• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Tak u nás už se doufám, bude spát :rolling_eyes: Uff, to byl dneska den :rolling_eyes: Malej byl celej den protivnej, takovýho ho poslední dobou neznám :frowning2: Spal dvakrát, jen po 40minutách. Jindy spí až dvě hodiny dopoledne a hodinu odpoledne :unamused: Jak nespal, tak pořád kňoural, řval :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to i v kočáru, vzala jsem ho navečer ven, už jsem se s ním nechtěla tahat v náručí :confounded: Já nevím, že by zuby, nebo co :frowning2: I mlíka vipil dneska míň. No jsem zvědavá na noc :pensive:
Zítra jedu se ségrou vybírat kočár na mimi, Vojtu beru sebou, tak snad to nějak zvládnem.

andilek: no nevyměnila,po těch letech a zvykat si zas na jinýho, to nee :grinning: :grinning: Máte asi velkou ložnici,co :sweat_smile: To my bysme tam další postýlku nedali. Už to máme celý zaskládaný :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
ježíš, teď se dívám, co jsem tam napsala za hroznou hrubku! :confused: Vypil, ne vipil :grinning:
20. srp 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik-vipil :grinning: to je z toho nevyspání
Tak jsme doma,jeli jsme už ráno,takže horko nám cestou nevadilo,v zoo bylo příjemně,dost se dalo být v chládku.Byli jsme v Jihlavě,je to od nás kousek,ale nebyla jsem tam snad odhadem 7let :sweat_smile: Vůbec jsem to tam nemohla poznat,mají to předělaný,moooc krásný.Odpo jsme šli ještě do nákupáku,tam je klimoška,takž taky v poho.Koupili jsme Anetce povlečení-jak jinak než se zvířátkama-koloušci,veverky,no krásný za 350Kč.Taky jsme tam viděli to odrážedlo,co jsme kupovali za 600Kč(nový),měli za 1100Kč!!!!!!!Nehorázný,nechápu,jak je to možný.Zítra má manža ještě volno,ale to už vidím na ten bazén,myslela jsem,že ještě někam pojedem,nebo něco uděláme třeba na zahradě,ale má být ještě větší teplo :angry:
andílek-jéje to mi povídej,co kupovat.Taky nikdy pořádně nevím.No a přesně-když mám radost,jak jsem dobře koupila,tak manža třeb azas takovou radost jakou bych čekala nemá :pensive: teď jsme měli dva roky výročí svatby,tak jsme zabila dvě mouchy jednou ranou a koupila si krááásný prádlo.To byla radost :sunglasses: :grinning:
Jinak koukám,že tu poslední dobou nikdo není,to vypadá,že nic neděláme,jen tvrdnem u PC :grinning:
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Luci:asi jo,vypada to tak,ale snad to tak enni,ja toho udelam za den..no hruza...v sobotu tu bude oslava narozenin tchana,,takze kupa lidi od manzelovis tran,,to mooooc nemusim,taks e moooc netesim,a jeste maji prijed kolem jedny hodiny kdy luyksek spi,to bude zase cely odpoledn eprotivnej,prootze ho vzbudi,barak je tu na dve veci,protoze ma tak slaby steny az hruza!!!To jsi mu dala vybornej darek....taky bych to udelala,ale nemam na to postavu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale klidne bch to udelala....V jihlave jsem jeste nebyla,jen v Plzni,ve Zline, LIberci,,,pak uz nevim...mam sklerozu :wink:
leonik?rapve ze nemame velkou loznici,,,,mame tam manzelskou postel,a kazdej ma kousicek od postele na projiti a pak tam je postylka a konec,prave to musime nejak natocit a tak...ale manza je truhlar,a rikal,ze to tam pujde tak nevim,ale myslim,ze to bude delat neplechu :frowning2: Mlim,ze ti nepije prootze je vedro,Luky taky moc nepije,ale vypada spokejne,jen by spinkal......rano spi 45minut,protoze ho vzdycky neco vzbudi a v poledne jako kdyz utne a spinka i 2.5hodiny,,,,
20. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
luci: to byl překlep :grinning: Psala jsem moc rychle a nepřečetla to po sobě :grinning: Normálně bych to nenapsala, bych se hanbou propadla do země když jsem to viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak jste si to užili hezky koukám :wink: Od nás je Jihlava taky celkem kousek, no 50km, byli jsme tam nedávno. Máš pravdu, je to tam pěkný. Akorát tam mají jen malý zvířata, mohli by tam mít i velký. Na ty jsme zas museli do Brna do Zoo :sweat_smile: Myslíš to odrážedlo toho srnečka, jak máte?? Kde jsi ho sehnala za 600.-?Jo, kdo ví kde všichni jsou, je tady nějak mrtvo poslední dobou :confounded:

andilek: no dneska neměl spíš chuť na jídlo, čaj celkem pil. Mlíka normálně vypije 230ml každý 3h, dneska ani náhodou. No zatím spí, teda ťuk, ťuk :sweat_smile: Včera touto dobou už začal pofňukávat :confounded: To máme přehozený s tím spaním :sweat_smile: Vojta obvykle spává dýl ráno, odpoledne už moc ne :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holciny...tak luyksek usnul vcera v 8 a spinkal do pul 6...tak jeste usnul na pul hodinu ale pak chtel vstavat,tak sjm ho ejste houpala na kresle a usnul,,,spal hodinku,do 8.takze docela dobry...co vy?
dneska bude silene,,uz ab ta bourka prisla a osvezil se vzduch :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj, u nás se chrní :slight_smile: Tak mám chvilku, pak razíme na nákupy :slight_smile:
andilek: u nás dneks taky super noc :wink: Měla jsem strach, jak to bude po tom včerejšku, ale Vojta usnul před půl 8 a vstával v 7 ráno :dizzy_face: V noci jsem mu akorát dávala dvakrát dudlík :slight_smile: No musel nějak dospat ten včerejšek :sweat_smile: U nás je zatím chladno, ale představa, že zase bude pařák a my budem lítat po městě... :confounded:
Jdu chystat věci, nakouknu sem večer :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak včera byl nááádherný výlet nejdříve jsme si vyšláply moooc schodů na obr rozhlednu kde jsme se kochali krajinou pak jsme zavítali na hrad Bítov kde to bylo moc hezký a líbylo se i Jolance bo tam bylo vycpáno plno zvířat a hl. psy. Pak jsme jeli dvouhodinouvou plavbu parníkem po Vranovské přehradě (Jolči se taky moc líbylo bo si tam mohla kupovat pitíčka a zmrzlinku :grinning: ) A nakonek jsme si sedli na zahradku jedné moc hezké restaurace dali si kafíčko a pizzu no prostě super!!! Relax!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A Leontýnka byla moc hodná hezky ležela v kočárku a když se na ní někdo podíval nebo promluvil tak se strašně smála tak každý jí chválil že je hodňoučká :wink: a hezoučká :slight_smile: :dizzy_face: . Přijeli jsme domů až po osmé Leuška hned usla v postýlce (takže šla spat na prasátko :grinning: ), Jolča zůstala ještě do dneska u babičky a já jsem se vykoupala zapálila svíčku nalila si dvě deci bílého a koukala ještě chvíli na TV no prostě bomba! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky holky,
andílek-to přeci neva,jakou máš postavu.Manžovi se určo líbíš :wink: Máš dobrý,že je manžel truhlář,to se hodí.K tomu prostoru doma-ta holčina,co jsem jí byli minulý na svabě,bydlej s dvouletou holčičkou v jednom malým pokoji+pidi kuchyňka+pidi koupelna,no a taky do toho budou mít druhý-teda snad to dobře dopadne.

leonik-jojo,je to malá zoo,ale pro ty menší děti,nebo když člověk nechce moc daleko,je to v poho.Jednou jsme byli v Děčíně v zoo,tam se mi to moc líbilo.Mají tam i spoustu různých her a rébusů pro děti,zábavné úkoly,předváděli tam lachtany,cvičené slony,no moc hezký,jen škoda,že je to od nás hodně daleko.To odrážedlo jsme my kupovali v Kauflandu a tohle drahý měli v Intersparu(snad se to tak píše,u nás tady nikde není,tak pořádně nevím :sweat_smile: )

jola-supeeer,že jste si to tak užily!!! :slight_smile: Taky jsme byli na Bítově,je to tam hezký i Vranovskou přehradu jsem kousek projeli na šlapadlech.

To my jsme dopadli hůř,místo válení u bazénu jsme jeli k doktorce,Anetka má horečky :frowning2: ,prý asi zase ta letní chřipka,co měla minule.Pro jistotu ¨nás ještě poslal na vyšetření na ušní,ale to má v pořádku,dělali jí stěr z krku,ten se jí moc nelíbil,tak uvidíme,v pondělí budou výsledky.

Teď měl ještě ke všemu našich vlčák epileptickej záchvat :pensive: Už ho měl několikrát,ale já to teprve dneska viděla-hrozný :frowning2: Takže den bl..c
21. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
luci:o tom zachvatu ani nemluv...muj byval pes...kokr to mel porad....ale uz ho to po tech letech nejak presloa v pohode...jak to ze ma Anet horecky?hm....ach jo,chudacek malej...snad ji bude brzy dobre....
jola:zavidim,,,taky bych jela...jsem cestovatelskej typek :grinning: :grinning: hlavne,ze jste si to uzili..urcite bys jela znova ze?my spinkame od 20:15 a tak snad bude pekna noc,urcite bude prset,je to zatazeny jako pytel :wink: snad se bude lip dychat..dnes bylo rhozne,ze??leonik???????Museli sjte si v tom meste uzit toho vedra,,fuujj :angry: hlavne,ze ti spinkal rkasne,treba ho jen neco vzbudilo a spinkal ti krasne a dlouho....to by se me taky libilo a hodinku to natahnout :grinning: :grinning: jdu na kute,dobrou,,,, :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
jé tady dneska nikdo nebyl :sweat_smile:
přidala jsem fotky
Už jsme od odpoledne bez teplot :slight_smile: Včera noc nic moc,tak dneska,když je jí líp,už to snad bude lepší.
22. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojda,...nebyl koukam...my meli tu soalvu,docela to slo,lukysek byl hodnej a kazdymu se libil.dostal nejakou tu hracku a flasku na piti..tchyne udelala plno jidla,ze kazdej ma boule za usima :grinning: :grinning:
luci:to je dobre,ze ji je lip,snad bude brzy uplne v poradku bude uzivat skoro zacinqjiciho podzimu.,...
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že nemusím moc dočítat :sweat_smile: Já poslední dobou večer padám únavou, tak chodím brzo spát. No a ráno vstávám už v půl 6 :sweat_smile: Dneska teda už v 5.15 a stihla jsem uvařit, vyžehlit a umejt okna než doma všichni vstali :slight_smile: Pak jsme šli na procházku, a po obědě všichni usnuli. Tak mám chvilku klídek :slight_smile:

jola: na Bítově jsme taky kdysi byli, ještě jako bezdětní. Krásnej hrad :wink: To jste si ten den pěkně užily, to je potřeba občas si udělat oddychovej den :slight_smile:

luci: moc hezký fotečky, Anetka už takhle hezky sama sedí? :slight_smile: O tom Intersparu- my zase koupili u nás v hračkárně plastový pískoviště a v tom Intersparu jsme je viděli o 500,-dražší :confounded: No ještě že jsme je tam nekoupili dřív, by jsme byli hodně nas... :angry: To je dobře, že je malá už fit :wink: A z čeho to měla? Jen teploty? A co ta známá, ještě je v nemocnici? Nebo už je to dobrý?

andilek: copak jste slavili? :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
leonik:ty tchanovi 60...a taky manza ma narozeniny,ten ma 24, a tchan 25. 8..tak se slavilo,ale spis ta 60,ikdyz ja slavila manzu :slight_smile: :slight_smile:
my jeste nesedime!!!jsem z toho zklamana.... on chvilku vdrzi,ale potom se natahne a jako ze by chtel chodit nez sedet,, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
luci?krasny fotecky
23. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky,
andílek-to je super,že se oslava zdařila i když jak jsi psala se moc nemusíte.musím za ťukat,Anetka je zatím pořád bez teplot.Jen se nám tou nemocí nějak rozhodil režim :confounded: jak jí nebylo dobře a pospávala tak všeljak.Teď zrovna spí a soused tam něčím mlátí :angry: asi ho dojdu taky zmlátit :grinning: Ještě,že jsem zavřela okno.

leonik-No sedí,my jí teda moc neposazujem,ale občas když zlobí,ono se jí to samozřejmě líbí,ležet jí kolikrát neba.Myslím,že to občas až tak nevadí,už je jí osm měsíců,některý maminy děti posazujou třeba už v pěti,no ale každýho věc.Nevím,z čeho to měla,zítra jdem na výsledky stěru.Kromě teplot jsem na ní nic nepozorovala,jedla normálně.Známou už pustili,ale zatím víc nevím,odpoledne s ní budu mluvit,tak jsme zvědavá.
23. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
no už je vzůru,že oni musí být tak aktivní :angry:
leonik jetšě jsem zapomněla-to jsi šikula,jak jsi to všechno zvládla.Ono se líp dělá,když má člověk na to klid,to to člověka i baví :slight_smile:

andílek-to nemusíš bejt zlkamaná,že nesedí,vždyť mají čas,správně by se měli posadit sami.Anetka taky nevydrží sedět půl dne,jen chviličku :wink:
23. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
andilek: Vojta taky ještě nesedí, však se taky dočkáme, neboj :wink: Tak jste si to hezky užili, nás čeká oslava v sobotu, zase se přecpeme :grinning:

luci: :grinning: U nás je dneska klídek, většinou v neděli ráno všichni nastartujou křoviňáky a skončí až večer :angry: Vojta taky nechce ležet, vzpírá se na loktech a chce sedět, a běda jak mu to nejde.. :grinning: jj, to máš pravdu s tím, že mě ta práce víc baví, když mám klídek :wink: Taky toho stihnu plno, s děckama to nejde :unamused:

dala jsem pár fotek do alba :slight_smile:
23. srp 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

po dlouhé době vás zdravím :slight_smile:
Máme po dovolené, měli jsme se krásně a dětičky si to moc užily :dizzy_face: Honzík jezdil na klouzačkách, tobogánech a byl by nejradši pořád ve vodě :wink: Eliška nadšeně kopala nožkama, plácala, takže voda se jí líbila :slight_smile:
Tady jsou fotky :slight_smile:
http://zanyfialka.rajce.net/Dovolena_-_Madarsko

A v albu mám ještě pár nových :wink:

A co je tady nového? Myslím, že vás fakt nemůžu dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná tak dvě stránky :grinning:
23. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
ahojky maminky,jsme vekove tak nastejno jako vy,muzem k vam nakouknout? :wink: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,

teda, tady je to dneska nějaká bída :confused: :rolling_eyes:

Berunko, jasně, přidej se k nám :wink: Další Eliška a podle toho věku co má v pasu je taky prosinčátko jako naše Eli :dizzy_face: Eli je 9.12. :wink:

Dneska jsem byla na masáži a příjemně jsem si odpočinula :slight_smile: Pak jsem dojela nakoupit něco na zub, protože jsme dneska měli oslavu manžova svátku :wink: Byl tu brácha se švagrovou a dětmi, tak tu bylo slušné kongo :grinning:
Eli už spí a Honzík jde akorát do postele. Včera dělal scény, tak snad dneska usne sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holky,
jé koukám,že máme nové kámošky :slight_smile: jste kočky :wink: vítejte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hm,nějak to tu nežije,no aspoň nemusím moc dočítat :wink:

zany-fotky krásný,to jste si užívali,škoda,že ta dovolená vždycky tak rychle uteče viď :frowning2:

já nevím,Anetce asi rostou zoubky,nechce moc spát,je nějaká okňápaná :frowning2: .Dneska jsme byly na kontrole,výtěr v pořádku,uši taky....Koupila jsem jí skládací kelímky,tak měla radost,vyhrála si s nima a aspoň chvilku měla náladu :slight_smile:

Manži bratránek se bude ženit,tak jim budu péct linecký kolečka a slíbila jsem jim navázat mirty,tak to snad s Anetkou nějak zvládnem,máme na to tejden.
24. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holciny,

chodim tu pomenej, mame teraz starosti - novy podnajom (uz sme nasli, zajtra podpisujeme zmluvu a asi za 2 tyzdne sa stahujeme..to bude fuska..), reklamacia ponorneho mixera nemenovanej znacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ktora sa vlecie uz pol roka a povodne som ho kupovala aby bolo cim mixovat jakubovi prikrmy!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som sa vcera uz fakt nastartovala a 2 hod. pisala doporuceny list s dodejkou a oznamenim ze ziadame vratit peniaze. som zvedava ako to dopadne, vymenu nechceme, predvcerom som podlahla akcii v outlete a kupila novy :grinning:

a aj radosti s jakubkom - uz trosku peruje na kolienkach, este to musi vytrenovat :grinning: je viac akcnejsi a vyzaduje uz dost pozornosti, nie ako donedavna ked sa vyhral v pohode sam aj hodku... :dizzy_face: niekedy aj viac... :sweat_smile: teraz mi lezie kam sa mu da, v tomto pidi byte mame malo uloznych priestorov, tak stale cosi natahuje..najlepsie su casopisy Maminka, kt. som nestihla vobec precitat :grinning: tak to asi prebera za mna :grinning:

zany - fotky kraasne, vidno ze ste si to tam vsetci uzivali. to je moc dobre :wink:

berunka - vitaj :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
luci, my mame tiez za 2 tyzdne uz 4.svadbu tento rok..takze padime za tyzden na slovac. na tu cestu sa netesim, inak hej :wink: moja naj kamoska,a idem svedcit :wink:

jo, vcera pekna nedela, boli sme v pruhonickom parku, fakt pekne :slight_smile:

holky, pouzivate niektora fialove tesco plienky?? nejak ich uz nemavaju a namiesto nich nejake zelene .... ? je to to iste? manzel prave siel na nakupy, tak dufam ze mu tam poradia...skoda, nam celkom vyhovovali a cenovo fakt dobreee
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jen nakukuju na chvilku, chystám oběd na zítra, přes den moc nestíhám :unamused: Jsme hodně venku, po večerech se snažím dohánět úklid a vaření.

zany: to jste se měli krásně na dovči, hezký fotky :slight_smile: Hlavně že vám vyšlo počasí :slight_smile:

berunka: ahojky, taky vítám :slight_smile: Ty jsi z ledňáčků, já jsem váma prožívala celé těhotenství i porody :wink: Mám taky ledňáčka :wink: Byla jsem u vás asi dvakrát, ale asi se nepamatuješ. Pak nebyl čas, tak jsem občas nakoukla a teď to tam nějak nejede, co se stalo?? :unamused:

luci: u nás je to taky všelijaký :unamused: Vojta je občas pěkně protivnej, hrozně slintá. Včera kakal 8 krát :fearful: :confounded: Tak pořád vyhlížím zub, zdá se mně že vidím bílou tečku dole na dásni, ale asi jsou to jen vidiny :grinning: Tak hlavně, že je Anet v pořádku :slight_smile: Jaký kelímky jsi koupila, co se skládají na sebe? A kde? Já bych něco takovýho chtěla pořídit Vojtovi :slight_smile: Vás čeká další svatba, jo??To se máte :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
zzuzca: to je hrozný s tím mixérem :unamused: Jaktože to trvalo půl roku? Jdete do většího bytu? Já s tesco plínama neporadím, používala jsem je na Leu, to už je dlouho. Byli jsme s nima spokojení, ale máme to do tesca daleko, už jsme tam nebyli hodně dlouho :unamused:
24. srp 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holky,uz sjem tu psala asi dvakrat,ale vubec se mi to tu neukazalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sunglasses: tak jeste jednou snad ted :slight_smile: noc horzna!!zase ve 4vstaval...a pred sestou usnul..a to pres den spal hpodinu,,,pak ejste usnul a spal do 7,takze naspal dohromady asi 9hodin...coz si myslim,ze je malo,,,protoze jak sjem zavadela ten zakaz odpoledniho spani,tak spal i do pul 6 a hend usnul a spal do 7 ,pul 8..takze neco pres 11 nebo 12hodin...taky jak dnseka vstal,tak a hodinu byl protivnej a chtel spat!hruza,uz nevik co s tim..asi to encham prirozene,,treba se to nauci,,ale nevim no
dneska jsem meli poprve banan...no tvaril se hrozne,ale oteviral pusinku,tak snad dobry,,,ale hrozny grimasy :slight_smile:
vitam berunku :slight_smile:
zan:krasny fotecky,mala ma krasnej kukuc :dizzy_face: myslim,ze jste si to uzili,zavidim :slight_smile:
taky kakame nekolikrat denne,,,tuhle to taky bylo 8x...taky poseldni dobou rhozne slinta,ma celej mokrej krk :slight_smile:
zuzka:jj,uz je amme doma,,,jsou to zelene a zatim funguji..ale pisou vsude,ze jsou to oni,tak snad jo,jsme zatim spokojeni,,,neboj,fialove uz asi potom nekoupis..... :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak konečně jsem se k vám dostala. V sobotu Kájina odjela na soustředění, tak mám o trošku víc času.
Danče jsme koupili novou krmící židličku Fábulu a nový sporťáček. U židličky psali, že je polohovací, ale
je méně než jsem čekala, tak jsem jí zase složila a počkám až se naučí sedět. :slight_smile:
Začala se stavět na kolínka a houpe se, ale zatím neleze ani se neplazí. Vlastně plazí, ale dozadu. :grinning:
Když vidí naší kočku, tak má velkou radost a snaží se k ní dostat, ale naše Mici nějak nemá pochopení
a vždycky jí uteče. :grinning:

zany
hezké fotečky, je vidět, že dovča byla super a když měl strejda takové zásoby v kufru, tak to jste si
užívali. :grinning:

luci
taky jsem omrkla fotečky, moc hezké, Anetka už krásně sedí. :slight_smile:
Skládací kelímky jsem chtěla koupit také, ale ještě počkám až bude sedět. Ale také máme novou hračku,
mluvící klíčky od Fisher price, chvilku si s nima i hraje. :slight_smile:

berunka
také tě vítám mezi nás. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andilek1
to je divné, že jsi psala a příspěvek se ti nezobrazil. Mě se jednou povedlo si ho vymazat, tak jsem musela
psát znovu. :slight_smile:

zzuzca
to teda trvá dost dlouho, půl roku je dost. Já mixér používám 2x denně, tak bez něj bych se neobešla ani
jeden den a musela bych koupit nový. :slight_smile:

jola
Na Bítově jsme také byli. Ale já moc hezkou vzpomínku nemám, dostala jsem tak žihadlo od včely. :unamused:

leonik
já zoubky vyhlížím už dost dlouho, protivná by na to byla dost, ale teď se mi také zdá, že se začíná bělat
dásnička, tak uvidíme. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojda holk,..o noci uz nepisu,,,jinak mozna ze uz sjem psala,ale luky krasne se prehupuje na kolinkach,,,jko na ctrech,uz vydrzi dyl ,,a plazi se,,dobredu,,krasny,kdyz neco chce sup sup a je to :grinning: :grinning:
nency:skoda s tou zidlickou,,,,ale taky jsme zatim na lehatku :frowning2:
25. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno!
U nás noc zase po delší době v pohodě, spala vkuse až do 6.00 hod., ráno jsem se dala do žehlení než se udělá
vedro, Danča si chvilku hrála, ale sama to moc dlouho nevydrží, tak k ní musím pořád běhat a zabavovat jí,
moc toho doma s ní nenadělám. Taky objevila palmu v květináči, móóóc se jí líbí, už mi utrhla jeden list a hned
ho chtěla i ochutnat, tak jsem jí ho musela rychle vzít což se jí samozřejmě nelíbilo a začala hlasitě protestovat.
Jak jsem zjistila daleko víc si "hraje" s nehračkama. Taková nerezová mistička se lžičkou jí taky baví. :grinning:
andílek
to je šikula, když se plazí dopředu, Danča to dopředu ještě neumí, ale dozadu by jí to šlo. :slight_smile:
S tou židličkou jsem to trošku uspěchala, ale nevadí, počítám tak za měsíc že se už bude hodit.
Také jí krmím v lehátku, je to pro ní pohodlnější. :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holk, jsem tu jen na skok :slight_smile: Vojta v noci zas hezky spal, od půl 8 do půl 7 do rána. Zato Lea zas měla noční můry :rolling_eyes: Jednou řvala ze spaní, že se bojí tmy, tak musela mít rozsvícenou lampičku do rána, podruhý zas řev, visela z postele :rolling_eyes: :sweat_smile: Vojta už hodinu chrní, máme uvařeno, tak až se vyspí vyrazíme ven :slight_smile:

nency: tak co jste nakonec vybrali za sporťáček? Rozhodovala jsi se mezi dvěma, ne? My máme jídelní židličku ještě po Lei, máme CAM. Jsme s ní moc spokojení, má tři polohy, i výškové nastavení má několik poloh. Sice jsme se později dozvěděli, že je závadná :angry: Ale stála nás tehdy 3 tis :unamused: Tak jsme se jí hned zbavovat nechtěli :unamused: To je zajímavý, že když jim dá člověk třeba tu nejbarevnější hračku, tak je stejně víc bude zajímat třeba ovladač k televizi, že :sweat_smile:

My jsme zatím pořád bez kočáru :confounded: Každý den čekám pošťačku, kdy ho doveze, a zatím marně :unamused: Já když mám Vojty v náručí, tak nevydrží chvíli v klidu :sweat_smile:Pořád hopsá, jsk uvidí něco zajímavýho, tak se po tom sápe. Udržet ho v náručí je problém. Někdy mám pocit, že mně vyskočí z náruče :grinning: Nechci to vidět, až bude běhat :sweat_smile:

andilek: tak to je šikula, Vojta se taky začíná pohupovat, dává nohy pod sebe, ale ještě nepřišel na to, jak se odrazit :sweat_smile: S tím spaním přes den asi nic nenaděláš, když je unavenej, a chce se mu spát tak proč ho trápit, že :slight_smile: Vojta když je unavenej pozdě odpoledne, tak ho taky nechám usnout, jinak bych s ním nevydržela :unamused:
25. srp 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.