• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojte holky, tak já se zase hlásím po delší době :wink: . Naše šílená přestavba, kdy je barák neobyvatelný se chýlí ke konci a ne počátku příštího týdne se snad budeme stěhovat ... ne, že by bylo hotovo, ale dost věcí bude uděláno a hlavně už bude hotový obývák, kuchyň a koupelna, tím pádem to bude obyvatelný ... konečně !!!!

JInak u nás nic moc nového, Terezka zdokonaluje techniku plazení, teď už se dostane velmi rychle komkoliv, takže jí lovím po celém bytě, je to fakt mazec, vždycky když jdu na záchod trnu, kam se zase dostane ... ale je to tak dobře. Jinak se taky staví na kolínka, houpe se, ale ještě jí to nejde ... nakonec vždycky zvolí techniku plazení, kterou dokonale ovládá ....
Zoubky zatím nikde, i když je pěkně protivná, ale zatím nic.
O nocích nemluvím, vtsává mi co dvě hodinky, tak jsem začal dávat kaši, ale zatím se to nezlepšilo a vůbec nevím, čím to je. Prostě chce vždycky nakojit a nevím čím to. Horší je, že já jsem čím dál více unavená a chybí mi síla. A vůbec nevím, co mám dělat.

Jinak mi Terezka vůbec nechce jíst přesnídávky ... sní je jedině, když jí do toho namixuji banán, to to potom baští jako blázen, ale jinak ne. Jenže jí banán torchu staví a tak jí ho nemůžu dávat každý den. Čerstvé povařené namixované ovoce taky nechce. Chce akorát čerstvé jako ho jíme my, ne lžičkou a to pak kouše kousky a těmi se dusí, tak nevím, co mám dělat ???? Neporadíte mi, holky ???

Co se týká zeleniny, trak sní maximálně jednu tu malou skleničku, víc do ní nedostanu, no asi to není moc velký jedlík ....

Jinak jestli chcete, dala jsem nejnovější fotečky na net, tak posílám odkaz ... http://rymeska.rajce.idnes.cz/Terezka_7._mesic/

zkusím koousek dočíst, ale asi jen poslední stránku, moc nestíhám :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Koukám, že skoro všechny děti se pohupují :grinning: . No je vidět, že jsou skoor stejně starý :wink: .

Zany - moc pěkný fotky, je vidět, že jste si to moc užili ... koukala jsem, že si dávala Eli jablíčko - celý kousek do ruky ... už má zoubky a nebo jak ho papala ??? Terezka právě vždycky dásničkama uhryznu kus a pak se tím dusí ... tak jen se ptám, ajk to děláš ty ??? Třeba bych našla nějakou inspiraci ... :wink:

Berunka - vítej :slight_smile:

Holky, sice jsem to četla, ale nic moc si nepamatuji, tak se omlouvám, že nereaguji ... ještě sem dnes nakouknu a pak už to zase bude lepší, budu doma a tak budu více na netu ... papa, mějte se moc krásně a pozdravujte drobečky ...
25. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
caf holky, boli sme dnes na 1.ockovani, konecne! mame tzv. frakciovane ockovanie, nie klasicke hexy, tak som zvedava na reakce. prisli sme domov, jakub spal dopoledne cestou odtial asi 30 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odvtdy sa usmieva ako slniecko :grinning: tak uvidime.

rymeska, super ze sa uz stahujete :slight_smile: urco budes uz mat vacsi klud, predsa len doma je doma a snad aj terezke to pomoze a bude hodnoucka :wink:

my tiez zapasime s vyzivami (presnidavkami)... naposledy zasmakovala domaca surova zmixovana hruska, bola sladucka ... :slight_smile: zeby preto? :wink: tiez kadeco skusam, ale minule som si uz povedala ze to nebudem hrotit, lebo ked to ovocie nechce len som z toho vynervovana ja a mam tendencie mu to vnucovat... takze posledny moj napad bol ze si proste dam tyzden pauzu, namiesto toho bude mat moje mliecko..ale vcera zbastil tu hrusku tak uvidim dnes...

leo, ten mixer sme totiz za ten polrok reklamovali snad 4x, ale ti pacienti si tam s tym nevedeli rady a stale sa to kvoli comusi natahuje a hlavne vzdy ked ho domov donesieme zas nefunguje na 100 percent. tak dobre spravy, mam z dneska od nich mail, ze vystavili dobropis :dizzy_face: :grinning: stacilo im popisat par paragrafov a hned su z nich makkyse...to mam radost :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky,

jen v rychlosti nakukuju a jdu odpočívat, když mi obě děti spí :slight_smile: Napíšu večer...

Rymes - Eliška to taky cucala a když to dásničkama ukousla, tak se taky dávila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale nechtěla ho dát z ruky a pořád se po tom sápala, tak jsem jí ho do ruky dala a kontrolovala jí :wink: Zoubek nemáme ještě ani jeden :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zuzi - ty zelené plenky jsem zkusila. Normálně jedeme v Pamperskách, ale když jsem viděla ty zelené, tak jsem si řekla, že je zkusím, spíš tak na doma nebo přes den :wink:
Ale moc nám nevyhovují. Eliška z nich má červený zadeček a to je přebalovaná často a dokonce jí i protekly :unamused: Takže jí je budu dávat jen doma a jak je doděláme, tak už zas pojedeme jen v Pamperskách, která nám moc vyhovují :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsme byli venku asi půl hodiny :unamused: Máme půjčenej starší kočár a jak na potvoru začlo padat jedno kolo, ale už tam nejde nasadit vůbec :confounded: :confounded: Jsou v háji ložiska. Já jsem tak nas... :angry: :angry: :angry: Takový pěkný počasí a my musíme být kvůli kočáru zavření doma :confounded: Lea spí, malej je zas nějakej protivnej. V kočáru byl jak sluníčko. Ach jo, to je zase den :frowning2:

rymeska: musíte to mít náročný s tou rekonstrukcí :unamused: My pořád koukáme po starých domcích, ale když čtu co to dá práce, nevím, nevím.. :confounded: Hlavně si to nedovedu představit s dvěma dětma, ještě dělat na baráku :unamused: K těm přesnídávkám neporadím, Vojta naštěstí snědl co jsem mu dala. I když je toho sice jen 100ml, ale jsem ráda, že aspoň něco. Snad holky poradí :slight_smile:

zzuzca: to frakciované očkování jsem ještě neslyšela :fearful: :sweat_smile: My reklamovali 5 krát pekárnu, taky jsme byli už nas..pořád stejná závada během pár měsíců. Peníze nehodlali vrátit, až tam po pátý reklamaci ségra napsala dopis taky s paragrafy, ona tomu rozumí :slight_smile: tak konečně vrátili peníze. Ale jak tomu člověk nerozumí, tak má smůlu :confounded: Nebolelo Kubíka po té syrové hrušce břicho? Já ji Vojtovi zatím pořád dusím, mám strach, že bude mít bolení. Nedávno měl květák v příkrmu a večer řval jak tur :unamused:
25. srp 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
téda,tady se to rozjelo :slight_smile: nevím,kde začít.Dočetla jsem ,ale nemám moc času psát.Anetka spí,dopoledne jsem napekla to linecký,tak teď jdu dělat svou práci.Večer budu asi slepovat marmeládou.
zany-taky jsem chtěla reagovat na strejdovi zásoby :grinning: ale ta skleróza :slight_smile: taky mi nejvíc vyhovujou Pampersky,jen na noc dávám Albert,Zdají se mi tlustší,pampersku má hoodně plnou,když spí celou noc.

zzuzi-no vidíš jsi šikujla,takhle se na ně musí :angry: a malej je taky veeelikej šikula,tak ať dobře zvládne očkování.To se máte,tolik svateb.My na obřad nejdem,berou se v týdnu9.9.2009,jen sami s rodiči a pak bude v sobotu oslava,asi prase,nebo něco podobnýho,takže ne klasická svata.No každopádně snad dopadne líp,než ta minulá.

leonik-jojo,skládací kelímky,koupila jsem je v hračkárně,kupodivu to není ani made in China :sweat_smile: dala jsme je do albíčka

rymeska-vítej po dlouhé době :slight_smile: Jé to se máte,že už budete mít pomalu hotovo.S tím jídlem jsme na tom asi podobně.oběda taky maximálně malou skleničku a ovoce taky takj,ale moc jí nejede.Taky jí asi nejvíc chutnala povařená hruška.

Gratuluju všem mrňatům,co se už plazí a houpou na kolínkách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Anetka taky spíš malinko couve a po bytě se pohybuje válením sudů :frowning2: Bude asi trošku lenošek,nebo bude po mě a lezení vynechá.
25. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
leonik-psaly jsme naráz :slight_smile: tead ty máš pech stěmi kočárky :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
čauvec holky! Tak jsem se sem nějak nemohla dostat Jolance se opět pokazil PC (jen obrazovka, tak už budem kupovat třetí :angry: ! Asi to bude napětím v elektř. )

luci:Mi s Jolankou linecké milujem :dizzy_face: ! Mě Leuška taky couve :grinning: . Dala jsem před sedajdou deku na zem a koukám a Leuška zkoro až pod sedačkou (máme tam prostor aspoň to tam můžu hezky vytřít)

nency:jj já jsem vzala sebou ještě malého bratránka a jeho tam štípla taky vosa :frowning2: (nejhorší bylo že jsem měla za něj z odpovědnost ale stalo se)
25. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak u nás spí už oba :slight_smile: Mám všechnu práci hotovou, tak toho klídku musím využít. Ale Lea nejspíš bude co nevidět vstávat. Vojta se dneska překonal a snědl 200ml zeleniny se žloutkem. Byl už u toho tak ospalej, že dojedl, dala jsem ho do postýlky a během chvilky usnul :slight_smile:

luci: ani nemluv, já jsem z těch kočárů už na prášky, fakt :rolling_eyes: Člověk tak dlouho vybírá, a stejně si vybere zase křáp :confounded: Ty skládací kelímky jsou moc hezký, takový jsem nikde u nás neviděla. A vypadá to, že Anetka je jima zabavená :slight_smile:

jola: to je smůla s tím PC :unamused: A kupujete nový, nebo starší?
25. srp 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
leonik
Danča už párkrát snědla taky 200 ml zeleninky s masíčkem, ale odpoledne zase jedla málo, skoro to vypadalo,
že jí oběd stačí na celý den. :grinning:
S tím kočárkem máš fakt smůlu. Já jsem zvědavá jak se mi osvědčí ten co jsem koupila teď. Taky jsem vybírala
dlouho, ale nevím jestli jsem nakonec nepřebrala. Koupila jsem Deltim Voyager, měli ho v akci za 3.500,-Kč,
tak jsem se nechala zlákat tou cenou, slevu na něj měli 3000,-Kč, tak nekup to! :grinning: Má přehazovací rukojeť
o kterou jsem dost stála a jde dobře polohovat. Nevýhodou je ale váha kočárku, nepatří zrovna mezi nejlehčí.
Taky záleží kolik se do kočárku dá peněz. Já jsem chtěla kočárek levnější, protože ho parkuju v baráku v přízemí
u vchodových dveří (nemáme výtah a do 4.patra ho tahat nehodlám), tak kdybych pořídila nějaký drahý kočár,
tak ho tam taky ráno nemusím najít. :grinning: Vyjela jsem s ním zatím jenom 2x, ale smrdí novotou, tak jsem ho
dala na balkón vyčichnout a rozhodla jsem se, že ho budu používat až bude umět sedět, protože na ležení
mi přijde pohodlnější ten hluboký. :slight_smile:
Tak Danča je vhůru, tak zbytek dopíšu večer.
25. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojky holky, tak zase po delsi dobe nakukuju a docitam. Minuly tyden mel manza dovolenou a tak jsme vyrazili na chalupu. bylo tam fajn, chodili jsme do lesa, Eli se nosila v nositku...to se ji moc libilo a vzdycky krasne usnula.... Ted jsme s malou u nasich a pristi tyden se chystame do Prahy. Od zari zaciname chodit plavat, tak se mooooc tesim. jsem zvedava, jak se to bude Elince libit.

Vcera se zacala Eliska plazit, takze mam o zabavu postarano....je docela rychla, takze ji hlidam, aby nelezla tam kam nema. Na kolinkach se zatim nehoupe,ale asi to prijde brzo....

taky jsme zatim bezzuby, porad koukam, jestli uz nahodou neco neleze...a nic...a to je obcas taky pekne protivna. ale jinak je to smisek, je hodne spolecenska, vubec se neboji cizich lidi, porad ma pusinku od ucha k uchu....no je proste uuuuzasna :slight_smile: a vsichni jsou z ni paf :wink:

rymes: taky me v noci takhle zlobi jako tvoje terezka. doktorka mi poradila, at uz taky davam vecer kasi a treba do toho i kousek ovoce...takze davam kasi, vykoupu, nakojim a kolem sedmy jde spat. nekdy se vzbudi treba uz i za hodinu, ma dudlika a rve....kdyz ji pochovam,tak je hned klidna a okamzite zase usne. pak se vetsinou kolem desaty probudi a chce nakojit, kdyz nenakojim, tak se schopna rvat a rvat...takze nakojim a je klid....jenze za dalsi dve hodky je to to samy a takhle az do rana. vstavame v sest sedm hodin..... dokrorka mi k tomu rekla, ze jestli se mi bude i po kasi do pulnoci budit, tak ze to neni hlady,ale nejspis ze zvyku a ze mame zacit nejak pomalu malou vychovavat....ma ji pry utisit manzel, jenze on kdyz ji chce utisit, tak eli zacne vyvadet jeste vic a proste place dokud ji nenakojim....uz taky nevim co mam delat a jak dlouho to vydrzim :frowning2:
s tema presnidavkama neporadim, eli basti skoro vsechno....ale vic nez presnidavky ji chutna to co ji pripravim ja....jablicko, hruska, banan....

holky jdu se po narocnem dni natahnout k televizi, az budu v Praze tak na vas budu mit vic casu...tak pisnu casteji. mejte se a opatrujte sebe a svoje milacky.....
25. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Eliška je uložená a Honzík jde spát, tak mám chvilku :wink:
Odpoledne jsme byli s kamarádkou na procházce a Honzík pěkně šlapal. Na dovolené si vymýšlel jak chce pořád na koně a když je jen se mnou, tak je to dobré :slight_smile:

Zuzi - s tím mixérem je to hrůza!!! :angry: SNad se to vyřeší :wink:

Andilku - Eli spí dvakrát denně a podle toho v kolik vstává :wink: Po druhém spaní většinou vydrží nespat, pokud nejedeme dál autem, ale pak je unavená a usíná v pohodě :wink: No a v noci se budí jak kdy, pokud jí nic netrápí, tak i jednou za noc :wink:

Nency - co jste vybrali za sporťáček? :wink:
To je Danča šikulka :wink: Eli se plazí dopředu jako drak, občas zapojí kolena a kousek popoleze, ale pak jí dojdou síly a padne a je zas jako had :grinning: Ale hačá krásně :slight_smile: Honzíka jsem musela občas jistit, ale Eli ne :slight_smile:
No a zásoby bráchy byly slušné a když se to dalo dohromady ještě s manžovými a kamarádovými, tak to vypadalo, že budou každý den v lihu :grinning: Ale dobrý, zlískali se jen jednou a to prý aby to nevezli domů :grinning:

My už jsme lehátko odstavili a je na prodej :wink: Eli je od soboty v židličce a moc se jí tam líbí :wink: Je v naší úrovni, tak ani tolik neřve :wink: :slight_smile:

Nency - židličku určitě užijete, takže nevadí, že jí máte dřív :wink:
Eli se na dovolené s dětmi zabavila snadno, měla okolo sebe 2 mimča v jejím věku (resp. o měsíc mladší) a oba kluky :wink: Případně tam byl někdo dospělý. Za to doma nastalo pak peklo, věčný řev, že nikdo není u ní :unamused: Ale už se rovná a plazí se pryč :grinning:

Rymes - moc hezký fotečky :slight_smile: Jen tam máš chybu - jste v Březnici :grinning: To už jste byli kousek od nás :wink: Zrovna dneska jsem do Březnice jela...
A snad už se stavba pohne k úplnému konci a budete mít klídek! :wink:
25. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Postupně vás dočítám...

Zuzi - tak super, že se s mixérem rozhodli a vrátí vám peníze :slight_smile: Stačí pohrozit a je to, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leonik - a co máte s kočárkem? :confused: Nedočítala jsem, tak nevím... Omlouvám se, že to budeš zas psát...
Ale je to škoda, venku je fakt krásně :slight_smile:

Eliška zbaští k obědu celou skleničku - 190g :slight_smile: Dopoledne má buď jogurt (bílou Activii) a nebo malou přesnídávku (Sunárek nebo Frutapuru) a odpoledne buď velkou přesnídávku a nebo jogurt :slight_smile: Vydrží i 4 hodinky :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Ještě jsem vám nepsala naší omdlévací story z dovolené...

V neděli (tu druhou) jsme vyrazili do lázní vzdálených 90 km a jen co jsme tam dojeli, tak si Honzík udělal úraz. Manža ho dal do auta na místo spolujezdce a že než vybalíme věci z auta, tak aby nepřekážel. No a náš jouda si zacvakl zapalovač co je v autě, vyndal ho a sáhl na něj! V tu ránu řev jako blázen :rolling_eyes: Já mu to rychle přelila vodou, manža ho vzal a já mu to zalepila. Najednou koukám na manžu, sedí na kufru, celý zelený. Tak jsem ho propleskla (aspoň někdy můžu :grinning: :grinning: :grinning: ) a brácha ho chytal. Pak jsme mu dávali nohy nahoru a napít. No a do toho i Honzík měl bílé rty a vypadal, že taky omdlí. Tak jsem ho dala bráchovi do kufru, nohy nahoru, napít... Asi z toho šoku... No a manža z toho byl taky nějak vyřízený a přitom si neumí vysvětlit proč, když mu netekla krev... Ale jak viděl, že je Honzík v pořádku, tak pak to na něj přišlo a klátil se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzíkovi se to už hojí a vylupuje. Ten paleček má vidět na fotce z letiště :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holt mám doma chlapy hrdiny :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
zany - jé, děkuji ... já jsem ale matla ... my jsme na Blatné byli cca před dvouma měsícema a nějak se mi to spletlo dohromady ... takt o jdu hned opravit, ať nejsem za blba :grinning: Ta tvohje omdlévací story je síla, to bych se taky hodně lekla ... a to málem omdlení tvého manžy je super :wink:

Paulinka - jak jsi psala o Eli a o noci, tak to je přesný. Dávám jí kaši (zatím nesní více jak 90 ml), ale hlad asi nemá, protože nakojit nechce. Pak koupání a spánek. A většinou kolem desáté se vzbudí a nutně potřebuje prso a takhle cca po dvpou hodinách až do rána. Rána taky vstáváme mezi 6 - 7 hodinou. takže úplně přesný. Dokonce i to s manželem, když jí chce utěšit, tak ještě přidá, odstrkuje ho a stejně musím přijít já. Takže říkáš, pokud to po kaši nepřijde, tak je to zvyk a odnaučit ??? NBo, to nevím jak, ale někde jsem slyšela, že občas pomůže, když maminka spí v jiné místonosti a tatnek to musí zvládnout, že prý je to otázka cca 3 nocí a je klid. Ale já nevím, zda bych na to měla ....
25. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky holky,
tak lepím to cukroví a musím na chvilku od toho,nebo jim nic nezbyde :grinning: jsem hrozná :angry:

nency-hezkej kočárek,kdyby ses rozhodla ještě pro třetí,tak koupíš vložnou tašku a máš ho od narození viď :wink:
mě se taky zdá,že tem hlubokej je pohodlnější,taky jsme ještě na sporťák nepřestavovali,asi bude jezdit v hlubokým než půjde do školky :grinning:

pauli-taky začínáme v září plavání,jsem moc zvědavá,ale mám z toho i strach :frowning2: Mě doktorky taky radila,ať uspává manžel,když bude Anetka vyvádět,že chce usínat u prsa.Ona vždycky stráááášně řvala,ale postupně si zvykla.Chce to zkusit a mít trpělivost.Tu teda u nás má spíš manža.Teď už jí uspím i já a téměř bez pláče. :slight_smile: ťuk,ťuk.

zany-no to je jasný,přece se to nepoveze domů :grinning: to by se cestou zkazilo.Máte teda zážitek,Chudák Honzík,spáleninay strašně bolí.Vím z vlastní zkušenosti,jako malá jsem se spálila snad o všechno od pájky,přes kůlmu na vlasy,jednou jsem zkoušela,jestli je zapnutá plotýnka tak,že jsem na ní položila celou dlaň můžete hádat,jestli byla zapnutá :grinning:
25. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
teda tady to dneska po dlouhé době ožilo :slight_smile:

nency: tak to asi Danče stačí, už jsi tady psala že je malý jedlík, že :slight_smile:Ten deltim jsme kdysi chtěli na Leu, ale nakonec jsme koupili dorjan. On se dal koupit i jen jako sporťák? Myslela jsem že je to prodejný jen s tou vložnou taškou na mimi :sweat_smile:To vím, že je dost těžkej.

pavli: jejda, to je Eli šikulka :slight_smile: Na to, že je o den mladší jak Vojta, tak je šikovnější :wink: Tak koukám, kaše na noc nepomohla :unamused:

zany: to neva, napíšu to znova :slight_smile: Reklamovali jsme ho už podruhý, zase nám kmitalo kolo. tentokrát je to zase ložisko na kole, a měli jsme celej košík prodřenej od těch koleček :rolling_eyes: Nechápu, jak je to možný :rolling_eyes: Jejda, to jste zase měli na dovče zážitek :sweat_smile: Promiň, ale musím se smát :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
luci: tak zase zároveň :sweat_smile: Já se můžu po lineckým taky utlouct :sweat_smile: Vy jste ještě v hlubokým jo :confused: No teda, to tam Anetka vydržela dlouho :fearful: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
leonik,máme na sebe teda štěstí :slight_smile: vypadá,že jsme psaly tři,ještě rymeska.
no ona je přes celou korbičku když leží,ale ještě v poho :slight_smile: Máme dlouhou korbičku a krátký mimi :wink:
25. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Leo - v pohodě, já se tomu už taky směju :slight_smile:
A díky za vysvětlení. Snad to bude brzy v pořádku :wink:

Rymes - já to poznala, protože bydlíme 20 km od Březnice a znám to tam :wink:
Snad se vám holky ty noce zlepší. Ale vím od kamarádky, že to chce fakt vydržet a nechat vstávat tatínka a nebo fakt jít jinam...
25. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
jejda.....tady je prispevku :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: uz si to nepamatuju :sweat_smile:
zany:tak myslis,ze nevadi, kdyz s nim jdu jinam,,treba do byvaku?mame tam zidli a on na ni do 10minut usne,mizera jeden :grinning: :grinning:
leoniKI,to mas teda fakt pech...snad uz to prestane a budete jezdit a nic se vam neporoucha :slight_smile:
zany:tvoje story,,,sila teda..
Luky sni celou tu 200g sklenicku,a pak uz mlicko nepije,tak mu to snad staci,odpoledne jsme mu dala banan,ale mam pocit ze mu to nejede,je to druhy den a j takovej divnej,jak to delate vy s ovocem?ja to roznahnala jen vidlickou,takze tam byli malinky kousicky...ale co potom jablicko hrusku??ma to cenu kupovat ve skleniccce nebo kupovat spis cele ovoce a pripravit doma?co myslite?
pauli:gratuluji k plazeni,sikulka :slight_smile:
my dneska usnuli ve 20:15,,tak sjem zvedava,idkyz vcera usnul po pul devate a byl vzhuru uz ve tri rano :frowning2: no nic...mejte se a at vam vasi milacci spinkaji celou noc :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tady to ale ožilo! Nestíhám dočítat. :grinning:
Danča usnula už ve 20.30, tak jsem zvědavá na noc, většinou když usne před devátou, tak se v noci budí,
když usne déle, tak chrupká až do šesti.
Kájina mi psala sms, že na soustředění docela dobrý, ale že už se těší domu. Asi je tam dost honěj, protože
ráno v 7 chodí běhat a pak jsou téměř celý den v tělocvičně. Ty trenérky podle mě nemají rozum, zbytečně
to přeháněj. :unamused:

zany
to teda bylo zpestření dovolené! To jsi určitě byla ráda, že jste nejeli sami, přeci jenom když se něco takového
přihodí, tak je to lepší, že má kdo pomoci. Ale procestovali jste toho teda dost. :wink:
Jak jsi se mě ptala na sporťáček, tak on je to spíše takový malý tank, jak ho nazývají některé maminky,
ale už jsem to psala, nechtěla jsem do toho investovat moc peněz, tak jsem koupila Deltim a ještě koupím
golfky Multiway. :wink:
25. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
cafko holky,

zany - budete mat na co spominat... ta story..hlavne ze sa nic horsie nestalo :slight_smile:
tak my nesedime vobec, ziaden naznak, a v kociku spokojne lezime, mame sportak uplne do lahu :slight_smile: ten patron co mame je udajne jeden z najdlhsich, pri jakubovej dlzke ale dufam ze uz zacne sediet lebo aj tam mu to bude male :confused: :grinning: a co potom s nim, faakt netusim ... :grinning: :grinning:

tak my sme tu asi najvacsi jedlici co sa tyka obeda.... jedna sklenicka je mu malo, uz to nevazim, ale minule ked som vazila, zjedol 280 g !!!

u nas po ocko vsetko ok, zatial. tak u nas sa az dnes zacal jakub castejsie pretacat z bruska na chrbat, doteraz sa mu nejak nechcelo..vedel to ale nerobil to...
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
andilek
já většinou ovoce kupuju čerstvé, protože ze skleniček se mi zdá kyselé. Podusím jedno jablko
a rozmixuju ho s 1/2 banánu a ještě to malinko naředím vodou. Zkoušela jsem i hrušku, ale ta jí moc nechutnala.
Z kupovaných jsem dala párkrát Frutapuru od Hami, ale jedla jenom ty sladší jako jablko, banán. Švestkovou
nechtěla. :slight_smile:
luci81
také máme dlouhou korbičku a krátké mimi. :slight_smile: Víc se jí líbí v tom hlubokým, než v tom novým co jsem koupila,
tam je taková nesvá. A taky ten hluboký víc houpe. :slight_smile:
leonik
jj, dá se koupit i jako sporťák. Měli ho v akci na stránkách dětský ráj. Za ty peníze myslím, že je dobrej, samozřejmě, že kdyby mi nezáleželo na penězích, tak bych vybrala jiný, ale za 3.500,-Kč nemůžu chtít
mercedes. :slight_smile: Do autobusu s ním jezdit nebudu, to si koupím lehké golfky od Chicca, ale k nám do lesa
bude dobrej. :slight_smile:
rymeska, paulinka
to noční buzení vám teda nezávidím, ale nemůže to trvat věčně, také jsem slyšela, že v těchto případech
má zkoušet utišovat tatínek, ale ono se to lehce radí, hůř koná, to je jasný.
Mě zase zlobí ve dne, nedávno jsem šla k sousedce na návštěvu a byli jsme s manžou domluvený, že se vrátím
za 1,5 hod., tak se sousedkou klábosíme a najednou mobil, slyším v něm řvoucí Daninu a manža celý nešťastný,
že mu řve a není k utišení, tak jsem naklusala domů a sotva jsem jí vzala do náruče, tak přestala. :unamused:
25. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
andilek: no kéž by jsme už v klidu jezdili bez poruch :slight_smile: Já ty ovocný přesnídávky kupuju- Frutapuru, nebo Hami. občas mu povařím hrušku, jablko, nebo co najdu u našich na zahradě :slight_smile: Nedávno měl ringli, tu měl syrovou, byla hodně sladká :slight_smile: Ale musím mixovat na hladko, jinak to mezulán nechce :grinning: Šklebí se u toho a plive to ven :sweat_smile:

zzuzca: tak to je pořádnej jedlík, a už ti sní i kousky v příkrmu?

nency: tak do lesa je to dobrej kočárek :slight_smile: Hlavně za ty peníze :wink:

Já jdu ještě chystat Vojtovi mlíko, večer nám to časově nevycházelo, tak teď se začíná budit hlady :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
leonik, kusky zje ale zistila som ze take ake ich dam do prikrmu take su aj v stolici :grinning: ..tak uz nejaku dobu radsej mixujem, resp. potlacim vidlickou, maso krajam na malilinkate kusky ... nikede som citala nazor, ze je to len 'moda zavadzat tak skoro tie kusky, ze prave znak toho ci to dietatko stravi je ta stolica, a ak to nie je ok, nie je dovod ich davat..kludne az po roku...tak vyskusam znovu za nejaky cas...

ovocie to musi mat uplne na kasu,inak nezje

holky, u nas noc po ockovani asi najlepsia zo vsetkych :slight_smile: kojila som o 8 pred spanim a potom az rano o 7. nadranom som musela po dlllhej dobe odsavat :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojda zen..tak noc krasna..od osmi do 5 a pak jeste usnul v sest a spal skoro do 8..tak dobry,skoda ze to neni kadzy den :frowning2:
s tim ovocem nevim no....ja prave delam zatim banan a vidlickou to roznannam a sklebi se tu toho ,protoze tam sjou kousky,treba mu to tam vadi,,,je to divny,protoze je to zrout,tak se divim,ze mu to nejede....
takze ono je jedno s cim to ovoce se zkombinuje?jestli hruska a banan nebo merunky a ja nevim jablko....?
26. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
andilek, ked banan pomackas vidlickou poriadne ziadne kusky tam nebudu :wink: kombinovat mozes, ako uznas za vhodne, mozes sa inspirovat sklenickami ak nevies co s cim. ja davam co by som si dala aj ja, no a casto dojedam a chuti mi :grinning:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
zuzka:jenze trochu tam ty kousky jsou a on to vi,mizera jeden....dneska sjem to dala do mixeru a moc mu to nejelo...takze to bude bananem.... :frowning2: asi mu nejede :frowning2:
26. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.