• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky vy jste toho zase nakrofnili :grinning: dočtu vás zítra!

O víkendu jsme měli u nás babičku tak jsme toho využili a šli na místní zábavu (do 24h. malá se zbudila ve 2h. tak jsem se i prospala). Manža teď dva dny po sobě jel kolem komína tak spinkal doma :dizzy_face:

leonik: máme PC starý asi dva roky ale stál docela dost peněz tak nevím :unamused: ale monitor je starší já chci koupit malé na vánoce ten veliký plazmový (oni už teď ani jiné nedělají asi? :grinning: ) tak nevím čím to je ale štve mě to potřebuji PC a ....
26. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

my jsme ráno vyrazili ke kamarádce :slight_smile: Bylo to fajn, zašli jsme si na oběd, pak byli kluci na hřišti a zatímco Elinka spinkala, tak my kecaly :slight_smile: Pak jsme si daly kafčo a dortík a jeli jsme domů. Manžovi přišli popřát příbuzní, tak jsme sotva připravili jednohubky a už tu byli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli dneska usínala s řevem a Honzík jde spát, tak jsem zvědavá jak usne :confused:

Nency - koukám, že snad všechna dítka jsou maminčini závisláci :grinning: I když tohle Eli nedělá a manža si většinou poradí. Ani jednou mi nevolal abych už jela domů :wink: Zvlášť když už přes den nekojíme a hlady neřve :wink:

Eliška jí přesnídávky. Banán jsem jí zkoušela škrábat, ale to moc nechtěla. Zítra jí to zkusím rozmačkat a uvidíme :wink: Ale myslím, že jí chutná všechno :wink: Ona je náš žroutík :grinning:
26. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska byla odpoledne na schůzce ve školce, večer jsme využili hlídání a zašli s manželem na večeři. Dneska jsme 9 let spolu :slight_smile: Tak a teď mě čeká hromada prádla na žehlení :confounded: Vojta když nespí přes den, tak je chvílema protivnej, zítra jdeme na třetí hexu, tak se zeptám dr.jestli tam třeba nebude zub :sweat_smile: Má tu dáseň v místě toho zubu takovou bělejší, tak nevím :unamused:

zzuzca: jo, to je jasný, vždyť tak malý mimča ty kousky nemají pořádně čím rozmělnit :unamused: pak to nemůžou strávit :unamused: Takže já budu mixovat asi zase do roka, jak u Lei :sweat_smile: Tak jste to hezky zvládli po očkování, uvidím, jak my zítra..

andilek: já babán mixuju třeba s povařenou hruškou a jablkem, nebo který ovoce je kyselejší, tak přidám banán. A když dochází nápady, tak dám skleničku. Který dávám teda dost často :sweat_smile: Když jsem dávala banán, tak naškrabu na lžičku, jen zlehka, a žádný kousky tam nejsou. Nebo jak píše zzuzca namačkám vidličkou, rozhňahňám na kašičku, taky je to bez kousků :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak dočítám druhou stranu, nebo bych zase zapomněla co jsem chtěla napsat :sweat_smile:

jola: my máme LCD monitor asi rok, je to velký skoro jak obrazovka na televizi :sweat_smile: Plazmový monitory, to nevím jestli se dělají, jen vím, že jsou takový televize :sweat_smile: Ale prý má větší spotřebu energie :unamused:

zany: teda vy jste toho dneska stihli :slight_smile: To jste si ten den hezky užili :wink:
26. srp 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
tak jdu nakouknout,
zzuzi-téda,to je jedlík :slight_smile:

píšete tu o přesnídávkách,my taky spíš děláme doma.Holky,můžou už děti taky jogurt,To asi ne co?já jsem včera zkusila Anetce udělat na večeři kaši,a baštila jí,jako ještě nic jinýho :slight_smile: tak jsme ráda,přes den nechtěla moc jíst,asi ten zoubek.Už se mi zdá,že ho tam vidím.
27. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
luci, jogurt sa zavadza 8-9. mesiac, takze podla mna kludne mozes skusit :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
holky,tak jsem podlouhé době dala anetce koupený oběd.Baštila ho s větší chutí,než doma dělaný,ale stejně posledních pár lžiček už moc nechtěla.myslela jsem,jestli nesní jen tu malou skleničku proto,že jí nechuná co uvařím doma,ale koukám,že tím to nebude.tak jsem na jednu stranu ráda,nemám výčitky,že sní málo,že jí to nechutná.

zzuzi-díky

taky máte doma tolik vos?jsou snad nějaké přemnožené,nepamatuju,že by se jich tolik dostalo až domů.teď jich tak 4-6 denně likviduju :angry:
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
čauvec holky tak už to pomalu vzdávám s tím přikrmováním asi budu kojit do nekonečna :unamused: . Zjistila jsem že je jedno jestli mám nějakou dobrotu v podobě sladkého ovoce nebo polívečku ze zeleninky malá vidí žličku zatne pusinku a nedostanu se jí tam ani heverem! :angry: Jolanka otvírala pusinku jak kapřík a spapala vše no a tady ta opica jedna bude asi frfňa. Tak jsem to opět s příkrmama na čas vzdala :cry:

leonik:jj LCD ten jsem myslela :grinning: já se v tom prd vyznám prostě plochý :grinning:

Luci: já jsem našla u nás asi čtyři hnízda vos!!A to nemáme žádný ovoc. strom. Je jich opravdu hodně tento rok!
27. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky,

zas jen v rychlosti... Zbytek večer :wink:

Luci - jogurt se smí od ukončenýho 8. měsíce, takže už můžete 3 týdny baštit :slight_smile: Elince moc jede a vzteká se, když už není :grinning: Kupuju jí bílou Activii a chci zkusit i Hollandii, ale tu měli jen půl kilovou :confounded:

Jdu pověsit prádlo dokud Eli spí a pak vyrazíme ven :wink: Dneska jsme bez Honzíka, je u mojí mamky :wink:
27. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
nazdarek, tak vcera bolo u nas veselo, manzel mal meniny - dostal odo mna tiramisu - bola to mnamka :slight_smile: posledny kusok je v chladnicke, odolavam od rana..predsa len, robila som to hlavne pre neho...je to ale boj.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
prespala u nas kamoska-povodne mala prist len na navstevu-cestou ale kupila flasku vina, bonbonieru, zubnu kefku :slight_smile: a tricko u vietnamcov za 50 kc :grinning: aby mala co na druhy den do prace :slight_smile: takze prespala :dizzy_face: vecer sa este zastavili brachovci a spat sme sli az neskoro v noci.
inak dneska sme doma, doobeda sme boli na rehabku,vsetko ok,napredujeme :slight_smile: dostali sme vylepseny cvik na kolienkach...to bolo teda revuuuu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som zvedava ako nam to pojde...von pojdeme az vecer, som dnes lenoch...=vonku je teplo :slight_smile: tak pojdeme az vecer. na obed mal kubik prvykrat fazulku-od nasich zo zahradky...ale holky,to som nevidela...fialova a po uvareni normalna klasicka zelena...no fakt som cumela co to je za odrodu..chutila :wink: zatial caf
27. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
holky?ahojda...nam moc ovoce nejede,,a divim se...dneska mel jablickos hruskou a nic,tvaril se hrozne,sotva otviral pusinku....pak nechtel ani mlicko,,,tak nevim,jestli ma treba plne brisko,kdyz ma k obedu 250gsklenicky..no nevim....tvari se u toho horzne :frowning2: :frowning2:
zuzka:vsechno njlepsi manzovi :slight_smile: taky bych se sotva drzela,kdyzby neco vybornyho bylo v lednice :grinning: :grinning: urcite se to na kolinkach bude zlepsovat,neboj,Kubik je sikulka :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
update, manzel ma povolenu hospodu a ja ten posledny kusok :grinning: :grinning: :grinning:

andilek - u nas ovocie taky-tak .... :confounded: za chvilu mu idem cosi pripravit...
27. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, my měli dneska nabitý den :slight_smile: Dopoledne jsme jeli na hexu, pak se stavili k našim. Odpoledne dorazili domů, najedli se a jeli ke kamarádce. Venku vedro, no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malýho dneska převážili a asi se rozhodl že už nabral dost :sweat_smile: tak už nebude tolik přibírat :grinning: Přibral za tři týdny jen 4 dkg, doteď to bylo kilo měsíčně :sweat_smile: Tak má 10200g :slight_smile: A ptala jsem se dr.jestli ta
27. srp 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
My jsme měli dneska den bez Honzíka. Mamka si ho vzala na hlídání :wink: Tak jsem s Eli objela potřebné. Byla jsem i v sekáči a dost věcí se prodalo, tak jsem obohacená :grinning: Hned jsem odpo utrácela a koupila Elince krásnou Next bundičku na podzim :dizzy_face: Na kapuce má tykadla :grinning:
Manža byl u tchýně stříhat třešeň a višeň, tak jsme byly samy doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi - to je dobrý obchod :grinning: :grinning: :grinning:

Andilek - a zkusila jsi dávat přesnídávku? :confused:
A nebo v tomhle horku prostě nemá hlad... Eli sní k obědu 200g a svačí klidně až za 4-4,5 hodiny :sweat_smile:

Luci - koukám, že u vás brzy vykoukne zoubek :slight_smile:

Joli - super, že jste někam vyrazili :slight_smile:

Leonik - taky jste si užili :slight_smile: Ty jo, 9 let :slight_smile:
Elinka teda kousky zvládá dobře :slight_smile: Honzík to taky zvládal dobře i když ještě neměl zoubky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Leo - ty jo, to je váha :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, my měli dneska nabitý den :slight_smile: Dopoledne jsme jeli na hexu, pak se stavili k našim. Odpoledne dorazili domů, najedli se a jeli ke kamarádce. Venku vedro, no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malýho dneska převážili a asi se rozhodl že už nabral dost :sweat_smile: tak už nebude tolik přibírat :grinning: Přibral za tři týdny jen 4 dkg, doteď to bylo kilo měsíčně :sweat_smile: Tak má 10200g :slight_smile: A ptala jsem se dr.jestli tam nebude zub, a prej že možná jo, má to dole nateklý a bělavý. Tak uvidíme. Nálady a menší chuť k jídlu by tomu nasvědčovaly :slight_smile:

luci: ptala jsem se dneska na jogurt dr.jestli mám dávat a prý že jo, na odpolední sváču.A Vojtovi je 7,5 měs., takže vy jste ještě starší, tak už můžeš :wink: Buď bílý holandii, nebo choceňský a nebo přidat ovoce. Ale zase jsem někde četla, že jogurt v kombinaci s čerstvým ovocem v břichu kvasí, tak si pak vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak mu dám asi ovocnou holandii :slight_smile:Vojta snědl dneska 190 ml zeleniny, a ještě se díval, že by si dal ještě :sweat_smile:O vosách ani nemluv, dělala jsem marmeládu a 14 jich doma zabila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jola: co máš z toho, já těmto věcem taky nerozumím, musím se ptát manžela :sweat_smile:Tak uvidíš, zkus se k těm příkrmům vracet pořád dokola a třeba si jednou dá malá říct :sweat_smile:

zany: my kupujem tu půlkilovku holandie :slight_smile:Lea je schopná tu velkou čokoládovou sníst na posezení :sweat_smile:

zzuzca: tak u nás by ten kousek do odpoledne nevydržel :grinning:To seš dobrá, že máš takovou výdrž :grinning:

andilek: a co kdybys zkusila trochu mlíka zamíchat do toho ovoce, třeba by to jedl :wink:A jak často krmíš? Ony se ty intervaly mezi jídly začnou prodlužovat. Třeba byl najedenej, nebo jak bylo vedro, neměl takovou chuť :wink:
27. srp 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
ježíš teď se dívám, že se mně odeslal nedopsanej příspěvek :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
zany: ty prodáváš přes sekáč věci po dětech? U vás to berou? U nás ve vedlejším městě jsou dvakrát do roka burzy s dětským zbožím, tak se tam taky chystám, něco prodat. Snad to neprošvihnu :slight_smile: Já taky ráda utrácím za nextový věci, jsou prostě krásný :wink: Stříhali stromy? To se dělá na jaře nebo na podzim, ne? :sweat_smile: A když ti Eliška tak dobře jí ty kousky, tráví je dobře? Jak tady psala zzuzca, že to ty děti pak mají ve stolici :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
holky.on jedl v 11 a odpoeldne jedl az ve tri ...takze 4hodiny,coz si mylsimn,ze by mohl mit hladik...nevim no...dneska mel prave Frutapuru...jablicko.hrusku...
leonik:me povidej,jak mel ten banan,tak mel kousku ve stolici....Co ta hexa?zadna teplotka?taky se me libi next veci,ale zadny nemame...KDe je kupujete?mate krasnou vahu :slight_smile: :slight_smile: ono to nebude uz tak narustat, no uvidis priste...
horzny pocasi....uz aby byla sobota,snad bude lepsi ovzdusi....co kupuje za presnidavky?tu Frutapuru nebo obycejne?Tu HOlandii muzu davat na dopoledni svacu ne?teda az v 8 nebo 9mesicich
27. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahojky holky,
téda já se nestačím divit,co tu toho je :slight_smile:

leonik-to je teda váha :wink: ten jogurt asi zkusím,myslím,že by jí mohl chutnat,tak koukám,že nejsem sama kdo bojuje s vosama.ony jsou potvory některý i takový,,krotký,,Anetka hned do všeho šťourá,nejradši by i mouchy chytala,mám strach,aby jí neďobla(samo,že ta vosa,ne moucha)

zzuzi-tak to jste si užili :slight_smile: cvičení určitě zvládnete,přeci nejste žádný ,,Béčka,, :wink: majej je šikula

joly-to je mi líto,že nechce baštit,však ona na to přijde,myslím,že má čas :slight_smile: ,že to ještě není tak hrozný

holky,jak u vás probíhá krmení?Anetka by si u toho nejradši hrála :angry: Úplně nejvíc miluje,když trocha ukápne,to jí v mžiku rozpatlává po stole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ,ani já nejsem tak rychlá,abych to utřela.

O nextu radši nemluvte :dizzy_face: já teda kupuju většinou použitý,nový jsou stašně drahý, je to na chvilku.Jen ty šatičky,co měla třeba na vítání a na svatbě,ty jsou nové-dáreček od tchýně a švagrové :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
andilek: Vojtu jsem neměřila, nezdál se mně, že by měl teplotu :slight_smile: Akorát dneska spal za celej den jen 1,5 h. A večer usnul až o půl 9 :sweat_smile: Byl naštěstí hodnej, akorát jsme pořád běhali nastřídačku s manžem do ložnice rovnat ho. Pořád se točí v postýlce a převaluje na břicho. to je vždycky doba, než usne :rolling_eyes: :sweat_smile: Vojta měl taky dneska frutapuru, naštěstí mu chutná. Teď máme zrovna ten ovoc.koktejl :slight_smile:Nebo jsem zkusila v Penny ty bio přesnídávky, ale už je nebudu kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:Přijde mně že je to samá ta rýžová mouka, malej se pak nemůže vykakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:Dobrý jsou taky hami přesnídávky, jen z ovoce. Ty obyč přesnídávky nekupuju, je to samej škrob a umělotina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra bude mít jablíčko s ringlí a hruškou ze zahrádky. Ať má taky změnu :slight_smile:Já už mu zkusím ten jogurt dát zítra, když dr.řekla, že už mám dávat. Tak jsem zvědavá, jak mu bude chutnat :sweat_smile:Mně dr.říkala dopoledne ovoce, oběd zelenina, odpo jogurt, nebo jogurt s ovocem a večer mlíko nebo kaše :slight_smile: Next hadříky nakupuju na mimibazaru :slight_smile: ale většinou nošený, za dobrou cenu :wink: V sobotu radši ať je hezky, ne vedro, ale doufám, že nebude pršet. Manžel slaví na chalupě narozky, budem mít venku posezení :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - je tu jeden sekáč co bere věci do komise :wink: Ale paní tam má strašně věcí!!! Takže kolikrát jsem tam nic nevybrala... Nebo jsem šla v blbou dobu, kdy to pěkné bylo přebrané :unamused:
Ale známá mi říkala, že její ségra otvírá nový sekáč taky do komise, tak to zkusím příště tam :wink:
A myslím, že by se ovocný jogurt ještě dávat neměl. Spíš do bílého přimíchat čerstvé ovoce než ovocný :wink:
My jedeme v bílé Activii

Andilku - prostě asi nebyl pořád hlad... A intervaly se fakt prodlužují :wink:

A Eli má stolici dobrou, skoro nic není vidět, že by měla kousky :grinning: Teda kromě kukuřice :grinning: Asi to dobře stráví...

Na Nextových věcech taky ulítávám, ale držím se :wink: Je tu jeden sekáč, kde to paní dováží z Anglie, něco jsme měli i nového z netu z UK a něco použitého z MMB :wink:
My tu po tom šílíme a v UK je to prý konfekce :grinning:

Luci - Eli měla zas dneska tendence si u jídla strkat ruce do pusy :rolling_eyes: Jinak okolkuje, pak otevře pusu a když už nechce, tak kouká všude možně. Ale jak není už jogurt, tak je řev :grinning:
27. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Leo - já myslím, že je jedno jestli dáš dopo ovoce a odpo jogurt nebo obráceně :wink: SPíš jde o to, aby to ty dětičky dostaly :wink:
Eli to má jak kdy. Když někam odpo jdeme, tak jí vezmu spíš přesnídávku než jogurt. Zvlášť v tomhle vedru... :unamused:

A přesnídávky kupuju od Hami, Sunárku a nebo i Hamánka :slight_smile: Ten je za dobrý peníze a Eli i chutná :wink: Má ráda i ty s piškoty, s mléčnou rýží a jogurtem :wink:
Taky jsem zkusila koupit ty od Babylove a Alnatury a taky to šlo :wink:
27. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
luci: Když mám Vojtu v náručí a lítá u stropu moucha, tak si míní hlavu ukroutit :grinning: :grinning: To jsme na tom stejně s tím rozpatláváním jídla :grinning: Vojta, jako by to chtěl chytit a ještě to chce nacpat do pusy :grinning: Takže je ve finále jak prasátko :grinning: :grinning: Jsou rychlí, co :sweat_smile: Já Vojtu nenechávám hrát si u jídla. Všechno cpe do pusy co má v rukách, pak je celej špinavej. Akorát se naučil přitahovat do sedu u jídla, to je pak krmení, když mu teče všechno z pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leu jsem naučila jíst s hračkama, knížkama, jinak by nic nesnědla. Musela jsem ji pořád něčím zabavovat. Dlouho jsme měli problém, aby si odvykla, že u jídla se nehraje :confounded: Hlavně pak ve školce. Nevydržela u jídla, odbíhala k hračkám :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
leopnik,no právě,tomu se chci vyhnout,když se jí,tak se jí,jenže ona ona má u toho hrozně práce,víš,jak je zajímavej třeba popruh u židličky?nebo šroubek...?Když jí nekrmím,tak si jich ani nevšimne,jsou to potvůrky :grinning:
27. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
zany: no je to jedno, jestli dopoledne jogurt nebo odpol., ale zas když má ráno mlíko, pak by měl jogurt, zeleninu, ovoce...takhle se ty mléčný příkrmy aspoň líp prostřídají :slight_smile: Ten jogurt s tím čerstvým ovocem prý kvasí a můžou mít bolení, tak nevím :unamused: Já bych teda asi taky nesnesla třeba jogurt a čerstvý jablko :sweat_smile: Kdežto v tom ovocným jogurtu je to ovoce něco jako marmeláda. Zrovna si myslím, že v tý ovocný holandii není nic špatnýho, horší třeba je dobrá máma a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No začnu stejně bílým jogurtem radši, přece jen ty bílé jsou kyselejší, tak ať si moc nezvyká na sladkou chuť. Lei jsem dávala jen bílý a dneska nemá problém ho sníst :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
luci: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
leonik,promiň koukám,že jsem ti zkomolila jméno
jdu dadat,dobrou holky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojda.o noci nemluvim :frowning2: ....my u jidla vetsnou jsme hodn,ale co vi ze ma nozky,tak kop jako zbesilej...a kdyz nechce zacne nadavat..taky si strka obcas ruce do pusy...jeste je v lehatku,takze nema ani casek to rozpatlat,ale mslim,ze to rpijde...
Stejne me rpijde,ze ty jogurty jsou pro ne nejak moc kysele...asi musim ochutnat vsechny chute,no...no uvidime dyl...my tu mame much ze me pekne prudej-.--Lukysek taky kouka jako zbesily...vosy nastesti nelitaji,tak jedna sem vlitne...
luci:to jo,to me povidej,krmim ho na stole..mam tam plno kravinek,,takze svicka, slanka...vsechno zajimavy vic nez papanicko...
28. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky Holki, tak jsem se k vám konečně zase vrátila. Doufám, že už to bude zase na delší dobu. Sezona nám končí a tak budu mít snad konečně trochu času. Teda musím říct, že domácnost dost trpěla. než to tady zase uklidím to bude trvat. A to prý teď budu pomáhat se dřevem na zimu :confounded:

No mezitím Bára začala zjišťovat, že nohy jsou fajn a že na nich je to lepší než sedět na zadku, takže se zkouší postavit kde to jen jde... v postýlce , u ledničky, kolem postele... Má už dva zuby a asi jí leze další. Už se dokonce snaží plazit sice se odráží do zadu.
Koukám, že zkoušíte jogurty a želatinu, je to jedno jaký jogurt? Nejdříve asi jen bílý, ne?
I u nás je to u krmení zábavné, malou zajímá cokoliv, ale pusu u toho otevíra. Krmím jí v polohovacím křesle a musím ho často prát, je to děs :slight_smile:
Holki poraďte, naučila jsem si malou na to, že jí uspávám, ale musím jít na pár dní do nemocnice. Jak jí to odnaučit? Taťka asi příjde v té době o všechny vlasy :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.