• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky, tady malá-velká Sněhulačka... 19.leden, Bára. Už se nám daří sedět a koukáme do okolí.
24. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ježíš, vy drbny :grinning:

Nestíhám dočítat...

Dneska jsme měli oslavu Honzíkova svátku :slight_smile: Tak tu byla moje mamka a brácha s rodinou :wink: Honzík po obědě nespal, tak byl totálně vyřízenej. Eliška od půl 3 nespala, tak byla taky vyřízená a usnula hned. Takže máme po dlouhé době takhle brzy klídek. Snad to nezakřiknu :confused:
24. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
zany: to se vytěšuješ vid?A v kolik ti chodí spát normálně?Takže super oslava?!Taky vše nej....
24. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
zzuzca:já vím že tahat máme my:grinning:,to byla řečnická otázka:slight_smile:.ale je to fakt záhul kolikrát.Jednou jsem se málem ani nehla,jak mě chytly záda...
Takže vy máte neuro.takhle dlouho?A jak dlouho vás čeká vojtovka?a pomáhá?
V čisté vodě?to mě nikdy nenapadlo,ale zní to rozumně.Já taky nekoupu denně.Něky jo,někdy 1krát za 2 dny.Prý se ani denně nemá koupat...
telullah:vítej mezi nás:slight_smile:!!!Barunka je šikovná koukám.My sedíme až od 5 a půl.Zatím vedete holky:grinning:!
Zany:Honzíkovi přejeme vše nej.!!!
a jak asi oslavovala andílek???
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky, u nás je dneska zase den :angry: :angry: :angry: :confounded: Malej když nespí tak huláká jak na lesy, nevím co s ním zase dneska je :frowning2: Ještě nespí, a to touto dobou už mívá půlnoc :angry: :confounded: Asi si to dneska prohodili s Leonkou, ta odpadla už v 7 :grinning:
Pokusím se vás dočíst, ale tady toho zase je... :fearful: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte,

Nency - malá je pěkná, myslím, že my nemáme víc, tak bych na mudru kašlala ať si íká co chce ...

Andílek - přeji všechno nejlepší, doufám, že jsi si den užila a pořádně to oslavila :wink:

Mivi - super, že je vše O.K, malá má pěkný míry ... a buď ráda, že teprve necelých 7 kg, jsou mezi námi tací, kterých dětičky mají osm kg ... a to je teorve mazec ... i když uznávám, taky mě z té mé dračice bolí záda a ruce .... jo a taky koupu v čisté vodě, je to pro malé děti nejlepší, takže pokud máte ekzém, tak bych asi kosmetiku nadávala žádnou max, na zadeček nějaké přírodní např.olivové mýdlo ...

Vítá Tellulah a Barunku :wink:. Už se umí sama posadit nebo sedí, když jí posadíš ???

Missymici - tobě spí celou noc bez buzení ??? A kojíš nebo máš UM ??? Nebo kašička ??? Závidím :confounded:
24. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
luci to jste dostali takovej velkej příspěvek na vítání? :confused: :slight_smile: To je dobrý s tím karamelem :grinning:Jak jsi to dlouho vařila?? :grinning:

rymes: náš Vojta je taky věčně z břicha na zádech :slight_smile:Ale ze zad na břicho, to néé :grinning:My ven chodíme aspoň na chvilku, i když je takhle hnusně, ale jen když neprší :slight_smile:

andilek: taky přeju všechno nej..k narozeninám :dizzy_face:U nás je dneska teda velká krize :slight_smile:U vás zase podobně, že.. :slight_smile:

míšo: tak to je dobře, že vám to vyšetření dobře dopadlo :slight_smile:a pěkné míry má Viv :slight_smile:A co teďka používáš na malou za kosmetiku?

tellulah: vítám :slight_smile:

Malej ještě nechrní, to jsem teda zvědavá kdy usne dneska :unamused:No, snad o to bude doufám lepší noc :slight_smile:Když tam jdu na něho mrknout, tak je vyřehtanej, odcházím a spustí řev :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
rymes: co 8 kg :grinning: náš Vojta už má přes 9kg :sweat_smile: Já už ho ani neutáhnu, jen ho sebou přenáším a vždycky někde položím :slight_smile: To bych jinak měla za chvíli záda v pytli :sweat_smile:

zany: taky všechno nej Honzíkovi k svátku :slight_smile: Závidím klídek, u nás je to dneska opačně :rolling_eyes:

Já taky koupu malého někdy každý den, jak je velkej, tak je pořád spocenej a to ho nijak moc neoblíkám, jen po lehku. Jinak koupu každý dva dny, a když nekoupu, tak umývám v umyvadle :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
zany - honzikovi vsetko naj + pusu :slight_smile:
miska - cvicime uz 3 mesiace, od nedele sa na brusku konecne poriadne vzoprie na ruckach..a pripisujem to cviceniu..inak to u nas na brusku bola doteraz bieda :frowning2: akoze jemu sa tam paci, ale vzdy tam bol rozplacly ako zabiak ... ze zabiak, to mu davam prirovnania :grinning:
24. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky, tak pridala som fotecky
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
rymeska : dávame UM,kašičky jsme vynechali kvůli ekzému,v podstatě prospí celou noc,jak kdy,někdy má den ,že se vzbudí v 10hod. a je jako rybička,tak pak spolu zalehneme v 11.ALe budí se,třeba na dudáka,někdy na svůj blbej pohyb,který dopadne na břicho nebo o mantinel...ale to jsou vše takový jeho nevychytaný chybičky...Budí se často po půlnoci,když ho trápil ten ekzém.Před minulá noc byla super,to měl ekzém už zahojený,ta včerejší byla zas zajímavá,vynechali jsme odpolední kaši,tak mu to asi chybělo...ve 4.ráno už budil a chtěl si hrát.TAk jsem zvědavá co vymyslí dneska.
Kdybys holka vědela co mě to dalo práce to naše vepřítko naučit spát v postýlce....dlouhou dobu to nešlo až ted přednedávnem,ale ještě to není ono.

Zzuzca: no tak vidíš mamko,věř mu,on to dokáže,...
24. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojda..tak odpoeldne tu byla tchyne a dala me kosmetika Fa...potom sejm jeli na vylet,manza nechtel nic rict...alle nakonec cestyjsem to odhalila...do Vrchlabi...pekna prochazka...je to tam moc pekny,pekny obchudky..
jiank luky jak sejm psala.ze spinkal skoro druhou hodinu,tak dohroamdy spinkal 3hodiny :slight_smile: :slight_smile: prijli jsem v pul 8,takze luky usnul skoro pred chvili ve ctvrt na devet.tak sejm zvedava jak bude spinkat...
jinak vsem vam holk dekuju...docela jsem si to uzila,akorad b manza mohl vecer udelat takovou tu moji atmosferu,,jako svicka,nejaky piti,,,no urcite to znate,ja sejm stara romantička :grinning: :grinning:
mIska:mate pekny miry...my mame 8200g asi tak nejak...takze me povidej kdo to ma venku nosit,kdyz ho to nebavi v kocarku....jinak sjem rada,ze sjte zdravy...
luci:budu dlat zitra ty buchticky,tak sejm zvedava,jak se povedou :grinning: :grinning: :grinning:
zany:HOnzikovi vsechno nej..hlavne zdravicko a lasku :slight_smile: :slight_smile:
zuzka:gratuluju tatinkovi.....
leonik:no..jak spinkal tri hodiny,tak mel potom vic mlika,prpotze pil rano ve 4 a potom z toho sameho az v ejdnu,takze byl sytej az moooc,ale snad dobry,,,zitra myslim,bude hur..copak u vas??????
24. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky,tak dneska jsem se za vama dostala az takhle pozde...nejak nestiham, tak jsem vas jen v rychlosti prelitla. elinka usnula dneska az v pul desaty, to uz jinak ma vzdycky pulnoc,tak nevim,co se stalo. mohla by rano spat dyl,ale pochybuju...uz v pul sedmy budeme urcite vzhuru...
andilku: taky preju vsechno jen to NEJ!! :wink: super, ze jste si to tak pekne dneska uzili...skoda ze nebylo lepsi pocasi,co?ale i tak to bylo urcite prijemny :wink:
zuzko:pekny fotecky :wink: jo taky si rikam, ze snad nepujde vaha tak rychle nahoru porad...eli pribira mesicne kilo, ted uz ma urcite osm...no cvalda to je :grinning:
rymes:my ven chodime i v tom hnusnym pocasi, eli se aspon poradne prospi, jinak je protivna...ale teda uz aby bylo zase teplicko. jinak eli se zacala posledni dobou pretacet na brisko o 106, zpatky to neumi a tak kdyz uz nemuze, tak hrozne nadava...otocim ji na zada a za chvili je zase na brise...no trdylko :wink:
misko:tak super, ze je vsechno tak jak ma byt :slight_smile:
zany:vse nej Honzikovi k svatku :wink:
nency,luci:mate teda dobry historky :grinning: ....ale takovy trochu nebezpecny,co?
leonik: u nas bylo pri usinani taky vysmato, zulila se na me jako blazinek, ale jakmile jsem se ztratila z oci,tak spustila

holky, ja koupu kazdy den (eli se taky dost poti) ale taky jen v ciste vode a pouzivam olivove mydlo, jak psala rymeska. tak 3x v tydnu malou misto koupani sprchuju a to se ji taky dost libi :wink:

jdu spat, dobrou a klidnou noc. papa
24. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
jo a holky, dneska mi prisly ty golfky...nakonec jsem si objednala chicco multiway, hned jsem je slozila a jezdila s nima po chodbe, eli v nich byla naprosto spokojena :wink: zkusila jsem ji na malou chvili posadit a to bylo teprve neco :slight_smile:
tak uz fakt papa
24. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
holky,alá má rýmičku,kašel.Co pomáhá na kašel?Volně prodejné bez předpisu?
24. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahoj holky,
teda to je dneska síla dočíst Vás. je vidět,že je ošklivě.
Tak snad si vzpomenu na všechno .
Mivi.gratuluju,že je vše jak má být :slight_smile:
andílek,sice pozdě,ale přece.přeju jen to nejlepší,hlavně zdraví a lásku a hodného kloučka :slight_smile:
nency taky gratulka k prospinkané noci
zzuz,moc hezký fotky,jo to je něco,vybírat jen ty nejhezčí.já taky Anetku pořád fotím :grinning:
ještě teda k tomu mýmu karamelu,nevařila jsem v tlakáči,toho já se prosím bojím :grinning: :grinning: :grinning:,ale dala jsem si to jen do menšího kastrůlku,a vyvařila se mi dřív voda,no asi o15min.
Asi fakt bylo dneska něco ve vzduchu,malá včera usnula po 20,byla vzhůru ve 22,pak kolem 3,5,6, :angry:moc jsme toho nenaspali.
pauli,tak super,že jsi spokojená s golfáčkem :slight_smile:My byli dneska taky opět ,,na lovu,,Já se zamilovala,do Britax verve,ale ten je docela drahej,nato,že ho mají bez nánožníku,pláštěnky,atp a dá se jen malilinko položit :frowning2:Tak mě to mrzí.
Tak jsme nakonec vybrali Zopa viper3,ale v obchodě jsme to jen okoukli a objednala jsem přes net.Ušetřím asi700Kč.Přijde v pátek,tak se těším.
Taky jsem napsala zas romám,ať máte taky co dočítat :grinning:

Jé ještě jsem si vzpomněla,nezkoušela jste některá dělat odlitky nožiček,ručiček?Někde jsem viděla,že na to prodávají nějakou sadu.
24. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
mivi,to je mi líto,bohužel nevím,ale někde dřív,to některá psala,zkus pohledat.Já vím,je to dost těžký.
24. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
miska, na rymu do nosa Libenar, rozpusta hlieny, atd...das pred jedlom, nechas chvilu posobit a potom odsajes. mozes davat aj v priebehu dna, je to fyziologicky roztok. kasel sme este neriesili tak to neporadim :unamused:
25. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme měli jet do Prahy, ale Honzík měl v noci horečku a pokašlává, tak jsem zůstala doma a v bance to vyřídí jen manžel. Já s Honzíkem sjedu k dr., aby na něj koukla. Bojím se, aby to případně nechytla Eliška :frowning2:
Pak se ozvu a konečně vás dočtu :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky, tak jsme vstavaly az v osm....v noci sice zase caste buzeni,ale docela jsem se vyspala :slight_smile:

mivi:jak psala zuzka, ten libenar je na rymu dobrej...ale na kasel taky nevim, taky jsme jeste nemely

luci: my jsme tu sadru nebo co to je na ty odlitky dostali, chci to vyzkouset, az bude Eli pul roku :wink:
jo nasla jsem i odkaz toho co mame doma, tady to je:
http://www.obchudekusvicky.cz/detail.php?zbozi=620811

zany: tak snad bude honzikovi brzo lip...to je hrozny, je to tim pocasim asi, uz aby bylo zase teplicko....

andilku:kdepak jsi byla dneska rano? :grinning:
25. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás noc dobrá. Malej teda usnul vcera az ve 21 h! :unamused: Ráno teda vstával už v půl 6, napil se a pak ještě na hodinu zdříml se mnou v posteli :slight_smile: Pak samozřejmě zase vzbudil Leu tím svým hlasitým žvatláním :sweat_smile: Pak se mu zase chtělo spát, ale jak slyší Leu mluvit, tak nezabral, byl protivnej a řval. Nakonec usnul v půl 9.

zzuzca: pěkné fotečky :slight_smile:

míšo: my měli Libenar na rýmu, ale ten neléčí, jen rozpouští hleny a líp se to pak odsává. Střídala jsem ho se sprejem Vincentkou :wink: Na kašel bohužel neporadím :frowning2: Malej měl kašel jen jako 3 týdenní mimi, ale měli jsme dělané kapky z lékárny.

pavli: tak doufám, že bude i fotečka nového kočárku :dizzy_face: Ten casual už nebudeš používat? To olivové mýdlo přírodní kupuješ kde? Já mám mycí gel od oriflamu, ale chci vyzkoušet něco jinýho. Je toho teda v obchodech tolik, že nevím co vybrat :slight_smile:

luci: Já teda v tlakáči vařím denně, ale salko bych se taky bála tam vařit :slight_smile:

andilek: no dneska po ránu jsem si říkala, to nám ten den zase začíná :angry: přesně jak včera :angry: Ráno začal s křikem a skončil až večer :confounded:

zany: to věřím, že máš strach, aby to nechytla Eli, u nás to je taky tak. Lea když marodila, tak to malej chytl taky :confounded:
25. čer 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Mivi - jen v rychlosti, moc nestíhám. my měli te nhle samý problém před měsícem. na kašel nám doktorka doporučila Stodal sirup, normálně se to kupuje, nelekni se, jen tam napasáno od roka, ale ona říkala, že tam nic závadného není, je to homeopatie, dávala jsem jí 3 x denně půl lžičky cca 15-30 minut před jídlem a musím říct, že jí to hodně pomohlo. Během dvou dní byl kašel mnoehm lepší a za tři dni byl klid. A na tu rýmu Lybenar a pokud by jí měla zastydlou a nešla ty vysát tak na spuštění ještě nasivin poir kojence. taky dobrý, oboje se dá koupit v lékárně. Snad jsem ti pomohla,. vyzkoušej, u nás to zabralo :wink:
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Luci:delala sjem to testo a teda zatim kyne,ale zda se mi to,ze to nepujde...ale to takovy tuhy..takovy jako hodne mlika a masla,,,a malo mouky,nevim no.delam to spatne i podle recptu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Misko, my mame na kasel Hedelix (jedine, co nasli v lekarni, ze to moze aj 6 mesacne mimi) a myslim, ze nam po dvoch dnoch celkom zabral. :slight_smile:http://www.lekarna.cz/hedelix-sirup-1x100ml-2gm-roztok/
25. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Baby, musim sa vam pochvalit :grinning: Vcera som prvy krat vyletela na moju svokru (svokra=tchyne). Vzdy, ked k nam pridu, tak si sadnem k malemu na zem a popri tom, ako sa s nimi rozpravam mu sem tam pustim na hrazdicke hudbu (a zaroven strazim neter, aby ho nejak nebuchla a aby si jeho hracky nedavala do pusy), alebo ked sa presuvaju z izby do izby, tak vezmem maleho a nosim ho. No a ked sme na chate, tak som s nim bud na zemi na zahrade, alebo je v kociku a tam sa nudi (ked sa neprechadzame), tak sa mu venujem, pripadne ked uz ho to fakt nebavi, tak ho nosime na rukach (nemam ho tam kde polozit, jedine u nas v izbe, co je na poschodi, dole nie je kde, je tam spina a ani tam nie je nejaka zabrana, aby som ho tam len tak nechala lezat. a este je ta miestnost aj dost tmava)
No a moja tchyne zacala vcera zase s poznamkami typu: ten vas ma ale vycvicenych, sotva pipne, uz ho beriete na ruky (marne vysvetlujem, ze ma maly pupecni kylu, tak nechcem, aby moc plakal), stale sa s nim hrate, ved on sa vobec nehra sam, atd... Tak uz ma to nastvalo a vyletela som na nu, ze maly sa sam hra celkom dost cez den (vraj ona ho este nevidela), tak som sa znova ohradila, ze ja nemozem za to, ze k nam pridu vzdy, ked je maly hladny alebo unaveny. Ale teda poviem vam, ze som mala pekne jedovaty ton v hlase, uz ma to fakt stve, ona si snad mysli, ze ho cely den vlacime na rukach a ze je total rozmaznany.. uff, tak ma nastvala...
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
U nás noc nic moc. Danče jsem 3x dávala dudlíka a ráno v 5 nás vzbudila s hrozným řevem, pak usnula a spala
do 6.30 hod. Od rána je nějaká protivná, tak to nám ten den začíná... :frowning2:
Před chvilkou volal manža, byl u chirurga s tím kolenem, měli už výsledky z magnetické rezonace, jestli to píšu
správně, to je to vyšetření jak vás šoupnou to tunelu. Výsledky dopadly špatně, má tam utržený sval, nebo vaz,
nevím už co říkal. Hned ho poslal do nemocnice a tam ještě čeká na doktora, tak to vypadá asi na operaci.
Doufám, že si ho tam nenechají, ale asi je to vážný, když ho hned poslal do nemocnice. Tak trnu, co mi
zavolá. Nejhorší je, že prázdniny před náma a měli s Kájinou zaplacené 2 dovolené a takhle nepojedou nikam.
:frowning2:

mivipa
tak koukám, že holky mají skoro stejně, Vivka má akorát o 30 dkg víc což není zas takový rozdíl. Na to jak jsi
psala co všechno sní, tak bych hádala, že bude mít ještě víc, ale ona je dost čiperná, tak ti to všechno "vyběhá". :slight_smile:
Ten kašel a rýmu ti teda nezávidím, u těch miminek je to náročné, zkus ty kapičky Lybenar a na kašel nevím.
Je to taky tím počasím. :unamused: Tak ať je brzo fit. :slight_smile:

andílek1
dodatečně, ale přeci, všechno nejlepší k nározkám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zany
tak koukám, že máš doma taky maroda. Může za to dost to počasí, jak je ošklivo. :frowning2:
Tak ať nestoná moc dlouho a hlavně držím palce, aby to nechytla Eliška. :wink:

Už mě zase řve, tak zbytek dočtu později. :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Mivipa: ...tpo mě je líto,že je malé takhle mizerně,ja tedy vůbec nevím co na to,jeěte chválabohu jsme nemocní nebyli.Ale myslím si,že by ti v lekárne poradili....přeji vám brzké uzdravení...
paulinka80: mi jsme taky nedávno koupili golfky zekiwa a hned první den jsme je odskoušeli,malému se v nich moc líbilo,mají dobrou kombinaci barev.
zany : vy jste taky nemocný?nechytli jste to od mipivi :slight_smile:,to mě mrzí,to je určo btím počasím,co to je v tom vzduchu?JA to dopadlo u dr.?Neřela ti dr.nějaké opatření,aby ti to malá nechytla???

Malej předchvíli usnul,tak mám chvilku času...noc byla nic moc,od 3 ráno se budil každých 40minut,až po půl 7 usnul a spal do 8:15.Kolem 11 večer se vzbudil a dováděl v postýlce,tlemil se a dělal blbiny,opět,to je snád už 3 večer po sobě...a navíc má strašnou radost z toho když přijdu k postýlce a najdu ho v tom nejlepším jak vyvádí,když ho otočím na bok a začnu ho uspávat,tak se začne tlemit...tak si ho vemu a chvíli koukáme na tv,nebo si povídame,aby se unavil,pak usne .

andilek1: tak co povedlo se to upéct?Kynuté????jaký dávaš kvásek???Moje máme říka pořád že je lepší čerstvý kvásek vážený,jak v té kostce.Ja ani nevím jestli ten vážený ještě někde prodávají...?
25. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
jo holky,víte co jsem se vás chtěla zeptat...trošku odbočím z témy,ale snád to neva nikomu.
Od porodu mám problémy s měsíčkami.K dr.na gyndu se buhužel dřív jak za měsíc nedostanu...mám jí skoro 60km od nás,a manžel je prac.vytíženej a není to tak vážne,abych letela k dr.Po porodu jsem začala brát antikoncepci Logest,no měsíčky mě chodí 2x za měsíc,hodně slabé,pak třeba i měsíc a půl nic,a zas 2x za měsíc,třeba hned po týdnu další.Hodně mě začali padat vlasy,asi měsíc...to jsou fakt velké chumáče vlasů po mytí,plná vana,a když se učešu,tak ani nemluvím,až mě je z toho do breku.Nevím jestli to je po porodu,anebo práškama.Bylo mě řečeno že měsíčky se po 3 měsícech po porudu srovnají,ale nějak pořád nic a chodí si jak se jim zachce.Už mě to štve.Jak jste to měli vy po porodu???
25. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
missy:no kupovany,ale tim to nebude...pekne me to v hrnecku vykynulo---prislo me ,ze tam blo moc masla a mlika,,nevim,to tsto nekne a je divny,,,je strasne tmavy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
evaviki..to me mrzi,,,s tou tchyni,ale jen do ni,ja to numim se do ni pustit,jsem asi njaka moc slusna nebo co,ale nejradeji bych ji nadavala kazdou navstevu :slight_smile: :slight_smile: ale muzu ti rct,ze muj nazor na to,ze nenecham mimi brecet,,,,no ja ho moc nenechavam,potoze me je lito,ze breci,,nevydrzim to dlouho a jsem u nej,taky kdz je v kocarku a nelibi se mu tam,tak ho vezme manza nebo ja,takze...manzel je to samy,tak dlouho nevydrzi.ale je to muj syn,a nechci aby se trapil...mozna bude rozmazlen,ale proste chci aby mu bylo dobre :slight_smile: :slight_smile:
missy:tak ja mela mesicky po 6nedeli jen jednou,a do ted nic...plne kojim a beru Azalii,,,tak nevim cim to je,jestli kojenim..ale chci se na podzim pokusit o druhe,tak nevim jak t udelat,asi vysadim na tri mesice tu natikoncepci..vlas me taky padaji,ale chumace ne,al taky to ho mam hodne...nevim no,,neporadim ti,ale rika se ze to takhle byva,nez se to urovna,ze j to takove na houpacce..ale rADEJI zajdu na gndu :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
čauvec holky tak se hlásím§ Dneska jsem byla ve školce měli tam vystoupení a loučili se ze školáky moc hezký až mi slzička ukápla a to jde Jolanka do školy až příští rok :grinning: .
Včera holky jsem měla šok!!! dělala jsem večeři malá byla v postýlce a Jola jí hrála divadlo s plyšáky no a najednou se v kuchyni objevila Jolanka s Leuškou v náručí! Tak tak jí nesla Lea a kousek menší než Jola hlavička se jí kývala. Tak mi šechno vypadlo z ruky a letěla jsem za ní. Pořád jí ponaučuji že jí nesmí dávat žádné jídlo, nesahat na hlavičku,....
a ona si jí vezme z postýlky..... Nemohla jsem se na ní ani zlobit ještě mi řekla "hele mami koukej jak hezky chovám sestřičku"

Mivipa:mi jsme ještě nestonaly tak ti neporadím :unamused:

rymeska:mě se malá taky strašně steká hlavně když má v ruce nějakou hračku nebo nemůže usnout
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.