• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Dobré odpoledne,

Honzík byl ráno bez teploty, ale teď před spaním měl zase 37,6 :confounded: Mě švihne! Venku tak hezky a my sedíme doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Manža vzal teď aspoň Eli ven, aby nebyla chudák celý den doma a zvlášť když jsme doma oba dva :sweat_smile: Manža pak pojede na parcelu a až se vrátí, tak jí vezmu ven ještě na chvíli já :wink:

Jinak naše noc byla příšerná!!!! :angry: Eliška včera usnula nějak v sedě, takže ležela v předklonu. Tak jsem jí otáčela, když jsme šli spát a ona se vzbudila a od půl 11 do půl 1 nespala, ale povykovala buď v postýlce nebo u nás v posteli. No hrůza! Já bych spala a ona takhle vyvádí :confounded: :confounded: :confounded: Do toho se pak vzbudil Honzík, zase nechtěl být u sebe, takže jsme ho stěhovali. Když chtěl manža odejít, tak příšerně ječel! Do toho byla Eli k ránu každou chvíli vzhůru. No a my byli ráno vyřízení :rolling_eyes:

Telu - no rozdělit náklady na cestu by bylo fajn, ale jednou týdně by to šlo zmáknout, co? :sweat_smile: Moje kamarádka z plavča jezdila taky takový kus a vždycky to spojila s nákupem a jukla do města :sweat_smile:

Holky - vítejte :dizzy_face:
Beru - koukám, že další Eliška :slight_smile: Holky jsou od sebe den, Eli je 9.12. :wink:

Misičko - no jo, děťátka nám davají zabrat hne do začátku a mění nám plány :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se mnou byla v porodnici paní, která měla jít domů, když já rodila, ale její malá měla taky žloutenku, tak je nepustili :unamused: Ale říkali jí, že lepší zůstat v porodnici než se pak kvůli žloutence vrátit do nemocnice na dětské, kde by mohla chytit ještě něco jiného. A já šla nakonec domů dřív než ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad je pustili den po nás :wink:

Zuzi - užijte si hezkou dovolenou s taťkou a svatbu :slight_smile: Kolikátou letos? :grinning:
30. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Beru - Eli má krásný roztomilý ďolíček :dizzy_face:

Adélka je taky kuakčka :dizzy_face:

Andilku - nesmíš být strašpytel :slight_smile: Určitě se seznámíš a poznáš jiné lidičky :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
My teda budeme chodit se švagrovou, holky jsou 3 neděle od sebe, ale chodila bych i kdyby švagrová nechodila nebo byly holky věkem dál od sebe :wink:
30. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
luci:tak nevim ,,proste tam jsou...neni to do hladka...mam doma Choppra a nejde to..nevim no...jeste to vymyslim,,,treba je to blbej mixer...
zany?no jo no,nekdo je straspytel nekdo zase naopak :slight_smile:
30. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
No jo nejhrší na tom všem je, že já nemám řidičák. :frowning2: Takže by mě musel vozit tatík. Vlakem malou po plavání v zimě vozit nechci
30. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Zany tak to je super ze jsou holky od sebe jen kousicek a jeste k tomu ELisky:slight_smile: dolicky ma krasny takova sibalka je to:slight_smile:
dneska jsem tu moc nebyla byli jsme na vylete v Pruhonickem parku,bylo tam mooc krasne a zitra nam zacina plavco tak vam poreferuju.holky z Prahy nechystate se nekdo na plavani do Motylka?
30. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Honzíkovi trochu pookřálo, ale teď večer měl zas 37,5 st. :unamused: No snad už zítra bude bez teploty!!!

Telu - tak to je blbý, že nemáš řidičák. Já být bez řidičáku, tak bych byla nešťastná, protože takhle si dojedu kam chci a nejsem závislá :wink:

Beru - tak si zítra plavčo užijte :slight_smile:
10. prosince jsem měla termín podle MS, ale Eli šla na termín podle UTZ :wink:
30. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jinak jsme celý den zavření doma :rolling_eyes: Manža vzal akorát Eli na procházku, takže se vyspala v kočárku. Ale jen co přišli k baráku, tak prý otevřela oči a vyspinkáno. Potvůrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, teda dva dny jsem tady nebyla, a koukám, že mám co dočítat :sweat_smile: Měli jsme dost nabitý víkend, tak na net nebyl čas. Včera jsme byli na narozkách a dneska jsme zavařovali celej den okurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vás dočíst :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky!!!!!

Tak my jsme měli dneska super den. Adélka ráno vstávala až po 7h (spinkat chodí ve 20h). Já jsem si dopoledne uklidila, pak jsme jeli s manžou kouknout na koberce, budem dělat v září komplet nový obývák, nábytek už máme objednaný, v týdnu jedem zamluvit sedačku, se těšííím :grinning: Odpoledne jsem uvařila oběd na zítra a pozítří, teď jsem malou okoupala, nakojila a už spinušká. To je hrozný, taky vám ty dny tak rychle ubíhají??? Sotva ráno vstanu tak už je hned zas večer :astonished: Bych potřebovala aby den měl aspoň 50h :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jedu s malou na chatu, ale jenom na otočku, otrhat švestky, ať můžu udělat kompoty a pro malou přesnídávky :slight_smile: Já bych bez řidičáku taky nemohla existovat. Sice pokud můžu a jde to,tak chodím všude pěšky, to mám místo tělocviku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když potřebuju,tak sednu a jedu autem :wink:
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
zany- já to jednou zkoušela, ale tak nějak se bojím jezdit rychle, takže omezuju ostatní jezdce. Jenže asi budu muset ten řidičák udělat... kvůli dětem
30. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
luci81- pokud je to ve dvou, tak je to určo zábavnější. Mno budu se to nějak snažit udělat.

Jinak dneska jsme malou uspávali na etapy, ale nakonec se to povedlo... s tatínkovou asistenci :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
telullah: my jsme nechodili plavat ani s Leou, tak nakonec nebudeme chodit ani s Vojtem. Jednou jsme tam byli s Leou na zkoušku, ale nějak nás to nezaujalo. Ale občas do bazénu zajedem, to jo :slight_smile:Ta změna počasí je u nás taky znát :slight_smile:

nency: jejda, tak to máte krušný noci :unamused: Tak snad se to brzo vrátí zase k normálu :slight_smile: Vojta taky pár dní blbnul s tím spaním přes noc, ale už zase spí jak špalek do rána :slight_smile:Teda měla bych to zaťukat :slight_smile:

andilek: já ovoce mixuju ponorným mixérem na hladkou kaši :slight_smile:

berunka: já dávám Vojtovi Nutrilon, ten modrej, vypije toho za den cca 730 ml :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
leonik a kolik davas jeste ostatnich prikrmu?myslim ovoce,zeleninka atd?ja mam co delat abych Elince napasovala 500ml mlicka za den :frowning2:
30. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
telullah: ještě jsem zapomněla napsat, že my to máme do bazénu taky 25 km :unamused: Bez řidičáku je to na houby :confounded: Já jsem ráda, že si dojedu sama kam potřebuju. Přesně, jak píše zany :slight_smile:

zany: jejda, to se to s Honzíkem nějak vleče :unamused: A to má jen ty teploty? Jinak mu nic není? :fearful: Co zuby třeba, nerostou ještě?? Ale to mají spíš teploty u zubů jen malý mimča, co :unamused:

Asi jsem nereagovala na všechno, jen jsem to tady prolítla. Je toho tady moc :slight_smile: A vítám taky nové maminky :wink:
30. srp 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
berunka: ráno dám 230 ml mlíka, na sváču 100-150 ovoce, pokud ho sní těch 100 ml, dám mu ještě k tomu cca 150 ml mlíka, oběd 190- občas až 240 ml zeleniny, odpoledne má zatím ještě mlíko 230 ml, večer zase mlíko 230 ml :slight_smile: Co zkusit jinou značku, teda nevím, co dáváš. Třeba Elišce tolik nechutná?
30. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
Beru - malá mi třeba papká takhle:
6h kojení
9h ovocná přesnídávka cca 200g (buď jenom ovocná nebo jí do toho dám lžičku jogurtu a nebo nalámu Sunarku sušenku)
12h zeleninka (zeleninu mi moc nejí, sní jenom tu mlaou skleničku,teď nevím přesně kolik toho je, 125ml??? asi jo..) + kojení
15h jogurt (buď čistý bílý a nebo jí tam přiám trošku ovoce a nebo ovosnou přesnídávku, sní asi 200g, nevím dělám to tak "od oka")
18h kaše (nevím kolik, taky jí dělám odhadem :confused: )
20h kojení, to už si jenom tak cucne aby neměla v noci žízeň a jde spát
pití mi pije jedině čistou vodu nebo ovocné šťávičky, nejradši má jablečnou. Jak jí udělám čaj nebo sunar tak se toho ani nedotkne :astonished:
30. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Leo - je to spíš nějaká viróza, protože kašle a má rýmu. Ale fakt doufám, že zítra už bude v pohodě :wink:

Bez auta bych fakt neexistovala. Autobus tu sice jezdí pravidelně, ale než bychom se vypravili, tak nám ujede a nikam bychom se nedostali :unamused: A nechci být závislá na manžovi, dojedeme si kamkoliv za kamarádkou :wink:

Mišičko - když jsme teď celý den doma, tak se mi to pěkně vleče :confounded:
30. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
leonik ono asi nejde o to ze by ji mlicko nechutnalo zhltne ho za chvili,spis se bojim abych ji neprejidala tak ji ho davam malo :frowning2: budu muset asi tu davku zvysit.Eli ma ted:
rano mliko ze 185ml vody
kolem pul desate ma ovoce - to odhaduju tak kolem 120 - 150
v pul 12 zelenina to sni skoro 190
kolem pul treti az treti ma mlicko 150 - 180ml
ted jsem zacala zarazovat jeste kolem pate ovoce a po sedme ma kasicku 200ml
myslite ze je ta kase na noc nutna?nebo je lepsi dat mlicko?
Leonik a jak ti Vojtisek spinka?
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojte holky..teda vás dočítat, to je sranda :wink:

andilek..teda nedá mi to se nezeptat - na Vánoce už 4?? jako že další mimi v bříšku? nebo to jen nechápu? :wink:

teda tak čtu jak se u vás baští..
my ráno kolem 7h 180Nutrilonu
kolem 10h nějaká sváča (ovoc.přesnídávka, dětský šuš.v mlíku, nebo suš.s přesnídávkou)
kolem 13h 180Nutrilon nebo půlka velký skleničky zeleniny, maso, těstoviny,polívka a tak...zatim nevařim
kolem 16h 180Nutrilon
kolem 19h 200 mlíko na delší zasycení (i když teda už žádný nezabírá)
dneska jsem dala zase kaši-předtim jsem to vzdala,protože Naty byla pořád vzhůru,žízeň a pak i hladík, děs...
kolem 23-0h 160Nutrilon
kolem 3-4h 160Nutrilon

No prostě jedem na mlíku ve velkým...obědy mi prostě víc jak 100g nesní :-/ začne prskat,kejchat,násilím zavře pusu a ani za boha už to do ni nenacpu...
30. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
zany: to jo, máš pravdu. Nám trvá vypravování když máme někam jet taky dlouho :confounded: Zlatý auto... :grinning:

beru: aha, tak to jo :sweat_smile: Tak to ti Eli papá hezky :wink:To krmíš dost často, ne? já většinou dávám Vojtovi jíst každý 3h a občas i 4h a stačí mu to :slight_smile: Tak zkus zvýšit dávku mlíka,kdyby víc nechtěla, tak nebude pít :slight_smile: Vojta se začne odvracet, tak vím, že už nechce :slight_smile: Je to malej obřík, ale pořád mu stačí na noc jen mlíko :slight_smile: Dr.mně říkala, pokud mu to stačí, kaši nemám dávat. U nás je to ale spíš z toho důvodu, aby zbytečně moc nepřibíral :sweat_smile: Jinak dopoledne spí cca 1,5-2 h, odpoledne taky cca 1,5h. Večer dostane mlíko mezi 19-20h a spí až do půl 7 do rána :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
leon tak to je super ze spinka takhle krasne a jaky davas mlicko?ja jsem dneska vynechala kasi a dala jsem 210 mlika tak jsem zvedava jak bude chrupat.no mala dlabe co 2 - 3 hodky ale uz je ta ten rezim tak nejak navykla ze zacne byt v tu dou uz protivna protoze vi ze bude dlabat.
30. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
beru: jo, jsem ráda, že tak hezky spí. Snad mu to tak zůstane co nejdýl, je to opak naší Lei :sweat_smile: Dávám pořád ten modrej Nutrilon, i na noc :slight_smile: Tak to jsem taky zvědavá, jak ti bude malá spinkat jen po tom mlíčku :slight_smile: Vojta si poslední dobou o jídlo ani neříká :sweat_smile: Jó, to už musí být pořádnej hlad :sweat_smile: Já se snažím pořád dodržovat ty 3 h intervaly mezi jídly :slight_smile: Ale když zrovna usne, tak ty 4h.
30. srp 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
my jsme do ted byly na Nutrilonu AR a ted zkousim prejit na Hipp Plus,tak jsem zvedava.zatim ho snasi myslim dobre,nejak vyrazne se blinkani nezhorsilo tak to snad bude dobry.to AR mrcha leze do penez :unamused:
30. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahojky holky kde jste kdo? :slight_smile: my uz byly s Eliskou v Lidlu pro puncosky :grinning:
31. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojda...tak ym valcime s nocema...hruza!usnul vcera v pred devatou.tak sjem myslela,ze to zase bude spinakt pekne ale omyl..vstaval ve dve a az pred patou usnul :frowning2: :frowning2: a spal do 8...no samo,ze bude dneska protivnej...vim,ze tad sjou holky,kterym ty mimi kazdou chvili budi,ale jsem z toho nejak nanervy,ze jednou tak a jednou tak...no ale musim se s tim poprat :slight_smile:
sluninka:ANo ,pochopila si to dobre,4v brisku :grinning:
ted delam tomu mymu ulicnikovi jablicko,zksuim to tim ponornym mixerem,ale mam takovej obyc,ze envim esjtli to pujde,ale zkusim a uvidime...protoze se me zda,ze ty presnidavk jsou pekne drahy!hruza
31. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holky,
misicka-téda to máš pravdu,že to hrozně utíká,přijde mi,že si to vůbec nestačím užívat.Teď jsme teprve objednali fotky a když jsem je prohlížela,jaká byla malinkatá,ani si tomu nemůžu uvěřit :sweat_smile:

holky,já teda malou nevážím po kojení,ani nemám na čem,takže nevím,kolik zbaští,ale jak to tu tak čtu,tak mám pocit,že jí držím na hladovce :sweat_smile:
ráno cca7.00 kojení
cca9.00 kojení
obědcca12.00 -asi 120ml zelenia....
svačinka+-16.00cca 120ml ovoce.....
večeře cca 18.00 kaše,jednou jsem zkusila,a moc jí chutnala,tak jí dávám,snad jí to nemůže škodit?
pak kolem 19.00 kojení
No ale asi jí to stačí,když je spokojená.Doufám,že jí neškodím tou kaší.
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, teeda vy kecate :grinning:
Vitam nove maminky. Misicko, tak to mame rovnako stare deticky, aj nas maly je 23.12. a domov ho pustili 2.1. Mal sa narodit na zaciatku unora...
Andilku, tak uz je dalsie mimi v brusku? no paraada :grinning:
Zany, pejsci su krizenci, Vikina (ta je povodne moja, ale musela som ju nechat u rodicov, nema rada zmeny) ma uz 13 rokov, je to krizenec jazvecika, nieco ma z pitbulla a aj s Jack russel teriera. No a Deny je krizenec springspaniela s jazvecikom, toho nasli rodicia cca 3 roky dozadu (teraz ma asi 5 rokov), ale kym isla na mamca do dochodku, tak bol pes u jej kolegyni na dvore (nevedel byt sam doma, nasim sa stalo, ze ked ho zavreli v dome, tak vyskocil otvorenym oknom do zahrady). No a cca v breznu si ho mamina vzala. Nastastie, lebo ta jej kolegyna s rodinou sa k nemu chovali skaredo (co sme nevedeli..) Ked k nam prisiel, tak stacilo, aby niekto zvysil hlas a on sa od strachu plazil :frowning2: A pritom je taky zlaty, Sebinko ho par krat tahal za chlpy a Deny nic :grinning:
Inak posluchaju, cakala som, ze to bude strasne, ale celkom v pohode to zvladame :slight_smile:
Berunka, ja by som plavat chodila, ale Letnany mam daleko :frowning2:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
jeste k tomu palvani...bydlime v takove pr...ze sem jezdi dva autobusy denne..takze je mi lito,ale nejde to,asi si zaridim domaci bazen :grinning: :grinning:
evaviki:::jeste neeeeeee...jen ze bsme mohli byt 4 na vanoce :slight_smile:
nas denni rezim..
tak samo ze podle toho jak vstane...takze rano je to jiny...to kojime
potom svacinka-ovoce,jsme na zacatkku tak mu to moc nejede a pak mu davam esjte mlicko
kolem 12hodiny obed.200-250g prikrmu-kupovane sklenicky, a to jsem nezkousela ze by mel dost,jako ze bych mu ohrala jeste jednu,protoze dodelam sklenicku a a mozna by si jeste dal.. :grinning:
kolem 15hodiny kojeni
kolem 19:15-19:45 vecere kase + kojeni ....
luci:proc by ji mela uskodit?ja mu taky davam kasi, a mela byt byt kase na noc i tak normalne podle jidelnicku,,,no nevim no,,ale nestras :frowning2:
31. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
čauvec holky tak jsem vám psala příspěvek a koukám že tu není no antitalent se nezaptře:grinning:

nency:u nás je to samé pět lžiček a stačí :angry: zamkne pusinku na milion západu a nedostanu se tam ani boha!

zany:jak jsi psala ten příspěvek jak ti manža omdléval u auta tak jsem se tomu řehnila teda to bylo story :grinning: . Ale ono se tomu směje až když už je po všem! No máš to teda těžký!

andilek:mi jsme s tou pr... na stejno :grinning: a abych řekla pravdu ani se mi nikam nechce. Musela bych brát i Jolu a starat se tam o ní a ještě o Leu a samo o mě bo neumím plavat :grinning: tak mě přechází chuť.

holky jak jste psali s tou kaší tak to dáváte norm. na lžičku nebo řídkou do flaši??
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.