• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky holky, my se zase taky hlásíme ... stěhování se nekonala, ještě pořád není hotovo, ale snad už o víkendu, já v to tedy pevně doufám, už chci být doma ... :slight_smile: ....

Dočetla jsem vás zkusím reagovat, ale nevím, zda se mi podaří na vše, zkusímto ...

Pauli - taky pořád vstáváme po dvou hodinách, nic nepomáhá :unamused: . Na dásničky máme Calgel , bje to volně prodejný .. :wink: ... kukuřičné křupky dávám taky, Terezce oc chutnají, od kdy se smějí dávat nevím, ale myslím, že brzy, protože v nich není nic závadného pro mimi ... já už dávám tak měsíc, oni si tím navíc pěkně brousí dásničky, takže spojené dvě věci. jen se nelekej, když jí zůstane v puse větší kus, ono se to rozpustí a počítej, že všechno kolem včetně Eli bude špinavé a jde to blbě dolů :grinning: . Já je kupuje ve zdravé výživě a na značce myslím nesejde, jsou všechny stejné :wink:

Joli - taky to s mlíčkem už neí takový, už i manžel mi říkal, že mám zase nějaký menší prsa :slight_smile: . No jo, ale něco tam ještě je, tak snad ještě chvilku bude .. doufám ..

Pauli . já dávám mléčnou rýžovou kaši Nestle ....

Andílek - taky jsem bojovala u Terezky s přesnídávkami až jsem nakonec zjistila, že mi je sní pouze, když jí do toho namixuji banán .. takže vždycky ponorným mixérem vemu banán na kaši, vmíchám do přesnídávky a to to do ní padá :wink: . tak zksu, třeba to bude dobrý ...

Holky, jinak jsme dnes byli o dr. a malá váží 6770 g a měří 67 cm. Za dva měsíce přibrala jen 270 g :frowning2: ... ale prý je malý jedlík, tak snad se rozjí a příště to bude lepší ... ale podle naší Dr. by měla po posazení vydržet v sedu a lézt . a Ona se zatím jen plazí, tak z toho mám maličko depku. Holky, jak jste na tom vy ??? Když je posadíte vydržíte sedět a už lezete ???
2. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak ty kukuricny krupky taky zkusim :wink: a zitra jdu pro Calgel,diky za tip :wink: eli je ted hrozne uknourana a chce se porad chovat. a taky ted snad 5x denne kadi...ale prujem nema, vzdycky ma bobek....

holky,tak Eli basti snad vsechno, nekdy sni teda min, kdyz ji to moc nechutna,ale jinak papa ukazkove. no uz ma asi 10 kg a je uz takova velka....az je mi lito, ze z toho malinkatyho mimca tak rychle vyrostla.
rymes: Eli se zatim taky jen plazi, je to asi 10 dni co zacala.kdyz ji zkusim posadit, tak chvili vydrzi,ale pak se svali. myslim, ze depku mit nemusis, Terezka je sikulka....a az holky prijdou na to, jak lezt, tak to budeme mit teprve co delat :grinning:
2. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
zany ja jsem jogurt 2x zkousela a Ela mi po nem blinka.tak asi musim zkusit jinou znacku nebo ho davat po mensich davkach.jak vam prckove zvladli prvni jogurtiky a jake davate?
2. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátili ze školky. Malej dneska vstával už v půl 6 :unamused: a v 7 usnul. Takže jsem ho ve čvrt na 8 zase budila aby jsme stihli školku. Naštěstí to vzal v klidu a nebyl protivnej :grinning: Na vzduchu se probral, tak spaní se asi už konat nebude :sweat_smile:

rymeska: tak třeba má být Terezka po kom drobek, ne? Já neposazuju, až si sám sedne, tak bude sedět. Nechci mu zbytečně křivit páteř :unamused: Neplazí se, občas podstrčí pod sebe nohu, jako se snaží, ale není to plazení. Takže zatím válí sudy po celý místnosti :sweat_smile: Lea se plazila až v 9.měs., tak jsem zvědavá, kdy začne Vojta :slight_smile:

pavli: tak to jste taky takoví obříci :sweat_smile: Mně je taky líto, jak to rychle utíká a roste nám před očima :frowning2: Tak vy se ještě aspn můžete těšit na další mimčo, kdežto my už ne :unamused: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak u nas dneska noc celkem v pohode...spala jsem snad 4 hodiny v kuse,coz je u nas veeeelkej uspech :slight_smile:
holky, kdyz vam mimca nesedi, jak je krmite?davate je do zidlicek?my jeste ne, krmim ji bud tak, ze si ji posadim na klin a nebo ji drzi manza a nebo ji dam do lehatka a zvednu ho do sedu....snad to na tu chvili nevadi....
leonik:na dalsi mimco se tesim a planujeme ho,ale ted teda jeste neee...to uz bych asi nezvladla, eli mi dava celkem zabrat. no chteli bysme chlapecka, tak uvidime, jestli se to povede :wink: manza by uz pry ale klidne zacal pracovat na dalsim...blazinek :grinning:
beru:holky tady psaly, ze davaji bud bilou aktivii a nebo holandii. ja zatim jogurt nedavam, jeste mame chvili cas.ale pak asi zacnu davat aktivii, tu bastim kazdy rano k snidani i ja a moc mi chutna....
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
ja jsem prave Elince koupila jogurtovou svacinku od Nestle,normalne mezi prikrmama jak ji maji.no a po tom mi blindi.tak nevim jestli ten cely kelimek nebyl na zacatek moc :unamused:
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
pavli: já mám polohovací židličku, takže je v ní v polosedu jak ve vajíčku :wink: Má pak ještě další dvě polohy na sezení :slight_smile: Na klíně jsem to zkoušela jen jednou a naposled :sweat_smile: jídlo bylo všude možně, jen ne v puse :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
rymesko,nemaj depky, dieta sa ma same posadit a zacat lozit.. ja maleho tiez nedavam sediet, iba ked papa, tak ho dam do lehatka. Ale uz prejavil prvy pokus o sedenie, ked bol na styroch, tak sa snazil dat do sedu. Ale zvalil sa na bok :grinning: a tiez zatial nelozi, dokonca sa ani neplazi, ale cuva :grinning:
Baby, co davate jogurty? Kolko vam toho zjedia drobci? ja som malem skusila dat hollandiu, ta mu chutila, lenze ju predavaju iba v pol kilovom baleni (teda ja som mensie nevidela), no a neviem, ci ju mozem nechat otvorenu v chladnicke a dalsi den mu to dat znova..
Beru - dala som mu iba par lyziciek, nech si zvykne a postupne budem pridavat :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojda...nejak neni casik..hruza,musim uklizet,do toho navstevy, nakupy a plno penez v haji a nic nemam :frowning2:
JIank se bavite o sedeni...tak nesedime...spis bysme chodili,porad se zveda jak ho posadim,,chvilku vydrzi sam sedet,ael jak se necemu nevenuje,tak su stoupa a natahne se ...tak je hned na zemi...takze my asi budeme chodit...
evaviki..ja teda ejste jogurt nedavam,ale slysela jsem ze davaji Chocensky,,ten asi budu davat,protoze Holandii jsem nidke nevidela a pak taky davaji Activii....
leoniK,taky sjem zkousela u me na kline,,jidlo vsude!!to ams pravdu.Luky se hybal ze stran na stranu,me to padalo taky vsude mozne..no chlivek :grinning:
chtela jsem se zeptat..myslite,ze muzu koupit kasi normalni jako na den a dat ji na noc?ja kupuju tu Sunarku a maji bananovou a krupicovou s medem a chtela bych aby jedl taky jine....nebo myslite ze by to staci ty dve?ja mu vzdycky dam vbrat jakou chce,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ukazu mu krabicky a rikam,,,tak kterou dneska???a on si po ejdne sahne a tu mu dam :grinning: :grinning: :grinning: dobry ne?
jiank my se plazime asi 3 tydny a asi 2tydny stojime na 4 a houpeme se a pak sebou tak zuchne ...vzdycky se odrazi od nozicek a bum na brisko :wink: jiank taky valime sudy,,,vsude mozne :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
me to krmeni na kline poradila doktorka a uz nam to s eli docela jde :slight_smile: uz nepotrebuje skoro ani bryndak :wink:
evaviki:malou Holandii jsem nekde videla,ale spis maji to velke baleni...ale nevim, jestli se to muze nechat v lednicce na druhy den, zkusenejsi maminy urco poradi :wink:
my sudy nevalime, zatim se plazi a zkousi davat trochu nozicky pod brisko,ale moc ji to nejde.
andilku, myslim, ze ty kase muzes davat ruzne...ja teda vetsinou stridam taky dve a kdyz dojdou,tak koupim treba zase jinou chut....
3. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
přidala jsem par fotecek z plavani, tak mrknete, jestli chcete :wink:
3. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojyk holky,
pauli-super,že se Vám plavání líbilo,taky krmíme v polohovací židličce,na klíně,to by asi byl horor.Už takhle je jak prasátko,protože u toho má moc práce :sweat_smile: eliška je asi větší šikula, líp otevírá pusinu a tak.

zany-my dáváme jogurt.

Zkoušela jsem activii a choceňský,docela jí chutnal.Taky by mě zajímalo,jestli se může nechat v lednici načatý.Když jí do něj něco přidám,tak ho celej nesní.

rymeska-Anetka taky nesedí,teda sama se neposadí.když jí posadím,tak sedí,ale to se snažím nedělat.ani se neplazí.Je tu asi nejstarší a asi bude všechno umět poslední :frowning2: :cry: no neva,však to dožene.

andílek.kaši taky dávám různou,bez ohledu na to,jestli je na ní psáno,,na noc,,to má Lukášek dobrý,že si může vybrat :slight_smile: někdy předevčírem jsem se Tě ptala,jestli náhodou neznáš Hřmenín u Jičína?asi jsi to přehlídla,nevadí :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
pauli,teď jsem si všimla že jsi přidala fotky-krásný,je vidět,že se to Elince fakt líbilo :slight_smile: jo a super,že jsi se docela vyspala,jen tak dál.
3. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
evaviki: já když jsem dávala Lei tu Holandii, taky jsem kupovala tu velkou. Jeden jsem jí dala, na druhý den jsem si jí dala do skleničky od přesnídávky s víčkem. Zbytek jsem dojedla. Třetí den bych to už nedávala. Zrovna teď ji mám doma a na kelímku je napsáno, že se po otevření má urychleně spotřebovat. U nás ty holandie vedou, takže kupuju jen ty velký balení :slight_smile: Máme to vždycky na ty dva dny.

andilek: jj, choceňský máme taky dávat, ale je moc tučnej. Tak mám strach, aby nám náš buřtík ještě víc nepřibíral :grinning: Kaše jsem měla vždycky dvě, jak píšeš ty. Střídala jsem je.

Holky a nezkoušely jste některá tu zeleninovou kaši?? Myslím že je od sunarky?? :slight_smile: A kolik vám mimča sní přesnídávky? Už se to tady asi taky probíralo, ale nemám čas to hledat. Vojta snědl celkem dost, ale poslední dobou do něj na dopolední sváču dostanu max.150ml. Ale to dopoledne je takovej protivnej, asi má hlad :unamused:Zezačátku jí pěkně, ale pak začne plivat :unamused: Se zeleninou a masovým příkrmem nemáme problém, celou dobu co ho krmím otvírá pusu a pěkně polyká, sní těch 200-250ml. Asi bude masovej :grinning:

pavli: jdu mrknout na fotky :slight_smile:

Odpoledne vyrážím na nákupy, až dojede manžel z práce. Tak se už těším, páč nemám už co na sebe :confounded:
3. zář 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
jé leonik ty se máš :slight_smile: ,tak dobře pořiď :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
pavli: moc hezký fotečky :wink: Je vidět, že se vodička Elince líbila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

luci: no snad pořídím, mám dost problém, něco na sebe sehnat :unamused: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ta naše potvůrka se v půl 11 vzbudila a bylo po spánku a usnula mi až v náručí o půlnoci :rolling_eyes: Já už byla teda unavená a to jsem si dáchla ještě odpoledne s ní :sweat_smile:
Dneska ráno jsme vstávaly s Eli v 8 a Honzík spal až do půl 9 :dizzy_face: Pak jsme vyrazili ke kamarádce, ale Eli už tam byla protivná, tak jsme mazali domů a usnula v autě. Doma jsem ještě rychle vyluxovala, dali jsme s oběd a Honzík šel teď spát, Eli se ještě musí unavit a taky půjde :slight_smile:
Odpoledne bych se chtěla dojet kouknout do Kiku, mají tam mít nějaká trička a oteplené kalhoty :wink: Tak bych to ráda očíhla :wink: A taky doufám, že manža dneska bude mít chvíli, aby si užil děti, protože včera přijel z práce až v 7 :unamused: Mám jich docela nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - kukuřičné křupky už by Eli mohla :wink: Myslím, že se můžou už snad od 6. měsíce. Kupovala jsem je ve zdravé výživě, ale mají je i v lékárnách nebo u nás i na plavání :wink:

Rymes - Eli už se sama posadí, pak se do toho plazila a teď už častěji zvedne zadek a leze :slight_smile: Jen když potřebuje být nkde rychleji, tak ho pustí a plazmo vpřed :grinning:
Možná jak má Terezka víc pohybu, tak tolik nepřibírá. A hlavně už baští i něco jiného a po zelenince se tolik nepřibírá. Eli za 3 měsíce přibrala kilo, takže 300g a kousek za měsíc. Honzík mi tenkrát nejvíc přibral do půl roku a pak od půl roku do roku jen kilo :slight_smile: Tak si z toho nic nedělej :wink:

Beru - Eli baští Hollandii i Activii :wink: Obojí jí chutná, tak jsem ráda :slight_smile:
Možná jí to Eli pro začátek nesedlo. Zkuste něco jiného a uvidíš :wink:

Leonik - třetí mimčo už nebude? :confused: :grinning: No nikdy neříkej nikdy, ale v plánu ho taky nemáme :grinning:

Pauli - tím, že Eli sedí, tak už bašzí v židličce. Ale předtím jsem jí měla jak píšeš ty. Buď na koleni a nebo jsem jí to zvedla na chvíli v lehátku. Myslím, že ta chvilka neuškodí :wink:

Evaviki - Hollandia se prodává i 200g :wink: Kupovala jsem jí v Albertu :wink: Ale v Kauflandu mají jen půl kg balení. A myslím, že když jí necháš otevřenou a druhý den jí dojíte, tak se tomu nic nestane :wink:

Andilku - my kaše střídáme a nemusí to být jen kaše na noc :wink: Vždycky koupím třeba 3, každý jiný druh, aby se nám brzy nepřejedla :wink:

Luci - z toho si nic nedělej, že je Anetka nejstarší a nic by neuměla :slight_smile: Ona to pak zmákne rychleji za sebou. My v lednovkách máme holčičku a ta je taky nejstarší a pořád nic nic, na vše měla dost času a pak to zmákla hodně rychle za sebou :slight_smile: I zuby jí vyrostly dřív než nám a to jsme první měli dříve než ona :wink: Pořád má dost času, tak proč se stresovat. Pak si budeš ještě říkat, že zlaté, když jen ležela :grinning:

Pauli - fotečky z plavání hezký :slight_smile:
Na té fotce z promoce ti to moc sluší :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Koukám, že jsem se zas rozjela :grinning:

Leo - tak dobře pořiď :wink:

Eli sní dopoledne buď 100g přesnídávku (Sunárek, Frutapuru,...) a když jí má odpoledne, tak sní s přehledem tu velkou :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Zany dakujem, budem hladat mensie balenie :grinning:
Pauli, fotky su kraasne :slight_smile:
Luci, Anetka sa narodila driv, ze? Tak v tom pripade ju neber ako najstarsiu, musis brat do uvahy ten datum, kedy sa mala narodit a ratat podla neho..
3. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Luci:promin,ale ja bydlim sice u Jicina,ale moc to tu neznam,nezjsem zdejsi,ja se narodila ve Dvore KRalove....ja sla za manzelem :grinning: :grinning: proc se ptas?
me sni lukysek zatim docela dost presnidavky...tuhel snedl z 200ml sklenicky asi trictvrte ty sklenicky...pak uz ehctel a ani mlicko enchtel....
leoniK,to jo,je tucnejsi,ale je vybornej :grinning: vsechno tucn je dobry :slight_smile: :slight_smile:
pauli:krasny fotecky,mala je roztomila :slight_smile:
dekujji za rady,zkusime jinou....
jinak lukysek je poseldni dobou ajk vymennenej...ne ze by nebyl hodnej,ale ted je jak milius
3. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Děkuji všem za podporu ... už je mi hned lépe :grinning:

Pauli - moc hezký fotky :wink:

malou Hollandii mají i v Tescu, kupovala jsem jí tam ... ale dnes jsem jí dávala poprvé a po 3 lžičkách zavřela pusinku a jíst rpostě nebude a nebude ... tak co nadělám, zkusím to zase zítra a uvidíme ...

Leonik - mě sní úplně nejvíce polovinu přesnídávky, to je tak 100 g a více ne .. někdy ani to ... zeleninka s masíkem jí taky jede více :wink:
3. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Odpo jsme vyrazili do Kiku, kde jsem Honzíkovi koupila nějaká trička a vestu s tričkem :slight_smile: Elince jsem taky koupila 2 trička a teplákovku. Už k Ježíšku :dizzy_face:
Pak jsme s ezastavili ještě u tchýně a doma pak byla rychle koupačka, večeře a šup spát :slight_smile: Honzík odpoledne nespal. Přišel pak, že chce kakat, potom si šel ještě lehnout, ale za půl hodiny zas přišel, že je vyspinkaný :sweat_smile: No ale usínal by v autě. Tak snad je unavený a usne bez protestů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eli už taky cestou usínala, takže vytuhla hned :wink:

Naše Elinka je jedlík a sní včechno :dizzy_face: Dneska snědla 3/4 banánu. Vždycky jsem jí to ukousla a kousek dala do pusinky :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak jsem nic moc nepořídila :unamused: Na sebe vůbec nic :frowning2: Proběhala jsem všechny obchody a nic si nevybrala. Asi jsem prostě náročná :sweat_smile: Tak jsem se stavila v dm a koupila malýmu aspoň příkrmy a Lei triko :slight_smile: No ale vrátila jsem se domů, a děti pěkně v postýlkách. Tak jsem to měla dneska bez práce. Mohlo by to tak být častěji :sweat_smile:

zany: já jsem chtěla tři, ale manžel už nechce :unamused: Tak jsem mu dala ultimátum, že buď třetí mimi, nebo domeček :sweat_smile: Tak se zatím koukáme po domcích :sweat_smile: V kiku jsem se taky stavila, potřebovala jsem mikinu pro Leu a tepláky, ale měli všechno malý, nebo moc velký :unamused:

tak se dívám, že na tom nejsme s tím troškařením ovoce sami :sweat_smile: Ještě mu ji zkusím dát odpoledne, třeba sní víc :slight_smile:

luci: dneska jsem koupila ty amarantový piškoty, už si je zkoušela dát do toho ovoce Anetce?
3. zář 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
holky diky za pochvalu :wink:
dneska jsem koupila eli ty kukuricny krupky a hned jsem ji zkusila jednu krupku dat....bastila pekne,ani skoro nic neomatlala,ale kdyz uz nebylo,tak se dost rozcilovala :grinning:
ja davam eli ovoce dopoledne a sni tak 100 g, vic ne.....
leonik:ja jsem vzdycky taky chtela deti tri, ale manza chce jen dve. asi ma ale pravdu, tri uz by bylo asi moc
zitra rano jdu k zubari....bojiiiiim :frowning2:
3. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leo - teda, ty jsi asi vážně náročná :grinning:

Pauli - tak ať je to bez bolesti a v pohodě :slight_smile:
A to je Eli šikula, že takhle baštila :slight_smile: Eli se taky rozčiluje, když už jí nedám :grinning:
Dneska jsem jí koupila kukuřičný tyčinky, protože křupky neměli :unamused: No ale je to to samé :wink: A pak jsem koupila mix - kukuřičné a rýžové. Uvidíme reakci :wink:
3. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsme byly v poradně. Danča div nestrhla váhu. :grinning: Váží jen 7.300 g, měří 70 cm. Naštěstí se mudře
líbila a byla spokojená. Ptala jsem se na Prevenar a mudra moc zastáncem tohoto očkování není. Říkala, že
to nechá na mě, ale dodala, že ona sama naočkovaný vnoučata nemá. Tak jsem teď na vážkách, jestli
jí mám nechat naočkovat nebo ne.
A jak jste na tom ostatní? Máte nebo necháte mimča naočkovat Prevenarem?
Jinak u nás nic nového, akorát v noci se dost budí, klidně i 5x za noc. :angry: Doufám, že je to jenom dočasné,
možná to bylo tím počasím. V bytě jsme měli strašné vedro.

Jdu se pokusit něco dočíst. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky,

evaviki-jojo,je dřív,já vím,že by se to tak mělo brát :wink: někdo na to ale moc nekouká,zdá se mi,že třeba naše dětská doktorka,ale nic neříkala,že by byla nějak pozadu.

andílek-už je líp?na tu vesnici,či co to je jsme se ptala jen tak kdyby náhodou?To víš,svět je malej :slight_smile: Jasný,že nemůžeš znát všechno kolem.

leonik-tak to jsou manža a děti šikulové :slight_smile: Ty piškoty jsem jí dávala,zdá se mi,že to ale chce spíš hodně nadrobit,nebo postrouhat,že se dýl rozpouštějí.
3. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
pauli-ať dobře dopadneš u zubaře!

zany,téda už Ježíšek :slight_smile: No máš pravdu,ono to uteče.My už máme taky jedu bundičku a otepolvačky :grinning:

nency-my asi očkovat budem,doktorka mi řekla,že je to samo na mě,ale že nám by to doporučila,protože jsme oba s manželem trpěli na záněty ucha.říkala ale,že pokud nebude nějak často nemocná,tak by to nechala až po roce.Je pak snad o jednu vakcínu míň.
3. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
paulinka
tak ať zubař moc nevrtá. :wink:
Jaké kukuřičné křupky jsi Eli koupila?
Naše kočka Danču moc ráda nemá, většinou před ní utíká, ale moc dobře ví, že drápnout jí nesmí.
Danča je naopak z kočky unešená, moc ráda ji vidí a ráda si na ní sáhne, ale nechám ji pohladit jenom
nožkama. U rukou mám strach, protože je má pořád oslintané a ty kočičí chlupy se na ně chytnou raz dva a
Danina si ji pohladí a hned si cpe ruku do pusinky, tak jí ruce musím umýt. Horší bude až poleze, teď zatím
jenom válí sudy a ručkuje a než se ke kočce dostane, tak jí uteče. :grinning:
leonik
tak alespoň jsi tolik neutratila. Já si většinou na sebe také nic nekoupím. Když se mi konečně něco líbí, tak
nemají moji velikost, většinou nakoupím ostatním a sobě nic. :wink:
Jejda, ty chceš také velkou rodinu. To mě bohatě stačí dvě. :wink:

rymeska
nic si z toho nedělej, že přibrala málo. My zrovna taky rekordy netrháme, ale vím, že to co sní jí stačí.
A taky ještě nelezeme, neplazíme ani nesedíme, tak neboj nejste samy. :slight_smile: Taky se dočkáme. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
paulinka
právě jsem zkoukla fotečky z plavání. Moc hezké. :slight_smile:
To musí být legrační jak otevírá pusinku, když vidí, že jíte. :slight_smile:
Tak to u nás nehrozí, mě sama otevře pusu tak nanejvíš na prvních pět lžiček a pak to nechá na mě.

zany
tu Aktivii kupuješ sladkou nebo přírodní?
3. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.