• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
andilek: já bych se ho asi snažila nezvykat, že v noci si může hrát :unamused:Nechala bych ho v postýlce, pokud by se točil na břicho, tak pořád bych ho pokládala na záda, dávala pořád dokola dudlík. Taky jsme to tak nedávno měli, malej se vzbudil v noci a byl vyspanej, ale protože šel spát už k večeru :unamused: Však už jsem to tady někde psala :sweat_smile: Dávala jsem mu dudel snad hodinu, už jsem z něj byla na mrtvicu :rolling_eyes: Dala jsem dudel, lehnu, on mezitím dudel vytáhl z pusy a zahodil vedle postýlky :angry: :sweat_smile: Naštěstí to u nás bylo zatím jen vyjímečně :sweat_smile: V kolik že ti chodí spát?Možná to nebude lehký, ale snažit se vydržet :slight_smile: Snad ho to časem přejde :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,noc horzna,lukysek tentokrat vstaval vpul 12 a opet dve hodin nez usnul...snazila sejm ho udandat v loznici,ale nee..trak sjem sla po 2hodinach do obyvaku na houpaci zidli a byl hned tuhej....a v pul 7vstaval,,zda se me ze spi strasne malo,nevim no
leonik:ja vim no,ze se to nema,ale kdyz hodinu trdluje v loznicitak clovek se zniceny,kdz vi,ze v obyvku me usne,jenze on se zacne vztekat,dudel uz nepomaha jak pomahal..je k nicemu...vyhodi ho a nebo nadava pres dudel....dela v postylce kraviny,otaci se a vubec po cele postylce coura :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chodi spat kolem 8hodiny....nejdyl usne v 8...v rozmezi pul 8 a 8....to me rpijde normal,,neim
13. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky Holki, to je zase počasíčko, ach jo. Malá mi spala skoro celý včerejší den, celou noc a teď spí zase. Mám sice tím pádem více času, ale jsem z toho nervozní.

andilek1- Já dávám sunarku na dobrou noc a hami, střídám je. Mudra říkal, že to nevadí. Prostřídávám příchutě, ať zkouší jak to chutná. Vedou jablíčka.

zzuzca, luci81- No já nemám ani tu energii. Celý den u koní, večer pak doháním co se dá. Pak si na chvilku sednu k tv a usínám. Už i mužíček protestoval. Tak jsem mu řekla, že se má večer o vše postarat on a pak se uvidí, co bude. Tak se dneska teda budu koukat, jak dělá véču a nádobí atd... :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
telulah:bud rada ze spinka,jen je treba unavena,nekdy to obcas deti myvaji,te spinkaji...a nekdy zase naopak...neboj,urcite je v poradku...
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Leo, jj narodil sa driv a este to ma aj po kom zdedit (ja, aj moja mamina) :-/
Andilku, ja davam maleho spavat nedriv o deviatej (vynimocne zaspi skor, ked je unaveny), ina by mi vstaval o stvrtej-piatej vyspinkany :slight_smile: Papa o pol deviatej a potom sa este hra, niekedy (ked poobede dobre spinkal) je hore az do desiatej-jedenastej.. Inak obvykle zaspi medzi 21-21.30
Za chvilu vyrazame do Blavy, nasi zajtra pridu z dovolenky, tak ich chcem prekvapit :grinning: Neviem ako budem na nete, ale snad sa podari aspon obcas..
13. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
čauvec holky!Tak zub už nějak přešel ale začínám mít zase depky bo je mi opět smutno :cry: po manžovy! Je to hrozné že si člověk nemůže užít ten život jak by chtěl. Co bych za to dala kdyby manža chodil ve tři z práce nabaštil se a dal si se mnou kafíčko pokecal se mnou a věnoval se dětem. :cry: :cry: :cry:
Zítra jedu do města tak sázím sportku tak snad to výjde a budem v balíku :grinning: .

tellu:já si myslím že dospává jak jí lezl ten zoubek že je vyčerpaná :wink: . Uvidíš že zítra to už bude zase jak má být
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj zeny
Jen se vam hlasim,ze jsme ok,i kdyz nepisu.Nrmam vubec cas se dostat k PC,od vikendu tady mame navstevu,vcera odjela svagrova s holkou a jeste tady zustavaji do zitra bratranek s frajerkou.Takze jsme porad nekde a kdyz jsme doma,tak debatime venku u grilu...Snad vas doctu,ptotze ted budeme mit hodne nabito.V sobotu jedeme na oslavu narozenin neteri,bude ji 5 let,tak se bude slavit u nich na zahrade,snad bude hezky.V nedeli mame vyroci,tak jsem zvedava jestli si manza vzpomene,chci ho ukecat nekam na vylet s malym,treba jen blizko nekam na vzduch.No a pres tyden budu vse pripravovat na baleni a dokupovat co bude potreba.Bud v tydnu nebo pristi vikend uz odjizdime na slovensko k nasim,zustanem tam na dva tydny,tak se dlouho neozvu.Jeste ke vsemu se nam pokazilo auto,na jedny posr...benzince jsme tankovali a naposledy,maji tam asi michany benzin nebo nevim,proste auto od te doby nejede a v servisu maji cas az pristi tyden.Takze si manza musi pujcit sluzebaka,nebo pickupem jet nemuzeme.Uz na me rvou ze zahrady,hruza,nic nestiham...tak zas letim.Mejte se hezky a nezlobte se na me....
13. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky holky,
missymici-tak to je smůla s tím autem :frowning2: nejvíc mě štve,že nesmějí zveřejňovat seznamy podobných benzínek,je to bordel!Tak si to na Slovensku hezky užijte :slight_smile:

zzuzca-já si taky občas pivko dám :wink:

telullah-já vím,kolem koní je spousta práce.Malou Ti zatím někdo hlídá,nebi jí máš s sebou?Jak se jí koně líbí,nebojí se jich,že jsou veliký?

jola-to je mi líto :frowning2: Neboj,zase bude líp,občas to na člověka všechno padne :pensive: :angry: Moooc držím palce,ať ta sportka padne!Když jsem začala přikrmovat,tak přesně tohle mi říkala dotorka taky-ať kdyžtak chviličku počkám.Anetka doteď sní maximálně tu malou skleničku a to je úspěch.
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak u nás se uslo až před chvílí, dneska jsme dost cestovali, Vojta usnul v 6 v autě, tak byl vyspanej :unamused:Byli jsme v Brně reklamovat kočár, tak jsme zase bez kočáru. Ještě že si máme od koho půjčit :slight_smile:Snad bude ten náš vyreklamovanej jak minule, do týdne.
andilek: tak to chodí spát tak akorát :slight_smile: Tak ti asi nezbyde než doufat, že to časem přejde :unamused: :slight_smile: Nebo nedávat už odpoledne spát, jestli to pomůže. Třeba spí hodně přes den a je prostě vyspanej.

telullah:jj, jak už píšou holky, to počasí a ten zoubek k tomu jí asi dává zabrat. Aspoň se z toho vyspinká a bude dobře :wink:

jola: a to manžel chce dělat tuto práci už napořád? Neuvažoval o nějaké změně? Manža tento týden jezdí z práce vyjímečně dřív, už o půl 5. Má čas na děcka, Leu naučil na tom kole jezdit. No ale příští týden bude zase jezdit pozdě. Takže bude rád, když aspoň Lei přečte pohádku před spaním. Ještě že se rozhodl dál pracovat tady u nás a ne v zahraničí :unamused:

missy: no je to, s těma benzinkama :angry: Nedávno o tom mluvili ve zprávách, co to lidi pak stojí v servisech peněz, když natankujou nekvalitní benzín :unamused: Tak užívejte oslav :wink:
13. srp 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky! Jolanka mi zase zdrhla na prázdniny :cry: :grinning: tak jsme tady s Leuškou sami. V nocí mi nechtěla moc spinkat ale pak zaspala jak špaĺek teď tady blbne v postýlce :grinning: chrastí si tam s chrastítkem a řechtá se tomu jak.... :grinning: :grinning:
leonik:s tou práci u něj nevím :rolling_eyes: . Už jsme to zkoušeli minulý rok že odešel a šel jezdit tady s tatrovkou sice byl každý den doma ale nedávali mu výplaty (nedostal za 3m.) tak se musel opět vrátit do kamionu :unamused: . Vyučený je tesař ale už to dělat nechce (jak se jednou chytl volantu :angry: ...). Včera jsem mu volala a řekla jsem mu že je to život na prd!!! Tak slíbyl že po kampani (řepná kampaň trvá asi od září do ledna a je každý den doma no spíž jen přespává bo má pořád noční) si najde něco jiného. Ale o tom pochybuji bo tady práce není :unamused: . Tak jsem si trochu ulevila uf. Jejda to máte pech s kočárem! Já mám ještě po Jolance a musím zaťukat je v poho. Dokonce jsem objevila že když oddělám přední díl boudy tak malou dám na koníčky a může koukat do předu je tam taková průhledná sítka (ale není to otevřený jak u některých mamin vydím že mají celou boudu v čudu aby dítko vydělo do předu a všude na něj fouká a může vypadnout!)
Dneska pádím na tu sportku tak jsem zvědavá :grinning:
missy:s tím autem jeto hrůza to jsou dnes takový dacani!!!Tak to máš doma živo na jednu stranu to máš dobrý :wink: máš pořád někoho kolem sebe! :wink:
14. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojda holky,,,,leonik:tak si predstav,vcera naspal pres den asi hodinu....byli jsme u nasich,takze sme prijeli pozde..lukysek usnul v devet a po 8hodinach jako vzdy vzhuru,coz bylo ve 4,,do peti si povidala pretacel se a pak sejm mu dala najist a usnul u me,,,prendala sjem ho a spal dalsi 3hodiny....takze si myslim,ze kdyby to bylo kazd den byla bych rada,,no nezda se me ze spi pres den moc..on je horzen protivnej kdz se odpolko nevyspi...no ale zkusim to i dnes,jestli bude vecer spat,tak to je spanim pres den....
missy:s tim autem to je fakt smula,dnesni doba je silena,fakt by s tim mel nekdo enco udelat!!at jdiu nekam.... :angry:
jola:prala bch ti abys vyhrala sportku :grinning:
14. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: Dneska nějak nestíhám, dopoledne se snažím rychle uvařit, během vaření odskakuju za děckama, po obědě jsme šli ven, přišli až o půl 3. Malej si schrupl v kočáru, Lea řádila, ale dneska odpolední spaní nebude. Má pořád nějak moc energie, spíš nemá na spaní čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jola: tak to naši Leu si nikdo na prázdniny nevezme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, s tou prací je to teď těžký, každej je rád, že něco sežene :unamused: Když se ještě tak propouští :confounded:My teď jak máme půjčený kočár, taky tam máme to okýnko v boudě, tak dneska malej koukal ven a moc se mu to líbilo. Měli jsme to i na kočáře na Leu. Na tom co máme pro Vojtu to nemáme a chybí mně to tam :confounded: Když je vedro, tak to i líp luftuje :grinning: S tou sportkou držím palce, každá kačka dobrá :wink:

andilek: no tak vidíš, je vyspanej, pak se mu nechce spát :slight_smile: A těch 8 hodin naspenejch v noci, to je taky dost, to se nedivím, že se mu víc nechce spát :sweat_smile: Tak ho zkus nedávat později odpoledne spát :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
hraju si na andilka :slight_smile: a už tu straším :slight_smile:
Anetka před chvilkou vstávala a my jdem dneska na svatbu a za chvíli jedem se švagrovkou a nevěstou ke kadeřnici.Tak mám chvilku.Naši jsou ještě pryč,tak nemáme na večer hlídání,jsem zvědavá,jak to vyvedem.Asi bude flámovat i Anetka.

andílek-jsem zvědavá,jestli to je tím vyspáním přes den

jola-jojo,ono se řekne změnit práci viď,přesně jak píše leonik,není to jednoduchý vůbec nějakou sehnat.

holky,tak se zatím mějte a užívejte ještě léto,prý má bejt dneska hezky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 04:45  • Odpověz
luci:tak na dnes spal krasne...usnulv v 20:15 a bral to az do 4:45! a pak usnul po kojeni a asi za pul hodiny a a spal dalsi 2hodin.dneksa spal taky od poledne nejaky dve hodiny a po treti sjem ho uz nenechala spat...byl protivnej,ale uvidiem....dneska....dam vedet,,nestiham,,a diky,ze si na me hrajes :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky, no kde jste všechny :confused: :sweat_smile: Tady to nějak vázne :unamused:
Já jsem dneska měla u nás kamošku celej den, děcka řádily, no mám toho za celej den plný kecky :sweat_smile:

luci: tak tou dobou co jsi psala, tak náš Vojta vstával, a už nezabral :confounded: Takže jsem semka taky mohla zasednout :grinning: Usnul až v 6, pak spal do 8. Ráno jsem myslela že nevylezu z postele, jak jsem byla utahaná :confounded: Tak doufám, že jste si svatbu hezky užili :wink: To vyšlo novomanželům hezky počasí :slight_smile:

andilek: tak že by zlepšení? :slight_smile: Vyzkoušela bych pár dní, nedat ho odpoledne spát a uvidíš. Vím, je to někdy těžký s nima vydržet, jak jsou protivní :unamused:Včera neusnul celý odpoledne, byl protivnej a spát šel nakonec v 8, a s řevem :angry: Dneska odpoledne byl taky protiva, usnul nakonec v 5 odpoledne a spal do čtvrt na 7, a to normálně o půl 7 koupu a jde spát. Tak šel dneska až v půl 9, jsem zvědavá na dnešní noc :confounded:
15. srp 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Aojky holki, tak nám asi leze třetí zub. Malá je budto protivná nebo spinká a k tomu všemu má hrozný průjem. V pondělí to asi vezmeme k doktorovi, teda pokud jí nevyleze. Jsem z toho unavená a ta spotřeba plínek, hrůza. Hlavní je, že pije dobře a jí pořad stejně.

luci81- jaká byla svatba?
15. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
leonik:no uvidim no,ale je videt ze je vrizenej,ja ho lituju,ale chci ab vedel,ze v noci se spi a nic jiynho...snad si zvkne,,,davam ho spat odpoledne po obede,,,nejvys dve hodiny denne,,,to by melo stacit ne?nebo tri mam mu povolit?nevim ..po dvou zatim krasne chrupal...
dneska jsme byli u nasoich holky..no jkako vzdy,tuhle tam meli houpacku na zaveseni,,,no co ybste rekli,sup do ni Lukyska....ja celu dobu o nej strach...protoze jeste nesedi a cely se kval,ikdyz bl vystlany,,no a dnes...se mluvilo o choditku,,,sup do choditka,meli tam to choditko po nas jeste takovy zelezny tyce a na tom je hadr...hm,,ja strach protoze se kymacel,vsichni si akorad delali srandu,ze mam prehnanej strach atd...doma mame koupeny choditko a,ale to patri mezi ty novejsi umelohmotny a je vyssi,ze se muze oprit ruckama,takze nepada ze stran na stranu...drzi tam krasne zadicka,jenze myslim,ze on ani sedet nechce,,,,,porad by chodil...jsem z toho smutna,protze b se mel fajn kdyby sedel sam a tak..ale hlavne ze je mu fajn a je zdravej
leonik:kamoska ma stejne stary mimi jako ty? mas lukysek by Terezku...svou sestrenici jen obuchoval :slight_smile: :slight_smile: takze ma zakaz ode me
jola:to mate pravdu,neni to jednoduchy a vubec kdyz porebujete taky nejakej ten cassek na rodinu...atkhle doba stoji proste za....driv ty maminy bli s detma doma,bli spokojeny deticky a manzel chodil vydelavat,a myslim,ze si deti tech rodicu uzili a ted? katasrofa!jenze co delat?nic...clovek se musi prispusobit dobe a vzit vsechno zi tu almuznu ..hruza no..
jdu na kute,snad lukysek bude spinkat..taky holky preju vam dobrou at vam spinkaji vasi andilci :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
telullah: to vám rostou zoubky jeden za druhým :slight_smile: No užíváte si teda :frowning2: Kamarádky kluk měl taky hrozný průjmy když mu lezly zuby :unamused: Hlavní je, že pořád dobře pije a jí :slight_smile: To budou určitě ty zoubky, pěkně jí teda musí potrápit :unamused:

andilek: to jsem nenapsala, ona má kluka 1,5 roku, tak řádili s Leou :sweat_smile: Mně Vojta spí tak 2 krát-3krát denně, jak kdy. Občas se stane, že spí jen jednou, ale zatím je to vyjímečně :slight_smile: Já bych ho nechala spát dýl, ale hlavně ne pozdě odpoledne. Jinak jo. No vaši si asi neuvědomují, že Lukymu ta houpačka může uškodit :unamused: A o chodítku ani nemluvě :unamused: Pokud sám nesedí, křiví se mu páteř, a to není dobrý :unamused:Ale neboj, pro jednou se nic nestane, hlavně, že to nebudou dělat pořád :wink: O těch chodítkách se dost mluví, že to pro ty děti není dobrý, taky kvůli páteři. Je tady o tom i diskuze. My je nemáme, a ani bych je nechtěla. Možná jen to, jak se o ně může opírat, ale nesedí v něm. Nevím, jestli víš co myslím. Ty děti se o něj opírají když se učí chodit :wink:
15. srp 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
tak svatba nic moc :frowning2: dpoledne odvezli nevěstu do nemocnice,čeká druhý mimi,měla problém,vypadalo to moooc špatně :cry: ,ale naštěstí se mimi drží.Doufám,že to všechno dobře dopadne.Takže celou dobu,než se ozval ženich,že je to zatím o.k.se jen sedělo a smutnilo,no asi si to dovedete představit.Pak se to teda trochu rozjelo,všichni měli radost,že jsou v pořádku.No ale po jedenáctý se pomalu končilo.Anetka byla moooc hodná,večer usnula v kočárku.
taky jsem byla naštvaná hned od rána.ta kadeřnice mě učesala tak,jako by mi jen vysušila vlasy,to bych zvládla taky :angry:Jenže nebyl čas,jí něco říkat,ať to udělaá jinak.Příště už k ní nejdu,není to ta,ke které normálně chodím,k téhle chodí švagrová.Já jsem platila stovku,stejně jako švagrová,který hlavu navíc myla(já jí měla umytou z domu)ona měla vlasy vyčesané do jakýhosi drdolu.Teda taky nic moc,taky to vypadalo,jako by si to motala sama.nevěsta to měla hezký,ale zase platila stovky dvě! a měla to mnohem jednodušší,než ta švagrová,tak asi jen proto,že byla nevěsta :unamused:

telullah:jejda,tak to vypadá,že to bude největší ,,zubejda,, :slight_smile:

leonik:na chodítko mám podobný názor.Já bych ho brala,leda když už bude umět chodit,tak aby se za ní nemuselo běhat,a hlídat aby neupadla,když bych potřebovala něco dělat.Jinak ne,ale to asi zase už tam nebude chtít být.

za chvíli půjdem asi k manžovým rodičům na oběd.Moc se mi tam nechce,Anetka u babí většinou jen brečí a já pak musím poslouchat,,no jó,já holt nejsem maminka,, :angry:
16. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky
luci: ježiš, to je strašný :frowning2: :frowning2: :cry: a tak stihli je oddat, nebo budou muset znova? Tak hlavně, že je mimi v pořádku, a v kolikátým je?Já taky byla nedávno u holičky na účesu, ale jak píšeš, doma bych to taky zvládla a vlasy mně stejně nedržely :unamused: To chodátko jsem měla na mysli ne to, jak se v něm sedí, ale to opírací, aby dítě drželo stabilitu, když se učí chodit :wink: Ti prarodiče si občas nevidí do pusy co říkají, že :angry:
16. srp 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
AHOJDA....tak noc krasna....usnul v po osmi hodine a spal do pul 6...pak jeste usnul a spal do 8..takze krasa..
luci:to je mi taky moc lito,,v kolikatem je??chudinka,hlavne ze sjou vporadku...oslava se udela kdztak jeste potom s obema...
tak si myslim,ze choditko do kud nesedi neni dobry,ale co ze jo....praordice :angry: :angry:
16. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak babí zvládla nakrmit Anetku,vzali jsme jí papání s sebou,aby viděla,jak baští.Ještě,že jsem jí to udělala hodně mrkvový,tak hezky jedla.Chtěla jsem jít na procházku,ale prý že půjde ona :unamused: ,tak jsme jí nechala.Jdu si místo toho objednat záclony.
Jo,je to děs,já vím,že se to stává spoustě holek,ale ne ještě ke všemu ve svatební den.Oddat se stihli,oběd,solo pro nevěstu a ženicha,pak s rodiči,pak pauzička a ...nevím přesně týden,snad čtvrtý měsíc,ona o tom ještě moc nemluvila

leonik-já vím,jaké jsi myslela :wink:

andílek-tak asi na tom s tím spaním něco bude :slight_smile: to je dobře,že se to tak daří.
16. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
čauvec holky tak jsem opět sami doma :cry: . Taťka nám dojel v pátek v noci a dnes ráno odjížděl. Tak jsem uklidila celý barák aby mi to nepřišlo smutné bo neděle je pro mě taková rodinná :cry:. Jolanka přijela z prázdnin a zítra jede na druhé (babička dostala nečekaně dovču tak jí volala a malá už se moc těší). Zítra jedu s Leuškou k dr. na 6m. prohlídku tak jsem zvědavá kolik váží :confused: .

luci:chudák nevěsta! Každá se těší na "svůj" svatební den a nakonec to takhle dopadne :unamused: . Ale hl. že se vzali a je vše o.k! Ať vybereš hezké záclony :wink: . Kupuješ přes net? Já se taky pořád chystám nemáš nějaký tip???

tellu:držím palečky ať to brzy přejde. Ty jo takovou rychlostí jí to roste :grinning:

jo holky sportka propadák :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
hojky holky,

jola-nesmutni :slight_smile: :wink: To si teda Jolanka užívá,pořád někde na prázdninách,aspoň bude mít zážitky :slight_smile: Jojo,objednávám přes net,už dobu máme nová okna a nebyli jsme schopní někam zajet vybrat záclony,ani pořádně nevím kam.Objednávala jsem z DANTE,Orient do obýváku a Alenku do ložnice,z JIMI Ester do jídelny,pak jsem ještě koukala na RALI.
16. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
jola: jo, to má Jolanka aspoň nějakou změnu :slight_smile: já bych byla ráda, kdyby si Leu některá babička vzala, i na dva dny, ale namají čas :unamused: Těch pár dní uteče, a manžela máš zase doma :slight_smile: Je to těžký, já si to už nedovedu představit, že by nám odjel :frowning2:

luci: tak z Dante jsem si taky kdysi objednávala záclony a povlečení :wink: Jednu záclonu mám od nich v koupelně a už ji tam mám čtyři roky, tak se jí chystám obměnit :slight_smile: Jinak máš vybraný hezký záclony, mají jich tam tolik, že je docela problém si vybrat kterou, co :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holky,tak noc zase nejaka horzna,od pul treti do pul paty vzhuru a byl v pul 7vzhuru,ted uz zase zva!hrozny s nim...tak krasne spinkal...asi to dela to teplo nebo co :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
luci::jj.pekny zaclony,ja si tuhle koupila zaclonu u vietnamcu,,ale krasnou bohatou a stala jehn 400 za 6metru :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky holky,
Anetka spí,tak se flákám :grinning:
andílek-to je mi líto,že zase nic moc noc,třeba to byla vyjímka

leonik-no já mám na záclony takovej asi divnej vkus,mě se skoro žádná nelíbí :sweat_smile: našla jsem i jiný stránky,ale tam stály třeba 600Kč a víc za metr a na to fakt nemám,už takhle mě všechny vyjdou něco málo přes dva tisíce :confounded: No ale snad nějakou dobu vydrží.Ty co jsme měli doteď jsou staré asi 20let,co máme postaveno :grinning: Jsou pořád pěkný,ale už to chce změnu.

Holky,dáváte dětem třeba rýži,nebo těstoviny?
17. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
caf holky

mali sme super vikend - v sobotu na vylete na kokorine :slight_smile: :slight_smile: priroda krasna, hrad fakt nadherny. dali sme si taky okruh aby sme sa nevracali po rovnakej ceste. no strihli sme to spat takou neznacenou trasou, ale udajne sa malo dat prejst tak sme vyskusali... bol to teda riadny stupak, lesna cesticka s kamennymi schodmi, takze jakub sup na moje ruky, kocik bral manzel s kamoskou ktora bola s nami a islo sa :grinning: :grinning: hore som sa citila ako rambo :grinning: jakubovych vyse 9kg, celkom zaberak :slight_smile:

luci,ja davam skoro vzdy k zelenine,masu, zemiaky .... tiez som nad tym rozmyslala ze by som mala aj nieco ine, nech ma zmenu. chcela som si ale usetrit cas, tak som kupila v zdravej vyzive ryzovu muku a teraz neviem ako na to :grinning: uz to mal 2x na obed, proste som v studenej vode pomiesala tu muku a supla k zelenine. musim to ale niekde nastudovat..ryzu mozes,len treba poriadne rozvarit, s cestovinami ja este pockam, predsa len je tam lepek.. este mozes dat pohanku, alebo jahly, na to sa tiez chystam :wink: , potom poreferujem.
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.