• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, u nás dneska noc lepší jak včera, ale přesto už to není co to bývalo :confounded: Malej se k ránu budí a nechce se mu moc spát :unamused: Teď chrní už přes hodinu.

andilek: přijde mně, že jsme na tom teď stejně jak vy :unamused: Malej se tuhle vzbudil ve 4 ráno, pořád byl na břichu a vůbec nechtěl spát :angry:

luci: já se chystám k nám do Habitatu, nevím, jestli ti to něco říká, ale je to hodně známej obchod. Mají i internetový stránky :slight_smile: Mají tam nádherný záclony, že vždycky nevím dřív, kterou :sweat_smile: Teď tam mají i 70% výprodeje. Tak se tam chystám mrknout. Já bych mohla záclony a povlečení kupovat pořád :sweat_smile: No a mají tam i drahý záclony, ale fakt krásný. Akorát na tom internetu toho zas tak moc nemají na výběr :unamused:
Já jsem dala včera malýmu příkrm, byl od 5.měs.a byla tam rýže. I v přesnídávkáchje rýžová mouka, tak si myslím, že se může. Akorát ty těstoviny mají taky v příkrmech pro tak malé mimi, ale je tam lepek :unamused: Tak s tím teda nevím :unamused:
17. srp 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
koukám, že zzuzca už to psala na další straně o tom lepku :sweat_smile:

zzuzca: já jsem koupila ve zdravěnce jáhlovou mouku, zatím tím zkouším zahusťovat pro nás. Rozmýšlela jsem se taky mezi tou rýžovou a jáhlovou. Paní mně poradila, že ta jáhlová bude mít asi větší obsah vitamínů a minerálů jak ta rýžová. Ale budem to střídat :slight_smile: Taky to míchám ve vodě, a pak přileju do jídla a povařím :wink: Lei jsem taky hodně dávala ty obilniny, je to prý lepší náhrada masa :slight_smile: Škoda, že je ten Kokořín tak daleko, já chodím ráda pohradech a zámcích :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
holky..si predstavte jakyho mam doma vycuranka....papame obed...aso tden se u toho strasne rozciluje,,no a jendou jsem ho vzala do naruci a on ticho a jedl....v lehatku nechce asi byt,,,no asi urcite!!!
ja kupuju zatim jen t sklenicky...varila bych,ale ymslim,ze to prijde financne stejne a taky to neumim,bojimse ze mu to nepripravim jak mam,tak radeji verim v sklenicky...doktroka proti tomu zatim nic nma,tak snad delam dobre,,,,,ale jak rika leonik:prikrm pro 5mesicni mimi a ted kupuju pro 6mesicni a tam je ryze,ale musim to mixnout,,maji to horzne ridky,jak voda,,nebo spis jak polivka...
holky??ja mam plno zniceneho obleceni...vsechno mam spinave po tech prikrmech,,a pliny y nemluve,,jako jsem mu davala misto bryndacku...nevite co stim?pouzivam vanish,ale nic,porad stejny,skvrna je zesvettli,ale porad tam je...na plinach me to vubec nejde,,,myslim,ze sjem zmkousela i arial professional..a nic...necchi y¨vyhazovat plno veci,je to skoda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jak treba varite ?popiste me tu prosim nejaky receptik...ja se bjoim ab mel vse,to jehneci,kralici,atd....hovezi,,,to u nas proste neni,my porad mame veprove a obcas kureci...nevim no..rada bych mu varila :unamused:
17. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak tady mám ségru, tak mám chvilu klídek :slight_smile: Hraje si s Leou a malej chrní :sweat_smile:

andilek: a není mu v tom lehátku vedro? Já když Vojty krmím v jídelní židličce, pak ho vyndám a je spocenej jak myš :sweat_smile: Já taky jen kupuju příkrmy. Lepší jak mu cpát tu chemickou zeleninu a maso z obchodu :sweat_smile: Kamoška mně říkala, že si ty příkrmy navařila doma a pak zavařila, nějak to propočítávala a prý jí to vyšlo dráž, než kdyby je kupovala :unamused: Jezdíme na biofarmu, ale teď není čas tam zajet a já si tam sama s děckama netroufnu :slight_smile: Tak snad nám to naše vařený doma jednou budou chtít, aby nebyli jen na skleničkách :grinning: Já mám taky plno oblečků od příkrmů :unamused: Nejde to ničím dolů, sepere se to až po několikátém vyprání, a hlavně pověsit na přímý slunko :slight_smile: Nebo jak je to hned špinavý, jdu to polít žlučovým mýdlem a druhej den vyperu :slight_smile: Jinak já se snažím, když vařím nám, masa střídat, tak máme kuřecí, vepřový, krůtí, hovězí. Občas Lei a manžovi udělám něco z králíka, já ho totiž nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
< oonono,56
17. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
čauvec holky tak vážíme 7570g. Malá přibrala za měsíc 200g. Dr. už začínal že je to málo když jsem ho zarazila a řekla že mi stím máme od malička problémy a tak zakýval hlavou řekl že odvodněná není tak že je to v poho. Jolanku jsem odvezla k babičce na prázdniny tak jsme se ještě stavili s babičkou k její kamarádce (ta nám nachystal supr koláče mám recept zítra vyzkouším).
andilek:to je teda sranda jak takové mimi může už být vyčůrané :grinning:

S těma obědama pro nás to neřeším věčně nějaká práce a Jola v čudu (to se ani vyvařovat nechce) tak většinou těstoviny s něčím( vajíčkem,makem, grankem,...... :grinning: :grinning: ), pečedné brambory v troubě s kečupem atd.
Jo holky dneska jak jsme byli na té náštěvě tak jsem tam měla broskev tak jsem malé dala cucnout a šklebila se jak něco ale cucala :grinning: . Tak taky vyčůraná doma nic a u druhých broskvičku :grinning:
17. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
jola:me povidej,on je,celej tata :slight_smile:
si predstavte,ze veceri jedl normalne kasi jedl krasne,ticho,hodnej..nechapu,bud mu ty 6 mesicni sklenicky nechutnaji enbo nevim....zitra zkusim 5 a uvidime...neco tam nesedi,...ale to vycurani to neni...kdyz me ji kasi,,a nebo mu nechutna zelenina,kdyz objevil sladky papanicka....
no jo no,deticky koukam se zacinaji poradne projevovat :slight_smile: :slight_smile: mate krasnou vahu....doktori no,,,neni k tomu co dodat :angry:
17. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojky holky,
andilek-třeba tady je pár receptů -http://www.maminkam.cz/,nebo i jinde bys určitě něco našla.Já teda spíš vařím.Udělám toho víc a dám zmrazit.Moc se mi nechce věřit,že to vyjde dráž.Popravdě se mi to nechce ani počítat :sweat_smile: Někde jsem slyšela,že je lepší vařit třeba ze zeleniny co se prodává jako zmražená,že ta je spíš přirozeněji vyrostlá,než ta čerstvá,že je víc ,,vyhaná,,aby byla větší a vyrostla co nejdřív.No nevím.Já to střídám.Nedávno byly taky nějaké skleničky,co v nich bylo hodně dusičnanů.
17. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
jola-já taky myslím,že to je pěkná váha,Anetka je o dva měsíce starší a před čtrnácti dny měla 7750g a naše doktorka na to neřekla půl slova.
17. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
andílek ještě k tromu praní,je fakt,že kojení je čistší :grinning: já se snažím oblečení hned přemáchnout,nebo aspoň namočit,dost to pouští i Jarem,ale musí se než to zaschne.
17. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
luci:ja to davam do kbelikus vodou a jste k tomu dam vanish,ale nic,porad tam ty fleky josu!to bych asi musela po kazdym zaspineni preprat v ruce,jinak nevim,ale cas na to proad neni...
k tomu jidlu,,,to je asina nazoru no,,ale dekuju za stranky,,mrknu se..snad nedelam nic spatne---
lukysek bl cel den pekne protivn a to po ooooo usnul na dve a pul hodiny...ale stejne asiby ejste spal,ale v pul paty ho davat spat nebudu,tak jsem msuela vydrzet :frowning2: ..no ale najedl se a byl jak vymenenej,,ukecanej,usmevavej,,ale hald nemel odpolko jako,,,,kdyzby jo,tak by stejne byl prijemnej pul hodiny a potom by to zaclo znova...no uvidime v noci....
luci?kojeni je cistejsi,ale kdyby me delal spinu u kase,ale on jenom u te zeleniny :slight_smile: :slight_smile: asi vi co je dobry :grinning:
17. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
andílek,to víš,že to neděláš špatně,když dáváš kupovaný :slight_smile: :wink: jj,přesně oni snad vědí,že s tím bude práce to vyprat :grinning:
17. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
jola, kolace sa urcite podaria, hod potom recept :slight_smile: to mi pripomina ze ja som slubila niekedy daaavno recept na vianocku, vcera som ju prav piekla. zajtra ho dufam sem pisnem. a rastiete, priberate pekne :wink:

holky, u nas som sa posledne dni spi len raz za den !!!!!! :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes bola teda vynimka a jakub si schrupol poobede od 14.45 na pol hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dufam ze to nemysli vazne s tym prechodom na jeden spanok, ze to bola len nahoda :grinning:

a este sa musim pochvalit. dnes po cviceni sa kubko akoby dostal na kolienka, poriadne sa vzoprel na ruckach, preniesol vahu tela a chvilku bol na kolenach, potom urobil zabiaka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a parkrat zasebou. trosku aj lezie dozadu..resp. sa posuva dozadu :wink: ja mam z tych malych pokrokov vzdy taaaku radost :slight_smile:
17. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
luci, robim to s prikrmami presne ako ty..navarim a dam zamrazit, akurat teda zemiak sa vraj nema mrazit - doteraz som neprisla na to ze preco..ale je to po rozmrazeni take gumove, tak zemiak vzdy navarim na 2 dni a mam v chladnicke.. a obcas teda sklenicky..
17. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
AHOJDA ZENY....tak my meli docela peknou noc,,,vstavani na papani o pul 5 a pak spinkani do 7..takze super....zuzka:no vidis..za chvlii bude lezt....taky mam z takovych malch krucku strasnou radost,je to neco pro ne noveho a jsme z toho taky na vetvi,ze umi neco jinyho nez lezet :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky holky,
zzuzi-minule jsem zapomněla-to jste měli super víkend s výletem,to sis teda musela dát zabrat s tím Vaším drobkem :wink: jojo,brambory se mrazit nemají,taky nevím proč,ale přesně jak píšeš,jednou jsem si neuvědomila,že ho tam mám a po rozmražení to pak bylo takový gumový.Takže taky brambor přidávám čerstvě uvařený.No vidíš,jakej je to šikula,to bylo strachu,že se moc nepohybuje viď :slight_smile: :wink: Cvičení pomáhá :slight_smile: Gratuluju.

andílek,tak asi převzala štafetu s ponocováním od Lukáška Anetka :angry: Od půl třetí byla vzhůru,usnula až po půl čtvrý :angry:
18. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
čau holky mi taky jsme měli docela dobrou noc na to že jsem si včera u babičky dala kyselicu (něco jak kulajda ale je tam kys. zelý). Dneska jsem si dala z vás příklad a udělala si na oběd rybičku :dizzy_face:
luci:jejej tak to ses moc nevyspala.
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
luci:to bud rada ze jen hodinu,ten muj to vydrzi dve hodiny
:slight_smile:
18. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
čauvec holky tak koláče jsem vyzkoušela jsou moooc dobrý kdo chce napíšu recept do IP :wink: .

andilek:a to jak je vzhůru tak pláče nebo jen tak leží? Je to stejně nespravedlivé někdo má mimi že ho jen položí do postýlky a vytáhne ho až ráno a někdo má takové potíže :unamused:
18. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky Holki, je mi to moc líto, ale v poslední době nestíhám ani psát ani číst. Máme strašně moc práce venku na ohradách. Až bude trochu více času, tak se zase rozepíšu více. Přišla jsem jen kouknout, jestli jste v pořádku. Naštěstí musím říct, že malá je tak šikovná, že v kočárku vydrží i 4 hodinky.
Jinak je malá čiperka. Průjem jí konečně ustal. Vypadá to, že se jí tlačí dvojka dole. Má to celé nateklé. No a včera, když seděla v postýlce, tak se přitáhla do stoje. No tak jsme opět sundali patro v postýlce.

andilek1- fleky od papů peru v jaru a pak v pračce a pouští to. Jinak vzhledem k nedostatku času, tak jí krmím nahatou. aspoň nemusím prát ručně.
18. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Koukám, že vám prcci v noci moc nespí :unamused: Tak my se taky přidáváme :confounded: Dneska šel Vojta vyjímečně zase spát brzo, už v půl 7. Jindy chodí později a stejně se v noci budí :confounded: Dneska jsme zkoušeli na oběd poprvé dát žloutek a měl celkem úspěch :slight_smile:

jola: já bych taky prosila ten receptík na koláče, díky :wink:

zzuzca: my to taky občas tak máme s tím spánkem, že spí jednou za den. Naštěstí u nás jsou to jen výjimky, hlavně když nejsme doma :slight_smile: Jinak spí většinou dvakrát, někdy třikrát. Ale navečer se ho snažím už nedávat spát. Někdy je to ale náročný s ním vydržet :unamused:
18. srp 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
telullah: malá ti už stojí, jo :sweat_smile: To je taky nějak napřed, je šikovná :slight_smile: Já taky někdy Vojty krmím nahatého. On se vždycky v židličce přitáhne do sedu, pak je upatlanej celej. Takhle ho jen otřu ubrouskem a jak píšeš, nemusím prát a řešit fleky na oblečení :sweat_smile: Dneska jsem bryndáky dala na 90st s odstraňovačem skvrn, a jsou tam pořád :confounded:
18. srp 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
JOLA:No on hodinku si povida v psotylce a po hodine dostane mlicko a po chvili ho to ani u me nebavi,..tak se jde do obyvaku sednu si na houpaci zidli a je tuhej do 5minut :grinning: :grinning: ale co spi jen do tri hodin tak tuk tuk,,spinka do 5 a usne hned po mlicku,,takze super....on vzdycky nejradeji spal ve 4 v pet odpoledne,,,i ted je pekne milej jaks e blizi tahl hodina,ale musi si zvyknout,spat se ma predevsim v noci....
telulah:no jo no,tak me to napadlo,ale stejne,,nahatyho ho nemuzu nechat porad
18. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
čauvec holky! Tak je doma tak nějak prázdno bez Jolči :unamused: . Zítra jedu za ní a děláme si výlet pojedem se projed parníkem tak snad to bude hezké byla jsem na parníku naposled jako dítě. I na Leušce to jde pozdnat že tu není její Jolí! Jolča si sní hraje (nebo spíž si hraje a Leuš na ní kouká :grinning: ) ale zabaví se.

tellu:to jsi šikovná a malá taky ty jo 4h. v kočárku to je dobrá to kdyby mi vydržela i Leuš tak bych už to tady měla na dvoře hotový a nemusela to tak kouskovat (dodělávám ty chodníčky kde to ještě chybí kde to manža nestihl :confounded: )

andilek:a nejde to tak že mu dáš mlíčko a hned ho pohoupáš v křesílku a je??? :grinning: :grinning:

Leonik:to je dobrý nahatého to by mě nenapadlo a jak říkáš utřeš ubrouskem a je!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
joal:sice nvim jak si to myslela,ale pochopial sejm to tak,ze jako ze ho hned po mlicku jdem na to kreslo..ne,ne,,,on se zacne po 15minutach rozcilovat a musim tam jit,,asi je zvklej no,ale alepson usne...nevim no
to muasi bt ticho a proste chbi no,umim si to predstavit,snad to utece a budete spolu :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli dneska u našich celej den a Lea se navečer rozhodla, že tam bude spát :sweat_smile: Tak zítra zase pro ni jedu. Dojeli jsme domů, malýho jsem vykoupala a on hned usnul. Odpoledne schrupl jen na půl hodiny, bylo děsný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Noci u nás jsou čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera šel spát v 7 a v půl 11 vstával :confused: :unamused: Tak jsem mu udělala mlíko, no a on byl čilej, spá ani náhodou! :angry: Tak byl vzhůru, kecal v postýlce a za půl hodiny teda usnul :unamused:

andilek: já ho vyslíkám hlavně když jde obědvat :sweat_smile: Ta mrkev se fakt špatně pere :grinning: A Vojta jak sedí v tý krmící židličce, tak se zničeho nic přitáhne do sedu a jídlo je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pořád jsi nepolevila s tím odpoledním spaním? Je to náročný, no, hlavně když vidíš, že se mu chce spát :unamused:

jola: díky za recept, vyzkouším, pak dám vědět jak jsem uspěla :sweat_smile: Jj, u nás je teď taky nezvyklej klid, jak tady Lea není. My taky Lei slibujem celý prázdniny že pojedem na parníku, ale než se rozhoupem,bude asi podzim :unamused:
19. srp 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
dneska jsem už potřetí uspávala,doufám,že už naposled :angry: Anetka je dneska nějak okňápaná.zítra asi pojedem do zoo,sice tomu ještě nebude rozumět,ale já se taky ráda čouhnu na zvířátka :slight_smile:
Taky jí většinou nenechávám spát po třetí odpoledne,protože pak ne a ne večer usnout.
jola-já taky všechno dělám venku po kouskách,no nedá se nic dělat,jenže pak mám dojem,že jsem nic neudělala,nikde výsledky :sweat_smile:
telullah-toje teda fakt dobrá,takovou dobu.To jako fakt si takovou dobu hraje a kouká?Závidím :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojda holciny...Leonik:nepolevila,protoze vnociu pekne pinka,spi od osmi do peti,dneska do 5:15..teda to me vzbudil z nejakeho snu,byla sjem cela rozhozena,ze jsem vlitla a vubec jsem nevedela co se deje a kde jsem...no rhuza..je trochu protivnej,ale snad si zvykne,my byli vcera taky u nasich s Lukym,bli jsme pichnout Synflorix a dobry,zatim je v poho vcera taky,tak snad dobry....
bla sjem vcra ve Dvore Kralove,v mem rodnem meste a tam kde bydli nasi,nakupovat,manza ma v pondeli narozeniny,koupial sjem mu drahy tricko, bavlneny ponozky a 2trenky ...ale jako u me to je enco dkyz kupuju obleceni,jenze u chlapu proste nevim,,,,co jim okupit,Mnazel ma vsechno,a kdz se zeptam co potrebuje,tak on ze nic,ze ma uz to nejlepsi a ty nejheztci darecky....no to sjem ja s LUkyskem,,,no co mu na to rict,,pekny,moc pekny,ale vubec me nepomohl....
koupila jsem mu poklice,jenze jsou nejaky spatny,protoze vyrobce tma pise ze je to na Ford Galaxy co amme my ,ale doma nesli,,tak se poslali zpatky,ale byly fakt pekny a to tomu vubec nerozumim,,a bylo me to lito.
co holky kupujete vy? jeste jsme se domluvili ,ze pujdeme koupit v pondeli spolu kalhoty,tak snad koupime a..ja s manzou strasne neradi zkousime obleceni :unamused: :angry: :angry:
luzci?ja taky chci s lUkym do Dvora do zooo,,ale az bude sedet,coz myslim tak na podzim,jestli vubec,,spis chce chodit nez sedet :frowning2: ale taky se tesim,taky to mam rada :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc zase naprostá katastrofa :frowning2: :frowning2: Nevím, co se to s malým děje :unamused: Tak pěkně spával a teď tohle :confounded: Usnul v 7, pak občas se probudil, pofňukával a ve 3.45 vstával! :angry: Tak jsem mu do půl 5 pořád dokola dávala dudlík, zakrývala ho. Už jsem myslela, že snad půjdu pro fusak, a strčím ho tam, aby se pořád neodkopával :sweat_smile: Teplo mu určitě nebylo, nohy měl zmrzlý, a to měl overal s nohavicema :unamused: Pak už jsem nevydržela a v půl 5 mu šla udělat mlíko. No přijdu do ložnice a on chrní :rolling_eyes: Tak jsem ho vytáhla z postýlky, a to mlíko vypil ve spánku :sweat_smile:Vstával v 8. No ještě že tady není Lea, aspoň jsem to ráno trochu dospala. Ale bolí mně hlava, jak kdybych byla po flámu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Manžel se musel v noci odsunout spát do pokoje, šel ráno brzo do práce, tak se taky moc nevyspal :unamused: Před chvilkou malej usnul, tak mám klídek. Peru a chystám se vařit.

andilek: takovou noc závidím :wink: doufám, že to u nás taky brzo přejde a bude to jako dřív :slight_smile: Jé, to se mně taky občas stane v noci, že vylítnu, nevím kde jsem :grinning: Taky jsem jednou dopadla tak, že mě malej v noci vzbudil ze spaní, já vylítla, postýlku mám hned u postele přiraženou a v tý rychlosti jsem do ní vrazila hlavou :grinning: :grinning: Byl z toho několik dní takovej monokl přes celý oko, že si všichni mysleli že mě manža snad bije:grinning: :grinning: :grinning: Manža měl narozky před pár dny. Takže já mu každej rok kupuju oblečení, už si zvykl :sweat_smile: Že dostane, trenky, triko, nebo kraťasy. No letos jsem to obměnila, koupila jsem mu podzimní bundu ve sportu. Byly slevy, tak z 1500,-na 999,-No nekup to :slight_smile: Nemáš doma náhodou mýho manžela??Ten taky říká, že nic nepotřebuje, že mu stačíme my :sweat_smile: :sweat_smile:

luci: my byli s malým v zoo, když mu byly 3.měsíce a 6.m, teď jak jsou větší, tak je to lepší, malýmu jsme ukazovali zvířátka a jak se něco pohybuje, tak to se mu líbí :slight_smile: Tak si to užijte, dneska má být teda zrovna hrozný vedro, je to spíš tak jít někam do bazénu :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
leonik:nemam :grinning: ale urcite bys ho nevymenila,ze?ja teda svyho bych nedala...az na to ze je porad nekde pryc,tak je suprovej...NO mas teda bezvadny noci...ja mam postylku ousek od postele,az bude druhy tak tam budou dve a jsem zvedava jak se to bude delat....protoze luky bude spat ve stejnym pokoji,,asi ot bude delat neplechu maly a velky dite...no uvidi se
mela sjiu koukam hroznou noc....snad sse to zlepsino,uvidis,,,me tak spinkal krasne bez ohledu jak spal pres den a pak tohle a trvalo to asi mesic,ne-li dyl,,,no ale bude to treba jinyho no..nevim treba to dela toé leto :grinning: :grinning: na neco se to svest musi :grinning: :grinning:
jj ,dneska je horzne!!!ani psa bych nevyhnala!!jsem doma a nikam nepujdem,my posledni dobou co je takov parak,,teda skoro od zacatku srpna doma,,jako jedeme nekam,ale jinak moc prochazk neee,protoze Lukys je celej spocenej a atd,,no mama taky :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.