• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, u nás se usíná, tak mám chvilku klídek :wink: Vojta je po očkování zatím bez reakce, ani teplotu tentokrát neměl. Spal večer od půl 9 do 7 do rána, a to jedl naposled v 6 večer. Takže ani neměl hlad :unamused: Akorát je chvílema víc protivnej a dost spí :slight_smile: Ráno spal skoro 2 h a po hodině a půl hraní šel spát zase :slight_smile:

luci: stane se :slight_smile:Hlavně, když se rychle píše :slight_smile:

andilek: copak, zase jste se špatně vyspali? :unamused:

telullah: sezona končí, ale práce kolem koníků je určitě po celý rok dost, že :slight_smile:Musí to být náročný, nedovedu si to představit. Bára je šikovná, už toho tolik zvládá :slight_smile: My začneme bílým jogurtem holandií, ty s přidáním tý želatiny a škrobů myslím, že nejsou pro tak malý prcky dobrý :unamused:Takže jen nějaký přírodní :slight_smile:S tím uspáváním neporadím, malej usíná sám, už od tří měsíců a jsem za to ráda. Holky poradí, hodně jich tady uspává :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
leonik, no vy ste teda velkiiiiiii :grinning: tolko kg..... :slight_smile: :slight_smile: vojta ti krasne zvladol ockovanie :dizzy_face: u nas takisto, ziadna teplota, ziadna protiva :slight_smile: ozaj ako si sa pytala ci nemal po cerstevj hruske bolenie, tak nemal :slight_smile:

tak dnes som opat zvazila kolko zjedol, a na obed 300 g !! :grinning: v pondelok budem volat dr. tak sa jej na to opytam, v roznych forach sa tu na konikovi prebera ze deticky jedia malo ale opacny pripad tu asi nikto neriesi ... :sweat_smile: ale urcite su aj nam podobni, asi to teda nie je problem :sweat_smile:

tehullah, u nas tiez zaspava sam, vynimocne s pomocou..ako ti poradit...no jedine ho to teda naucit sameho... ja by som do toho sla...bude to chciet dost trpezlivosti ale oplati sa !! :wink: ja si to neviem vynachvalit :wink: cez den nam to teda vzdy nefunguje ale na noc ano :slight_smile: zistila som ze je dost dolezite ho davat do posteilky bdeleho...predtym sa dlho mazlime a pripravujem ho na to ze ide do postielky :dizzy_face: potom sup tam, zaspievam, pritom hladim, este sa pomodlime (som veriaca a utkvela mi z detstva taka pekna detska modlitba :wink: ), zaverecne pohladenie a pusa a odchadzam :dizzy_face: este mu niekedy dam plienku nech sa s nou smudlikuje. niekedy ale zaspava pri kojeni ak je vemi unaveny.to sa mi bud podari ho preniest, ak sa pritom zobudi to je horsia varianta... :dizzy_face: tak vela stastia...pripadne nech si zvyka na otecka pri uspavani...
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
leonik- práce je pořád dost, to ano, ale už tam nebudu muset trávit tolik času. Budeme si to most trochu jinak zorganizovat. Máme na jogurt jěště trochu čas, ale info neuškodí. Budu se na ty jogurty muset trochu kouknout.

zzuzca- zkoušela jsem jí šoupnout párkrát do postýlky, ale bylo to s kraválem. Pak mi jí bylo líto a vzala jsem si jí zase k sobě. Asi si to bude muset taťka vyzkoušet nebo bude kravál.
28. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
holki, jak staré máte mimča? Mám v tom trošku zmatek.
Bára je 19.1
28. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
zany - četla jsem tvou story se zapalovačem. Dost hustý :slight_smile: hlavně, že to nebylo horší
28. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
ahojte holky

telu...teda s tim uspáváním ať se to taťka rychle naučí, dokud jsi tam Ty:wink:
mám otázečku...kolik Ti teď Barunka váží a měří?
28. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
sluninka- taky si myslím, že se to musí oba naučit. Lepší by bylo, kdyby si zvykla sama,
Poslední važení bylo v červenci a to měla 8800 a 65 cm. Teď si myslm, že má kolem 10 kg
28. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
telul...no bude to asi oříšek,viď? ale oni to spolu určo zvládnou....na jak dlouho tam jdeš?
týjo tak to je pěkná :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky,
zzuzca-téda,to je jedlík.Znáš tu pohádku?Snědl jsem tátu,mámu.... :slight_smile: Nezlob se,to nemyslím špatně :wink:

telullah-Anetka-3.12.2008Teda Barča je šikula,jak se staví atd. :slight_smile: Sama si i sedne?Anetka,když jí mám třeba na klíně,drží se mě za ruce a má pevno pod nožičkama,tak si taky stoupá,ale sama ne,že by se něčeho chytila a stoupla,takže jí to nenechávám dělat.S uspáváním bych sama potřebovala poradit :frowning2: Teď se nám podařilo odbourat usínání u prsu a taky bych ráda pomalu začala učit spát sama.

koukám,že máme návštěvu :slight_smile: ahoj,sluninka,myslím,že jsme se někde v diskusi potkaly(uvízlo mi v paměti ,,sluninka,,to je hezký),ale teď si nějak nemůžu vzpomenout kde
28. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
luci..nooo někde jo,ale teda taky mě nenapadá kde :sweat_smile: :wink:
teda nám Naty usíná sama od malička..i když jsem teda kojila,tak usínala pochopitelně u prsu,ale to snad každý mimí... ji dám do postýlky, odejdu a malá nějak usne...teď teda rozhází komplet postýlku,přestěhuje plyšáky, některý lítají po ložnici, ale pak se unaví a usne,ani nebrečí,občas jen pofňukává,ale to ji chvilku nechám a pak vytuhne...i když ve zvláštních polohách,to tam pak potichu a po tmě jdu a vrátim ji zpátky tam kde má mít hlavičku :grinning:
28. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
sluninka-To máš dobrý,Anetka taky dřív usínala sama,ale pak začala u prsa a to mi docela vadilo,ne,že mi to nebylo příjemný.Když neusnula u prsa,tak nastal stráášnej řev,když jsme jí dali do postýlky.tak jsme zkusili uspávat na rukou,usne do pěti minut,ale vím,že to taky není dobře,hlavně poroste a kdo jí pak bude tahat.
28. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
luci...já bych se tím netrápila, asi je jí tak dobře a dřív nebo pozdějí se to naučí sama..třeba...a jak píšeš, vždyť je to příjemný,že bez Tebe neusne :grinning: se u rodičů cítí dobře :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Dobrý večer,

já dopoledne vyrazila s kamarádkou do cukrárny. Pak jsme byli s manžou na obědě tady u nás v hospodě. Jak jsme byli bez Honzíka, tak se mi nechtělo vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom jsem odvezla věci do sekáče a šupky odvézt Eli a na AJ. No a manža nechal doma učebnici a sešity :angry: :grinning: :grinning: Hlavně že měl pro tchýni nějaký košík a přepravku :rolling_eyes:
Potom jsme vyzvedli děti a ještě jsme to okoukli na stavbě a jeli jsme domů. Honzík má zvýšenou teplotu a červený očíčka. Tak dostane na noc mastičku, sirup na teplotu a uvidíme :wink:

Andilku - on si n atu chuť musí zvyknout. Eliška se na jogurt ze začátku taky ksichtila, ale teď jí jede :slight_smile: Nebo zkus případně tu sladkou bílou Activii...

Telu - tak hlavně, že jste to zmákli a dřevo snad půjde taky rychle :slight_smile:
To je Bára šikulka, že si už stoupá :slight_smile: Jogurt je lepší nejdřív bílý. Honzík jedl dlouho bílé jogurty a až už ho nechtěl, tak jsme přešli na ovocný, ale to mu bylo už přes rok a půl :wink:
S uspáváním taky neporadím. Elišku dám do postýlky a většinou usne sama. Jen občas vyžaduje mojí nebo manžovu přítomnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška je 9.12. :wink:

Leonik - super, že jste bez reakce :slight_smile:

Zuzi - no to je porce :grinning: A když bys mu dala míň, tak bude řvát hlady? :confused:

Sluninko ahoj :wink:

Luci - Eli chodí do postýlky unavená a už u kojení je vidět, že se šmudlá. Pak jí jen položím do postýlky, dám jí dudlíčka, pohladím a odcházím. Ona se ještě chvíli převaluje a pak sama usne :wink:
28. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
zzuzca: já jsem ráda, že ty kilča už nejdou nahoru, jinak by měl v roce 15 kg :grinning: To má naše lea ve 3,5 letech :sweat_smile: Já jsem ještě syrovou hrušku nezkoušela, mám strach že ho bude bolet břicho. po zkušenosti s květákem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ti Kubík jí čím dál víc, co :grinning:To jsem zvědavá co ti řekne dr. :wink:Vojta se dneska taky překonal a už snědl 240 ml zeleniny s masem :slight_smile:

telullah: Vojta je 11.1. :slight_smile:

sluni: ahóój, my už se trochu známe, že :slight_smile: :slight_smile: Tak to usínání máme podobně jako vy :wink:

luci: už jsi zkoušela dát Anetce ten jogurt? :slight_smile: Já jsem u nás tu bílou holandii nesehnala :unamused: tak příští týden pojedu do města, tam ji mají.
28. srp 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
zany: já taky nevařím, když je Lea pryč :slight_smile: Koukám Honzík je marod, tak snad bude brzo v pořádku :wink: Do školky ho ještě nebudeš dávat?
28. srp 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
holky...a kdy jste začaly dávat, nebo dávat budete ten bílej jogurt? a začínaly jste všechny s Holandii? nebo něco jinýho?? já pořád přemejšlim kdy jogurtík začít dávat...
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
zany-Ty mlsalko :wink: je to dobrý si občas odpočinout od vaření :slight_smile: No tak hlavně,že nezapomněl ty věci pro tchýni :grinning: držím palce,ať je Honzíkovi brzy dobře

leonik,jo,dala jsem jí bílou activii,smíchala jsem jí do toho trošku povařenýho ovoce,docela jí to jelo :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky díky :wink: Asi se v něm pořád něco tluče :unamused:

Sluni - jogurt se má dávat od ukončeného 8. měsíce :wink: A my jsme začali Activií :wink:

Leo - Honzík jde do školky až od prosince :slight_smile: Jsem na něj zvědavá :confused: :sweat_smile: Ale těší se, tak snad to bude v pohodě :wink:

Luci - jj, hlavně nevím co pořád vymýšlet. Zítra asi udělám sekanou :wink:
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky, teeeda vy jedete :wink:
u nas posledni dva dny mazec, eli mela teploty....ve stedu vecer 38,9, dala jsem pres noc dva cipky a rano jsme mazali k mudre. tam ji prohlidla od hlavy k pate, vzala ji krev z prstiku a rekla, ze je vsechno Ok a ze to bud vypada na sestou nemoc a nebo na zoubky,ale ze dasnicky natekly nema, ´takze spis ta sesta nemoc...u toho jsou teploty pry tri dny a pak se mimco osype a tim to odezni. no ale eli byla dneska v noci a pres den bez teplot a neosypala se,tak vubec nevim, z ceho ty teplotky. spis to vidim na ty zoubky, no uvidime...zatim jsme bezzuby. je tady jeste vubec nekdo bez zoubku??
dneska jsem uspavala dve hodiny,takze telu na s uspavanim fakt neporadim :frowning2: dneska se eli chtela chovat a chovat, i pres den byla takova mrzuta :frowning2:
tellu elinka je 12.1.....jo a mimochodem, uz ma taky 10 kg....je to nas macik :slight_smile:
sluni:ty jsi z lednacku,co? skoda, ze ta diskuze skoncila,obcas jsem vas taky cetla :wink:
28. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak m jsme narozeny 6.1.09...jinak snad bude chutnat,dnesk uz otviral pusinku...tak snad,ale moc toho nesnedl...to neva,
pisete o tom usinani..lUkysek to umel sam spat v postylce,ale jak se zacal prekulovat,zaclo peklo,bylo snad i hodina nebo i dve ..porad delal kravin,kdz ho to prestalo,brecel,tak se naucil usinat u me na kresle...usne ihned!smudla muj vycuranej.. :grinning: mame to podobny s LUci...jednou usnul na me a pak se to vezlo....ale nezkousela jsem jestli sune sam,,,jen mam strach,ze kdyz je najedenej a bude v psotlce,ze me to tam poblinka jak je prejedenej :confounded: :confounded:
sluninka:jogurt jsem cetla od 8mesice,HOlandii,activii nebo chocensky....vic nevim.---a vitam te mezi nami :slight_smile:
tu presnidavku musim davat zase po tech trech dnech jako to bylo u obedu?nebo neee???
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
rymes: jak jsi psala o tom, ze tatinek to musi tri dny zvladnout sam a pak uz se v noci mimi na kojeni nebudi,tak to prave chceme vyzkouset....ale vubec se mi do toho nechce, vim, ze eli vydrzi plakat dlouho a nevim, jestli to zvladnu ji proste nenakojit. a taky je mi to blby vuci manzovi, protoze se potrebuje v tydnu vyspat do prace a to po probdely noci bude k nepouziti.ale ja uz to taky takhle asi dlouho nevydrzim, je to fakt hodne narocny :frowning2:
no jinak koukam, ze to teda mame obe naprosto stejny problem....jsou to potvurky,ty nase holky :wink:
28. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
áááha, tak díky za radu:wink:

pauli..jojo, taky mě to štve, proto teď strašim tady :grinning: snad to neva :fearful: taky vás potají čtu, ale psala jsem si jen s telull, protože jsem koukala,že Barča je stejně stará jak naše Naty :dizzy_face:

andilek...já Naty nechávám po jídle chvilku v tom lehátku, ale ona má pak hrozný nervy a snaží se z toho dostat,takže ji pustim na zem a jak šmejdí po celým po bytě, tak pak stejně ublinkává :-/ takže já pak chodim a hledám kde co utřít
a s těma ovoc.přesnídávkama se má taky zkoušet jak u zeleniny, aspoň nám to tvrdila dr...jenže já jsem alergik a astmatik,takže u nás jede HA mlíko a experimenty s jídlem opatrně :wink:
28. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
sluni, jasne ze to neva :wink:
28. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
pauli :wink:

jinak Naty je 19.1.
28. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
pavli: nejste sami, my jsme taky ještě bezzubí :sweat_smile: Ale dr.říkala že to má dole nateklý, tak možná se tam bude něco klubat. Uvidíme :slight_smile:

andilek: přesnídávky už přece dáváš dlouho, ne? nebo myslíš k tomu jogurtu jak to máš dávat? :slight_smile:

Tak já nevím holky, všechny dáváte jogurt po 8.měsíci, tak nevím, proč máme už dávat teď :confounded: Asi ještě nakonec ty dva týdny počkám a budu dávat až po tom osmým :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko, tak dneska jsem vzhůru s malou už od půl páté. Chjo

sluninka- snad tam jdu jen na pár noci, doufám že jen jednu... ale prý asi tři. Tak jsme najeli na to, že se bude tatík snažit uspávát, ale nejde to.

Jinak se to malá naučila u kojení, potom u mě i usla. Už zeda nekojím, ale pořád to tak funguje. Naučila jsem jí to sama, no co nadělám.
Takže koukám na ty jogurty, zatím Holandia a Aktivie vedou. Děkují za tipy.
Tak Bára a Naty jsou nejmladší? Já myslela, že jsou tady i mladší děti. Vždyť jsem četla, že někdo snad šel jěště na Hexu...
Holky budete někdo chodit na plavání?
29. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
tak tu snehulacek 2008 :grinning: 31.12. :slight_smile: to sme asi my telullah, mame cerstvo po 1.ockovani ale mame uz skoro mesiacov. hexu sme nemali, mame tzv.rozlozene ockovanie..je to setrnejsie a mensia zataz, doporucili nam to. akurat som to studovala ze ale oproti hexe nie sme ockovani proti zltacke a detskej obrne :confounded: to nam vraj nehrozi....ze az neskor. no a teraz to citam este detailnejsie na nete, ze ta hexavakcina je proti prenosnej detskej obrne...tak to cumim ze to je prenosne ako puk :fearful: :fearful:
29. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky zzuzca, aha... Nás očkovali 3 krát za sebou, vždycky měsíc po měsíci. proto jsem myslela, že je tady menší mimčo
29. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojda..noc krasna,,chrupkal az do pul 9 a pak jste usnul po sedme a jeste spinka...krasny,skoda,ze to neni kazdy den,,zrovna sjem dneska musela vstavat abych uvarila,delam svickovou....
jinak: leonik:ne.ne...janejdriv davala kasi,tak sjem to prohodila ..protoze se ma nejdriv davat presnidavka a pak po emsici az kase..tak sjem to obratila..jime tepr asi tri ctyri dny presnidavku...ale zatim to delam ty 3dny tak nevim
29. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
andilek1- tak k té noci gratuluju
29. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.