• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky,

trošku vás zanedbávám ale vrhli jsme se na předělávání ložnice a obýváku tak tu je bordel a chaos, no hrůza. Snad do 14-ti dnů bude klid :confounded:

Jen jsem tak prolítka co jste řešiily...

Botičky já dávám, malá sice nechodí ale tak aby nebyla jen v ponožkách. Zvykla si na ně celkem rychle.

Křupky jsme koupila min.týden v Kauflandu a malé šmakujou tak jí sem tam dám a ona žužle :grinning:

Na zimu mám plno kalhot a bund, ale asi koupím aspoň jednu kombinézku. Akorát řeším - budete kupovat do kočárku i fusak??? Já mám X-landera a ten nánožník zrovna moc teplý není, tak nevím jestli stačí ta kombinéza a deka a nebo i fusak????? :confused:
6. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
misicka:to clovece nevim..mela by stacit ta kombineza ne? a tepla daka,..nevim..ale fusak by muselbt hooodne velikej,amm jen malej...clovece uplne si me dala brouka do hlavy :fearful: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
čauvec holky tak u nás noc moc hezká ale v pět budíček a šílený řev! Nemohla se vykakat (dávám jí kaši osmizrnou s medem a je tam i kukuřice tak nevím :unamused: )

Na zimu máme kombinézku ale i plno bundiček tak uvidíme přinejhorším se dá přikoupit vždycky :wink: .
Tak mi holky pořád neleze do hlavy jak jsou vyrobené ty kukuřičné křupky oni se smaží (třeba jako brambůrky?)bo co? Nevíte někdo?
Jolanka je opět na prázdninách. Doufám že příští týden otevřou konečně školku.
Holky zháním pro Jolanku nějakou noční košilku a nemůžu nic sehnat nemáte někdo nějakej tip? (kromě mm)
andilek:Ford Galaxy! Super! No máte co dělat pět dětí! To by byla škoda nevyužít takové velké auto! :grinning:
6. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojyk holky,
zimní oblečky-já jsem vyhrála v aukci soupravu bundička+oteplovačky,bylo to za dobrou cenu,pak se uvidí,třeba ještě dokoupím kombinézku.Do kočárku podle jaká bude zima dám i fusak,máme Emitex,dá se prodloužit,letos by jí měl určitě ještě stačit.
6. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsem musela doběhnout pro sněhulačku :slight_smile: ,probudila se :angry: Spala ani ne hodinu.Tak mám po relaxu.
joly,bohužel neporadím
Holky,jak dlouho vám děti spěj?Kolikrát denně?
6. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Malá se mi budí v 6h, kolem 9h jdem ven tak to si zdřímne v kočárku, ale ne dlouho, spíš tak pospává, pak jde spát po obědě, to vydrží ty 2h a pak spí až večer. takže přes den toho moc nenaspí.... :confounded:
6. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
misicko,to máme jak přes kopírák :slight_smile: ,ale poslední dobou tomu spánku moc nedá :confounded: Dopoledne vydrží třeba hoďku,odpoledne kolikrát ani ne.
6. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Luci, mne maly spi obvykle tri krat denne, vacsinou 2x po pol hodke a 1x cca hodinku.. Ale zase chodi neskoro spinkat. :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Andilku, ja mam do kocika fusak, podla mna sa do neho maly este vojde. Tak neviem, mozno kupim aj aj. Dnes som vybehla pozriet bundicku na podzim, no nasla som jednu peknu v HM, ale 800 Kc mi pride dost, ked si vezmem, ze je to 9-12 mesiacov, tak to by nosil cca mesiac.. :frowning2:
6. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
misicka85- já mám fusák, ve kterém byla v zimě, tak jí ho dám do nánožníku a nebudu dávat asi deku.
luci81 - taky mám emitex fusák a jsem spokojená, je dost teplý. Malá spí třikrát denně, rano kolem 9 na půl hodiny, po obědě hodinku a kolem 17 taky půlhodinky
6. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky!
O víkendu jsem byli po návštěvách. Dneska jsem se naštvala, protože jsem měla objednanou tašku ke kočárku
přes infolinku dětskýho ráje s vyzvednutím na prodejně. Paní z infolinky mi volala, že taška je připravená na jméno k vyzvednutí na prodejně, tak dneska tam manža pro ní jel a jaké bylo překvapení, že tam nejen žádná na jméno připravená nebyla, ale nechtěli mu jí ani prodat za cenu uvedenou na internetu, přestože mi jí ta dotyčná potvrdila přes telefon. Bohužel na infolince se o víkendu nepracuje, tak nebylo kam zavolat. Jsem pěkně vytočená, protože v tom mají pěkný binec. Měla stát 299,- a nabízeli mu jí za 760,-Kč! Tak ji samozřejmě za tu cenu nekoupil. Napsala jsem jim mail, tak jsem zvědavá jestli se uráčí alespoň odpovědět. :frowning2:
Danča volá! :unamused:
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Dobré ráno!
Dneska v noci se Danča zase předvedla. :angry: Za noc byla vzhůru snad 4x. :angry: Já to nechápu, někdy spí celou noc v pohodě a jindy se budí a řve, hrůza. Přitom z pátka na sobotu spala vkuse až do 6 pak se napila a spala až do 8. To byla paráda. :slight_smile: Zato dneska děs běs.
Jak jste se bavily o zimním oblečením, tak já budu kupovat kombinézu, možná i bazarovou bundičku a oteplené kalhoty - to by měla do auta a na ven tu kombinézu. Zatím jsem ještě nic nesehnala.
7. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
AHojda zensky :grinning:
jola:jj,to mi povidej,mame co delat :slight_smile: :slight_smile:
tak my meli na dnesek krasnou noc :slight_smile: :slight_smile: usnul po pul 9 a vstaval v 6:45!!!krasny ze?Akorad byl studenej,...jak oblekate svoje mimi?ja mu ted davam body s dlouh.ruk.a puncochy bavlnen a je prikryty jeste jen dekou...ma jeste perinku,tim sem ho prikryla k ranu...ale z te slabe deck se me odkope,takze je nahatej, z te silne perinky taky,,tak premyslim o pytli na spani...jak to delate vy a jak to budete delat v zime?
jinak m spinkame:jak kdy,,pred obedem hodinu a pul a po obede tak t dve hodinky,ael spal by i v pet,ale to ho nedam.,protoze by nespal v noci :frowning2:
7. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ranko
nency- my jsme na tom úplně stejne. Bára má noci, kdy spí nádherně a pak jsou noci jako poslední týden, kdy se budí a budí a budí. Dej vědět jak to pokračuje s tou taškou, to jsou ale manýry...
andilek1- malá zatím spinká v pyžámku. Zatím mi nepřijde, že by jí byla zima. Je přikrytá prošívanou dekou, tak možná proto. Na zimu jí tam budu dávat asi i peřinku, uvidím jak bude.
7. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Včera jsme byli celý den na nákupech v Brně, bylo to náročný, ale konečně jsem si koupila něco na sebe :slight_smile: Večer jsem padla únavou, ještě že jsme sebou neměli děcka :sweat_smile: Lea je ve školce, má trochu ještě rýmu, ale jinak už je dobrá. Akorát to teda Vojta chytl od ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem mu musela hodně podložit matraci, tak v noci skoro sedí :sweat_smile: Sjíždí pořád dolů, tak ho každou chvíli rovnám. No stojí to teď za houby ty noci :unamused: Chudinka, nemohl vůbec dejchat, jak ho ta rýma otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se častějš v noci budí, dneska jsem mu ve 3 ráno dělala mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evaviki: já jsem včera koukala v Cherokee, že mu koupím bundičku na zimu, ale rozmyslela jsem si to :sweat_smile: Hrozně rychle roste, takže by to dopadlo tak, že by ji zas za chvíli neoblíkl :confounded: Jinak jsem se taky dívala na krásný bundičky v CA, ale 600,- se mně zdá moc, jak píšeš, ani to neunosí :unamused: Takže mu koupím nějakou nošenou, na MMB. Teď se mně zalíbily ty chlupatky, jsou hodně teploučký. Tak mu ji na podzim chci pořídit, ještě nějaký podšitý kalhoty.

misicka: já mám fusak od emitexu, ten prodlužovací, budu ho určitě na zimu dávat :wink:A na to ještě nánožník. S tou kombinézou a dekou neporadím, já používala fusak i na Leu :slight_smile:

jola: Vojta se taky dost často nemůže vykakat, hlavně z banánu, mrkve a rýže :unamused: Takže mu toho dávám co nejmíň. Ty křupky smažený nejsou. Podívej se na ty košilky na MMB, tam většinou seženu co potřebuju :wink:

luci: tobě se Anetka ještě vleze do toho zkrácenýho fusaku? :confused: :sweat_smile: Vojta spí dvakrát denně, dopoledne 1-1,5 h, odpoledne taky tak. Ale pokaždý v jinou dobu, nějaký přesný to nemá :slight_smile:

andilek: já dávám Vojtovi na noc overálek :slight_smile: Pořád se v noci odkopává, pořád spí s nohama na peřině. Zakryju ho, a hnedka se zas odkope :unamused: Taky přemejšlím, že mu ušiju nějakej spací pytel :slight_smile:

nency: to je smůla s tou taškou, to naštve, když po telefonu ti naslibují a pak tam dojedeš a nic :confounded: To v tom mají pěknej bordel teda :unamused: Jedna moje známá by s něma pěkně zatočila, ta se v tomto vyžívá :grinning:

No nic, jdu něco dělat, dokud Vojta spí :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminky tak se zase hlasim aby jste vedely ze taky zijeme :grinning: :grinning: za pul hodky musim Elu budit,nakrmit a vyrzime smer plavani.ale dneska to bude teda ocistec teda spis pro me protoze od rana beham na zachod a je mi nejak divne.takze jsem se nacpala praskama a snad do Prahy dojedeme :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
čauvec holky tak mám uklizíno Leuška spinká dávám si siestičku s kafíčkem a stalo se mi něco hrozného :cry: :cry: :cry: !!! Jak si tak sedím tak na proti mě myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Ludra jedna někama vklouzla do vnitř. Strašně se jich bojím a kdo ví jak je tu dlouho když si přectavím že mám na zemy deku s hračkama (neuklízím jí bo máme velikej obývák) tak je mi až do mdlob :frowning2: . Natáhla jsem pastičku tak snad se chytne :angry: .

andilek:mě připadne taky když dám kaši tak mi špatně spinká musím celou noc masírovat a nahřívat :unamused: . Ale taky to nemám ještě vychytaný bo baštím hrušky a jablka tak nevím?

Leonik:tak t jste brzy zdraví :wink: . To máte dobrý že vzali malou do školky s rýmečkou u nás dělají krky :angry: , že chuderky učitelky budou nakažení taky . na MMB jsem koukala ale nic tam není jen takové jakoby pro dospěle :unamused: . A když jsou hez
7. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
ké tak jsou malé čísla.

Tak se mi to podařilo poslat nevím jak tak to je roztrhaný :grinning:
7. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky, tak po vikendu stravenem u nasich jsme zase v Praze. V sobotu jsme s manzou a malou jen tak odpocivali a uzivali si klidecek. Vcera jsme vyrazili ke znamym podivat se na novej baracek....bylo to fajn, grilovali jsme a Eli byla hodnoucka,tak jsem si to uzila. zato v noci zase sileny a pred chvili taky nejak spatne usinala.
v sobotu jsem konecne objevila zoubek, potirala jsem ji dasnicky a najednou jsem citila neco ostreho a on to zub :grinning: holky, jak dlouho trva, nez se uplne vyklube?
jo jinak mala spinka dopoledne vetsinou od deviti do desiti, pak od 12 do 13 a od 16 do 16:30 nekdy do 17. vetsinou to ma takhle pravidelne,ale nekdy ani tu hodku nespi, tak nestihnu udelat skoro nic:frowning2:
misicka:ja mam fusak od emitexu a budu ho v zime davat spolecne s nanoznikem
evaviki:ja koupim nejakou teplouckou bundicku a k tomu otepleny kalhotky...snad poridim neco v sekaci a nebo na MMB.
andilku:eli v noci spi taky v overalku, porad se odkopava,takze to resim takhle...ale stejne ji dekou prikryvam, v zime budu davat perinku.
jolo:tak to te uplne chapu, ze jsi sla do mdlob z mysi...jezis, to ja bych se taky zblaznila. no tak snad se brzo chytne do pasticky, potvora jedna....
leonik:a co pekneho jsi si vcera poridila?ja se budu muset taky pak nejak vybavit na zimu...jeee ja ji nemam tak rada, v lete je to mnohem jednodussi. a kdyz si predstavim, jak budu zase eli nabalovat a svlikat, to bude hruza....
nency:to je teda jednani, s tou taskou....tak snad se ti ozvou a nejak to vysvetli....
7. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky, tak som vcera vydrazila bundicku na podzim na mmb. Teda manzel ja som zatial kupala maleho :grinning: Este sa popozeram po nejakej kombineze. No a zimnu bundu mu chcem kupit novu, bola som vcera v outlete v sterboholych (snad som tam dala spravne yi) a maju zimne bundicky za 500-600 Kc a este na to davaju 50% zlavu..
Andilku, maly spinka v overale a prikryty je perinkou alebo dekou, zalezi na tom, ako chladno mame v loznici. Ked bolo teplo, tak nebol prikryty vobec.. Ale mam aj spaci pytel, tak musim vyskusat, ci sa mu bude pacit, kedze sa stale prehadzuje na bok, na brusko a pod..
Nency, tak to je sila.. Ja som si takto nieco objednavala, ale stretla som sa s opacnym pristupom. Volala som na predajnu, ci maju odsavacku, povedali, ze maju, ale ze ked ju chcem za internetovu cenu, tak nech si ju objednam a potom si pre nu rovno mozem prist. Im sa ta objednavka ukaze az dalsi den, ale to neprekazalo. Tak som bola potesena. (inak veeelmi mile predavacky v tom obchode)
7. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
jola: ježiš, fuj. Já bych se taky zbláznila, být doma s představou že tam někde je zalezlá :confused: :sweat_smile:Já jsem tuhle byla s děckama u baráku a naproti od baráku běžel potkan, jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: To tady u nás ve školce je nějaká rýma, jako nic..To by ses divila, jak nachcípaný děcka tam ty maminy posílají :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kašlou, soplijou, a ony je dají do školky :angry:

pavli: jejda, tak vy už máte taky zoubek, tak gratuluju :dizzy_face: Třeba je to tím, že ti tak špatně spinká v noci :slight_smile: Včera jsem si koupila dvě trika s dlouhým rukávem, dvě mikiny a nechala jsem tam skoro 2 tis. :sweat_smile: A to jsem ještě chtěla kalhoty, bundu a boty. Jenže bunda a kalhoty mně žádný nepadly :confounded: Taky nemám zimu ráda, jó, dneska je nádherně, takhle by to mohlo být po celý rok :slight_smile: Ale léto a zimu bych zrušila :sweat_smile:

Vojta dneska nějak naspává, už spí přes dvě hodiny :fearful: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Danča před chvilkou usnula, tak mám klídek. Jak jsem psala tu story s tou taškou, tak už mě přišla odpověď, kde se mi omlouvali za pochybení prodavaček, protože taška tam zaslána byla, ale prodavačky ji jaksi nenašly.
Nabídli mi, že mi ji pošlou poštou bez poštovného, tak jsem si ji nechala zaslat. Jsem zvědavá, kdy přijde. :wink:

jola2
s tou myší je to teda síla. Ale znám horší story. Manža když bydlel u rodičů v přízemí, tak na něj vykoukl ze záchodu potkan. Nalícili na něj past, v noci randál, protože jak se snažil z té pasti dostat, tak dělal hluk,
ale podařilo se mu z ní vyklouznout a utéct! Pak ještě hodně dlouho dávali na prkénko zátěž, aby se nemohl
dostat ven, ale už se tam prý nikdy neukázal. :grinning:
Možná, že by ti pomohla kočka. Já bych ti tu naší půjčila, ale asi by nic nechytla, protože žádnou myš nikdy neviděla. :grinning:

Už zase řve, zbytek dopíšu.
7. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Mne sa paci tato taska, da sa dat aj na kocik.. http://www.designbag.cz/product/diaper-bag-black-439/
ale to asi budem musiet byt veeelmi dobra, aby som ju dostala na narodky :grinning:
7. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
ja taky davala overalek,ale byl jeste studenejsi,mame v loznici 20stupnu....hrozny pocasi,ejden den 30 a druhy 14,,hruza fakt jo
leonik:ja jedu dneska,,,,musim uz fakt nic nemam :frowning2: to zase bude,kalhoty zadny,mikinu zadnou,,no hruza :frowning2:
koukam,ze si budu muset poridit ten fusak od Emitexu...ja mam ten obycejny cerveny s oveckou--no ale uvidim,treba mu bude,nevim,....
ten muj chlap tak spinka..jak vstaval pozde,tak ani nemel svacu,nechtel,tak bude mit rovnou obed a jablicko mu dam odpoledne....
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
nency: tak hlavně že se to s tou taškou vyřešilo :slight_smile: Taky dobrej příběh s tím potkanem teda :fearful: :sweat_smile: To bych se bála tam chodit na záchod :grinning: :grinning:

andilek: no, kdybys věděla, co já těch obchodů prochodila. A nikde nic nesehnala, až včera v tom Brně. Našla jsem si na netu obchoďák, tak jsme zam zkusili zajet a dobrý. Aspoň vím, že když budu něco na sebe potřebovat, že tam aspoň něco seženu. Mají tam toho oblečení hafo :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
evaviki: sháníš tašku na kočárek? Ta vypadá dobře, ale ta cena :confused: :sweat_smile: Já se dívala v dm, tam mají univerzální tašku na kočárek, stojí asi kolem 150kč, ale kvalita asi nebude nic moc :unamused:
7. zář 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Leo, mne sa na tej taske paci to, ze sa da nosit ako kabelka a pripadne zavesit na kocik :slight_smile: Ale cena je strasna.. :frowning2: Tasku na kocarek mam taku velku prebalovaciu. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik-nene,nevejde se do zkrácenýho fusaku :sweat_smile: ,to jsem asi blbě napsala,já myslela jako že letos ho prodloužím.Tak to je dobrý,že jsi něco sehnala,hlavně že příště víš kam jet.Ono je to fakt kolikrát otravný,když člověk prolítá kdeco a nic nesežene :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pauli-gratulka k zoubku :slight_smile: No já Ti neřeknu,jak dlouho to trvá.Anetce,u spodních zoubků,když jsem viděla,že tam má jakoby čárku,tak je měla snad do týdne venku,teď ten horní je vidět už snad třetí týden a ještě vanku není :confounded: Už mě ale pěkně...,protože Anet je docela protivná a špatně spí :frowning2:

joly-Jo myšky jsou potvory.Já je mám ráda,ale doma teda né :angry: taky deku s hračkama neuklízím,to věřím,že to je blbej pocit.taťka Včera vyhlásil válku taky myšim,dostali se mu do topení u auta,včera to bylo 0-1pro myš(pastička scvaklá-myš nikde)Dneska už 1-1 :grinning: Snad jich tam nebude víc.
7. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
holky,když už jsme u zimní výbavy,narazila jsme na toto.Pěkný,ale ceny teda taky hrozná.http://marvel.inshop.cz/detske-sanky-snow-baby-dream-[KHW-205]
Tak už je zase vzhůru-spala půl hoďky :confounded:
7. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
luci: no mně to bylo divný :sweat_smile: Ta stránka mně nejde otevřít :unamused:
7. zář 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.