásný prstem. Ale na vánoce jsem ho nedostala. Tak až jsem jí potkala tak jsem jí řekla že manža asi čeká na 10. ledna že budem mít výročí tak že jo. Ale ani 10.týho jsem ho nedostala. Pak jsem jí zase potkala a řekla jsem jí že čeká asi jak porodím. No a jak jsem porodila tak zase nic :angry: . Tak už jsem se za ní chystala že si ho koupím sama a kašlu na manžu :rolling_eyes: a ona mi řekla že už je prodaný :cry: . Tak jsem dojela dom vytočená, naštvaná na manžu a smutná. Večer dojel manža a dostala jsem malou krabičku že to mám "za céru" a byl tam ten můj krásný prstýnek :dizzy_face: . Ale jedno už vím tento rok Ježíškovi radit nebudu! :grinning:
7. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky, tak som vas konecne docitala.. uff, jak je Petr doma, tak sa na net moc nedostanem.. :frowning2:
Zuzi, super, ze sa malemu dari, je to sikulka. :slight_smile:
S tym Nutrilonom je to hnus, fakt skoda, ze ste to kupovali tak daleko..
Joli, ja malemu varim, co ma napadne.. Napr. dnes ma mrkva, brambor, cuketa, patizon, hrasok, brokolica a jahly.. Z kazdeho kusok :slight_smile:
Ja som za maleho dostala mikrovlnku (na moje prianie), sperkov mam dost a nic ine ma nenapadlo :grinning: (teda mw sme mali, ale taku mini, ze sa mi tam nevosiel sterilizator na lahvicky)
Leonik a aky kavovar? :slight_smile: My sme mali Saeco, ale sa pokazil, tak cakame na vratenie penazi a chceme si kupit DeLonghi. Nemate s nim niektora skusenosti?
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojda zenske
Jak ae dneska mate?Zase pekne vedro venku.Vcera bylo fakt nabito.A dneska jsem byla na gynde pro vysledky,tak test na chlamidie byl negativny,ale prej mam nejakou strevni bakterii,ale prej se tim nemam zatezovat,ze se to u zen casto vyskytuje.Jinak lecba probiha v poradku....zatim se dari.Volala jsem na Danikove testy...taky vse OK.Mam dnes radost.ALe na druhou stranu mi je uz ted smutno,...Tatinek nam pred chvili odjel.Vyhral listky na festival v Plzni,tak jeli s kamosema na cely vikend,vrati se az v nedeli.

leonik: Takze porad ma misto po ockovani zarudle?To je normalna reakce nebo ne?Ja se v tom moc nevyznam,mi to zatim nemeli.U nas je alergik snad na vse nas Tatinek,jak na nektere potraviny tak na vsechno ovoce,a na dalsi veci,jako pyl,prach,srst,...Moje segra je alergicka,a svagrova ma atopicky ekzem od malicka.Takze to Danda zdedil po ni.No tak vidis ze manza na tebe nezapomnel a koupil ti neco.Muj manza vi,ze nejsem na zlato a prala jsem si mobila jeste k narozkam s nejakym lepsim fotakem aa vetsi pameti,tak jsem dostala mobila za Danika.

jola2: ty jses takova sikulka,ze ubis tohle delat?
No spenat bych moc nedavala a ni kvetak,jestli ma boleni po mrkvicce a bramory,...zajimave.Skus ji dat neco lehciho,ale neco lehciho nez mrkev,nevim.Spis nejakou kasi ryzovou.
Jeee,tos byla asi pekne prekvapena,kdyz si ten prstinek videla v krabicce,vid?
7. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Kájina se včera z výletu vrátila spokojená, konečně má ty vysněné conversky, nesměla jsem jí od nich vyhodit
ani tu krabici. :grinning:
Od zítřka budu s Daninou zase sama, manža jede s Kájou do Krkonoš, od práce tam mají podnikovou chatu, ale
dětičky berou až od 2 let, loni jsem se na to ptala. Ale pozvala jsem si na příští týden nějaké kamarádky, tak
alespoň budu mít z kým poklábosti. :slight_smile:
Danina je od rána taková ukňouraná a nic jí nebaví, zub nevidím, tak se asi špatně vyspala. :unamused:

missymici
to je dobře, že výsledky jsou negativní. :slight_smile: Nic si z toho nedělej, že budeš o víkendu sama, mě to čeká celý
týden, tak snad mi z toho nehrábne. :grinning:

evaviki
koukám, že při vaření netroškaříš a dáváš co máš při ruce, jak z té pohádky O pejskovi a kočičce jak vařily dort. :grinning: Hlavně, že malýmu chutná, to je důležité. :slight_smile:

leonik
správně by se nemělo přislazovat ničím, ale do ovoce vidět není, kolikrát koupím červený jablko a je kyselé,
tak přislazuju banánem. :slight_smile: Kávovar se hodí, také ho máme, praktický dáreček. :slight_smile:

jola2
když má bolení po mrkvičce s bramborem, tak to je těžké vymyslet něco lehčího. Mrkvičkou se začíná a měla
by být ze zeleniny na začátek nejlepší. A ty dáváš skleničku nebo vaříš?
Já většinou okouknu složení zeleninky ve skleničkách a vařím stejné kombinace, dávám půl skleničky a půl toho
co uvařím, ale aby se to k tomu hodilo. Dneska jsem koupila listový špenát, tak jsem jí pár lístečků uvařila s
bramborem a smíchala jsem to s tou kupovanou skleničkou špenát+brambory a docela jí to chutnalo.
Ale asi nejraději má kombinaci mrkve, brambory, krůtí masíčko a kousek pórku. :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli celý den na chalupě, manželova babička měla narozeniny, tak byla taková menší oslava :slight_smile:
Lea vstávala dneska ráno v 6, celej den řádila v bazénu a po cestě domů usla v autě. Nešla probudit, tak dneska spí na prasátko, já to tak nemám ráda :confounded: :confounded: Malej taky usnul v autě, ale u domu se vzbudil, celej spocenej. Tak jsem ho vykoupala, najedl se a chrupká dál :slight_smile:

jola: tak koukám, zvládáš doma i chlapskou práci :grinning: To jsi jak moje máma, ta si doma taky všechno opravuje sama :grinning: Dobrá historka s tím prstýnkem :sweat_smile: Tak hlavně, že jsi se ho nakonec dočkala :sweat_smile: S těma příkrmama neporadím, já dávám kupované a je tam různě zeleniny a masa, tak nemusím nic vymýšlet :slight_smile:

evaviki: já dostala kávovar Krups Dolce Gusto. Kupují se do něj takový kapsle. No asi to poleze trochu do peněz, ale kafe, kapučíno a čokoláda jak z kavárny :dizzy_face:

missy: dva dny jsem mu to chladila kapesníkem z mrazáku, dneska už to zarudlý nemá, ale má tam zase zatvrdlinu jak minule. Na té druhé nožce už to má skoro měsíc. Sice se zmenšuje, ale pořád tam je :unamused: To zarudnutí asi je normální reakce, minule to tak taky měl. No hlava děravá :grinning: zapomněla jsem se na to dr.zeptat :unamused:Tak to je fajn, že máš výsledky negativní, zas o starost míň :slight_smile:Jj, vzpomněl si, ale měl to každý den na talíři :grinning:Nesmutni :slight_smile:ještě že víkend je tak krátkej, a taťky máte zas brzo doma :slight_smile:

nency: tak ty jsi teda každou chvíli doma s malou sama, co :sweat_smile:Vojta taky dneska málo spal, ale byl naštěstí hodnej. Až když se blíží jeho večerní hodina na spaní, tak je protivnej. Tak musíme být doma vždycky včas a nikde se nezdržovat :slight_smile:Já když se kolikrát dívám na složení těch přesnídávek, tak tam je cukr nacpanej :confounded:Ty rozhodně nekupuju. Koupila jsem mu od hami, je tam jen jablíčko, bylo to sladký tak akorát :slight_smile:My jsme kdysi dostali kávovar, ale byl jen obyčejnej. Dělalo se tam jen překapávaný kafe do tý velký skleněný nádobky. Vůbec jsme ho nevyužívali. Ten co mám teď, to je úplně o něčem jiným :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

před dovolenou vůbec nestíhám...
Ještě musím dobalit pár věcí, udělat svačinku a ráno v 5 mizíme :slight_smile:

Mějte se krásně, opatrujte se a já se pak ukážu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojda holky,doufam,ze si zany uzije dovcu a ostatni zbytek prazdnin :slight_smile: :slight_smile:
nency: to je dobre,ze se vratila spokojena, ja jsem byla taky takova,kdyz jsem mela neco novyho :slight_smile: i ted..i z kalhotek mam radost :grinning: :grinning:
leonik:super darecek,a krasnej kavovar,taky bych tenhle chtela,ale asi by me byl k nicemu a mysllim,ze je to drazsi ne?nez obyc
my meli krasnou noc,vcera usnul v 19:45 a spal do 5:45 :slight_smile: :slight_smile: krasny,jeslti to je tim,ze sjem mu vcera dala kasi od Sunarky a ze mel dost a ze byla syta,nebo proto ze vcera spal docela malo pres den,,,nevim no...ale superkazdy den by to mohlo byt :slight_smile:
8. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak malej včera nakonec usnul az v půl 10 večer :unamused: Schrupnul chvíli v tom autě, a pak se nakonec tak probral, že nemohl usnout. Byl v ložnici zprvu klídek, tak jsem myslela že spí, ale ono ne :sweat_smile:No a k ránu měl hlad, tak už neusnul. Teď si tady hraje na zemi :slight_smile: Doperu prádlo a jedem k našim, dneska se vracejí z dovči, tak je pojedem navštívit :slight_smile:

zany: tak si užijte dovolenou :slight_smile:

andilek: jo, je to dražší, no jsem zvědavá, jak dlouho nám to kafování vydrží :grinning: Zatím vaříme několikrát denně :sweat_smile: Tak to jste se dneska hezky vyspali :slight_smile: Já mám taky radost když si něco koupím, i když je to třeba jen drobnost :grinning:
8. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
leonik:presne,ja taky mam radost i z blbosti :slight_smile: jsem takova, nekdo si ze me dela srandu,ze jsem divna,ale co,jsem takova....to jo,jsem zvedava cim to bylo....jestzli kasi nebo unavou,,,,ale ty jsi mela spatnou noc...snad to bude lepsi :wink:
8. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojda
TAk tahle noc byla silena,ani ne kvuli malemu,ten se vzbudil jen jednou ve 2hod,tak na pul oka,tak jsem si ho vzala k sobe.Ale ten nas pes...Jestli citil taky ze panicek odjel a jsme sami.JA se tak holky bala v noci.Jen co jsem zalehla asi v 11vecer,tak Adol zacal hned stekat jak utrzenej z retezi,tak jsem se bala vyjit ven,no ale po 15 minutech stekani me to uz nedalo,sla jsem po tme na zahradu [to bylo tesne pred pul noci] mesic svitil,az bylo na zahrade svetlo,Adol stal pred altankem a poskakoval na jednem miste...no samozrejme ze nasel zase jezka,juj tak me vydesil.Porad si ho pohazoval ve vzduchu,stekal,tak jsem ho musela nabrat a vyhodit na plot.Zaheknu a za pol hodku zas,to jsem jeste nezabrala,ale to uz nebyl jezek,ale nevim co mu bylo.PAk jeste jednou se to zopakovalo a konecne jsem zabrala az kolem druhy,kdyz u me usinal DAnik.No doufam,ze tahle noc bude lepsi.

zany: ty zas odjizdis na dovcu,kolik si jich uz absolvovala?JAk je ti dobre,holka,jen si to uzijte,at vam vyjde pocasi,cesta a vse co k tomu patri.

nency: tak alespon budes mit doma kamosky...ja volala znamym,ale pulka je na dovce a druha pulka,je nedostupna,nebo maji jine plany,jelikoz je vikend.Ale mozna se stavi starej dobrej kamos,...ten nas dva dal dokopy tak musel byt i za svedka na nasi svatbe :grinning: Ale jo,utika to i tak,Danik je dost aktivny a zabavi me na dlouho.A zitra se nam Tatka uz vrati.Tak Kajinka mela hodne velkou radost z conversek,kdyz si nemohla vyhodit ani krabici...

andilek1: no mohlo to byt kasi,ale u nas zas zabira kdyz spi min pres den,tak je noc lepsi,v bleskovej rychlosti vecer usne,a ma pekne tvrdej spanek.Kasicka na noc zasiti,tak treba to tim bylo.Uvidis dneska.
8. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča včera usnula opět až v půl desáté. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno mě vzbudila ve 4.30, ale zase usnula do 6.30. Před chvilkou
to zalomila, tak doufám, že bude spát alespoň půl hodiny. :slight_smile:
Manža s Kájou asi před hoďkou odjeli, to byla výprava, těch věcí, a to jeli jenom dva a měli plné auto.
Akorát příští týden má dost pršet, mě to sice nevadí, já jsem radši, když prší, než když je vedro, ale o dovolené
bych s deštníkem moc chodit nechtěla.

missymici
tak to jsi teda měla noc! Taky bych se bála vyjít sama v noci ven, přeci jenom nevíš proč štěká nebo na koho
štěká. Hlavně, že to byl jenom ježek. A to vám vyvádí takhle v noci často, nebo to byla vyjímka?
Snad další noc bude ok. :slight_smile:

andílek1
tak to má být, mít radost i z maličkosti. Já mám dárečky také moc ráda, ale co teda nemusím, když mi někdo
místo dárku dá dárkovou poukázku nebo rovnou peníze se slovy, nevěděl jsem co koupit, tak si něco kup.
To pak není žádný dárek. Není to tak dávno, co jsem dostalo od tchýně dárkovou poukázku a od mých
rodičů peníze. No a jak to dopadlo, peníze jsem utratila za nákup jídla a s poukázkou jsem se do obchodu ještě
nedostala, takže to jako dárek moc neberu. :frowning2:

leonik
tak to nám usnuli včera stejně. Danině se také líbí půl desátá. :grinning:
To jste měli krásnou oslavu a když byl na zahrádce ještě bazén, tak to nemá chybu. My když jedeme k našim,
tak mají také zahrádku, ale bazén nechtěji a to je škoda, když sedíme na zahradě a slyšíme šplouchání vody
od sousedů, kteří bazén mají, tak tiše závidím. :wink:
jj, s malou jsem doma sama každou chvilku, ale už jsem si zvykla. Příští rok snad budeme mít větší autíčko, tak
už snad někam pojedeme všichni. :wink:

jola
to jsi šikula, zastávat i mužskou práci, to musí být manža pyšný, že má doma tak šikovnou manželku. :slight_smile:
To s tím prstýnkem se teda povedlo. :grinning:
Já jsem za Kájinu dostala také prstýnek, ale za Danču už nic. :wink:
8. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
zany
hezkou dovolenou! :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojda holky,tak kasi to asi nebylo!dneska vstaval opet v noci,v 1:45 a usnul az ve 4rano,,,,pak v pul 8 a ted chrni od desiti...nevim jak to udelat aby spal alespon do tech 6...jenze pres den spi tak 2hodiny a nekdy vic,protoze je to hrozna drbna,kde se neco sustne tak kouka,takze nespi v kocarku ale drbnici,,,,,a pak je silene protivnej a nadava...takze ho musim nechat vyspat pres den,jiank by to bylo sileny,,i tak to je ,,protoze on pred spanim dela strasny dryje...
povidate tu co jste dostali za porod ,,ja sejm nic nedostala,ale za porodny sjem si kouila kameru na deticky...abych mela potom vzpominky pekne u sebe :slight_smile: :slight_smile:
nency:to jo, jsa to tak nemam rada,neni to osobni...taky bych penize utratilůa za jidlo a proste to co je potreba :confounded: takze taky penize neuznavam a poukazu sje nikdy nedostala,ale taky mi to nechybi :grinning:
9. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky holky, zdravím,
koukám,že jste v pořádku a užíváte si :slight_smile:
já nějak nestíhám.V pátek jsme byli po dlouhý době v kině.Případ nevěrné Kláry od Viewegha.Nedávno jsem četlka knížku,ta se mi docela líbila,ale film nic moc.Včera jsem byla celé odpo u kámošky z práce,měli jsme takový menší slet :wink: Dneska přijel strejda s dětmi,tak tu bude trochu rušno,asi se sem moc nedostanu.Budou tu asi do středy a pak pojedou naši zase k nim na Šumavu,tak budem hospodařit sami.Těším se,je to změna,když jsme tu sami i když s nimi vycházíme dobře.Anetka spinká,dneska zkusím dát k obědu i masíčko,tak jsem zvědavá,jak jí pojede :slight_smile: Baviliy jsem se o těch meruňkách,tak já je dávala samotný.Je pravda,že nedbyly moc sladký,ale nabylo to tak hrozný,zbaštila je,kyselý bych jí je nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci to zakřiknout,ale začíná líp usínat,není to s takovým řevem.

leonik-jé ten kávovar je moooc krásnej,mě se strašně líbila ta reklama,co na něj šla :slight_smile:

jola-já jsem taky takovej kutil :slight_smile: tak jsi měla radost z prstýnku,Já taky dostala prstýnek za Anetku.Z bílýho zlata s malinkatými brilianty.Švagr byl před narozením Anetky v Africe,tam to vychází hodně levně,tak si ho tam manža nechal koupit.

Holky teď jsem si vzpomněla,ajkej jsme měli včera zážitek.Byli jsme ve městě,jen na skok,jsme parkovali n a placeném P.Fakt tak na pět minut,manža,že platit nebude,no samo,že jsme přišli a botička :angry: Než nám jí přijeli sundat,tak se přiřítila paní,nadávala,že to je super,a začala hledat telefon,tak jsem jí řekla,že se asi spletla,že to je naše auto :sweat_smile: To jste měli vidět,jakou mlěla radost. :grinning: No a my to měli za kilčo :frowning2:
9. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem se sem už včera nedostala. S malým je od včera k nevydržení :frowning2: Má takový hysterický záchvaty řevu, včera vůbec nespal, jen hodinu za celej den a řval a řval. V noci spal pěkně, no musel ten včerejšek dohnat. Ale dneska řve zas. Nevím, co se s ním děje :frowning2: :frowning2: Jestli není po tom očkování nějakej zas rozhozenej. Posledně byl taky tak protivnej :unamused: Ale byli jsme tam ve středu, tak už je to celkem dlouho :confounded: Nebo myslíte, že to může být třeba tím, že mu dávám dopolko jablečnou přesnídávku a pak ještě k tomu mlíko?? Jestli ho třeba nebolí břicho, ale kaká normálně. Tak já nevím. No, ještě že je dneska doma manžel, protože Leona je taky od včera protivná a pořád kňučí :unamused: :angry: Asi se domluvili, že budou zlobit zaráz :grinning: :grinning:Doufám, že je to brzo přejde, jinak asi skončím v blázinci :sweat_smile:

nency: to jo, s tím bazénem to nemá chybu. To je škoda, že ho vaši nemají. Tak třeba ho jednou kvůli vnučkám taky pořídí :slight_smile:

andilek: tak jsme na tom stejně, Vojta taky vyvádí před každým spaním, i večer. A to nedávno tak hezky usínal :frowning2: :angry: Tak sis aspoň za porodný udělala radost :wink: Co druhý, pořád se snažíte? :slight_smile:

luci: jé, do kina bych taky vyrazila, dlouho jsme nebyli :unamused: jj, ta reklama na ten kávovar se mně taky vždycky líbila, ale dřív za něj chtěli nehorázný peníze. Ted už to celkem šlo dolů :slight_smile: To jste byli určitě rádi, že to bylo jen za kilo, ne :sweat_smile: My když jsme na placeným p. tak radši lístek kupujem, i když jen odskakujem na 10 min. Už jsme se ponaučili :slight_smile: Jednou jsme měli taky botu a pokutu za 300,-Už je to pár let.. :slight_smile: To jsem se musela zasmát s tou paní, že si spletla auto :grinning:

No nic, malej zas řve, tak jdu za ním.
9. srp 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
missymicy-to je super,že máte testy o.k.Naši psi jsou taky specialisti na ježky.Hlavně Dyna,ta ho je schopná umordovat a vůbec jí nevadí,že má celou mordu do krve rozdrásanou :angry: Ještě že se k němu na tak dlouhou dobu naštěstí moc nedostane

leonik-no my taky moc často nechodíme,Někdosi film stáhne z internetu,já ale na kino nedám dopustit.To víš,že jsme byli rádi,vím,že to není omluva,ale šli jsme jen naproti přes silnici,na moment,museli jsme se se tím měšťákem těsně minout.
To je mi líto,že jsou takoví zlobidla :frowning2: třeba malýho trápí zoubek?No a Leonka asi nemá náladu a když vidí,že malýho utěšuješ,tak chce třeba taky.Tak se drž!

Holky co už máte druhý mimi,jak na něj reagovali ti prvorození?Nežárlili ze začátku?
9. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Čauvec holky včera jsem byla u tchýně a malovala jsem jí půl baráku s manžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem byla K.O ale pak jsem šli na Mega narozeniny tak jsem se tam nadlábla :grinning: . Bylo tam prase na rožni, kuřata na loudni, výýýýýborný zákusečky, chlebíčky a jiné dobroty (dokonce tam měli i naloženého psa :grinning: :grinning: ). Byli jsme tam až do 23:00 Leuška byla moc hodná spinkala v kočárku pak jsem jí přendala do sedajdy a doma do postýlky a to se vůbec neprobudila. Jolanka si tam taky zařádila bylo tam moc dětí. Taky jeden tatínek který ochotně dělal dětem všelijaké blbyny typu letadlo atd. Já jsem si to taky moc užila už jsem potřebovala na chvíli vypnout a odreagovat se bylo to super :dizzy_face: !

nency:já ji dávám kupované příkrmy a ty malé skleničky vydrží na tři dny. Moc jí to neleze někdy jí to zředím MM (bo mi některé připadají moc husté). Dneska jsem jí vařila brokolici, květák a kousek mrkvičky a trochu ríže ale to snědla tři lžičky a už nechtěla :angry: . Tak už nevím mám takové ty černé myšlenky že jí zkusím nějaké ovocné pyré!

Leonik: a od kdy se může masíčko? Jolča má taky takové období zlobení :angry: a já nechci aby byla neposlušná (a hl. aby měla ze mě respekt když manža není doma) tak jí hodně pedantuji někdy mi to je až líto :frowning2: . Ona pak za mnou vždycky pak příjde se omluvit a pomazlit :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
luci: po zoubku zatím ani náznak :unamused: Takže zubem to nebude. Dneska nesnědl ani lžičku příkrmu na oběd. Vztekal se, úplně to ze sebe tahal ten řev :confounded: Tak dostal flašu mlíka, a pak si ještě chvilku pořval a konečně spí :angry: No je to náročný, když jsou dvě děcka. Už namám na Leu moc času, malej vydrží chvilinku sám, a pak ho nosím a nebo zabavuju :unamused: Už aby byl větší a třeba si spolu trochu vyhráli. Ona je tak protivná, i když je doma manža. Tak nevím, proč to dělá :unamused: S tím druhým mimi, Lea nám začla dost dělat naschvály. A to když se malej narodil jí byly 3 roky. Když jsem třeba kojila, tak nutně vždycky po mě něco chtěla, když jsem nemohla, tak spustila řev, a že ho mám položit do postýlky a tak..pak se začla počůrávat. Trvalo to nějakou dobu, ale přešlo to. Teď ji musím hlídat, když je malej na zemi na dece, tak ona mu dělá naschvály, leze přes něj, občas ho praskne hračkou :rolling_eyes:A někdy si s ním tak pěkně hraje, vykládá mu, ukazuje hračky :sweat_smile:Malej když se ráno probudí, a ona přijde za náma do ložnice, tak se na ni řehní, je celej šťastnej, že ji vidí. No už si nedovedu představit, že by byla sama :wink:

jola: já jsem dávala měsíc jen zeleninový příkrmy, pak jsem začala dávat masozeleninový. Ale každá dr. to říká jinak. Teď jsem dr.říkala, že malej nesnívíc jak tu malou sklenku, že se m u pak navaluje, nebo to plive a ona prej, že to mám zředit mlíkem :confused: Tak jsem nepochopila, jestli mu to mám dát jako z flaše :fearful: To je podle mě blbost, ale bylo mně blbý se jí ptát, jak to mám teda udělat :sweat_smile: Že by ho to mělo víc zasytit. To je dobrý, když může člověk občas vypnout, co :slight_smile:Ale ten naloženej pes, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že tam měli i jiné dobroty :grinning: :grinning: U nás je to taky tak, že já nechce, aby byla neposlušná Lea, taky ji drezuruju, ale ono to někdy jinak nejde. Kolikrát nestíhám, tak jsem nervózní a odnáší to ty děcka, hlavně ona. To by tak nemělo být :unamused: Ale musím říct, že mě poslouchá víc jak manžela :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
jejda, to je román :grinning:
9. srp 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to me povidej,od doby co se umi prekulit tak hruza!usinal sam a ted..hruza...ano snazime,ve stredu si musim koupit test,mesicky nikde,tak jistota je jitota :grinning: aletesim se clovece na dalsi,svagrova jak ma tu Terez tak Lukymu se hrozne libi...takze mlsim,ze i on b chtel sestricku....ale kdyz bude braska neva :slight_smile:
jola:ma se zacit po mesici,je to teda skoro vsude taknapsany.tak envim...ale kamaradka davala po 14dnech a nic se nestalo,takze muzes si myslim i driv :slight_smile: my taky nemame zoubky......taze te vitam v klubu bezzubych :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
andilek: no co začal Vojta teď poslední dva dny vyvádět, já zírám :sweat_smile: Asi zkouší sílu svých hlasivek, to je řev, to je něco. Ale jakoby vzteklej řev :rolling_eyes: Taky už se naučil přetáčet v postýlce, když má spát :angry: Několikrát než usne, tak běhám do ložnice dávám ho zpátky na záda a hledám dudlík, vždycky ho tak dobře zahodí, že ho kolikrát mám problém vůbec najít :grinning: A máš vůbec MS, když pořád dost kojíš?? Tak ať vám to vyjde co nejdřív, když si to tak přeješ :wink:
9. srp 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.