• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
telu:jj,dik,jenze dneska to bude zase jiny,takze se moc netesim :frowning2: ale to je fuk...
29. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
andilek1- já mám někdy pocit, že je to jejích spaní už ovlivněné i počasím. Že prostě někdy je dusno a spí se jím špatně, že už to prostě vnímají
29. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
telu:je to mozne,,no uvidime..pristi tyden ma byt zase hnusne tak uvidime...
29. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
andilek1- tady dneska prší, ale v noci bylo vedro
29. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
ahojte holky

telul...tak snad budeš brzy doma a nebudou Tě tam držet, myslíš, že Barča v noci neusne sama i když bude hodně unavená? u nás teda pravidlo nechat vybrečet nefungovalo a nefunguje, spustí pak ještě větší pláč a není k utišení a pak už jen vzlyká :frowning2:
my budem s Naty chodit plavat, ale né na kurz, jsou hrozně drahý, takže okoukáváme co dělat s kojencema v bazíku a budem tam bez lektorky, je tam slaná voda,takže super a začnem teď někdy v září..malá má vodu moc ráda, tak doufám, že zvládne i ten bazén, kde bude trochu frmol

andilek...čím myslíš, že to dnes bude zase jiný??? :fearful:
29. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Honzík má od včerejška teplotu, kašle a teče mu z levého očíčka :unamused: Nevím co se v něm tluče...
Dnešní noc nic moc, Honzík nějak přišel, manža ho odnesl, tak spal chvíli u sebe a zase se k nám nakvartýroval a nemohl zabrat. Do toho se vzbudila Eliška, seděla v postýlce a děsná sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopoledne jsem uklízela a vařila a manža mi dojel s autem do servisu, protože jsem měla v kole hřebík :rolling_eyes:

Dneska jsem udělala Eli domácí přesnídávku, tak jsem zvědavá jak jí bude chutnat :wink:

Pauli - to je Eli narozená jako náš Honzík :slight_smile: Ten je taky 12.1., ale 2007 :slight_smile:
A zoubek taky nemáme, takže v tom nejste sami :wink:
Doufám, že Eli už je v pořádku a bez teploty :wink:

My s ELi budeme chodit plavat. Začínáme 11. září :slight_smile: Už se těším, protože s Honzíkem jsme chodili 2 roky a moc se mu to líbilo a je vidět, že to k něčemu bylo, protože na dovolené skákal do vody, potápěl se :slight_smile:
29. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojky holky, eli uz je nastesti bez teloty a je zase vesela a usmevava, tak mam hned lepsi naladicku. v noci se zase budila po dvou hodinach, meli jsme ji v posteli, takze jsem ji vzdycky navedla k prsu a spala jsem dal :grinning:
my budeme chodit na plavani od 2. zari, taky uz se tesim....eli ma vodu rada, tak snad ji to bude bavit :wink:
zany:at je honzikovi brzo lip! jak chutnala eli domaci presnidavka? nase eli basti skoro vsechno, ze zacatku se teda moc netvari,ale kdyz si na novou chut zvykne,tak basti o 106 a krasne otvira pusinku :slight_smile:
29. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča si v poslední době oblíbila vstávání ve 3 ráno! :angry: Uspávám jí pak třeba i 1/2 hodiny než usne a to ještě
jí musím udělat mlíčko, aby usnula rychleji. Dost hrozný, dneska jak jsem byla v polospánku, tak mi lahvička
vyklouzla a spadla ji na bříško. Naštěstí to byla ta malá co není tak těžká a už byla skoro prázdná, tak jí to
nebolelo, protože brečet nezačala.
Dneska moc nejedla, k obědu snědla sotva 120 g a na svačinku ani né 100 g, mlíčka taky moc nevypila,
tak mě s tím jídlem zlobí. Příští týden jdeme do poradny, tak jsem zvědavá kolik bude vážit, ale moc to nebude.
Včera jsme koupili novou kašičku od Nutrilonu hruškovou, ale úspěch neměla. Už po první lžičce se začala
dávit, tak jsem to vzdala a udělala jí její oblíbenou rýžovou a tu jedla v pohodě. Tak co budu dělat s tou
načatou hruškovou fakt nevím, u nás kašičku nikdo nejí. :unamused:
29. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
sluninka- snad budu doma co nejdřív. Zatím uspávání u taťky nefunguje a řvát se mi jí nechce nechávat. Tak na to půjdeme asi tak nějak společně, že tatík bude uspávat a já budu u toho.

Chtěla bych taky s malou chodit plavat, ale nikdo z okolí nechodí, tak nemám s kým.
29. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Všechno jsem dočetla, ale teď to mám pomíchané dohromady, takže pořádně nevím co kdo psal, tak budu
reagovat jenom na ty poslední příspěvky.
paulinka
tak to je super, že je Eli zase fit. To krmení ti docela závidím, mě Dača otvírá pusinku jenom tak na prvních
5 lžiček a pak už jí musím dost pobízet, abych do ní něco dostala. :wink:
zany
chudák Honzík, zase se ti pere s nějakým bacilem, tak ať to zvládne co nejrychleji a je zase fit. :wink:
Hřebík v kole, to naštve. Také jsme to nedávno absolvovali, ale měli jsme podezření, že to někdo
udělal schválně, protože v jednom dni u nás v ulici měnili kolo u auta zároveň čtyři sousedé, tak to
asi náhoda nebyla a někdo se "pobavil". Většinou ze soboty na neděli někdo přijde o poznávací značku,
ev. rovnou o benzín, rezervu apod.
tellulah
jj, počasí náladu miminek určitě ovlivňuje, alespoň u nás. :slight_smile:
sluninka
vítám tě mezi nás. :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
tellulah
tak ať v nemocnici nejsi moc dlouho a tatík to dobře zvládne. :wink:
U nás by to byl taky problém, protože Danina chce jenom mě! Nedávno jsem musela domů pelášit od sousedky,
protože mě manža volal, že Danča začala řvát a nemůže jí vůbec utišit. A nejhorší bylo, že měl strach, aby
mu nějak neomdlela, protože už byla vysílená a řvala až se zalykala a vůbec na něj nereagovala. A když jsem
se objevila ve dveřích a vzala ji do náruče, tak okamžitě přestala. :frowning2:
Teď se bojím někam jít, protože mám strach, aby se to neopakovalo, ale nedá se nic dělat budu jí muset
trénova.
29. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
nency-děkuji. Budeme trénovat, máme jěště pár dní
29. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky, tak som sa vratila z Bratislavy, dokonca s dvoma psami, nasi isli na dovolenku a nemal kto strazit, tak som si ich vzala. Takze mame veselo. Ale su zlati, celkom posluchaju, dokonca som si dnes vyskusala, ako ist s dvoma psami a kocikom von sama :grinning: A celkom to slo..
Idem skusit docitat...
29. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
ahojky holky mame doma princeznu ve zhruba stejne veku jako jsou vase ditka.muzeme s vamo tady debatit? :sweat_smile:

Ahoj Sluni :wink:
29. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak měl Honzík teď 39st. :confounded: No uvidíme zítra, pokud by teplota neklesala, tak bych s ním sjela na pohotovost...

Pauli - to je dobře, že je Eli zase fit a úsměvavá :slight_smile:
Elince jsem rozmixovala broskve a přidala pár bezlepkových piškotů a docela dlabala, ale nesnědla to všechno. Je pravda, že asi po obědě neměla ještě tolik hlad. Jedla dřív než normálně. Tak jsem to dojedla já :grinning:

Nency - to je najednou nezvyk vstávat v noci, co? A co se Danče najednou děje? :confused: Snad bude brzy spát zase celou noc :wink:
To je taky mazec, že se pořád něco děje okolo aut :unamused: Já jsem spíš někam najela, kde hřebík byl než že by mi ho někdo vrazil do kola :unamused: A ještě mi měnili ventilek u jiného kola, protože to občas bylo měkčí. Tak snad už to bude v pohodě :slight_smile:

Telu - tak by ses s někým seznámila :slight_smile: Já když začala chodit na plavání s Honzíkem, tak jsme začaly chodit s kamarádkou, ale byli pak nemocní, tak přestali chodit. A my jsme chodili dál a z té naší skupinky se stala dobrá parta, že jsme si začaly i tykat a vídáme se i mimo plavčo :slight_smile:

Evi - a co mají rodiče za pejsky?
29. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
berunka- Vítej

zany- Nemůže to mít z toho počasí?
Já bych se ráda seznámila, to je to poslední. Tady nic nemáme, teda ani ten bazén, tak bych musela dojíždět asi 25 km. Bylo by fajn tady někoho mít a podělit se na benzín a tak.

evaviki- Vítej zpátky. A jací jsou, poslouchají?
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
telullah dekuju za privitani,rada tady na konikovi zase pokecam :wink: lednacci se bohuzel rozleteli na facebook tak se pridam i k vam.nejak mi konik prirostl k srdci a nechci ho uplne vynechat :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat??? Mám doma princezničku narozenou 23.12.2008, takže takový malinký vánoční dáreček :grinning:
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
nency...teda, tak to se nedivim,že se bojíš, proto já malou nenechávam vybrečet, mám strašáka z nějaký podobný situace...

beru..ahojda:wink:

telul...no jasan, společný síly:wink: to přece musí nějak jít :slight_smile:

a holky budete chodit na kurzy plavání nebo prostě jen tak do bazíku???
29. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
misicko vitej ja jsem t teda jen chvili ale myslim ze kazda nova duse je fajn :wink:
29. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
nency:KOukam,ze u vas to same...3 i 4rano...pobcas teda v pul 6,ale to je vyjimka..preju ti,abyste to meli brzo za sebou a spinkala ti krasne...taky bych nevedela co dealt s nacatou,treba ji bude jist pozdeji,,nevim..
sluninka:ne,ne,,myslim tim,pristi tyden ma byt vedro a dneska bylo chladneji a bude i vnoci..nevim...on to ma jednou tak a tak,,uvidime zda je to pocasim :unamused:
tel:preju ti aby ti to v nemocnici dobre dopadlo,pak pisni jak to dopadlo s tim uspavanim dneska....jsem zvedava jestli usnula
evaviki:jj,,koukam veselo doma...ja bych tak chtela mit doma psika.ale mame ho venku a to nei ono,vzdycky byl doma a ted je to vlcak a domu nesmi :frowning2: hlavne ze jsi doma a stejne je doma lip ze??
berunka:vitam te mezi nami devcaty a jejich snehulackama :grinning: :grinning:
zkousela jsem mu udelat jablicko...mixovala sjem ho ,,teda pred tim povarila do mekka....a moc se mi to neumixovalo,protoze tam byli malicky kousky...tak sjem to rozmackala vidlickou,ale stejne to nebylo do jemna..jak to delate do jemna jak jsou ty presniddavky kupovane?to nechtel,pak sjem mu zkusila jablicko kupovane a to par lzicek snedl,ale tvaril se no hruza,,takovy kysely ksichtik :grinning: :grinning: ale roztomilej :slight_smile: no nevim doufam,ze to zlepsi,prekvapil me,ze mu tomoc nejede...rekla bych pravy opak...no ale snad bude lip...
zany?preju Honzikovi aby byl fit,zadna teplotka,je to trapeni.chudak...snad bude lip...to auto je pech...
misicka:ahojda,vitam te mezi nama..To sji fakt mela krasnej darecek :slight_smile:

koukam nejak dlouhy...ale snad mi to odpustite,,po obede jsme cestovali,tak nebl casek se sem mrknout..lukysek usnul ve ctvrt na 9,tak doufam,ze bude spinkat...
jinak preju dobrou klidnou noc.....

P:S....taky bych chodila s Lukyskem na plavani,ale neni kam,...a samotny se mi enchce,tad nikoho neznam :frowning2: a proste samotny se mi enhcce :frowning2: :frowning2:
29. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Děkuju za přivítání..... :slight_smile:

No dáreček to byl, já jsme chtěla ať vyleze dřív ale ona má svoji hlavu :wink: Akorát ty Vánoce v porodnici nic moc teda, bylo tam docela smutno, takový zvláštní pocit.. aspoň že jsem měla na pokoji televizi a mohla sledovat pohádky :grinning:

Na plavčo bych chodit chtěla, začátkem září tu je zápis tak tam skáknu, doufám že už nebude plno.. Taky tu moc maminek neznám, ale doufám že se s něktrou seznámím právě tam :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
misicko tak to ti verim ze Vanoce v porodnici nic moc,ja jsem mela puvodne termin 4.ledna ale mela jsem mit planovaneho cisare na 30.prosince takze bych tam byla na Silvestra.no ale mala ma taky svou hlavu a narodila se 10.prosince.takze 15.prosince uz jsme sly domu :slight_smile: takze Vanoce i Silvestra uz jsme byli vsichni pospolu:slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Nooo, tak nějak jsem si to představovala, že by se malá narodila kolem toho 12.12. abychom do Vánoc byly doma, ale ona nee!! A to ještě měla silnou žloutenku takže nás domů pustili až 1.1. i když mi slibovali že na Silvestra už budu doma... tak nic no.... ale co, letošní Vánoce si vynahradíme :wink:
29. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
misicko...teda tak to jste to měli fakt veselý:wink: ale letošní Vánoce budou fakt uplně nejjinnější :dizzy_face: :grinning: akorát teda stromek asi pověsíme obráceně na strop.... nebo nevim co to naše hádě provede
29. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
caf holky,
nejak sa nam to u rozrasta :slight_smile: vitam nove maminy :wink:
idem len na skok, zajtra ideme na moravu pre manzelov a jakubov pas - som na ne veeelmi zvedava :wink: a potom na svk na 2 tyzdne..svadba a zasluzeny odpocinok u rodicov :slight_smile: sa uz veeelmi tesim, manzel ma tyzden dovolenku tak ten tyzden budeme vsetci spolu :dizzy_face: budeme chodit na vylety, atd... beriem satku, som zvedava ako sa mi podari maleho tam dat a nosit, uz tam dost dlho nebol a odvtedy narastol,je to uz riadny chlapak :dizzy_face:
dnes som cely den spracovavala zasoby z chladnicky aby sme nedopadli ako minule ked sme sa po tyzdni vratili k pokazenej chladnicke...vsetko z mrazaku vytecene, pokazene, smrad, no fuuuj,nejdem dalej ani popisovat...no a balila som..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze som akurat zrela do postele...

ak budem stihat obcas sem nakuknem, majte sa krasne :sunglasses: :slight_smile: za 2 tyzdne som spat :wink:
29. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahojda holky...super noc!!!od pul 9 do pul 7!!krasny,ze?ted usnul,,akorad enchapu,kdyz spinka celou noc,ze je po hodine a pul uplne hotovej a zase spi...no ale to je jedno...
jj holky,muselo to byt horzny na vanoce v porodnici,ja to nemam rada,protoze sjem byla porad v nejakym nemocnicnim zarizeni,takze jsem byla na nerv uz druhy den...ale hlavne ze mate zdrave mimi a letosni vanoce si uzijete,,taky nevim jak toudelame,protoze taky budeme mit otrhany stromek...to by tak nevadilo,jen aby neco ensnedl.....ale moc se na ne tesim..prvni vanoce ve trech..mozna ve ctyrech :grinning:
30. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky maminy,tak u nas noc na dnesek docela silena,v sedm jsme dali kasicku po te teda usnula v pohode ale pak jsme do pul 12 davali asi 3x cajik, v jednu mlicko,ve tri byla procurana az na pyzamko takze prevliknout a v pul 7 vstavacka definitivne.no veselo :slight_smile: ted teda chrupe po svacince a odpoledne se chystame do Pruhonickeho parku:slight_smile:
chtela jsem se zeptat holky co davate umele mlicko jakou znacku pouzivate a kolik vam denne mimisek vypije?
30. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zvědavá, kdy ty noci skončí. Malá se v noci vzbudila 3x a o půl šesté si začala povícat. Chjo...
Včerejší společné uspávání nebylo, přítel musel na rychlo do práce. Takže se to odkláda na dneska.

zzuzca- hezkou dovču a hlavně ať vám vyjde počasí a užijte si to.
berunka - ty noci jsou někdy otřes, že?
sluninka- ty vánoce tea budou. Hlavně hlídat a hlídat
misicka85- na pohádky o Vánocích koukám i v mém věku... jsou nádherné

Nejste někdo z okolí Šumperka?
30. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky,
téda,tady toho je :slight_smile:
tak ředně vítám berunku a misicku85

misicka-zkoukla jsem Ti albíčko,máte hezký fotky,babička vypadá skoro že ba mohla být maminka :wink: Já taky nemělka ideální Vánoce :frowning2: Anetka se sice narodila už 3.12.ale měla ještě měsíc čas,navíc měla silnou žloutenku,takž já šla na Štědrý den na propustku domů a malá tam musela zůstat :frowning2: :cry: Taky se moc těším na první společné vánoce :slight_smile:

sluninka-samo,že to neva,že tu strašíš :wink: :grinning:

andílek,jakto,že máš v rozvařeném jablíčku po umixování kousky?To teda nechápu :sweat_smile: :confused:

telullah-taky budem chodit na plavčo.Na kurzy.Taky sama,nikoho tam neznám a budu dojíždět autem cca 23km.No taky bych byla radši s někým,ale nedá se nic dělat.

zzuzi-hezky si to užijte :slight_smile:

Anetka dneska od rána neusnula,šla spát až ve 12.30.,tak jsem zvědavá,jak dlouho bude chrupat :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.